گزیده ای از سخنان عیسی ع - اخبار روز

روش تعامل با نیازمنداناخلاق برخی از مردم تجاری است؛ زیرا در نظرشان فقط ثروتمنداناند کـه سـخنان و نکتههای ظریف را میدانند و مردم به هنگام شنیدن آن شاد مـیشـوند و اشـتباهاتشـان کوچک است و مردم از آن چشم میپوشند. اما فقرا و تهیدستان به هنگام بیان سخنان نغز و نکتههای ظریف، سنگین،. سخنان سخیف رییس جمهور ناشی از عصبانیت، درماندگی و سبک مغزی است/ حل مشکلات اقتصادی تنها با اتکاء به توان داخلی امکان پذیر است دیدار اعضای مجلس خبرگان ی با انقلاب انقلاب ی تأکید د:سخنان رئیس جمهور امریکا،برای ملت امریکا افتخارآمیز نبود و باید نخبگان امریکا، از این سخنان و داشتن چنین رئیس جمهوری احساس شرم کنند که این احساس شرم را نیز بیان کرده اند.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سخنان ماهاتما گ (2) 1 در تصور من، بیش از یک مذهب در جهان وجود ندارد، اما همچنین می شم که این مذهب، درخت تنومندی است که دارای شاخه های فراوان است و همچنانکه تمام شاخه ها شیره مورد نیازشان را از یک منبع می گیرند، تمام مذاهب نیز جوهره خود را از یک چشمه می گیرند که منبع همه آنهاست. طبیعتاً اگر یک مذهب وجود دارد، یک خدا بیشتر نمی تواند وجود داشته باشد. اما او نادیدنی و غیر قابل توصیف است و در نتیجه، از نظر ادبی می توان گفت، او نامهایی به تعداد همه ی انسانهای روی زمین دارد. این که ما او را به چه اسمی می نامیم، اهمیت چندانی ندارد. او یکی است و دوّمی ندارد. ماهاتما گ ادامه مطلب اخبار «ایران در جهان» در 24 ساعت گذشته به بررسی بازتاب سخنان معظم انقلاب در کنفرانس حمایت از قیام مردم فلسطین از دیدگاه رسانه های جهان پرداخت. 2095 - تقطیع ناشیانه سخنان انقلاب توسط ضدانقلاب!! واقعیتِ کلیپ جعلی منتسب به انقلاب که اخیرا در فضای مجازی منتشر و مدعی فرمان ایشان برای سرکوب مردم شده است!! فایل اصلی آیت الله مکارم : یکی از تمردان گفته است که مبنای ولایت از دیدگاه علی(ع) نظر مردم بود و دموکراسی میراث این معصوم است، این حرف عجیبی است.واکنش آیت الله مکارم به سخنان : یک صفحه از نهج البلاغه را دیده و بقیه را ندیده است! + صوت
[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
انتقاد صریح لاوروف از سخنان سلیمانی در مورد «نابودی » در حضور خارجه ایران لاوروف اظهارات قاسم سلیمانی در مورد را محکوم کرد خارجه روسیه از سخنان قاسم سلیمانی درباره نابودی انتقاد کرد ادامه مطلب واکنش آیت الله نوری همدانی به سخنان اخیر : ادامه مطلب ادامه مطلب منتظر مطالب بعدی باشید: مطالبی که خدمت شما ارائه میشود شامل چند موضوع است:
اطــــــــلاع رســانی نــــــــوا و نــــــــمـا عـطر شهــــــــیدان مطالبی در رابطه با مکارم الاخـــــــلاق سخنان حضرت آیت الله ممدوحی منبــــــــر فقـــــهی بیان احکام ی مبتلا به کــــــــالا.
