پایگاه دانش knowledge base به جای پایگاه اطلاعات - اخبار روز

مشخصات فنی سوئیچ 24 پورت سیسکو (switch 24 port cisco ws-c2960x-24ts-l) total 10/100/1000 ethernet ports: 24 uplink interfaces: 4 sfp cisco ios software image: lan base unicast mac addresses: 16k ipv4 unicast direct routes: 2k ipv4 unicast indirect routes: 1k ipv4 qos aces: 500 ipv4 security aces: 625 flash memory: 128 mb for lan base & ip lite skus, 64 mb for lan lite skus dram: 512 mb for lan base and 256 mb for lan lite cpu: apm86392 600mhz dual core console ports: usb (. کاربران سیستم دانش آموزی متوسطه دوم(دانا) جهت رفع برخی اشکالات حداقل یکبار با تیک زدن گزینه: "در هنگام ورود به سیستم اصلاح حروف و سایر روتین های سوابق انجام شود " در صفحه اصلی ورود به سیستم ، وارد سیستم مدرسه شوند برای دریافت نگارش روی یکی از لینکهای زیر کلیک کنید. در صورت قطع بو.


بررسی الگوریتم موازی کاوش الگوهای متناوب در محیط های موازی و توزیع شده
بررسی-الگوریتم-موازی-کاوش-الگوهای-متناوب-در-محیط-های-موازی-و-توزیع-شدهپروژه و گزارش کامل به همراه چکیده، فهرست، شکل، ج و منابع، چکیده: کاوش الگوهای متناوب از پایگاه داده های تراکنشی یک موضوع مهم میباشد. در سال های اخیـــــر تکنیک های زیادی برای الگوهای متناوب برمبنای fp-tree که فقط نیاز به دو بار پیمایش پایگاه داده دارد پبشنهاد شده است. به هر حال وقتی پایگاه ... فایل

حمید سبزواری دارفانی را وداع گفت. حسین ممتحنی مشهور به حمید سبزواری شاعر پیش وت انقلاب به دلیل کهولت سن و بیماری، بامداد روز شنبه مورخ بیست و دوم داد ماه 1395 ، در سن 91 سالگی در بیمارستان تریتا دارفانی را وداع گفت. (1) گزارش مشروح فارس از تشییع پیکر سبزواری بدرقه شاعری که اشعارش شن. توجه برای ثبت نام اول ابت ضروریست قبل از ثبت در سامانه سنجش حتما ابتدا در سناد قسمت "ثبت مشخصات دانش آموز جدید" اطلاعات دانش آموز را تکمیل فرمایید در صورتی که اطلاعات دانش آموز در سال قبل(پیش دبستانی) تکمیل نشده بعد از وارد کد ملی دانش آموز از قسمت ثبت مشخصات دانش آموز و تکمیل کلیه اطلاعات(حتی پدر و مادر) در آ ین قسمت تیک گزینه ثبت نام برای سنجش سلامت را انتخاب فرمایید اگر با خطای ادامه مطلب به گزارش تیزلند، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، مهدی علی اکبرزاده اظهارکرد: دانش آموزان پس از 9 ماه تلاش در طول سال تحصیلی نیازمند برنامه ریزی مناسب جهت گذراندن اوقات فراغت در فصل تابستانی هستند، بنابراین فراهم فضاهای تفریحی و با نشاط برای .

