کلش اف زامبی - اخبار روز

  نسخه نهایی بازی resident evil 7 biohazard برای پلتفرم pc در تاریخ 24ژانویه 2017 عرضه شد. کمپانی capcom تصمیم گرفته است تا پورتی بسیار مناسب برای کاربران نسخه pc این بازی تهیه کند و به همین دلیل وعده داده تا روز انتشار بازی، دست از بهینه سازی پورت بازی برای نسخه pc دست بر ندارد. خط داستانی re:b داس. سریال fear the walking dead فصل سوم قسمت جدید فصل 3 ترس از مردگان متحرک با کیفیت 720 عزیزان قسمت دوم اضافه شد نام سریال : ترس از مردگان متحرک
ژانر : درام, ترسناک
زبان : انگلیسی
امتیاز : 7.4/10
ستارگان : kim dickens, cliff curtis, frank dillane
خلاصه داستان قسمت 11 فصل 2 سریال fear the walking dead : « ترس مردگان . ..:: سریال جذاب و تماشایی the walking dead محصول ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ ::.. ..:: و کمکی ، فصل 7 قسمت 08 اضافه شد ، کیفیت بسیار عالی ::.. لینک : imdb سالهای پخش : ۲۰۱۳-۲۰۱۰ وضعیت : در حال پخش موضوع : دارم ترسناک هیجانی شبکه : amc کیفیت : بسیار عالی 480 حجم هر قسمت :  150 مگابایت فرمت فایل : mkv : دارد خلاصه داستان :   . blood and gold caribbean: the zombiest adventures pc-plaza blood and gold — the zombiest adventures the zombiest adventures بسته الحاقی جدید بازی blood and gold caribbean می باشد که نسخه کرک شده آن توسط گروه plaza منتشر شده است. چه اتفاقی می افتد اگر هجوم زامبی ها در سال 1650 رخ می داد؟ در حال حاضر فقط تعداد کمی از افراد عضو یک کلونی، باقی مانده اند. بازی استراتژیکی blood and gold caribbean سال گذشته برای پلتفرم pc توسط شرکت snowbird games منتشر شد. در این بازی شما باید در نقش یک دریایی به ایفای نقش بپردازید. باید به کشتی های موجود در اقیانوس ها و دریاها حمله کرده و آن ها را غارت کنید و دشمنانتان را به کل نابود کنید. برای این بازی به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید.
ادامه مطلب سریال izombie فصل چهارم با فصل چهارم سریال izombie با کیفیت عالیقسمت 4 قرارگرفت سریال izombie سریال izombieمشخصات سریال :منتشر کننده : یوز دی النام سریال : izombieژانر : جنایی ,درام ,ترسناکشبکه پخش کننده : the cwسال های انتشار : 2015محصول کشور : امتیاز سریال :8.1/10اطلاعات بیشتر : imdbکارگردان : diane ruggiero, rob thomasبازیگران : rose mciver, malcolm goodwin, rahul kohliخـلـاصــــه داسـتـان : قهرمان سریال لیو مور یک دانشجوی پزشکی است که در می یابد زامبی بودن مزایایی دارد و از انجایی که می تواند از مغز انسان ها تغذیه کند تا کنترل خودش را به دست بگیرد، تصمیم می گیرد به پلیس ها از این راه کمک کند و ماجراهای جالب و تازه ای را تجربه کند……شما می توانید این سریال را با از سایت یوز دی ال کنید. سریال izombie با زیر نویس فارسی
سریال izombie با زیر نویس فارسی سریال izombie با زیر نویس فارسی
سریال izombie فصل چهارم با فصل چهارم سریال izombie با کیفیت عالیقسمت 1 قرارگرفت سریال izombie سریال izombieمشخصات سریال :منتشر کننده : یوز دی النام سریال : izombieژانر : جنایی ,درام ,ترسناکشبکه پخش کننده : the cwسال های انتشار : 2015محصول کشور : امتیاز سریال :8.1/10اطلاعات بیشتر : imdbکارگردان : diane ruggiero, rob thomasبازیگران : rose mciver, malcolm goodwin, rahul kohliخـلـاصــــه داسـتـان : قهرمان سریال لیو مور یک دانشجوی پزشکی است که در می یابد زامبی بودن مزایایی دارد و از انجایی که می تواند از مغز انسان ها تغذیه کند تا کنترل خودش را به دست بگیرد، تصمیم می گیرد به پلیس ها از این راه کمک کند و ماجراهای جالب و تازه ای را تجربه کند……شما می توانید این سریال را با از سایت یوز دی ال کنید. سریال izombie با زیر نویس فارسی سریال izombie با زیر نویس فارسی سریال izombie با زیر نویس فارسی باشگاه خبرنگاران: به تازگی برخی از کارشناسان حوزه ، نسبت به ماده مخدر جدید و بسیار خطرناکی که ممکن است به کشور ایران هم ورود پیدا کند، هشدار داده اند. بنابر گزارش های غیررسمی، این ماده مخدر بسیار خطرناک، وارد بازار مصرف کشور شده است، هر چند که تاکنون مقامات رسمی به طور قطعی این موضوع را تایید و یا تکذیب نکرده اند.

توصیه می شود افرادی که بیماری های قلبی دارند و یا سابقه بیماری های روحی در پرونده پزشکی خود دارند این گزارش را نخوانند.

این ماده مخدر کشنده و خطرناک که برای اولین بار در کشورهای حوزه سیبری و روسیه شیوع یافته، " کروکودیل" "krokodil"نام دارد.

