پردیس ابوریحان دان - اخبار روز


هتل آرا کیش توضیحات کیش هتل های کیش بهترین هتل های کیش هتل آرا کیش امکانات هتل آرا کیش هتل آرا کیش هتل آرا تور کیش اردیبهشت در گروه هتل های یک ستاره کیش قرار دارد. بازار پردیس دو کیش مقابل این هتل واقع شده است. این هتل مجموعا دارای 60 اتاق می باشد. هتل آرا به دلیل اینکه بتواند خدمات بهتری را به میهمانان تور کیش ارایه دهد به تازگی مورد بازسازی تور کیش فروردین 97 قرار گرفته است. نزدیک بودن هتل به دریا از امتیازات این هتل محسوب می گردد. بازار پردیس یک کیش ، بازار پردیس دو کیش و مجتمع تجاری کیش به هتل آرا کیش بسیار نزدیک هستند. امکانات هتل شامل: ، تلویزیون، یخچال تور کیش بهار 97، اینترنت، سرویس ایرانی، خانه، حمل و نقل، سوئیت، ل ، رستوران مجهر به انواع غذاهای ایرانی، کافی شاپ و... می باشد. آدرس : کیش، روبروی بازار پردیس 2 تصویر هتل آرا کیش تصویر هتل آرا کیش تصویر هتل آرا کیش تصویر ل هتل آرا کیش دیروز در دهمین روز جشنواره فجر سال 95 چهار در پردیس ملت با حضور عوامل و بازیگران شان اکران… شاهرود-مدیرکل راه آهن ش رق(۱) با بیان اینکه ان فنی قطار پردیس تهران-مشهد متوجه دود ناشی از نشت روغن بر روی یکی از کشنده ها می شوند، گفت: نقص مذکور رفع و قطار به مسیر خود ادامه داد.


هر ساله رشته ی کامپیوتر متقاضیان زیادی را برای رقابت در کنکور سراسری به خود جذب می کند . اولین موردی که علاقه مندان رشته ی کامپیوتر در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 97 مورد بررسی قرار می دهند ، های سراسری پذیرنده این رشته در کنکور 97 است . با توجه به این که اطلاع از کارنا. درصد و رتبه قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان 95 – 96 کارنامه قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان 95 - 96کارنامه قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان 95 – 96 برای ب اطلاعات بیشتر درباره کارنامه قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان 95 – 96 با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938 رشته ی فیزیوتراپی یکی از رشته های توانبخش است که هدف آن رساندن بیمار و یا معلول به استقلال لازم و کمک به بهبود جسمی و روحی او می باشد. وجود افرادی که در این رشته تخصص یافته اند در تمامی جوامع احساس می شود زیرا که فیزیوتراپیست ها در تیم پزشکی به زمین گیر نشدن سالمندان و معلولان کمک فراوانی می نمایند. مرکز ایران مشاوره کارنامه قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان 95 – 96 را برایتان فراهم نموده اند و برای پاسخگویی به سوالاتی در رابطه با شرایط تحصیل در های پردیس خودگردان و … می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. ادامه مطلب فراخوان کانون انشا ونویسندگی پردیس نسیبه: ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ ﴿۱﴾ سوگند به قلم، و آنچه را با قلم می‏نویسند با مراجعه به واحد فرهنگی پردیس و تکمیل فرم عضویت کانون،به جمع نویسندگان بپیوندید. ماجرای پیوستن پردیس افکاری بازیگر زن به جم ( )+ ع هایش ماجرای پیوستن پردیس افکاری بازیگر زن به جم( )+ع هایش پردیس افکاری و جم ادامه مطلب
هر ساله رشته ی شیمی متقاضیان زیادی را برای رقابت در کنکور سراسری به خود جذب می کند . اولین موردی که علاقه مندان رشته ی شیمی در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 97 مورد بررسی قرار می دهند ، های سراسری پذیرنده این رشته در کنکور 97است . با توجه به این که اطلاع از کارنامه آ ین رتبه قب.
هر ساله رشته ی شیمی متقاضیان زیادی را برای رقابت در کنکور سراسری به خود جذب می کند . اولین موردی که علاقه مندان رشته ی شیمی در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 97 مورد بررسی قرار می دهند ، های سراسری پذیرنده این رشته در کنکور 97است . با توجه به این که اطلاع از کارنامه آ ین رتبه قب.


