چطور در کنکور جواب صحیح تست ها را تشخیص دهیم - اخبار روز

با سلام مصاحبه با رتبه های 8 کنکور ارشد ی عمران 95 1. خودتون رو معرفی کنید و از کدوم و با چه معدلی فارغ حصیل شدین؟!! با سلام علی رستگاری هستم. مقطع کارشناسی را در بین الملل (ره) با معدل 16.49 گذراندم. 2. از چه زمانی شروع به خوندن کردین و چطور و با چه روشی میخوندین؟!! از تابستان سال 94 برای ک. با توجه به مفهومی شدن سوالات کنکور یکی از بزرگترین دغدغه دانش آموزان انتخاب منابع مناسب درست برای مطالعه در کنار کتاب های درسی می باشد. داوطلبان گروه تجربی که قصد ثبت نام در کنکور سراسری را دارند، توجه داشته باشند قبل از هر کاری باید از منابع کنکور تجربی 97 اطلاع داشته باشند، ب.
ثبت نام کنکور سراسری اولین گام از مراحل کنکور 97 می باشد که با توجه به اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور زمانثبت نام کنکور سراسری 97 از اول بهمن ماه آغاز و تا 8 بهمن ادامه خواهد داشت . ثبت نام کنکور 97 همانند ادوار گذشته از طریق سایت سنجش امکان پذیر می باشد که متقاض. اگر می خواهید بهترین و جدیدترین مقالات موفقیت در کنکور را مشاهده نمائید .... اگر در جستجوی مهمترین عوامل و پارامترهای موفقیت در کنکور هستید .... اگر می خواهید بدانید که رتبه های موفق کنکور برای اینکه بتوانند درصد های بالایی بزنند و رتبه های تک رقمی و دو رقمی ب کنند چه کارهایی انجا. پیام نور ی شهرستان چم چم در سال جدید برای ورودیمهر و بهمن 96 - 97در رشته های اعلام شدهثبت نام بدون آزمون ( بدون کنکور ) انجام می دهد . بسیاری از نان شهرستان چم چم ممکن است اطلاعات زیادی در خصوص زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور پیام نورشهرستان چم چم وثبت نام بدون کنکور پیام نور شهرستان .
کنکور سراسری 97 به دلیل ظرفیت محدود در رشته ها و های پرطرفدار همانند سال های گذشته برای متقاضیان گروه آزمایشی تجربی عرصه رقابتی تنگاتنگ و نزدیک می باشد . پذیرش در رشته علوم آزمایشگاهی در های روزانه صرفا براساس کنکور سراسری انجام می شود و متقاضیان برای ادامه تحصیل در این رشت. سلام... عذر میخوام ، چطور میشه یه پرسپکتیو ساده کشید؟ من کلی از قوانینش رو خوندم هیچی سر در نمیارم چون اصلا چیزی که من میکشم با چیزی که هست خیلی متفاوته! از لحاظ هنری هم تقریبا میشه گفت جز اون نقاشی های بچگی هیچی بلد نیستم .
تا جایی که میتونستم و توان دارم فقط برا کنکور میخونم ا.
این برنامه به پیشنهاد آقای ادیب قیصری، از مشاوران مدارس مشهور تهران، به دانش آموزان برای فارغ حصیلان وپشت کنکوری ها رشته ی ریاضی از23 الی 29دی 96-97 است. کنید و به دوستان خود هم اطلاع دهید.
برای مشاهده ادامه متن کلیک کنید
کلمات کلیدی :مشاوره آنلاین کنکور برنامه ریزی درسی برای کنکور برنامه ریزی درسی برای کنکور هنر بهترین روش برنامه ریزی درسی بهترین برنامه ریزی برای کنکور ریاضی برنامه ریزی صحیح برای کنکور فارغ حصیلان ریاضی برنامه مطالعاتی فارغ حصیلان ریاضی برنامه ریزی برای کنکور ریاضی ج برنامه ریزی روزانه رشته ریاضی
کنکور سراسری 97 به دلیل ظرفیت محدود در رشته ها و های پرطرفدار همانند سال های گذشته برای متقاضیان گروه آزمایشی تجربی عرصه رقابتی تنگاتنگ و نزدیک می باشد . پذیرش در رشته بینایی سنجی در های تی روزانه صرفا براساس کنکور سراسری انجام می شود و متقاضیان برای ادامه تحصیل در این رشته م.
کنکور سراسری 97 به دلیل ظرفیت محدود در رشته ها و های پرطرفدار همانند سال های گذشته برای متقاضیان گروه آزمایشی تجربیعرصه رقابتی تنگاتنگ و نزدیک می باشد . پذیرش در رشته دامپزشکی در های پردیس خودگردان ( بین الملل ) صرفا براساس کنکور سراسری انجام می شود و متقاضیان برای ادامه تحص.
کنکور سراسری 97 به دلیل ظرفیت محدود در رشته ها و های پرطرفدار همانند سال های گذشته برای متقاضیان گروه آزمایشی تجربیعرصه رقابتی تنگاتنگ و نزدیک می باشد . پذیرش در رشته دندانپزشکی در های پردیس خودگردان ( بین الملل ) صرفا براساس کنکور سراسری انجام می شود و متقاضیان برای ادامه ت.
ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 هم چون سالیان گذشته به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد . متقاضیان شرکت در این آزمون می بایست در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 نسبت به پرداخت هزینه و تکمیل فرم ثبت نام اقدام نموده و از این طریق علاقه مندی خود را اعلام نما.
بودجه بندی کنکور 98 نظام جدید اعلام شد با شروع پاییز پرونده کنکور 97 در حال بسته شدن و پرونده کنکور 98 در حال باز شدن است. اما کنکور 98 با سال های گذشته تفاوت هایی دارد. در کنکور 98 ما شاهد حضور داوطلبانی هستیم که در نظام آموزشی جدید تحصیل نموده اند. این ها همان دانش آموزانی هستند که کلاس ششم ابت را گذرانده و یک سال قبل از داوطلبان نظام قدیم انتخاب رشته نمودند و دوره پیش ی نداشتند. بودجه بندی کنکور 98 تاثیر بودجه بندی در موفقیت کنکور سراسری 98؟ یکی از مهمترین اصول موفقیت در کنکور هدفگذاری و بودجه بندی کنکور 98 نظام جدید است. کنکور 98 یک امتحان ساده نیست که بتوان تمامی منابع و مطالب را نکته به نکته خواند و همه را از بر کرد. حجم و تنوع مطالب بسیار زیاد است و یادگیری تمامی آن ها به گونه ای که بتوان از پس سوال های کنکور بر آمد کار دشواری است. بنابراین مطالعه ی بودجه بندی کنکور 98 و بودجه بندی سال های گذشته بسیار مهم و حیاتی است.حال این سوال مهم برای داوطلبان کنکور 98 پیش می آید که: بودجه بندی برای داوطلبان نظام آموزشی جدید کنکور 98 چگونه است؟ بودجه بندی برای داوطلبان نظام آموزشی قدیم کنکور 98 چگونه است؟ برای جواب به این سوال مهم می توانید برای اطلاع از بودجه بندی سوالات کنکور 98 خود بر روی لینک های زیر کلیک نمایید: بودجه بندی کنکور تجربی 98 بودجه بندی کنکور ریاضی 98 بودجه بندی کنکور انسانی 98 بودجه بندی کنکور هنر 98 بودجه بندی کنکور زبان 98 مشاوره کنکور 98 درخت دانش مشاوران مجرب درخت دانش در قالب برنامه ریزی درسی کنکور 98، پانسیون مطالعاتی کنکور 98، مشاوره بهترین منابع درسی کنکور 98، بهترین منابع زیست کنکور 98، بهترین منبع شیمی کنکور 98 ،بودجه بندی های درسی کنکور 98… همراه شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 9099072943 از طریق تلفن ثابت در ارتباط باشید. راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شماره تماس: 9099072943 کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش نمونه سوالات فنی و حرفه ای رشته های آرایش و پیرایش نه(4500 سوال+ تفکیک موضوعی+جواب) شما با خواندن این پکیج قبولی خود را 100%تضمین کنید محتوای این پکیج: نمونه سوالات فنی و حرفه ای رشته های آرایش و پیرایش نه در زمینه های ذیل است : نمونه سوالات رشته ی آرایش مو با جواب نمونه سوالات رشته م.
ثبت نام کنکور سراسری اولین گام از مراحل کنکور 97 می باشد که با توجه به اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور زمانثبت نام کنکور سراسری 97 از اول بهمن ماه آغاز و تا 8 بهمن ادامه خواهد داشت . ثبت نام کنکور 97 همانند ادوار گذشته از طریق سایت سنجش امکان پذیر می باشد که متقاضی. بعضی دردها صورت مسأله دارند. توی کمک درسی های گام به گام چاپ شده اند. برای همین هم هر ی آنها را می شنود از قبل یک ع العمل قالبی را در خودش تشخیص می دهد و شروع می کند. بعضی وقتها نمیفهمم آدمها چطور کلماتشون رو جرأت میکنن انتخاب کنن. چطور جرأت انتخاب ع العمل هایشان را دارند و مسائل ر.
برنامه ریزی کنکور 96 به سبک مار و پله ( پکیج پستی ) جدید ترین سبک برنامه ریزی کنکور = برنامه ریزی 3 ماهه کنکور 96 به سبک مار و پله پر فروش ترین و با کیفیت ترین برنامه ریزی کنکور ، به انتخاب دانش آموزان و مشاوران توضیح : قطعا شما نیز می دانید بسیاری از داوطلبان کنکور ، شروع خوبی نداشته اند و یا تازه میخواهند شروع کنند و چون طرفدار رشته های پر کار و عالی مانند پزشکی هستند ، ناامید می شوند . و سخت دنبال یک برنامه ریزی و مشاوره صحیح و دقیق می گردند تا آنها را راهنمایی کند . مشاور واقعی : متاسفانه با توجه به تعدد سایت های کنک ...
دریافت فایل 1- کدام جمله غلط است ؟
الف) هولاء معلمون ب) تلک طبیب ج ) ذالک طالب د) اولئک خالدون

