کتابخانه شیخ عبدالله رازی شهر راز - اخبار روز

رییس اداره کتابخانه های عمومی فریمان گفت: عضو کتابخانه شهیدمطهری فریمان، ۵۲ نسخه کتاب کمک آموزشی به ارزش تقریبی هفتصد هزار تومان به کتابخانه شهید مطهری اهداکرد. مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان اسامی 10 کتابخانه اجرای طرح کشوری کتابخانه گردی در همدان را اعلام کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، عاطفه زارعی با اشاره به معرفی کتابخانه های عمومی منتخب استان جهت اجرای طرح کشوری کتابخانه گردی در روز 17 اسفندماه که به مناسبت سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در شهرستان همدان این طرح در کتابخانه های عمومی مرکزی واعتمادیه اجرایی می شود. وی ادامه داد: کتابخانه های عمومی علامه مجلسی ملایر، آیت الله نهاوندی نهاوند،آیت الله شوندی رزن، شهید مطهری شهرستان فامنین، شهید آیت الله اشرفی اصفهانی کبودراهنگ، نیز از کتابخانه های منتخب برای طرح کتابخانه گردی است که فضاسازی مناسب کتابخانه و امکان برگزاری برنامه های جنبی و... در این برنامه ها مدنظر بوده است. مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان، با اشاره به انتخاب کتابخانه های عمومیمیررضی الدین آرتیمانی شهرستان تویسرکان، شهید باهنر بهار و شهید رجائی اسداباد جهت اجرای این طرح، اظهار داشت: توجه به آیتم های مرکزیت، تعدد مراجعین، امکان فضاسازی مناسب کتابخانه، برگزاری برنامه های جنبی و... از اه جانمایی ها بوده است.
به گزارش رابط خبری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شمیرانات، مراسم بازگشایی مجدد کتابخانه عمومی ی لواسانات شمیرانات ساعت 14 روز دوشنبه پانزدهم آذر برگزار می شود تا این کتابخانه پس از طی دوره نوسازی، مجدداً فعالیت های خود را آغاز کند. به گفته علی محسنی رئیس اداره کتابخانه ها. سرکار خانم زارعی مدیر کل محترم کتابخانه های عمومی استان همدان از کتابخانه شهید مطهری بازدید به عمل آوردند.


طی این بازدید سرکار خانم مشعلیان به ارزی فعالیت ها و کارکرد های کتابخانه مذکور پرداختند.
بسم الله الرحمن الرحیم. کتابخانه را راه اندازی lcd کاراکتری در مد 8بیتی,سلام,بعد از مدتی طولانی و زیاد برگشتیم.ابتدا کتابخانه را کنید ادامه مطلب نظرات اعضای کتابخانه ها، سرمایه نهاد و ملاک خدمت رسانی با حضور مشاور و مدیران معاونت توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد و مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران، سومین نشست صمیمی مسئولان نهاد با اعضای فعال کتابخانه های عمومی استان تهران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره . دانش آموزان دبیرستان شهید اقتدار تاروردی در دهه مبارک فجر از کتابخانه بازدید د. در این بازدید تعدادی از دانش آموزان که برای اولین بار به کتابخانه آمده بودند از مشاهده امکانات کتابخانه بسیار خوشخال شده و به عضویت کتابخانه درآمدند.  برای همه دانش آموزان آرزوی موفقیت و سربلن. دانش آموزان شاهد فلسفه را در کتابخانه آموختند کلاس درس فلسفه دانش آموزان مدرسه شاهد اردکان در کتابخانه آیت الله حائری برگزار شد. مرتضی عابدی، دبیر فلسفه این دانش آموزان جهت آشنایی آنان با محیط کتابخانه و استفاده بیشتر آنان از کتاب های غیر درسی برای درک دروس، یک جلسه از کلاس د. علی الله سلیمی، نویسنده و منتقد ادبی با اشاره به کتابخانه هایی که به تازگی از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور مورد احیا و بازسازی قرار گرفته، این سیاست اجرایی نهاد را باعث پیوند بیشتر مردم با فضای کتابخانه ها و متعاقبا ترویج کتابخوانی دانست. به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، در