"ماده مخدر زامبی" شکلی که گوشت مصرف کننده را می خورد و او را از درون متلاشی می کند.

براساس تحقیقات بعمل آمده، کروکودیل، به خاطر تاثیراتی که روی بدن مصرف کننده می گذارد، خطرناک ترین و به قولی "دهشتناک ترین ماده مخدری" است که تاکنون در جهان شناخته شده است.


کروکودیل چیست؟

"دزومرفین" "desomorphine"، از مشتقات "ماده مخدر " است که تاثیرات تسکین و آرام بخشی بسیار سریع و قدرتمندی دارد. این ماده مخدر در سال 1932 کشف شد و قدرت آن 8 تا 10 برابر قدرت مرفین است.

در ابتدا، دزومرفین در کشور "سوئیس" با برند "پرمونید" "permonid"، به خاطر واکنش سریع در مواردی مانند "تهوع" و "دپرسیون تنفسی" مورد استفاده قرار می گرفت.

در سال 2010، دزومرفین در روسیه به خاطر تولیدات مخفیانه شیوع پیدا کرد. این ماده به راحتی با ترکیب "کودئین"، "ید" و برخی داروها و مواد شیمیایی دیگر قابل تولید است.

نام کروکدیلkrokdil را روسی ها به این دلیل برای این ماده مخدر انتخاب د که مصرف آن باعث می شود "پوست بدن" به رنگ سبز در آید و پس از مدتی گوشت بدن به طور کامل پوسیده شده و از بین برود.

یکی از دلایلی که این ماده مخدر در حال گسترش سریع در بسیاری از نقاط جهان است، سادگی ساختن آن و دسترسی افراد کم در آمد به آن است.

تخمین زده می شود 100 هزار نفر در روسیه و 20 هزار نفر در اوکراین به این ماده بسیار خطرناک اعتیاد پیدا کرده اند.

مرکز کنترل روسیه اعلام کرده است که در سه ماه نخست سال 2011 میلادی حدود 65 میلیون دوز از این ماده مخدر در این کشور کشف و توقیف شده است.

چه چیزی کروکودیل را بدین سان ترسناک کرده است؟

اما چیزی که کروکدیل را تا به این حد ترسناک کرده است، آسیب های بسیار خطرناکی است که به بدن استعمال کننده وارد می کند، آسیب هایی مانند ت یب بافت های بدن، ایجاد زخم های عمیق، "قانقاریا" و در نهایت فاسد شدن بدن.

افرادی که به مدت زیادی از این ماده مخدر کشنده استفاده کنند اعضای بدن خود را از دست می دهند. در رابطه با سن این افراد گفته می شود استعمال کنندگان کروکدیل کم تر از دو سال عمر خواهند کرد.

ماده مخدر گوشت خواری که مردم را شبیه زامبی ها می کند

singla متخصص می گوید: کروکدیل "ماده مخدر زامبی" است. کروکدیل، بدن مصرف کننده را آهسته آهسته از درون متلاشی می کند.

به گفته این یی، زخم هایی که کروکدیل ایجاد می کنند با دیگر زخم ها متفاوت هستند، کروکدیل مستقیما سر وقت استخوان ها می رود. تا بحال چنین چیزی مشاهده نکرده بودم.

رابرت گلر، مدیر مرکز "سم شناسی" جورجیا در اینباره می گوید: این انباشت ها به سایر نقاط بدن نفوذ کرده و بافت را ت یب می کنند. تاثیرات روی پوست:

بافت مصرف کننده را ت یب می کند. رنگ پوست را سبز و ناهموار می کند چیزی مثل حیوان کروکودیل.

