starcalendar 2 4 - اخبار روز

اخبار روز با عنوان starcalendar 2 4 به صورت خودکار توسط سیستم خبرخوان جمع آوری شده است. قسمت دوم فصل دوم سریال ساخت ایران
 قسمت دوم فصل دوم سریال ساخت ایران
قسمت 2 فصل دوم سریال ساخت ایران > ساخت ایران 2 قسمت 2 «قسمت دوم فصل دوم ساخت ایران» در ژانر طنز و اجتماعی به کارگردانی برزو نیک نژاد، تهیه کنندگی سید پروین حسینی و منصور سهراب پور و نویسندگی عربی محصول سال 1397 می باشد. بازیگرانی چون « محمدرضا گ ار ، امین حیایی ، مهران احمدی ، محسن کیایی ، سحر تشاهی ، سارا بهرامی ، حسین رستمی ، محمدحسین امیدی ، مهدی جمشیدی ، پاملا الکیک و …. » در سریال ساخت ایران دو به ایفای نقش پرداخته اند. فصل نخست ساخت ایران به کارگردانی محمد حسین لطیفی در سال 1390 و در 18 قسمت تولید شد و محمدرضا گ ار، امین حیایی، فرهاد اصلانی، بهنام تشکر، گوهر خیر ش، الیکا عبدالرزاقی و بهاره رهنما بازیگران اصلی فصل دوم ساخت ایران بودند. حال پس از پس از 6 سال وقفه مجموعه «ساخت ایران۲» به کارگردانی برزو نیک نژاد اوا سال 1396 کلید خورد و به فصل دوم رسید و قرار است در 22 قسمت تولید شود، همچنین برداری ساخت ایران ۲ علاوه بر تهران و شانگهای در کشورهای لبنان و روسیه ادامه پیدا خواهد کرد.
رسانه ناب لحظه به لحظه شما را از جدیدترین اخبار و حاشیه های قسمت سوم فصل سوم سریال ساخت ایران 2 مطلع می کند تا بی خبر از دنیای سینمای ایران نباشید؛ شما هم اکنون می توانید به صورت کاملا رایگان به ساخت ایران 2 قسمت 2 با کیفیت های full hd 4k / 1080p / / 480p و نسخه اورجینال از طریق سایت ناب دی ال دسترسی داشته باشید و در کنار خانواده و دوستان خود از تماشای قسمت دوم فصل دوم ساخت ایران لذت ببرید. عوامل ساخت ایران 2 قسمت 2 : عنوان سریال : سریال ساخت ایران 2 فصل : دوم تعداد قسمت : 22 قسمت دوم – “ساخت ایران 2 قسمت 2” دسته بندی : سریال ایرانی سایت مرتبط : wikipedia موضوع : سریال کمدی – اجتماعی نوع : سریال محصول کشور : ایران کارگردان : برزو نیک نژاد تهیه کننده : سید پروین حسینی و منصور سهراب پور نویسنده : عربی سال تولید : دی ماه 1396 سال انتشار : 19 اردیبهشت 1397 سرمایه گذار و مجری طرح پروژه : موسسه هنرنمایی پارسیان توزیع کننده : هنر اول بازیگران ساخت ایران 2 قسمت دوم : محمدرضا گ ار ، امین حیایی ، مهران احمدی ، محسن کیایی ، سحر تشاهی ، سارا بهرامی ، حسین رستمی ، محمدحسین امیدی ، مهدی جمشیدی ، پاملا الکیک .
مگذر ای یار و درین واقعه مگذار مرا چون شدم صید تو بر گیر و نگهدار مرا ... خواجوی کرمانی ملی و راه های نرفته اش  ملی و راه های نرفته اش
ملی و راه های نرفته اش > میلانی کارگردانی است که به موجب سازی برای ن و مسائل آن ها شهرت یافته است؛ شهرت و مهارتی که اوج آن در «زن زیادی» خلاصه می شود ولی متاسفانه بعد از این ، شاهد افول هنری در آثار سینمایی این کارگردان بودیم. به طوری که در تازه ترین او یعنی همین «ملی و راه های نرفته اش»، تماشاگر به جای دیدن یک روایت و قصه و یا یک با فرمی خاص، شاهد یک اثر شعارزده طولانی درباره ن با سیاه نمایی های اغراق شده بسیار زیادی خواهد بود.

به هیچ وجه مخالف نشان دادن مشکلات جامعه در سینما نیستم ولی وقتی این را می بینید، چیزی جز این کلمه به ذهن تان خطور نمی کند. ی مثل «لانتوری» هم تا حد بسیار زیادی شعاری و پر از سیاه نمایی بود و همچنین کمی تا قسمتی درباره ن و مشکلات شان ولی باز هم با وجود سبک مستندگونه بیشتری که نسبت به مَلی و راه های نرفته اش دارد، خسته کننده نیست و همچنین مخاطب خود را یک بچه نادان فرض نمی کند و به او احترام می گذارد.

ساخت ملی و راه های نرفته اش و موضوع تا حدودی جنجالی آن به خودی خود حرکت بدی نیست؛ به شرطی که یک داستانی واقعگرایانه تر و با رعایت اصول جذ ت سینمایی تحویل مخاطب داده شود؛ نه فقط یک بسته بندی آموزشی کادوپیچ شده که متاسفانه حتی این کاغذ کادوی دور هم جنس و بدی دارد که نتوانسته دست کم حفظ ظاهر کند!
داستان ملی با بازی ماهور الوند، دختر سر به زیری است که در یک خانواده مذهبی و آبرومند زندگی می کند. دو برادر دارد که برادر بزرگ تر بسیار غیرتی و فرد کوچک تر هوادار ملی است. ملی با همکار خود در کلاس خیاطی با بازی السا فیروزآذر دوستی صمیمانه ای دارد. یک روز در حین برگشت از کلاس به منزل با برادر او روبه رو می شود و از قیافه اش خوشش می آید. سیامک نام این برادر است که میلاد کی مرام، نقش او را بازی می کند.

بعد از رد و بدل شماره و مکافات بسیار، این دو مخفیانه با هم سر قرار می روند و عاشق هم می شوند. بعد از مدتی هم کار به خواستگاری می کشد و با وجود مخالفت های خانواده ملی به اصرار او به این ازدواج رضایت می دهند. ملی وقتی وارد خانواده سیامک می شود تازه می فهمد که چه قدر خانواده های شان با هم فرق دارد و سیامک واقعی، چهره خشن و روان پریشی دارد. غیرتی بودن بیش از حد سیامک و دست بزن داشتن و خانواده خنثی و سرد سیامک در برابر دیوانه بازی های او ، همه و همه دست به دست هم می دهند تا ملی را در این راه نرفته عذاب دهند... .