پایگاه خبری لرنا - اخبار روز


"قانون اختیارات اطلاعاتی" ، ایران را جزو کشورهای متخاصم قرار داد

تاریخ انتشار : شنبه 7 مرداد 1396 ساعت 13:50
مجلس نمایندگان روز با قاطعیت آرا قانون اختیارات نهادهای اطلاعاتی را در مورد کشورهای ایران، روسیه، چین، کوبا و کره شمالی به تصویب رساند.

به گزارش ایسنا، به نقل . خودرو نگاهی به ولوو xc90 شاسی بلند محبوب ایران به نقل از پایگاه خبری یوزرو – خودروی ولوو یکی از بهترین و ایمن ترین خودروی جهان هم محسوب می شود که در تست های مختلف تصادفات توانسته بالاترین رتبه را اخذ نماید.یکی از این مدلها ولوو xc90 شاسی بلند suv می باشد که در عین زیبایی یکی از ایمن . خبری
مذهبی
خبری
پ ن : شورای نویسندگان بنارانه،مصیبت وارده رابه خانواده های خدادادی وسایر منسوبین،بویژه جناب امان اله خدادادی،تسلیت عرض نموده ،علو درجات برای مرحوم وصبر وشکیبایی برای بازماندگان ازخداوندبزرگ خواستاراست.
خبری
پ ن :اصلاحیه آگهی تسلیت مرحوم خدادادی که توسط خانواده مرحوم تغییریافت.
خانواده محترم خدادادی مصیبت وارده راتسلیت عرض می کنم.(مسلم جعفری) به پایگاه خبری و اطلاع رسانی
نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خوسف
خوش آمدید. در این وبلاگ سعی شده است اخبار و تازه ها، اطلاع رسانی گردیده و سایر مطالب آموزشی و معرفی به فراخور زمان منتشر گردد. دسته بندی های گوناگون شامل «میراث فرهنگی»، «صنایع دستی»، «گ. تعاونگر وبلاگ نویس خوزستانی برگزیده شد
یک پایگاه خبری- تحلیلی از برگزیده شدن حبیب اله بهرامی بیرگانی تعاونگر و وبلاگ نویس خوزستانی در مسابقه وبلاگ نویسی تعاون خبر داد. به گزارش تعاون آنلاین، برگزیدگان مسابقه وبلاگ نویسی تعاون از سوی هیات داوران اعلام شد. با اتمام مراحل داوری نخستین مسابقه وبلاگ نویسی تعاون، برگزیدگان این ماراتون علمی– فرهنگی از سوی هیات داوران معرفی شدند. "علی رییسان فرد"- "حبیب الله بهرامی بیرگانی" و "رضا محمودی درخش" به ترتیب مقام های اول تا سوم را ب د. گفتنی است: این مسابقه که با هدف ارتقا و ترویج فرهنگ تعاون در میان عموم مردم و گسترش رویکرد اقتصادی و ا جتماعی به امر تعاون هم زمان با هفته تعاون در سال جاری آغاز شده بود که پس از دریافت آثار ارسال شده و اتمام مرحله داوری امروز با اعلام برگزیدگان به پایان رسید. داوری این آثار توسط ۳ عضو به نمایندگی از معاونت تعاون، پایگاه خبری تعاون آنلاین و مجموعه پرشین بلاگ و یک عضو بی طرف انجام شده است. زمان و شیوه دریافت جوایز به زودی از طریق پایگاه خبری– تحلیلی تعاون آنلاین به نشانی اینترنتی www.taavononline.ir اعلام می شود. گفتنی است: حبیب اله بهرامی بیرگانی که از پیش وتان مطبوعات کشور و بخش تعاونی اقتصاد است- تا کنون در جشنواره ها و مسابقات فرهنگی و ادبی مقام های ارزنده ای ب کرده است.   بیچاره خانواده های کارمند !   "  پایگاه خبری تحلیلی اعتدال " خبری
خبری
جناب سرهنگ محمدکهنسال درسال درتاریخ 67/02/05 وارد پاسداران شدند ولباس مقدس این نهاد رابرتن د.ایشان در دوران خدمت در مسؤلیت های فراوانی رابرعهده گرفتند تا دراین نهاد به نحواحسن به کشور ومردم خدمت نمایند.بعضی از سمت های ایشان به شرح ذیل می باشد:
مسؤل نیروی انسانی خارگ ،جانشین واحدبسیج خارگ،فرمانده حوزه مقاومت بسیج آبپخش،حوزه اداری وکارگزینی حضرت رسول(ص)دشتستان،فرمانده حوزه مقاومت هجرت بخش بوشکان،مسؤل ارزشی دشتستان،مسؤل قضایی دشتستان،مسؤل تربیت بدنی دشتستان.
ایشان با مسؤلیت معاون دشتستان درتاریخ 96/08/05 پس ازسی سال خدمت صادقانه وفداکارانه ،مفت به بازنشستگی شدند .
پ ن :شورای نویسندگان بنارانه ضمن تبریک به جناب سرهنگ کهنسال،بابت خدمت به جامعه و بویژه مردم روستای بنارآبشیرین(دیارنخل و رود)ازایشان قدردانی می نماید.امیدواریم در دوران پس ازکار وتلاش درکنارخانواده روزهای خوب وخوشی راسپری نماید.

