پژوهشی - اخبار روز

#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} گزارش کارورزی 3، کنش پژوهشي، دبیری زیست شناسی.. گزارش کارورزی 3 ( کنش پژوهشي ) رشته تحصیلی : دبیری زیست شناسی فرمت فایل: ورد ت. 1- ترانه های نوازش - نویسنده: مصطفی رحماندوست - انتشارات: کانون پرورش فکری ک ن ونوجوانان - 36صفحه. 2- قاف (بازخوانی آ ین (ص)از سه متن کهن فارسی - نویسنده: (ویرایش):یاسین حجازی - انتشارات: شهرستان ادب - 227 صفحه. 3- میرزا کوچک خان - نویسنده: عصمت گیویان - انتشارات : مدرسه - 95 صفحه. 4- به خواب شیری.
علیرضا رهایی با ابلاغ بخشنامه ای به روسای واحد ها و مراکز آموزشی آزاد ی ، دستورالعمل اصلاح نحوه برگزاری ارزی جامع دوره ی تخصصی آموزشی پژوهشي را اعلام کرد .
ادامه مطلب... پاو وینت خطاهای پژوهشي - 15 اسلاید در هر مرحله از مطلعات : * خطا در بررسی منابع پزوهش و مطالع نظری * خطا در انتخاب نمونه * خطا در اجرای طرح آزمایشگاهی * خطا در اطلاعات جمع آوری شده * خطا در آنالیز اطلاعات * خطا در تفسیر اطلاعات * خطا در انتشار اطلاعات و.... متن فوق تنها یک اسلاید از پاو وینت فوق است؛ برای کل پاو وینت از لینک زیر استفاده کنید: ...
دریافت فایل به حول و قوه الهی و در راستای استفاده از توان علمی و پژوهشي طلاب حوزه علیمه بروجن، اولین جلسه استعداد ی طلاب با حضور کارشناس تربیتی سازمان تبلیغات بروجن برگزار شد. این جلسه که در 22 آذرماه 95 برگزار شد برخی از طلاب در زمینه ظرفیت های علمی و پژوهشي مورد تست قرار گرفتند و نتایج آن م. سلام برای مطالعه بیشتر در خصوص مباحث مربوط به درس فلسفه ی، کتاب های ذیل را ببینید: 1- فلسفه مقدماتی (برگرفته از آثار شهید مرتضی مطهری)، تدوین آقای عبدالرسول عبودیت، انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشي (ره) 2- آموزش فلسفه، آقای محمد تقی مصباح یزدی، انتشارات مؤسسه آموزشی و پژوهشي (ره)، . گزارش کارآموزی آزاد ی واحد ابهر بخش امور پژوهشي
«کلمات مشابه»

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بسمه تعالی راهنمای تکمیل فرم پیشنهاد طرح پژوهشي 1- فقط یک نفر می تواند به عنوان مسئول و مجری طرح باشد و لازم است آن فرد حتما عضو باشگاه باشد. 2- مجری پس از شروع طرح، باید براساس تقویم زمان بندی شده، گزارش پیشرفت کار طرح را از طریق آدرس وب سایت باشگاه به صورت ماهیانه و گزارش علمی م. پاو وینت در مورد مالکیت معنوی اثر پژوهشي و اخلاق در انتشارات (جدید و کاربردی) لینک و ید پایین توضیحات
دسته بندی : پاو وینت
نوع فایل : .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد اسلاید : 55 اسلاید

قسمتی از متن .ppt :

مالکیت معنوی اثر پژوهشي و اخلاق در انتشارات
مالکیت داده هاdata ownership
معمولاً بانی مطالعه صاحب داده هاست
حق نویسندگی (authorship)
شامل افرادی می شود که میتوانند مسئولیت محتوای علمی اثر را بعهده داشته باشند
حق نویسندگی
مسئولیت اثر:
توانایی ارائه و دفاع از محتوا اعم از داده ها ...
دریافت فایل هشتمین دوره همایش علمی ارائه طرح های پژوهشي و توانمندی های دانش آموزان شهرستان دماوند، به همت پژوهش سرای شهید فائزی در فرهنگسرای کوثر با حضور مسئولان و دانش آموزان برگزار شد. برگزاری همایش تجلیل از دانش آموزان وپژوهشگران برتر فزهنگی در خانه دبیرستان حضرت خدیجه در این همایش به مناسبت هفته پژوهش از: 1- تعداد 22نفر از دانش آموزان برتر علمی - پژوهشي 2- تعداد 6نفر از دبیران برتر پژوهشي 3-تعداد 8نفر از دبیران برتر آموزشی تجلیل وتقئیر به عمل آمد.
سوابق پژوهشي و علمی دامنه