هر ساله رشته ی عمران متقاضیان زیادی را برای رقابت در کنکور سراسری به خود جذب می کند . اولین موردی که علاقه مندان رشته ی عمران در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 97 مورد بررسی قرار می دهند ، های سراسری پذیرنده این رشته در کنکور 97 است . با توجه به این که اطلاع از کارنامه آ ین.


هر ساله رشته ی معماری متقاضیان زیادی را برای رقابت در کنکور سراسری به خود جذب می کند . اولین موردی که علاقه مندان رشته ی معماری در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 97 مورد بررسی قرار می دهند ، های سراسری پذیرنده این رشته در کنکور 97 است . با توجه به این که اطلاع از کارنامه آ . هتل آرا کیش توضیحات کیش هتل های کیش بهترین هتل های کیش هتل آرا کیش امکانات هتل آرا کیش هتل آرا کیش هتل آرا کیش در گروه هتل های یک ستاره تور کیش قرار دارد. بازار پردیس دو کیش مقابل این هتل واقع شده است. این هتل مجموعا دارای 60 اتاق می باشد. هتل آرا به دلیل اینکه بتواند خدمات بهتری را به میهمانان تور کیش ارایه دهد به تازگی مورد بازسازی قرار گرفته است. نزدیک بودن هتل به دریا از امتیازات این هتل تور کیش اردیبهشت محسوب می گردد. بازار پردیس یک کیش ، بازار پردیس دو کیش و مجتمع تجاری کیش به هتل آرا کیش بسیار نزدیک هستند. امکانات هتل شامل: ، تلویزیون، یخچال، اینترنت، سرویس ایرانی تور کیش اردیبهشت ماه 97، خانه، حمل و نقل، سوئیت، ل ، رستوران مجهر به انواع غذاهای ایرانی، کافی شاپ و... می باشد. آدرس : کیش، روبروی بازار پردیس 2 تصویر هتل آرا کیش تصویر هتل آرا کیش تصویر هتل آرا کیش تصویر ل هتل آرا کیش رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان های دماوند و پردیس از اجرای طرح نوروزی تشدید نظارت بر عرضه فرآورده های دامی و تشکیل کارگروه بهداشت امنیت در این شهرستان ها خبر داد. رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان های دماوند و پردیس از اجرای طرح نوروزی تشدید نظارت بر عرضه فرآورده های دامی و تشکیل کارگرو.
بسم او ... شاید تا شش ماه پیش واژه ی " پردیس" برایم مفهوم چندانی نداشت.بیشتر یادآور شهر های تازه ساخته شده ی اطراف تهران و مسکن های مهر کذایی و شهریه های سنگین بود. اما از روزی که برای ثبت نام اومدیم و خوابگاهی که تو قسمت پردیسِ علوم پزشکی قرار داشت، مفهوم این کلمه برام به کلی عو.
تهران یکی از بزرگترین های ایران به حساب می آید که در سال 1313 توسط رضا شاه تاسیس شد . این در فهرست ده برتر وزارت علوم ایران قرار دارد . از این رو می توان گفت که پذیرفته شدن در این آرزوی بسیاری از دانش آموزان مشغول به تحصیل است . امروزه تهران دارای 25 دانشکده ، 9 پردیس و 11 مرکز پژوهشی.

کارگاه پیشرفته نقشه کشی آسانسور با نرم افزار لیفت دیزاینر (کارگاه تکمیلی)
کد کارگاه 6404

پردیس فناوری کیش با هدف ارتقای سطح مهارت های شغلی برگزار میکند:
با رویکرد کاملا علمی و عملی برای توانمند سازی دانشجویان رشته های فنی آسانسور، کارآموزان و شاغلین بخش آسانسور و پله برقی توسط اساتید برجسته پردیس فناوری کیش برگزار می گردد.
با ارائه مدرک بین المللی
محل برگزاری : تهران
تاریخ برگزاری : 3 اسفند 1396
شهریه کارگاه : 250 هزار تومان
****با تخفیف دانشجویی 15 درصد ****
ثبت نام هم اکنون در پرتال ثبت نام متمرکز
ثبت نام هم اکنون در پرتال ثبت نام متمرکز