خبریخبری

خبری
خبری
ع : قاسم شجاعی
گرامیداشت عباس کیارستمی در جشنواره قلیبیه تونس برگزاری جشنواره بین المللی آماتور قلیبیه در تونس با مراسم گرامیداشت عباس کیارستمی، کارگردان صاحب سبک سینمای ایران همراه بود. به گزارش اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات ی، سی ویکمین جشنواره بین المللی آ. پایگاه خبری میدل ایست آی نوشت 400هزار آواره کُرد د ی جنگ آنکارا با پ.ک.ک مجبور هستند به اروپا بگریزند اما رئیس جمهور ترکیه به پناه دادن به آوارگان سوری افتخار می کند. به زودی بزرگترین موزه تلگرامی کشور توسط بنیاد تاریخ و میراث فرهنگی البرز راه اندازی خواهد شد . از عموم علاقمندان دعوت به عمل می آید تا پیشنهادات و نقطه نظرات خود را به آدرسهای ذیل ارسال نمایند . روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد تاریخ و میراث فرهنگی البرز ========================== آدرس ا. ایستگاه های پرتاب فضاپیما پایگاه فضایی بای ور (جمهوری قزاقستان - قبلاً جزئی از اتحاد جماهیر شوروی). این پایگاه تا سال ۲۰۵۰ در اجاره روسیه است. پایگاه فضایی کندی (ایالات متحده ) پایگاه فضایی گویان در گویان فرانسه (سازمان فضایی اروپا) پایگاه خبری «الف»، یادداشت دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور را پیرامون برنامه های بخش فرهنگ در لایحه اصلاح شده «برنامه ششم توسعه کشور» منتشر کرد. به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، پایگاه خبری «الف»، روز (14 مهرماه) با انتشار یادداشتی از علیرضا مختا ور، دبی.
حمله موشکی یمن به پایگاه هوایی ملک فیصل عربستان یگان موشکی یمن اعلام کرد که پایگاه هوایی «ملک فیصل» در عربستان را هدف حمله موشکی قرار داده است.بر اساس این خبر، یک موشک بالستیک کوتاه بُرد پایگاه نظامی ملک فیصل در منطقه «خمیس مشیط» در عسیر را هدف قرار داده است.با این حال شبکه خبری العربیه مدعی شده است که سامانه دفاع هوایی عربستان موفق شده این موشک را پیش از اصابت به هدف در هوا نابود کند.در حالی که ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان به صورت شبانه روز در طول سه سال گذشته خانه ها و زیرساخت های شهری در یمن را هدف بمباران های هوایی و حملات خود قرار داده است، و کمیته های مردمی یمن در پاسخ، اه نظامی عربستانی را هدف قرار می دهند و بر خلاف ادعای ریاض به مناطق مس ی در این کشور حمله ای نداشته اند.انتهای پیام/

