پیام نرسانی برای حاجی ها - اخبار روز


شاپورزارعی
شاپور زارعی
علی حاجی موسایی کارشناس بورس اوراق بهادار استان قزوین در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛گفت: در جریان دادوستد های امروز، بورس اوراق بهادار قزوین با دو هزار و 507 واحد کاهش به عدد 129 هزار و 13 واحد رسید.
حاجی موسایی افزود: امروز سه میلیون و 600 هزار سهم به ارزش سی و یک میلیارد و 900 میلیون ریال مبادله شد که 49 درصد آن به ید سهام اختصاص داشت.
به گفته کارشناس بورس اوراق بهادار استان قزوین، شرکت های سرمایه گذاری پتروشیمی پارس، پالایش نفت اصفهان و پتروشیمی پردیس به ترتیب بیشترین تعداد سهام و ارزش معاملاتی را به خود اختصاص دادند.
وی افزود: بورس منطقه ای استان قزوین از سال 84 فعالیت خود را آغاز کرده است
حاجی موسایی اضافه کرد: در بورس منطقه ای استان قزوین 17 کارگزار و 2 تالار اختصاصی فعال است.
شاپورزارعی
شاپور زارعی
خاطره آقای عبدالمجید ساجدی فر دوست شهید م ع حرم حاج حمید مختاربند حاجی دستش در کار خیر بود. جنب وجوش برای حاجی حکم آب را داشت برای ماهی. اصلاً انگار در این زندگیِ دنیا، آسایش در وجود او تعریف نشده بود. یکی از جوانان آشنا را ترغیب به ازدواج نمود و با این که دست او خیلی خالی بود ت. حاجی ده یک دهستان در استان گیلان در بخش خشکبیجار است . ای حاجی ده مرکز روستاهای منطقه است. حاجی ده در سال های اخیر به خاطر طبیعت دریا، ساحل شنی، امکان انجام ورزش‏ های ساحلی و شنا، صید ماهی، تماشای صید (پره صیادی) گروهی و زمستانی، ید ماهی تازه از صیادان و ده ‏ها جاذبه دیگر روستای .
خلاصه ی کتاب روش تحقیق در مدیریت تالیف احمدی و صالحی از انتشارات پیام نور در قالب فایل pdf و در حجم 55 صفحه به همراه تست های پرتکرار درون متنی و همچنین نمونه سوالات پایان ترم پیام نور با پاسخ نامه کلیدی مناسب برای دانشجویان رشته های مدیریت ، حسابداری و علوم اقتصادی
محتویات بس. خلاصه ی کتاب حقوق جزای عمومی 2 ( محمد علی اردبیلی) + تست
خلاصه ی کتاب حقوق جزای عمومی 2 تالیف محمد علی اردبیلی از انتشارات میزان در قالب فایل pdf و در حجم 26 صفحه به همراه نمونه سوالات پایان ترم پیام نور با پاسخ نامه ، مناسب برای دانشجویان رشته حقوق پیام نور با کد رشته 1223024 محتویات بسته : نکات مهم و کلیدی فصول مختلف کتاب در فایل pdf و در حجم 26 صفحه به همراه آزمون جامع تالیفی (یک دوره) بانک نمونه سوالات پیام نور نیمسال ...
دریافت فایل

معاون اداری ، مالی و عمرانی پیام نور از تسهیلات ویژه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 خبر داد .
ادامه مطلب... در بامداد روز یکشنبه 9 اردیبهشت 1397، پیام رسان تلگرام قطع شده و دسترسی به آن برای کاربران غیر ممکن شده است. آیا قطعی تلگرام یک اختلال از سوی سرورهای این پیام رسان بوده است
از حوالی ساعت 4 صبح روز یکشنبه 9 اردیبهشت 1397، پیام رسان تلگرام (telegram) قطع شد و امکان دسترسی به آن برای کاربران، حتی با شکن، وجود ندارد. در حالی که برخی افراد تصور می د سرانجام این پیام رسان روسی در کشورمان شده، پاول دوروف، مدیر تلگرام در اکانت توییتر خود به قطعی تلگرام واکنش نشان داد و به نظر می رسد خبری از شدن این پیام رسان نیست و این اختلال به دلیل بروز مشکل در سرورهای تلگرام رخ داده است.

مقاله های مرتبط:
بسته شدن تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی خارجی از اوایل…
گوگل کار تلگرام را برای دور زدن ینگ سخت کرد
توییت پاول دوروف در مورد قطعی تلگرام
پاول دوروف در توییتر نوشت:

اورهیت شدید یکی از سرورها باعث قطعی تلگرام برای برخی کاربران شده است. ضمن عذرخواهی از کاربران بابت مشکلات پیش آمده، این اختلال در ساعات آینده برطرف خواهد شد.

قطعی تلگرام
طبق گزارشات به دست آمده، تلگرام از ساعت 4 صبح تاکنون در بیشتر کشورهای دنیا قطع شده و این مشکل فقط مختص به ایران نیست و قطعا ارتباطی به ینگ نخواهد داشت.
برای دیدن مطلب بیشتر به سایت منبع مراجعه کنید


منبع : صائین کالا نیوز

تلگرام

سامانه پیام کوتاه پیام رسون اولین و تنها ارائه دهنده خطوط اختصاصی خدماتی به کاربران و اشخاص حقوق جهت ارسال پیامک به بلک لیست (خطوطی که ارسال به آنها توسط دارنده خط قفل شده باشد) می باشد. پایداری 24 ساعته و پشتیبانی واقعی از کاربران تنها دلیل پیروزی سامانه پیامک پیام رسون بر رق. حق حضانت برای تو ، درد زایمان برای من! نام خانواده برای تو ، زحمت خانواده برای من ! چهار عقد ، برای تو ، حسرت عشق برای من ! هزار برای تو ، حکم سنگسار برای من ! هوس برای تو ! برای من ! همه چیز برای تو ؛ و هیچ برای من .. براستی زن بودن کار مشکلی است.. مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی ، همان. ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته حقوق بین الملل
ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته حقوق بین الملل

ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته حقوق بین الملل

پیام نور همه ساله به صورت فراگیر در رشته های مختلف از جمله رشته حقوق بین الملل اقدام به پذیرش دانشجو در سطح کشور می نماید ، ثبت نام بدون آزمون فراگیر پیام نور رشته حقوق بین الملل دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد . از مهمترین ویژگی های پذیرش در این مشخص ساختن منابع آزمون می باشد ، به این صورت که از قبل منابع آزمون فراگیر پیام نور برای همه رشته ها مشخص می شود و داوطلبان قبل از شرکت در آزمون فراگیر پیام نور رشته حقوق بین الملل با تهیه این منابع که هم مولف و هم انتشارات آن از قبل مشخص شده و حتی در برخی از منابع حذفیات منبع نیز مشخص شده برای آزمون رشته حقوق بین الملل آماده می شوند . این آزمون همه ساله در بازه زمانی اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می گردد. همچنین مورد دیگری که بایستی به آن اشاره کرد این است که منابع مشخص شده واحد های درسی هستند که داوطلبان با قبولی در آزمون فراگیر به همان تعداد واحد درسی پاس شده خواهند داشت. و در واقع یک ترم تحصیلی آنها با قبولی در این آزمون سپری می شود. در این مقاله در زمینه ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته جغرافیا و برنام هریزی روستایی گرایش برنامه ریزی کالبدی و شرایط خاص آن توضیحاتی خواهیم داد.
داوطلبان عزیز می توانند برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره تحصیلی با مشاورین گروه آموزشی سفید در تماس باشند.

منابع آزمون فراگیر پیام نور در رشته حقوق بین الملل

برای آزمون فراگیر پیام نور در رشته حقوق بین الملل بر اساس اعلام پیام نور چهار منبع از قبل مشخص شده است . که در ادامه به بیان این منابع خواهیم پرداخت

حقوق جزای بین الملل : کتاب حقوق بین الملل کیفری ، نوشته مهدی مومنی، انتشارات شهر دانش
سازمانهای بین المللی : کتاب حقوق سازمانهای بین المللی ، نوشته سید قاسم زمانی ، انتشارات شهر دانش
نظام بین المللی : کتاب نظام بین المللی ، نوشته حسین مهر پور ، انتشارات اطلاعات
حقوق بین الملل ی : کتاب فقه ، حقوق تعهدات بی نالمللی و دیپلماسی در ، نوشته عباسعلی عمید زنجانی ، انتشارات سمت

داوطلبان عزیز می توانند برای اطلاع از منابع سایر رشته های فراگیر پیام نور و یا مشاوره تحصیلی با مشاورین گروه آموزشی سفید در ارتباط باشند.
شماره تماس مرکز مشاوره سفید
تلگرام پیام نور

ظرفیت پذیرش فراگیر پیام نور در رشته حقوق بین الملل

رشته حقوق بین الملل جز رشته های کم ظرفیت در فراگیر پیام نور می باشد و تنها در البرز و تهران و بوشهر و خوزستان و سمنان و قزوین به تعداد 20 و 40 نفر به ترتیب به دو شیوه ی آموزشی پژوهشی و الکترونیکی اقدام به پذیرش نموده است.
شماره تماس مرکز مشاوره سفید
داوطلبان عزیز می توانند برای ب اطلاعات تکمیلی به دفترچه انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور ، ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور ، ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور ، ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد آزاد ، میزان شهریه پیام نور مراجعه فرمایند.
منبع:
ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته حقوق بین الملل

سامانه پیام کوتاه پیام رسون اولین و تنها ارائه دهنده خطوط اختصاصی خدماتی به کاربران و اشخاص حقوق جهت ارسال پیامک به بلک لیست (خطوطی که ارسال به آنها توسط دارنده خط قفل شده باشد) می باشد. پایداری 24 ساعته و پشتیبانی واقعی از کاربران تنها دلیل پیروزی سامانه پیام کوتاه پیام رسون بر. پست، کهن‏ترین و گسترده‏ترین نوع ابزار ارتباطی بین مردم یک کشور با نان دیگر سرزمین‏ها و مناطق جهان است. جوامع رشد یافته، برای تحقق توسعه خود، به شبکه ارتباطی توجه داشته و روی آن برنامه‏ریزی کلان کرده‏اند. پست یکی از عمده‏ترین نهادهای اجتماعی بازمانده از ادوار کهن است. پیام.
جزوه درس اصول فقه 1
جزوه درسی اصول فقه 1 در قالب فایل pdf و در حجم 26 صفحه به همراه نمونه سوالات پایان ترم پیام نور با پاسخ نامه کلیدی ، مناسب برای دانشجویان حقوق ، حقوق جزا و جرم شناسی پیام نور
محتویات محصول :
نکات کلیدی فصول مختلف کتاب در قالب فایل pdf و در حجم 26 صفحه
نمونه س. من به عشق تو دوچار نه، مجبور شدم
نظری کردی و جز دیدن تو کور شدم
هر که از عشق کمی چشیده ، فهمیده
بر دار تو من ت منصور شدم ...

حمیدرضا حاجی نیا 96.6.9


نمونه سوالات پیام نور همراه با جواب نمونه سوالات شبکه های کامپیوتری ۱ پیام نور عنوان درس: شبکه های کامپیوتری ، شبکه های کامپیوتری ۱ کد درس: ۱۱۱۵۱۴۷ – ۱۱۱۵۰۹۲ – ۱۱۱۹۰۱۴ رشته تحصیلی/ کد درس: ی کامپیوتر (سخت افزار) ، ی کامپیوتر (نرم افزار) ، ی کامپیوتر – نرم افزار (چند بخشی) ، علوم .
اگر می خواهید پنل پیامک یک بازاری فوری داشته باشید، ارسال پیامک بهترین پنل اس ام اس گزینه برای شماست. بعضی از مردم، اعلانات پنل اس ام اس مربوط به پنل پیامک ایمیل یا سایر شبکه های اجتماعی را غیر فعال می کنند، اما تقریبا همه افراد پیامک را دریافت می کنند. پنل پیامک طبق گفته ی پن. با نرم افزار فلگرام یا همان تلگرام فارسی شده می توانید راحت تر از اپلیکیشن جهانی تلگرام استفاده کنید. فلگرام به نوعی، تلگرام را بومی ساخته و توانسته تعدادی امکانات جالب را نیز به آن اضافه کند.

