پوستر دیواری سه بعدی شرکت ها - اخبار روز

پوستر سینمایی «آذر» به تهیه کنندگی نیکی کریمی و کارگردانی محمد حمزه ای رونمایی شد. پوستر اصلی «ماحی» ساخته داود خیام که در بخش مسابقه جشنواره فجر به نمایش در نیامد، رونمایی شد. ساعد سهیلی بازیگر «گشت ۲» با کنایه از حذف کلمه ارشاد در پوستر گلایه کرد. اولین پوستر «هفت مع » ساخته مهدی خسروی در آستانه اکران در گروه سینمایی هنر و تجربه رونمایی شد. فدراسیون فوتبال قطر از پوستر مربوط به بازی تیم ملی این کشور با تیم ملی ایران رونمایی کرد.  > » بیانات در محفل انس با قرآن کریم (1397/02/27) (متن) صوت تصویر و ع خبر
> » 1397/02/22 - بیانات در دیدار شرکت کنندگان در کنگره «نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم ی» صوت پوستر تصویر و ع خبر
> » 1397/02/19 - بیانات در فرهنگیان صوت تصویر و ع ع پوستری خبر کلیپ ویدیویی: نماهنگ آزمون بزرگ عزّت برای در سایز اصلی (a3) روی تصاویر کلیک کنید پوستر جنگ با خدا,ربا جنگ با خدا,ربا,رباخواری بانک ها,ربا در ,طرح گرافیکی ربا,بنر ربا جنگ با خدا,lucre war againist god g hic poster,lucre war againist allah برای دریافت تصاویر با سایز اصلی (7000x5000 پی ل) روی هر کدام کلیک کنید پوستر جنگ با خدا,ربا جنگ با خدا,ربا,رباخواری بانک ها,ربا در ,طرح گرافیکی ربا,بنر ربا جنگ با خدا,lucre war againist god g hic poster,lucre war againist allah دورنمای معلق / تصویر در فضا
طراحی پوستر : سامان ذکری g hic design : saman zekri
2013


پوستر سینمایی «تمارض» به نویسندگی و کارگردانی عبد آبست به عنوان تنها سینمای ایران در بخش فُروم شصت و هفتمین دوره فستیوال برلین منتشر شد.
قالب پوستر با فرمت پاو وینت و قابلیت ویرایش 3 قالب پوستر با فرمت پاو وینت و قابلیت ویرایش3  فایل طرح لایه بازبنر و پوستر محرمطرح لایه بازبنر و پوستر محرماین طرح لایه باز بنر مرتبط با محرم، عزاداری محرم، شهادت حسین (ع)، محرم حسینی، بنر ماه محرم، عزاداری عاشورا، دهه محرم می باشد که بر اساس روانشناسی رنگ ها و همچنین تکنیک های جدید روانشناسی تبلیغات روز دنیا طراحی شده است. با توجه به لایه باز بودن طرح های سایت و کیفیت بالای آنها می توانید به منظور طراحی بنر و پوسترهای تبلیغاتی و خدمات چاپ افست نیز از آنها استفاده نمایید.
دریافت فایل
طرح لایه بازبنر و پوستر محرم

پوستر به مناسبت ایام فاطمیه مزین به حدیث شریف «فاطمه بضعه منی» منتشر شد.