cbr یا case-based reasoning یک تکنیک مبتنی بر دانش knowledge-based است که از دانش قبلی برای مورد مشابه جدید استفاده می کند. در سیستم های واقعی نیز کارشناس یا متخصص مربوطه با استفاده از تجربیات گذشته خود، برای حالات مشابه جدید تصمیم گیری و برنامه ریزی می کند، در حقیقت او با ایجاد تغییرات جزئی در پارامترهای مسئله، سیستم را برای افق زمانی جدید آماده میکند. درستی این روش در این است که مورد جدید معمولا تغییرات مهم و اساسی با مورد افق زمانی قبلی ندارد. بنابراین بخشی از برنامه قبلی می­تواند دوباره مورد استفاده واقع شود که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد. استفاده از تکنیک knowledge-based در مسائلی که تجربیات غنی و دانش زیادی در آن وجود دارد میتواند بسیار مفید باشد. در عمل، فرموله تجربیات به عنوان مجموعه ای از قوانین در حوزه های پیچیده کار ساده ای نیست. برای مثال در rule-based expert system، با جمع آوری تجربیات، دانش و مدل سازی آنها و ایجاد قوانین اساسی، مقدار قابل توجهی از برنامه را آماده خواهد شد و از دست دادن تنها یک قانون ممکن است به استدلال و برنامه ای ناقص منتهی شود. و در بعضی از حوزه های مشکلتر، تکمیل قوانین اساسی غیر ممکن است. گاهی اوقات در بعضی از حوزه های دانش بدساخت یا ill-structured، اینکه بخواهیم چنین جزئیات زیادی را با صراحت به عنوان قواعد و قوانین مدل کنیم دشوار، و یا غیر ممکن است. cbr یک تکنیکی بسیار خوب برای مواجهه با موارد گریبانگیر اشاره شده در بالاست. جمع آوری حالات، که به طور ضمنی می تواند جذب دانش محسوب شود، از مدل سازی این مسئله به شکل مقررات نسبتا آسانتر است و در صورت عدم مطابقت دقیق می توان از case base مورد مشابه ای را پیدا کرد، که معمولا در مورد مسائل پیچیده این اتفاق رخ میدهد، در این زمان ممکن است جواب مورد مشابه با کمی تغییر یا حتی بدون تغییر به عنوان یک نقطه شروع خوب برای مسئله جدید بکارگرفته شود. با استفاده از تکنیک های تطابق، انتخاب و جستجو، cbr توانایی بالقوه در حل جواب های مسائل پیچیده دارد، که که سبب صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد. در cbr، سیستم میتواند بروز شود به این شکل که جواب های موردهای جدید که با این تکنیک بدست آمده را به مجموعه جوابهای قبلی اضافه میکنیم.(توانایی یادگیری در cbr) بنابراین عملکرد سیستم با استفاده از یادگیری و اضافه دانش های جدید بهبود پیدا میکند که منتهی به صرفه جویی در بسیاری از تلاش های انسانی و حل مسائل جدید میشود.


مقدمه ­ای بر داده ­کاوی

در دو دهه قبل توانایی های فنی بشر در برای تولید و جمع آوری داده ها به سرعت افزایش یافته است عواملی نظیر استفاده گسترده از بارکد برای تولیدات تجاری، به خدمت گرفتن کامپیوتر در ب و کار، علوم، خدمات تی و پیشرفت در وسائل جمع آوری داده، از اسکن متون و تصاویر تا سیستمهای سنجش از دور ای، در این تغییرات نقش مهمی دارنددسته بندی
کامپیوتر و it


فرمت فایل
doc


حجم فایل
249 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
31
دریافت فایلمقدمه ­ای بر داده ­کاوی


