پاییز را به خاطر بسپار - اخبار روز

زمین در گردش مداری خود به دور خورشید با انحراف محوری 23.5 درجه ای پیمایش فصلها را برای مردمان دو نیم کره به تماشا می آورد اما از دید ناظر زمینی در طول سال خورشید در میان صور فلکی تغییر موقعیت داده و در زمانی که خورشید از دید ما از صفحه استوای زمین عبور کرده و به جهت جنوب آسمان میرو. فروشگاه کارت شارژ ایرانسل صورت زیبا پیر می شود...اندام زیبا تغییر خواهد کرد !!! اما یک انسان خوب همیشه انسان خوب خواهد ماند ... فروشگاه اینترنتی شارژ ایرانسل ﭼﻪ ﺁﺳﺎﻥ ﺗﻤﺎﺷﺎﮔﺮ ﺳﺒﻘﺖ ﺛﺎﻧﯿﻪﻫﺎﯾﯿﻢ؛ ﻭ ﺑﻪ ﻋﺒﻮﺭﺷﺎﻥ ﻣﯽﺧﻨﺪﯾﻢ ! ﭼﻪ ﺁﺳﺎﻥ ﻟﺤﻈﻪﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻫﻢ ﺗ. زمین را دوست دارم ، به خاطر زیباییش عشق را دوست دارم ، به خاطر قشنگیش قلبم را دوست دارم ، به خاطر عشق فرشته اش خدا را میپرستم ، به خاطر بزرگی اش بزرگی اش معلوم شده ، از خلق فرشته اش دوستت دارم خدا به خاطر آف فرشته ات همشهری آنلاین: به فال نیک گرفتیم و سریع با دوربین به بدرقه تان نشستیم. رنگین کمان پیش رویتان؛ به خاطر همین باران؛ به خاطر همین لبخند. درمسیریک رنگین کمان قدم بردار درمسیریک آواز قدم بردار وهمه چیزدررابطه با تو زیبا خواهد بود برای بیرون آمدن از هرغباری درمسیریک رنگین کمان راهی وجود دارد اما به یاد بسپار : برای ساختن یک رنگین کمان، هـم به آفتاب نیاز است، هـم به بـاران ! «ناوایوسانگ» خانم آرایشگر به یک خانم دیگر که به شدت نگران ریزش ابروهایش بود اطمینان داد؛ ابروهایش هیچ عیب و ایراد و مشکل و موردى ندارد و این پاییز است که مقصر است.چون پاییز اصولا فصل بدى است و در این فصل همه چیز مى ریزد از ابروى آدمیزاد گرفته تا برگهاى درختان! مثل ایی که به خاطر موسیقی متنشون معروف شدن، مثل بازی هایی که سوم شخص ن و از بیرون داری نگاهشون می کنی؛ تنهایی هامو دوست دارم به خاطر آهن ی که توی پس زمینه ش میتونه آزادانه و بدون هدفون پخش بشه، به خاطر نشستن و از بیرون مرور همه ی غم ها و شادی ها و دغدغه ها. به خاطر سر و کله زدن "م. پست هفتاد و ششم من تو پاییز بدنیا اومدم روی برگ های خشکیده ی زرد و نارنجیش قدم زدم زیر بارون هاش خیس شدم میگن پاییز حس سقوط میده به آدم میگن همه تو پاییز گذاشتند و رفتند همه تنهایی ها توی پاییز بوده ی ده بیشتر طول میکشه این حس غم شو درک نمیکنم کاش پاییز امسال سرخ باشه (ص):هر که با زنى به خاطر ازدواج کند، خداوند او را به مال وى واگذار میکند، و هر که با او به خاطر جمال و زیبائى ‏اش ازدواج نماید، در او چیزى را که خوشایند او نیست، خواهد دید، و هر که با وى به خاطر دینش ازدواج کند، خداوند تمامى این مزایا را براى او جمع می‏کند. فدریکو مایور: نه به خاطر دیگران، بلکه به خاطر خودمان هم که شده، باید به دیگران آموزش دهیم.
پاییز حال و هوایی دیگر شدن پاییز فصل ارباب رنگها پاییز ریزش برگ های خسته فصل دنیای حال و هوای دوباره حس بودن را حس زیبایی خبقت را رنگین کمان برگ درختان با رنگدانه ی زردش پاییز طبیعت را فصل خوش آب و هوای رنگ را حس قشنگ عاشقانه های مردم پاییز خزان،دلهای لرزان فصل درختانی با برگها. الان که سایت سنجش باز شد ممکن خیلی ها ناراحت شده باشن... ممکنه خیلی ها چ ون هنوزم اشک داشته باشه..
