fatf تعریف ایران از تروریسم - اخبار روز

تاریخچه اسناد و آرشیو در جهان و ایران
تاریخچه اسناد و آرشیو در جهان و ایران تاریخچه اسناد و آرشیو در جهان و ایران پودمان کاربرد و اصول نگهداری لوازم خانگی درس نگهداری و بایگانی اسناد و مدارک … فهرست مطالب: مقدمه سوابق تحقیق متن تحقیق تعریف آرشیو تاریخچه اسناد و آرشیو در جهان ساماندهی اسناد در آرشیو آثار و هدف آرشیو قلمرو آرشیو وظایف آرشیو انواع آرشیو تشکیل شورای جهانی آرشیو تاریخچه آرشیو در جهان تاریخچه آرشیو عثمانی تاریخچه آرش ...
دریافت فایل به نام خدا و برای خدا
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام
همه می دانند که مذاکرات هسته ای ایران در دوران حکومت لیبرالها( ) با 5+1نبوده، بلکه بر اساس دستورالعملغ مبنی بر مذاکره مستقیم با ، و کنار گذاشتن رقبای در اتحادیه اروپا، و بستن با کدخدا ( )، مذاکرات هسته ای آغاز شد و وقت خارجه ، جان کری، بیش از 15 بار مسیر تا اروپا را برای مذاکره مستقیم با آقای ظریف طی کرد و لذا ظاهر مذاکرات، مذاکره 5+1 با ایران بود ولیکن مذاکرات اصلی بین ایران و امریکا انجام می شد!
در واقع مذاکرات ایران با 2-1+5 (حذف چین و روسیه) و سپس به مذاکره 3-1+5 (حذف آلمان، فرانسه و انگلیس) تبدیل گردید و در نهایت، حاصل توافق با ایران و حضور نمایشی 4+1 آنهم بخاطر گرفتن امتیاز از ایران بوده است! و لذا، بعد از اجراء ، بانکهای بزرگ اروپائی از ترس ، حاضر به سرمایه گذاری در ایران نشده و عملا آورده ی برای ایران، طبق اظهارات رئیس بانک مرکزی، "هـــیـــچ" بود!
مردم خوب کشورم، به یاد دارند، که در روز اجراء ، درت یک روز تعطیل بین المللی، با داعای کذبی از باز شدن هزار السی در بانکهای خارجی خبر داد! که بلافاصله ماله کشان ت اعتدال به تکاپو افتاده تا گاف بزرگ رئیس جمهور را رفو نمایند ولذا هیچ بانک بزرگ اروپائی از زمان اجراء تاکنون، با بانکهای کشورمان علی رغم امضاء ننگین fatf از سوی اقتصاد، حاضر به همکاری نشده اند!
با توجه به اینکه حاصل توافق ایران و است، پس وقتی ایران با تحریم جدیدی از سوی روبرو شود، دنباله روهای در اتحادیه اروپا، حاضر به حمایت از ایران نخواهند بود و لذا دوره گردی و برگزاری جلسات محفلی و تفننی آقای ظریف با خانم موگرینی مسئول اتحادیه اروپائی و گرفتن ع نمایشی با خارجه بازنشسه ، دردی از کشورمان دوا نخواهد کرد! پس تنها راه چاره، بکارگیری توانمندیهای داخل، حفظ وحدت مردم، اجراء کامل اقتصاد مقاومتی و پذیرش هزینه چالش با قدرتهای بزرگ است، که در اینصورت، از روکود اقتصادی به سمت شکوفائی اقتصادی حرکت خواهیم کرد. انشاءالله
والسلام خبرگزاری فارس: خارجه عربستان مدعی شد که اجماع بین المللی در مورد اینکه ایران حامی تروریسم هست، وجود دارد.
عادل الجبیر عصر چهارشنبه با متهم ایران به تروریسم مدعی شد که در مورد اینکه ایران سردسته حامیان تروریسم در جهان است، اجماع جهانی وجود دارد.

