۱۱ عادت ساده ای که موجب بهتر شدن کیفیت زندگی شما می شوند - اخبار روز
زندگی رسم خوشایندی است
زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ،
پرشی دارد اندازه ی عشق.
زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد برود.
زندگی جذبه دستی است که می چیند.
زندگی نوبر انجیر سیاه ، که در دهان گس تابستان است.
زندگی ، بعد درخت است به چشم ه.
زندگی تجربه شب پره در تاریکی است.
زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد.
زندگی سوت قطاری است که در خواب پلی می پیچد.
زندگی دیدن یک باغچه از شیشه مسدود هواپیماست.
خبر رفتن موشک به فضا،

لمس تنهایی "ماه"، فکر بوییدن گل در کره ای دیگر.

زندگی شستن یک بشقاب است.
زندگی یافتن سکه دهشاهی در جوی خیابان است.
زندگی "مجذور" آینه است.
زندگی گل به "توان" ابدیت،
زندگی "ضرب" زمین در ضربان دل ما،
زندگی "هندسه" ساده و ی ان نفسهاست.

هر کجا هستم ، باشم،
آسمان مال من است.
پنجره، فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است.
چه اهمیت دارد
گاه اگر می رویند
قارچهای غربت؟

از: سهراب سپهری
گزیده ای از شعر بلند: صدای پای آب سؤال: آیا تعطیلی ایام شهادت ائمه علیهم السلام راه مناسبی برای احیا و تعظیم شعائر است؟
پاسخ: معمولا ما عادت کرده ایم که صفر یا صدی باشیم؛ در حالی که بین صفر و صد، 99 عدد دیگر هم موجود است.


درباره تعطیلی شهادت هم باید گفت که بله، در گذشته، این به ذهن علما رسیده بود که برای ب. براساس عادت دیگه نیازی به ساعت نیست ساعت 6 صبح نهایتاً 6/15 از خواب بیدارمیشم وبه عادت اسم خدا رو صدا میزم " خدایا به امید تو خودمو و یک یک افراد خانواده رو به تومیسپورم خدایای روز خوبی رو جلوی پایم قراربده " وقتی از اطاق میخوام بیام بیرون قالیچه ترک عادات اشتباه در ماه رمضان موجب میشود آنچه هدف از سلامت جسم بر اثر روزه داری است به راحتی به دست آید. عادت های اشتباهی که باید در ماه رمضان ترک کنید+ اینفوگرافیبه ایام ماه مبارک رمضان که نزدیک می شویم بسیاری از کارشناسان تغذیه به ارائه توصیه های پزشکی و تغذیه ای صحیح برای زمان افطار و سحر و اوقات ما بین این دو زمان می پردازند، زیرا تغذیه صحیح نه تنها مانع مشکلات جسمی برای شما می شود بلکه به روند سلامتی تان و آنچه بخشی از هدف از روزه داری است کمک می کند.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] آنگاه که تولد دختری بیگناه مایه ی ننگ عرب ها بود آنگاه که زندگی برای دخترکان عرب ساعتی به طول نمی انجامید نیاکان ما بلندترین شب سال را شب تولد مینو (الهه زن) و میترا (الهه خورشید) را یلدا نام نهادند و آن را گرامی میداشتند و شب زنده داری می د! __________________________ این هفته، هفته خیلی خوبی. بسم الله دست برده بودیم بهترین را بچینیم. دستمان نمی رسید یا بهترین را اشتباهی فهم کرده بودیم ؟ کجا افتادیم از آن بالاها ، که هر چقدر سر بلند می کنیم ، هر چقدر دست می بریم خالی بر می گردیم ؟ انگار افتاده ایم قعر چاه دنیا و نور فقط از بالای سرمان عبور می کند و ما آنقدر دور افتاده ا. عادت ناجوانمردانه ترین
بیماریست
زیرا هر بد اقبالی را به ما می قبولاند
هر دردی را
و هر مرگی را ...
عادت بی رحم ترین زهر زندگیست
زیرا آهسته ..
