028 گویش بختیاری - اخبار روز


آزمون نمونه تی چهارمحال و بختیاری برای ورود به دبیرستان های دوره اول ( پایه هفتم ) و دبیرستان دوره دوم ( پایه دهم ) برگزار می شود . کلیه داوطلبانی که متقاضی ثبت نام آزمون نمونه تی هستد ، باید حتما ابتدا دفترچه ثبت نام نمونه تی 97 - 98 استان چهارمحال و بختیاری را بطور کامل مطالعه ک. انتشار کتاب «سازمان اجتماعی ایل بختیاری» پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، کتاب « سازمان اجتماعی ایل بختیاری» به قلم بهرام احمدیان را منتشر کرد. به گزارش ایرنا از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، در مقدمه این کتاب آمده است: جامعه عشایری کشور سابقه ای طولانی در تا.  آهنگ جدید بهمن بختیاری بنام همسفر ۳ ساله آهنگ جدید بهمن بختیاری بنام همسفر ۳ ساله شکل متحرک بقیه در ادامه ادامه مطلب نخستین دایره المعارف صعود به کوه های چهارمحال و بختیاری چاپ و روانه بازار شد. مؤلف و گردآورنده نخستین دایره المعارف صعود به کوه های چهارمحال و بختیاری،اظهار داشت: این دایره المعارف، در 423 صفحه تهیه، تدوین و چاپ شده است.
فرهاد رئیسی د ردی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: نخستین دایره المعارف صعود به کوه های چهارمحال و بختیاری، به شمارگان یک هزار و 100 نسخه به چاپ رسید.
وی افزود: قیمت هر جلد از این دایره المعارف، 55 هزار ریال تعیین شده است.
رئسی د ردی تصریح کرد: موقیعیت جغرافیایی، جاذبه های طبیعی، مناطق حفاظت شده، آثار مهم فرهنگی و تاریخی، کوهستان ها و کوه های مهم مناطق مختلف چهارمحال و بختیاری، در نخستین دایره المعارف صعود به کوه های استان، معرفی شده است.
مؤلف و گردآورنده نخستین دایره المعارف صعود به کوه های چهارمحال و بختیاری بیان داشت: امیدواریم مسوولان مربوطه، با حمایت از دست اندرکاران این مجموعه همکاری لازم را داشته باشند.
وی اضافه کرد: در آینده ای نزدیک، اقدامات لازم برای تهیه، تدوین و چاپ دومین جلد دایره المعارف صعود به کوه های چهارمحال و بختیاری، با اولویت معرفی دره ها، اشگفت ها و چشمه های استان و همچنین قللی که در جلد یک نیامده، انجام می شود.
رئیسی د ردی عنوان داشت: حمایت از چنین طرح هایی، نقش مهمی در معرفی هر چه بهتر و بیشتر چهارمحال و بختیاری، به گردشگران و کوه نوردان داخلی و خارجی و جذب سرمایه گذاران بخش گردشگری دارد.
وی اظهار کرد: معرفی استان سرسبز و زیبای چهارمحال و بختیاری، با داشتن قلل و رسته کوه های مرتفع، آبشارهای اعجاب انگیز، چشمه سارهای بدیع و پرآب، یخچال های طویل و شگفت انگیز، غارهای عمیق و پیچ در پیچ، مناطق حفاظت شده بکر و جاذبه های توریستسی منحصر به فرد به همه طبیعت دوستان و کوه نوردان کشور و دنیا، مهمترین هدف از چاپ نخستین دایره المعارف صعود به کوه های چهارمحال و بختیاری به شمار می رود.
به گزارش ایرنا، ژاله آزادگان، ویراستاری نخستین دایره المعارف صعود به کوه های چهارمحال و بختیاری را انجام داده است.