به گزارش شبکه الجزیره،. به نام خدا و برای خدا
اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام
یکی از مشوقهای اصلی پذیرش و اجراء ذلیلانه بــرجــــام توسط ، ید هواپیمای مسافربری از شرکت بوئینگ و ایرباس فرانسه بوده است!، که بعد از وج ترامپ از بــــــرحـــام، شرکت بوئینگ آب پاکی را روی دست حاج حسن ریخت وگفت؛ یک فروند هواپیما هم بر اساس قراردادغ به ایران تحویل نخواهد داد و دیروز هم مدیر بخش هواپیماهای غیرنظامی شرکت ایرباس گفت: « بعید است بتوانیم 97 هواپیمای باقی مانده از سفارش (ایران) را تحویل بدهیم.»
بـــرجـــام، که مشکل آب آشامیدنی مردم اصفهان و ماهشهر را حل نکرد! بــــرجـــام، هواپیماهای مسافربری نیاورد! با بـــرجـــام سرمایه خارجی نیامده! بـــرجـــام، نقدینگی، را سه برابر کرد! با بـــرجـــام، قیمت دلار 2 برابر گردید! با بـــرجـــام، سکه و طلا و ... از کنترل خارج شد و ترامپ هم، بـــرجـــام را نفله کرد!، پس این بــــرجـــام بی خاصیت! و حاج حسن بی لیاقت، به چه کاری می آیند؟!
که مرده! هم کمتر از 4 ساعت در محل کار حضور می یابد ! پس چه باید کرد؟ کار در دستان ملت است که با ارسال پیامهای چند میلیونی، نمایندگان مجلس را از خواب گوشی بیدار نمایند، نه برای تصویب fatf! بلکه برای نظارت بر ناکارآمدی و خیانتهای ت اعتدال، بخاطر افزایش بی سابقه ی قیمتها! و جلوگیری از ادامه بازی مس ه مذاکره با اروپا، جهت نجات بـــرجـــام!
والسلام معاون اول رییس جمهور با اشاره به اقدامات اخیر که به بهانه مبارزه با تروریسم صورت گرفته است، گفت: این گونه اقدامات نه تنها موجب از بین رفتن تروریسم نمی شود بلکه زمینه تقویت افراطی گری در منطقه را فراهم می کند.
از آنجا که بانکها از عوامل اصلی: سرمایه داری جهانی برای از بین بردن: بنگاههای تولیدی در ایران هستند، لذا اقتصاد گسسته ایران، برمبتای بانکی و غیر بانکی تعریف شد. مکانیزم نابود سازی تولید ایرانی، توسط بانکها به صورتی اجرا می شد که: شائبه برای ی ایجاد نکند! و آن اینکه به وسیله پرداخت وام، آنها را جذب می د، اطلاعات کامل آنها را، به عنوان ارزیاب طرح، به دست می آوردند. ادامه مطلب... کارشناس ارشد مسایل غرب آسیا گفت: گروههای تروریستی به قصد تغییرات جدی در منطقه و سای پیکو ۲ ایجاد شده بودند، لذا منطقه و جهان باید از ایران و حزب الله در مبارزه با تروریسم قدردانی کنند. نایب رییس مجلس در صفحه اینستاگرام خود نسبت به سخنان علم الهدی که او را خائن خطاب کرده بود واکنش نشان داد. مشهد نایب رئیس مجلس را خائن خطاب کرد: ای که می گوید من از fatf سر در نمی آورم فعل حرام انجام داده و خائن به مردم است.پزشکیان: اینها با انی مواجه نشده اند که وقتی نسبت به موضوعی ا. به گزارش گروه خبرگزاری برنا، چند عضو «فرا یون ولایی» طومارهایی را در صحن مجلس و حتی روی مانیتورها در اعتراض به بررسی لایحه fatf پهن د. این نمایندگان همچنین پلاکاردهای اعتراضی در دست داشتند.
علی لاریجانی، رئیس مجلس، در اعتراض به این اقدام برخی نمایندگان گفت: «مجلس جای این کاره. خارجه اسبق ایران بر تشکیل جبهه ای واحد برای مقابله با افراط و تروریسم تأکید کرد و گفت: تروریسم مدرن در قالب گروه هایی چون و النصره ساخته و پرداخته آنهایی است که در ، عراق و یمن به دنبال منافع غیرمشروع خود بودند. پیام تسلیت و محکومیا شدید حمله تروریستی به برلین توسط سفارت ایران در برلین


