پاو وینت شیمی ۲ بخش ۵ کربن و ترکیب های آلی - اخبار روز

عنوان فارسی مقاله: ارزی نفوذ کربن در عملیات حرارتی فولاد ابزار h13 تحت شرایط اتمسفری متفاوت عنوان انگلیسی مقاله: evaluation of carbon diffusion in heat treatment of h13 tool steel under different atmospheric conditions برای رایگان مقاله انگلیسی ارزی نفوذ کربن در عملیات حرارتی فولاد ابزار h13 تحت شرایط اتمسفری متفاوت و ید تر. عنوان و شماره صفحهج 6-1- فهرستی از پارامترهای مورد نیاز برای شبیه سازی فرآیند انتقال جرم..............51ج 6-2- مقایسهی مقدار ضریب نفوذ در سیستمهای دی ا ید کربن- هگزادکان و دی ا ید کربن- هپتان.............................................................................................................................................57ج 6-3- مقایسهی مقدار . اختصاصی از فایلکو تحقیق درمورد شیمی آلی (2) با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 7   شیمی آلی شیمی آلی بخشی از دانش شیمی است که به بررسی هیدروکربن ها می پردازد. به همین دلیل به آن شیمی ترکیبات کربن نیز گفته می شود. پسوند «آلی» ی.

ارتعاشات در نانولوله هاى کربنى
ارتعاشات در نانولوله هاى کربنى
 ارتعاشات در نانولوله هاى کربنى

ارتعاشات در نانولوله هاى کربنى
دسته بندی
شیمی


فرمت فایل
doc


حجم فایل
3746 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
27
بخشهایی از متن:

مقدمه :

عصر حاضررا شاید بتوان عصر کربن نام نهاد زیرا این ماده کاربرد وسیعی در صنایع مختلف پیدا کرده است. دراین بین، نانولوله های کربن [1]و فلورن ها ،[2]توجه دانشمندان را بیتشر از دیگر شکهای کربن به خود جلب کرده اند. اگرچه مدت زیادی از کشف نانولوله های کربن و فلورن نمی گذرد ولی تحقیقات وسیعی در زمینه شناسایی ، ساخت و بکارگیری آنها در صنایع مختلف انجام شده و پیشرفت های زیادی نیز در این رابطه صورت گرفته است .

تاریخچه:

تا سال 1980 تنها چهار نوع کربن شناخته شده بود: گرافیت، الماس ، لانسدیلایت[3] و کربن شکل یا آمورف . درشکل های زیر ساختار کریستالی سه نوع اول نشان داده شده است.

[1] carbon nanotube

[2] fullerene

[3] lonsdaleite

...

گروه دیگری از نانو لوله های ، شیپوره های نانو می باشند که در سال 1994 توسط پیتر هریس و ادمن سانگ کشف شدند. این نانو لوله ها دارای ساختاری مشابه نانو لوله های با س وش، داشته ولی در اصل شامل نانو لوله های تک دیواره ای بوده که به شکل م وط می باشند. بعدها گروه ایجیما نشان دادند که این مواد را با استفاده از لیزر نیز می توان تولید نمود. این گروه از مواد دارای خواص جذب و کاتالیزری بالایی می باشند وبه عنوان بخشی از پیلهای سوختی جدید به کار می روند. در شکل زیر نمونه ای از پیلهای سوختی ساخته شده با نانو لوله ها و در شکل بعد نمونه ای از شیپورهای نانو ، نشان داده شده است.

...

خواص مکانیکی نانو لوله ها:
بعداز کشف نانو لوله ها کربن دانشمندان دریافتند که خواص مکانیکی که به صورت تئوری برای این ساختار های جالب پیش بینی می شود- شامل استحکام وسفتی بالا، چگالی کم و بی عیب بودن ساختار – می تواند آنها را به گزینه ایده آبی برای بسیاری از کاربردهای تکنولوژیکی تبدیل نماید. نتایج تجربی ونیز تعداد زیادی از روشهای شبیه سازی کامپیوتری که برای مدلسازی نانو لوله های کربن بکارگرفته شده اند. دردهه اخیر موجب افزایش درک مکانیک آنها شده ولی هنوز مکانیک آن بطور کامل شناسایی نشده است.
نانولوله های کربن تک دیواره بطور که هدایت قابل ملاحظه ای سفت محکم و هادی جریان الکتریسیته بوده و پیش بینی می شود که هدایت حرارتی بهتر از الماس داشته باشند، که این امر امکان استفاده از آنها را در نانو الکترونیک بالا می برد.
برخی از خواص مکانیکی نانو لوله های کربن تک دیواره و چند دیواره از جمله م یانگ و استحکام کشش در مقایسه با خواص مکانیکی فولاد، اپو ی و چوب در ج زیر مشاهده می شود.


