کارشناسی روابط عمومی و امور فرهنگی - اخبار روز

سوالات استخدامی کارشناس امور فرهنگی این فایل شامل دو سری از سوالات آزمونهای استخدامی کارشناس امور فرهنگی می باشد و با کمترین قیمت به فروش می رسد. ...
دریافت فایل رنیکا رنیکا رنیکا رنیکا رنیکا . اعلام کرد که توماس (رنیکا ) j. رنیکا جونیور، معاون ارشد اجرایی اجاره ماشین عروس ، افسر ارشد اداری و مشاور عمومی، منصوب شده است ۹ فوریه. به گفته رنیکا ، رنیکا نظارت قانونی، انطباق، منابع انسانی، روابط کار، ارتباطات، امور تی، روابط اجتماعی، املاک و . پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت "روز ملی ارتباطات و روابط عمومی" مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت 27 اردیبهشت"روز ملی ارتباطات و روابط عمومی" پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، د. جهت مشاوره تخصصی علمی کاربردی کافیست
با تلفن ثابت با شماره 9099071611
و یا باموبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس بگیرید.
تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی 96
هر ساله علمی کاربردی در طی دو نیمسال (مهر-بهمن)بدون کنکور و بر اساس شرط مع. جهت مشاوره تخصصی علمی کاربردی کافیست
با تلفن ثابت با شماره 9099071611
و یا باموبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس بگیرید.
تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی 96
هر ساله علمی کاربردی در طی دو نیمسال (مهر-بهمن)بدون کنکور و بر اساس شرط مع. در سال ۱۳۲۲ شمسی با تصویب هیأت ان، اداره یی به نام “اداره کل انتشارات و تبلیغات” تشکیل شد که وظیفه اصلی آن بیشتر در جهت انتشارات وتبلیغات درآن زمان بود. روابط عمومی در ایران هم اکنون حدود 71 سال دارد. اولین روابط عمومی در سال ۱۳۲۷ شمسی از طرف شرکت نفت در ایران به وجود آمد. بدین ت. اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، همتی از پرداخت حدود413 میلیون تومان دیه به بازماندگان هریک از ی آتش نشان پلاسکو خبر داد. رشته امور فرهنگی زیر مجموعه گروه مدیریت و خدمات اجتماعی است و با توجه به اهمیت روزافزون فرهنگ و مراکز فرهنگی در جامعه کنونی این رشته با هدف تربیت و پرورش مدیران فرهنگی جهت ساماندهی و برنامه ریزی فعالیت های فرهنگی، هدایت موسسه های فرهنگی، نظارت برامور فرهنگی و تحقیق در خصوص م. کارآموزی در شهرداری

کارآموزی در شهرداری لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 55 کارآموزی در شهرداری فهرست مطالب مقدمه پیش گفتار تاریخچه آشنایی با محل کارورزی شرح وظایف کارکنان ریاست معاونت امور مالی و کار پردازی روابط عمومی امور خدماتی ا. سالروز شهادت شاه اسان ؛ مراد دلهای ش ته و هشتم شیعیان حضرت علی ابن موسی الرضا گرامی باد ========================== روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد تاریخ و میراث فرهنگی البرز آدرس الکترونیکی: [email protected] پایگاه تلگرامی: https://telegram.me/joinchat/bj4kdt_cyskwa_gikascgg کانال تلگرامی: https://telegram.me/joinchat/bj4kduf7fmt. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، علی نیکبخش مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به همراه معاون اداری و مالی و رییس اداره امور همکاریها از شش باب کتابخانه عمومی شهرستان سلطانیه دیدن د.
در یک روز کاری، کتابخانه های: بصیرت روستای نیماور، حافظ روستای لدره، ولایت روستای خیرآباد، 15 داد روستای قره بلاغ، قائم روستای ویر و ولیعصر(عج) شهرستان سلطانیه میزبان مدیرکل کتابخانه های عمومی و همراهان وی بودند.
ایشان در این دیدار صمیمی، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و فعالیتهای مسئولین و کتابداران کتابخانه های مزبور، از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل همکاران شهرستان سلطانیه قرار گرفتند.