چهارمحال و بختیاری در سلسله کوه های زاگرس قرار دارد و بیش از 20 قله در این استان وجود دارد. رئیس پلیس راه استان چهارمحال و بختیاری گفت: نوروز امسال تصادفات استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 35 درصد کاهش یافته است. همایش قزوین هر چند قزوینی ها خونگرم ما را برای همایش نهم مهمان ن د ولی در عوض استان محروم و خوش اب و هوای چهارمحال بختیاری، بشدت دنبال برگزاری همایش نهم در ان سرزمین پاک است ، مجید نصیری ، ازاده لر و بختیاری این دیار شجاعان، به همراه آزاده سرافراز،مهدی پاکنهاد، بشدت دنبال برگزاری همایش نهم در "شهر کرد" هستند و تاکنون نیز با استانداری هماهنگی هایی انجام دادند، خدایشان یارشان بی. انیمیشن رباعی گیلکی به گویش رشتی از داوود خانی خلیفه محله (لنگرودی) در سایت آپارات سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز سیاوش بختیاری زاده از سمتش برکنار شد. درصد و تراز قبولی رشته دندانپزشکی سراسری چهارمحال و بختیاری 95 – 96 کارنامه آ ین رتبه قبولی رشته دندانپزشکی تی چهارمحال و بختیاری 95 – 96 رای ب اطلاعات بیشتر درباره حداقل درصد و کارنامه آ ین رتبه قبولی رشته دندانپزشکی تی چهارمحال و بختیاری 95 – 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاص. بهنوش بختیاری که در آ ین قسمت فصل دوم «من و شما» با اجرای آرش ظلی پور حاضر شده بود، درباره افشاگری های چند سال پیش در برنامه «ماه عسل» و درباره پدر و مادرش گفت: فردای آن روز از گفتن آن حرف ها پشیمان شدم اما خدا را شکر رابطه ام با پدر و مادرم خیلی خوب شد. آن زمان که من این چیزها را گف.
 لالا کن
لالا کن با بازی بهنوش بختیاری و ع های جدید سینمایی لالاکن
لالاکن به نویسندگی و کارگردانی مصطفی قربان پور و تهیه کنندگی حسن کلامی در ژانر کودک و نوجوان در شهر تهران در حال برداری است و عوامل قصد داردند تا لالا کن را در سی و ششمین جشنواره فجر آماده کنند . بازیگران لا لا کن امین زندگانی ، بهنوش بختیاری ، پادینا رهنما هستند . داستان سینمایی لاکن در ژانر کودک و نوجوان است و در خلاصه داستان آمده : آرش پسری رویاپرداز که در اوج اختلافات میان پدر و مادرش برای در امان ماندن از دعواها و دنیای آدم بزرگ ها از رویاپردازی هایش برای خودش پناهگاهی می سازد .
لالا کن
#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد مقایسه خصوصیات پرواری و لاشه بره های نرلری بختیاری لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قا.

شب ایرانی با رویکرد معرفی فرش دستباف بختیاری در سوئد
شب ایرانی با رویکرد معرفی فرش دستباف بختیاری در سوئد. این خبر از کارخانه قالیشویی ادیب (قالیشویی آنلاین) رابخوانید. تا با خبر شب ایرانی با رویکرد معرفی فرش دستباف بختیاری در سوئد بیشتر آشنا شوید.

برگزاری شب ایرانی:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت:در دیدارهیأت تجاری این استان با سفیر ایران در استکهلم سوئد پیشنهاد برگزاری شب ایرانی با رویکرد معرفی فرش دستباف بختیاری ارایه شد.
سید نعیم ی در دیدارهیأت تجاری چهارمحال و بختیاری با سفیر ایران در استکهلم، گفت: وجود بیش از 100هزار بافنده فرش و تولید سالانه 200هزارمترمربع فرش دستباف در استان چهارمحال وبختیاری، این هنر صنعت را به جلوه بارزی از اقتصاد مقاومتی تبدیل کرده است.
تسهیل و ارتقای صادرات فرش:
وی افزود: تسهیل وارتقای صادرات این کالای هنری، رمز تحقق اه وسیاست های اقتصاد مقاومتی به ویژه درمناطق روستایی و کمتر توسعه یافته است.
ی گفت: شرکت (pers arts) به عنوان خوشه فرش استان در سوئد و سایر کشورهای اسک ناوی برای معرفی هرچه بیشتر فرش استان از طریق شرکت درنمایشگاه 2018سوئد و برگزاری شب ایرانی با رویکرد شناساندن هر چه بیشتر فرش دستباف بختیاری مشخص شد.
حمایت مادی و معوی از صنعت فرش:

اعلاشویی-قالیشویی-شستشوی فرش- قالیشویی آنلاین-قالیشویی تهران-قالیشویی کرج
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان هم با ارائه خلاصه ای ازفعالیت های انجام شده در زمینه ایجادخوشه فرش وتلاش درجهت حمایت مادی و معنوی از همه فعالان این هنرصنعت از تولید تا عرضه گفت: کشور سوئد دروازه ورود فرش استان به اروپا است.