جواب همراه دلیل :................

2- کدام یک غلط است ؟
الف) انتم طلاب ب ) انتِ طالبه ج ) هما د) انا طالبتُ

جواب همراه دلیل : ................

3- کدام جواب درست است : من انتَ ؟ :

الف ) انتَ طال. جدیدترین اخبار کنکور 97 - خبرهای داغ کنکور 97 در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده جدیدترین اخبار کنکور 97 - خبرهای داغ کنکور 97 بر روی لینک های زیر کلیک کنید. انتخاب رشته صحیح و اصولی برای کنکور 97 و 98 کنکور 97 جزئیات کنکور 97 و چاپ کارت ورود به جلسه کنکور 97 در این بخش اطلاعاتی در رابطه .
دفترچه ثبت نام کنکور 98 همزمان با شروع ثبت نام کنکور سراسری بر روی سایت سنجش قرار خواهد گرفت ، که لازم است کلیه داوطلبان قبل از اقدام به ثبت نام خود با مطالعه دقیق دفترچه از شرایط ثبت نام کنکور بطور کامل آگاه شوند . شرایط ثبت نام کنکور سراسری 98 در دو بخشعمومی و اختصاصی می باشد . نمونه:


برای تشخیص آنمی آپلاستیسک کدام روش نمونه برداری ضروری است

الف.نمونه برداری به روش جراحی ب.بیوپسی مغز استخوان
ج.آسپیراسیون مغز استخوان د.پاپ اسمیر