بعد از مدتی مصرف، زخم ها و دمل های چرکین روی پوست ایجاد می شود خون مسموم می شود گام بعدی، قانقاریا و قطع اعضای بدن ترکیبات سمی موجود در کروکودیل، مانند "متافتامین" استخوان فک و دندان ها از بین می برند. قسمت دهم فصل هفتم سریال walking dead با کیفیت عالی قسمت 10 فصل 7 سریال walking dead با « رایگان با از پلاس با » نام : قسمت 10 فصل 7 سریال walking dead شبکه پخش کننده : fox سالهای پخش : 2016 – 2010 روز های پخش : دوشنبه (45 دقیقه) ژانر : درام ترسناک هیجان انگیز زبان : انگلیسی امتیاز : 8.6/10 سازندگان : frank darabont بازیگر. radiation island v1.2.9 + mod – بازی اکشن و ماجراجویی خارق العاده کاوش جزیره اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود (جزیره ها آنلاک شده اند) به صورت جداگانه
بازی آفلاین اجرا می شود و به اینترنت نیاز ندارد
پیشنهاد ویژهradiation island – تشعشع جزیره بازی جدید و خارق العاده با گرافیک خیره کننده در سبک بازیهای اکشن از استودیوی بازی سازی atypical games برای اندروید است که ساعت ها پیش با قیمت 2.99 دلار در مارکت بزرگ گوگل عرضه شد و باز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم همزمان با انتشار ان را حضور شما دوستداران بازیهای خاص و گرافیکی اندروید معرفی کنیم! این بازی که از سازندگان بازی محبوب sky gamblers است، کاملا به دنیای واقعی پهلو می زند، گرسنه اید؟! باید گوشی پیدا کنید، ماهی بگیرید یا با میوه بر گرسنگی خود غلبه نمایید! آب و هوا نیز همیشه آفت نیست و گاهی آن روی بد خود را رو میکند. شب شد!؟ جایی برای ماندن دارید؟! شما در این بازی ماجراجویی خود را در جزیره ای دنبال می کنید که اتفاقا دنیایی بزرگ و مخوف است، می بایست زنده بمانید و کشف کنید! در بین راه با انواع س، گرگ و زامبی روبرو می شوید، اگر مراقب نباشید به راحتی خواهید مُرد! شاید نیاز باشد که گاهی تنی به آب بزنید، اما تمساح های گرسنه را فراموش نکنید! بازی radiation island بر اساس تکنولوژی متال ساخته شده، نهایت گرافیک تجربه خواهید کرد! اگر از علاقه مندان به بازیهای ماجراجویی و اکشن اندروید هستید که شیفته طراحی آن شوید بدون شک radiation island نظرتان را جلب خواهد نمود! ادامه مطلب... این قسمت ازبازی تمامی نقشه ها را دارا میباشد که میتوان با اتوبوس شهر هارا بگردید و زامبی بگشید برای حرکت اتوبوس باید راننده یاتوبوس را که ربات است نایف کنید یا با گلوله بزنید تا کار کند. اتوبوس بههر شهر که میرود 1یا 2 دقیقه میایستد و شما میتوانید طی ان زمان به سمت جعبه ی شانس برو. « هالووین » و جنایت های هولناکی که در این شب رخ می دهد! + تصاویر هالووین مراسمی است که تحت عنوان یک عید در بعضی از کشورهای غربی برگزار می شود. تاریخ برگزاری هالووین 31 اکتبر یا 9 آبان است. هالووین در اصل یک روز مقدس برای یان غربی است که در گذشته یاد و خاطره از دست رفتگان خود را در این روز زنده نگه می داشتند و به آنها ادای احترام می د. اما امروزه هالووین به یک مراسم بسیار خطرناک تبدیل شده و ماهیت اصلی خود را به کلی از دست داده است. در حال حاضر هالووین شبی است که افراد با ظاهری وحشتناک به شکل شبح، روح ، اسکلت، جن، ، زامبی و ... به سطح شهر می آیند و سایرین را می ترسانند. این رسم غلط گاها بسیار مضحک و وسیله ای برای خندیدن تلقی می شود؛ اما اکثر اوقات اتفاقات جبران ناپذیری در این شب رخ می دهد. قتل یکی از جنایت هایی است که در شب هالووین بیش از سایر سال رخ می دهد. crime revolt – online shooter v1.74 full – بازی تفنگی هیجان انگیز شورشیان اندروید همراه دیتا
یک بازی تفنگی فوق العاده زیبا شبیه بازی معروف کانتر تقدیم شما عزیزان
بازی اینترنتی و آنلاین استcrime revolt – online shooter بازی جدید، جالب و سرگرم کننده با میلیون ها از گوگل پلی در سبک بازیهای اکشن و تفنگی از استودیوی بازیسازی ed games gmbh برای اندروید است که جدیدترین آپدیت اش همزمان با انتشار به همراه دیتا پیش روی شماست! با نصب crime revolt – online shooter برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان، یک بازی اکشن آنلاین با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا، زاویه دید اول شخص، ح های مختلف برای انجام بازی و گیم پلی هیجان انگیز را تجربه می کنید! در بازی crime revolt – online shooter شما در نبردهایی شرکت می کنید که در ان ها بازیکنان آنلاین سراسر جهان حضور دارند! طیف گسترده ای از سلاح های مختلف مثل طپانچه، تیربار، تیربار نیمه اتوماتیک، تفنگ شکاری و … در اختیار شماست و می توانید با ان ها دشمنان پیش رو را از پای در اورید و همچنین قادرید با انواع تجهیزات مختلف مثل ماسک، کلاه و .. شخصیت اصلی بازی را ارتقا ببخشید! بازی 5 ح مختلف مسابقه مرگ، مسابقه مرگ گروهی، فتح پرچم، فتح مناطق استراتژیک و زامبی را شامل میشود و قادرید به دلخواه از میان انها یکی را انتخاب کرده و وارد نبردهایی نفس گیر شوید! اگر به دنبال یک بازی اکشن و تفنگی همانند کانتر هستید به هیچ وجه crime revolt – online shooter را از دست ندهید و مطمئن باشید ارزش امتحان را دارد! ادامه مطلب... رایگان مستند انچه باید بدانید قسمت ,قسمت ماوراء طبیعه ماوراء طبیعه, های واقعی از ارواح,افرادی که بعد از مردن و خاک سپاری زنده شده و به خانه برگشتند, افرادی که خود را زامبی میدانند, ع های گرفته شده از ارواح , همه در مستند انچه باید بدانید , قسمت ماوراء طبیعهایا میدانستید ترسناک ترین تاریخ یعنی جن گیر از روی داستان واقعی ساخته شده البته داستان واقعی در مورد دختر 14 ساله نبود بلکه یک پسر بود , یا اینکه رئیس جمهور امریکا بعد از دیدن فردی که دچار جن زدگی شده بود فرار کرد و بعدها اعلام کرده بود که خشم انگلیس را به دیدن ان روح ترجیح میداد. برای رایگان این مستند زیبا ( والبته ترسناک) به ادامه مطلب مراجعه کنید .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] هالووین » و جنایت های هولناکی که در این شب رخ می دهد « هالووین » و جنایت های هولناکی که در این شب رخ می دهد! + تصاویر هالووین مراسمی است که تحت عنوان یک عید در بعضی از کشورهای غربی برگزار می شود. تاریخ برگزاری هالووین 31 اکتبر یا 9 آبان است. هالووین در اصل یک روز مقدس برای یان غربی است که در گذشته یاد و خاطره از دست رفتگان خود را در این روز زنده نگه می داشتند و به آنها ادای احترام می د. اما امروزه هالووین به یک مراسم بسیار خطرناک تبدیل شده و ماهیت اصلی خود را به کلی از دست داده است. در حال حاضر هالووین شبی است که افراد با ظاهری وحشتناک به شکل شبح، روح ، اسکلت، جن، ، زامبی و ... به سطح شهر می آیند و سایرین را می ترسانند. این رسم غلط گاها بسیار مضحک و وسیله ای برای خندیدن تلقی می شود؛ اما اکثر اوقات اتفاقات جبران ناپذیری در این شب رخ می دهد. قتل یکی از جنایت هایی است که در شب هالووین بیش از سایر سال رخ می دهد. بازی resident evil 7 biohazard برای pc با کرک cpy و آموزش نصب   بازی  resident evil 7 biohazard  جدیدترین نسخه از سری بازی های معروف رزیدنت اویل می باشد که به تازگی انتشار یافته است . این بازی توسط شرکت capcom در در تاریخ ۲۴ژانویه ۲۰۱۷ عرضه شده است و با کرک cpy در سایت  به روز  انتشار شده ا. این چند روز انقد حالم بد بود و همه چی قاطی پاطی شده بود که حتی بابامم فهمید اوضاع چقد افتضاحه و هرچی پفیلا و شیر کاکائو تو دنیا بود برام ید *_* فقط یه قطره اشک ریختم. اونم لازم بود ولی مس ه. - از امتحانا حتی زبانم بیست نمیشم! خیلی شرم آوره : - رفتم از بوفه بستنی ب م. دیدم همه بچه های کلا. روز مردگان خط خونین day of the dead: bloodline 2018 رایگان day of the dead: bloodline 2018با کیفیت عالی« کیفیت hdts قرار گرفت »
روز مردگان خط خونین day of the dead: bloodline 2018نام : روز مردگان خط خونین–day of the dead: bloodline ژانر: ترسناک انتشار: 2017زبان: انگلیسی : دارد مدت زمان: 90 دقیقه کیفیت: بلوری
فرمت: mkv حجم: 701 مگابایت امتیاز: 3.4 از 10
خلاصه داستان: روز مردگان خط خونینday of the dead: bloodline 2018 :به کارگردانی تور هرناندز وایسنس محصول کشور بلغارستان است که بر اساس شخصیت های ایجاد شده توسط جرج رومرو تولید گردیده و در واقع یک بازسازی از «روز مردگان» که به کارگردانی رومرو در سال 1985 منتشر گردید می باشد. داستان درباره گروه کوچکی از پرسنل نظامی و بازماندگان است که در یک پناهگاه زیرزمینی زندگی می کنند و در تلاشند تا در دنیایی که توسط زامبی ها احاطه شده، راهی را برای کشف درمان بیابند…

