پسری از جنس آرزو - اخبار روز

بله .. باور کنید که این حرفم نه الکیه نه تکراری! وقتی ی رو داری که هر روز صبح به عشقش از خواب بیدار شی، به عشق دیدنش صبح زود به خودت برسی و با کلی دوق بری که ببینیش... وقتی ی هست که از خودتم بیشتر دوستش داری و همه ی خوبیای دنیا رو براش آرزو میکنی... قشنگ ترین حس دنیاست وقتی پیشش قدم میزنی و دستاشو میگیری... آرزو میکنم خدا از این قشنگیا تو زندگی همتون بذاره و بهترین لحظه هاتونو عمیق نفس بکشید... کتاب "صوفی و چراغ جادو" نوشته ابراهیم حسن بیگی از سری کتابهای کتابخوان آبان ماه می باشد. این کتاب داستان پسری ترکمنی است به نام صوفی است که آرزو دارد اسب داشته باشد و اما آنها امکان داشتن اسب را ندارند این پسر در روستایی زندگی می کند و ماجراهایی را پیش می آورد که علاقه مندان می ت. درست در زمانی که دوره کارشناسی - چهارسال مهم در زندگی - تمام می شود، تصمیم میگیرم به تاسیس جایی برای آنکه "خودم" را فراموش نکنم.
در زندگی تغییرات زیادی در آدمی به وجود می آید،
در یکی از همین تغییرات، یک "خودم" به وجود می آید. همان "خودم"ی که هیچگاه نمی خواهیم به پایان برسد. که ا. یک رود و صد مسیر، همین است زندگی با مرگ خو بگیر! همین است زندگی با گریه سر به سنگ بزن در تمام راه ای رود سربه زیر! همین است زندگی تاوان دل ب از آغوش کوهسار دریاست یا کویر؟ همین است زندگی! برگِرد خویش پیله تنیدن به صد امید این «رنج» دلپذیر همین است زندگی پرواز در حصار، فروبسته حیات. چی می شد اگه که ورق زندگیم بر می گشت؟؟ به دوست فرنگی ام گفتم:«ما هیچ هم که نداشته باشیم، قصه زیاد داریم.» فرقی ندارد ختم شود به رسیدن یا نرسیدن. در پستوی خانه های این جا رازها و دردها و عاشقانه هایی پنهان است که نه ی می تواند بگوید و نه ی بشنود و نه ی بنویسد. عاشقانه های این ملت، می شود قصه ی امروز. قصه ی سی وچهار سال صبوری-درد-انتظار. قصه ی آرزوی درآغوش کشیدن استخوان هایی که هنوز هم رشیدند و دلاور و غیور. قصه ی آ ین آرزو. ما قصه های این سرزمین را با هیچ چیز، با هیچ چیز عوض نمی کنیم. image result for ‫مادر شهید جنگجو‬‎ یاد حرف کرامت می افتم که میگه شیطون نمیذار .آره نمیذار.خدایا دوستای خوبو ازمون نگیر. اگه اینا نبودن که منو بهت برسونن من الان غرق گناه بودم .شاید زنده نبودم .خدایا من آرزو دارم که خودت میدونی میشه برسم بهش میدونم به هرکی همچین افتخاری نمیدی ولی خواهشا اگه برسم به اون درجه به تما.
روزی مردی در بیابان در حال گذر بود که ندائی را از عالم غیب شنید: « ای مرد هر چه همین الان آرزو کنی، به تو داده میشود.»
مرد قدری تأمل کرد، به آسمان نگاه کرد و گفت: میخواهم کوهی روبرویم قرار گرفته، به طلا تبدیل شود.