مدیر شرکت pers arts هم با اشاره به استقبال گسترده مردم سوئد از فرش ایرانی خواستار نظارت علمی و فنی بر تولید فرش در ایران وحمایت سازمان صنایع کوچک کشور و شرکت شهرکهای صنعتی استان در امر صادرات وبازاری شد.


توجه: اگر به قالیشویی، قالی شویی، شستشوی فرش، شستشوی مبل. خشکشویی مبلمان، اعلاشویی، اعلا شویی، شستشوی خوشخواب و … نیاز دارید. به قالیشویی یا قالیشویی آنلاین مراجعه کنید. و از خدمات اعلاشویی یا اعلا شویی استفاده کنید. تا فرش شما با دستگاه های مخصوص شسته شود.


مشتریان عزیز در نظر داشته باشید. که خدمات آنلاین قالی شویی از قبیل قالیشویی آنلاین و مبل شویی و خشکشویی مبلمان آنلاین با 20% تخفیف ارائه می گردد .ارائه خدمات ما در سراسر تهران صورت می گیرد.
شعبه قالیشویی کرج ما آماده برای ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشد .
….. دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت قالیشویی ادیب …اخبار فرش, اعلا شویی, اعلاشویی, شستشوی فرش, شستشوی مبل, شستشوی مبلمان, قالی شویی, قالیشویی, قالیشویی آنلاین, قالیشویی تهران, قالیشویی کرج, قالیشویی مجاز باباحیدر یکی از ای استان چهارمحال و بختیاری ایران است. این شهر در 45 کیلومتری شهرکرد قرار دارد. بر اساس آمار سال 1385 جمعیت باباحیدر برابر با 10,922 نفر بوده است. وجه تسمیه این شهر به خاطر وجود زاده حیدر ابن مالک در این شهر است. این شهر در دامنه کوههای زاگرس واقع است. دارای اماکن زیارت. چوب بازی ی کاملاً مردانه است و جزو مهم ترین و حماسی ترین بازی های بختیاری به شمار می رود. این بازی علاوه بر ایجاد شور و شادمانی در عروسی، باعث تقویت روحیه حماسی بازیگران می شود و در ضمن طوایف مختلف با رودررو قرار دادن ادامه مطلب http://uupload.ir/files/pvd8_%d9%86%d8%ac%d9%88%d8%a7%db%8c.jpg نجوای مادر شهید در فراق فرزند به گویش محلی(گیلکی شرق گیلان) بیه تی مارخونه «سر» بزن ذاک/ بیه دروازه سر هنده یواشه «در»بزن ذاک! / یته قمری بومابو خوشکل و کاکل بسر می ور/ بوما مره یاد تی پرزن ؛پریتی؟ «پر» بزن ذاک/ matnnabshohada مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری گفت: فردا فعالیت مدارس و تمام ادارات استان با تأخیر آغاز می شود. دستگیری 39 متخلف حفاری و فروش اشیای تاریخی در 6 ماهه نخست امسال 39 متخلف حفاری و فروش اشیای تاریخی در استان چهارمحال و بختیاری دستگیر شدند. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد ؛ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: طی 6 ماهه نخست ا. برگزاری دوره سطح یک فوتسال آسیا در چهارمحال و بختیاری با مدرسی رضا صادقی ب رگزاری یک دوره مربیگری سطح یک فوتسال آسیا در بخش مرکزی کشور کلیک خورد. به نقل خانه فوتسال ، و گزارش روابط عمومی باشگاه شهرک صنعتی هفشجان یک دوره مربیگری سطح یک فوتسال آسیا به مدت پنج روز و از ۹۵/۰۵/۱۸ لغا. مدیرکل محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: فرونشست زمین در چهارمحال و بختیاری جدی است. دیدار بهنوش بختیاری با و حواشی دیدارش و پاسخ بهنوش بختیاری در اینستاگرامش

بهنوش بختیاری با حواشی دیدارش با واکنش نشان داد
اخبار بازیگران : بهنوش بختیاری بعد از یک ماه و نیم که از حضورش در جشن یک سالگی فارس پلاس می گذارد، سکوتش را ش ت و در اینستاگرامش نسبت به حواشی های دیدارش با واکنش نشان داد و نوشت :
میخواستم سکوت کنم...اما دیگه طاقت شنیدن توهین و تهمت ندارم....چندی پیش دعوت شدم به تولد ی الگی فارس پلاس....با نیت خیر و اینکه به عنوان ی که همیشه از صلح و شادی و اتحاد حرف زده....و با نیت اینکه بگم من نیستم و چپ وراست برام فرقی نداره و الان وقت یکی شدن و وحدته...فارغ از هر گرایش چپ وراستی....که زهی خیال باطل البته......چون فقط فکر تمیز من بود.....به این دعوت پاسخ گفتم...چراکه در حادثه مجلس..همه ما گفتیم ما باهمیم.....با این که در انتخابات از اقای حمایت کرده بودم...ولی با حضورم خواستم بگم انتخابات تموم شد..حالا دیگه وقت متحد بودنه .....