مقطع گیری در نمونه برداری به چه عواملی بستگی دارد؟

الف.نوع نمونه ب.محل ضایعه
ج.اندازه نمونه د.گزینه ال.
کنکور سراسری 97 به دلیل ظرفیت محدود در رشته ها و های پرطرفدار همانند سال های گذشته برای متقاضیان گروه آزمایشی تجربی عرصه رقابتی تنگاتنگ و نزدیک می باشد . پذیرش در رشته اتاق عمل در های پردیس خودگردان ( بین الملل ) صرفا براساس کنکور سراسری انجام می شود و متقاضیان برای ادامه تحصی.
کنکور سراسری 97 به دلیل ظرفیت محدود در رشته ها و های پرطرفدار همانند سال های گذشته برای متقاضیان گروه آزمایشی تجربی عرصه رقابتی تنگاتنگ و نزدیک می باشد . پذیرش در رشته هوشبری در های پردیس خودگردان ( بین الملل ) صرفا براساس کنکور سراسری انجام می شود و متقاضیان برای ادامه تحصیل . سلام به همه خانواده برتری ها پیشاپیش عیدتونم مبارک باشه ، من اخیرا یکی از همکلاسی هام ازم خواسته برای ازدواج بیشتر با هم اشنا بشیم. یه بار هم با هم بیرون رفتیم و یه کلیاتی رو مطرح کردیم. اینکه چطور آدمی هستن و چه مشخصاتی دارن بماند، اینجا محل بحث نداره، در کل یه مقداری با هم تفاه. تاثیر سهمیه ایثارگران در کنکور می تواند بسیار بر شانس قبولی شما در رشته مورد علاقتان تاثیر گذار باشد. به همین دلیل باید از شرایط و نحوه تاثیر سهمیه ایثارگران در کنکور ۹۷ اطلاع داشته باشید برای اطلاع از شرایط و نحوه ثاثیر سهمیه ایثارگران در کنکور ۹۷ بر رور لینک های زیر کلیک کنی.
جهت مشاوره تخصصی کنکور سراسری 97 کافیست
با تلفن ثابت با شماره 9099071611
و یا باموبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس بگیرید.
تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )
بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری 97 با سؤالاتی مواجه می شود که نمی دانند پاسخ خود را کجا می توانند بیابند.در سایت صدای مشاور مقاله های مختلفی جهت راهنمایی این دسته از عزیزان وجود دارد.در زمینه ثبت نام کنکور سراسری 97 هر سؤالی که دارید جهت مطالعه کامل شرایط آن روی لینک کلیک کنید اما اگر سؤالات شما در سایت زیر موجود نیست و یا نیاز به برنامه ریزی جهت کنکور سراسری 97دارید با شماره تلفن صدای مشاور تماس بگیرید.

سؤالات متداول کنکور سراسری 97لیست حذفیات کنکور سراسری 97شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97ممنوعیت ثبت نام کنکور سراسری 97بودجه بندی دروس کنکور سراسری 97 تمامی رشته هانحوه صحیح درس خواندن برای کنکور کارنامه سبز کنکور سراسری چیستزمان اعلام نهایی نتیجه نهایی کنکور سراسری 97نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری سهمیه مناطق در کنکور سراسری سهمیه 5 درصدی ایثارگران و جانبازان در کنکور سراسری 97مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 97انواع سهمیه ها در کنکور سراسری 97شهریه آزاد ی شرایط ثبت نام فرهنگیان
منبع :سؤالات متدوال ثبت نام در کنکور سراسریشماره تلفن صدای مشاور - هزینه صدای مشاور - مشاوره کنکور تلفنی - مشاور تحصیلی تلفنی رایگان - مشاور تحصیلی ارشد - شماره تلفن مشاوره تحصیلی ثبت نام جاماندگان کنکور سراسری 96 ثبت نام جاماندگان کنکور سراسری 96 برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام جاماندگان کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 طبق روال هرساله به تمامی داوطلبانی که قصد شر. بودجه بندی کنکور 98 نظام جدید اعلام شد
با شروع پاییز پرونده کنکور 97 در حال بسته شدن و پرونده کنکور 98 در حال باز شدن است. اما کنکور 98 با سال های گذشته تفاوت هایی دارد. در کنکور 98 ما شاهد حضور داوطلبانی هستیم که در نظام آموزشی جدید تحصیل نموده اند. این ها همان دانش آموزانی هستند که کلاس ششم ابت را گذرانده و یک سال قبل از داوطلبان نظام قدیم انتخاب رشته نمودند و دوره پیش ی نداشتند.

