کارشناسی روابط عمومی و امور فرهنگی - اخبار روز

به آگاهی اعضاء محترم بنیاد و سایر عزیان و علاقمندان فرهنگج و هنر فا ایران می رساند پایگاه اطلاع رسانی بنیاد تاریخ و میراث فرهنگی البرز در روزهای اتی راه اندازی خواهد شد . روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد تاریخ و میراث فرهنگی البرز ============= کانال خبری https://telegram.me/joinchat/bj4kduf7fmt1gufgq. در سال ۱۳۲۲ شمسی با تصویب هیأت ان، اداره یی به نام “اداره کل انتشارات و تبلیغات” تشکیل شد که وظیفه اصلی آن بیشتر در جهت انتشارات وتبلیغات درآن زمان بود. روابط عمومی در ایران هم اکنون حدود 71 سال دارد. اولین روابط عمومی در سال ۱۳۲۷ شمسی از طرف شرکت نفت در ایران به وجود آمد. بدین ت. اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، همتی از پرداخت حدود413 میلیون تومان دیه به بازماندگان هریک از ی آتش نشان پلاسکو خبر داد. کارآموزی در شهرداری

کارآموزی در شهرداری لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 55 کارآموزی در شهرداری فهرست مطالب مقدمه پیش گفتار تاریخچه آشنایی با محل کارورزی شرح وظایف کارکنان ریاست معاونت امور مالی و کار پردازی روابط عمومی امور خدماتی ا.

سوالات استخدامی کارشناس روابط عمومی فراگیر دستگاههای اجرایی


مواد آزمون عمومی :1-فنّاوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه icdl)2-ریاضی و آمار مقدماتی3-زبان و ادبیات فارسی4-معارف ی5-زبان انگلیسی عمومی6- اطلاعات عمومی،دانش اجتماعی و حقوق اساسی7-هوش و توانمندیهای عمومی
م. رشته امور فرهنگی زیر مجموعه گروه مدیریت و خدمات اجتماعی است و با توجه به اهمیت روزافزون فرهنگ و مراکز فرهنگی در جامعه کنونی این رشته با هدف تربیت و پرورش مدیران فرهنگی جهت ساماندهی و برنامه ریزی فعالیت های فرهنگی، هدایت موسسه های فرهنگی، نظارت برامور فرهنگی و تحقیق در خصوص م. به گزارش روابط عمومی پیام نور مرکز فریمان: باحضور فریمان شورای قرآنی شهرستان فریمان در محل نهاد ت برگزار شد. تلاوت کلام وحی و خیر مقدم ریاست اداره تبلیغات ی شهرستان و ارائه گزارش و عملکرد توسط ریاست اداره آموزش وپرورش و مدیر فرهنگی پیام نور فریمان از جمله این جلسه فرهنگی بود. . پروژه بررسی نحوه تبلیغات در روابط عمومی صندوق تعاون کشور. doc پروژه بررسی نحوه تبلیغات در روابط عمومی صندوق تعاون کشور. doc پروژه بررسی نحوه تبلیغات در روابط عمومی صندوق تعاون کشور. doc نوع فایل: word قابل ویرایش 85 صفحه مقدمه: با بررسی تعاریف مربوط به روابط عمومی، می توان گفت که مهمترین وظیفه روابط عمومی، شناخت افکار عمومی و نفوذ در آن برای جلب رضایت افکار عمومی از سازمان است که هم در درون سازمان و هم در بیرون از سازمان دنبال می شود . بی تردید، این وظیفه، در قالب مجموعه ای از فعالیتهای ارتباطی صورت می گیرد که تحت عناوین نسبتاً ثابتی شامل ارتباط با رسانه ها و سازمانها، ارتباط مردمی، پژوهش ...
دریافت فایل مدیر امور آبفاشهری ساری از برگزاری آزمون آیین نامه عملیاتی و شرایط عمومی تعرفه های آب و فاضلاب در این امور خبر داد. به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهدی لطفی، با بیان اینکه آگاهی و آشنایی کارکنان با آیین نامه عملیاتی شرکت و تکریم ارباب رجوع نقش بسزایی دارد، افزود: این امور ب. دبیرکل نهاد در دیدار با خانواده شهید م ع حرم: از ما و این مملکت نگهبانی می کنند علیرضا مختا ور در سفر به استان قم، ضمن بازدید از کتابخانه علی(ع) شیخ آباد و شرکت در نشست های کتاب خوان و جمع خوانی بخش کودک این کتابخانه، با حضور در منزل سیدابراهیم حسینی از ی م ع حرم قم با فرزندان و خا. وزرای امور خارجه ایران و بلژیک در برو ل دیدار و گفتگو د