با روی کار آمدن پیام رسان های اینترنتی، این اپلیکیشن ها توانستند روز به روز محبوبیت بیشتری ب کنند و کاربران بیشتری را جذب خود کنند. پیام رسان ها توانستند در سر تا سر جهان رشد کنند و کاربران خود را از تمامی جهان به دست آورده اند. از این رو نرم افزار های پیام رسان زیادی به بازار می آیند که هر کدام روی بخش خاصی تمرکز می کنند و قصد دارند تا وارد رقابت بزرگ پیام رسان ها شوند.
پیام رسان های زیادی در دنیای اندروید وجود دارند که تعدادی از آن ها بسیار موفق بوده اند و توانسته اند فراگیر شوند که از بین آن ها می توان به تلگرام اشاره کرد. به همین دلیل، به روی کار آمدن یک پیام رسان جدید بسیار سخت می باشد طوری که آن ها باید در زمینه هایی بسیار قوی باشند تا بتوانند وارد رقابت شوند. البته نرم افزار های پیام رسان بومی نیز وجود دارند که خوشبختانه در ایران نیز دیده می شوند که می توان به موفق ترین آن ها یعنی گپ و سروش اشاره کرد. از طرفی تعدادی نرم افزار نیز برای کامل تلگرام به بیرون عرضه شدند که نرم افزار فلگرام یکی از همین نرم افزار ها می باشد.
فلگرام ، تلگرام فارسی شده با قبلیت های بیشتر
فلگرام
http://yazdapk.com/فلگرام/ ‎ ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته حسابداری
ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته حسابداری

ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته حسابداری

پیام نور همه ساله به صورت فراگیر در رشته های مختلف از جمله رشته حسابداری اقدام به پذیرش دانشجو در سطح کشور می نماید ، ثبت نام بدون آزمون فراگیر پیام نور رشته حسابداری دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد . از مهمترین ویژگی های پذیرش در این مشخص ساختن منابع آزمون می باشد ، به این صورت که از قبل منابع آزمون فراگیر پیام نور برای همه رشته ها مشخص می شود و داوطلبان قبل از شرکت در آزمون فراگیر پیام نور رشته حسابداری با تهیه این منابع که هم مولف و هم انتشارات آن از قبل مشخص شده و حتی در برخی از منابع حذفیات منبع نیز مشخص شده برای آزمون رشته حسابداری آماده می شوند . این آزمون همه ساله در بازه زمانی اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می گردد. همچنین مورد دیگری که بایستی به آن اشاره کرد این است که منابع مشخص شده واحد های درسی هستند که داوطلبان با قبولی در آزمون فراگیر به همان تعداد واحد درسی پاس شده خواهند داشت. و در واقع یک ترم تحصیلی آنها با قبولی در این آزمون سپری می شود. در این مقاله در زمینه ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته جغرافیا و برنام هریزی روستایی گرایش برنامه ریزی کالبدی و شرایط خاص آن توضیحاتی خواهیم داد.
داوطلبان عزیز می توانند برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره تحصیلی با مشاورین گروه آموزشی سفید در تماس باشند.

منابع آزمون فراگیر پیام نور در رشته حسابداری

برای آزمون فراگیر پیام نور در رشته حسابداری بر اساس اعلام پیام نور چهار منبع از قبل مشخص شده است . که در ادامه به بیان این منابع خواهیم پرداخت

حسابرسی پیشرفته : کتاب فلسفه حسابرسی ، نوشته یحیی حساس یگانه ، انتشارات علمی و فرهنگی ، فصلهای 1 و 12 و 13 حذف میباشد.
حسابداری بخش عمومی : کتاب حسابداری و کنترل مالی تی ، نوشته جعفر باباجانی ، انتشارات علامه طباطبایی ، فصول 5 و 6 و 7 و 8 و 9 مطالعه شود.
حسابداری مدیریت : منبع اول کتاب حسابداری مدیریت پیشرفته ، نوشته سید حسن سجادی ، انتشارات شهید چمران اهواز

منبع دوم کتاب حسابداری مدیریت نشریه 131، نوشته رضا شباهنگ ، انتشارات سازمان حسابرسی ، فصول 1 و 2 و 3 و 4 مطالعه شود.

داوطلبان عزیز می توانند برای اطلاع از منابع سایر رشته های فراگیر پیام نور و یا مشاوره تحصیلی با مشاورین گروه آموزشی سفید در ارتباط باشند.
شماره تماس مرکز مشاوره سفید
تلگرام پیام نور

ظرفیت پذیرش فراگیر پیام نور در رشته حسابداری

رشته حسابداری جز رشته های کم ظرفیت در فراگیر پیام نور می باشد و تنها در تهران و بوشهر و اسان رضوی و مازندران و هرمزگان به تعداد 20 و 40 نفر به ترتیب به دو شیوه ی آموزشی پژوهشی و الکترونیکی اقدام به پذیرش نموده است.
شماره تماس مرکز مشاوره سفید
داوطلبان عزیز می توانند برای ب اطلاعات تکمیلی به دفترچه انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور ، ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور ، ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور ، ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد آزاد ، میزان شهریه پیام نور مراجعه فرمایند.
منبع:
ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته حسابداری

ضمن عرض ادب و احترام به همه خوانندگان عزیز همون طور که در جریان هستید بنده مدتی خاطرات جریان انحرافی حاجی بابا رو در کانال و وبلاگم می نوشتم که الحمدالله با استقبال خوبی هم مواجه شد. تا اونجایی که خبر دارم همزمان با انتشار آ ین خاطره (قسمت13) چندین نفر از مجموعه انحرافی حاجی باب. حق با شماست که به این ملت می دهید، تحقیرش می کنید و مخصوصن ش می کنید. اگر ملت غیرت داشت امثال شما را سر به نیست کرده بود. صادق هدایت حاجی آقا مسابقه روزانه - 24 بهمن
شروع مسابقه: ، 24 بهمن 1396
پایان مسابقه: ساعت 24 ، 24 بهمن 1396

توضیحات:
برای یافتن پاسخ سوال امروز به مقاله " پیام به ملت ایران " راسخون مراجعه کنید.