منبع دارد.

 ارتعاشات در نانولوله هاى کربنى


اختصاصی از هایدی پاو وینت شیمی پایه سوم تجربی مبحث درصد خلوص و روابط حجمی - 14 اسلاید با و پر سرعت .       . قدم اول در حل مسائل استوکیومتری تبدیل مقدار داده شده ی یک ماده به مول است. هرگاه راجع به یک ماده اطلاعات داشتیم و خواستیم برای یک ماده ی دیگر محاسبات انجام دهیم از ضریب.
p osynthesizing plankton help capture carbon from the atmosphere, but warming temperatures are slowing down the processزمین به طور فعال علیه تغییرات اقلیمی ناشی از انسان مبارزه می کند. برخی از دی ا ید کربن بیش از حد که به پمپاژ هوا وارد می شوند، توسط "غرقاب های کربن" مانند جنگل ها و اقیانوس ها جذب می شوند، که به کاهش تأثیر گلخانه ها کمک می کند. متاسفانه، یک مطالعه جدید نشان داده است که به لطف افزایش دمای جهانی، اقیانوس ها به تدریج سبب کاهش غلظت کربن کمتر می شوند.

هنگامی که به فشردن co2 از هوا می رسد، ا یژن های فتوسنتزی بیشتر از سنگین سنگین را انجام می دهند. جنگل ها در سال های اخیر بازی خود را افزایش داده اند، جذب گازهای گلخانه ای بیشتر از حد معمول و کمک به افزایش سرعت co2 در اتمسفر. در همین حال، پلانکتون در سطح دریا، کربن را در آب میچرخاند، و در صورت مرگ، آن را به عمق اقیانوس با نرخی حدود 6 میلیارد تن در سال رساند.

اما یک مطالعه از mit نشان می دهد که گرم شدن آب این روند را کاهش می دهد. این به این دلیل است که فتوسنتز کننده های موجود در بدن به دلیل درجه حرارت آب رشد و نمو می کنند و به همین ترتیب تنفس، موجوداتی مانند باکتری و کریل جذب ا یژن و انتشار دی ا ید کربن می شود. در حالی که فتوسنتزها رشد می کنند و سریع تر در آب های سردتر می میرند، گیرنده های فعال تر وقتی گرمتر می شوند.

ظریف بین این دو نوع رقیب هنوز با همبستگی ارگانیک بسیار تاثیر می گذارد که چگونه اقیانوس ها به عنوان یک سینک کربن عمل می کنند. این تیم یک مدل برای اندازه گیری "بهره وری صادرات" - نرخی که کربن به عمق جذب می شود - در درجه حرارت های مختلف قرار می گیرد، که در اطراف اثر متقابل فتوسنتزر و تنفس قرار دارد.

b.b. cael، نویسنده اصلی این مطالعه می گوید: "ما یک روش ساده برای توصیف اینکه ما فکر می کنیم که درجه حرارت بر کارایی صادرات تاثیر می گذارد بر اساس این نظریه متابولیک اساسی است. اختصاصی از ژیکو قوس الکتریکی چیست با و پر سرعت . مقالات   فنی ی  با فرمت            doc            صفحات  6 تاریخچه در سال 1802 پتروف (v.p.petrof) کشف کرد که اگر دو تکه زغال چوب را به قطب های باتری بزرگی وصل کنیم و آنها را به هم تماس دهیم و س. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد دی ا ید کربن محلول ، ph ، قلیائیت ، سختی 19 ص لینک و ید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد صفحه : 18 صفحه

قسمتی از متن .doc :