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت 27 اردیبهشت "روز ملی ارتباطات و روابط عمومی" مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت 27 اردیبهشت"روز ملی ارتباطات و روابط عمومی" پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، در. امور خارجه کشورمان گفت: دیدار با امور خارجه عربستان، ا اما مقدمه ای برای برقراری روابط دیپلماتیک با ریاض نبوده است.دیدار با خارجه عربستان مقدمه ای برای برقراری روابط دیپلماتیک با این کشور نبود

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیر امور آبفاشهری ساری از برگزاری آزمون آیین نامه عملیاتی و شرایط عمومی تعرفه های آب و فاضلاب در این امور خبر داد. به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهدی لطفی، با بیان اینکه آگاهی و آشنایی کارکنان با آیین نامه عملیاتی شرکت و تکریم ارباب رجوع نقش بسزایی دارد، افزود: این امور ب. وزرای امور خارجه ایران و بلژیک در برو ل دیدار و گفتگو د

محمد جواد ظریف امور خارجه ایران که در برو ل به سر می برد، در ادامه برنامه های خود خود، با آقای دیدیه ریندزر، امور خارجه بلژیک دیدار و گفتگو کرد.
وزرای امور خارجه دو کشور در این دیدار با ابراز رضایت از روند رو به رشد روابط و مناسبات دو جانبه، بویژه روابط اقتصادی و تجاری، بر بهره گیری از فرصت های موجود و توانمندی های دو کشور برای افزایش این همکاریها، بویژه در زمینه های حمل و نقل و ترانزیت تاکید د.
امور خارجه بلژیک در این دیدار همچنین خواستار اجرای کامل از سوی همه طرف های این توافق شد.
دو مقام همچنین مسایل منطقه ای را نیز با در نظر داشت تسریع در یافتن راه حل های مورد تاکید قرار دادند.
در این دیدار، ضرورت جلوگیری از تلاشهای برخی عناصر از خاک کشورهای اروپایی به قصد تحریک به خشونت، مورد تاکید قرار گرفت.
ادامه خبرها در سایت سفارت ایران در برلین با توجه به اهمیت روزافزون فرهنگ و مراکز فرهنگی در جامعه کنونی این رشته با هدف تربیت و پرورش مدیران فرهنگی جهت ساماندهی و برنامه ریزی فعالیت های فرهنگی ، هدایت مؤسسه های فرهنگی ، نظارت بر امور فرهنگی و تحقیق در خصوص مسایل فرهنگی ایجاد شده است . این رشته یکی از دوره های رسمی آموز.
اولین گردهمایی مسئولین روابط عمومی مناطق و پروژه های شرکت تراورس روز یک شنبه 17 تیرماه در سالن کنفرانس دفتر مرکزی تهران با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت جناب آقای معینی، برخی از معاونین و مسئولین روابط عمومی واحدهای تابعه برگزار شد.
درابتدای جلسه جناب آقای زفرقندی مسئول روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان، از مدیران مناطق و پروژه ها به جهت انتخاب رابطین روابط عمومی و هماهنگی جهت حضور عزیزان، تشکر نمود.
در ادامه معینی مدیرعامل محترم شرکت به دیدگاه های موجود درخصوص روابط عمومی ها را برشمرد
معینی ضمن اشاره به چالش های پیش روی روابط عمومی ها گفت: شرکت بدون روابط عمومی خوب و پویا، شرکت ناقص و ضعیف است .
شرکت تراورس بزرگترین شرکت ریلی غرب آسیا می باشد و در همه جغرافیای سرزمینی میهن عزیزمان ایران در حال فعالیت می باشد. شرکت تراورس چندین ویژگی را یکجا دارد: انجام زیرسازی ، روسازی و نصب خط و نگهداری و... پس شرکت، شرکت بزرگی است و باعث افتخار می باشد و افتخار ما به نیروی انسانی کارآمد و باتجربه می باشد. مدیرعامل محترم، روابط عمومی را پیشانی و تابلو شرکت دانسته و هرچه کار انجام دهیم چه خوب و چه بد روابط عمومی می تواند نقاط قوت و ضعف را انعکاس دهد. مسئولین روابط عمومی می بایست عظمت و بزرگی کار و پروژه ها را اول برای خودمان بعد برای مردم به نمایش داده و میزان اطلاع رسانی و عظمت شرکت را باید متناسب