سفارت ایران در برلین حادثه تروریستی بازار کریسمس برلین را به شدت محکوم و با مردم و خانواده های قربانیان ابراز همدردی کرد .
به گزارش ایسنا، به دنبال اقدام تروریستی در بازار کریسمس شهر برلین که طی آن تعدادی افراد بی گناه کشته و زخمی شدند سفارت ایران در برلین با حضور در محل حادثه با اهدا شاخه گل ضمن ابراز همدردی با خانواده قربانیان و زخمی شدگان مراتب تسلیت و انزجار خود را نسبت به این گونه اقدامات غیر انسانی ابراز داشت.
علاوه بر این سفارت ایران در برلین با ارائه بیانیه ای بر ضرورت همبستگی و اتحاد تمامی ملت ها و ت ها در مبارزه بی امان با پدیده شوم تروریسم تاکید کرد.
سفارت ایران در دیدار با برخی مقام های آلمانی هم ضمن ابراز مراتب تاثر عمیق خود نسبت به این حادثه تروریستی مراسم جشن شب یلدا به عنوان یکی از نمادهای فرهنگی ایران را که از قبل برنامه ریزی شده بود، را به احترام جان باختگان و زخمی های این حادشه تروریستی لغو کرد.

سخنگوی کرمیلن امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد که روسیه با ادعاهای مطرح شده از سوی دونالد ترامپ درباره حمایت ایران از تروریسم مخالف است.
هفته قبل تحریم های جدید علیه ایران تصویب شد که مهم ترین و جامع ترین تحریم های تمامی چهار دهه اخیر علیه ایران است. اینکه به عنوان مهم ترین نهاد امنیتی کشور که در حوزه سازندگی هم حضور جدی دارد تحریم شده است و بر اساس fatf که سال گذشته به امضاء ایران رسید بانک های داخلی ما حق مشارکت مالی با این نهاد را دیگر ندارند یعنی خود تحریمی داخلی که عملا را محدود می کند و هم باعث توقف فعالیت های عمرانی کشور که در آنها نقش دارد می شود و این یعنی ضربه پذیر شدن کشور.

اگر بانک ها هم به صورت مخفیانه با فعالیت ها را ادامه دهند که تحریم می شوند و کشور با بحران اقتصادی ارزی گسترده ای مواجه می شود که رابطه اقتصادی با جهان قطع می شود و نرخ ارز افزایش چشمگیر می یابد و همین مختصر پول نفت هم دیگر وارد کشور نمی شود. یعنی یک بن بستی که در نهایت نظام از آن متضرر می شود.

با چند کارشناسی که در هفته های اخیر صحبت کرده ام همه یک نظر واحد داشته اند. پس از صنعت هسته ای به دلیل اتفاقاتی که در سال های 90 و 91 رخ داد و اینگونه وانمود شد که مشکلات اقتصادی و بین المللی کشور به هسته ای باز می گردد و اگر هسته ای نباشد مشکلات حل می شود! و باعث توافق و توقف صنعت هسته ای و تبدیل آن صرفا به ماکتی شد، حالا در ادامه همان زمینه چینی ها در و مکمل آن با fatf این بار به عنوان رکن رکین نهاد امنیتی کشور و یکی از بازوان سازندگی هدف اصلی است تا با اتفاق افتادن بحرانی شبیه به نیمه دوم سال 91، اینبار مقصر را جلوه دهند و به جامعه بگویند اگر خواهان حل شدن بحران اقتصادی کشور هستید پس به این سو باید برویم که منحل شود تا بانک های کشور دیگر نیازی نباشد با ( به عنوان یک سازمانی که آن را تروریستی می داند) همکاری کنند و بانک های ما هم تحریم بین المللی نباشند و مسائل حل شود.

این ها یعنی و اتفاقات سال های 92 و 93 زمینه ای شد برای چیدن یک زیربنایی تا آرام آرام به بهانه موضوع هسته ای زیربناهای اقتصادی و امنیتی کشور هم آسیب پذیر تر شود و این دور باطل همچنان ادامه می یابد.

در مدت اخیر هم انقدر در تحریم ها جدی بود که حتی تهدیدات فرماندهان ارشد در صورت تصویب تحریم ها کارگر نیفتاد و تحریم ها با رای بالا تصویب شد و بازی جدیدی آغاز شده است که احتمالا تا چند ماه آینده اثرات آن بر اقتصاد ما آشکارتر می شود.