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] shadows of kurgansk بازی جدید و سرگرم کننده در سبک بازیهای ماجراجویی – بقا از استودیوی بازی سازی gaijin distribution برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران ان را حضور شما دوستداران بازیهای بقا معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! shadows of kurgansk بازی ماجراجویی است که شما باید در یک مکان پر از خطر و مرموز سعی کنید که زنده بمانید! هدف شما این است که زنده بمانید و راهی برای فرار از این مکان پیدا کنید! برای زنده ماندن باید شکار کنید، پناهگاه بسازید، تجهیزات جمع کنید و با زامبی ها مبارزه کنید! سیستم crafting نیز در بازی وجود دارد که به شما این امکان را می دهد که برای خود تجهیزات و وسایل مورد نیاز بسازید! دنیای بازی بسیار بزرگ است و مکان های زیادی در آن برای گردش وجود دارد و با آمدن شب شرایط کاملا تغییر می کند! بازی به صورت اول شخص طراحی شده است و شما در نقش کارکتر اصلی بازی به ایفای نقش می پردازید، با جوی استیک سمت چپ صفحه نمایش به هر مکانی که دوست دارید حرکت کنید و با دکمه های موجود در سمت راست صفحه نمایش زامبی ها را بکشید و کارهای دیگری را انجام دهید! طیف گسترده ای از آیتم ها پیش روی شماست که می توانید ان ها را جمع آوری کنید! در حین ماجراجویی باید توجه تان به سلامتی و .. کارکتر باشد تا از پای در نیاید! اگر از دوستداران بازیهای بقا هستید و دوست دارید برای ساعت ها سرگرم باشید به هیچ وجه shadows of kurgansk را از دست ندهید! shadows of kurgansk بازی shadows of kurgansk هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.5 از 5.0 است که ما در فارسروید اولین نسخه ان را به همراه مود در اختیار شما قرار داده ایم که قادرید ابتدا تصاویری از گیم پلی ان را مشاهده کرده و در نهایت اگر مایل بودید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت سایت کنید! همانطور که در بالای پست قید شده، بازی shadows of kurgansk توسط ما تست شده و به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت اجرا شده است. تغییرات نسخه ی v1.3.45 : * برای این نسخه در گوگل لپی تغییراتی ذکر نشده است . جعبه فایل نصبی اصلی بازی همراه دیتا با - 148 مگابایت فایل نصبی مـــود بازی بدون نیاز به دیتا با - 96 مگابایت فایل نصبی مگامود بازی بدون نیاز به دیتا با - 97 مگابایت نام سریال: مردگان متحرک – the walking dead
ژانر: درام، ترسناک، هیجان انگیز
سازندگان: frank darabont
ستارگان: andrew lincoln, jon bernthal and sarah wayne callies
سالهای پخش: 2010-
امتیاز: 8.5 از 10
مدت زمان: 45 دقیقه
کیفیت: bluray + web-dl
خلاصه داستان: ریک یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین یت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا خانواده اش به شهر آتلانتا می رود، و در آنجا به گروهی از بازمانده ها بر می خورد که در خارج از شهر ن شده اند. همسرش لوری و پسرش کارل و همینطور بهترین دوستش، شین در میان بازمانده ها هستند. اکنون او بهمراه دیگر بازمانده ها باید در دنیایی که پر از مرده های متحرک است، راهی برای زنده ماندن پیدا کنند… ادامه مطلب قسمت 2 فصل 8 سریال مردگان با قسمت 2 فصل 8 سریال مردگان the walking dead با کیفیت عالی تریلر و تصاویر سریال با قرار گرفت  قسمت 2 فصل 8 سریال مردگان متحرک قسمت 2 فصل 8 سریال مردگان ژانر : ترسناک ، درام ، هیجان انگیز ، اکشن محصول : 2017 کیفیت: bluray 1080p امتیاز: 8.5/10 کارگردان : frank darabont بازیگران : andrew lincoln, norman reedus, melissa mcbride خلاصه داستان قسمت 2 فصل 8 سریال the walking dead 2017 : ریک یک افسر زبردست پلیس ست که در حین انجام یت به او گلوله ای اصابت میکند و چند روزی بیهوش روی تخت بیمارستان می افتد. وقتی که بهوش می آید متوجه میشود که خاک کشورش توسط زامبی ها کاملا تسخیر شده است. این سریال جذاب را با از رسانه روز دریافت کنید. خسیس ترین زن جهان/مار ماهی شیشه ای/زیبا ترین منظره دنیا در هلند به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ کاربران شبکه های اجتماعی روزانه میلیون ها تصویر را به اشترک میگذارند که ممکن است برخی از آنها تکراری و یا بی محتوا باشد.اما گزیده ای از تصاویر جال. بازی جدید و بسیار زیبای گرافیکی مردگان متحرک از استودیوی بازیسازی next games برای دستگاه های اندرویدی است که بر اساس سریال معروف walking dead از شبکه مشهور amc طراحی شده است و چند ساعت قبل شاهد عرضه شدن نسخه اندرویدی آن در پلی استور بودیم و تصمیم بر این شد تا پس از تست و اطمینان از سالم بو. doc of the dead 2014 رایگان doc of the dead 2014 با کیفیت 720 خارجی جدید 2017 در اس استاروی نام : doc of the dead