محمد جواد ظریف امور خارجه ایران که در برو ل به سر می برد، در ادامه برنامه های خود خود، با آقای دیدیه ریندزر، امور خارجه بلژیک دیدار و گفتگو کرد.
وزرای امور خارجه دو کشور در این دیدار با ابراز رضایت از روند رو به رشد روابط و مناسبات دو جانبه، بویژه روابط اقتصادی و تجاری، بر بهره گیری از فرصت های موجود و توانمندی های دو کشور برای افزایش این همکاریها، بویژه در زمینه های حمل و نقل و ترانزیت تاکید د.
امور خارجه بلژیک در این دیدار همچنین خواستار اجرای کامل از سوی همه طرف های این توافق شد.
دو مقام همچنین مسایل منطقه ای را نیز با در نظر داشت تسریع در یافتن راه حل های مورد تاکید قرار دادند.
در این دیدار، ضرورت جلوگیری از تلاشهای برخی عناصر از خاک کشورهای اروپایی به قصد تحریک به خشونت، مورد تاکید قرار گرفت.
ادامه خبرها در سایت سفارت ایران در برلین
اولین گردهمایی مسئولین روابط عمومی مناطق و پروژه های شرکت تراورس روز یک شنبه 17 تیرماه در سالن کنفرانس دفتر مرکزی تهران با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت جناب آقای معینی، برخی از معاونین و مسئولین روابط عمومی واحدهای تابعه برگزار شد.
درابتدای جلسه جناب آقای زفرقندی مسئول روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان، از مدیران مناطق و پروژه ها به جهت انتخاب رابطین روابط عمومی و هماهنگی جهت حضور عزیزان، تشکر نمود.
در ادامه معینی مدیرعامل محترم شرکت به دیدگاه های موجود درخصوص روابط عمومی ها را برشمرد
معینی ضمن اشاره به چالش های پیش روی روابط عمومی ها گفت: شرکت بدون روابط عمومی خوب و پویا، شرکت ناقص و ضعیف است .
شرکت تراورس بزرگترین شرکت ریلی غرب آسیا می باشد و در همه جغرافیای سرزمینی میهن عزیزمان ایران در حال فعالیت می باشد. شرکت تراورس چندین ویژگی را یکجا دارد: انجام زیرسازی ، روسازی و نصب خط و نگهداری و... پس شرکت، شرکت بزرگی است و باعث افتخار می باشد و افتخار ما به نیروی انسانی کارآمد و باتجربه می باشد. مدیرعامل محترم، روابط عمومی را پیشانی و تابلو شرکت دانسته و هرچه کار انجام دهیم چه خوب و چه بد روابط عمومی می تواند نقاط قوت و ضعف را انعکاس دهد. مسئولین روابط عمومی می بایست عظمت و بزرگی کار و پروژه ها را اول برای خودمان بعد برای مردم به نمایش داده و میزان اطلاع رسانی و عظمت شرکت را باید متناسب با خدمات که ارائه می دهیم به نمایش بگزاریم. در ادامه همایش آموزش های لازم از قبیل اه و برنامه های پیش روی روابط عمومی، تکنینک های عکاسی و... توسط اساتید برای رابطین برگزار گردید و در همایش با جمع بندی و ارائه نظرات مسئولین روابط عمومی مناطق به پایان رسید.
اختصاصی از ژیکو ارتباطات تاریخچه روابط عمومی 18 ص با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 18   ارتباطات تاریخچه روابط عمومی: تاریخچه روابط عمومی: برای نخستین بار در سال 1906 میلادی « آمویی لی » که خبرنگار رو مه بود اولین دفتر روابط . امروزه از روابط عمومی به عنوان هنر هشتم و دست آورد قرن بیستم یاد می کنند. اصطلاح روابط عمومى، ترجمه واژه انگلیسى public relations براى نخستین بار در در اتحادیه راه آهن به کار برده شد و در ایران نخستین بار در شرکت نفت به کار رفته و دفترى در آن شرکت ایجاد شد. تعاریف گوناگونى از روابط عموم. کنکور کارشناسی ارشد علوم