تا زمانیکه بانک ها و اقتصاد ما انقدر آسیب پذیر است و تفکر کنار آمدن با غرب بر سر مصالح ملی در میان ما جاری است و تفکر ما دقیقا آن چیزی است که در زمین بازی دشمن ما تعریف می شود، حکایت همان حکایت سابق است. سال 91 تاثیرات آن را دیدیم و درس عبرت نشد و باز احتمالا سال 96 همان بازی تکرار می شود. بازی خطرناکی که در نهایت می تواند به بودن یا نبودن اصل نظام برسد! اقتصاد و نظام غلط بانکی همچنان پاشنه آشیل ماست.%title% در تماس تلفنی بشار اسد: این حوادث، اراده ملت ایران در مبارزه با تروریسم را تقویت می ­کند/ ایران و در سنگر واحد دربرابر تروریسم قرار دارند
رییس ایران مبارزه قاطعانه با تروریسم و استقرار ثبات و امنیت پایدار در منطقه را از اه مشترک ایران و دانست و بر وم ایستادگی و مقاومت در این مسیر تا رسیدن به پیروزی نهایی تأکید کرد.
حجت ال و المسلمین روز پنج شنبه در تماس تلفنی بشار اسد رییس جمهور با وی، از ابراز تسلیت و همدردی ت و ملت با ملت ایران به خاطر حادثه تروریستی تهران تقدیر کرد و گفت: ملت ایران سالهای طولانی در برابر تروریسم ایستادگی و مبارزه کرده است...
✅بشار اسد: اقدام تروریستی در تهران نشان از ضعف دشمنان در برابر ایران است/ ابراز همدردی ت و ملت با ت و ملت ایران به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، فرید زکریا -- تحلیل گر مشهور یی -- گفت: تقریبا همه حملات تروریستی در غرب، به نوعی با عربستان سعودی ارتباط داشته و تقریبا هیچ کدام از این حملات، ارتباطی به ایران نداشته است». «فرید زکریا» تحلیلگر ارشد یی و از کارشناسان حوزه روابط بین الملل در شب. به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، فرید زکریا -- تحلیل گر مشهور یی -- گفت: تقریبا همه حملات تروریستی در غرب، به نوعی با عربستان سعودی ارتباط داشته و تقریبا هیچ کدام از این حملات، ارتباطی به ایران نداشته است». «فرید زکریا» تحلیلگر ارشد یی و از کارشناسان حوزه روابط بین الملل در شب. به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، فرید زکریا -- تحلیل گر مشهور یی -- گفت: تقریبا همه حملات تروریستی در غرب، به نوعی با عربستان سعودی ارتباط داشته و تقریبا هیچ کدام از این حملات، ارتباطی به ایران نداشته است». «فرید زکریا» تحلیلگر ارشد یی و از کارشناسان حوزه روابط بین الملل در شب. به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، فرید زکریا -- تحلیل گر مشهور یی -- گفت: تقریبا همه حملات تروریستی در غرب، به نوعی با عربستان سعودی ارتباط داشته و تقریبا هیچ کدام از این حملات، ارتباطی به ایران نداشته است». «فرید زکریا» تحلیلگر ارشد یی و از کارشناسان حوزه روابط بین الملل در شب. به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، فرید زکریا -- تحلیل گر مشهور یی -- گفت: تقریبا همه حملات تروریستی در غرب، به نوعی با عربستان سعودی ارتباط داشته و تقریبا هیچ کدام از این حملات، ارتباطی به ایران نداشته است». «فرید زکریا» تحلیلگر ارشد یی و از کارشناسان حوزه روابط بین الملل در شب.


