m s - اخبار روز

اخبار روز با عنوان m s به صورت خودکار توسط سیستم خبرخوان جمع آوری شده است. مواظب باشیم بچه هامون هر چیزی رو نبینند و نشنوند.مواظبت کنیم از خوراک بینایی، شنوایی، روانی، فکری و ذهنیشون. وم پزشکی گلستان در سطح گرگان افتتاح گردید.مهم ترین فعالیت های دفتر خدمات و مشاوره پرستاری در منزل آرتا به شرح ذیل می باشد:1. اعزام پرستار و بهیار و کمک پرستار جهت نگهداری بیماران ccu و icu2. مراقبت سالمندان در منزل توسط افراد دوره دیده زیر نظر جهاد ی در منزل3. نگهداری بیمار در منزلd in. اخیرا مشخص شده است که گوگل بدون رضایت کاربران، آن ها را ردی می کند؛ اما امکان توقف این ردی وجود دارد.
بسیاری از مردم تصور می کنند با خاموش لوکیشن در گوشی های خود، گوگل دیگر قادر به ردی آن ها نیست؛ اما این موضوع حقیقت ندارد. بر اساس یافته هایی که دو روز پیش توسط اسوشیتد پرس منتشر شد، حتی در صورتی که location history را از تنظیمات حساب کاربری خود غیرفعال کرده باشید نیز گوگل هر بار که از سرویس های این شرکت مانند گوگل مپ، آب وهوا، جستجو و مرورگر استفاده کنید، می تواند شما را ردی کند.
تمام کاربران اندروید و آن دسته از کاربران آیفون که از گوگل مپ استفاده می کنند، دچار این معضل هستند و این یعنی با مسئله ای روبه رو هستیم که بیش از دو میلیارد کاربر را تحت تأثیر قرار می دهد. ادامه مطلب: چطور ردی گوگل را به طور کامل متوقف کنیم چطور ردی گوگل را به طور کامل متوقف کنیم