میدونم شاید خیلی موقع خوبی برای این حرفا نباشه اما یه چیزی رو بدون
؛خدا تورو خیلی دوست داره حتی بیشتر از خودت حتی بیشتر از مادرت... خودش خوب میدونه چی برات بهتره.. .دلت رو بهش بسپار. حس پاییز ... پاییز فصل من ...زیبــــــــــــــــــــــــــــــاترین فصل آفرینش ... عروس فصل ها پاییز...آغازت خجسته پاییز... پ.ن: ممنون از همه انی که این روزها به وبلاگم سر میزنن ...چقدر حس خوبیه که تو اولین روز پاییز میبینی آمار بازدیدکنندهای وبت به بالاتر از 1000 توی یه روز رسیده ...مم. یک ماه رمضون دیگه ... یک حال و هوای دیگه .. و من کلی آرزو تو دل افطار و سحر ... صدای ربنا موقع افطاری ..لقمه های نون و پنیر ... خوشحالم خداجون یک بهار دیگه هم دیدم ... اما اینکه تهنایی سحری می خورم .. اینکه نفسم به خاطر بالابودن قندش نمی تونه روزه بگیره کمی دلم میگیره ... ای جونم موقع افطار . تو زندگیم خیلی قضاوت شدم تو به خاطر ظاهر غیر معمولمتو خونه به خاطر باورهای متفاوتم تو محل کار به خاطر راحتی و دورو نبودنم تو موسیقی به خاطر راحت بودنم
و بدترین نوع قضاوتو امروز شنیدم توسط مادر دوستم ...هی میگم بیخیال حرف مردم، ولی به شدت داره روم تاثیر میذاره نمیدونم گاهی دل. برف میاد، ایمیل بالقوه ی محبوبم میرسه دستم، میگه گرنت گرفته، و باید بارو بندیلمو جمع کنمو آماده ی رفتن بشم، خواهرک توی مصاحبه قبول شده و حتی داره برمیگرده وطن با دختره تیلش، و تو، و تو، و تو رسیده باشی همین حوالی... قشنگ بشه زندگی تو چشم به هم زدنی..درست مثل این چند خط.
پ.ن: سر گ. و «ایاک نعبد» یعنی اگر من در یک اداره، وقت ، اول همه به خانه آمده و به می‏ایستم نه از ترس حراست است و نه به خاطر اینکه مرا اهل بدانند و در نتیجه نسبت به من خوشبین شده و امتیازات لازم را ب نمایم، و نه به خاطر این است که از این رهگذر جلب اعتماد دیگران نمایم. «ایاک نعبد» یعنی اگر به د.
"هوالمحبوب"
پاییز برای من فصل رویا ساختن است،
فصلِ قدم زدن در کوچه و خیابانِ خیال ها، ساختن و حض بردن از بودن و ماندن! این احساس از کودکی همراهم بوده و هست. من هنرمند نیستم. با احساس نیستم. بویی از عشق هم نبرده ام. تمامِ روزهایم پر می شود با دروس منطق و فلسفه و اصول، کلام و . مرد وقتی عاشق زنی می شود در دل خود پنهانش می کند مبادا که دیگران او را ب ند اما زن وقتی عاشق شد آن را جار می زند تا ی برای نزدیک شدن به آن مرد تلاش نکند. مرد به خاطر یک عقیده هر ی را قربانی می کند و زن به خاطر یک نفر هر عقیده ای را. "مرد عقل است و زن قلب" به همین خاطر در هر رابطه ای زن ب. میشه خدا رو حس کرد / تو لحظه های ساده تو اضطراب عشق و / گناه بی اراده بی عشق عمر آدم / بی اعتقاد می ره هفتاد سال عبادت / یک شب به باد می ره ❤ را به خدا بسپار ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﺍ ! ﺍﮔﺮ ﺩﺭ ﮐﺎﺭ ﺗﻮ ﭼﻮﻥ ﻭ ﭼﺮﺍ ﮐﺮﺩﻡ، ﺧﻄﺎ ﮐﺮﺩﻡ ……. ﻭ ﮔﺮ ﺩﺭ ﻧﺎﺍﻣﯿﺪﯼ ،ﺗﮑﯿﻪ ﺟﺰ ﺑﺮﮐﺒﺮﯾﺎ ﮐﺮﺩﻡ، . تو را به جای همه انی که نشناخته ام دوست