بودجه بندی کنکور 98

تاثیر بودجه بندی در موفقیت کنکور سراسری 98؟
یکی از مهمترین اصول موفقیت در کنکور هدفگذاری و بودجه بندی کنکور 98 نظام جدید است. کنکور 98 یک امتحان ساده نیست که بتوان تمامی منابع و مطالب را نکته به نکته خواند و همه را از بر کرد. حجم و تنوع مطالب بسیار زیاد است و یادگیری تمامی آن ها به گونه ای که بتوان از پس سوال های کنکور بر آمد کار دشواری است. بنابراین مطالعه ی بودجه بندی کنکور 98 و بودجه بندی سال های گذشته بسیار مهم و حیاتی است.حال این سوال مهم برای داوطلبان کنکور 98 پیش می آید که:

بودجه بندی برای داوطلبان نظام آموزشی جدید کنکور 98 چگونه است؟
بودجه بندی برای داوطلبان نظام آموزشی قدیم کنکور 98 چگونه است؟

برای جواب به این سوال مهم می توانید برای اطلاع از بودجه بندی سوالات کنکور 98 خود بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:
بودجه بندی کنکور تجربی 98
بودجه بندی کنکور ریاضی 98
بودجه بندی کنکور انسانی 98
بودجه بندی کنکور هنر 98
بودجه بندی کنکور زبان 98
مشاوره کنکور 98 درخت دانش
مشاوران مجرب درخت دانش در قالب برنامه ریزی درسی کنکور 98، پانسیون مطالعاتی کنکور 98، مشاوره بهترین منابع درسی کنکور 98، بهترین منابع زیست کنکور 98، بهترین منبع شیمی کنکور 98 ،بودجه بندی های درسی کنکور 98… همراه شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 9099072943 از طریق تلفن ثابت در ارتباط باشید.
راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش
شماره تماس: 9099072943
کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش خواص شگفت آور پیاز قرمز برای درمان انواع سرطان چطور تشخیص دهیم که از دیگران باهوش تر هستیم؟ ازدواج ستارگان فوتبال با هنرمندان آنفولانزا چطور خودش را نشان می دهد؟ شاهزادهای عربستانی کجا زندانی اند ؟ + تصاویر سنگ بنای اولین کشور فضایی با ارسال آسگاردیا 1 گذاشته شد شگردی یرای فر. به این مطلب فکر میکنم که چطور میشه آدم دلتنگ و دلواپس آدمهایی بشه که شاید نه تنها اون آدمها بهش فکر نمیکنن بلکه یه نشونه هایی دریافت میکنی و میبینی به دوری بیشتر فکر میکنن به این فکر میکنم چطور میشه که تو از به یادآوری خاطرات قلبت درد میگیره و اشکت جاری میشه ولی اونها زحمت جواب . همم.. امروز روز مهمیه ... کنکور داداش منه ... نمیدونم داداش تو دیروز کنکور داد یا اونم با تجربی هاس داداش من که یه چند ماهی هست اصلا نمیخونه و افت شدید کرده .. باز با این حال به روش نمیارم .. ساعت ها روی هم رفته باهاش حرف زدم .... دیگه به زور نمیشه ... خودش سرش به سنگ میخوره .. حتی سال پیش به. علمی کاربردی ی پاگل گراپ در سال جدید برای ورودی مهر و بهمن 96 - 97 در رشته های اعلام شده ثبت نام بدون آزمون ( بدون کنکور ) انجام می دهد . بسیاری از نان پاگل گراپ ممکن است اطلاعات زیادی در خصوص زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی پاگل گراپ و ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی روس. چطور بدون آنکه همسرتان را ناراحت کنید از او انتقاد کنید؟ اگر صداقت، پایه ی اعتماد و صمیمیت است، پس چرا گاهی اوقات منجر به دلخوری می شود؟ شاید لازم است مانند بقیه ی مهارت ها، صادق بودن را هم تمرین کنیم. صداقت و انتقاد صادقانه به همین راحتی نیست که بی بگوییم: «خنده ات می ره رو اعصابم» یا «خیلی می خوریا؛ به هیکلتم فکر کن». برای احترام به عواطف طرف مقابل، باید کلمات مناسبی انتخاب کنیم و در زمان مناسب و به جا انتقاد کنیم. در ضمن، باید منتظر باشیم فرد مقابل هم در جواب، حقایقی را درباره ی ما عنوان کند. در ادامه، شش نکته ی مرتبط با این موضوع را برای تان توضیح می دهیم. این نکات کمک می کنند از همسرتان انتقاد کنید، بدون اینکه او را ناراحت کنید. ادامه مطلب پکیج کامل اصول مطالعه، برنامه ریزی و آمادگی برای کنکور پکیچ کامل آموزشی اصول مطالعه و آمادگی برای کنکور ، شامل: روش های کنترل اضطراب، هدفی ، برنامه کاری کنکور ، برنامه ای برای پیشرفت کنکور ، روند ادامه برنامه، نقش باورها، اصول اساسی مطالعه، استفاده از توانایی، والدین و کنکور. رضا شاه رفته بود حرم عبدالعظیم برای زیارت ، یهو میبینه صدای هیاهو بلند شده میگه ؛ چه خبره ...؟! بهش میگن یه کورمادرزاد شفا پیدا کرده ... دستور میده طرف رو بیارن ، وقتی مرد رو میارن رضاشاه بهش میگه تو کورمادرزاد بودی...؟ مرد جواب میده بله من کورمادرزاد بودم ...! از ته دل از حضرت خواستم .