برچسب ها: جوان - تحولات منطقه ، یمن ، عرب سایت ندای ایرانیان http://irneda.ir/fa/news/47594/%d8%ac%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%85%d8%b1%d8%af%d9%85-%d8%af%d8%b1-%d9%86%d9%82%d8%af%d9%87%d8%a7-%da%a9%d8%ac%d8%a7%d8%b3%d8%aa پایگاه خبری شوشان http://shooshan.ir/fa/news/56094/%d8%ac%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%85%d8%b1%d8%af%d9%85-%d8%af%d8%b1-%d8%a2%d9%86%e2%80%8c%da%86%d9%87-%d9%86%d9%82%d8%af-%d9%85%db%8c-%d8%b4%d9%88%d8%af-%da%a9%d8%ac%d8%a7%d8%b3%d8%aa پروژه پایگاه داده sql server - فروشگاه مواد غذایی دسته: اسکیئول sql فرمت فایل: pdf حجم فایل: 4326 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 20 پروژه مقاطع کاردانی و کارشناسی کامپیوتر درس پایگاه داده sql server با عنوان فروشگاه مواد غذایی پایگاه داده فروشگاه مواد غذایی شامل : یک دیت س 10 view 5 table 2 rule 20 query 10 proc می. یک پایگاه خبری به نقل از یک منبع آگاه انگلیسی از درخواست کمک ت بحرین از نخست انگلیس در سفر اخیر وی به منامه، برای سرکوب انقل ون بحرین خبر داد. پاو وینت پایگاه داده چند رسانه ای پاو وینت پایگاه داده چند رسانه ای دسته بندی کامپیوتر و it فرمت فایل pptx حجم فایل 61 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 29 دریافت فایل فروشنده فایل کد کاربری 4674 تمام فایل ها پاو وینت پایگاه داده چند رسانه ای در 29 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx مقدمه مد.

از سوی تحلیل گران اینوستینگ اعلام شد؛
مهم ترین رویدادهای اقتصادی جهان در روزهای آینده
عصر بازار- بازارهای مالی جهان طی روزهای آینده تمرکز زیادی روی نشست بانک مرکزی اروپا خواهند داشت.


مهم ترین رویدادهای اقتصادی جهان در روزهای آینده0به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از کالا خبر ، به نظر می رسد نشست پنجشنبه بانک مرکزی اروپا و تصمیماتی که درباره برنامه محرک پولی و یداری اوراق قرضه گرفته می شود، تاثیر زیادی بر نوسانات بازارهای بین المللی در روزهای آینده خواهد داشت.
به نظر می رسد بانک مرکزی اروپا در این نشست نرخ بهره را بدون تغییر حفظ خواهد کرد. فعالان اقتصادی به دقت کنفرانس خبری ماریو دراگی را زیر نظر دارند. دیدگاه های وی درباره تورم و اینکه چه زمانی برنامه محرک پولی 2500 میلیارد یورویی پایان خواهد یافت، از اهمیت زیادی برخوردار است.
نتایج انتخابات ایتالیا و تحولات آلمان نیز اهمیت زیادی دارد.
بیانیه نشست بانک مرکزی ژاپن نیز تاثیر مهمی بر نوسانات بازارهای بین المللی خواهد داشت. پیش بینی می شود بانک مرکزی ژاپن نیز در پایان نشست دو روزه نرخ بهره را بدون تغییر حفظ کند.
آمارهای اشتغال در ماه فوریه نیز قرار است منتشر شود. شاخص فعالیت بخش خدمات بریتانیا نیز دوشنبه منتشر می شود. پیش بینی می شود این شاخص به 53.3 واحد رسیده باشد.
آمارهای تجاری چین نیز قرار است پنجشنبه منتشر شود. پیش بینی می شود صادرات چین در ماه فوریه با رشد 13.9 درصدی روبرو شده است.
جلسه شورای پایگاه ی صلح اباد با حضور فرماندهی محترم حوزه کویری فجر در تاریخ 1395/6/9 برگزار گردید. محتوای جلسه :معرفی اعضای شورای پایگاه خدمت فرماندهی حوزه و گزارشی از عملکرد چند ساله پایگاه ارایه گشت. ادامه ع ها در ادامه مطلب رو مه الیوم السابع چاپ مصر مدعی شد برخی منابع در کشورهای عرب خلیج فارس گفتند قطر به ایران اجازه می دهد در خاکش پایگاه نظامی ایجاد کند. پایگاه اینترنتی این رو مه مصری نوشت: دشمنی قطر با براداران عربش و تلاش آن برای برهم زدن امنیت ملی و تهدید منافع و ثبات این کشور ها و اجازه به «دش. از تاریخ بیست وهشتم مهرماه دور جدید درس اخلاق حضرت آیت الله مصباح یزدی ـ دامت برکاته ـ از سر گرفته خواهد شد یک قدم که براى تحصیل علم برمى دارید، یک قدم هم براى تحصیل اخلاق خوب و تهذیب بردارید. ( ـ قدس سره ـ) از تاریخ بیست وهشتم مهرماه دور جدید درس اخلاق حضرت آیت الله مصباح یزدی ـ . گزارش کارآموزی عمران در ساختمان اسکلت ف ی پایگاه جهانی سلطانیه جیا جیا، پیر ترین س پاندای جهان که در قفس زندگی می کرد، یکشنبه شب در سن 38 سالگی، که معادل 114 سالگی در انسان است، در یک پارک تفریحی در هنگ کنگ مرد. پایگاه خبری ترا اسپانیا با اشاره به بیانیه مسئولان اوشن پارک (ocean park ) هنگ کنگ اعلام کرد که این ماده س پاندا که وضعیت سلامت او در هفته ه. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (entekhab.ir) : در سازمان ملل متحد از شعار مرگ بر امریکا در ایران انتقادکرد. ... پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (entekhab.ir) : از باراک اوباما درخواست شده تا به عنوان یکی از اعضای هیات منصفه دادگاه های شیکاگو حضور داشته باشد. ... پایگاه خبری انتخاب به نقل از المانیتور نوشت: دونالد ترامپ و حیدر العبادی نخست عراق در تماس تلفنی ای که داشتند درباره حضور ایرانی در منطقه نیز مذاکراتی را انجام دادند. درنیمه اول امسال 4 تن ازعزیزان وبزرگواران همولایتی مفت به بازنشستگی شدندکه شورای نویسندگان بنارانه این افتخاررابه این بزرگان که ازافرادشایسته وبادانش سازمانهای خودبودندتبریک وتهنیت معروض می دارد.
1-- احمدزمانی -- آ ین سمت ایشان مدیریت برق شهرستان دشتستان بودکه درتاریخ 96/4/1 مفت به بازنشستگی گ د.
2-- حسین شجاعی ------آ ین سمت ایشان مدیریت حسابداری تلفیقی ومبادلات س رستی بانک انصار که درتاریخ 96/5/17 مفت به بازنشستگی گردیدند.
3--عبداله حقیقت -------- آ ین سمت ایشان ریاست بانک تجارت شعبه مرکزی برازجان که درتاریخ 96/6/20 مفت به بازنشستگی گردیدند.
4--ابراهیم بوستانی ----- آ ین سمت ایشان ریاست بانک تجارت شعبه بازاربوشهرکه درتاریخ 96/6/28 مفت به بازنشستگی گردیدند.
حسین شجاعی احمدزمانی