فروشنده فایل
کد کاربری 15
تمام فایل ها

در دو دهه قبل توانایی های فنی بشر در برای تولید و جمع آوری داده ها به سرعت افزایش یافته است. عواملی نظیر استفاده گسترده از بارکد برای تولیدات تجاری، به خدمت گرفتن کامپیوتر در ب و کار، علوم، خدمات تی و پیشرفت در وسائل جمع آوری داده، از اسکن متون و تصاویر تا سیستمهای سنجش از دور ای، در این تغییرات نقش مهمی دارند[‎1].
بطور کلی استفاده همگانی از وب و اینترنت به عنوان یک سیستم اطلاع رسانی جهانی ما را مواجه با حجم زیادی از داده و اطلاعات می کند. این رشد انفجاری در داده های ذخیره شده، نیاز مبرم وجود تکنولوژی های جدید و ابزارهای خ ری را ایجاد کرده که به صورت هوشمند به انسان یاری رسانند تا این حجم زیاد داده را به اطلاعات و دانش تبدیل کند: داده کاوی به عنوان یک راه حل برای این مسائل مطرح می باشد. در یک تعریف غیر رسمی داده کاوی فرآیندی است، خ ر برای است اج الگوهایی که دانش را بازنمایی می کنند، که این دانش به صورت ضمنی در پایگاه داده های عظیم، انباره داده[1] و دیگر مخازن بزرگ اطلاعات، ذخیره شده است. داده کاوی بطور همزمان از چندین رشته علمی بهره می برد نظیر: تکنولوژی پایگاه داده، هوش ، یادگیری ماشین، شبکه های عصبی، آمار، شناسایی الگو، سیستم های مبتنی بر دانش[2]، حصول دانش[3]، بازی اطلاعات[4]،محاسبات سرعت بالا[5] و بازنمایی بصری داده[6] . داده کاوی در اوا دهه 1980 پدیدار گشته، در دهه 1990 گامهای بلندی در این شاخه از علم برداشته شده و انتظار می رود در این قرن به رشد و پیشرفت خود ادامه دهد [‎2].
واژه های «داده کاوی» و «کشف دانش در پایگاه داده»[7] اغلب به صورت مترادف یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. کشف دانش به عنوان یک فرآیند در شکل1-1 نشان داده شده است.
فهرست مطالب
1 مقدمه ای بر داده کاوی... 3
1-1 چه چیزی سبب پیدایش داده کاوی شده است؟. 4
1-2 مراحل کشف دانش.... 6
1-3 جایگاه داده کاوی در میان علوم مختلف... 11
1-4 داده کاوی چه کارهایی نمی تواند انجام دهد؟. 12
1-5 داده کاوی و انبار داده ها 13
1-6 داده کاوی و olap. 14
1-7 کاربرد یادگیری ماشین و آمار در داده کاوی... 15
2- توصیف داده ها در داده کاوی... 15
2-1 خلاصه سازی و به تصویر در آوردن داده ها15
2-2 خوشه بندی 16
2-3 تحلیل لینک... 16
3- مدل های پیش بینی داده ها17
3-1 cl ification. 17
3-2 regression. 17
3-3 time series. 18
4 مدل ها و الگوریتم های داده کاوی... 18
4-1 شبکه های عصبی 18
4-2 decision trees. 22
4-3 multivariate adaptive regression splines(mars). 24
4-4 rule induction. 25
4-5 k-nearest neibour and memory-based reansoning(mbr). 26
4-6 رگرسیون منطقی... 27
4-7 تحلیل تفکیکی 27
4-8 مدل افزودنی کلی (gam). 28
4-9 boosting. 28
5 سلسله مراتب انتخابها29
منابع

داده ­کاویدادهپایگاه داد شف دانش


سیویلیکا یا مرجع دانش، یک پایگاه تخصصی است که به نمایه سازی و نشر مجموعه نشر مجموعه مقالات همایش و کنفرانس های داخل کشور ایران می پردازد. این پایگاه توسط تعدادی از ها و کنگره های ایران به عنوان مرجع پایگاه تخصصی معرفی می شود لینک سایت سیویلیکا سیویلیکا لینک عضویت در سایت عضویت مقاله novel conception of current fault limiter on high temperature superconductor base با word دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است فایل ورد مقاله novel conception of current fault limiter on high temperature superconductor base با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد و مراکز تی می باشد. این پروژه توسط. بهینه سازی پایگاه داده نقش موثری در سرعت لود شدن سایت های پویا و داینامیک خواهد داشت و یکی از نکات کلیدی در بهبود سئو سایت می باشد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس پلاگین های موثری برای بهینه سازی دیت س خود دارد که بهتر است هرچند وقت یکبار از آنها برای پا ازی پایگاه داده سایت استفاد.
تحقیق امنیت در پایگاه دادهتحقیق-امنیت-در-پایگاه-داده تحقیق امنیت در پایگاه داده، در قالب فایل word و در حجم 29 صفحه. بخشی از متن: امنیت، پشتیبانی و نگهداری منابع دیجیتالی از موارد مهمی است که راه کارهای خاص خود را دارد . این تحقیق به امنیت اطلاعات و مسائل مرتبط با آن خواهد پرداخت... فایل دادستان انتظامی مالیاتی سازمان مالیاتی از آ ین اخطار خود به بانک ها و موسسات اعتباری که به این سازمان اطلاعات مورد نیاز پایگاه اطلاعات مودیان را نمی دهند، خبر داد. به گزارش پایگاه فرهنگ مالیاتی، عباس بهزاد در اینباره گفت: در صورت عدم همکاری تا مهلت تعیین شده، علیه این بانک ها . نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات را اجرا نمایید. توجه: قبل ازدریافت نگارش جدید - قبل ازبروزآوری پایگاه و بعد از بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید.

نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات را اجرا نمایید. توجه: قبل ازدریافت نگارش جدید - قبل ازبروزآوری پایگاه و بعد از بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید.