جوایز:
10 نفر برنده دهه (به ازای هر روز 1 نفر ) : هر نفر 1000 حسنه 300 امتیاز معادل 1500 حسنه برای سه نفر بعنو. برای عشق تمنا کن ولی خار نشو. برای عشق قبول کن ولی غرورتت را از دست نده . برای عشق گریه کن ولی به ی نگو. برای عشق مثل شمع بسوز ولی نگذار پروانه ببینه. برای عشق پیمان ببند ولی پیمان نشکن . برای عشق جون خودتو بده ولی جون ی رو نگیر . برای عشق وصال کن ولی فرار نکن . برای عشق زندگی کن ولی عا. استقبال با شکوه از کاراته کاران شهرستان حاجی اباد توسط مسئولین و مردم ورزش دوست شهرستان حاجی اباد به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی اباد مسئولین و مردم شهرستان حاجی اباد با حضور در محل فرمانداری شهرستان حاجی اباد با ورزشکاران و مدال آوران رشته ورزشی کاراته در مسابقات بین المللی کاراته سبک های آزاد که کشور ترکیه اعزام گردید بودند ،مورد استقبال قرار خود قرار دادند . . در این دیدار مسئولین ضمن تبریک این موفقیت به ورزشکاران و جامعه ورزش شهرستان ،کاراته کاران این شهرستان در مسابقات بین المللی کاراته سبک کیوکوشین که با حضور ورزشکارانی از 18کشور مختلف در ترکیه برگزار گردیده بود از ورزشکاران ،مربیان و جامعه ورزش شهرستان ، تجلیل شایسته نمودند .


امکانات پیام رسان تلگرام هر روز رو به پیشرفت و گستره شده است. استیکرها ، تماس های صوتی تلگرام ، تماس های تصویری ،کانال های تلگرامی ، از جمله این امکانات رو به پیشرفت تلگرام هستند. در این مقاله به شما آموزش می دهیم کاربرد استیکر در این پیام رسان چیست و همچنین یاد خواهید گ. zap chat messenger v4.6.0-z30 + ad-free – مسنجر محبوب زپ چت اندروید
نسخه اصلی + نسخه بدون تبلیغات (اختصاصی )
کاملا امن ؛ مورد تایید ما و گوگل پلی zap chat messenger از زیباترین؛ محبوب ترین و بهترین نرم افزارهای تلگرام از استودیوی برنامه نویسی private host خالق برنامه zap zap messenger برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و با صدها هزار دریافت از محبوب ترین ها به شمار می رود و مثل همیشه برای اولین بار در ایران برای عرضه شده و پیش روی شماست! همانطور که قبلا نیز گفته بودیم و شما اطلاع دارید، تلگرام – telegram از محبوب ترین و نام آشنا ترین پیام رسان های عرضه شده برای سیستم عامل های مختلف اندروید، آی او اس و ویندوز فون و دسکتاپ است که به صورت متن باز ساخته شده است و موسس آن آقای پاول دروف دوست داشتنی است! حدود 80 درصد از مردم کشور عزیزمان ایران از این پیام رسان امن و قدرتمند که با شعار تضمین امنیت کاربران خصوصاً کشورهای هدف صهیونیست ها عرضه شده است، استفاده میکنند و آن را می توان بهترین پیام رسان حال حاضر خطاب کرد که همیشه و همه جا در دسترس شماست ادامه مطلب... نمونه سوالات پیام نور همراه با جواب نمونه سوالات پایگاه داده ها پیام نور عنوان درس: اصول طراحی پایگاه داده ها ، پایگاه داده ها کد درس: ۱۱۱۵۰۸۸ – ۱۱۱۵۱۴۱ – ۱۱۱۵۱۶۹ – ۱۵۱۱۰۷۹ – ۱۱۱۵۱۷۷ رشته تحصیلی/ کد درس: ی کامپیوتر – نرم افزار ، ی کامپیوتر (نرم افزار) ، ی کامپیوتر – نرم افزار (. میزان شهریه پیام نور 96-97
میزان شهریه پیام نور 96-97
میزان شهریه پیام نور 96-97
پیام نور یکی از های پیشرو در زمینه آموزش مبتنی بر سیستم خود آموز می باشد که داوطلبان زیادی را به سوی خود جذب می کند. قبل از اینکه بخواهیم درباره میزان شهریه پیام نور صحبت کنیم ابتدا یه توضیحاتی درباره پیام نور می دهیم در صورتی که شناخت کامل با پیام نور دارید به پایین صفحه مراجعه نمایید.
هر ی با توجه به سیستم آموزشی خود یک سری ویژگی های خوب دارد که سبب میشود این از های دیگر متمایز گردد. پیام نور ویژگی های خاص خود را دارد که در زیر به بعضی از این ویژگی ها اشاره می کنیم :
1- میزان شهریه پیام نور : شهریه پیام نور در مقایسه با های دیگر کمترین مقدار شهریه را دارد و در واقع بسیاری از داوطلبان پیام نور را بعنوان ی با کمترین میزان شهریه میدانند.
2- عدم اجبار برای حضور در کلاس ها : یکی از دیگر ویژگی های بسیار متمایز پیام نور برگزاری کلاس ها بصورت غیر حضوری ( خودخوان ) ، و نیمه حضوری ( برگزاری چندین جلسه برای رفع اشکال ) می باشد. در واقع داوطلب هیچ اجباری برای حضور در کلاس ندارد و می تواند در ابتدای ترم انتخاب واحد کرده و در انتهای ترم در آزمون شرکت کند.
توجه: در واحدهای درسی که بصورت نیمه حضوری ارائه می شود داوطلب می تواند در کلاس ها حضور نیابد ولی در این واحدهای درسی 6 نمره از 20 نمره در اختیار می باشد که در صورت عدم حضور داوطلب در کلاس نمره پایان ترم داوطلب از 14 می باشد.
3- ثبت نام فراگیر پیام نور : ثبت نام فراگیر پیام نور نیز یکی از ویزگی های خاص این می باشد در سیستم ثبت نام فراگیر پیام نور داوطلب ابتدا در آزمون ثبت نام می کند سپس منابع معرفی شده از سوی پیام نور را مطالعه کرده و در آزمون شرکت می کند و در صورت قبولی در آزمون منابع درسی معرفی شده داوطلب بعنوان ترم یک داوطلب معرفی می گردد. میزان شهریه فراگیر پیام نور نیز نسبتا پایین می باشد.
تلگرام پیام نور

