ict روستای کوئیک نقده - اخبار روزبا ورورد به جاده برغان چشم اندازها و مناظر دلپذیر به سراغتان می آیند و نمایشی از زیبایی های منحصر به فرد این منطقه را به راه می اندازند. تنها چیزی که به چشم می آید درختان هستند و صدای آب نیز لحظه ای شما را رها نمی کند. با رسیدن به هتل گاجره اواسط جاده کوه هایی به شکل قلعه به چ.
با ورورد به جاده برغان چشم اندازها و مناظر دلپذیر به سراغتان می آیند و نمایشی از زیبایی های منحصر به فرد این منطقه را به راه می اندازند. تنها چیزی که به چشم می آید درختان هستند و صدای آب نیز لحظه ای شما را رها نمی کند. با رسیدن به هتل گاجره اواسط جاده کوه هایی به شکل قلعه به چشم . پاو وینت بررسی روستای آتان rss feed. پاو وینت بررسی روستای آتان
پاو وینت بررسی روستای آتان دسته: معماری و شهرسازی
بازدید: 10 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 3561 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 19
پاو وینت بررسی روستای آتان در 19 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx فهرست مطالب خلاصه ایی ازمطالعات روستای آتان ناصر اقلیمی منابع اب اشامیدنی و کشاورزی قیمت : 10,000 تومان پرداخت و بلافاصله پس از پرداخت ، لینک به شما نمایش داده می شود و همچنین یک نسخه نیز برای شما ایمیل می شود . کلمات کلیدی : پاو وینت بررسی روستای آتان , پاو وینت روستای آتان , پاو وینت روستا , روستای آتان , پاو وینت , روستا , آتان
 -پروژه-آمار-و-مدل-سازی-بررسی-جمعیت-روستای-بلغان
پروژه آمار و مدل سازی بررسی جمعیت روستای بلغان
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 24
حجم فایل: 134
قیمت: 5000 تومان
بخشی از متن:
مقدمه
هدف از این پروژه ، بررسی جمعیت روستای بلغان می باشد .
بیش تر مردم دوست دارند از جمعیت روستا یا شهرشان مطّلع شوند و به بررسی آن بپردازند زیرا جمعیت نقش سازنده ای را در رشد و توسعه فرهنگ ، اقتصاد و ... دارد .
من می خواهم در این پروژه آمار و داده ها را به صورتی مناسب دسته بندی کنم و برای گیرایی بهتر در نمودارهای مختلف به نمایش بگذارم .
ابتدا داده های افراد اصلی روستا و افرادی که مهاجرت کرده اند ، به طور جداگانه مورد بررسی قرار می دهم و سپس به صورت کلی به بررسی آن ها می پردازم .
افراد اصلی روستا : افرادی که از قبل ن روستا بوده اند .
افراد مهاجرت کننده : افرادی که ن بلغان شده اند ، مانند : افغانی ها ، کردها و افرادی که از روستاهای همجوار به بلغان آمده اند و ن شده اند .
در این پروژه من سن افراد جامعه را در ج های فراوانی ای که طول دسته ی آن 5 سال است دسته بندی کرده ام .جمع آوری داده ها :
من این داده ها را با مراجعه به مراکز آمارگیری و بهداشت جمع آوری کرده ام و دسته بندی نموده ام .
اگر داده های من تمام افراد جامعه ی بلغان باشد :
a (کوچکترین داده) = افراد کمتر از یک سال (صفر)
b (بزرکترین داده) = افراد بزرگتر از 85 سال (90)
r = دامنه تغییرات
n = تعداد دسته = 18
l = طول دسته = 5
 فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

بررسی جمعیت روستای بلغان
روستای بلغان"/> پاو وینت تحلیل روستای کردانپاو وینت تحلیل روستای کرداناین فایل حاوی مطالعه،تحلیل و بررسی روستای کردان می باشد که با فرمت ppt -قابل ویرایش در 59 اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. فهرست: روستای کردان مقدمه اراضی روستای کردان بخش اول موقعیت جغرافیایی اقلیم منابع طبیعی و برخی ویژگی ها توپوگرافی منطقه منابع آبی روستا مساحت بخش مس ی روستا پوشش گیاهی ویژگی های کردان در گذشته žبخش دوم عوامل فرهنگی و تاریخی روستای کردان تاریخچه و علت نامگذاری روستا به نام کردان تاریخچه روستای کردان به گفته باستان شناسان قومیت در روستای کردان زبان و گویش زاده حسین (ع) و بی بی سکینه (س) žبخش سوم عوامل اقتصادی روستای کردان کارکرد اقتصادی روستای کردان صنعتی، کشاورزی، باغداری خدمات رفاهی žبخش چهارم عوامل اجتماعی روستای کردان روستای کردان از لحاظ آموزشی روستای کردان از لحاظ تصاویر ž بخش پنجم شناخت کالبدی روستای کردان žوضعیت معابر بنای مس ی در روستا بنیاد مسکن میزان انجام طرح هادی و بهسازی روستایی جهت و وضعیت شرایط توسعه آتی شهر ................