در کمتر از لحظه ای کوه به طلا تبدیل شد. ندا آمد: « آرزوی دیگرت. عشق واقعی، جز در رنج یافت نمی شود ... لحظه ای که عشق سند و خشنود شود، از اشتیاق تهی می شود و دیگر عشق نیست. سندها و خشنودها عشق نمی ورزند، عادتاً به خواب فرو می روند که همسایۀ دیوار به دیوار فناست. گرفتار عادت شدن، دست شستن از وجود است. هر چه انسان توانایی رنج بردن و دردکشیدنش بیشتر. خب بالا ه سال از راه رسید و ما را حس خوشحال کرد. هوا بسیار عالی است و هنوز کمی خنک هست. آرزو می کنم که امسال سال بسیار خوبی باشد. بتوانم تغییرات اساسی در زندگی ام ایجاد شود. خیلی دوست داشتم در یه خانه ویلایی زندگی می ، یه کم از خانه خودمان بزرگ تر باشد هم بهتر است. فکر می کنم سال دیگ. سلام پیشاپیش سال نو را تبریک می گویم .
ازخدای برگ برایتان سلامتی و آرامش را آرزو دارم .هرگز خوبی هایتان فراموش نخواهد شد . و شما همیشه در دل معاونین اجرایی محبوب خواهید ماند .((فاطمه)) سلام .سال خوبی برایتان آرزو دارم . از مطالب سودمندتان استفاده میبریم. زنده باشید.خدانگهدار((جوا. یه فصل غریبی رو با من شروع کن
منو با غم ِ عاشقی روبرو کن

چشاتو ببند و برای همیشه
دو تا دستمو با خودت آرزو کن

تو تسکین درد و غمای جهانی
تو زیباتر از ماه و رنگین کمانی

دو تا راهو داری جلوی قدم هات
یا با تو بمانم یا با من بمانی

رسیدی و حسی به قلبم نشسته
رسیدی . تمام مسیر رو داشتم به آرزوهام فکر می ولی اگه انصاف رو در نظر بگیریم آرزوهایی آن چنانی ندارم که نشه بهشون رسید و برآورده نشن ... از این آرزوهایی که باید چندین و چندین نفر دست به دست هم بدن تا یکی بر آورده شود یا میلیون ها پول بخواد برای برآورده شدن ...نه آرزوهایی که خیلی ساده است شای. با سلام. در این پست می خوام براتون جدیدترین آهنگ محسن چاوشی به نام بیست هزار آرزو رو قرار بدم که به مناسبت انتخابات منتشر شده. شعر این آهنگ از مولانا بوده و در استودیو شخصی محسن چاوشی ضبط و منتشر شده است. در ادامه مطلب میتونین این آهنگ رو با دو کیفیت 128 و 320 کنین. امیدوارم خوشتون بیاد. ادامه مطلب میان اینهمه ماس دعا و محتاجیم به دعای مردم تو را گم کرده ام. نمیدانم اگر تو را آرزو کنم نکند زنی در انتظار سومین فرزندش کام مادر بودن را نچشد؟ مردی در یت از ندیدن چند ساله ی خانواده اش دق کند؟ پدری شرمنده روی، دست خالی به خانه برگرد؟ دختری زیر باران امشب خیابان ها را تنها گز کند؟ .   کاش آرزوهایم کمی کم رنگ بود گنج آرزو در دلِ منی در دلم کن م جست و جوی تو.. از گشت و گذار دیروزمان در گلفروشی زعیم، ۱۰-۱۲ تایی آرزو در آمد. بین ردیف گل و گیاهان ۱۸-۲۵ درجه که قدم می زدیم و از العطش بیرون به هوای مطبوع داخل گلخانه پناه آورده بودیم، هر از چندگاهی پشت میکروفون صدای دینگ ، دینگ، دینگ، دینگی مشابه صدای جلب توجه فرودگاه ها برای اعلام وضعیت پرواز می آمد و من هم پشت سر ماه بانو شروع می : مسافرین محترم پرواز شماره ی ۲۳۵ به مقصد ... . و مقصدش را دیگر نمی گفتم چون یک اعتقاد الکی طوری دارم که خیلی وقتها برآورده شدن آرزوها از دل گفتارمان بر می آید و من هم نمی خواستم الکی مقصد را معلوم کنم... ولی این آرزو چندین سال با من و چندین سال با ماه بانو بوده و حالا هم این دو سر آرزو با هم چفت شده. دوزخ دیروز یکبار دیگر هوایی مان کرد به کشورهای شمال اروپا فکر کنیم، جایی که برای تابستانش هم باید برنامه ریزی کنیم یخ نزنیم. البته ماجرا فقط از فرار گرما شروع نمی شود... این کشورهای شمال اروپا ماجراها دارد که در این مقال نمی گنجد و بعدا شاید زمانی برای تعریف شد. ولی حالا این شده یکی از آرزوهای کشکول ما. یک جایی مثل اینجا:
به یمن وجود یک رفیق پیگیر که به احتمال ۹۹ درصد خودش تا چندماه دیگر آنجا دوره ی ایش را شروع کرده، ارتباطمان روز به روز با این آرزو نزدیک تر می شود.