میزان شهریه کارشناسی پیام نور 96-97

پیام نور در مقطع کارشناسی به دو صورت دانشجو پذیرش می کند :
1- ثبت نام بدون کنکور پیام نور ( ثبت نام براساس سوابق تحصیلی )
2- ثبت نام از طریق کنکور سراسری
توجه: داوطلبان عزیز توجه داشته باشند میزان شهریه بدون کنکور پیام نور با میزان شهریه با کنکور پیام نور تفاوتی نداشته و هر دو ی ان می باشد.
میزان شهریه پیام نور 96-97 در چند سال اخیر کمی افزایش یافته است ولی در ح کلی میزان شهریه کارشناسی پیام نور بین بازه 300 تا 600 می باشد و بسته به رشته و تعداد واحد انتخ متفاوت می باشد.

میزان شهریه کارشناسی ارشد پیام نور 96-97

پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد به سه صورت پذیرش دارد که میزان شهریه کارشناسی ارشد پیام نور این سه نوع پذیرش کمی با هم متفاوت می باشد انواع پذیرش به این صورت می باشد :
1-ثبت نام با کنکور کارشناسی ارشد پیام نور
2- ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد پیام نور
3- ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور
میزان شهریه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد پیام نور با میزان شهریه ثبت نام باکنکور کارشناسی ارشد پیام نور ی ان می باشد و تفاوتی ندارد ولی میزان شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور کمی بالاتر می باشد.
در ح کلی بدلیل متغیر بودن شهریه ها در رشته های مختلف داوطلبان میزان شهریه کارشناسی ارشد پیام نور 96-97 را در بازه 1.500.00 تا 2.000.000 در نظر داشته باشند. حالا بسته به رشته ممکن است مقدار بسیار کمی بالاتر یا پایین تر باشد.

میزان شهریه پیام نور
میزان شهریه ی پیام نور 96-97

پذیرش در مقطع ی پیام نور نیز به دو صورت انجام می گیرد:
1- ثبت نام با آزمون ی پیام نور
2- ثبت نام بدون کنکور ی پیام نور
میزان شهریه پیام نور 96-97 برای هر دو نوع پذیرش در مقطع ی ی ان می باشد و بطور تقریبی بین تا می باشد.
در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی می توانید از مشاوران گروه آموزشی سفید کمک بگیرید برای ارتباز با مشاوران با شماره زیر از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.
شماره تماس مرکز مشاوره سفید
تلگرام پیام نور
در صورتی که در حال تحقیق درباره می باشید مطالب میزان شهریه علمی کاربردی 96-97 ، میزان شهریه آزاد 96-97 ، میزان شهریه ها و موسسات غیرانتفاعی می تواند برای شما مفید باشد. از لینک های زیر نیز می توانید برای راهنمایی بهتر می توانید از لیست منو درباره بقیه ها نیز اطلاعات کامل دریافت نمایید.

منبع:
میزان شهریه پیام نور 96-97

از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم
باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم !
شناسنامه رو بی خیال !
محلِ تولد من ، آغوش گرم و پر محبت توئه مـــــادر …
مادر! من هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم ،
زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطر من …
جملات زیبا در مورد مادر
چه تاثیر دلنشینی دارد
” غصه نخور ، درست میشود ” گفتن های مادر ،
اثرش را هزار قرص آرامبخش قوی ندارد
ع زیبا , متن زیبا برای دوست , متن زیبا برای دوستم , پیام زیبا برای دوست ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته چینه نگاری و دیرینه شناسی
ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته چینه نگاری و دیرینه شناسی

ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته چینه نگاری و دیرینه شناسی

پیام نور همه ساله به صورت فراگیر در رشته های مختلف از جمله رشته چینه نگاری و دیرینه شناسی اقدام به پذیرش دانشجو در سطح کشور می نماید ، ثبت نام بدون آزمون فراگیر پیام نور رشته چینه نگاری و دیرینه شناسی دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد . از مهمترین ویژگی های پذیرش در این مشخص ساختن منابع آزمون می باشد ، به این صورت که از قبل منابع آزمون فراگیر پیام نور برای همه رشته ها مشخص می شود و داوطلبان قبل از شرکت در آزمون فراگیر پیام نور رشته چینه نگاری و دیرینه شناسی با تهیه این منابع که هم مولف و هم انتشارات آن از قبل مشخص شده و حتی در برخی از منابع حذفیات منبع نیز مشخص شده برای آزمون رشته چینه نگاری و دیرینه شناسی آماده می شوند . این آزمون همه ساله در بازه زمانی اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می گردد. همچنین مورد دیگری که بایستی به آن اشاره کرد این است که منابع مشخص شده واحد های درسی هستند که داوطلبان با قبولی در آزمون فراگیر به همان تعداد واحد درسی پاس شده خواهند داشت. و در واقع یک ترم تحصیلی آنها با قبولی در این آزمون سپری می شود. در این مقاله در زمینه ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته چینه نگاری و دیرینه شناسی و شرایط خاص آن توضیحاتی خواهیم داد.
داوطلبان عزیز می توانند برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره تحصیلی با مشاورین گروه آموزشی سفید در تماس باشند.

منابع آزمون فراگیر پیام نور در رشته چینه نگاری و دیرینه شناسی

برای آزمون فراگیر پیام نور در رشته چینه نگاری و دیرینه شناسی بر اساس اعلام پیام نور چهار منبع از قبل مشخص شده است . که در ادامه به بیان این منابع خواهیم پرداخت
1.زیست چینه نگاری: کتاب بایوزوناسیون و مدل های بایو استراتیگرافی ، نوشته شعبانیان ، انتشارات جزوه- پیام نور
2.دیرینه بوم شناسی : کتاب دیرین بوم شناسی ، نوشته کبریایی زاده /سیداحمد بابازاده/ عبدالمجید نیا ، انتشارات پیام نور - 1394
3.چینه نگاری پیشرفته : کتاباصول چینه نگاری ، نوشته ی مقدم/طاهری/کیمیاگری ، انتشارات اصفهان – 1390 ، فصول 1 و 3 و 6 حذف است.