با کیفیت پوستر عیدانه کتاب از اینجا
به گزارش همه با هم، پوستر سخن ی در خصوص شهید مرتضی مطهری بر روی این پایگاه قرار گرفت. انقلاب: توانایی های شما، آبروی نظام است. قدرت شما، رشادت شما، اقدام شما، حرکت بجا و بموقعِ شما، مایه ی افتخار و سربلندی نظام است. به مناسبت هفته نیروی انتظامی

پوستر اختصاصی: فرشتگان امنیت « مجموعه پوستر گرافیکی فریادهای بی پاسخ » حضرت (ره): اگر چنانچه ربا در کشوری مثل کشور ما خدای نا خواسته در بانکش ، در تج و در بین مردمش وجود داشته باشد، نمیتوانیم بگوییم که جمهوری ما ، است. (25 اردیبهشت 63) آیات عظام مکارم ، نوری همدانی ، جوادی آملی و سبحانی : بانک ها ربا خوارند (11 فر. انتشار اولین ویدیو و پوستر انیمیشن کوتاه بائو شرکت انیمیشن سازی پی ار اولین ویدیو و پوستر از انیمیشن کوتاه جدید خود با نام بائو (bao) را منتشر کرد. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت انیمیشن سازی پی ار و و دیزنی اولین ویدیو از انیمیشن bao را که جدیدترین انیمیشن کوتاه پی ار است، منتشر کرده اند. در این ویدیو از این انیمیشن کوتاه، شاهد حضور هر دو شخصیت اصلی هستیم که در طی آن یکی از غذاهای دامپلینگ زنده می شود و در ادامه دست و پا در می آورد که باعث ترس این زن چینی که شخصیت اصلی انیمیشن است می شود. انیمیشن کوتاه bao قرار است همزمان با اکران انیمیشن the incredibles 2 (شگفت انگیزان ۲) منتشر شود. جدیدترین انیمیشن سینمایی پی ار قرار است در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۵ داد ۱۳۹۷) به روی های سینما برود. ادامه مطلب... تگ ها : پی ار تریلر انیمیشن کمپانی و دیزنی پوستر شگفت انگیزان ۲ کمپانی پی ار the incredibles 2 the incredibles شگفت انگیزان بائو انیمیشن کوتاه بائو انیمیشن بائو bao و دیزنی پوستر بین المللی thor: ragnarok منتشر شد کمپانی مارول استودیو پوستر جدید و بین المللی مورد انتظار ثور: راگناروک (thor: ragnarok) را منتشر کرده است. در حاشیه پنل کمپانی مارول استودیو در نمایشگاه کامیک کان سن دیگو ۲۰۱۷، مارول دومین تریلر thor: ragnarok را منتشر کرد. علاوه بر این، مارول در پنل خود پوستر جدیدی را نیز از این مورد انتظار منتشر کرده بود. حال، مارول پوستری جدید و بین المللی را از thor: ragnarok منتشر کرده است. مارول این پوستر را برای بازار کشور ژاپن منتشر کرده و شخصیت هایی چون ثور، لوکی، هلا، هالک، اودین، هایمدال، والکری و بزرگ در آن حضور دارند. ادامه مطلب... پوستر طرح با هم بخوانیم به سفارش سایت khamenei.ir مربیان این مرکز خانم پروین خالدی با ارائه 5 پوستر ، خانم شب بو حسینی با ارائه یک پوستر و یک نمایشنامه و خانم ژیلا حامدی نیز با ارائه یک پوستر و یک نمایشنامه در هفدهمین جشنواره نمایش عروسکی موفق به دریافت لوح تقدیر از مدیر کل محترم استان گردیدند . پوستر ارزی و درمان زخم این پوستر شامل موارد زیر می باشد: 1- آناتومی پوست و لایه های آن 2-نحوه ارزی محل زخم 3- ارزی علت زخم 4- ارزی لبه زخم 5- ارزی پوست اطراف زخم 6- ارزی بستر زخم و بافت آن 7- ارزی ترشحات و بوی زخم 8- نحوه اندازه گیری طول و عرض و عمق زخم بصورت استاندارد ابعاد پوستر 60*45 تمام .
پوستر ازجمله سوژه های موردعلاقه من چاپ تراکت جهت طراحی است چون قوانین آن با بکارگیری روش های مختلف قابل انعطاف هستند و ازاین رو می توان چاپ تراکت خلاقانه و جسورانه عمل کرد و احساسات همگان را برانگیخت. برخی از پوسترها نظیر چاپ تراکت پوسترهایی مربوط به موسیقی و وقایع، انسان.
پوستر ازجمله سوژه های موردعلاقه من چاپ تراکت جهت طراحی است چون قوانین آن با بکارگیری روش های مختلف قابل انعطاف هستند و ازاین رو می توان چاپ تراکت خلاقانه و جسورانه عمل کرد و احساسات همگان را برانگیخت. برخی از پوسترها نظیر چاپ تراکت پوسترهایی مربوط به موسیقی و وقایع، انسان ر.