دیدار بهنوش بختیاری با و حواشی دیدارش
بعد از حضورم..دیدم که اقای هم به اون جمع پیوستن و خدا شاهد است که روحمم از حضور ایشون خبر نداشت...و کاملا اتفاقی شد این دیدار...و از اونجایی که اختلاف نظرشدیدی با ایشون سر مسائل مختلف داشتم به جهت حجب و حیا و اینکه همیشه عاشق صلح و آشتی بودم...دیگه رفتار منفی بروز ندادم.... و اینکه کلا من ادم منعطفیم.......ایشون هم برای من قابل احترام هستن و هرچند با نظراتشون مخالفیم..اما توهین رو در شان یک انسان نمیبینم....ما حق نداریم بدیم....
دیدار بهنوش بختیاری با و حواشی دیدارش
گذشت و رفت و توهینها شروع شد و هیچ پشت من در نیومد و همه فکر من با برنامه ریزی اونجا بودم.....فکر تفکر من شبیه ایشون شده.....فکر من وارد بازیهای شدم..........و متاسفانه گریبان من ساده و زود باور رو گرفت.....هنوزم میگم تفرقه بین ما کار انیست که میخوان کشورمون رو ازمون بگیرن...ولی من اهل سیاست نیستم....دنبال هیچ منفعت و مجوزی نیستم.....دنباله روی تفکر اقای نیستم.....
شما رو به خدا از تهمت و قضاوت و توهین دست بردارید.....به خدا من دیگه ب .....خدا نکند بنده بی گناهی واگذارتان به خدا کند....ای کاش خبرگزاری خودش این واقعیت رو میگفت و مارو اینطور با مردم عزیزمون در نمینداخت ودر نهایت من همیشه با مردمم بودم و هستم
و بخاطر تنها سادگی و زودباوریم ازشما معذرت میخوام.....یاعلی
پی نوشت:صداقت در برابر سیاست سادگیست و سیاست در برابر صداقت خیانت
اخبار بازیگران ایرانی » دیدار بهنوش بختیاری با و حواشی دیدارش کد آوای انتظار مسعود بختیاری آوای انتظار افتو ز افتو در ره آوای انتظار بهمن علاءالدین آوای انتظار همراه اول آوای انتظار همراه اول افتو ز افتو در ره مسعود بختیاری ---------- مشخصات کد ----------- نام اثر : گردواری نام صاحب اثر : مسعود بختیاری قیمت : 300 تومان اعتبار : 30 روز --------- پخش آنلاین --. مقاله در مورد پارس و تاسیس ت هخا ان در بختیاری لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 13 پارس و تاسیس ت هخا ان در بختیاری گیرشمن معتقد است که پارسیان ابتدا در شمال غربی ایران در دریاچه ی ارومیه مستقر شدند و احتمالا " حدود 700 قبل از میلاد آنان در محو. زبان کردی که در چهار کشور ایران، عراق، و ترکیه گویشوران زیادی دارد به گویش ها و لهجه های زیر تکلم می شود . از کرانه ی دریاچۀ ارومیه ودقیقا از حد فاصل مناطق "دیزه ی" و "سیندوس" خط بریده ای را آغاز و پس از عبور از پشت "اشنویه" آن را به شمال "رواندز" متصل می کنیم، و پس از آن به سمت مغرب، ت. وقتی خسته میشی دیگه هرجایی پشت صحنه گیر میاری میخو ....اینجا بیست و چهار ساعت بود نخو ده بودم ...ع از نسترن ربیعی شرافت گریمور خوبمون نوشته استراحت بهنوش بختیاری در پشت صحنه با تیپی وجیه اولین بار در اخبار پدیدار شد. گران سنگ آسماری چه شد سرافرازیه بختیاری چه شد نه جمشید ماند ونه جام جمی نه اسعدی نه بی مریمی براه وطن اشک خون رنگ کو شهیدجوان خان چالنگ کو دراین ایل چیزی جزغم نماند ی بسان مفخم نماند مبادازتاریخ محوت کنند ونامرده خاکت کنند میرشوگرهته.مرافتونمند میردی بدستت برنو نمند وری ای کر . مدیرکل تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری گفت: 1300 تن میوه در آستانه شب عید در بازار سراسر استان توزیع می شود. همانطور که می دانید در ایران قدیم، زبان به شکل فارسی امروزی نبوده است. پیش از زبان های فارسی، گیلگی، لری، مازنی، کردی و ... امروزی زبان های باستانی در ایران رایج بوده که در ادامه به معرفی این زبان ها می پردازیم. ابتدا زبان های باستانی دنیا را می بینیم:
◄ پالی
◄ زبان اتروسکی
◄ زبان اکدی
◄ زبان بومیان اسپانیا
◄ زبان پارسی باستان
◄ زبان ژاپنی باستان‏
◄ زبان سومری
◄ زبان عبری
◄ زبان عیلامی
◄ زبان فنیقی‏
◄ زبان گلی
◄ زبان لاتین
◄ زبان هیتی
◄ زبان یونانی باستان‏
◄ زبان های کنعانی‏
◄ زبان های مرده ایتالیا‏
◄ زبان های مصر باستان
◄ زبان های هورواورارتویی
◄ زبان سانسکریت
◄زبان فارسی میانه زبان های باستانی زبان های ایرانیان قدیم
زبان های ایرانی یکی از شاخه های زبان های هندوایرانی از خانواده بزرگ زبان های هندواروپایی را تشکیل می دهد. منظور از اصطلاح زبان های ایرانی یا زبان های ایرانی تبار، گروهی از زبان ها است که همگی ریشه در یک زبان باستانی به نام زبان نیا-ایرانی داشته اند و به معنی زبان های مرتبط با واحد کشور امروزی ایران نیست.

زبان های ایرانی یک ریشه مشترک باستانی دارد و به گویش های مختلف و هر گویش به لهجه های مختلف استعمال می شود. بعضی از گویش های زبان ایرانی به خاطر تفاوتهای ظاهری در نحوه استفاده از عبارات و ترکیب ها، امروزه خود به عنوان یک زبان نام برده می شوند.

مهمترین زبان ها و گویش های ایرانی امروزی عبارتند از: فارسی (پارسی، دری، یا تاجیکی)، مازنی، کردی، پشتو، بلوچی، لری، لکی، زازاکی، گیلکی، تالشی، تاتی، گویش تونی، آسی و سمنانی هم چنین زبان پهلوی (فارسی میانه) از زبان های باستانی ایرانیان است. زبان های زیر نیز از زبان های قدیمی ایرانیان است که زبان امروزی ما تغییر یافته این زبان هاست:
زبان آرامی زبان دیلمی زبان اوستایی برگرفته از fa.wikipedia.org و وب سایت namefarsi.com
#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد استان چهار محال بختیاری لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تع. مناقصه عملیات بهره برداری، نگهداری، تعمیرات تصفیه خانه آب و ایستگاه های پمپاژ آب و فاضلاب استان اصفهان
مناقصه ید لوله u-pvc فاضل آب و فاضلاب استان اصفهان
مناقصه ید و تحویل آسف شهرداری قهجاورستان
مناقصه انجام امور انتظامات و حفاظت قرارگاه ی صنایع دفاعی منطقه اصفهان
مناقص. بهنوش بختیاری، بازیگر سرشناس و محبوب کشورمان در نشست خبری سینمایی "انزوا" گفت: دنیای امروز ما پر از انسان های نامرد و بی غیرت است!   مشاهده ⛔ جمعیت:دهستان شلیل واقع در استان چهار محال و بختیاری 3000سه هزار جمعیت را در خود جای داده است. این تعداد جمعیت به علاوه روستاهای توابع دهستان شلیل (شهرک محمدیه بهلول آباد،شهرک هفت تلخه،دورک، لک،لندی) روی هم رفته نزدیک به 8000هشت هزار نفر میباشد. ⛔ گویش:مردم دهستان شلیل و همچنین . آ ین وضعیت «بنه وار لالی»برای پخش از شبکه مستند سیما صداگذاری مستند «بنه وار لالی» به اتمام تدوین و صداگذاری مستند «بُنه وار لالی» به تهیه کنندگی و کارگردانی مرتضی شهبازی گندمکاری برای پخش از شبکه مستند سیما به اتمام رسید . این مستند یکی از مجموعه سفرهای تحقیقاتی، علمی و پژوه.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب ی چهارمحال و بختیاری از بهره برداری و کلنگ زنی 7 پروژه عمرانی طی هفته ت در استان خبر داد.