شهریه ی پردیس خودگردان آزاد 97 مساله ای است که ذهن داوطلبان ی 97 که قصد تحصیل در پردیس خودگردان آزاد 97 دارند را به خود مشغول می کند و همواره داوطلبان ی 97 در این باره سوال و ابهام دارند. داوطلبان علاقه مند به تحصیل در ی پردیس خودگردان آزاد 97 بایستی توجه کنند که شهریه این واحد ی نیز م.
پردیس خودگردان ( بین الملل ) علوم پزشکی همدان در کنکور 96 - 97 در نیمسال اول تحصیلی ، 16 دانشجو خانم و آقا می پذیرد . آ ین رتبه قبولی رشته دندانپزشکی پردیس خودگردان ( بین الملل ) همدان در کنکور 96 در منطقه 2 حدود 2509 و در منطقه 3 حدود 1321 بوده است . اطلاعات این مقاله می تواند بعد از اعلام .
کارنامه قبولی رشته پزشکی پردیس خودگردان 95 – 96برای ب اطلاعات بیشتر درباره کارنامه قبولی رشته پزشکی پردیس خودگردان 95 – 96 با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938چنانچه شما داوطلبان علاقه مند به تحصیل در رشته ی پز. نمایش «جادوگر کوچولو» همزمان با آغاز سال نو در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می رود. بنر لارج فرمت پوشاک بانوان پردیس
«کلمات مشابه»

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نقشه اتوکد فاز 5 شهر پردیس اختصاصی ارزان فایل نقشه کد فاز 5 شهر جدید پردیس بصورت کامل و دقیق با مقیاس صحیح تست شده و سالم نقشه مناطق (فاز ها) و طرح های پردیس در سایت آماده دریافت میباشد. برای اجرای بهتر از اتوکد 2013 و 2013 به بالا استفاده کنید. - نقشه شامل لایه های مختلف از جمله لایه کاربری اراضی و توپوگرافی(برخی مناطق)میباشد. - نقشه شامل لایه شبکه معابر میباشد. - قسمتی از جزئیات نقشه در ع ها قابل مشاهده هستند. - نقشه کلیه جزئیات از جمله پارسل و قطعات مس ی را نیز دارد. - اطلاعات هر ق ...
دریافت فایل «کلمات مشابه»

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نقشه اتوکد فاز 4 شهر پردیس اختصاصی ارزان فایل نقشه کد فاز 4 شهر جدید پردیس بصورت کامل و دقیق با مقیاس صحیح تست شده و سالم نقشه مناطق (فاز ها) و طرح های پردیس در سایت آماده دریافت میباشد. برای اجرای بهتر از اتوکد 2013 و 2013 به بالا استفاده کنید. - نقشه شامل لایه های مختلف از جمله لایه کاربری اراضی و توپوگرافی(برخی مناطق)میباشد. - نقشه شامل لایه شبکه معابر میباشد. - قسمتی از جزئیات نقشه در ع ها قابل مشاهده هستند. - نقشه کلیه جزئیات از جمله پارسل و قطعات مس ی را نیز دارد. - اطلاعات هر ق ...
دریافت فایل «کلمات مشابه»