عبداله حقیقتابراهیم بوستانی بررسی امنیت پایگاه های اطلاعاتی آماری

چکیده :
پایگاه اطلاعاتی آماری (sdb) پایگاهی است که از آن استفاده می کنند تا اطلاعات آماری است اج شده از ثبت ها را به استفاده کننده ها برگردانند تا برای تحلیل های آماری از آنها استفاده کنند. گاهی اوقات، با ربط دادن اطلاعات کافی داده های محرمانه ای در مورد یک شخص را می توان حدس زد. نمونه ای از اطلاعات محرمانه ذخیره شده در sdb ممکن است در مورد حقوق ها یا تاریخچه پزشکی اشخاص باشد. مسئله مهم، فراهم امنیت برای sdb در مقابل افشا شدن اطلاعات محرمانه می باشد. یک پایگاه اطلاعاتی در صورتی امن خواهد بود که با سوال های در دسترس نتوان هیچگونه اطلاعاتی را از آن حدس زد. یکی از شیوه های کنترل امنیتی که در نوشته ها توصیه شده است شامل، در مورد محدودیت سوال پرسیدن است: مسئله امنیت این است تا استفاده از sdb را محدود کند، یک مکانیسم کنترل معرفی کند، به شکلی که هیچ اطلاعات محافظت شده ای را نتوان از سوال های در دسترس به دست آورد. جین و اوزمویوگلو یک مکانیسم کنترل معرفی د به نام audit expert (متخصص بازبینی) که فقط سوال های sum، یعنی میزان خاصی از اطلاعات ثبت شده اشخاص در دسترس استفاده کننده ها هستند. این مدل سوال sum منجربه چند مسئله بهینه سازی چالش انگیز می شود. فرض کنید n تا ثبت عددی {z1,…,zn} در پایگاه اطلاعاتی وجود دارد. یک مسئله طبیعی این است تا تعداد سوال های sum قابل پاسخ را به حداکثر برسانیم، یعنی تعداد جمع زیرمجموعه {z1,…,zn} که می توان آنها را
بازگرداند، به شکلی که هیچ کدام از عددهای zi را نتوان از این سوال ها حدس زد. در این مقاله محدوده های محکمی را برای این عدد تحت محدودیتهایی روی سایز و بُعد مجموعه های سوالی ارائه می دهیم.
برای فایل روی لینک زیر کلیک کنید.
معاون درمان علوم پزشکی جندی شاپور در خصوص مرگ یک خانم جوان مسجدسلیمانی که در برخی پایگاه ها خبری علت آن تزریق پنی سیلین ذکر شده بود توضیحاتی ارائه داد.