می دارم تو را به خاطر عطر نان گرم برای برفی که اب می شود دوست می دارم تو را به جای همه انی که دوست نداشته ام دوست می دارم تو را به خاطر دوست داشتن دوست می دارم برای اشکی که خشک شد و هیچ وقت نریخت لبخندی که محو شد و هیچ گاه نشکفت دوست می دارم تو . به گزارش مشرق، رو مه کیهان در واکنش به سخنان نوشت: باید دید تمردان ت یازدهم، با این پرونده پر از خالی اقتصادی و با این اوضاع آشفته و رکود حاکم بر تولید، همچنان خود را فرشته نجات مردم می دانند و ترجیح می دهند به همه به جز خودشان حمله کنند یا شرمنده می شوند به خاطر بابک زنجانی ها، . بعضی آدمها را به خاطر تیپ و قیافه شان دوست داریم... بعضی ها را به خاطر اخلاقشان... بعضی ها را به خاطر سوادشان... بعضی ها را به خاطر حرف زدنشان... بعضی ها را به خاطر افکارشان... بعضی ها را هم بی علت دوست داریم... از همان نگاه اول،از همان کلمه ی اولی که رد و بدل میشود، بدون هیچ شناختی، بدون. دلت را، وجودت را، قلبت را به من بسپار دستت را به من بده به دست هایی که همیشه برای تو باز است در من عشقی است که به نام تو شعله می کشد عزیزم عزیز همیشه ام چقدر دوستت دارم و در نبودنت دوست داشتن را درد می کشم بگو کجای جهان ایستاده ای که لحظه لحظه های نوشتنم هم دچار تو شده تو در میان وا. با رودخانه روان شو خودت را رها کن و به دست رودخانه بسپار. رودخانه در حال حرکت بسوی دریاست و تو را نیز با خود به دریا می برد. حتی لازم نیست شنا کنی. دریا مظهر هستی است و تا زمانیکه دریا را نی به دلیل محدودیتها و حد و مرزها نمی توانی کامروا شوی. تمام حد و مرزها، اسارت آفرین هستند. . بعضی وقتها به آسمان خیره شده
و مشغول تماشای شهاب ها میشوم.
ستاره ها یک نمایش مجانی اند
و من به خاطر دیدن آنها پولی نمیدهم.
نمی شود به خاطر فقر و به خاطر شدن
به یک لقمه نان و فنجانی چای از تفکر غفلت کرد. آس و پاس های پاریس و لندن
جرج ارول روزها آمدند و رفتند، می آیند و می روند گر میشود گذشت از خاطراتی که هر روز شکل گرفتند تا امروز کنار پنجره ی رو به حیاط بنشینیم و فنجان چای به دست مرورشان را عادتمان کنیم ؟یادم هست گلایه می کردی از نبودن هایشدلواپسی هایت را در برابر چشمانمان ورق می زدی اما با لبخندی که عادت همیشگی لبهایت بود و تنها خدا میدانست در آن قلب پرتپش آن روزهایت چه می گذشت.سفرهایش تمام شد.روزها را اکنون در کنارش خاطره میسازی.راستیاز دلتنگی هایت ،دلواپسی هایت و قلب پرتپش آن روزها یادی می کنی؟میگویند خاطرات بد را باید به دست فراموشی سپرداما میگویمآن روزها را به خاطر بسپار تا مبادا در لابه لای روزمره گیهایت بودنش و در کنارت حس ش عادتی شود برای نادیده انگاشتنش.تو هنوز همان مینایی و اوهنوز همان مرد رویاهای سالهای تنهاییتو اکنون در سرآغاز ورق زدن فصلی جدید از فصل های زندگی ات هستیآرزویم اینست که به لبخند خدا بشوی هر روز دچارو به لطفش بسپاری دل خویشو همه ابواب بهشتش بگشاید بر رویتو تنت سالم و روزگارت خوش باد.