وارد میشود ، درسکوت ، کم کم رشد میکند
و از بیخبری ما سیراب میشود
و وقتی کشف میکنیم
که چطور مسموم آن شده ایم
می بینیم ک. ... آدمی ، به همه چیز عادت می کند ! و این بسیار دردناک است . normal 0 false false false microsoftinternetexplorer4 موفقیت هیچ نمی تواند موجب شادی شما شود شاد بودن و آرامش خیال مسوولیت خود شما است نه هیچ دیگر. هر کدام از ما بایستی بتوانیم با شناخت بهتر خویشتن، نقطه رضایت و تعادل را در خودمان پیدا کنیم. ارتباطات ما کیفیت زندگی ما را ارتقاء می بخشد و آن را غنی تر می. آهنگ جدید یگانه به نام عادت با ترانه سرایی و آهنگ سازی یگانه ، تنظیم سیاوش صدری به همراه متن ترانه و کیفیت 320
آهنگ جدید یگانه به نام عادت کارآفرینی مسیر ساده ای نیست برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق باید یک سری مراحل را طی نمود. آیا ناراحت هستید و فکر می کنید زندگی کارآفرین برای شما مناسب نیست؟ آیا احساس می کنید وقتی کارآفرینی را شروع کردید اشتباه بزرگی مرتکب شده اید؟ یا از رسیدن به رؤیاهای خود به عنوان یک کارآ. ممکن است فرزند شما امسال از مدرسه ابت به راهنمایی یا از راهنمایی به دبیرستان برود. این تغییر بظاهر ساده، ممکن است مشکلاتی را برای فرزندتان به وجود آورد. به عنوان مثال ممکن است در مقطع جدید معلم های بیشتری داشته باشند، شیوه آموزش و درس خواندن آنها هم با سال قبل تفاوت خواهد کرد و.. سالادها از جمله پرطرفدارترین خوراک هایی هستند که این روزها سرو می شوند، این خوراکی ها به دلیل این که معمولا از کالری کمتری برخوردارند از سوی خانواده ها با استقبال روبه رو می شوند این بار دستور ساده یک سالاد را برای شما تدارک دیده ایم. کارت طلایی پرینتر چاپ کارت متالیک طلایی خدمات بهتر انجام می شود . خدمات کارتهای طلایی برای خدمات بهتر انواع کارتها به متدهای بهتر تولید می شوند . خدمات بهتر متد اصلی در خدمات بهتر انجام می شوند . اصلی ترین مرکز چاپ کارت پی وی سی به خدمات بهتر انواع کارتها چاپ می شوند . ریبون اصلی. آهنگ جدید و فوق العاده زیبای ندیم به نام به من عادت کن new by nadim – be man adat آهنگ جدید ندیم به نام به من عادت کن be man adat new nadim new nadim be man adat nadim به من عادت کن آهنگ آهنگ به من عادت کن آهنگ جدید آهنگ جدید ایرانی آهنگ جدید با آهنگ جدید به من عادت کن از ندیم آهنگ ندیم آهنگ ندیم به نام به من عادت.
سحر خیزی عادت و برنامه ی خیلی خوبی می باشد ؛ عادت برای آنها که اراده ی قوی برای انجام این امر با رای خود ندارند و بواسطه شغل و نیاز روزانه ( من من کنان و زرزر کنان !! ) به سحر خیزی عادت می کنند و یا آنها که طعمش را چشیده اند و این رفتار را تا آ عمر ادامه می دهند ...

[ادامه مطلب . آهنگ جدید اسماعیل مقیمی بنام بد عادت با بالاترین کیفیت
ترانه: فرهنگ شاکری

می و مسترینگ: علی راد
لینک و متن آهنگ در ادامه مطلب... ادامه مطلب...