حمله مسلحانه به کاخ پادشاهی عربستان در جده
شنبه 15 مهر 1396 ساعت 13:20

منابع خبری از حمله مسلحانه به کاخ پادشاهی عربستان در جده خبر می دهند.
به گزارش جهان نیوز؛ منابع خبری از حمله مسلحانه به کاخ پادشاهی عربستان در جده خبر می دهند.
بر اساس اعلام رسانه ها، یک تروریست در این حمله کشته شده است.
حمله مسلحانه به کاخ پادشاهی عربستان در جده
طراحی سایت خبری ، طراحی وب سایت خبری با بالاترین کیفیت در تجارت گستر شهریار مسلما یکی از نیازهای اصلی هر فردی در تمام طول تاریخ اطلاع از اخبار و حوادث روزمره می باشد . این امر با پیشرفت های حال حاضر اهمیت بسیاری پیدا کرده و ابعاد وسیع تری را هم در بر می گیرد . مردم امروزه نه تنها . اولین پایگاه هوانیروز در شیراز افتتاح شد آرم اولین پایگاه رسمی هوانیروز با نام سیدال (ع) در شیراز افتتاح شد. به گزارش مشرق، اولین پایگاه رسمی هوانیروز با نام سیدال (ع) و با حضور حسین سلامی جانشین فرمانده کل و محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی در شیراز افتتاح شد. پایگاه ظرفیت بیش از ده ها بالگرد را دار بوده و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است. در این پایگاه از بالگردهایmi17، 205، 214، 206 و 209 استفاده خواهد شد. حوزه عملیاتی پایگاه هوانیروز سیدال ی استان های فارس، هرمزگان، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، بوشهر و ک یلویه و بویراحمد است. منبع: فارس در تاریخ 95/6/9 ساعت 16 کارشناس محترم بسیج کارگری کشور آقای عظیمی ، رئیس محترم سازمان بسیج کارگری استان کرمان جناب سرهنگ باقری و فرمانده محترم حوزه کارگری شهید برونسی از پایگاه مقاومت بسیج ابوذر گروه صنایع سیمان کرمان بازدید د. پایگاه خبری-تحلیلی فردا پاس در عمق کریم انصاری فرد در پشت م عان قطر با کنترل توپ و ضربه دقیق مهدی طارمی همراه شد تا تیم ملی ایران به گل اول خود دست لینک های : کیفیت 178p کیفیت 266p کیفیت 356p ب خدمت شکارچیان محترم بالا ه پس از ماهها انتظار ودوری ازصدای شلیک گلوله وبوی باروت فصل شکار رسید ولی متاسفانه نه از سهمیه خبری هست ونه از پروانه شکار -روز بهمراه چهار نفر از دوستان تصمیم گرفتیم که به اولین شکار پاییزی بریم ساعت 8صبح به طرف یکی ازشکارگاههای اطراف ایرانشهر حرکت . باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می دهد؛ /پایگاه نظامی "مثلث " ترکیه را بهتر بشناسیم + نقشه و تصاویر حضور نیروهای ترکیه در پایگاه نظامی "مثلث " شائبه های جاسوسی علیه کشورهای همسایه توسط "آنکارا" را افزایش می دهد. به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه باشگاه خبرنگاران جوان ؛ حزب عد و توس. لینک عضویت در کانال مخصوص ابوموسی و هرمزگان تلگرام کانال تلگرام ابوموسی - هرمزگان بهترین اخبار و زیباترین تصاویر آهنگ ها و کلیپ ها در چنل مرکز هرمزگان و ابوموسی تلگرام ورود به کانال ابوموسی هرمزگان تلگرام با کلیک روی لینک زیر https://telegram.me/joinchat/eizftkdwo0qfr1oyug7szw برای ورود به کانال رو. به ابتکار پایگاه خبری پاپایا و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان سرباز و پیام نور راسک، مسابقه ای برای انتخاب بهترین ع ثبت شده از سفره هفت سین به وسیله دوربین مردم برگزار می شود.
رایگان کتاب گناهان کبیره / جلد اول و دوم 1 و 2
رایگان کتاب گناهان کبیره / جلد 1 و 2

...................................................