‏دی ا ید کربن محلول ، ph‏ ، قلیائیت ، سختی
‏اگر چه co2 ‏ بسیار محلول در آب می باشد در اتمسفر جزء کوچکی بحساب می آید . کمتر از 1% دی ا ید کربن در آب به شکل اسید کربنیک می باشد و این اجزاء به سختی از هم تفکیک می شوند .
h2o + co2 = h2co3 h2co3 = (h+) + (co3 - - )
‏در آب خالص در دمای c‏25 غلظت کل دی ا ید کربن حدود mgil‏ 48% می باشد . در غلظتهای بالای co2‏ ، ph ‏ کاهش می یابد . در غلظت دی ا ید کربنی معادل mgil‏ 30 ، ph‏ حدود 8/4 می باشد . دی ا ید کربن نباید سبب کاهش ph‏ به زیر 5/4 شود .
ph‏ است های پرورش ماهی بدلیل فتوسنتز و تنفس در طی روز متغیر است . از آنجا که بعد از غروب خورشید فتوسنتز متوقف می شود و نیز اینکه همه گیاهان و جانوران موجود در است پرورش ماهی مصرف کننده ا یژن هستند لذا مقدار ا یژن محلول در آب کاهش می یابد . در است هایی که تراکم ماهی زیاد است ممکن است مقدار co2 ‏ حاصل ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مرجع پلیمر در بازار ایران: محققان rice موفق به ایجاد فوم سبک وزن از صفحات دو بعدی بور نیترید شش وجهی شده اند که قادر به جذب کربن دی ا ید می باشد. نتایج این تحقیقات در مجله acs nano به چاپ رسیده است. فوم اسفنجی محققان با خشک انجمادی صفحات بور نیترید شش وجهی، باعث تبدیل آن به مقیاس بزرگتر شده که در مایعات حل می گردد. اما با اضافه کمی از پلی وینیل الکل (pva) به ترکیب، آن را تبدیل به یک ماده بسیار مستحکم و سودمند می کند. فوم جدید بسیار متخلخل است و می تواند به عنوان تصفیه کننده هوا و مواد جاذب گاز مورد استفاده قرار گیرد. حتی مقدار بسیار کمی از pva می تواند مفید باشد و باعث ایجاد چسبندگی در اتصالات بین صفحات بورنیترید می شود و در عین حال سطح آن به سختی تغییر می کند. در شبیه سازی های مولکولی، فوم 340 درصد نسبت به وزن خود می تواند کربن دی ا ید را جذب کند. گاز گلخانه ای را می توان از مواد خارج کرد و مجددا مورد استفاده قرار بگیرد. تست های فشرده نشان داد که فوم از طریق 2000 چرخه نیز سخت تر می شود. هنگامی که فوم با پلیمر pdms پوشانده شود به عنوان محافظ موثر از لیزرها می تواند عمل کند که در زیست پزشکی، الکترونیک و سایر موارد استفاده می شود. در نهایت محققان می خواهند کنترل اندازه منافذ مواد را برای کاربردهای خاصی مانند جداسازی روغن از آب بدست آورند. کامل مقاله فوم پلیمری با قابلیت جذب کربن دی ا ید: lightweight hexagonal boron nitride foam for co2 absorption #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درمورد زغال سنگ لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 5 زغال سنگ به انواع مختلفی طب. اختصاصی از سورنا فایل مقاله زارش کار کارگاه آهنی با و پر سرعت . لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات 70 چدن ها و فولادها از روی درصد کربن مشخص می شوند. بیشتر از 1/2 درصد کربن چدن نام دارد و کمتر از 1/2 درصد کربن فولاد نام دارد. هر چه درصد کر. انواع محلول ها ح محلول 1- گاز الف )گاز در گاز پروپان و بوتان(گاز آشپزخانه)، ا یژن و هلیم(گاز تنفسی غواصان) ب ) مایع در گاز عطر در هوا، رطوبت در هوا، بخار سمی برم در هوا، ج ) جامد در گاز ذرات نفتالین در هوا، 2- مایع الف )گاز در مایع ا یژن در آب، گاز کربن دی ا ید در نوشابه ب ) مایع در مایع ا. پاو وینت جایگزینی الکلها با سوختهای فسیلی وقتی سوختهای فسیلی با ترکیب هیدروکربورهای مختلف بطور کامل می سوزد یعنی با ا یژن موجود در هوا ترکیب می شود، تولید دی ا ید کربن و آب می کند حال اگر عمل سوختن کامل نباشد، بجای مقداری از دی ا ید کربن co2)، منوا ید کربن co )تولید می شود که ماده ای بسیار سمی است همچنین برخی از اتمهای کربن موجود در ترکیبات سوخت به صورت نسوخته و ذرات جامد کربن روی هم دسته بندی نفت و پتروشیمی فرمت فایل ppt حجم فایل 3175 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 39 دریافت فایل پاو وینت جایگزینی الکلها با سوختهای فسیلی فروشنده فایل کد کاربری 7169 تمام فایل ها عناوین و فهرست مطالب