با خدمات که ارائه می دهیم به نمایش بگزاریم. در ادامه همایش آموزش های لازم از قبیل اه و برنامه های پیش روی روابط عمومی، تکنینک های عکاسی و... توسط اساتید برای رابطین برگزار گردید و در همایش با جمع بندی و ارائه نظرات مسئولین روابط عمومی مناطق به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 12 تهران ، در ابتدای نشست شورای مدیران این منطقه ؛ پیمان حسین محسنی شهردار قلب طهران ضمن تقدیر از زحمات همه همکاران جهت پیشبرد برنامه های مدیریت شهری در ماه مبارک رمضان ، با اشاره به سیاست های و برنامه های شهردار محترم تهران با عنوان "شهر زیست . امور دفاعی ایران ربطی به فرانسه ندارد/ هیچ کشوری نمی تواند برای ما تعیین تکلیف کندمشاور امور بین الملل ی گفت: امور دفاعی ایران به فرانسه ربطی ندارد و اگر سفر خارجه این کشور برای تحکیم روابط است از موضع گیری های منفی خودداری کند. به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل های گروه باشگاه خبرنگاران جوان، علی اکبر ولایتی مشاور امور بین الملل ی بعد از دیدار با معاون خارجه ژاپن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ملاقات بسیار خوب و سازنده ای با اجه ژاپن داشتیم، روابط دو کشور ایران و ژاپن طولانی بوده و به یک قرن قبل باز می گردد.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
%title% رییس جمهور در دیدار خارجه پا تان: تهران مصمم به توسعه روابط اقتصادی، فرهنگی و با آباد است/تاکید بر ضروری اجرای سریعتر توافقها/ تقویت امنیت و تبدیل مرزهای مشترک به مرزهای اقتصادی و تجاری به نفع دو ملت است/ مشکلات کشورهای منطقه از جمله افغانستان، راه حل منطقه ای دارند رییس جمهور در دیدار امور خارجه پا تان، با اشاره به روابط خوب و برادرانه تهران – آباد ، گفت: ایران و پا تان دو کشور دوست، برادر و تاثیرگذار در منطقه هستند و تهران مصمم است روابط اقتصادی، فرهنگی و خود را با پا تان توسعه دهد. ادامه مطلب به زودی بزرگترین موزه تلگرامی کشور توسط بنیاد تاریخ و میراث فرهنگی البرز راه اندازی خواهد شد . از عموم علاقمندان دعوت به عمل می آید تا پیشنهادات و نقطه نظرات خود را به آدرسهای ذیل ارسال نمایند . روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد تاریخ و میراث فرهنگی البرز ========================== آدرس ا. عربستان سعودی، مصر، بحرین و امارات متحده عربی با اعلام آنچه حمایت قطر از تروریسم خواندند روابط دیپلماتیک خود را با این کشور قطع د. بحرین امروز با اعلام قطع همه روابط خود با قطر، این کشور را به حمایت از "تروریسم" و دخ در امور داخلی خود متهم کرد.خبرگزاری رسمی بحرین در بیانیه ای از تصمیم خود برای خارج ...ادامه مطلب #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} گزارش کارآموزی حسابداری اداره کار و امور اجتماعی شهرستان میانه.؛ گزارش کارآموزی اداره کار و امور اجتماعی شهرستان میانه م. صنعت، معدن و تجارت با صدور احکام جداگانه ای دو مشاور در امور فرهنگی و صنایع نساجی را منصوب کرد. محمد شریعتمداری با صدور حکمی حجت ال والمسلمین سید علی گرامیان را به عنوان مشاور در امور فرهنگی منصوب کرد.