دامنه. 10 فروردین 1394. بَبِرخاسۀ دارابکلا. عکاس: سید علی اصغر
شه در فرانسه: اینجا
جستجو در گوگل: اینجا
مستندات قرآنی شه : اینجا
نگاهى به دیدگاههاى سیاسى خمینى (در دورۀ اقامت در فرانسه)
بقیه در اینجا
(دامنه دارابکلا) اختصاصی از ژیکو کارآموزی در بخش امور پژوهشي آزاد 95 ص با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 92   جامع علمی کاربردی واحد ابهر موضوع کار آموزی : آزاد ی واحد ابهر بخش امور پژوهشي مربوطه : جناب آقای جلال نوحی گردآورنده : ام لیلا نورو. گزارش کارآموزی آزاد ی واحد ابهر بخش امور پژوهشيگزارش-کارآموزی- -آزاد- ی-واحد-ابهر-بخش-امور-<font style=پژوهشي" />مقدمه: هدف کلی از انتشار این نشریه به معرفی باشگاه پژوهشگران جوان، اه و شرایط عضویت در این باشگاه، تسهیلات و امتیازات اعضاء باشگاه و فعالیتها و خدمات دفتر باشگاه پژوهشگران جوان آزاد ی واحد ابهر در جهت اجرای آئین نامه ها و رهنمودهای باشگاه پژوهشگران جوان می باشد. باشگاه پژوهشگران .... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل گفت: بسترهای فناوری و پژوهشي و زیرساختهای تحقیقاتی در آموزش و پرورش استان ایجاد می شود. منابع منتخب برای آبان ماه: ردیف عنوان مولف ناشر 1 ضیافت بلا سید محمدمهدی میرباقری تمدن نوین 2 ادب الهی (کتاب سوم، تربیت فرزند) مجتبی تهرانی مؤسسه پژوهشي فرهنگی مص ح الهدی 3 صوفی و چراغ جادو ابراهیم حسن بیگی کانون پرورش فکری ک ن و نوجوانان 4 محض اطلاع غلامعلی حدّاد عادل مؤسسه فرهن. ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب
ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی واحد شرکت گلدیران استان تهران

ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب

جامع علمی کاربردی مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب از بین داوطلبان ورود به ثبت نام می کند ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب برای نیمسال های مهر ماه و بهمن ماه انجام می پذیرد. ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب در رشته ها و مقاطع مختلف انجام می پذیرد. داوطلبان عزیز با هر شرایطی با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در زیر لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب برای هر مقطع آورده شده است.

لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب در مقطع کاردانی

لیست رشته های کاردانی : خدمات مشترکین صنعت آب و برق ، برق _ تاسیات الکتریکی ساختمان ، برق _ توزیع

لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب در مقطع کارشناسی

لیست رشته های کارشناسی : ی فناوری شبکه های انتقال برق ، ی فناوری شبکه های توزیع برق

نحوه ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب

شرایط ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی تمامی واحد های علمی کاربردی مشابه به هم می باشد و دارای یک سیستم کلی می باشد که در ادامه به طور کامل بیان می شود پس با ادامه مقاله همراه باشید:
برای ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب و بقیه واحد ها دو مرحله کلی وجود دارند که عبارتند از:
1- ثبت نام اینترنتی های علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب
2- ثبت نام حضوری های علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب
شماره تماس مرکز مشاوره سفید
تلگرام علمی کاربردی

ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب بصورت اینترنتی

خب برای ثبت نام اینترنتی های علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب شما باید ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org شوید. با ورود به این سایت شما چندین گزینه در سمت راست می بینید که یکی از گزینه ها سبز رنگ بوده که نوشته علمی کاربردی که با کلیک بر روی آن وارد صفحه ای می شوید که دارای چندین لینک می باشد.
شما با توجه به شرایط خود که دارید ( مدرک دیپلم ، کاردانی ، معدل و... ) برای ثبت نام در های علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب یکی از مقاطع را انتخاب می کنید که این مقاطع عبارتند از: کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی با انتخاب مقطع وارد صفحه ای می شوید که در منو سمت راست خود گزینه ید کارت اعتباری ثبت نام را مشاهده می کنید که با کلیک بر روی این گزینه و ادامه مراحل به صفحه پرداخت اینترنتی می رسید و با وارد مشخصات کارت خود کارت اعتباری را یداری می کنید که با ید کارت یک کد جهت ثبت نام علمی کاربردی استان کرمانشاه به شما داده می شود که باید یادداشت نمایید.
بعد از ید برای تکمیل ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی کرمانشاه واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب دوباره به صفحه قبلی برمیگردید و در پایین صفحه روی گزینه تایید و ادامه کلیک می کنید و در مرحله بعدی کدی یداری شده را از شما می خواهد که با ورود این گزینه وارد صفحه ای می شوید که اطلاعات شخصی و اطلاعات تحصیلی شما از قبیل مدرک دیپلم ، معدل و غیره را از شما می خواهد با تکمیل این قسمت در قسمت پایین صفحه از شما کد رشته و کد واحد علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب که می خواهید ثبت نام کنید را از شما می خواهد.
برای پیدا این کد ها به مقاله رشته های بدون آزمون علمی کاربردی مراجعه کنید. رشته های بدون کنکور علمی کاربردی برای هر مرکز و هر رشته متفاوت تر از مرکز و رشته دیگر می باشد. بعد از وارد کد ها به شما یک رسید اینترنتی داده می شود که باید این رسید را یادداشت کنید و پرینت بگیرید.
ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی واحد شرکت گلدیران استان تهران

ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب بصورت حضوری

برای ثبت نام حضوری در علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب بعد از اعلام نتایج ثبت نام که معمولا یک ماه بعد از ثبت نام اعلام میگردد با در دست داشتن پرینت ثبت نام اینترنتی همراه با مدارک دیپلم ، ع ، کپی شناسنامه و کارت ملی به واحد ی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل کنید. نشانی علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب در زیر آمده است:
نشانی علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب :
کرمانشاه _ خ شهید علی امجدیان ( سیلو سابق ) _ جنب اداره توزیع برق کرمانشاه
در آ برای اطلاع از رشته های بدون آزمون علمی کاربردی و ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی برای سایر واحد های ی استان کرمانشاه در هر واحد می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد هلال احمر استان کرمانشاه
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد جهاد ی کرمانشاه
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد میراث بیستون
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد دادگستری کل استان کرمانشاه
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد بهزیستی و تامین اجتماعی استان کرمانشاه
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد فنی و حرفه ای پاوه
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد فنی و حرفه ای سنقر
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد فنی و حرفه ای مهارت پیشرفته کرمانشاه
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد جهاد کشاورزی کرمانشاه ( سر پل ذهاب )
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد جهاد کشاورزی ( ماهیدشت )
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد سازمان مدیریت صنعتی کرمانشاه
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد شرکت تولیدی پویا غرب
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد آباد غرب
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد روانسر
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد رضا ( ع )
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد فرهنگ و هنر واحد 1 کرمانشاه
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد شهرداری های کرمانشاه
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب

در آ داوطلبان عزیز در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی و هر گونه سوال درباره علمی کاربردی مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب و بقیه واحدها می توانند از مشاوران گروه آموزشی سفید کمک بگیرند برای ارتباط با مشاوران مرکز برای مشاوره تحصیلی تلفنی از طریق تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید.
شماره تماس مرکز مشاوره سفید
تلگرام علمی کاربردی

