cfs - اخبار روز

اخبار روز با عنوان cfs به صورت خودکار توسط سیستم خبرخوان جمع آوری شده است. حساسیت رو این موضوع رو بیشتر ایی دارن که دینشون نیست. الآنم که برائت از مشرکین داریمو تو مراسم حج کلی کافر و مسلمان کرده ایم. اما قضیه نجاست کافر به چه معناست؟ بارها دیده ام غیرمسلمانانی که وقتی به ایران میان پوشش ما رو میپوشن ولی وقتی بهمون میرسن احساس میکنن اولین و مهم ترین د.
خواب کامیون ها در بندرعباس به یک ماه افزایش پیدا کرد
با توجه به ادامه دار بودن مشکلات رانندگان در پایانه بندر عباس، به پیشنهاد یک فعال حمل ونقل جاده ای به ازای هر تعداد باری که توسط شرکت ها به سالن اعلان بار اعلام می شود، می بایست به همان تعداد از طرف سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کد صدور بارنامه در اختیار شرکت حمل ونقل قرار گیرد .
بیانات سید دلاور یک راننده خود مالک و فعال حمل و نقلی در مورد خواب کامیون های بندرعباس
به گزارش آسان پدیا : سید دلاور با بیان این مطلب گفت: وقتی ت اعلام می کند بعضی از کالاها اجازه ورود به کشور را ندارد این یعنی کم شدن بار و در این شرایط انی که بار خارج از سیستم نوبت دهی و اعلان بار حمل می د همچنان به کار خود ادامه می دهند و این باری که کم شده در حقیقت از سهمیه رانندگان قانون مند کم شده و بدین ترتیب خواب این کامیون ها شاید به یک ماه هم برسد.
وی افزود: در حال حاضر رانندگان و کامیونداران از نبود لاستیک، گرانی لوازم یدکی و به تازگی از نبود کالا برای حمل رنج می برند که پیشنهاد می شود به منظور جلوگیری از سوءاستفاده شرکت ها هر تعداد باری که توسط شرکت ها به سالن اعلان بار اعلام می شود به همان تعداد از طرف سازمان کد صدور بارنامه در اختیار شرکت حمل ونقل قرار گیرد.( در موردتوزیع 35هزار لاستیک یارانه ای در پایانه بندرعباس بخوانید)

شرکت ها قادر به صدور بارنامه خارج از سیستم اعلان بار نخواهند بود
این راننده خود مالک با تاکید بر این که در این صورت شرکت ها قادر به صدور بارنامه خارج از سیستم اعلان بار نخواهند بود، اظهار کرد: در وضعیت کنونی باتوجه به عدم توازن بین عرضه و تقاضای کامیون و بار،با تاکید بر سابقه مسولئین به رسیدگی به چنین شرایطی به تدبیر فوری ازسمت آنها نیاز است.

جلوگیری از پدیده بومی گرایی در توزیع بار
یکی دیگر از را ارهای اصلاح وضعیت پایانه بار بندرعباس را جلوگیری از پدیده بومی گرایی دانست و گفت: جلوگیری از فعالیت کامیون های صوری که شرکت ها به نام خود زده اند و همچنین تعیین سقف تعداد حمل بار، از مبدا استان هرمزگان برای تمامی کامیون ها با همکاری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای به طوری که مثلا هر کامیون در ماه مجاز به دریافت سه تا چهار بارنامه از کل سیستم موجود در هرمزگان باشد نیز از دیگر را ارهای پیشنهادی برای برطرف شدن برخی مشکلات پایانه بار بندرعباس است.
مشکلات پایانه بار بندرعباس چیست؟
به گزارش آسان پدیا، در چند روز اخیر رانندگان و کامیوندارانی نظیر آقایان سید دلاور ،علیرضا سمنانی و مالک نخعی به بیان مشکلات خود در مورد پایانه بار بندرعباس در شبکه های اجتماعی پرداخته اند که از جمله آنها افزایش:
1.زمان خواب کامیون ها،
2.عدم توزیع بار
3.افزایش حق پارکینگ به میزان 2 برابر
4.فعالیت شرکت های پلمپ شده و ... بوده است.
موارد رسیدگی شده توسط کانون سراسری انجمن های صنفی کارفرمایی کامیون داران کشور به شرح زیر است:

حضور تیم های متعدد بازرسی در مناطق بارخیز
بهبود شرایط پرداخت بیمه توسط ت برای رانندگان
پذیرش افزایش دستمزد ماهانه رانندگان به صورت منظم
کلیه تست های کنکور 98 رو در کانال گذاشتیم سریع عضو کانال شوید و کنید برای عضویت در کانال روی لینک زیر بزنید https://t.me/joinchat/aaaaaerwfvp7693zomcgrq http://telegram.me/davazdahomiy