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تحقیق حقوق تجارت تحقیق-حقوق-تجارتمقدمه: تعریف حقوق تجارت داخلی: 1- حقوق تجارت یا حقوق بازرگانی، مجموع قواعدی است که امور مربوط به تجار و شرکتهای تجارتی و روابط و معاملات تجارتی را تنظیم می‎نماید و ت ضامن اجرای آن است. به عبارت دیگر آن قسمت از حقوق که بر روابط و امور تجارتی حاکم است، حقوق تجارت نامیده می‎شود. مقام حقوق تجارت ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تحقیق حقوق تجارت تحقیق-حقوق-تجارتمقدمه: تعریف حقوق تجارت داخلی: 1- حقوق تجارت یا حقوق بازرگانی، مجموع قواعدی است که امور مربوط به تجار و شرکتهای تجارتی و روابط و معاملات تجارتی را تنظیم می‎نماید و ت ضامن اجرای آن است. به عبارت دیگر آن قسمت از حقوق که بر روابط و امور تجارتی حاکم است، حقوق تجارت نامیده می‎شود. مقام حقوق تجارت ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بر اساس نظریه کارشناسان این علوم، چالش های روابط عمومی در ایران را می توان در دو بخش اصلی (تشکیلات، اعتبارات، آموزش، نحوه عمل، نیروی انسانی و وجود نگرش های منفی) و فرعی (نداشتن متولی مشخص، نبود تشکل های حرفه ای کافی و نبود قانون مندی مسئولیت های استراتژیک و حرفه ای روابط عمومی). متن کامل پایان نامه مقطع ارشد :روانشناسی عنوان :بررسی روابط باورهای غیرمنطقی بر رضایت شویی دانشجویان متاهل گرایش:عمومی وزارت علوم تحقیقات و فن آوری پیام نور مرکزملایر پایان نامه: جهت اخذ درجه کارشناسی رشته روانشناسی عمومی عنوان: بررسی روابط باورهای غیرمنطقی بر رضایت شویی دا. ایرانیانی که عمدتا در این دفاتر فعال بودند و دانش و تجارب این رشته را از خارج و داخل در این شرکت ب کرده بودند طلایه دار و پیشآهنگ این رشته جدید شدند . روابط عمومی پس از پیروزی انقلاب ی تاریخچه روابط عمومی پس از انقلاب ی را می توان به دوره های زیر تقسم بندی کرد: 1- دوره فطرت روابط عمومی 1363-1357 2- دوره روابط عمومی در خدمت جنگ تحمیلی 1367-1363 3- دوره بازسازی نهادهای روابط عمومی 1376-1367 4- دوره روابط عمومی پس از دوم داد تاکنون-1376 پس از پیروزی انقلاب ی در 22 بهمن سال 1357 ای از روابط عمومی ها ، به ویژه روابط عمومی واحدهای بزرگ ، به گمان اینکه در خدمت رژیم سابق قرار داشتند از سوی نسل نخستین مدیران و مسئولان مورد بی اعتنایی قرار گرفتند.در حقیقت قضاوت بر مشروعیت روابط عمومی بر اساس فعالیت آنها در موسسات تی زمان شاه قرار گرفت.رشته روابط عمومی نیز از فهرست رشته های ی کشور حذف شد. عوامل ارتقاء روابط عمومی کشور عوامل توسعه و پیشرفت روابط عمومی در هر جامعه را می توان چنین تقسیم بندی کرد: - وجود عوامل ، اجتماعی و فرهنگی مناسب و فرهنگ مدیریتی مبتنی بر شایسته سالاری - وجود مراکز آموزش عالی روابط عمومی که با محیط علمی و کاربردی روابط عمومی به طور مستمر در حال تعامل باشند. - وجود کتاب های آموزشی سودمند و جزوات ، نوارها و لوحه های فشرده آموزشی مفید - وجود نهادهای حرفه ای و تخصصی اثرگذار و فعال - وجود بخش های تی حمایت کننده روابط عمومی - وجود نشریات تخصصی روابط عمومی. اه انجمن های روابط عمومی عبارتند از: - همگان و افکار عمومی را از فلسفه وجودی ، ضرورت ،نقش ، اهمیت و فعالیت روابط عمومی آگاه و برای آن مقبولیت و شناخت عامه جستجو نمایند. - زمینه ها و شرایط مناسب توسعه و پیشرفت آن را فراهم کرده و راه های ارتقاء و تکامل آن را بیابند. - با رسانه ها و افکار عمومی مشکلات و مسائل روابط عمومی را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و در پی یافتن راه حل آنان بر آیند. - در مقابل انتقادات و ایرادهای مطرح شده از سوی محافل ، مجامع ، اشخاص و سازمان ها از رشته و حرفه روابط عمومی ، به طور منطفقی و مستند ، به دفاع برخیزند. - با تولیدات اطلاعات محافل ، مجامع و همگان را در زمینه همه جنبه های روابط عمومی تغذیه اطلاعاتی نمایند.
گزارش-کار-آموزی-آشنایی-با-فعالیت-های-امور-مالی-سازمان-جهاد-کشاورزی-استان-ایلام
گزارش کار آموزی آشنایی با فعالیت های امور مالی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام
فرمت فایل ی: .docx
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 58
حجم فایل: 1084 کیلوبایت
قیمت: 14000 تومان