تقدیم به مینا خانم،خواهر گلم، در سال روز تولدش گالری ع پاییز. ع پاییز ع پاییز با کیفیت بالا ع پاییزی عاشقانه ع پاییز بارانی ع پاییز زیبا ع پاییز عاشقانه ع پاییز … ع های پاییزی زیباترین ع های پاییزی ع فصل خزان ع های پاییزی, ع برگهای رنگی پاییز ع های عاشقانه پائیزی زیباترین ع های درختان پاییزی,ع فصل … ع پاییزی عاشقانه ع نوشته . دل به من بسپار سوزانا تامارو بهمن فرزانه انتشارات پنجره سال نشر : 1393 راوی دختر جوانی است که پس از چندین سال زندگی تنها به پیش مادربزرگش برگشته که او را بزرگ کرده . دختر به یاد دوران طفولیت خود می افتد او به دنبال چرایی زندگی اش ریشه اش و دلیل احساساتش می گردد. مادر وی در 4 سالگی اش. خیلی اوقات به یادت میام اینجا واسه من مثل یه یادبود میمونه خیلی دوستت داشتم و تو عشق پاک من بودی منو به خاطر کی رها کردی ارزششو داشت؟ به خاطر ی که .............................. حالا من هیحی کاش به خاطر خودت یه روز حداقل تو دل خودتم که شده حقیقتو بدونی عاقبت بخیر بشی ب شب عجیبی بود .. با یار رفته بودیم ید .. اولین حقوق یار را داده اند .. قرار بود ید کنیم .. میان پاساژ گردی مان رفتیم کافه پاییز 81 .. نشستیم و یار حرف زد .. برایم از احترامی گفت که دوست ندارد به واسطه صمیمیت از بین رود .. از اینکه دوست ندارد احتراممان داخل خانه کمتر از خارج خانه شود .. از . پیش وت فوتبال ایران گفت: اگر الان در آسیا تیم برتریم به خاطر سرمایه گذاری در تیم های پایه یا داشتن امکانات نیست بلکه فقط به خاطر استعداد های کشورمان است. دیروز اولین شیشه ی توی بالکن ش ت. پاییز باید یهو بیاد.محکم بیاد.با اون جذبه همیشگی اش.کلموس مثل اون شعر:خیزید و خز آرید که هنگام خزان است.. خیابون تا پنج سانت پر برگ رنگی باشه.بارون بزنه به شیشه.نقل بباره سر عابرا.باد بیاد چترارو ت بده انقدر محکم که مجبور شی چشاتو ببندی تا شن توشون. روحم کدر شده به خاطر بدخلقی با همسر به خار جر و بحث با دوستان به خاطر وقت تلف های خارج از حد( یعنی من یه حدی از اتاف وقت رو حق خودم می دونم : ) به خاطر خیلی چیزهای دیگه راه پاک شدن هم بازه ماه شعبانه وسجاده م دو متر اون طرف تر پهنه ولی یه چیزی مفقوده یه چیزی ما بین توفیق و اراده برام . در دورترین مرزهای شهریور، آشوبی می بینم خبر، به خود می بالد حامل آمدن پاییز است در میانه ی راه کدام بوسه ایم؟ کاش غفلت نکنیم لب ها، حواریون عشق بزرگند چندان به قدیسان حسادت نکن بوسه های ژرف مرتبه ای کمتر از معراج ندارند. اگر به هم نین یم زندگی وقتی برای شیدن به ما ندارد به روزها. حس می کنم اگه نمی گفتم به خاطر نفسم می بود. به خاطر اینکه چیزی نشه و بقیه چیزی فکر نکنن پیش خودشون و اینکه من اب نشم و کلا خب راحت تر بود. اما خب واسه نفسم بود.... به خاطر خدا انجام دادم. اگر خدا خواست و رفتیم، توکل به خودش که خوب پیش بره. خدایا می خوام خالص برای خودتون باشه. اگه خیره ا. برای تو میگویم.برای تویی که یک همزاد در ذهن پریشان منو پل ایجاد کردی... برای... تو را به جای همه انی که نشناخته ام دوست می دارم تو را به خاطر عطر نان گرم برای برفی که اب می شود دوست می دارم تو را برای دوست داشتن دوست می دارم تو را به جای همه انی که دوست نداشته ام دوست می دارم تو را به . بانو در خانه تکانی دلت نگرانی هایت را بتکان خاطراتت را نمیگویم دور بریز اما قاب نکن به دیوار دلت در جاده ی زندگی نگاهت که عقب عقب باشد زمین میخوری زخم برمیداری و درد میکشی بانو نه از بی مهری ی دلگیر شو نه به محبت ی دلگرم بخاطر آنچه که از تو گرفته شده، دلسرد مباش تو چه میدانی شاید.. روز آ قبل اینکه برویم محضر، بی هوا بغلم کرد. سفت ِسفت. در ساعات آ سعی عبثی داشتیم برای یادآوری عشق. عین وقتی که میخواهی آب از مشتت بیرون نریزد؛ خوب هم می دانی تلاشت بی فایده است دیگر... حالمان که جا آمد بغض باران ش ته بود. به خاطر همه ی روزهای خوب و بد و شیرین و تلخ. به خاطر سالهای با. مسیر خودت را برو،حقیقت خود را بجوی،از قلبت پیروی کن،به دنبال خوشبختی درونی ات باش،و بگذار هر به راه خویش برود  در هر و هر چیز به دنبال نیکی باش و بگذار عشق و شادی ات هر روز به جهان بتابد. جهان خلقت راه های بیشماری برای برآوردن خواسته ات دارد  فقط ارسال پیامت را انجام بده و ب.