ثبت نام بدون آزمون های علمی کاربردی استان های دیگر

برای اطلاع از ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی و اطلاع از رشته های بدون آزمون علمی کاربردی بقیه استان ها علاوه بر استان کرمانشاه می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان آذربایجان غربی
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان اردبیل
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان اصفهان
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان البرز
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان ایلام
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان بوشهر
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان اردبیل
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان اسان جنوبی
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان اسان رضوی
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان اسان شمالی
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان خوزستان
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان زنجان
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان سمنان
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان فارس
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان قزوین
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان قم
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان کردستان
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان کرمان
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان کرمانشاه
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان گلستان
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان گیلان
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان لرستان
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان مازندران
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان مرکزی
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان هرمزگان
ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی استان همدان
مطالب ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی ، رشته های بدون آزمون علمی کاربردی ، شهریه علمی کاربردی ، سامانه سجاد علمی کاربردی ، دفترچه ثبت نام علمی کاربردی ، اعلام نتایج کاردانی علمی کاربردی ، اعلام نتایج کارشناسی علمی کاربردی می تواند برای شما عزیزان مفید باشد.
برای ارتباط با مشاوران گروه آموزشی سفید و مشاوره تحصیلی با شماره زیر از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.
شماره تماس مرکز مشاوره سفید
منبع:
ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی واحد مجتمع آموزشی و پژوهشي غرب

#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} کارآموزی تاثیر شبکه ی اینترنت بر فعالیت های علمی و پژوهشي لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} کارآموزی تاثیر شبکه ی اینترنت بر فعالیت های علمی و پژوهشي لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد. اختصاصی از یاری فایل گزارش کارورزی 3 ( کنش پژوهشي ) رشته دبیری علوم اجتماعی با و پر سرعت .                 با فرمت word در 44 صفحه   فهرست تقدیروتشکر..................................................................(5) چکیده.........................................................................(6) مقدمه.............................................
اطلاعیه اطلاعیه
 øªøµø§ùˆùŠø± ø²ùŠø¨ø§ø³ø§ø²ûŒ ùˆø¨ù„ø§ú¯øŒù‚ø§ù„ø¨ ùˆø¨ù„ø§ú¯øŒø®ø¯ù ø§øª ùˆø¨ù„ø§ú¯ ù†ùˆùŠø³ø§ù†øŒø¢ù¾ù„ùˆø¯ø¹ùƒø³øŒ ùƒø¯ ù ùˆø³ùŠù‚ûŒøŒ ø±ùˆø²ú¯ø°ø± ø¯ø§øª ùƒø§ù http://roozgozar.com گروه «علم پژوهش» با دنیایی از تجارب حاصل از برگزاری صدها کارگاه آموزشی و پژوهشي درحوزه و ها و مؤسسات سراسر کشور، افتخار داریم که در موارد زیر مشاور و راهنما و همراه شما باشد: برگزاری کارگاه روش تحقیق میدانی یا پیمایشی و کتابخانه ای یا توصیفی پرو پوزال نویسی، پایان نامه نویسی روش مطالعه و یادگیری آموزش روش نویسندگی انجام و آموزش ویراستاری کتب و مقالات و پایان نامه تالیف مقالات علمی و کتاب تهیه پرسشنامه های مختلف (استاندارد، محقق ساخته) تهیه و تدوین ادبیات موضوعی یا چارچوب ادبیاتی انتخاب موضوع پایان نامه و تز ا انجام تحلیل آماری با نرم افزارهای spss و lisrel همکاری و مشارکت پژوهشي در انواع طرح ها و پروژه های تحقیقاتی
 øªøµø§ùˆùŠø± ø²ùŠø¨ø§ø³ø§ø²ûŒ ùˆø¨ù„ø§ú¯øŒù‚ø§ù„ø¨ ùˆø¨ù„ø§ú¯øŒø®ø¯ù ø§øª ùˆø¨ù„ø§ú¯ ù†ùˆùŠø³ø§ù†øŒø¢ù¾ù„ùˆø¯ø¹ùƒø³øŒ ùƒø¯ ù ùˆø³ùŠù‚ûŒøŒ ø±ùˆø²ú¯ø°ø± ø¯ø§øª ùƒø§ù http://roozgozar.com برای ارائه هر نوع مشاوره پژوهشي و انجام انواع سفارشات پژوهشي با ما تماس بگیرید ( پور) 09112129731
نشریه هایی را که به عنوان نشریه های علمی پژوهشي معتبر مشاهده می کنید، صرفا نشریه هایی هستند که در نظام isc دارای ضریب تاثیر می باشند و در آیین نامه ارتقای مرتبه علمی ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشي و فناوری، مورد بهره برداری قرار می گیرند. اعتبار این نشریه ها را وزارت علوم،تحقیق. معاونت #پژوهشي:
خدای مهربان همواره آدمی را از حمایت مادی و معنوی خویش بهره مند ساخته، و فرستادن ان و ان معصوم (علیهم السلام)، خود نشان از تقدیر الهی بر هدایت بشریت است؛ اما در زمان ما که توفیق حضور رئوف را از دست داده ایم، این عالمان سخت کوش دین هستند که چراغ هدایت را فراروی آدم. 17 نفر جدب هیات علمی آموزشی و پژوهشي آمار زیستی (16 نفر آموزشی 1نفر پژوهشي)
ج نیازها 9 اسفند ماه بروز رسانی شده است.