ژانر : مستند
مدت زمان : ۸۱ دقیقه
زبان : انگلیسی
کیفیت : bluray
بر اساس گزارش ها، عوامل سازنده سریال مردگان متحرک (the walking dead) به دلیل پایین بودن امتیازات، در فصل بعدی قصد دارند فرد جدیدی را به عنوان شورانر انتخاب کنند. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مشخص شده که عوامل سازنده سریال the walking dead (مردگان متحرک) که یکی از مجموعه های محبوب شبکه amc محسوب می شود، قصد دارند فرد جدیدی را به عنوان شورانر این مجموعه انتخاب کنند. بر اساس این گزارش، اسکات ام گیمپل که این سمت را از سال ۲۰۱۳ تا به امروز بر عهده داشته، دیگر قرار است نقش خود را ترک کند. عوامل سازنده تصمیم دارند که آنجلا کانگ را به عنوان شورانر جدید این سریال زامبی-محور پساآ ا مانی انتخاب کنند. کانگ سابقا به عنوان نویسنده در این پروژه، با تیم همکاری می کرده است. ادامه مطلب... تگ ها : fear the walking dead the walking dead شبکه amc سریال مردگان متحرک فصل نهم سریال مردگان متحرک از مردگان متحرک بترسید 2 سال قبل در: اخبار, بازی و سرگرمیبدون نظر همانطور که می دانید سری بازی های call of duty طرفداران زیادی را دارند و از بازی های پرفروش به شمار می آیند. باتوجه به توافقی که بین اکتیویژن و مایکروسافت انجام شد بازی call of duty a nced warfare به عنوان یک محصول منحصر به فرد در ابتدا برای ای با منتشر شد . the long dark بازی جدیدی در سبک ماجرایی، شبیه سازی و استراتژی است که در سال ۲۰۱۷ توسط hinterland studio inc برای کامپیوتر منتشر شده است. چراغ های روشن در آسمان شب می تابند. باد در بیرون از دیوارهای چوب نازک ک ن شما می وزد. صدای ناله گرگی از دوردست ها می آید. شما به آذوقه ناچیزتان نگاه می کنید و آروزی برگشتن روزهای قبل را دارید که هنوز برق قطع نشده بود. اما چقدر در این شرایط دوام می آورید؟ the long dark تجربه ای بی نظیر برای بازیکن فراهم می کند که وی را به فکر و اکتشاف سرزمین یخ زده ی پهناوری وا می دارد که بعد از یک فاجعه زمین شناسی به نابودی کشیده شده است. هیچ زامبی یا خطر این چنینی وجود ندارد و فقط سرما و خطراتی هست که مادر طبیعت برای بشریت بوجود آورده. هدف شما زنده ماندن در چنین شرایط مخاطره آمیزی است اما آیا موفق به زنده ماندن خواهید شد؟ ع بازی the-long-dark-www.freegames.ir بازی the long dark نسخه reloaded برای pc ادامه مطلب tiny troopers 2 بازی جدیدی در سبک اکشن و casual است که در سال ۲۰۱۷ توسط game troopers sl برای کامپیوتر منتشر شده است. tiny troopers 2 نسخه ای جدید از این بازی محبوب است همراه با المان ها و تجهیزات شبیه سازی شده جدید که در آن شما باید سربازانتان را در یت های مختلف به سوی پیروزی هدایت کنید. در tiny troopers 2 می توانید نیروهای مختلف از جمله پزشکان و نیروهای امدادی تا توپچی ها و نیروهای حرفه ای در جنگ را استخدام کنید تا شما را به اه تان برساند. همچنین می توانید نیروهای خودتان را با یونیفرمها و تجهیزات جدید به شکل دلخواه در آورده و آموزش های نظامی دلخواه را به آن ها بدهید تا در میدان جنگ به سایرین کمک رسانی کنند تا همه چیز به نفع شما رقم بخورد. پس سعی کنید با بکارگیری تجهیزات و تکنیک های مختلف این سربازان کوچک را در نبردهای مختلف در برابر زامبی ها و دشمنان بی پایان به پیروزی برسانید. ع بازی tiny-troopers-2-www.freegames.ir بازی tiny troopers 2 برای pc ادامه مطلب سریال fear the walking dead فصل سوم قسمت جدید فصل 3 ترس از مردگان متحرک با کیفیت 720عزیزان قسمت دوم اضافه شدنام سریال : ترس از مردگان متحرک
ژانر : درام, ترسناک
زبان : انگلیسی
امتیاز : 7.4/10
ژانر : درام, ترسناک
زبان : انگلیسی
امتیاز : 7.4/10
بازی محبوب مردگان متحرک اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود (ت یب زیاد دشمن) به صورت جداگانه