پوستر ازجمله سوژه های موردعلاقه من چاپ تراکت جهت طراحی است چون قوانین آن با بکارگیری روش های مختلف قابل انعطاف هستند و ازاین رو می توان چاپ تراکت خلاقانه و جسورانه عمل کرد و احساسات همگان را برانگیخت. برخی از پوسترها نظیر چاپ تراکت پوسترهایی مربوط به موسیقی و وقایع، انسان. پوستر ازجمله سوژه های موردعلاقه من چاپ تراکت جهت طراحی است چون قوانین آن با بکارگیری روش های مختلف قابل انعطاف هستند و ازاین رو می توان چاپ تراکت خلاقانه و جسورانه عمل کرد و احساسات همگان را برانگیخت. برخی از پوسترها نظیر چاپ تراکت پوسترهایی مربوط به موسیقی و وقایع، انسان را ه.
پوستر ازجمله سوژه های موردعلاقه من چاپ تراکت جهت طراحی است چون قوانین آن با بکارگیری روش های مختلف قابل انعطاف هستند و ازاین رو می توان چاپ تراکت خلاقانه و جسورانه عمل کرد و احساسات همگان را برانگیخت. برخی از پوسترها نظیر چاپ تراکت پوسترهایی مربوط به موسیقی و وقایع، انسان ر. پوستر فاطمیه جهت سایز اصلی روی تصویر کلیک نمائید هزینه ... سه صلوات جهت شادی دل حضرت زهرا (سلام الله علیها) پوستر فاطمیه جهت سایز اصلی روی تصویر کلیک نمائید هزینه ... سه صلوات جهت شادی دل حضرت زهرا (سلام الله علیها) پوستر فاطمیه جهت سایز اصلی روی تصویر کلیک نمائید هزینه ... سه صلوات جهت شادی دل حضرت زهرا (سلام الله علیها) پوستر های شو م نایت راو فردا در کانال تلگرام قرارخواهند گرفت
rawwm16 * طراح: محمد صابر شیخ رضایی :: ١٣ ۹۵ / 2017 :: designer: saber sheykh rezaei * دریافت فایل با کیفیت پوستر"دفاع سلحشورانه از غزه" * پوستر"دفاع سلحشورانه از غزه" instagram/khamenei_quote پوستر جدید death wish منتشر شد کمپانی mgm pictures پوستر و تریلر جدیدی از آرزوی مرگ (death wish) با بازی بروس ویلیس منتشر کرد. ایلای راث (کارگردان knock knock) قصد دارد هیجان انگیز، کلاسیک و انتقا م جویانه death wish که ابتدا در سال ۱۹۷۴ ساخته شده، بازسازی کند و در همین راستا کمپانی mgm پوستر و تریلر جدید این را منتشر کرد. بازیگران ستاره آرزوی مرگ عبارتند از: بروس ویلیس، وینسنت دینوفریو، الیزابت شو، کامیلا مارونی، دین نوریس و کیمبرلی الیس. ادامه مطلب... هوالمعز ۱۵۹ ● طراحی و اجرای پوستر "حماسه نهم دی"
> به سفارش نمایشگاه پوستر حماسه نه دی؛ گالری عالی /۱۳۹۶
> طراح گرافیک: حسین یوزباشی
تعریفی از پوستر نوعی چاپ یکرو میباشد که جنبه تبلیغاتی دارد و در هر چاپ شود. سایزهای متفاوت پوستر ها عبارتند از: a3، 50*35، 50*70، 100*70 و ... . در مجموعه چاپ لوتوس شرق در بخش چاپ افست امکان چاپ پوستر در سایزهای 100*70000 و کوچکتر از آن وجود دارد. تیراژ چاپ پوستر در بیشتر سایزهای چاپی در چاپ افس. برای دریافت پوستر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید. ادامه مطلب پوستر بخش غیررقابتی هنر وتجربه سی و پنجمین جشنواره فجر به یاد عباس کیارستمی رونمایی شد. پوستر سی و پنجمین جشنواره بین المللی فجر، شامگاه یکشنبه در موزه سینما رونمایی شد. طرح پوستر وبنر شهادت جعفرصادق(ع) قیمت100000ریال kolbehtarahi.blog.ir پوستر سینمایی «گشت ارشاد ۲» ساخته سعید سهیلی در آستانه جشنواره فجر رونمایی شد.