پاو وینت هزینه ی کیفیت(coq)
پاو وینت حسابداری مدیریت هزینه ی کیفیت(coq) 32اسلاید چکیده محتوای فابل: هدف هزینه ی کیفیت مهم ترین هدف هر سیستم هزینه ی کیفیت فراهم زمین? بهبود کیفیت مداوم است که منجر به کاهش هزینه های عملیاتی می شود. استراتژی استفاده از تکنیک هزینه ی کیفیت بسیار سا. ✳️چه وقتهایی رابطه شویی برقرار نکنیم؟ طبیعی همسران باعث سرحال شدن، احساس سبکی، رفع وسواس و شه بد می شود، همچنین عدم موجب تپش قلب، تب، سرگیجه، احساس سنگینی در بدن می شود. . رابطه در این مواقع مناسب نیست : √ بعد از ورزش، پس از ، پس از فعالیت سنگین مناسب نیست. √ هنگام گرسنگی و بعد . عادت کنید با خودتان گفتگوی مثبت داشته باشید عادت گفتگوی مثبت یا منفی با خود از کودکی آغاز می شود. معمولاً عادت گفتگو با خود چیزی است که تفکر ما را در طول سالیان شکل می دهد و به طرق مختلف با اثر بر میزان استرس در زندگی بر ما تاثیر می گذارد. اما هر زمانی برای تغییر آن مناسب است. در ا. شما می توانید با تغییر چند عادت غذایی کوچک اندکی از اضافه وزن خود بکاهید و یا از اضافه وزن بیشتر… برای زیبایی پوستتان این عادت ها را ترک کنید! برای زیبایی پوستتان این عادت ها را ترک کنید! پوست ، پوست زیباتر برای زیبایی پوستتان نیاز نیست که هزینه زیادی ید و راههای سخت را امتحان کنید بلکه کافی است این عادت های بد که به شما معرفی میکنیم را ترک کنید. بازدید : 1,592 نفر عادت های بدی که پوستتان را اب میکند برای اینکه پوست زیباتری داشته باشید نیاز به امتحان کارهای سخت نیست بلکه کافی است ترفندهای ساده ای که در این مطلب به شما معرفی میکنیم را انجام دهید.پوست اگر می خواهید چهره ای زیباتر داشته باشید، باید بعضی از عادات خود را ترک کنید. به گفته ی متخصص پوست، همایون مژدهی آذر، زیباتر شدن پوست با ترک این عادت های بد امکان پذیر است. با هم این عادت ها را بخوانیم. زیباتر شدن پوست به شرط ترک این عادت ها
1- دست به صورت تان نزنید
شما هر روز از دست های تان استفاده می کنید و به انواع و اقسام اجسام دست می زنید. هر وقت به دلیلی می خواهید به صورت تان دست بزنید، مطمئن باشید، دست های تان تمیز باشد. دست های آلوده ممکن است موجب جوش درآوردن روی صورت شود و اگر هم به دلیل دیگری صورت تان جوش زده باشد، جوش ها را عفونی می کند.
2- لب هایتان را با آب دهان تر نکنید
تر مکرر لب ها، موجب خشکی لب می شود. اگر لب هایتان خشک و ترک خورده است، با یک روغن آنها را چرب کنید. بدین ترتیب ناخودآگاه روی لب های تان زبان نخواهید زد یا اینکه شب ها قبل از خواب یک لایه وازلین به لب هایتان بمالید، وازلین، درمان بسیار موثری برای لب های خشک و ترک خورده است.
روش دیگر داشتن لب های نرم، لایه برداری است. بدین ترتیب که به مدت یک هفته، کمی شکر دایره وار به لب هایتان بمالید و اجازه دهید حدود 2 دقیقه شکر روی لب هایتان بماند، سپس آنها را بشویید، اگر این کار را شب ها قبل از خواب انجام دهید و بلافاصله وازلین بمالید، موثرتر است.
3- چشم هایتان را نمالید
پوست اطراف چشم بسیار ظریف و نازک است، چشم ها موجب تورم اطراف و همچنین سرخی چشم می شود، گریه های مکرر و تورم ناشی از آن به مرور زمان پلک های شما را شل و افتاده خواهد کرد و مسن تر از سنتان بنظر خواهید آمد. هر زمان مجبور بودید به چشم تان دست بزنید، با نوک انگشتانتان و دستمالی تمیز این کار را انجام دهید.