بازی انلاین است the walking dead no man’s land بازی جدید و بسیار زیبای گرافیکی مردگان متحرک از استودیوی بازیسازی next games برای دستگاه های اندرویدی است که بر اساس سریال معروف walking dead از شبکه مشهور amc طراحی شده است و چند ساعت قبل شاهد عرضه شدن نسخه اندرویدی آن در پلی استور بودیم و تصمیم بر این شد تا پس از تست و اطمینان از سالم بودنش اقدام به معرفی آن نماییم! این بازی دارای سبک استراتژیک و نقش آفرینی است و در ان تمامی شخصیت های معروف سریال walking dead حضور دارند و شما با هدف از بین بردن تمامی زامبی ها پا در دنیایی خارق العاده می گذارید و برای زنده ماندن تلاش می کنید! بازی با نهایت گرافیک طراحی شده است و در آن از هایی آماده با کیفیت فول اچ دی استفاده شده است که داستان سریال را در بازی به تصویر می کشند و هیجان واقعی را به شما القا می نمایند! اگر از علاقه مندان به سریال معروف walking dead هستید و دوست دارید بازی این سریال را نیز برروی دستگاهاندرویدی خود تجربه کنید تحت هیچ شرایطی the walking dead no man’s land را از دست ندهید چرا که محو داستان و طراحی منحصر به فرد آن خواهید شد. برخی از ویژگی های بازی نقش آفرینی the walking dead no man’s land اندروید : مبارزه با طیف گسترده از زامبی ها و وارکرها استفاده از شخصیت های معروف برای کشتن زامبی ها گیم پلی اعتیاداور و مبتنی بر نوبت مبارزه و بازی در انواع مکان های مختلف پیوستن با کاربران جهانی برای دریافت جایزه گرافیک اچ دی با صداگذاری هیجان انگیز بازی the walking dead no man’s land هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.5 از 5.0 است و ما در هڪ برٺر اولین نسخه ان را به همراه فایل نصبی مود و دیتا برای قرار داده ایم که برروی همه دستگاه های اندرویدی با اندروید +4.0 نصب و اجرا خواهد شد. بهتر است باز هم تکرار کنیم که بازی برای اجرا همیشه به اینترنت نیاز دارد ! توجه داشته باشید : برای اجرای بدون مشکل بازی location دستگاه فعال باشد. تغییرات نسخه ی v2.10.2.22 : * اضافه شدن ویژگی های جدید + بهینه سازی های مختلف و رفع مشکلات بازی  the walking dead no man's land - بازی سریال مردگان متحرک اندروید + مود + دیتا دستورالعمل نصب و اجرای بازی the walking dead no man’s land : – اول فایل نصبی بازی را و نصب کنید. – فایل دیتا را و آن را از ح فشرده خارج سازید. پوشه ی com.nextgames.android.twd را در مسیر android/obb کپی کنید. – بازی را آنلاین اجرا کنید.
کانال تلگرام  ب درآمد
جعبه /////////// فایل نصبی اصلی بازی با - 37 مگابایت فایل نصبی مــــود بازی با - 37 مگابایت فایل دیــتــای بـــازی با - 251 مگابایت تریلر (ویــدئــو گـیـم پـلـی بـازی) نسخه اندروید مورد نیاز : 4.1 و بالاتر قیمت در مارکت (جهت اطلاع!): رایگان درجه سنی بازی : +12 سال yono and the celestial elephant بازی جدیدی در سبک ماجرایی است که در سال ۲۰۱۷ توسط plug in digital برای کامپیوتر منتشر شده است. در این بازی ماجرایی فیل ها محافظان قدرتمند زمین هستند و هر هزار سال یک بار از ستارگان متولد می شوند. اکنون عصر فیلی به نام yono است؛ اما او هنوز خیلی جوان است و در سرزمینی ن شده که پر از شکارچیان انسانی، ارواح و موجودات رباتی است و رهایی از مشکلات و دردسرها کار بسیار چالش برانگیزی است. yono and the celestial elephant ماجراجویی بزرگی است که شامل معماهایی دقیق، گنجینه هایی با ارزش، نبردهایی سخت و جهانی پر از موجودات مختلف است. شما در این بازی در قالب فیل جوانی ایفای نقش می کنید که سعی به نجات دادن جهانی دارد که تاکنون آن را به چشم ندیده بود و باید در قلمروی پادشاهی بزرگی ماجراجویی کند که در آن انسان ها، زامبی ها و روبات ها در کنار هم زندگی می کنند. ع بازی yono-and-the-celestial-elephants-www.freegames.ir بازی yono and the celestial elephant نسخه gog برای pc ادامه مطلب killing floor 2 -اورجینال killing floor 2 -اورجینال داستان بازی killing floor 2 در قاره ی اروپا زمانی آغاز می شود که یک بیماری مرگبار در این قاره شیوع کرده است . تنها پس از گذشت یک ماه از وقوع این حادثه و شیوع این بیماری آن جامعه به طور کامل بهم ریخته ارتباط با کشورهای دگر به طور کامل قطع شده , ت کاملا سقوط کرده و هیچ گونه نیروی نظامی ای هم برای کمک به افراد باقی مانده در کشور وجود ندارد. این بیماری به سرعت همه گیر شده و کشور را به ی خون بدل کرده که تمامی افراد باقی مانده در کشور باید برای نجات جان خود تلاش کنند. شما در این بازی با توجه سلاح های مختلفی که در اختیار دارید می توانید زامبی های متحرک و دشمنانتان را تکه تکه کنید در این بازی دشمنان از 22 نقطه جهت قطعه قطعه شدن و 95 انیمیشن جهت مردن استفاده می کنند و این همان محور بازی یعنی خون و نابودی است .و بنا به خواسته ی بازدید کنندگان ورژن قبل این بازی به نام killing floor 1 در این نسخه تغییراتی داده شده و طبق توضیحات سازندگان killing floor 2 در این بازی می توانید با ضربات شمشیر و یا گلوله به هر قسمت از بدن زامبی ها، آنها تکه و کنید به طوری که دل و روده ی زامبی هایی که توسط شما کشته می شوند به همون صورت روی زمین باقی می ماند و قابل روئیت می باشد.
شماره مجوز :23837/ب ن 1 /87
لطفا برای اطلاعات بیشتر بر روی ع محصول کلیک کنید.


