cinemasad - اخبار روز

اخبار روز با عنوان cinemasad به صورت خودکار توسط سیستم خبرخوان جمع آوری شده است. نوشیدن آب ح ارتجاعى پوست را افزایش مى دهد و از خشکى و چروک شدن آن جلوگیرى میکند چون بخش اعظم سلول هاى پوست از آب تشکیل شده. *همه کرمهاى پوستى حاوى ٧٠٪؜ آب هستند که این موضوع نشان دهنده اهمیت آب براى سلامت و شادابى پوست است. *منافذ پوستى که دچار کم آبى هستند ،انعطاف پذیر نخواهد بود و شانس ایجاد جوش ،آکنه و حتى دانه هاى سر سیاه در آن بیشتر خواهد شد بنابراین هر چه منافذ پوست شما انعطاف بیشترى داشته باشند،راحت تر خواهند توانست مواد زائد را از خود خارج کنند.زمانى که این اتفاق بیفتد پوستى صاف و سالم با منافذ جمع و جورتر خواهید داشتhttp://modagah.com/محصولات زیبایی پوست, پوست , مو زیبایی پوست این شلوارهاى دمپا گشاد که دوباره روى مد قرار گرفته اند از محبوب ترین مدل هاى شلوار هستند که از جین تا پارچه اى و کتان و...آنها ،همه سلیقه ها را راضى میکند. مدلى که بسیار ترند شده ،مدل از بالا گشاد است که در قسمت هاى ساق پا به آرامى گشاد میشود.این مدل شلوارها باعث میشوند قدتان بلندتر و اندامتان کشیده تر به نظر برسد و به خوبى با اکثر مدلهاى کفش از اسپرت تا رسمى و پاشنه دار و ...هماهنگ میشوند. اسکراب صورت که هم میتواند به صورت ژل و هم کرمى باشد و حاوى مواد معدنى است و
کار اصلى آن از بین بردن سلول هاى مرده و آلودگیها از سطح پوست و منافذ آن و نرم پوست است.در واقع اسکراب ها همان لایه بردار ها هستند و پوست هاى مرده و پینه و سخت شده بر روى پوست را از بین میبرند.
معمولا پوست هاى بسیار چرب دچار پوست هاى مرده در آرنج ،زانو و قوزک پا میشوند و با استفاده از اسکراب ها،جوش هاى سطحى پوشت و پوست هاى مرده از بین میروند و شما احساس سبکى و تازگى در پوستتان میکنید.

اسکراب ها بهتر است به صورت معمول هر دوهفته یکبار استفاده شوند اما در فصول گرم چون تعریق زیاد است و در نتیجه پوست هاى مرده و چربى و مواد زائد پوست بیشتر میشود ؛بهتر است بیشتر استفاده شوند.
توجه داشته باشید که
اسکراب خوب باید دانه هاى ریزترى داشته باشد و ترجیحا از برند هاى معتبر یدارى کنیدو بعد از استفاده از آنها بسیار مفید است که از مرطوب کننده ها استفاده کنید چراکه منافذ پوست بعد از اسکراب باز هستند و بهترین زمان براى آبرسانى به پوست میباشد.