منابع مجموعه علوم و روابط بین الملل براساس دفترچه آزمون سال ۹7 عناوین دروس امتحانی: ۱- زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی، آلمانی، فرانسه)، ۲- مبانی علم سیاست، ۳- جامعه شناسی ، ۴- اصول روابط بین الملل و سیاست خارجی، ۵- شه های (غرب و )، ۶- تحولات اجتماعی ایران (ا.
%title% رییس جمهور در دیدار خارجه پا تان: تهران مصمم به توسعه روابط اقتصادی، فرهنگی و با آباد است/تاکید بر ضروری اجرای سریعتر توافقها/ تقویت امنیت و تبدیل مرزهای مشترک به مرزهای اقتصادی و تجاری به نفع دو ملت است/ مشکلات کشورهای منطقه از جمله افغانستان، راه حل منطقه ای دارند رییس جمهور در دیدار امور خارجه پا تان، با اشاره به روابط خوب و برادرانه تهران – آباد ، گفت: ایران و پا تان دو کشور دوست، برادر و تاثیرگذار در منطقه هستند و تهران مصمم است روابط اقتصادی، فرهنگی و خود را با پا تان توسعه دهد. ادامه مطلب نتیجه تصویری برای دانستنی های شویی قبل و بعد از ازدواجمدیریت روابط عاشقانه پس از ازدواج مدیریت روابط عاشقانه پس از ازدواج مدیریت روابط عاشقانه پس از ازدواج مدیریت روابط عاشقانه پس از ازدواج مدیریت روابط عاشقانه پس از ازدواج مدیریت روابط عاشقانه پس از ازدواج مدیریت روابط عاشقانه پس از ازدواج مدیریت روابط عاشقانه پس از ازدواج عربستان سعودی، مصر، بحرین و امارات متحده عربی با اعلام آنچه حمایت قطر از تروریسم خواندند روابط دیپلماتیک خود را با این کشور قطع د. بحرین امروز با اعلام قطع همه روابط خود با قطر، این کشور را به حمایت از "تروریسم" و دخ در امور داخلی خود متهم کرد. خبرگزاری رسمی بحرین در بیانیه ای از تصمیم خود برای خارج ... ادامه مطلب تحقیق حقوق تجارت تحقیق-حقوق-تجارتمقدمه: تعریف حقوق تجارت داخلی: 1- حقوق تجارت یا حقوق بازرگانی، مجموع قواعدی است که امور مربوط به تجار و شرکتهای تجارتی و روابط و معاملات تجارتی را تنظیم می‎نماید و ت ضامن اجرای آن است. به عبارت دیگر آن قسمت از حقوق که بر روابط و امور تجارتی حاکم است، حقوق تجارت نامیده می‎شود. مقام حقوق تجارت ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تحقیق حقوق تجارت تحقیق-حقوق-تجارتمقدمه: تعریف حقوق تجارت داخلی: 1- حقوق تجارت یا حقوق بازرگانی، مجموع قواعدی است که امور مربوط به تجار و شرکتهای تجارتی و روابط و معاملات تجارتی را تنظیم می‎نماید و ت ضامن اجرای آن است. به عبارت دیگر آن قسمت از حقوق که بر روابط و امور تجارتی حاکم است، حقوق تجارت نامیده می‎شود. مقام حقوق تجارت ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بر اساس نظریه کارشناسان این علوم، چالش های روابط عمومی در ایران را می توان در دو بخش اصلی (تشکیلات، اعتبارات، آموزش، نحوه عمل، نیروی انسانی و وجود نگرش های منفی) و فرعی (نداشتن متولی مشخص، نبود تشکل های حرفه ای کافی و نبود قانون مندی مسئولیت های استراتژیک و حرفه ای روابط عمومی).
گزارش-کار-آموزی-آشنایی-با-فعالیت-های-امور-مالی-سازمان-جهاد-کشاورزی-استان-ایلام
گزارش کار آموزی آشنایی با فعالیت های امور مالی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام
فرمت فایل ی: .docx
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 58
حجم فایل: 1084 کیلوبایت
قیمت: 14000 تومان