بررسی موضوعی روابط عمومی در ایران و جهان

بررسی موضوعی روابط عمومی در ایران و جهاندسته بندی
مدیریت


فرمت فایل
doc


حجم فایل
65 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
67
دریافت فایلبررسی موضوعی روابط عمومی در ایران و جهان


فروشنده فایل
کد کاربری 4269
تمام فایل ها

بررسی موضوعی روابط عمومی در ایران و جهان
مقدمه

تعریف روابط عمومی
جی ای گرونیک نظریه پرداز معاصر روابط عمومی را مدیریت ارتباط بین یک سازمان در این رشته و همگان هایی می داند که با آن سروکار دارند.
ر هارلو که از پیشقدمان روابط عمومی در جهان است و تالیفات گوناگونی در این رشته دارد این تعریف را پیشنهاد می کند:
روابط عمومی عبارت است از دانشی که بوسیله آن سازمان ها آگاهانه می کوشند به مسئولت اجتماعی خویش عمل نمایند تا بتوانند تفاهم و پشتیبانی انی را که برای مؤسسه اهمیت دارند بدست آورند.
درواقع روابط عمومی هنری است که به کمک آن می توان مؤسسه، سازمان و فرد مورد علاقه و احترام کارمندان، مشتری ها و مردمی که با آن سروکار دارند قرار داد. روابط عمومی بخشی از وظایف مدیریت سازمان است. عملی است ممتد، مداوم و طرح ریزی شده که از طریق آن افراد و سازمان ها می کوشند تا تفاهم و پشتیبانی انی را که با آنها سروکار دارند بدست آورند.

بررسی موضوعی روابط عمومی در ایران و جهانپاو وینت، گزارش کارآموزی، مقاله، پروژه، تحقیق عنوان کتاب: تروریسم، ابعاد مکانی و بازتاب‏ های جهانی نویسندگان: جواد اطاعت، علی اکبر دبیری انتشارات شهید بهشتی تروریسم در کنار بحران‏ های زیست محیطی و گسترش بیماری ‏های واگیر‏دار از مهمترین چالش ‏های جهان در قرن بیست و یکم است. گسترش و تعدد گروه ‏های تروریستی و حملات آن‏ه.
تحقیق کارکردهای بیمه در ایران
در این فایل تحقیق کارکردهای بیمه در ایران مورد بررسی و پژوهش قرار گرفته است در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این تحقیق دریافت می کنید اشاره شده است : فهرست مطالب مقدمه 1 واژه بیمه 2 تاریخچه پیدایش و گسترش بیمه 3 مفهوم خطر در بیمه 10 تکنیک بیمه و تعریف فنی آن 11 ارکان اصلی عقد بیمه ...

دریافت فایل
تعدادی از یی های به اصطلاح «قربانی تروریسم» با طرح شکایتی در دیوان عالی این کشور علیه ایران تلاش جدیدی را برای مصادره اموال ایران در آغاز کرده اند. سفیر عراق در تهران با اشاره به مشارکت ایران در مبارزه با در عراق گفت: نبرد با تروریسم در عراق همه طیف های عراقی از جمله مسلمان، یان، شیعه، سنی، کرد و ایزدی را با یکدیگر متحد کرد.
بیو تروریسم چیست ؟ - کشتار بیولوژیکی ق1 ق2
ادامه مطلب به گزارش خبر فوری ، روز گذشته «موسسه اقتصاد و صلح (iep)» پنجمین نسخه از سلسله گزارش های «شاخص جهانی تروریسم» خود را منتشر کرد. در این شاخص کشورهای جهان بر اساس میزان آسیب پذیری در برابر تروریسم رتبه بندی شده اند که در آن ایران با رتبه ۵۳ نسبت به بسیاری از کشورهای منطقه و حتی اروپا در جایگاه بهتری قرار گرفته و علاوه بر آن نسبت به جایگاه پیشین خود در گزارش پیشین شاهد بهبود رتبه بوده است. رتبه ایران در گزارش...
ادامه خبر