به گزارش خبرنگارزنگ خبروردنجان:سهراب رئیسی پیش از ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: همزمان با هفته ت، 7 پروژه عمرانی در حوزه روستایی و شهری در چهارمحال و بختیاری بهره برداری و کلنگ زنی می شود.
وی افزود: بهره برداری از طرح های هادی روستا های نیساق از توابع بخش مرکزی اردل با اعتبار هزینه شده 229 میلیون تومان، آبچنار ارمند از توابع مرکزی لردگان با اعتبار 142 میلیون تومان، اجی از توابع مرکزی کیار با اعتبار بیش از 368 میلیون تومان، ارجنک از توابع مرکزی شهرکرد با اعتبار بیش از 342 میلیون تومان و کاکلک از توابع مرکزی شهرکرد با اعتبار بیش از 128 میلیون تومان و افتتاح شهرک حوادثی دره مولا از توابع بازفت شهرستان کوهرنگ از جمله این طرح ها است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب ی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: پروژه مس ی 30 واحدی رفیع، شهر وردنجان از توابع شهرستان شهرکرد با اعتبار مورد نیاز یک میلیارد و 80 میلیون تومان، طرحی است که در هفته ت کلنگ زنی می شود.
مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات ی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال به مناسبت ایام الله دهه فجر 350 نشست تبیین مبانی انقلاب ی در استان برگزار شد. بهنوش بختیاری، بازیگر سرشناس و محبوب کشورمان در نشست خبری سینمایی "انزوا" گفت: دنیای امروز ما پر از انسان های نامرد و بی غیرت است! مشاهده مدیرکل فرهنگ و ارشاد ی چهارمحال و بختیاری از تمدید زمان پیش فروش بلیت جشنواره بین المللی فجر در استان خبر دادو گفت :بلیط فروشی اینترنتی سی و پنجمین جشنواره ی فجر در استان ها از ٧ بهمن آغاز و تا ساعت ١٢ روز دوشنبه ١١بهمن تمدید شد . مراسم خا پاری بختیاری برگزار شد به نقل از روابط عمومی قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا(ص) مراسم وداع، تشییع و خا پاری مرحوم سرتیپ موسی بختیاری معاون هماهنگ کننده پیشین قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا(ص) با حضور سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده این قرارگاه ، سید مجید جانشین نیروی هوا و فضای و جمع کثیری از کارکنان و و مردم قدر شناس تهران در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد. بختیاری پس از تحمل سالها بیماری جان به جان آفرین تسلیم کرد.وی به مدت سه سال عهده دار مسولیت معاون هماهنگ کننده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا(ص) و از جانبازان دوران دفاع مقدس بود.بنابر این گزارش بختیاری که افتخار خدمتگذاری حرم مطهر حضرت عبدالعظیم را داشت امروز با بدرقه خیل انبوه همرزمان و همکاران خود در و در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) به خاک س شد. بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون از حرفهای جنجالی اش در ماه عسل ابراز پشیمانی کرد پشیمانی بهنوش بختیاری از حرفهای جنجالی اش در ماه عسل اخبار بازیگران » بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون چند سال پیش مهمان ویژه برنامه عیدفطر «ماه عسل» بود و در این برنامه صحبت های غیرم. 1. بهنوش بختیاری در کنار همسرش + ع - نمناک ع بهنوش بختیاری در کنار همسرش. بیوگرافی بهنوش بختیاری. جدیدترین ع های بهنوش بختیاری. بهنوش بختیاری و همسرش محمدرضا آرین. بهنوش بختیاری متولد ... 2. بهنوش بختیاری بیوگرافی و ع های “بهنوش بختیاری” - نمناک بیوگرافی کامل بهنوش بختیاری به همرا.