4- دست به جوش هایتان نزنید
جوش ها، منافذ بسته شده پر از باکتری هستند، بنابراین تماس با آنها به پوست تان صدمه می زند و ممکن است جایشان روی صورت باقی بماند. برخی از داروهای تجویزی می توانند جوش ها را درمان کنند اما اگر نمی خواهید از دارو استفاده کنید، یک روز در میان، مقدار کمی روغن درخت چای روی جوش ها بمالیدف این کار تا حد بسیار زیادی از تورم می کاهد و در نتیجه جوش ها کوچکتر شده و کمتر مورد توجه قرار می گیرند. همچنین بخوانید : تمامی نکات و مراقبت ها برای زیبایی پوست زیبایی پوست مراقب سلامت پوستتان باشید و عادت های بدتان را ترک کنید 5- از بندهای پارچه ای استفاده کنید
برای بستن موهایتان از بندهای پارچه ای استفاده کنید یا کش های مورد استفاده تان، روکش های پارچه ای داشته باشند زیرا بندهای کشی موجب موخوره می شوند.
6- از وسایل آرایشی داغ استفاده نکنید
استفاده از وسایل آرایشی داغ مانند سشوار، بابلیس و اتوی موجب خشک شدن مو و دو شاخه شدن نوک مو می شود اگر لازم است که موهایتان را خشک کنید، از حرارت متوسط سشوار استفاده کرده و آن را در فاصله ای 25 تا 300 سانتی متری مو نگهدارید. یا هنگام استفاده از بابلیس، از سرم محافظ حرارت استفاده کنید، این سرم ها نه تنها از پوست سرتان محافظت می کنند، بلکه موجب درخشندگی موها نیز می شوند.
7- هر روز موهایتان را نشویید
این کار آسان ترین راه برای خشک و وز موهاست. شستن دائمی موها، موجب از دست رفتن چربی های طبیعی سر می شود. افرادی که موهای بلند دارند، بهتر است کمتر موهایشان را بشویند اما اگر موهایشان تا روی شانه ها بود، شستن یک روز در میان آنها کافی است.
8- جویدن ناخن ها
اگر عادت به جویدن ناخن هایتان دارید، برای ترک این عادت مضر، حداقل روزی یکبار روی ناخن هایتان اندکی روغن بدمزه بمالید تا آرام آرام عادت بد جویدن ناخن از سرتان بیفتد یا می توانید بین دندان ها و نوک انگشتانتان مانعی بگذارید مثلاً دستکش به دست کنید و یا با استفاده از باندهای چسبی، نوک انگشتانتان را بپوشانید. این روش در ترک این عادت بسیار مؤثر است.
روش دیگر ترک جویدن ناخن، جویدن آدامس بدون شکر است. این کار باعث می شود که حواستان از ناخن جویدن منحرف شود. روش دیگر جلوگیری از ناخن جویدن، زیبا نگهداشتن آنهاست. اگر ناخن هایتان را به زیبایی مانیکور کنید، مراقب هستید تا به آنها صدمه نزنید. هنگام لاک زدن از رنگ های قرمز و یا صورتی پررنگ استفاده کنید تا جویدن ناخن هایتان را بسیار برجسته کند. با دیدن این ها، یاد می گیرید که دیگر ناخن هایتان را نجوید.
9- به سلامت ناخن هایتان توجه کنید
ناخن های سالم، شکننده نیستند و ظاهری زیبا دارند. برای سلامت ناخن ها، رژیم غذایی سرشار از مواد مغذی، ویتامین و مواد معدنی مانند کلسیم، منیزیم و اسیدهای چرب در نظر بگیرید. مصرف تخم مرغ، ماهی های چرب، میوه، سبزیجات سبز برگ دار و آجیل گزینه های خوبی هستند. همچنین با استفاده از کرم های مخصوص ناخن، آنها را مرطوب نگهدارید. این کار جلوی شکنندگی آنها را می گیرد.