کنکور سراسری 97 به دلیل ظرفیت محدود در رشته ها و های پرطرفدار همانند سال های گذشته برای متقاضیان گروه آزمایشی تجربی عرصه رقابتی تنگاتنگ و نزدیک می باشد . پذیرش در رشته مامایی در های پردیس خودگردان ( بین الملل ) صرفا براساس کنکور سراسری انجام می شود و متقاضیان برای ادامه تح. و بلا ه کنکور ارشدم تموم شد یعنی واقعا امروز خیلی طاقت فرسا بود 6 از خواب پا شدم از هفت تا یازده تو علم و صنعت کنکور اصلیم بود در نهایت خستگی از کنکور اصلی ساعت2 تا 7 هم کنکور شناور که تو علوم تحقیقات برگزار میشد به معنای واقعی 9 شب جنازم رسید خونه یه حوضه شرق و اون یکی غرب ولی بازم .
کنکور سراسری 97 به دلیل ظرفیت محدود در رشته ها و های پرطرفدار همانند سال های گذشته برای متقاضیان گروه آزمایشی تجربی عرصه رقابتی تنگاتنگ و نزدیک می باشد . پذیرش در رشته اتاق عمل در های پردیس خودگردان ( بین الملل ) صرفا براساس کنکور سراسری انجام می شود و متقاضیان برای ادامه تحص. " اگه یه تیم تو جام جهانی ششمین بازی رو بباره چندم میشه؟ " سوال امروز کنکور ارشد علوم ورزشی بود نشستم دستی شمردم اولین امتحانی بود که واقعاااا فقط با اطلاعات عمومی خودم جواب دادم باید دید ایا اطلاعاتم من رو دانشجو میکند؟ :) حالا جواب سوال بالا چندمه؟دوم؟دیدار رده بندی؟یا حذف؟ ب. برنامه ریزی کنکور تجربی 97 برنامه ریزی کنکور تجربی 97 برای ب هرگونه اطلاعات درباره برنامه ریزی کنکور تجربی 97 با مشاوران مرکز  سبزتدریس تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 در چندین سال گذشته شاهد مفهومی تر شدن سوالات کنکور تجربی و رقابت دا.