دریافت فایل
پاو وینت تحلیل روستای کردان

سنت افطاری درروستای خزان

صادق(ع) می فرمایند: ی که مؤمنی را افطاری دهد، کفاره یک سال گناه او شمرده می شود؛ و ی که دو مؤمن را افطاری دهد، بر خداوند است که او را وارد بهشت سازد. وسائل الشیعه، ج ۷، ص ۱۰۱ و ۱۰۲٫ یکی از سنتهای خوبی که در ماه مبارک رمضان در بین مؤمنان رایج است و ریشه در ایمان مردم دارد، و خوشبختانه در روستای خزان نیز این سنت در بین مردم به خوبی به چشم می خورد ، افطاری دادن عمومی مردم روستای خزان و میهمانی اقوام و دوستان است. که این سنت الهی و پسندیده از قدیم الایام در بین مردم روستای خزان پا برجا بود ه و از عموم مردم برای افطاری دعوت به عمل می آمده. و امروزه نیز این سنت ادامه دارد ودرهر ماه مبارک رمضان حدود 20سفره افطاری پهن می شود. که مردم به نیت اموات خودشان این کار خیر راانجام می دهند.

تصا ویر ی از افطاری در روستای خزان
روستای خزانروستای خزان روستای خزانروستای خزانروستای خزان روستای خزان روستای خزانروستای خزان افطاریروستای خزانافطاری روستای خزانروستای خزان افطاریولادت حسن روستای خزان
کانال تلگرام روستای تندک راه اندازی شد . از همه دوستان و همولایتی های عزیز دعوت می شود با ارسال ع های خود از روستای زیبایمان و طبیعت همیشه زیبای آن ما را در معرفی هرچه بیشتر ماسوله دیار سربداران ، روستای زیبای تندک یاری نمایند . شما هم به کانال تلگرام روستای تندک به آدرس زیر بپی. حجت ال حسینی نسب شهر دندی در مراسم هیئت حضرت ابوالفضل(ع) روستای خاینیک با حضور مشترک هیئت های حضرت ابوالفضل(ع) روستای انگوران و چایکند سخنرانی د.
پاو وینت تحلیل روستای انجیله پاو وینت بررسی روستای آتان تحقیق در مورد روستای دوز عنبه پاو وینت بررسی روستای شنین پاو وینت بررسی روستای یوش مازندران پاو وینت معماری روستای کندلوس پاو وینت بررسی روستای کُندر کرج پاو وینت بررسی روستای کُندر کرج تحقیق در مورد روستای دوز عنبه پاو وینت تحلیل روستای فرخان پاو وینت تحلیل روستای روح آباد پاو وینت تحلیل روستای انجیله پاو وینت تحلیل روستای فرخان پاو وینت تحلیل روستای قلعه نو پاو وینت تحلیل روستای فرخان پاو وینت بررسی روستای سنگ تجن مازندران به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ، عبدالله فتح الله زاده با بیان اینکه سال گذشته 17 هزار و 385 تن خشکبار در استان تولید شده است، افزود: پیش بینی می شود میزان خشکبار تولیدی در مقایسه با سال گذشته، 4 هزار و 608 تن افزایش تولید را شاهد باشیم
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی عمده ای تولید خشکبار رادر شهرستانهای ارومیه، میاندوآب و نقده اعلام کرد.
وی با اشاره به میزان صادرات خشکبار به کشورهای دیگر تصریح کرد: بنا به استعلام واحدهای تحت پوشش جهاد کشاورزی امسال 650 تن محصول خشکبار از مبادی گمرکات رسمی به کشورهای روسیه، آذربایجان، هلند، ترکیه، بلغارستان و مجارستان صادر شده و با توجه به تولید محصولات باغی استان که امسال ظرفیت مناسبی داشته، 20 هزارتن از محصولات باغی خشک استان روانه بازارهای داخلی و خارجی شده است.
جهت مشاهد منبع خبر اینجا کلیک نمایید.