گزارش کارآموزی با موضوع آشنایی با فعالیت های امور مالی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام،
در قالب word و در 58 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

فصل اول: آشنایی با مکان کارآموزی
تاریخچه
اه و وظایف
شکل گیری و پیدایش روابط عمومی در جهاد کشاورزی
اه و وظایف دفتر آمار و اطلاعات جهاد کشاورزی

فصل دوم: آشنایی با واحد کارآموزی (امور مالی)
تشکیل واحد امور مالی از چند قسمت
سیستم کاری امور مالی
نحوه اجرای مناقصه
حسابداری مدارک امور مالی
حساب های اموال
نمونه فرم ها

فصل سوم: گزارش کارهای انجام شده در دوره کارآموزی
مثال عملیاتی در مورد جهاد کشاورزی
پیشنهادها و انتقادها


 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

اصل اول: همیشه به دنبال حقیقت باشید
یکی از اساسی ترین قواعد روابط عمومی این است که حقیقت را بگویید. همیشه شرایط خاصی وجود دارند که حقایق به نفع ارباب رجوع نیستند، در این موارد باید به جای بیان نادرست حقایق، از ابراز نظر اجتناب کرد. اصل دوم: همیشه آنچه در ذهن دارید را بگویید
. روابط عمومی که گاهی اوقات با نام اختصاری pr نیز خوانده می شود از تکنیک هایی ست که به طور غیرمستقیم در مصرف کنندگان احتمالی، آگاهی، میل، ترجیح یا تقاضای ید ایجاد می نماید و در تعریفی دیگر، همان طور که در مقاله ی «روابط عمومی چیست؟» گفتیم: روابط عمومی یعنی مدیریت جریان اطلاعات بی. در انتخابات تکمیلی هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران محمد جواد محسن زاده مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان به عنوان عضو علی البدل خزانه دار شورا انتخاب شد.به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهارستان، مصطفی رهگذر،مشاور مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران و مشاور هیات رییسه شورای روابط عمومی های استان تهران با اشاره به اینکه برای انتخابات تکمیلی هیات رییسه شورا 20 نفر ک دا شدند گفت: از این تعداد 14 نفر برای هیات رییسه، 4 نفر برای بازرس و دو نفر برای خزانه دار انتخاب شدند. وی با بیان اینکه انتخابات پس از معرفی ک داها و با نظارت آقای شریفی، مشاور مدیرکل حراست استانداری تهران برگزار شد، افزود: این انتخابات در سومین نشست مجمع عمومی روابط عمومی های استان با حضور مدیران روابط عمومی های فرمانداری ها،شهرداری ها و دستگاه های اجرایی استان برگزارشد. از مجموع 80 رای اخذ شده 77 رای صحیح و 3 رای سفید شمارش شد. شایان ذکر است در این انتخابات محمد جواد محسن زاده، مدیر روابط عمومی فرمانداری بهارستان با 59 رای به عنوان عضو علی البدل دوم خزانه دار شورا انتخاب شد. سخنگوی وزارت امور خارجه در تشریح سفر به کشورهای عمان و کویت به ایرنا گفت: این سفرها در شرایط خاص و حساس منطقه، نشان از اراده مشترک این سه کشور برای توسعه روابط دوستانه بین دو سوی آبراه استراتژیک خلیج فارس است.
نقش روابط عمومی ها در فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی
اطلاع رسانی و تعاملات اجتماعی انجام نیاز سنجی از مهم ترین وظایف روابط عمومی ها در انعکاس چهره واقعی و مطلوب جامعه هستند. ب اعتماد متقابل بین مردم و مسئولان، جلب همکاری و مشارکت نظارت همگانی به کمک هنر روابط عمومی و علم اجتماعی می تواند در پیشبرد اقتصاد مقاومتی موثر و راهگشا باشد. ادامه مطلب معاونت فناوری و کاربردی سازی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری کشور در عرصه تولید ، عرضه محصولات ،خدمات صنایع الکترونیک وکامپیوتر شرکت می کند .
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ، علیرضا قلی نژاد معاون فناوری و کار. برگزاری نمایشگاه پوستر امر به معروف و نهی از منکر به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر، نمایشگاه حاوی پوسترهای امر به معروف و نهی از منکر در کتابخانه عمومی ی فرهنگی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان؛ به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر. تکذیب یک شایعه از سوی روابط عمومی آستان قدس در پی انتشار شایعه ای در برخی کانال های خبری مبنی بر تصدی مسئولیتی در آستان قدس رضوی از سوی سعید مرتضوی، روابط عمومی آستان اعلام کرد که این شایعه به شدت تکذیب می شود و نامبرده هیچ مسئولیت و مشغولیتی در هیچ یک از بخش های آستان قدس رضوی . 235382 علاقه مند در بخش های مکتوب و الکترونیک «ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی» شرکت د. به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، سومین نشست «اتاق فکر ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی» با حضور علیرضا مختا ور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛ علیرضا برازش، مدیر شبکه یک سی. امور خارجه آذربایجان و معاون خارجه ایران بر گسترش روابط دوجانبه در تمام زمینه ها تاکید د.