منبع: sanjesh5502.blog.ir
نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات را اجرا نمایید. توجه: قبل ازدریافت نگارش جدید - قبل ازبروزآوری پایگاه و بعد از بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید.

منبع: sanjesh5502.blog.ir نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات را اجرا نمایید. توجه: قبل ازدریافت نگارش جدید - قبل ازبروزآوری پایگاه و بعد از بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید.

منبع: sanjesh5502.blog.ir
پایگاه ا پسی expasy یک پایگاه بیوانفورماتیکی تحت مدیریت موسسه بیوانفورماتیک سوییس (sib) قرار دارد. این پایگاه یک پورتال تلفیقی دارد که دسترسی بسیاری از منابع، پایگاه ها و ابزارهای محاسباتی علمی را در حیطه های مختلف علوم زیستی فراهم می نماید. در این پست راهنمای فارسی کار با این پایگاه ارائه می شود.


عنوان: راهنمای استفاده از پایگاه ا پسی expasy
نام فایل: expasy-farsi-guide-www.genetica.ir.pdf ایجاد کننده: نامعلوم
زبان: فارسی
فرمت: pdf حجم فایل: 1.31 مگابایت
پاو وینت کارگاه نرم افزار ی شیمی (جعبه ابزا ایگاه داده ها) جعبه ابزا ایگاه داده ها چیست؟ جعبه ابزار پایگاه داده ها یکی از پهناورترین مجموعه ابزارهای مطلب می باشد.این جعبه ابزار شما را قادر به انتقال داده ها (هم ورودی و هم وجی) ورابطه بین مطلب و یک پایگاه داده مشهور می سازد. با ای. 436 تحقیق: نحوة ایجاد یک پایگاه داده و شئی ها و نمودار آن 25 صفحه فایل ورد 436 تحقیق: نحوة ایجاد یک پایگاه داده و شئی ها و نمودار آن 25 صفحه فایل ورد فهرست: تعریف پایگاه داده شکل داده ها ایجاد نمودار پایگاه داده تغییر دادن جزئیات نشان داده شده در یک نمودار یایگاه داده استفاده از نمودار پایگاه داده برای نگهداری پایگاه داده ایجاد شئی های پایگاه داده نسخه برداری از یک پایگاه داده باز گرداندن یک پایگاه داده استفاده the database maintenance plan wizard تعریف پایگاه داده منظور از ایجاد یک پایگاه داده ها ، سازماندهی داده ها به گونه ای ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] 436 تحقیق: نحوة ایجاد یک پایگاه داده و شئی ها و نمودار آن 25 صفحه فایل ورد 436 تحقیق: نحوة ایجاد یک پایگاه داده و شئی ها و نمودار آن 25 صفحه فایل ورد فهرست: تعریف پایگاه داده شکل داده ها ایجاد نمودار پایگاه داده تغییر دادن جزئیات نشان داده شده در یک نمودار یایگاه داده استفاده از نمودار پایگاه داده برای نگهداری پایگاه داده ایجاد شئی های پایگاه داده نسخه برداری از یک پایگاه داده باز گرداندن یک پایگاه داده استفاده the database maintenance plan wizard تعریف پایگاه داده منظور از ایجاد یک پایگاه داده ها ، سازماندهی داده ها به گونه ای ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] گوگل اسکولار پایگاه علمی است که در آن هزاران نشریه نمایه می شوند و مقالات چاپ شده در هر نشریه نیز دردسترس می باشد. البته بسته به سیاست های هر نشریه یا پایگاه علمی، میزان دسترسی به نسخه کامل مقاله از نشریه ای به نشریه دیگر متفاوت است. برای مثال برخی نشریات مقالات خود را به صورت ن.   رایگان کتاب مهارت های مطالعه / برای دانش آموزان و دانشجویان   رایگان کتاب مهارتهای مطالعه برای دانشجویان و دانش آموزان و محصلین .................................................................................. توضیحات:;.....: دانشجو و دانش آموز عزیز, موفقیت شما در به میزان زیادی به مهارت های تحصیلی شما بستگی . توجه: این رساله دارای نقشه و رندر تری دی م می باشد که در صورت نیاز می توانید از طراحی معماری => سینما و آمفی تئاتر نماید. یا روی لینک آن در بالا کلیک کنید.
——
رساله معماری خانه نمایش و موسیقی صبا از سایت معمارنشان memarnashan
این سایت ها ی با ارائه آمار آنلاین آ ین تغییرات وبانک گسترده اطلاعاتی از 2005تا اکنون تمام نمودارهای مورد نیاز را به صورت آماده دراختیار می گذارند ...
دریافت فایل
پایگاه خبری ین نیوز، به عنوان تنها پایگاه خبری اختصاصی نظام ی های ساختمان، کشاورزی، معدن و صنفی رایانه و همجنین پرببینده ترین پایگاه خبری حوزه ی، در راستای سیاست های حمایت رسانه ای و معنوی از همایش های علمی کشور، اقدام به همکاری برای برگزاری چهارمین کنفرانس ملی فن آوری در . on the basis of the science of physiology the human body is composed of billions of cells and tissues. with the p age of time, the cells get old and worn out and wither away and young cells take their place. this is how the schedule of life goes on. that thing which worn the man out and stop the cells from performing their activity and work and brings the gift of death to man are the harmful microbes which enter the human body from various ways and start a combat against the cells and annihilat. اختصاصی از فایلکو پاو وینت در مورد پایگاه داده چند رسانه ای با و پر سرعت . پاو وینت در مورد پایگاه داده چند رسانه ای فرمت فایل: پاو وینت تعداد اسلاید: 28         مقدمه استفاده از متن برا ی نگهدار ی داده ها l داده های م ی مدیا l به مجوعه متن، گرافیک و صدا برای نمایش اطلاعات l ه.
فرمانده نیروی هوایی با حضور در پایگاه شهید حسینی بیرجند از بخش های مختلف این پایگاه بازدید کرد.
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی به همراه حجت ال و المسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی ، سرتیپ دوم معتمد فرمانده حفاظت اطلاعات و جمعی .
پاو وینت-ارزشی -صلاحیت-بالینیپاو وینت ارزشی صلاحیت بالینی فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: ppt
affpagecntحجم فایل: 3571affproductpriceبخشی از متن:
تعداد اسلاید:86