جذب جدید 9 اسفند
ثبت نام
آگهی استخدام عضو هیات علمی پیمانی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی معاونت آموزشی مرکز امور هیئت علمی هیات مرکزی جذب اعضای . یکی از مفیدترین سامانه های پژوهشي تهران، سامانه نشر مجلات علمی می باشد که شاید خیلی از دانشجویان عزیز، از وجود آن بی خبر باشند.

در این سامانه 131 مجله پژوهشي فارسی و انگلیسی تهران با بیش از 33 هزار مقاله ایند شده است که تمامی دانشجویان تهران می توانند به صورت رایگان اقدام به ا.
هفتاد جلد کتاب پژوهشي در زمینه میراث آب و سی جلد کتاب در حوزه میراث فرهنگی و اخلاق زیست محیطی توسط پژوهشکده مردم شناسی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ، در سال 1397 منتشر می شود . ادامه مطلب... نشریه ت پژوهی یک نشریه با داوری بسته و دوسو ناشناس و با دسترسی آزاد است که از سوی علّامه طباطبائی به عنوان پیشرو در علوم انسانی و اجتماعی در ایران منتشر می شود. این نشریه به منظور فراهم نمودن محیط فکری برای پژوهشگران ملّی و بین المللی با تمرکز بر مباحث علوم پایه گذاری شده است. این نشریه در پاسخ به پیشرفت های صورت گرفته در حوزه حکومت پژوهی انتشار یافته و هدف آن انتشار مقالات با کیفیت که یافته های مرتبط با موضوعات مهم علوم را گزارش می دهند می باشد. به منظور دسترسی آسان و جهانی به آ ین یافته های پژوهشي، این نشریه به عنوان یک نشریه دسترسی-آزاد پایه گذاری شده است. با این وجود، نشریه هزینه ای برای بررسی، پردازش، و انتشار مقالات علمی از نویسندگان و یا نهادها و سازمان های پژوهشي طلب نمی کند. تمام مراحل اشاره شده برای چاپ مقاله از سوی انتشارات علّامه طباطبائی پشتیبانی مالی می شود. نشریه ت پژوهی به دو صورت چاپی و آنلاین منتشر می شود. فصلنامه ت <font style=پژوهشي " width="663" height="548">
آدرس اینترنتی: http://tssq.atu.ac.ir/در این مقاله سعی شده تا توضیحاتی در مورد اینکه « امتیازات آموزشی و پژوهشي در مصاحبه ی چگونه محاسبه می شود؟ » صحبت شود! امتیازات آموزشی و پژوهشي در مصاحبه ی چگونه محاسبه می شود

✅ این امتیاز برای دوره ی ناپیوسته پژوهش محور،30 درصد،سوابق آموزشی پژوهشي و فناوری 20 درصد، مصاحب.
آموزش مقاله نویسی توسط حجت ال والمسلمین خواسته(مدیر محترم حوزه علمیه المهدی(عج)مشگین شهر)

ایشان در اول کلام خود فرمودند:آب اگر راکد باشد و به سرچشمه وصل نشود رفته رفته آب گندیده میشود.
نوشته های علمی 1کتاب 2پایان نامه 3مقاله

تعریف مقاله
1لغوی:گفتن،گفتگو 2اصطلاحی:هر نوشتاری که کمتر از پنجاه صفحه باشد

اقسام مقاله
1ادبی و توصیفی
2طنز 3انتقادی 4علمی استدلالی الف:علمی پژوهشي ب:علمی ترویجی

علمی پژوهشي:در این نوع مقاله، مسئله پژوهشي تازه و بدیع است و برای اولین با برسی میشود و هدف آن نوآوری در علم است. علمی ترویجی:در این نوع مقاله پژوهشگر به توصیف یک پدیده شناخته شده و تازه میپردازد و ابزار متشکل آن را به تفصیل بیان میکند.