قبل از سفارش از موجود بودن کالا اطمینان حاصل کنید .

کالاهای مورد علاقه ی خود را میتوانید از یک فروشگاه ب ید تا یک کرایه پستی بیشتر ندهید .

بزرگترین بانک بازی و نرم افزار ایران ! ( بانک کامپیوتری سپیدار)

بازی یا نرم افزار مورد نیاز خود را در پیام بنویسید تا برایتان قرار دهیم .

اضافی هزینه پست برگشت داده می شود. قیمت : 16000 تومان

روش ید: برای ید "killing floor 2 -اورجینال" ، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به پست بپردازید. جهت مشاهده فرم ید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


1-روی دکمه ید پستی کلیک نمایید.
2-فرم مربوطه را به صورت کامل و صحیح پر نمایید.
3-سفارش خود را درب منزل از پستچی تحویل گرفته سپس هزینه را پرداخت نمایید.
سایر محصولات :
ید پستی acecombat ault horizon -اورجینال
ید پستی need for speed collection 2 مجموعه بازی های عطش سرعت -اورجینال
ید پستی به سوی تاریکی , ارباب جنگ ها , -اورجینال
ید پستی need for speed collection 1 -اورجینال
ید پستی call of duty infinite warfare -اورجینال
ید پستی مافیا 3 -mafia iii -اورجینال
ید پستی american truck -اورجینال
ید پستی killing floor 2 -اورجینال
ید پستی 350نقشه اداری -تجاری - فرهنگی , پلان -نما -برش -دیتیل , -اورجینال
ید پستی آموزش مهارت های کشتی -اورجینال
ید پستی windows server 2012 r2 -2008 r2 -اورجینال
ید پستی windows server 2016 -اورجینال
ید پستی archicad 20 + collection -اورجینال
ید پستی inventor professional 64bit 2016 -اورجینال
ید پستی ansys ver 17 -64bit -اورجینال
ید پستی مجموعه نرم افزارهای ریاضیات و آمار ورژن جدید -اورجینال
ید پستی مجموعه نرم افزارهای الکترونیک و مخابرات ورژن جدید -اورجینال
ید پستی مجموعه نرم افزارهای عمران ورژن جدید -اورجینال
ید پستی مجموعه نرم افزارهای برق قدرت و کنترل ورژن جدید -اورجینال
ید پستی مجموعه نرم افزارهای معماری ورژن جدید -اورجینال
ید پستی مجموعه نرم افزارهای نقشه برداری و نقشه کشی ورژن جدید-اورجینال
ید پستی طنز چهارخونه -کامل-ارجینال-389
ید پستی آموزش labview -اورجینال
ید پستی آموزش eplan electric p8 -اورجینال
ید پستی آموزش جامع و کاربردی abaqus -اورجینال
ید پستی آموزش برق و عیب ی خودرو -اورجینال
ید پستی red istant 95 win7 -مجموعه نرم افزاری دستیار قرمز 95 -اورجینال
ید پستی red istant 95 win10 -مجموعه نرم افزاری دستیار قرمز 95 -اورجینال
ید پستی تمام قسمت های ماجراهای بتمن بی نقاب -اورجینال
ید پستی شمشیر شوگان -اورجینال
ید پستی just cause 3 -اورجینال
ید پستی w2k15 - مجموعه بازی های کشتی کج -اورجینال
ید پستی مجموعه 3بازی شرکت و دیزنی با حضورتمام شخصیت ها مردعنکبوتی-هالک و... -اورجینال
ید پستی آموزش شبیه سازی جریان سیالات و انتقال حرارت fluent -اورجینال
ید پستی آموزش کاربردی نرم افزارهای fluent + gambit -مکانیک سیالات و انتقال حرارت -اورجینال
ید پستی آموزش تصویری سطح مقدماتی سه تار - فریدون فراهانی -اورجینال
ید پستی بسته جامع آموزشی ی شیمی و نفت 2017 -اورجینال
ید پستی catia collection 64 bit -اورجینال
ید پستی طراحی و مدلسازی قطعات صنعتی catia collection 32 bit ver 2 -اورجینال
ید پستی homefront the reyolution -اورجینال
آموزش پیشرفته analysis services
آموزش مبانی و مفاهیم دیت س های رابطه ای
آموزش جامع و کاربردی vmware vsphere 5
آموزش اعمال بافت و رنگ آمیزی بر روی مدلها سه بعدی قطعات و دستگاه ها به شیوه ای بسیار واقعی و زیبا در maya 2012
آموزش تکنیک های عکاسی از جواهرات و زیور آلات
طراحی اشیاء هنری بازی با adobe flash
نرم افزار solidworks 2013
آموزش ساخت محیط های دو بعدی و سه بعدی بوسیله فتوشاپ
killing floor 2 -اورجینال