نوع فایل: power point (قابل ویرایش)


professional competence
•the habitual and judicious use of communication, knowledge, technical skills, evidence based decision making, emotions, values, and reflection to improve the health of the individual patient and the community.

“به کارگیری عادت گونه و مدبرانه دانش، مهارتهای ارتباطاتی، مهارتهای عملی، استدلال بالینی، عواطف، ارزشها و باز شی در فعالیت حرفه ای روزمره، در جهت خدمت به فرد و جامعه'


what is clinical competency?
the ability to handle
a complex professional task by
integrating knowledge, skills and attitudes.

تلفیق دانش، مهارت عملی و نگرش های حرفه ای در ضمن انجام یک وظیفه بالینی پیچیده  فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است. اطلاعات داروی سدیم تیوسولفات sodium thiosulfate مرکز و پایگاه اطلاعات و مشخصات داروها، دارویاب، اطلاعات دارویی- www.daruyab.blog.ir نام علمی دارو (ژنریک): sodium thiosulfate
گروه دارویی: antifungals
داروهای ضد قارچ

موارد مصرف: این دارو به عنوان داروی کمکی در درمان مسمومیت با سیانید، همراه با نیتریت سدیم و برای جلو گیری از سمیت کلیوی ناشی از سیس پلاتین استفاده می شود. ادامه مطلب نگارش ۱۸٫۵ دانا متوسطه (۹۶/۰۱/۲۱) با تغییرات زیر قابل دریافت می باشد. رفع مواد مطرح شده نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزآوری پایگاه واقع دربخش تسهیلات را اجرا نماییدوتوجه نمایید یکبار قبل ازبروزآوری پایگاه ویکبار بعداز بروزآوری پایگاه از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید. نگ. "ایران تندر "پایگاه جامع اطلاعات مناقصات ومزایدات مناقصه عملیات جابجایی، طراحی، ید، نصب و راه اندازی یک دستگاه مخزن مناقصه ید،اجرای فونداسیون و نصب یک واحد مخزن مناقصه ید هفت نوع فلنج اطلاعات مناقصات،مزایدات و استعلام بها مرتبط با ب و کارتان را از پایگاه جامع "ایران تندر" در. تحقیق و بررسی در مورد بستر نرم افزاری پروژه طرح جامع لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 21 گزارش توجیهی انتخاب بستر نرم افزاری پروژه طرح جامع سازمان آمار ، اطلاعات و خدمات کامپیوتری شهرداری اصفهان زمستان 1381 فهرست مقدمه 3 الف – انتخاب سیستم م. رشته علم اطلاعات و دانش شناسی امروزه با سرعت گرفتن حرکت به سمت جامعه دانشی، اهمیت اطلاعات و دانش بیش از پیش آشکار شده است. ظهور پسوند دانش برای مفاهیمی مانند جامعه، اقتصاد، توسعه و نظایر آن به خوبی نشان دهنده این است که امروزه دانش و دانایی نقش اساسی در جامعه دارد. در این میان . داده داده (data) دارای تعاریف مختلفی است، به طور کلی داده ها کلمات و ارزش های واقعی هستند که از طریق مشاهده و تحقیق بدست می