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


مجتمع آموزشی علوم تندرستی در سال 1354 با پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی ، پرستاری و بهداشت شروع به کار کرد و بعد از گذشت چند سال و با فراهم شدن امکانات اولیه برای تدریس تمامی رشته های پزشکی ، در سال 1365 به علوم پزشکی همدان تبدیل شد . امروزه این دارای 6 دانشکده مختلف است و حدو. درصد و رتبه قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان 95 – 96کارنامه قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان 95 - 96کارنامه قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان 95 – 96برای ب اطلاعات بیشتر درباره کارنامه قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان 95 – 96 با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938رشته ی فیزیوتراپی یکی از رشته های توانبخش است که هدف آن رساندن بیمار و یا معلول به استقلال لازم و کمک به بهبود جسمی و روحی او می باشد. وجود افرادی که در این رشته تخصص یافته اند در تمامی جوامع احساس می شود زیرا که فیزیوتراپیست ها در تیم پزشکی به زمین گیر نشدن سالمندان و معلولان کمک فراوانی می نمایند. مرکز ایران مشاوره کارنامه قبولی رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان 95 – 96 را برایتان فراهم نموده اند و برای پاسخگویی به سوالاتی در رابطه با شرایط تحصیل در های پردیس خودگردان و … می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
پردیس ارس تهران از طریق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع ی برای سال 97 دانشجو می پذیرد .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
پردیس ارس تهران از طریق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع ی برای سال 97 دانشجو می پذیرد . ادامه مطلب زمان بندی ثبت نام کارشناسی ارشد پردیس کیش صنعتی شریف 97زمان بندی ثبت نام کارشناسی ارشد پردیس کیش صنعتی شریف 97اطلاعیه پردیس در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد 1397
(کنکور سراسری) ضمن عرض تبریک و خوش آمد گویی به پذیرفته شدگان گرامی آزمون سراسری مقطع کارشناسی ارشد در پردیس بین الملل صنعتی شریف، جزیره کیش، خواهشمند است جهت تسهیل در امور پذیرش و ثبت نامقطعی خود مطابق با برنامه زمان بندی زیر اقدام نمایید. ادامه مطلب آپارتمان کد : 1112
سه خواب - نوساز - صفر
180 متری - طبقه پنجم
دارای همه امکانات روز
بدون هیچ فضای پرتی
پنج طبقه - هر طبقه یک واحد
محیط خلوت و آروم
نما سنگ رومی
سند آماده آدرس : میدون خزر - پردیس قیمت : 450 میلیون
سحر قریشی در سی و پنجمین جشنواره فجر در پردیس ملت مجله مراحم : سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون در هشتمین روز از سی و پنجمین جشنواره فجر در پردیس ملت واقع در برج میلاد حضور یافت. سحر قریشی در جشنواره فجر , ادامه مطلب در حالی عمران پردیس پیش تر از افتتاح بخشی از مسکن مهر این شهر طی آذر و بهمن امسال خبر داده بود که به تازگی برنامه زمانبندی افتتاح این واحدها را تغییر داد. بر اساس اعلام جدید ۲۱ هزار و ۳۰۸ واحد تا داد آینده به صورت مشرواط افتتاح می شود.
پردیس خودگردان ( بین الملل ) علوم پزشکی مشهد در کنکور 96 - 97 در نیمسال دوم تحصیلی ، 24 دانشجو می پذیرد . آ ین رتبه قبولی رشته دندانپزشکی پردیس خودگردان ( بین الملل ) مشهد در کنکور 96 در منطقه 1 حدود 1219 ، منطقه 2 حدود 2080 و در منطقه 3 حدود 1028 بوده است . اطلاعات این مقاله می تواند بعد از اع. هتل آرامیس کیش هتل آرامیس کیش یکی از هتل های 4ستاره جزیره کیش و در بازار پردیس کیش می باشد.این هتل با امکانات ویژه در سای 1387 تاسیس شده است.یکی از ویژگی های این هتل نزدیک بودن به بازار پردیس 1می باشد.هتل آرامیش کیش با امکانات و خدمات رفاهی آماده پذیرایی از شما میهمانان تور کیش می .
طبق آمار سازمان سنجش هرساله حدودا 1 میلیون نفر در ماراتن نفسگیر کنکور سراسری شرکت می کنند . بسیاری از این داوطلبان هدف گذاری مشخصی در ذهن دارند و می دانند که برای قبولی در چه رشته و حتی چه ی پا در این مسیر می گذارند . داوطلبان برای این که دید بازتری نسبت به انتخاب رشته 97 خود برا. پاو وینت تحلیل وطراحی و پیاده سازی سیستم رزرواسیون هتل پردیس پاو وینت تحلیل وطراحی وپیاده سازی سیستم رزرواسیون هتل پردیس در 22اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx دسته بندی معماری بازدید ها 1 فرمت فایل pptx حجم فایل 109 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 22 فروشنده فایل کد کاربری 7466 تمام ف. رتبه و درصد قبولی رشته پرستاری پردیس خودگردان 95 – 96 رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری پردیس خودگردان 95 - 96رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری پردیس خودگردان 95 – 96 برای ب اطلاعات بیشتر درباره کارنامه قبولی رشته پرستاری پردیس خودگردان 95 – 96 با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938 رشته ی پرستاری این روزها طرفداران زیادی در میان داوطلبان کنکور تجربی دارد و حتی می توانیم بگوییم که جز مهمی از تیم پزشکی محسوب می گردد. حیطه فعالیت های پرستاران شامل کارهای مراقبتی ، حمایتی ، درمانی ، م ی ، هماهنگی ، مدیریتی می باشد. مرکز ایران مشاوره کارنامه قبولی رشته پرستاری پردیس خودگردان 95 – 96 را برای شما داوطلبان فراهم نموده و برای پاسخگویی به سوالاتی در رابطه با شرایط تحصیل در های پردیس خودگردان و رتبه قبولی رشته پرستاری در های مختلف می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. ادامه مطلب زمان بندی ثبت نام کارشناسی ارشد پردیس کیش صنعتی شریف 97زمان بندی ثبت نام کارشناسی ارشد پردیس کیش صنعتی شریف 97اطلاعیه پردیس در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد 1397
(کنکور سراسری)ضمن عرض تبریک و خوش آمد گویی به پذیرفته شدگان گرامی آزمون سراسری مقطع کارشناسی ارشد در پردیس بین الملل صنعتی شریف، جزیره کیش، خواهشمند است جهت تسهیل در امور پذیرش و ثبت نامقطعی خود مطابق با برنامه زمان بندی زیر اقدام نمایید.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] آ ین رتبه قبولی حقوق پردیس خودگردان 96 – 97آ ین رتبه قبولی حقوق پردیس خودگردان 96 – 97برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آ ین رتبه قبولی حقوق پردیس خودگردان 96 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099071647