10- ناخن هایتان را کوتاه نگهدارید
کوتاه و یا در حد متوسط نگهداشتن ناخن ها، جلوی ش تن و ضعیف شدن آنها را می گیرد، ناخن های بسیار بلند در معرض صدمات بسیاری هستند. برای زیبایی پوستتان این عادت ها را ترک کنید! 《عادت های خوب کمی سخت به وجود می آیند، اما در نهایت زندگی را راحت تر می کنند. درحالی که عادت های بد راحت به وجود می آیند و زندگی را سخت تر می کنند.》 برایان تریسی حتما شما هم مثل من چندتایی از این آدم ها را می شناسید که نظر همه را به خودشان جلب می کنند! آدم هایی که نمی توان کاریزمایشان را سنجید، اما همه با آنها احساس راحتی می کنند و جذب شان می شوند. آنها چطور این کار را می کنند؟ با موهبتی خدادادی متولد شده اند یا با مطالعه و تمرین فهمیده اند. کتاب قدرت عادت در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، برای مدت زیادی در لیست پرفروش ترین های رو مه نیویورک تایمز بود.‏ و از طرفی در لیست تاثیرگذارترین کتاب ها برای مدیران از طرف هاروارد قرار گرفت.‏ چار داهیگ در این کتاب به علمی اشاره می کند که در پس آن پرسش و چرایی درباره کارهای مختلف وجود دارد.. مرکز خدمات رنکی انواع کارتهای پی وی سی خدمات را به خدمات آموزش می شود چاپ کرد .تخصصی ترین مرکز چاپ کارت پی وی سی به روشهای اصلی رنگها پایدار نر می شوند .خدمات بهتر به روشهای بهتر انواع کارتها با رنگهای طبیعی بهتر چاپ می شوند .مراکز چاپ کارت pvc به خدمات بهتر کارتها را می شود چاپ تک. اینبار در مورد زمان حال ساده صحبت میکتیم که یکی از پر کاربرد ترین زمان ها در زبان انگلیسی است. ساختار جمع go, play, don't work we you they مفرد go, play, don't work i, you go es , play s , do es n't work he, she, it کاربرد زمان حال ساده یکی از متداول ترین زمانها در زبان انگلیسی می باشد که برای مقاصد زیر مورد استفاده قرار م. روزی دو سه بار بر عادت همیشه با او روبه رو می شدم اولش نه ، ولی این اوا عادت کرده بود برای همیشه از این به بعد روزی دو سه بار با حرفهای خا تریش دلم را برنجاند ، برای من هم دیگر عادی شده بود که روزی دو سه بار با شانه ای بی تفاوت حرفهای سنگین و سربی آینه را پشت گوش بیاندازم . مهدی صبور. وقتی در دبستان بودیم به دلایلی باید با صدای بلند متن ها را برای معلم می خو م.وقتی بزرگ تر شدیم این عادت به جا ماند.این عادت باعث می شود که سرعت ما در مطالعه کم شود.البته ا اما به تنها به زبان آوردن کلمات مهم نیست٬ بلکه اگر در هنگام مطالعه در ذهن هم کلمات بلند خوانده شوند این کار هم.
سلام به خوانندگان عزیز وبلاگ تفرد،
همانطور که قبلاً اعلام مدتی است که وب سایت آموزشی ام به نام «عادت دستی » را راه اندازی کرده ام. این وب سایت به معرفی کتاب «عادت دستی » و محصولات آموزشی مرتبط با آن در حوزه رشد و توسعه فردی و سازمانی اختصاص دارد. کتاب «عادت دستی » به زودی وارد بازار خواهد شد. تمایل داشتم که بخشی از کتاب را زودتر از زمان انتشار در معرض دید علاقمندان قرار بدهم تا با مطالعه آن نظراتشان را به من منتقل کنند. به همین علت می توانید هدیه رایگان سایت عادت دستی را که همان فایل مقدمه کتاب است، از طریق لینک زیر دریافت بفرمایید.