. خطر! به سلب اعتمادعمومی نزدیک می شوید _ نقدی بر سخنان در تهران _ چرا زمانی که رو مه نگاران و فعالان تحت فشار بودند، از بیکاری قوای دیگر انتقاد نکردید؟!/رورنامه قانون a post shared by صدای ملت (@sedaye.mellat) on oct 11, 2017 at 12:30am pdt إِنَّ مَثَلَ عیسی‏ عِنْدَ اللَّهِ کَمَثَلِ آدَمَ خَلَقَهُ مِنْ تُرابٍ ثُمَّ قالَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ (59) همانا مثل خلقت عیسی (در خارق العاده بودن) به امر خدا ،مثل خلقت آدم ابوالبشر است که خدا او را از خاک بساخت ،سپس بدان خاک گفت : بشری به حد کمال باش ،همان دم چنان گردید. به من بگویید خدمتگزار: (ره): من دعا گوی همه هستم و شما احتمال این را بدهید که اگر به من بگویند خدمتگزار، بهتر از این است که بگویند . ی مطرح نیست ، خدمتگزاری مطرح است. ، ما را موظف کرده که خدمت . خدمتگزاری مطرح است. پیش ما. هر فرد موفقی برای رسیدن به موفقیت در زندگی شخصی و کاری خود نیازمند داشتن هدفی مشخص است و برای رسیدن به هدف باید تلاش زیادی به ج دهد. در این باره بزرگان سخنانی را برای تقویت روحیه برای رسیدن به هدف بیان کرده اند. در این مطلب از مجله بانوان صورتی ها مجموعه ای از سخنان بزرگان در مورد هدف را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم که امیدواریم با خواندن این جملات شما نیز هدفی مشخص برای خود معین کنید. سخنان بزرگان در مورد هدف سخنان بزرگان در مورد هدف ادامه مطلب سخنان تکان دهنده آیت الله مجتهدی تهرانی درباره تارک (حتی سه روز) (مبادا این سخنرانی کوتاه را از دست بدید) ادامه مطلب
واکنش مقام یی به سخنان درباره جلوگیری از صادرات نفت ایران اظهارات یک مقام در روز چهارشنبه که گفته واشنگتن «آماده تضمین تردد دریایی» است را واکنش به سخنان اخیر « »، رئیس جمهوری ایران تعبیر کرده است.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] #جبهه_اقدام #ارسالی_از_کاربران #قسمت_اول
روزها پی هم می آمدند و می رفتند. نسبت به امور جامعه و تحولات آن بی تفاوت بودم. از سیاست و حرف های بدم می آمد. اخبار که نگو... اصلا حوصله شو نداشتم. ولی را خیلی دوسش دارم، گاه گاهی در لابه لای روز مره گی ها یا روز مرده گی هایم! سخنان ایشان، گو. سخنان انقلاب در دیدار با دست اندرکاران برگزاری انتخابات : ⬅️ اولا حضور همگانی و بانشاط؛ که انجام خواهدشد و مردم خواهند آمد ⬅️ ثانیا سلامت انتخابات مهم است. به قانون تمکین شود. خوشحال شدم که هم اقای جنتی و هم آقای رحمانی به پایبندی به قانون تاکید د ... - تا «نقد فلسفی» نداشته باشیم، «فلسفه» نیز نداریم. بیان مطالب فلسفه، با فرض فهم درست آنها، فلسفه نیست، نقل فلسفه است. فلسفه تاریخی، فلسفه عصری نیست. ما باید اگر نمی توانیم در صدد جستجوی حکمت وَحیانی و فلسفه خالص قرآنی برآییم، دست کم، برای داشتن یک فلسفه عصری تلاش کنیم.
همچنین.