توضیحات::......:کتاب گناهان کبیره شهید دستغیب, از نظر علمى بسیار ارزشمند و از نظر منابع و ارجاعات بسیار استوار است و مطالب را با استفاده از آیه ‏ها و روایت ‏ها, رسا و شیوا بیان مى‏ کند. این کتاب با مقدمه‏ اى شروع مى‏ شود و با ضمیمه ‏اى درباره توبه و حکایت‏ هاى بیدار کننده پایان مى ‏یابد........ بخش اول کتاب, درباره گناهانى است که افزون بر کبیره بودن, وعده عذاب هم بر آنها داده شده است. بخش دوم نیز به سه نوع گناه مى‏ پردازد:;;

گناهانى که در قرآن مجید یا روایت معتبر, وعده صریح یا ضمنى به آتش و عذاب بر آن داده شده است.....
گناهانى که در کتاب یا سنت, تصریح شده باشد به اینکه از یکى از گناهان کبیره ‏اى که کبیره بودنش از روى آیه ‏هاى قرآن یا سنت, قطعى و ثابت شده است.....
گناهانى که نزد دین‏داران, بزرگ است.....

............................................................
نام کتاب ;;: گناهان کبیره / جلد 1 و 2
نویسنده ;;: عبدالحسین دستغیب
تعداد صفحه ;;: 828
حجم فایل :;; 8,470 کیلوبایت
.............................................................
...برای اینجا کلیک کنید...


کتاب گناهان کبیره – جلد 1 و 2 / -کتاب-گناهان-کبیره... کتاب گناهان کبیره – جلد 1 و 2 . ... بخش اول کتاب, درباره ... نام کتاب : گناهان کبیره – جلد ... گناهان کبیره - پایگاه رایگان کتاب /گناهان-کبیره ... پایگاه رایگان کتاب. ... می توانند به کتاب «گناهان کبیره ... در روایت اوّل و دوّم ... کتاب های شهید دستغیب / -کتاب-های-شهید-دستغیب کتاب گناهان کبیره یکی از آثار با ارزش شهید ... 1; درسی و ... جلد دوم; رایگان کتاب خاطرات ... کتاب گناهان کبیره برای موبایل /کتاب-گناهان-کبیره-برای... کتاب گناهان کبیره یکی از آثار با ... 1; درسی و ... آیزاک آسیموف جلد اول; کتاب ... کتاب گناهان کبیره – جلد 1و2 - شبکه خبری تحلیلی نیوز کتاب گناهان کبیره ... جلد 1 و 2 کتاب گناهان کبیره شهید ... بخش اول کتاب, درباره ... کتاب مفتاح جلد 1 - ... ی جلد اول(1) کتاب ... گناهان کبیره دستغیب جلد 1 ... جلد اول و دوم ... کتاب ... گناهان کبیره دستغیب جلد 1 - نصب برنامه اندروید ... گناهان کبیره دستغیب جلد 1 ... 2?1 مگابایت ... بخش هایی از کتاب رایگان و برای استفاده از ... عوامل موفقیت در ترک گناهان (2) - پایگاه رایگان کتاب از دیدگاه قرآن و روایات تقسیم گناهان به کبیره و صغیره ... جلد دوم. ... رایگان کتاب. کتاب آموزش تجوید قرآن کریم ... عبارت بخش اول, دوم و ... کتاب گناهان کبیره; ... همسر و ازدواج; کتاب آموزش ... مجموعه کتاب های آیت الله مصباح یزدی کتاب گناهان کبیره; ... آموزش فلسفه جلد اول و جلد دوم , ... رایگان. انواع گناه, عبدالحسین, گناه چیست؟, گناه حق الناس, گناه کبیره, گناهان بزرگ, گناهان جهنمی, گناهان در قرآن, گناهان صغیره, گناهان کوچک
کلیپ "م عان عشق" که به همت بسیج دانشجویی های میاندوآب تهیه شده است، برای نخستین بار توسط پایگاه خبری، تحلیلی زرین خبر منتشر شد.