4.چینه نگاری سکانسی : کتاب مبانی چینه نگاری سکانسی ، نوشته امینی ، انتشارات تهران – 1390 ، فصول 6 و 7 حذف شود.
داوطلبان عزیز می توانند برای اطلاع از منابع سایر رشته های فراگیر پیام نور و یا مشاوره تحصیلی با مشاورین گروه آموزشی سفید در ارتباط باشند.
شماره تماس مرکز مشاوره سفید
تلگرام پیام نور

ظرفیت پذیرش فراگیر پیام نور در رشته چینه نگاری و دیرینه شناسی

رشته چینه نگاری و دیرینه شناسی جز رشته های کم ظرفیت در فراگیر پیام نور می باشد و تنها در آذربایجان شرقی و تهران و اسان رضوی و اسان جنوبی و خوزستان و کرمان و فارس و هرمزگان و سمنان و یزد به تعداد 20 و 40 نفر به ترتیب به دو شیوه ی آموزشی پژوهشی و الکترونیکی اقدام به پذیرش نموده است.
شماره تماس مرکز مشاوره سفید
داوطلبان عزیز می توانند برای ب اطلاعات تکمیلی به دفترچه انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور ، ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور ، ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور ، ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد آزاد ، میزان شهریه پیام نور مراجعه فرمایند.
منبع:
ثبت نام فراگیر پیام نور در رشته چینه نگاری و دیرینه شناسی


پیشرفت فن آوری پیشرفت ب وکار

پنل اس ام اس

با پنل اس ام اس و بازاری پیامکی فراتر از باورها باشید.
با پیشرفت در فن آوری دیجیتال،شما صاحبان مشاغل و ب وکار دیگر نگران نباشید،دیگر مشتریان و یداران مثل قبل ساعتها وقت خود را در خیابانها صرف پیاده راه رفتن به دنبال وسیله وکالای مورد نظر خود نمیکنند.اکثرا تمامی یدهایشان را یا آنلاین انجام میدهند یا بعد دریافت پیام کوتاه و پیامک تبلیغاتی معرفی ب کار ومحصول به راحتی با طرف مقابل رابطه برقرار کرده ونیاز های خود را تامین میکند.

دیگر نیاز به صرفه هزینه های هنگفت برای تبلیغات نیست ،خیلی راحت وبا کمترین ج کرد با استفاده از پنل پیامک و بازاری اس ام اسی میتوانید، سریعتر و آسان تر با مخاطبین ارتباط برقرار کنید و مهم نیست که آنها کجا ومشغول چه کاری هستند.

پنل ارسال انبوه پیامک
این واقعا همه چیز است که شما نیاز دارید، متن پیامک وپیام کوتاه خود را آماده کنید اکنون فقط لیست مخاطبین خود را برای ارتباطات آینده اضافه کنید. اکنون می تواند به طور چشمگیر وباورن ی فعالیت خودرا شروع کنید و ب کار خود را سرزبان ها بیاندازید،پنل اس ام اس پیام رسون برای تمامی مشاغل میتواند دروازه پیشرفت وترقی را بگشاید.

پنل پیام کوتاه میتواند یک ابزار مفید در اینجا باشد.
یک لیست از مخاطبان برای دریافت پیامک تبلیغاتی ایجاد کنید. شما میتوانید با ارسال هدفمند پیامک تبلیغاتی ، تمامی مخاطبان ومشتریان خودرا به روز نگه دارید و از متن یادآوری و از متن معرفی کالا و محصول جدید آنها را مطلع سازید. میتوانید پیام های متفاوتی را با منابع محلی بیشتری ارسال کنید که شما می دانید خوانندگان با آن آشنا هستند و لذت خواهند برد.
اگر دستورالعملهای متداول در مورد متون تجاری را نیاز دارید میتوان با نمایندگی پیامک و پنل پیامکی آنها را داشته باشید تا هروز بهتر وموفقتر از روز قبل باشید.

پنل پیامک پیام رسون برای شما بهترین ها را به ارمغان می اورد.
بهترین متن و متد جهت تبلیغات پیامکی چیست؟

بسیاری از مشتریان ما همواره با این سوال مواجه هستند که بهترین متن جهت ارسال در سامانه پیام کوتاه و نمایندگی پیامک جهت جذب موثر مشتری بیشتر و افزایش درامد چیست؟
ما اینجا قصد داریم تا نکاتی رو جهت افزایش بازده تبلیغات انبوه پیامکی. ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور 96-97
ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد پیام نور 96-97

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور 96-97

پیام نور یکی از های فعال در بخش تحصیلات تکمیلی می باشد که در مقطع کارشناسی ارشد و ی نیز دانشجو جذب می کند. بدلیل بالا بودن میزان شهریه آزاد و بقیه ها بسیاری از داوطلبان تمایل دارند در مقطع کارشناسی ارشد وارد پیام نور شوند. همچنین بدلیل اینکه بسیاری از داوطلبانی که وارد مقطع کارشناسی ارشد می شوند شاغل نیز هستند برای همین پیام نور یک امتیاز خاص نیز برای این عزیزان محسوب می گردد که بدون حضور در کلاس بتوانند ادامه تحصیل دهند. در ادامه درباره نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد پیام نور 96-97 توضیح می دهیم با ما همراه باشید:

شرایط ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که در مقطع کارشناسی ارشد ، پیام نور به سه صورت پذیرش دانشجو دارد که بصورت تفکیک شده بیان می کنیم:
1- ثبت نام از طریق کنکور کارشناسی ارشد
2- ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور
3- ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور
خب حالا با نحوه پذیرش در کارشناسی ارشد پیام نور آشنا شدیم. ثبت نام از طریق کنکور کارشناسی ارشد که واضح می باشد و نیاز به توضیح خاصی ندارد شما ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری که از طریق سایت sanjesh.org صورت می پذیرد را انجام می دهید و در آزمون کارشناسی ارشد سراسری شرکت می کنید و بعد از اینکه رتبه شما اعلام شد می توانید در انتخاب رشته از بین رشته های پیام نور انتخاب واحد نمایید.
تلگرام پیام نور
در خصوص ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور مطلب مهم این است که هر داوطلبی نمی تواند ثبت نام نماید و این نوع ثبت نام با ی ری شرایط خاص انجام می پذیرد. شرایط خاصی که این نوع پذیرش دارد برای داوطلبان ممتاز می باشد. شرایط اختصاصی کلی به این صورت می باشد.