پاسخ سنگین ظریف به سخنان امورخارجه در عربستان +ع ر تیلرسون امورخارجه در سفری به منطقه غرب آسیا وارد عربستان شد و در دیدار با عادل الجبیر امور خارجه عربستان گفته بود : زمان آن رسیده است که نیروهای تحت حمایت ایران و مشاوران ایرانی آنها که به ش ت در عراق کمک د به خانه های خود بازگردند!پس از این یاوه گویی های تیلرسون ، محمد جواد ظریف امورخارجه کشورمان با انتشار پستی در توئیتر خود به سخنان امور خارجه واکنش نشان داد و نوشت: "آن عراقی هایی که برای دفاع از خانه هایشان علیه به پا خاستند، دقیقا به کدام کشور باید بازگردند؟ سیاست خارجی ایالات متحده که با دلار های نفتی به آن ها دیکته می شود، شرم آور است. "

پاسخ سنگین ظریف به سخنان امورخارجه در عربستان +ع ر تیلرسون امورخارجه در سفری به منطقه غرب آسیا وارد عربستان شد و در دیدار با عادل الجبیر امور خارجه عربستان گفته بود : زمان آن رسیده است که نیروهای تحت حمایت ایران و مشاوران ایرانی آنها که به ش ت در عراق کمک د به خانه های خود بازگردند! پس از این یاوه گویی های تیلرسون ، محمد جواد ظریف امورخارجه کشورمان با انتشار پستی در توئیتر خود به سخنان امور خارجه واکنش نشان داد و نوشت: "آن عراقی هایی که برای دفاع از خانه هایشان علیه به پا خاستند، دقیقا به کدام کشور باید بازگردند؟ سیاست خارجی ایالات متحده که با دلار های نفتی به آن ها دیکته می شود، شرم آور است. " پاسخ سنگین ظریف به سخنان امورخارجه در عربستان +ع ر تیلرسون امورخارجه در سفری به منطقه غرب آسیا وارد عربستان شد و در دیدار با عادل الجبیر امور خارجه عربستان گفته بود : زمان آن رسیده است که نیروهای تحت حمایت ایران و مشاوران ایرانی آنها که به ش ت در عراق کمک د به خانه های خود بازگردند! پس از این یاوه گویی های تیلرسون ، محمد جواد ظریف امورخارجه کشورمان با انتشار پستی در توئیتر خود به سخنان امور خارجه واکنش نشان داد و نوشت: "آن عراقی هایی که برای دفاع از خانه هایشان علیه به پا خاستند، دقیقا به کدام کشور باید بازگردند؟ سیاست خارجی ایالات متحده که با دلار های نفتی به آن ها دیکته می شود، شرم آور است. " سخنان حاج همت سخنان جاودانه معلم فرمانده محبوب، فاتح القلوب " شهید حاج محمد ابراهیم همت " « نشستن در پشت میز مذاکره با دشمن برای ما خواری، ذلّت و افتضاح به دنبال دارد » . کتاب به روایت همت، ص ۳۹۲ . . " ی عهدشکن " در کلام حاج همت : . « بلایی که در آ ماجرای گرفتن لانهٔ جاسوسی بر سرمان آم.  یت صهیونیستی یکی از سایت های وابسته به یت صهیونیستی که در جعل خبر، دروغ پراکنی و تقطیع سخنان مسئولین کشوری و لشگری سابقه دارد اینبار نیز در اقدامی مضحک با تقطیع سخنان اردبیل با هدف دروغ پراکنی، سیاه نمایی، ترور شخصیتی ایشان و حمله به سنن ی خبری را منتشر کرد. ادامه مطلب تصویر مرتبط برخی از سخنان ی درباره ی جنگ نرم
1-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است. بقیه درادامه مطلب ادامه مطلب باید توجه داشت که هنگامی که در عرصه ی پیام رسانی حقیقت فعال هستیم، نباید انتظار این را داشت که همیشه سخنانمان به سرعت در مردم تاثیر بگذارد و یا اینکه مخاطبان سخنان را بپذیرند بلکه گاهی سخنان نه تنها مورد استقبال واقع نمی شوند بلکه مورد انکار واقع می شوند؛ ادامه مطلب هم اکنون حس تغییر در من برافراشته شده نمیدانم چگونه این حس را در خود نگه دارم.باید برنامه بریزم مرتب اتاق میتواند قدم نخست باشد.قدم دوم مرتب جزوات ذرسی و دوش گرفتن .