رتبه در سهمیه
سهمیه قبولی
ت
شهر داوطلب
رشته

نوع دوره
کارنامه
9518
منطقه 1
مرد
تهران
حقوق
تهران (محل تحصیل کیش)
پردیس خودگردان
کارنامه


4174
منطقه 2
مرد
ساری
حقوق
تهران (محل تحصیل کیش)
پردیس خودگردان
کارنامه


7147
منطقه 2
مرد
یزد
حقوق
تهران (محل تحصیل کیش)
پردیس خودگردان
کارنامه


10661
منطقه 2
زن
ساری
حقوق
تهران (محل تحصیل کیش)
پردیس خودگردان
کارنامه


13268
منطقه 2
زن
ساری
حقوق
تهران (محل تحصیل کیش)
پردیس خودگردان
کارنامه


17109
منطقه 2
زن
کرج
حقوق
تهران (محل تحصیل کیش)
پردیس خودگردان
کارنامه


6155
منطقه 3
زن
م بید
حقوق
تهران (محل تحصیل کیش)
پردیس خودگردان
کارنامه


9434
منطقه 3
مرد
بجستان
حقوق
تهران (محل تحصیل کیش)
پردیس خودگردان
کارنامه


21781
منطقه 3
زن
عنبرآباد
حقوق
زابل
پردیس خودگردان
کارنامه
حقوق به عنوان یکی از زیر مجموعه های پر طرفدار گروه آزمایشی انسانی شناخته شده است، در واقع حقوق به شناخت مجموعه قوانین و مقرراتی که توسط قوه مقننه و مجریه برای ایجاد نظم در جامعه وضع شده است، می پردازد. دانشجویان این رشته باید دارای فن بیان قوی، جرات، جسارت، هوش بالا باشند در غیر این صورت در آینده شغلی خود دچار مشکل خواهند شد. رشته حقوق در هر مقطع دارای گرایش های متفاوتی می باشد که افراد می توانند بر حسب رتبه و علاقه وارد هر یک از این گرایش ها شوند.
بازار کار رشته حقوق: در صورتی که فرد دارای مدرک تحصیلی بالا و از تجربه و شهامت برخوردار باشد به همان نسبت بازار کار رشته حقوق بیشتر خواهد بود. دانشجو بعد از اتمام تحصیلات خود با شرکت در آزمون وکلا می تواند به عنوان پایه یک دادگستری وارد کار شود و یا عنوان مشاور حقوقی شرکت ها – سر دفتری، دفاتر اسناد رسمی آغاز به کار کند.
آ ین رتبه قبولی حقوق پردیس خودگردان 96 – 97
های ارائه دهنده رشته حقوق : به دلیل اهمیت این رشته در گروه آزمایشی انسانی و متقاضیان زیاد معمولا در اکثر های روزانه ارائه می شود مثلا در دفترچه انتخاب رشته گروه انسانی سال گذشته هایی همچون، اصفهان، ا هرا، بجنورد، تبریز، تهران، دامغان، ابوعلی سینا همدان و همچنین پردیس خودگردان تهران( محل تحصیل کیش ) این رشته را ارائه داده بودند. برای درک بیشتر از آ ین رتبه قبولی حقوق سراسری 96 – 97 و پردیس خودگردان نمونه هایی از کارنامه داوطلبان پذیرفته شده رشته حقوق را در ادامه مبحث قرار داده ایم که می توانید در صورت تمایل برای آگاهی کامل در این زمینه با مشاوره تحصیلی ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آ ین رتبه قبولی حقوق پردیس خودگردان 96 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099071647سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…
منبع : آ ین رتبه قبولی حقوق پردیس خودگردان 96 – 97 موجود - م - نویسنده : رومن رولان - مترجم : م .ا. به آذین - ناشر : ابوریحان - 4 جلدی - چاپ پنجم - تهران -1361 ش - 488 + 342 + 317 + 508؛ ص - رقعی - شومیز - همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی در ۷ فروردین ماه ۹۶، نمایش «سایه به سایه» به نویسندگی و کارگردانی داود فتحعلی بیگی در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می رود.