آستانه میلاد حضرت محمد مصطفی(ص) و جعفر صادق(ع) و هفته وحدت، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 24 و 25 آذر ماه 95، عضویت در کتابخانه های عمومی نیم بها انجام می شود. حضور فرد در کتابخانه به هنگام ثبت نام با ارائه کارت شناسایی مرت. یکشنبه12/10/1395 نشست کتابخوان در کتابخانه فیروز تشکری نوجه ده برگزاری نشست کتابخوان در کتابخانه فیروز تشکری نوجه ده به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر، نشست «کتاب خوان » این کتابخانه روز چهارشنبه هفدهم آذر ماه سال 1395 با حضور جمعی از دانش آموزان مدرسه ا. کتابخانه عمومی دارالفنون اکبرآباد در سال 1394تاسیس شده است.کتابخانه در خیابان صاحب ا مان جنب مسجد صاحب ا مان واقع شده و دارای 190متر زیر بنا می باشد. از جمله بخش های کتابخانه : پایگاه اصلی ،بخش کودک، بخش نشریات و کتابهای مرجع می باشد . در حال حاضر کتابخانه دارای 2400کتاب شامل کتابها. ب ایی نشست کتابخوان گروه سنی کودک و نوجوان در کتابخانه غدیر با حضور ک ن و نوجوانان در 14مهرماه برگزارشد . این نشست به مناسبت ایام شوگواری ابا عبدالله الحسین برگزار شده 13 نفر به معرفی کتاب پرداختند : یکشنبه:18/11/1395 به مناسبت دهه فجر صورت گرفت: دومین نشت کتابخوان مدرسه ای درمدرسه شهید کاملی روستای قره مصلی برگزارشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی اسان شمالی، مسئول کتابخانه حسین(ع) بیان کرد: با فرارسیدن ایام یوم الله 22بهمن دومین نشست کتابخوان مدرسه ای دردبست. در ادامه چند کتابخانه مجازی را معرفی می کنم. این کتابخانه ها بیشتر در موضوعات فلسفه، کلام، فقه، اصول، علوم قرآنی ، تاریخ است. قطعا تعداد کتابخانه ها بیش از چیزی است که در اینجا می آورم . اگر شما هم با کتابخانه مجازی آشنا هستید آن را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به همت مسئول کتابخانه عمومی ثامن الائمه(ع) شه شهریار صورت گرفت ب ایی نشست کتابخوان کتابخانه ای در کتابخانه عمومی ثامن الائمه(ع) شهریار به همت مهناز خزایی پول مسئول کتابخانه ثامن الائمه(ع) نشست کتابخانه ای در روز دوشنبه 10 آبان 1395 با حضور 2 تن دیگر از کتابداران زهرا قربانی و فاطم. کتابخانه عمومی ی لواسانات بازگشایی شد. ب ا اتمام عملیات تعمیر و نوسازی، کتابخانه عمومی ی لواسانات در شهرستان شمیرانات، عصر روز دوشنبه 15 آذر، برای خدمت رسانی به عموم مردم بازگشایی شد. آیین بازگشایی این کتابخانه توسط عزیزالله یقین علی پدر شهید و عضو کتابخانه عمومی ی لواسانات و. کتاب مجموعه کتب عملکردهای معماری - کتاب هفتم - کتابخانه کد 000590 تعداد صفحه 240 وزن 675 تالیف نیما طالبیان انتشارات ری چاپ دوم سال 1389 موضوعات ساختمان های کتابخانه کتابخانه ها معماری طرح و نقشه کتاب مجموعه کتب عملکردهای معماری - کتاب هفتم - کتابخانه به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنت. امروز کارکنان فضای سبز شهرداری زحمت کوتاه چمن محوطه کتابخانه را متحمل شده، با تلاش و پیگیری حسن سالاری مسئول کتابخانه ، قرار است کار مرمت و زیباسازی فضای سبز این کتابخانه هم در آینده انجام شود. در این راستا لازم است از جناب آقای هوشیار پیمانکار فضای سبز شهرداری و جناب آقای به. اسماعیل شفاعی، معاون اداری و مالی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در بازدید از کتابخانه های عمومی شهرستان زاهدان بر وم ارسال منابع مورد نیاز کتابخانه ها تاکید کرد. وی در حاشیه مراسم معارفه س رست جدید اداره کل استان،به همراه مرتضی محمد زاده، مدیر کل مجلس و امور استان های نهاد کتابخانه های عمومی کشور از کتابخانه های عمومی شهرستان زاهدان بازدید کرد.