جهت مشاهده سایر اخبار بر روی لینک زیر کلیک نمایید. محصولات جدیدی که گروه خودرو سازی سایپا وارد بازار می کند روی پلت فرم ای 200 است و یکی از این نمونه ها، خودروی کوئیک است که شهریور ماه امسال وارد بازار می شود. بنا به گزارش ها یکی از اعضای حزب دموکرات کردستان ایران در شهر سوران از توابع استان اربیل ترور شد. این سومین حادثه سوءقصد به جان فعالان کرد در اقلیم کردستان عراق طی یک ماه گذشته بوده است.احمد احمدی، عضو ارشد حزب دمکرات کردستان ایراناحمد احمدی، عضو ارشد حزب دمکرات کردستان ایرانمحمدصالح قادری، حزب دموکرات کردستان (حدک) در اربیل می گوید احمد احمدی، اهل نقده ساعت ۶ بامداد دیروز ( ۱۰ فروردین/ ۳۰ مارس) به قتل رسیده است.قادری به وب سایت "کردستان ۲۴" گفته احمد احمدی از زندانیان سابق در ایران بوده و ترور او در شهر سوران از توابع استان اربیل رخ داده است.علی مری، مدیر آسایش عمومی منطقه سوران خبر سوءقصد به عضو حزب دموکرات کردستان ایران را تائید کرده و می گوید نیروهای امنیتی تحقیقات درباره علت و نحوه کشته شدن او را آغاز کرده اند.به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندیدپانزدهم اسفندماه گذشته نیز قادر قادری از فرماندهان حزب دموکرات کردستان در روستای "هرتل"، حومه شهر رانییه در استان سلیمانیە ترور شده بود. حزب دموکرات یک روز بعد را مسئول این سوءقصد معرفی کرد.پنج روز پیش از این حادثه یک بمب جاسازی شده در خودروی صلاح رحمانی، یکی دیگر از اعضای حزب دموکرات کردستان ایران در حومه شهر اربیل منفجر شد و و بر اثر آن او و پسر ۳۳ ساله اش به شدت مجروح شدند. فرزند رحمانی یک روز بعد در بیمارستان درگذشت.حادثه صبح دیروز سومین حمله تروریستی به فعالان کرد در اقلیم خودمختار کردستان عراق طی یک ماه اخیر محسوب می شود.بیشتر بخوانید: ترور یک کادر حزب دمکرات کردستانزمستان سال ۹۵ نیز انفجار بمبی در مقابل مرکز حزب دموکرات کردستان در شهر کویه شش کشته و چهار مجروح به جا گذاشت. دو نفر به اتهام دست داشتن در این انفجار بازداشت و در اربیل محاکمه شده اند. روستای رویین اسفراین با دارا بودن قدمتی بیش از ۵۰۰ سال و تپه های زیبای باستانی، با س تگاهی بسیار زیبا، به سبب داشتن باغات سیب به روستای شکوفه های سیب نیز شهرت دارد. ب مقام سوم مسابقات استانی اسنوبرد جام کوئیک سیلور توسط مربی تیم امیدان (امید صابریان) را به جامعه ورزش شهرس اصفهان تبریک عرض می کنیم. این مسابقات در روز 21 بهمن 95 به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور 30 ورزشکار در پیست اسکی فریدونشهر انجام گرفت. تاریخچه روستای گیت الهی هر که تو را شناخت و علم مهر تو افروخت هر چه غیر از تو بود بینداخت آن که تو را شناخت جان را چه کند فرزند وعیال و خانمان را چه کند خوب سلام،سلامی به سردی این روزهای سرد زمستون و سلامی به گرمی خونه ها و نفس های بی مدعای شما انشاءالله در ادامه با سرگذشت و تاریخ.
پاو وینت روستای دوانپاو وینت-روستای-دوانتوضیحات: فایل پاو وینت روستای تاریخی دوان شهرستان کازرون ، در حجم 41 اسلاید قابل ویرایش، همراه با یک هدیه ویژه. روستای دوان در شهرستان کازرون ، بخش مرکزی و در دهستان دریس قرار دارد . روستای دوان در عرض جغرافیایی 29:40 و طول 51:45 قرار گرفته است. فاصله این روستا ... فایل روستای باغو کیش یکی دیگر از جاذبه های گردشگری کیش است. در زمانهای قدیم نان جزیره کیش در سه منطقه روستایی واقع در بخش های جنوب غربی، شرق و شمال شرقی جزیره زندگی می کرده اند. امروزه تنها روستای به جا مانده از آن دوران روستای باغو است که در جنوب غربی جزیره کیش قرار دارد و بافت سنتی . بسم الله الرحمن الرحیم تشبیه روستای جورد به روستای نزدیک اسمان می گویند روستای جورد ,غریب و دور افتاده است. و جاده اش با اولین برف های زمستان مسدود می شود اما می دانی برادر غریب ان ی است که ار وطن ایمانی اش دور شده باشد.
کاظم و قاسم و کریم و داوود نشان داده اند که د ده جورد جورد از خیلی جاهای دیگر به اسمان نزدیکتر است و همین کافی ست. به همت دفترکانونهای مساجد و با همکاری کانونهای فرهنگی و هنری ابوالفضل(ع) و اباعبدالله الحسین(ع) روستای گزدان، دارالهدی روستای کوئیک و علی ابن طالب روستای جاسک کهنه، همایش بزرگ غدیر با حضور حجت ال و المسلمین اسحق دادخ و ائمه جماعات مساجد، مسولین ادارات و مردم در مسجد ابوالفضل . پاو وینت بررسی روستای یله گنبد قزوین پاو وینت بررسی روستای زنوزق ، درس روستا1 پاو وینت بررسی روستای صالحان نوشهر پاو وینت بررسی معماری روستای ماسوله پاو وینت بررسی روستای کورانه قزوین پاو وینت بررسی روستای یله گنبد قزوین