کلمات کلیدی :افراد باقی مانده اورجینال lling floor lling floor این بازی روی دکمه killing floor نرم افزار دکمه زیر floor lling هزینه نمایید سفارش بیماری اورجینال killing زامبی عنوان پستم قابل خوندن نیست...میدونم سعی کردید کشف کنید که چیه؟! عنوانو سپردم به کودک درونم و شد این!!! حال این روزام گنگه...! ینی خوبما ولی خسته ام!! شدیدا بدنم ضعیف شده و حس میکنم دارم از دست میرم!!! شاید اون تیروئید لب مرز داره یه کارایی میکنه! در حال حاضر فکر میکنم خوشبخت ترین دختر . carsbattle – نبرد ماشین ها بازی محبوب و هیجان آور در سبک بازیهای اکشن و ماشین سواری از استودیوی بازی سازی funcity studio برای اندروید است که تا به امروز بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و توانسته امتیاز خوب 4.4 از 5.0 را ب کند و هم اکنون به درخواست شما عزیزان تصمیم گرفته ایم جدیدترین نسخه ان را که همین چند دقیقه پیش در گوگل پلی عرضه شده را همزمان با انتشار در اختیارتان قرار دهیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! اگر از علاقه مندان به بازیهای اکشن از نوع اتومبیل رانی هستید به هیچ وجه carsbattle را از دست ندهید، ان را برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تا نصب ید و شاهد نبرد نزدیک به 100 ماشین مختلف باشید و از پمپ بنزین زامبی ها فرار کنید! وقتی بازی های رانندگی و بازی های مبارزه ای با هم ترکیب میشوند، نتیجه اش نبرد ماشین هاست! طیف گسترده ای از ماشین ها برای سوار شدن شما وجود دارند که با پیش بردن یت ها و ب امتیاز لازم می توانید ان ها را یکی پس از دیگری باز ید! شما حتی قادرید تانک را به عنوان ماشین تان انتخاب کنید و دخل ماشین های دیگر را در خیابان ها بیاورید! اگر دوست دارید یک بازی ماشینی – اکشن اندروید را تجربه کنید ؛ carsbattle نظرتان را جلب می کند. ادامه مطلب mythica the godslayer 2016 با رایگان mythica the godslayer 2016 با کیفیت عالی کیفیت اضافه شد
 mythica the godslayer 2016 mythica the godslayer 2016 مشخصات : منتشر کننده : یوز دی ال نام : mythica the godslayer 2016 ژانر : فانتزی سال انتشار : 2016 محصول کشور : امریکا امتیاز : 5.9/10 اطلاعات بیشتر : imdb کارگردان : john lyde بازیگران : griffin bonacci, devin hansen, danny james خـلـاصــــه داسـتـان : لیچ به عنوان سلطان زامبی ها حکومت می کند و مارک در حال تلاش برای به دست آوردن یک سلاح قدرتمند از خدایان می باشد تا نفرین بزرگ را ش ت دهد. اما…شما می توانید این را با از یوز دی ال کنید. mythica the godslayer 2016 با mythica the godslayer 2016 با mythica the godslayer 2016 با   ب نگار را پیچاندم و زدم بیست و سی. ریگان طوفان شن آمده بود و مردم مظلوم آفتاب سوخته اش روی تخت های بیمارستان، نیمه جان افتاده بودند و برای از تو نوشتن که هیچ، برای زندگی معمولی‌شان هم هوا کم داشتند. مقصر تصادف زنجیره ای مشهد پیدا شده بود و به بهانه اش تلویزیون کل سابقه درد.