گزارش کارآموزی با موضوع آشنایی با فعالیت های امور مالی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام،
در قالب word و در 58 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

فصل اول: آشنایی با مکان کارآموزی
تاریخچه
اه و وظایف
شکل گیری و پیدایش روابط عمومی در جهاد کشاورزی
اه و وظایف دفتر آمار و اطلاعات جهاد کشاورزی

فصل دوم: آشنایی با واحد کارآموزی (امور مالی)
تشکیل واحد امور مالی از چند قسمت
سیستم کاری امور مالی
نحوه اجرای مناقصه
حسابداری مدارک امور مالی
حساب های اموال
نمونه فرم ها

فصل سوم: گزارش کارهای انجام شده در دوره کارآموزی
مثال عملیاتی در مورد جهاد کشاورزی
پیشنهادها و انتقادها


 فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

معاون امور خارجه روسیه اظهار داشت که سطح روابط این کشور با به پایین ترین میزان رسیده است. مدیرکل فرهنگ و ارشاد ی استان سمنان با اشاره به اهمیت شناخت زبان رسانه اظهار کرد: بی تردید اطلاع رسانی تنها مختص و وظیفه واحد روابط عمومی نمی باشد و هر واحد باید روابط عمومی خود باشد. اولین سفیر پس از انقل شیلی در ایران رونوشت استوار نامه خود را به امور خارجه تقدیم کرد.