حجم پول مورد نیاز نسبت به شرایط فعلی:۱۰/۱۰ حجم زمان مورد نیاز نسبت به شرایط فعلی:۱۰/۱۰ دارنده آرزو: یکجورهایی ۵۰-۵۰ شعار: بریم خلاص شیم ها... fun facts: - اختاپوس از سال ۹۰ و ماه بانو احتمالا از سال ۹۲ دنبال کننده ی این آرزو بوده اند. و قبل از شروع زندگی مشترک هم چندین سال قرار بود برویم یک کشور مشترک تا ماه بانو هر روز چتر خانه ی من بشود و شام مجانی بخورد و ببینیم. - حدود ۴۰٪ کارهای این روزها به طور مستقیم و ۶۰٪ بقیه اش هم به طور غیرمستقیم برای رسیدن به این آرزو در حال انجام است.
آهنگ جدید وحید چیرانی بنام آرزو داشتم با بالاترین کیفیت
ترانه و موزیک: وحید چیرانی
تنظیم: حامد صبوری
می و مستر: پژمان باقرنژاد
گیتار:حماد گلچهر
لینک و متن آهنگ در ادامه مطلب... ادامه مطلب... امروز هر چقدر بخندی و هر چقدر عاشق باشی از محبت دنیا کم نمیشه پس بخند و عاشق باش امروز هر چقدر دلها را شاد کنی ی به تو خورده نمیگیره پس شادی بخش باش امروز هرچقدر نفس بکشی جهان با مشکل کمبود ا یژن رو به رو نمیشه پس از اعماق وجودت نفس بکش امروز هر چقدر آرزو کنی چشمه ی آرزوهات خشک نم. وقتی پای های سینمایی می نشینیم، با قصه ها و شخصیت های آن همراه می شویم و برای قهرمانانش پایان خوشی آرزو می کنیم. زیر سقف محک هم یک دنیا قصه هست که شخصیت های اصلی آن ک ن مبتلا به سرطان اند. قهرمانانی که سرسختانه با بیماری مبارزه می کنند و ما پایان خوشی در مسیر درمان آنها تا رسیدن شان به روزهای سلامتی آرزو می کنیم. روز ملی سینما را به خانواده بزرگ سینمای ایران تبریک می گوییم و در برابر هنرمندان سرزمین مان که هنرشان را با مهر و نوعدوستی گره می زنند، ادای احترام می کنیم. و ازو میاورند که گفت: در ابتدا که مرا درد این حدیث بگرفت دوازده سال علی الدوام(=مداوم) سر به گریبان فرو برده بودم تاگوشه دلم به من نمودند تا وقتی بر زبان او می رفت که عالم همه در آرزو آیند که حق یک ساعت ایشان را بود و من در آرزوی آنم که یک ساعت مرا با من باز دهد و مرا با من باز گذارد . همزمان با سالروز تولد عزت الله انتظامی، بازیگر سینما، محمدعلی کشاورز در دلنوشته ای زادروز دوست قدیمی اش را تبریک گفت. کشاورز در این متن که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده، نوشته است: «بعضی از آدم ها حالشان خوب است. حال نگاهشان حال دلشان زمان از این آدم ها گنج می سازد هر بار که م. تفاوت پسری که با شما قصد ازدواج دارد و پسری که قصد ازدواج ندارد... پسری که با شما قصد ازدواج دارد: ... ادامه مطلب همین که چمدانت را برمیداری همه میپرسند میخواهی کجا بروی؟ اماوقتی یک عمر تنهایی هیچ ازتو نمیپرسد کجایی! انگار همین چمدان لعنتی تمام ترس مردم از سفر است هیچ از تنهایی تو نمی ترسد! ............ مامانِ من یک آرزو تو زندگیش داشته، فقـــط یه آرزو! هیشکی اینو نمی دونه، حتی بابا هم نمی دونست. برای نوروز آرش و جلال که تعطیل بودند و من هم نرفتم شرکت و سر فرصت سفره هفت‌سین را چیدیم و برای شروع سالی جدید آماده شدیم. موقع تحویل سال مثل این دو سه سال اخیر بی اختیار من فقط گریه و شادی روح مامان‌م و سلامتی تک تک عزیزان‌م را آرزو .  امیدوارم که سال جدید برای همه‌ی عز.   شب آرزوها مجددا آغاز شد و من تنها در  حسرت  یک ارزو مانده ام     آرزویی که سال هاست در پی اش سختی های فراوان کشیده ام   شب ها بی خو ،روز ها بی قراری،هفته های تکراری،سوخته ام   خدایا در این شب پر از احساس و آرزو با گوشه چشمی به این دلم   و با تمام  خوبی  ها و . امشب از اون شباست ... دعوت شدیم تو یه باغ ویلا تو جنگل های آمل ... یه خونه خیلی قدیمی تو یه باغ چند هزار متری ... و آسمون بارونی ... بی هیچ تردیدی زیبایی افسونگری داشت که کمتر ی از آن بهرمند است اما اما ...به عقیده ام بهشت برین هم که باشد برای قلبی .. که نا شاد است ...زیبایی نخواهد بود ... آرز. امشب از خدا، خودِ خدا رو می خوام قهرمانی اپه بانوان کشور؛ قاره گوشی مدال برنز بزرگسالان را بر گردن آویخت آرزو قاره گوشی با ارایه بازیهای قدرتمند و زیبا و فقط با یک باخت، بر سکوی سوم اپه بزرگسالان کشور ایستاد. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر، مسابقات شمشیربازی قهرمانی بزرگسالان کشور در ا. بهترین آهنگ های قدیمی

تا بهار دل نشین آمده سوی چمن ای بهار آرزو بر سرم سایه فکن چون نسیم نو بهار برآشیانم کن گذر تا که گلباران شود کلبه ی ویران من تا بهار زندگی آمد بیا آرام جان تا نسیم از سوی گل آمد بیا دامن کشان چون سپندم بر سره آتش نشان بنشین دمی چون سرشکم در کنار بنشین نشان سوز نهان تا بهار دلنشین آمده سوی چمن ای بهار آرزو بر سرم سایه فکن چون نسیم نوبهار بر آشیانم کن گذر تا که گلباران شود کلبه ی ویران من بازآ ببین در حیرتم / بشکن سکوت خلوتم چون لاله تنها ببین / بر چهره داغ حسرتم ای روی تو آیینه ام / عشقت غم دیرینه ام بازا چو گل در این بهار / سر را بنه بر ام تا بهار دلنشین آمده سوی چمن ای بهار آرزو بر سرم سایه فکن چون نسیم نوبهار بر آشیانم کن گذر تا که گلباران شود کلبه ی ویران من
برای به لینک تلگرام زیر مراجعه فرمایید. آفرین بر مردمانِ با وفـــای گُل سفید
مردمان ساده، اما با صفای گُل سفید
گرچه دور از این بهشتم سال ها و سال ها
می تپد این دل هنوزم در هوای گُل سفید
از حاجی گله گرفته تا باغ های منگوده
خاطراتی دارَمَش از هر کجای گُل سفید
می نشست در موسمِ سرما بگوشم بی امان
نغمه ی مرغِ هوا، از جای جای گُل سفید