به گزارش سایت خبر فوری به نقل از رو مه سعودی عکاظ، احمد عبدالعزیز قطان، سفیر عربستان در قاهره و دائم این کشور در اتحادیه عرب مدعی شد: رییس یک رو مه ایرانی به حوثی های یمن پیشنهاد داد تا تانکرهای نفتی وابسته به ائتلاف عربی و به خصوص عربستان که از خلیج عدن می گذرند را مورد هدف قرار دهند.سفیر سعودی با تکرار ادعای خود افزود: این اظهارات کارنامه سیاه ایران در حمایت از تروریسم را نشان می دهد. ایران تروریسم را در تمام کشورهای منطقه منتشر می کند و نمی تواند روزی را سپری کند مگر اینکه در آن تروریسم و افراط گرایی را به کشورهای منطقه صادر کند.
ادامه خبر #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد سوابق کشت و تولید در جهان 11 ص لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت. تروریسم  و رابطه فامیلی آن با ایران؟! مفهوم واژه ترور و تروریسم هم مانند هزاران کلمه دیگر، در فارسی که از نظر متخصصین زبانشناسی و حتی کاربران، به هیچ وجه کمترین قابلیتی برای زبان بودن نداره، هیچ وقت به درستی معنا نشده و اصولا امکان معنادهی پیدا نکرده است لذا این کلمه هم به ج. آذربایجان غربی قربانی تروریسم سازمان یافته و
رحمت سخنی از مرکز آموزشی درمانی (ره) ارومیه
[email protected]
سایت رحمت سخنی آذربایجان - اورمیه
به گزارش یول پرس، دیروز هشتم شهریور یعقوب پوراسد رئیس فنی و حرفه ای قاضی طباطبایی اورمیه در مراسم گرامی داشت روز ملی ترور و ی ترور آذربایجان غربی که در سالن آمفی تئاتر فنی و حرفه ای دانشکده شهید قاضی طباطبایی اورمیه برگزار شد اظهار کرد: آذربایجان غربی، یکی از قربانیان تروریست بوده و بعد از پیروزی انقلاب ی ایران، 475 نفر از آذربایجان غربی، در حوادث تروریستی به شهادت رسیده اند.
وی ادامه داد: همواره کشور های استکباری جهان، ایران را متهم به حمایت از تروریست کرده اند در حالی که ایران در طول 38 سال، درگیر مبارزه با اشرار و تروریست ها بوده و در این راه، 17 هزار نفر شهید شده اند.
وی تاکید کرد: ، ، القاعده، جبهه النصره، پ ک ک، و سایر گرو های تروریستی خاورمیانه، زاده افکار و و کشور های متخاصم غربی بوده و به منظور ایجاد نا امنی در خاورمیانه به وجود آمده است.
پوراسد تصریح کرد: از بدو تاسیس گرو تروریستی ، و زمانی که هیچ کشوری این گرو را نمی شناخت، ایران به مبارزه با افکار و اعمال تروریستی این گرو می پرداخت.
وی افزود: نیروهای نظامی و امنیتی، در حال پاسداری شبانه روزی از مرز و بوم کشور بوده و باید از جانفشانی ها و زحمات این غیور مردان قدردانی و تجلیل شود