قدم سوم پاک برنامه های سرگرم کننده از موبایل.قدم چهارم درس خواندن .................................. اما مشکل من درس نیست مشکل من . بسم الله الرحمن الرحیم با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله، در این مطلب، تصاویری از سخنان کمتر شنیده شده ی انقلاب درباره ن آماده شده است. ادامه مطلب سید حسن به فایل صوتی منتشر شده از سخنان آیت الله منتظری درباره های سال 1367 واکنش نشان داد و گفت: البته این اولین بار نبوده و آ ین بار هم نخواهد بود و مانند همان انی که نسبت به علی(ع) بغض داشتند، انی نسبت به و انقلاب بغض دارند و تا آ نیز خواهند داشت اما خداوند آن محبت را دلها قرار دا. خطیب سابق تهران(هاشمی رفسنجانی) در مورخه 88/4/26 حدود یک ساعت فرمایشاتی داشتند که بخشی از آنها این روزها به کمک تحریف های آمده ، در ادامه به تحلیل آن می پردازم... اللبته در این پست فقط به دقیقه 45 الی 50 می پردازم البته باقی سخنان هم مورد ابتلا هست ولی متن طولانی می شود... ادامه مطلب تبریز- اطلاعات گفت: سخنان بی پایه و بی اساس ترامپ هویت ئیان را نشان می دهد. مکالمه جنجالی لو رفته از سخنان هاشمی در یک جمع خصوصی! منبع:سایت روشنگری ...عَنْ مُعَاوِیَةَ بْنِ عَمَّارٍ قَالَ: قُلْتُ لِأَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع: رَجُلٌ رَاوِیَةٌ لِحَدِیثِکُمْ یَبُثُّ ذَلِکَ فِی النَّاسِ وَ یُشَدِّدُهُ فِی قُلُوبِهِمْ وَ قُلُوبِ شِیعَتِکُمْ وَ لَعَلَّ عَابِداً مِنْ شِیعَتِکُمْ لَیْسَتْ لَهُ هَذِهِ الرِّوَایَةُ، أَیُّهُمَ. سخنان تاریخی ناصر حجازی در هنگام جام ملت های آسیا ١٩٨٠ کویت که همزمان بود با عراق به خاک پاک ایران:
" خاک وطن مانند گوشت تن سخنان تاریخی «مالکوم ای » شهید مسلمانان یی در مورد «بهترین دین». :: نام کتاب : سخنان حکمت آمیز حسن (ع) و حسین (ع) ترجمه الروائع المختارة و بلاغة الحسین (ع) :: مولف : سید مصطفی اعتماد :: مترجمین : سید محمد حسین اعتماد - سید محمد حسن مشکوة :: جهت تهیه با پست الکترونیکی پایگاه اینترنتی اعتماد مکاتبه فرمایید e-mail : [email protected] سخنان مهم انقلاب درباره ی نقش حضرت زهرا سلام الله علیها پس از رحلت اعظم(ص)

«طول و عرض ک شان ها قابل اندازه گیری است؛ اما چه ی میتواند اندازه گیری کند؟ پخش ویدیو مفعول را در جمله های زیر پیدا کنید و ز یر آن خط بکشید. 1- آرش نام خدا را بر زبان آورد. 2- آرش با همه ی توان کمان را کشید. 3- آرش جان خود را در تیر گذاشت. 4 - باد تو را از شاخه جدا می کند. 5- آب زنید راه را هین که نگار می رسد. 6 - گنجشکان آمدن این مهمان عزیز راجشن گرفتند. 7 - شور و نشاط و همهمه ی گ. تماشا کنید سخنان حکیم علی صفایی حائری متاسفانه مرورگر شما، ق لت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب 5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آ ین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراه. سکوت سه هفته ای وزارت کشور در برابر اعتراضات مردم اسان جنوبی؛ سبب شد تا صبح امروز حوزه های علمیه سراسر استان در واکنش به سخنان توهین آمیز استاندار اسان جنوبی و رسیدگی ن وزارت کشور، تعطیل شود. نگاهی اجمالی بر طرز فکر و عقاید بسیاری از یان نشان می دهد که اعتقاد به پارسایی از طریق اعمال یا خود پارسایی ریشه ای قوی در افکار ایشان دارد. اما آیات حامی این ایده نیستند. بلکه می گویند که ما این توانایی را نداریم تا در حضور خدا سر خود را بالا گرفته و شرمسار نباشیم. این امر تنها ا.