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور

1- کلیه حائزین شرایط درخواست کننده دوره کارشناسی ارشد شامل استعدادهای برتر و فارغ حصیلان ممتاز براساس حداقل معدل 16 برای رشته های غیر علوم انسانی و 17 برای رشته های علوم انسانی و سایر شرایط مندرج در شیوه نامه اجرایی براساس امتیازات حاصل از معدل و سایر شاخص های مرتبط ارزی و براساس ظرفیت 10 درصدی برای هر یک از رشته/محل های انتخ گزینش علمی خواهند شد.
2- پذیرش دانش آموختگان واجد شرایط در هر سال تحصیلی تنها برای یک بار و فقط در همان سال در رشته همنام و متجانس امکان پذیر است.
و چندین بند اختصاصی دیگر می باشد که داوطلبان با داشتن این شرایط می توانند ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور خود را انجام دهند.
ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور 96-97

ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور

ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور نیز شیوه پذیرش مختص پیام نور می باشد که در این نوع پذیرش ابتدا داوطلب با شروع ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور از طریق سایت www.sanjesh.org ثبت نام می کند و سپس چندین کتاب به داوطلب معرفی میگردد و داوطلب با مطالعه این مطالب در آزمون شرکت کرده و در صورت پذیرش این کتب معرفی شده بعنوان ترم یک داوطلب محسوب می گردد. برای اطلاعات کامل درباره فراگیر پیام نور به روی لینک ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور کلیک نمایید.
داوطلبان عزیز در صورتی که نیاز به مشاوره تحصیلی و هر سوال دریگری در ارتباط با پیام نور داشته باشند می توانند از مشاوران گروه آموزشی سفید کمک بگیرند. برای ارتباط با مشاوران از طریق تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید
9099071375
پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل
تلگرام پیام نور
اگر در حال تحقیق درباره ها هستید مطالب ، میزان شهریه پیام نور ، میزان شهریه آزاد ، ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد آزاد می تواند برای شما مفید باشد.

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور 96-97

منابع:ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام نور 96-97 هفتمین سمینار بازاری ، فروش و مدیریت ب و کار با هدف گفتمان سازی و برنامه ریزی های مدون برای حمایت از تولید و تجارت داخلی و ترسیم چشم اندازهای صادراتی، با سخنرانی علی محمد گودرزی-مشاور صنعت- و جواد حاجی مزدارانی -معاون امور مناطق بانک- و دیگر صاحبنظران در سالن رضا(ع) دانشکده مدی. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیام نور واحد ماکو 96 – 97
لیست رشته های بدون کنکور پیام نور 96 – 97برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور پیام نور واحد ماکو 96 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938با توجه به جایگاه ویژه تحصیل در جوامع امروزی و همچنین اشتیاق داوطلبان در تمامی گروه های سنی به تحصیل در چند سالی است که شاهد پذیرش بدون کنکور در هایی از جمله ثبت نام بدون کنکور پیام نور، ثبت نام بدون کنکور آزاد ، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ، غیرانتفاعی و … هستیم و طی این اقدام داوطلبان بسیاری که بنا به هر دلیلی موفق به شرکت در کنکور سراسری نشده اند و یا از رشته قبولی خود رضایت نداشته اند برای ثبت نام بدون کنکور در این ها اقدام نموده اند.همانطور که اشاره کردیم پیام نور هم از جمله هایی است که به دو صورت با آزمون (شرکت در کنکور سراسری) و بدون آزمون برای پذیرش دانشجویان اقدام می نماید.برای آشنایی بیشتر با سیستم آموزشی پیام نور لازم است بدانید که پیام نور تحت نظارت وزارت علوم می باشد و رشته های متنوعی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد به طوری که داوطلبان هیچ گونه محدودیتی برای انتخاب رشته های غیر مرتبط با مدرک تحصیلی شان نخواهند داشت. میزان شهریه پیام نور نیز لازم است بدانید که میزان شهریه متغیر بر اساس نوع واحد عملی و نظری متفاوت است.ضمن اینکه تفاوتی بین میزان شهریه رشته های مختلف در گروه های مختلف از قبیل فنی و ی با رشته های علوم انسانی وجود ندارد و میزان شهریه در تمامی دوره ها (سراسری – فراگیر – بدون آزمون) برابر است.اگر شما هم قصد تحصیل و ثبت نام پیام نور را دارید با مطالعه ادامه مطلب می توانید از تمامی موارد مرتبط با این از جمله زمان، شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور و لیست رشته های بدون کنکور پیام نور 97 – 96 واحد بوکان مطلع شوید.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور پیام نور واحد ماکو 96 – 97
ثبت نام بدون کنکور پیام نور در دو نوبت مهر و بهمن هر سال انجام می شود. همه ی مراحل ثبت نام بدون کنکور پیام نور به صورت اینترنتی خواهد بود. ورودی های مهر می بایست در اوا مرداد ماه با مراجعه به سایت سنجش و پس از مشاهده لیست رشته های بدون کنکور پیام نور حداکثر 150 رشته محل را انتخاب نمایند. ورودی های بهمن ماه نیز می بایست از اواسط آبان تا اوا آذر ماه اقدامات لازم را جهت ثبت نام و انتخاب رشته خود انجام دهد. در صورت تمایل جهت ب اطلاعاتی در رابطه با انتخاب رشته می توانید عضو کانال تلگرام انتخاب رشته شوید و از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور پیام نور 96 – 97 مطلع شوید و یا برای مشاوره انتخاب رشته با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس بگیرید.
مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور واحد ماکو 96 – 97
داوطلبان علاقمند به ثبت نام در رشته های بدون آزمون پیام نورباید از مدارک لازم برای ثبت نام پیام نور مطلع باشند. مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور به شرح زیر می باشد:

دارا بودن مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم (به استثنای داوطلبانی که آ ین مدرک تحصیلی آن ها مدرک دیپلم فنی و حرفه ای می باشد)
دارا بودن مدرک پیش ی
داوطلبان در صورت دارا بودن یک مدرک کاردانی (فوق دیپلم) هم امکان ثبت نام در رشته های بدون کنکور پیام نور را خواهند داشت لازم خواهد بود.اگر تمایل به ثبت نام بدون کنکور پیام نور را دارید در ادامه مطلب می توانید لیست رشته های بدون کنکور پیام نور در مقطع کارشناسی را مشاهده نمایید.

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیام نور واحد ماکو 96 – 97
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور پیام نور واحد ماکو 96 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…
منبع : ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور پیام نور واحد ماکو 96 – 97
کاریکاتور حاجی فیروز مجموعه:  کاریکاتور و تصاویر طنز      کاریکاتور حاجی فیروز   ع های خنده دار   کاریکاتور و تصاویر طنز   حاجی فیروز   کاریکاتور عید نوروز    کاریکاتور حاجی فیروز   ع های خنده دار    کاریکاتور حاجی فیروز   گردآوری: بخش سرگرمی بیت.


نگه داری شارژ باطری در ح آماده به کار 72 ساعت
مخصوص افراد بازاریاب ،ک ن ،بیماران،اموال و حیوانات
ردی توسط اینترنت و موبایل بدون محدودیت فاصله
امکان شنود
ارسال پیام کوتاه و تماس تلفنی با فشار دادن دکمه کمک اضطراری
تعیین محدوده جغرافیایی و اعلام هشدار ورود و وج
ارسال هشدار شارژ باطری و سرعت غیر مجاز توسط پیام کوتاه
دارای بیش از 30 دستور برای کنترل سیستم از طریق پیام کوتاه
دارای کاور آهنربایی
دارای کاور ضد آب
قابلیت اطلاعات آفلاین از طریق sms
دو عدد باطری پشتیان(1000mah)
دارای دکمه sos جهت استفاده در مواقع اضطراری
ردیاب شخصی بسیار کوچک tk102
این ردیاب ای بسیار کوچک جهت مشخص نمودن موقعیت ک ن , افراد سالمند و لوازم و مدارک با ارزش برای بروز خطرات احتمالی بکار می رود.
ردیاب شخصی بسیار کوچک tk102
این ردیاب ای بسیار کوچک جهت مشخص نمودن موقعیت ک ن , افراد سالمند و لوازم و مدارک با ارزش برای بروز خطرات احتمالی بکار می رود.

نگه داری شارژ باطری در ح آماده به کار 72 ساعت
مخصوص افراد بازاریاب ،ک ن ،بیماران،اموال و حیوانات
ردی توسط اینترنت و موبایل بدون محدودیت فاصله
امکان شنود
ارسال پیام کوتاه و تماس تلفنی با فشار دادن دکمه کمک اضطراری
تعیین محدوده جغرافیایی و اعلام هشدار ورود و وج
ارسال هشدار شارژ باطری و سرعت غیر مجاز توسط پیام کوتاه
دارای بیش از 30 دستور برای کنترل سیستم از طریق پیام کوتاه
دارای کاور آهنربایی
دارای کاور ضد آب
قابلیت اطلاعات آفلاین از طریق sms
دو عدد باطری پشتیان(1000mah)
دارای دکمه sos جهت استفاده در مواقع اضطراری

ردیاب شخصی بسیار کوچک tk102
این ردیاب ای بسیار کوچک جهت مشخص نمودن موقعیت ک ن , افراد سالمند و لوازم و مدارک با ارزش برای بروز خطرات احتمالی بکار می رود.
نگه داری شارژ باطری در ح آماده به کار 72 ساعت
مخصوص افراد بازاریاب ،ک ن ،بیماران،اموال و حیوانات
ردی توسط اینترنت و موبایل بدون محدودیت فاصله
امکان شنود
ارسال پیام کوتاه و تماس تلفنی با فشار دادن دکمه کمک اضطراری
تعیین محدوده جغرافیایی و اعلام هشدار ورود و وج
ارسال هشدار شارژ باطری و سرعت غیر مجاز توسط پیام کوتاه
دارای بیش از 30 دستور برای کنترل سیستم از طریق پیام کوتاه
دارای کاور آهنربایی
دارای کاور ضد آب
قابلیت اطلاعات آفلاین از طریق sms
دو عدد باطری پشتیان(1000mah)
دارای دکمه sos جهت استفاده در مواقع اضطراری

ردیاب شخصی بسیار کوچک tk102
این ردیاب ای بسیار کوچک جهت مشخص نمودن موقعیت ک ن , افراد سالمند و لوازم و مدارک با ارزش برای بروز خطرات احتمالی بکار می رود.

نگه داری شارژ باطری در ح آماده به کار 72 ساعت
مخصوص افراد بازاریاب ،ک ن ،بیماران،اموال و حیوانات
ردی توسط اینترنت و موبایل بدون محدودیت فاصله
امکان شنود
ارسال پیام کوتاه و تماس تلفنی با فشار دادن دکمه کمک اضطراری
تعیین محدوده جغرافیایی و اعلام هشدار ورود و وج
ارسال هشدار شارژ باطری و سرعت غیر مجاز توسط پیام کوتاه
دارای بیش از 30 دستور برای کنترل سیستم از طریق پیام کوتاه
دارای کاور آهنربایی
دارای کاور ضد آب
قابلیت اطلاعات آفلاین از طریق sms
دو عدد باطری پشتیان(1000mah)
دارای دکمه sos جهت استفاده در مواقع اضطراریفرماندار حاجی آباد از آمادگی کامل دستگاههای امدادی و خدماتی در ایام نوروز و میزبانی از مسافران خبر داد.