سید کمال ازی رییس شورای راهبردی روابط خارجی ایران  درباره اظهارات سخیف مقامات رژیم سعودی درهفته های اخیر مبنی براینکه ایران مهد تروریسم در منطقه است گفت: این گونه  سخنان فرار رو به جلو مقامات رژیم سعودی است. وی افزود: رژیم سعودی خود مهد تروریسم در منطقه غرب آسیا است و همه . سید کمال ازی رییس شورای راهبردی روابط خارجی ایران  درباره اظهارات سخیف مقامات رژیم سعودی درهفته های اخیر مبنی براینکه ایران مهد تروریسم در منطقه است گفت: این گونه  سخنان فرار رو به جلو مقامات رژیم سعودی است. وی افزود: رژیم سعودی خود مهد تروریسم در منطقه غرب آسیا است و همه . به نقش ایران در مبارزه با تروریسم در منطقه مشروعیت بیشتری بخشید سی ان ان: وه ت ریشه تروریسم است/ هیچ حمله تروریستی در غرب با ایران در ارتباط نیستبه نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، فرید زکریا -- تحلیل گر مشهور یی -- گفت: تقریبا همه حملات تروریستی در غرب، به نوعی با عربستان سعودی ارتباط داشته و تقریبا هیچ کدام از این حملات، ارتباطی به ایران نداشته است». «فرید زکریا» تحلیلگر ارشد یی و از کارشناسان حوزه روابط بین الملل در شبکه سی ان ان در یادداشتی، وه گری عربستان سعودی را ریشه تروریسم خوانده است. او در این یادداشت، اظهارات دونالد ترامپ در سفر اخیر به عربستان سعودی درباره ادعای حمایت ایران از تروریسم را رد کرده است. فرید زکریا البته در این یادداشت ادعاهایی علیه ایران هم مطرح کرده است. تعریف خشونت صاحب نظران بسیارى خشونت را به تعریف نشسته‏اند. براى نمونه گ و استراوس در تعریف خشونت مى‏گویند: «خشونت رفتارى با قصد و نیت آشکار (یا رفتارى با قصد و نیت پوشیده اما قابل درک) جهت وارد آسیب بدنى به فرد دیگر است. این تعریف که تنها خشونت بدنى را مد نظر قرار داده است از نگ. آذربایجان غربی قربانی تروریسم سازمان یافته و
سایت رحمت سخنی آذربایجان - اورمیه
رحمت سخنی از مرکز آموزشی درمانی (ره) ارومیه
[email protected]
به گزارش یول پرس، دیروز هشتم شهریور یعقوب پوراسد رئیس فنی و حرفه ای قاضی طباطبایی اورمیه در مراسم گرامی داشت روز ملی ترور و ی ترور آذربایجان غربی که در سالن آمفی تئاتر فنی و حرفه ای دانشکده شهید قاضی طباطبایی اورمیه برگزار شد اظهار کرد: آذربایجان غربی، یکی از قربانیان تروریست بوده و بعد از پیروزی انقلاب ی ایران، 475 نفر از آذربایجان غربی، در حوادث تروریستی به شهادت رسیده اند.
وی ادامه داد: همواره کشور های استکباری جهان، ایران را متهم به حمایت از تروریست کرده اند در حالی که ایران در طول 38 سال، درگیر مبارزه با اشرار و تروریست ها بوده و در این راه، 17 هزار نفر شهید شده اند.
وی تاکید کرد: ، ، القاعده، جبهه النصره، پ ک ک، و سایر گرو های تروریستی خاورمیانه، زاده افکار و و کشور های متخاصم غربی بوده و به منظور ایجاد نا امنی در خاورمیانه به وجود آمده است.
پوراسد تصریح کرد: از بدو تاسیس گرو تروریستی ، و زمانی که هیچ کشوری این گرو را نمی شناخت، ایران به مبارزه با افکار و اعمال تروریستی این گرو می پرداخت.
وی افزود: نیروهای نظامی و امنیتی، در حال پاسداری شبانه روزی از مرز و بوم کشور بوده و باید از جانفشانی ها و زحمات این غیور مردان قدردانی و تجلیل شود

اطلاعیه کانون وکلای مرکز : قابل توجه کارآموزان محترم ؛ کارآموزانی که برای انجام تکلیف بند 11-6 شرح وظایف کارآموزی شرکت در 5 جلسه آموزشی را انتخاب کرده اند می توانند به عنوان یک جلسه از جلسه های مذکور در همایش ابعادحقوقى، اقتصادى همکارى با گروه ویژه مالى (fatf) که در روز دوشنبه مورخ . سید کمال ازی رییس شورای راهبردی روابط خارجی ایران  درباره اظهارات سخیف مقامات رژیم سعودی درهفته های اخیر مبنی براینکه ایران مهد تروریسم در منطقه است گفت: این گونه  سخنان فرار رو به جلو مقامات رژیم سعودی است. وی افزود: رژیم سعودی خود مهد تروریسم در منطقه غرب آسیا است و همه . ترس ت از بررسی قرارداد توتال نوبخت را به توهین به نمایندگان واداشت/ نوبخت: شما اقلیت هستید، مردم با شما تسویه حساب می کنند+متن کامل طرح سه فوریتی مجلس رفتار ت یازدهم در چهار سال گذشته به وضوح نمایانگر عدم اعتقاد تمردان به قوه ای قانونگزار به نام مجلس است! چه اینکه پیش از این هم ت.
تاسیس یک دادگاه کیفری بین المللی برای تروریسم
امورخارجه اسپانیا در یک کنفرانس خبری اعلام نمود که این کشور در سازمان ملل متحد به زودی درخواست تشکیل یک نشست جهت بررسی موضوع تاسیس یک دادگاه ویژه کیفری بین المللی برای رسیدگی به تروریسم را مطرح خواهد نمود. آقای مار.