"ایگناسیو یانوس" اولین سفیر شیلی در ایران عصر امروز ضمن دیدار با محمد جواد ظریف رونوشت استوار نامه خود را تقدیم ایشان کرد.
ظریف در این دیدار ضمن اشاره به تقویت روابط ایران و شیلی و همکاری بخش های خصوصی دو کشور به منظور توسعه مناسبات اقتصادی و تجاری، خواستار یافتن راه های تازه برای تقویت روابط دو کشور در بخشهای مختلف، از جمله روابط بانکی شد.
امور خارجه کشورمان همچنین بر وم تقویت روابط مردمی و پارلمانی میان دو کشور در دوره جدید تاکید کرد.
سایر خبرها را در سایت سفارت ایران در برلین دنبال کنید
در مراسم اختتامیه طرح اوقات فراغت تابستان ۹۵ شهرستان بروجرد از مربیان و رابطین طرح در محل اداره تبلیغات ی این شهرستان تجلیل به عمل آمد. به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی بروجرد علیرضا مظفری کارشناس امور فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات ی شهرستان بروجرد با اعلام این خبر گفت: در. دبیرخانه فستیوال بین المللی موسیقی معاصر تهران جهت مشارکت نیروهای جوان و آشنایی هنرجویان با فرآیند برگزاری حرفه ای رویدادهای موسیقی، در زمینه های مختلف فراخوان همکاری منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، در این فراخوان آمده است: توسعه روابط انسانی بر پایه ی م. باشگاه خبرنگاران/ رئیس اداره امور عشایر اسفراین از جان باختن یک تن از عشایر و 70راس در حادثه برخورد چوپان و دامهایش با قطار خبر داد. به نقل از روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، امان الله حق شناس اظهارکرد: در این حادثه که عصر دیروز در جوین اتفاق افتاد، چوپان که قصد عبور دادن . دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه انجمن روابط عمومی ایران تاریخ انتشارخبر :یکشنبه 16 آبان 1395 بسمه تعالی آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه انجمن روابط عمومی ایران بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضای انجمن روابط عمومی ایران می رساند : جلسه مجمع عمومی عادی سالانه انجمن روابط عمومی ایرا.
نقش روابط عمومی ها در فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی
اطلاع رسانی و تعاملات اجتماعی انجام نیاز سنجی از مهم ترین وظایف روابط عمومی ها در انعکاس چهره واقعی و مطلوب جامعه هستند. ب اعتماد متقابل بین مردم و مسئولان، جلب همکاری و مشارکت نظارت همگانی به کمک هنر روابط عمومی و علم اجتماعی می تواند در پیشبرد اقتصاد مقاومتی موثر و راهگشا باشد. ادامه مطلب مصاحبه هایی که بعد از اولین اکران جهانی (world premiere) در فستیوالی مانند کن انجام می شوند، توسط روابط عمومی شرکت پخش کننده خارجی تنظیم می شوند. تمام حدود پنجاه مصاحبه ایشان با رسانه ها توسط روابط عمومی شرکت پخش کننده فرانسوی تنظیم شده بود. برگزاری نمایشگاه پوستر امر به معروف و نهی از منکر به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر، نمایشگاه حاوی پوسترهای امر به معروف و نهی از منکر در کتابخانه عمومی ی فرهنگی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان؛ به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر. 235382 علاقه مند در بخش های مکتوب و الکترونیک «ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی» شرکت د. به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، سومین نشست «اتاق فکر ششمین جشنواره کتابخوانی رضوی» با حضور علیرضا مختا ور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛ علیرضا برازش، مدیر شبکه یک سی. امور خارجه آذربایجان و معاون خارجه ایران بر گسترش روابط دوجانبه در تمام زمینه ها تاکید د. باشگاه خبرنگاران/ رئیس اداره امور عشایر اسفراین از جان باختن یک تن از عشایر و 70راس در حادثه برخورد چوپان و دامهایش با قطار خبر داد.  به نقل از روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، امان الله حق شناس اظهارکرد: در این حادثه که عصر دیروز در جوین اتفاق افتاد، چوپان که قصد عبور د. دانشجویان کاردانی روابط عمومی واحد 26 اطلاع رسانی رشته روابط عمومی واحد 26 فرهنگ وهنر صفحه نخست پروفایل مدیر وبلاگ پست الکترونیک آرشیو مطالب عناوین مطالب درباره وبلاگ بى شک روابط عمومى، مانند سایر رشته هاى علوم انسانى مورد غفلت قرار گرفته است و توسعه روزافزون و ارتباط و اطلاع. تحقیق در مورد فنون روابط عمومی و ارتباط با رسانه هافایل تحقیق در مورد فنون روابط عمومی و ارتباط با رسانه ها را از سایت ما کنید.جهت بروی دکمه آبی رنگ دریافت فایل کلیک کنید. تحقیق در مورد فنون روابط عمومی و ارتباط با رسانه ها لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( ق. تحقیق درمورد حقوق تجارت 153 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 231 مقدمه تعریف حقوق تجارت داخلی: 1- حقوق تجارت یا حقوق بازرگانی، مجموع قواعدی است که امور مربوط به تجار و شرکتهای تجارتی و روابط و معاملات تجارتی را تنظیم می‎نماید و ت ضامن اجرای . یکی از وظایف روابط عمومی در مناسبت ها و برنامه ها، انتخاب و پخش موسیقی مناسب در فضاها می باشد که گاهی نسبت به آن بی توجهی می شود. روابط عمومی باید موسیقی مورد نظر خود را با توجه به یک سری موارد انتخاب کند تا با کمترین واکنش از سوی مخاطبان روبرو شود و نکته مهم اینکه در بیشتر موارد. اختصاصی از رزفایل ارتباطات تاریخچه روابط عمومی 18 ص با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 21   ارتباطات تاریخچه روابط عمومی: تاریخچه روابط عمومی: برای نخستین بار در سال 1906 میلادی « آمویی لی » که خبرنگار رو مه بود اولین دفتر روا.