شفاعی در این بازدید ضمن گفتگو با کتابداران کتابخانه های عمومی حسین (ع) و کتابخانه عمومی آیت الله کفعمی گفت: ارسال منابع کتابخانه های عمومی براساس نیاز هر کتابخانه از اه اصلی نهاد کتابخانه های عمومی کشور است . شفاعی در بازدید از بخش کودک کتابخانه های زاهدان و گفتگو با کتابداران این بخش گفت: تهیه منابع مورد نیاز این بخش در الویت کارهای نهاد کتابخانه های عمومی است. وی از ارسال مرحله دوم اسباب بازی و لوازم مورد نیاز بخش کودک به کتابخانه های عمومی خبر داد و گفت: مرحله دوم اسباب بازی ها و منابع بخش کودک آماده و در حال ارسال به کتابخانه های عمومی است . ب رتبه برتر توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز - صبح چهارشنبه درجلسه اداره کل کتابخانه های استان قزوین وبا حضور محبوب مدیر کل برنامه ریزی نهادکتابخانه های عمومی کشورو رمضانی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز توانست براساس بازر.

مدیرکل کتابخانه های عمومی همداندر شورای اقامه اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، اظهار کرد: اداره کل کتابخانه های عمومی استان توجه ویژه ای به حوزه های چهارگانه امر به معروف و نهی از منکر داشته و تاکنون خوشبختانه اقدامات شایانی در این راستا انجام شده است.
ثبت نام در کتابخانه های عمومی سراسر کشور در تاریخ های زیر: شنبه 95/08/15 به مناسبت روز مازندران و سالروز تأسیس نخستین حکومت علویان و شیعیان در مازندران ******** ******** دوشنبه 95/08/24 روز کتاب و کتابخوانی و کتابدار ****** با حضور در کتابخانه های عمومی سراسر کشور در این دو روز ، به طور رایگان ع. برای زیبایی محیط کتابخانه و همچنین هوای مطلوب ، گل های طبیعی وجودشان ضروری است و البته نگهداری از آنها هم وقت، صبر و حوصله را می طلبد که خوشبختانه در کتابخانه شیخ شلتوت با همکاری خوب همکاران توانستیم تا به امروز که مدت سه سال است از این گل های زیبا استفاده کنیم. درباره وبلاگ کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر (عج) درسال 1377با هدف افرایش فرهن گ کتابخوانی وسرانه مطالعه مفید وارائه خدمات کتابخوانی تاسیس گردید. آدرس کتابخانه : استان تهران-شهرستان فیروزکوه -شهرک ولیعصر (عج) -پنجم غربی تماس با کتابخانه: تلفن:02176445824 کدپستی:15391-39818 مدارک و شرایط عضویت: .
دانش آموزان مدرسه ابت شهید دستغیب روستای قره دای در روز چهارشنبه مورخ 96/10/27 از کتابخانه دانش تجرک بازدید به عمل آوردند. در این بازدید مهدی امانی مسئول کتابخانه به معرفی بخش های مختلف کتابخانه از جمله بخش مرجع،کودک،استان شناسی،نشریات و ... و همچنین به خدماتی که کتابخانه به اعضاء ارائه میدهد پرداخت.
تحقیق درباره کتابخانه کنگره

تحقیق درباره کتابخانه کنگره لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 7 کتابخانه کنگره ...