آیند، به عبارت دیگر داده نمودی از وقایع، معلومات، رخدادها، پدیده ها و مفاهیم می باشد. در محاسبات، داده به اطلاعی گفته می شود که به شکلی مناسب برای انتقال و پ. اختصاصی از یارا فایل مقاله مدیریت پایگاه داده با و پر سرعت . لینک پرداخت و در "پایین مطلب"  فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)  تعداد صفحات:22 تاریخچه پایگاه داده ها در اولین روزهای پیدایش محاسبات الکترونیک به کار گرفته شدند. اما اکثر آنها برنامه های سفارشی ای بودند که. ویژه سوالات درس اصول طراحی پایگاه داده با پاسخ نامه: ویژه: قیمت فقط ۲۰۰۰ تومان related image شرح مختصر: نمونه سوالات درس اصول طراحی پایگاه داده با پاسخ نامه به صورت pdf پایگاه داده یا دیت س database به مجموعه ای از اطلاعات منظم و ساماندهی یافته گفته می شود که بیشتر در قالبی که برای سیستم های قابل خواندن و دسترسی باشد ذخیره می شوند. پایگاه داده در اصل مجموعه ای سازمان یافته از اطلاعات است. با یکی دیگر از نمونه سوالات درس های مربوط به کامپیوتر در خدمت شما دوستان عزیز هستیم. در این پست نمونه سوالات درس اصول طراحی پایگاه داده با پاسخ نامه را آماده کرده ایم که مربوط به سال های ۸۸ تا ۹۲ بوده در فایل pdf تهیه شده اند. برای دریافت فایل لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید. http://file-folder.ir/1396/06/02/ -ویژه-سوال…-اصول-طراحی-پایگ/ ‎ این مقاله به نمونه هایی از سیستم های اطلاعاتی بازاری (mis) می پردازد: بانک اطلاعات تجاری شرکت های تحقیقاتی تخصصی در حال توسعه پایگاه داده های تجاری هستند، این پایگاهها حاوی اطلاعات صفات جمعیت، محیط ب و کار، پیش بینی های اقتصادی، صنعت و عملکرد شرکت ها، و موارد دیگرمی باشند. شرکت . ترجمه مقاله بررسی نقش مدیریت ارتباط با مشتری (crm) سیستم های خلق دانش مشتری
ترجمه مقاله بررسی نقش مدیریت ارتباط با مشتری (crm) سیستم های خلق دانش مشتری در 32 صفحه ورد قابل ویرایش به زبان فارسی به همراه اصل مقاله انگلیسی
مشخصات فایل
تعداد صفحات32حجم0 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocدست.  ebscoo  یکی از پیشگامان جهانی دسترسی به اطلاعات از طریق خدمات اشتراک مجلات چاپی و الکترونیکی ، تولید و توسعه پایگاهای اطلاعاتی تحقیا تی ، دسترسی پیوسته به بیش از ۱۰۰ پایگاه اطلاعاتی و هزاران مجله الکترونیکی است . شرکت ebsco تعداد زیادی پایگاه اطلاعاتی تمام متن مختص  خود دا. داده کاوی، پایگاه ها و مجموعه های حجیم داده ها را در پی کشف واست اج دانش، مورد تحلیل و کند و کاوهای ماشینی (و نیمه ماشینی) قرار می دهد. این گونه مطالعات و کاوش ها را به واقع می توان همان امتداد و استمرار دانش کهن و همه جا گیر آمار دانست. تفاوت عمده در مقیاس، وسعت و گوناگونی زمینه ه.