http://dastyabi.com/free-gift
ساجد متولیان
مدیر وبلاگ تفرد و وب سایت عادت دستی من به خیلی چیزها عادت کرده ام عادت کرده ام بنشینم پشت میز عصرانه از پشت پنجره آدم ها را تماشا کنم چای بنوشم سیگار بکشم شعر بخوانم تو نباشی تو نباشی تو نباشی. شیما سبحانی مردی ٣٢ ساله، نزد پزشکی به نام "ریچارد کراولی" رفت و شکایت کرد که: نمی توانم عادت مکیدن شصتم را ترک کنم. کراولی گفت: زیاد در موردش نگران نباش؛ فقط سعی کن هرروز انگشتی غیر از انگشت دیروزی بمکی. مرد کوشید تا آنگونه که به او دستور داده شده بود عمل کند. اما هربار که انگشتش را به سمت دها. این روزها دیـگر عادت کرده ایم به تحقیر دلِ بلـند مـا هر روز می شود تسخیر سـاده انـگـاشته بـودیـم عشـق را ولیـکن همین عشق هم دارد صد حیله و تزویر
- ع.پ (رهگذر)
85-2-10 قـهـــوه کارهای ساده را به راحتی می توان پیچیده کرد، اما کارهای پیچیده را به راحتی نمی توان ساده کرد. c o f f e e گروهی از فارغ حصیلان پس از گذشت چند سال و تشکیل زندگی و رسیدن به موقعیت های خوب کاری و اجتماعی طبق قرار قبلی به دیدن یکی از اساتید مجرب خود رفتند. بحث جمعی آن ها خیلی زود . مشق شب را شیرین کنیم : بچه ها می خواهند یاد بگیرند : همه بچه ها می خواهند دست کم به اندازه ما -و بیشتر آنها بهتر از ما- در زندگی موفق شوند. زندگی ما بزرگسالان مجذوبشان می کند و می خواهند تا جایی که ممکن است، سریع تر در ” بازی زندگی واقعی ” شرکت کنند، خلاق باشند، تصمیم بگیرند و بتوا. از سر عادت نیست که وقتی می روی تا دم در همراهی ات می کنم و بعد تا آ ین چشم انداز تا جایی که سر می چرخانی لبخند می زنی مبهوت راه رفتنت می شوم باز آ چیزی از دلم کنده می شود که می خواهم با چشم هام نگهش دارم لعنت به رفتنت که قشنگ می روی از سر عادت نیست که هیچوقت باهات خداحافظی نمی کنم عش.
پاو وینت درباره اشتباه در غذا خوردن فرمت فایل: .ppt (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد اسلاید : 20 اسلاید متن نمونه : 9 اشتباه در غذا خوردن غذا خوردن که پیش از این یک اولویت مهم محسوب می شد، امروزه به موضوعی جنبی تبدیل شده که توجه زیادی به آن نمی شود. و معمولا در لابه لای کارهای روزانه دیگر گنجانده می شود. علاوه بر این برخی از عادت های غذایی که تصور می کنید موجب کاهش وزن می شوند، در واقع ممکن است منجر به افزایش وزن شوند. در اینجا در راستای توصیه هایی در جهت سلامت شما دوستان عزیز به برخی از این ع ...
دریافت فایل از اون لحظه ای تبدیل به یه هیولای وحشتناک میشه که عادت های ساده ی خودت رو عیناً تو وجودش می بینی، که مثل تو شست پاش رو صاف نگه میداره یا پاهاش رو ت میده تا بخوابه و... فکر میکنی به حرفهات، ترس هات، جسارت هات، ... هیچوقت نگو تنهایی... امشب برایت دعا میکنم امشب به حرمتت خدا سخن میگوید ساده ولی زیبا به تو لبخند میزنم تمامی معانی هستی در نگاهت ریخته است ساده ولی زیبا برایت لباس میپوشم لباس سپیدی که می گویند رنگ پاکی است ساده ولی زیبا دستهایت را در دستم میگیرم دستانی که همیشه و همه جا مرحم دل. عادت دارم موقع خوندن پیپر و یا متنهای تخصصی از روی عبارات و فرمولها عبور کنم . نمیدونم در اثر عادت به تندخوانی در فارسی بخصوص رمانهایی هست که عادت داشتم اسمهای سخت رو نخونم و فقط شکلی ازش در ذهن داشتم و یا به خاطر چیزی در ضمیر ناخودآگاهم هست که از مواجهه با مشکلات خودداری میکنم .