دریافت فایل تحقیق درباره کتابخانه کنگره

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دومین نشست طرح ملی کتابخانه ایرانی با موضوع «مسئله شناسی سیاست گذاری ملی کتابخانه عمومی» با حضور رئیس مرکز مطالعات سیاست گذاری عمومی و عضو هیأت علمی گروه علوم تهران در تالار نخجوان کتابخانه مرکزی تبریز برگزار می شود. به اطلاع اعضا محترم کتابخانه عمومی فرهنگ دستگرد زاده می رساند : ***آن دسته از اعضا که از کتابخانه کتاب به امانت گرفته و تاکنون کتاب خود راتحویل نداده اند*** می توانند ( از تاریخ 22/08/95 تا 27/08/95 به مناسبت هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار) با مراجعه به کتابخانه فرهنگ و بازگردادن کتب از ت. در ادامه چند کتابخانه مجازی را معرفی می کنم. این کتابخانه ها بیشتر در موضوعات فلسفه، کلام، فقه، اصول، علوم قرآنی ، تاریخ است. قطعا تعداد کتابخانه ها بیش از چیزی است که در اینجا می آورم . اگر شما هم با کتابخانه مجازی آشنا هستید آن را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی مازندران در روزهای 15 و 24 آبان ماه عضویت در کتابخانه های عمومی استان در روزهای 15 و 24 آبان رایگان است. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، به مناسبت 14 آبان روز ملی مازندران که مصادف با شده است، روز شنبه 15 آبان عضویت در کتا.
یک پایگاه یمنی فاش کرد که «احمد» فرزند علی عبدالله صالح درخواست سعودی ها و اماراتی ها از وی برای عهده داری ی و نظامی «کنگره ملی» در مرحله کنونی را رد کرده است.
سلام و احترام خدمت شهروندان وکتابخوانان شهرستان دلگان کتابخانه علامه مجلسی شهرستان دلگان از تاریخ 07/11/1396الی 09/11/1396بدلیل شرکت پرسنل این کتابخانه در دوره های آموزشی تعطیل می باشد فرماندار بجستان گفت: شهرداری ها توجه داشته باشند تا در بودجه سال آینده نیم درصد سهم کتابخانه ها منظور شود و هم چنین باید تد ر لازم برای بدهی خود به کتابخانه ها بین ند و هر چه زودتر پرداخت شود.
به منظور پر اوقات فراغت و جذب ک ن به کتابخانه، بازیهای فکری از جمله برنامه هایی است که در قالب طرح جوانه های صالحین در کتابخانه اجرا می شود.

فرم ها و صورتجلسات کتابخانه مدرسه بصورت کاملا زیبا و حرفه ای جهت ارائه به بازدید کنندگان در طول سال جهت ب امتیاز و میزان نشان دادن نظم مدیریت مدرسه و داشتن مستندات لازم که از نیاز های مهم هر مدیر موفق و حساسی می باشد. فرمت فایل ها ورد و قابل ویرایش سرفصل و معرفی فرم ها به شرح ذ. هزاران هوادار «عبدالله اوجالان» زندانی پ.ک.ک، در فرانسه کرده و وی را از آنکارا خواستار شدند. عبدالله دوم، پادشاه اردن از رفتار نخست رژیم صهیونیستی با قاتل دو شهروند اردنی انتقاد کرد. از سوی دفتر برنامه ریزی نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛ فراخوان «طرح تدوین کلان استاندارد ملی کتابخانه های عمومی ایران» با هدف ایجاد سندی به منظورسامان دهی خدمت کتابخانه های عمومی در کل کشور از سوی دفتر برنامه ریزی نهاد کتابخانه های عمومی کشور منتشر شد. به گزارش روابط عمومی نه. اولین نشست کتابخوان کتابخانه عمومی گلستان شهر بیستون به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان هرسین مورخ 26/2/1395 در کتابخانه ی عمومی گلستان برگزار گردید. این نشست با حضور مسئول کتابخانه عمومی گلستان جناب آقای بهروز کهریزی ،کتابدار کتابخانه عمومی ملاصدرا جناب اقای مرادی ، معلم.