هر دَمی طفلِ دلِ من بی قرار و بی خیال
می کشد پر در هوای کوچه های گُل سفید
آرزو دارم که روزی در این دهستان راه روم
همچو مستی، تا ببوسم خاکِ پای گُل سفید
((۱۶ ساله که در حسرت یک دقیقه تنفس در هوای گُل سفید هستم)) ((خدایا، آرزو به دل نمانم ))
➰ارسالی از طرف یکی از بچه محلای عزیزمون که در خارج از کشور زندگی می کنند

مولاعلی ع
536 «ضِیاعُ العُمرِ بَینَ الامالِ وَ المُنى»
تلف شدن عمر بین امیدها و آرزوها است
تبه گردد از آرزو زندگى
کجا مرد نادان کند بندگى‏ نه دانا کند تکیه بر آرزو نیاید دگر، رفت چون آب جو=کتاب هزار گوهرسیدعطا ء الله مجدی=گردآوری : م.الف ز ائر ========================= مولاع. چَمدونم وسط اتاقمه. کمد لباسام رو هم خالی وسط اتاق. آهنگ های آلبوم جدید قمیشی پشت سر هم دارن پخش میشن. دامنِ مشکیِ کوتاهِ چین چین رو جلوی چشمام میگیرم. آه می کشم. می فرستمش ته کمد. کنار بقیه ی لباس ها. چی فکر می و چی شد؟ دو سال پیش عمرا فکر نمی بعد از درسم، در این نقطه باشم. ناشُکری ن. سال ۸۶ یا ۸۷ بود که برای بچه های خوابگاه دفترچه ی کارشناسی ارشد را گرفتم. از قبل می دانستم که رشته ای به نام ایران شناسی داریم اما دیگران هیچکدام اطلاع نداشتند. آن شب گفتم که علاوه بر شاخه های هنر، ایران شناسی هم می توانید بخوانید. از آن موقع تا حالا تعداد زیادی از دوستان این رشت. رایگان سینمایی جدید ایرانی بیدار شو آرزو با حجم کم و کیفیت بالا بیدار شود ارزو با حجم کم سینمایی بیدار شود ارزو با قانونی سینمایی بیدار شو ارزو

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] 1- داشتم تو وبلاگی مطلبی میخوندم و من اینطور میشه گفت که تکمیلش میکنم: گاهی یه چیزی تو مخ آدم استارت میخوره. استارت ممکنه روشنش کنه یا اصلاً روشن نشه. روشن که شد روش فکر میکنی و بعدش شاید بشه یه آرزو. آرزو رو هم که روش فکر کنی میشه یه هدف. هدف هم که باید تلاش کنی بهش برسی. حالا میفهم. یه فروردینی نه تکرار میشه نه تکراری ~~~~~~~~ یه قلب پر از احساس، یه اردیبهشتی ~~~~~~~~ هیچ وقت نمیشه یه داد ماهیو دور زد پس سعی نکن ~~~~~~~~ تیر ماهی ها مثل تیر تیزن جرات کردی زیر آبی برو ~~~~~~~~~~ مردادیا مردی هستن واسه خودشون اما نامرد هم دارن حواست باشه ~~~~~~~~ شهریور شش حرفه ولی شهریوری دوستت. با تماست سریع پیشت میایم...انقدر ترسیده ای که گریه ات بند نمی آید و سرت را روی پاهایم میگذاری...وحشت کرده بودی از ی که از او امنیتی نمیدی...من به فکر رفته ام و در خودم مانده ام...مانده ام...من خدا را اول شکر کنم که به جایی رسیده ام که دیگر آرزوی ندارم شاید جز آرزو...و اروز هر آنچه برای ه. دلم غرق غربت دلم غرق آه خدایا تو رحم کن به این #بی_گناه telegram