طرح نوشتن برای مقاله

تبدیل سوال به مسئله

نکته اول:این سوال با کلماتی مثل (آیا) که جواب یک کلمه ای(بله،خیر)دارند شروع نمیشود
نکته دوم:گاهی سوال پژوهشي از چگونگی امریست مانند بررسی چگونگی انتخاب خلیفه در سقیفه

نکته سوم:گاهی سوال تحقیق از چرایی یک چیز میباشد مانند چرا جوانان به مسجد نمی آیند
نکته چهارم:گاهی سوال پژوهشي به صورت مقایسه ای میباشد

ررسی میزان خشونت در زبان فارسی توسط محققان بوعلی سینا محققان بوعلی سینا طی یک طرح پژوهشي در حال بررسی میزان خشونت در زبان فارسی هستند. به گزارش ایسنا ، محمد راسخ مهند، مجری طرح پژوهشي «بررسی میزان خشونت در زبان فارسی» که با حمایت ستاد توسعه علوم وفناوری های شناختی معاونت علمی. بررسی میزان خشونت در زبان فارسی توسط محققان بوعلی سینا محققان بوعلی سینا طی یک طرح پژوهشي در حال بررسی میزان خشونت در زبان فارسی هستند. به گزارش ایسنا ، محمد راسخ مهند، مجری طرح پژوهشي «بررسی میزان خشونت در زبان فارسی» که با حمایت ستاد توسعه علوم وفناوری های شناختی معاونت علم. چگونه یک مقاله علمی بنویسیم؟ قسمت اول این اصول برای تمام علوم اعم از انسانی ، فنی ی ، پزشکی ، هنر قابل استفاده است. مقدمه مقاله علمی معمولاً در نتیجه پژوهش منطقی، ژرف و متمرکز نظری، عملی یا مختلط، به کوشش یک یا چند نفر در یک موضوع تازه و با رویکردی جدید با جهت دستی به نتایجی تاز. ø¨ø±ú¯ø²ø§ø±ûŒ ù†ù ø§ûŒø´ú¯ø§ù‡ ø¯ø³øªø§ùˆø±ø¯ù‡ø§ûŒ ù¾ú˜ùˆù‡ø´ûŒ ø¯ø¨ûŒø±ø³øªø§ù† ø¹ù„ø§ù ù‡ ø­ù„ûŒ 2بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشي دانش آموزان مدرسه متوسطه اول استعدادهای درخشان علامه حلی دو در باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد. به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری تسنیم، بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشي دانش آموزان مدرسه متوسطه اول استعدادهای درخشان علامه حلی دو در باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد.در این رویداد پژوهشي، دانش آموزان نخبه این مدرسه، بیش از 60 پروژه در گروه های فیزیک، ریاضی، شیمی، زیست، کامپیوتر، کارگاه، ادبیات ، علوم اجتماعی و هنر که ماحصل فعالیت ی اله آنان است را در معرض بازدید پژوهشگران، فعالان تعلیم و تربیت، دانش آموزان و عموم علاقه مندان و بازدید کنندگان قرار می دهند.لازم به ذکر است این رویداد که همه ساله در اردیبهشت ماه برگزار شده و امسال به ایستگاه 22ام خود رسیده است، برای نخستین بار در سطحی وسیعتر و در باغ علم نوجوان واقع در باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد.این نمایشگاه از روز یازدهم تا پنجشنبه سیزدهم اردیبهشت ماه از ساعت 10 تا 17 در محل باغ کتاب تهران (ورودی اول، باغ علم نوجوان) برقرار است. در نظام پژوهشي ارزی آثار در جایگاه های مختلفی مطرح است: ارزی پژوهش برای پذیرش، ارزی پژوهش های پذیرفته شده برای تعیین درجه ی علمی پژوهشگران، ارزی آثار منتشر شده برای تعیین رتبه ی مجلات علمی یا پژوهشگاه ها، ارزی آثار در جشنواره های علمی برای تعیین پژوهش های برتر، ارزی آثار پس ا. دومین کارگاه آموزشی جنگل های هیرکانی درحالی پس از گذشت دو روز به کار خود پایان داد که معاون میراث فرهنگی کشور از ایجاد پایگاه مشترک پژوهشي جنگل های هیرکانی با مشارکت ۳ دستگاه سازمان میراث فرهنگی، سازمان حفاظت از محیط زیست و سازمان جنگل ها و مراتع و آبخیزداری خبر داد. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} روابط زوجین 17 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 17 روابط زوجین ارتباط با همسران، مرک. گروه پژوهشي گیاهان دارویی جهاد ی اسان جنوبی موفق به ب دانش فنی تولید شکلات فراسودمند عناب شدند.
ساره حسینی، عضو گروه پژوهشي گیاهان دارویی جهاد ی اسان جنوبی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: اسان جنوبی تولیدکننده 98 درصد عناب کشور و تنها قطب تولید این محصول درکشور است که فرآوری آن در داخل استان باعث بهبود وضعیت اقتصادی بهره برداران و ایجاد اشتغال می شود.
وی افزود: در گروه پژوهشي گیاهان دارویی جهاد ی اسان جنوبی بر اساس مطالعات گسترده علمی در زمینه مواد غذایی فراسودمند و تجاری سازی محصولی مفید در این زمینه به دانش فنی تولید شکلات فراسودمند عناب دست پیدا کردیم.
عضو گروه پژوهشي گیاهان دارویی جهاد ی اسان جنوبی اظهارکرد: هم اکنون محصولی را تولید کرده ایم که در آن با انجام فرایندهایی خاص، عناب و ترنجبین با خواص تغذیه ای بالا را جایگزین شکر در تهیه شکلات کردیم، برای تولید این فراورده 4 ماه تحقیق و پژوهش انجام شده و اکنون به مرحله تولید آزمایشگاهی رسیده است.
حسینی ادامه داد: در محصولات فرآوری شده از محصول عناب از شکر یا استفاده نشده و یا استفاده از آن به حداقل رسیده و از این جهت می توان یک گام به سوی جامعه سالم تر برداشت.
عضو گروه پژوهشي گیاهان دارویی جهاد ی اسان جنوبی یادآور شد: از جمله محصولات تولیدی این گروه پژوهشي می توان به کلوچه عناب، چیپس عناب، مربای کم کالری و فراسودمند عناب و شکلات عناب اشاره کرد.
جهت مشاهد منبع خبر اینجا کلیک نمایید.
جهت مشاهده سایر اخبار بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
نقش بسیج در پیشرفت های علمی کشور در گفت وگوی «جوان» با معاون پژوهشي و رئیس بسیج علوم بهزیستی و توانبخشی بسیج به دنبال جلب مشارکت همه نخبگان علمی است چند سالی است که مسیر علمی کشورمان مسیری صعودی و رو به رشد است و به لطف نخبگان و دانشمندان پیشرفت های قابل توجهی در زمینه علمی کشو. با سلام و احترام دبیرخانه کشوری شیمی به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش به منظور تبادل داده­ های علمی از پژوهشگران فعال در حوزه شیمی دعوت می نماید تا آثار پژوهشي خود را تا تاریخ 95/11/14 به ایمیل [email protected] ارسال نمایند. پژوهشگران برتر مورد تقدیر قرار گرفته و آثار پژوهشي برگزیده د. 1- مسئول کارگاه در خدمات فنی لاله از سال 1381 تا سال 1386 2- تاسیس شرکت پژوهشي شهروز الکترونیک در سال 1386 3- رئیس هیئت مدیره شرکت پژوهشي شهروز الکترونیک از سال 1386 تا کنون 4- عضو افتخاری گروه تخصصی راهبر در مورد تجهیز کارگاه و آموزش رباتیک از سال 1388 تا 1389 5- تاسیس گروه تخصصی همیار دانش در .