مقدمه سوختهای الکلی – متانول - اتانول گاز طبیعی - گاز طبیعی فشرده)cng) - گاز طبیعی مایع)lng) گاز مایع)lpg) سوختهای سری p مقدمه:
تا کنون مهمترین و معمول ترین سوخت جهت استفاده در سرویس های حمل و نقل، در بسیاری از کشورهای دنیا بنزین و گازوئیل بوده است. اتومبیل هایی که سوخت بنزین یا گازوئیل مصرف می کنند موجب انتشار مواد مضر و آلاینده با ترکیبات شیمیایی پیچیده می شوند که بنوبه خود، سبب تولید اوزون در سطح جو زمین می شوند. با آنکه تمهیدات مختلف جهت کاهش آلودگی اعم از برنامه های معاینه فنی خودورها یا نصب سیستم های کنترل انتشار آلاینده در اگزوز خودروها در کشورهای پیشرفته بکار گرفته شده، لیکن این برنامه ها در ای بزرگ مسئله تولید اوزون و سایر آلاینده ها را به حد کافی کاهش نداده است. وقتی سوختهای فسیلی با ترکیب هیدروکربورهای مختلف بطور کامل می سوزد یعنی با ا یژن موجود در هوا ترکیب می شود، تولید دی ا ید کربن و آب می کند. حال اگر عمل سوختن کامل نباشد، بجای مقداری از دی ا ید کربن co2)، منوا ید کربن co )تولید می شود که ماده ای بسیار سمی است. همچنین برخی از اتمهای کربن موجود در ترکیبات سوخت به صورت نسوخته و ذرات جامد کربن روی هم انباشته شده، همراه هیدروکربورهای نسوخته از اگزوز اتومبیل ها به صورت دوده خارج می شود. هیدروکربورهای نسوخته نیز بهمراه مقادیری از سوخت که پیش از ورود به موتور تبخیر شده و به هوا منتشر می شود در مجاورت نور خورشید با ترکیبات ا یدهای نیتروژن حاصل از عمل احتراق در موتور، ترکیب شده و تولید اوزون می کند. اوزون اگرچه در لایه استراتوسفر مانع از عبور نور ماورای بنفش و رسیدن آن به سمت زمین می شود لیکن در سطح زمین از مهمترین عوامل ایجاد مه دودشیمیایی(smog) و تولید کننده مواد سمی مضر برای سلامتی انسان محسوب می گردد. در این راستا، سوختهای پاک دارای خواص فیزیکی و شیمیایی ذاتی هستند که آنها را پاک تر از بنزین با ساختار و ترکیبات فعلی در عمل احتراق می نماید. بطور کلی این سوختها حین احتراق، هیدروکربور (نسوخته) کمتری تولید کرده و مواد منتشره حاصل از احتراق آنها دارای فعالیت شیمیایی کمتر برای تشکیل اوزون و مواد سمی دیگر می باشند. استفاده از سوختهای جایگزین، همچنین شدت افزایش و انباشته شدن دی ا ید کربن که سبب گرم شدن زمین می شود را نیز کاهش می دهد.
البته در بنزین اصلاح ساختار یافته (reformulated gasoline) انتشار مواد آلاینده تا 25 درصد نسبت به بنزین موجود کاهش می یابد لیکن با توجه به وابستگی آن به منابع نفت خام، بعنوان سوخت جایگزین مطرح نمی باشد. سوختهای الکلیمتانولاتانولگاز طبیعیگاز طبیعی فشرده cngگاز طبیعی مایع lngگاز مایع lpgپاو وینت جایگزینی الکلها با سوختهای فسیلی
اختصاصی از ژیکو پاو وینت ریاضی پایه پیش ی انسانی مبحث زوال - 7 اسلاید با و پر سرعت .       در مورد پدیده هایی بررسی می کند که در اثر گذشت زمان مقدار آنها کاهش می یابد. عمده ترین مسائل زوال مسائل نیمه عمر عناصر است که در آن مقدار عناصر با گذشت زمان کاهش می یابد. نیمه عمر یک عنص. تحقیق چدن ریختگی
 تحقیق چدن ریختگی
تحقیق چدن ریختگی مقدمه : عنوان چدن ریختگی مشخص کننده دسته بزرگی از ف ات است . ف اتی که در این دسته قرار دارند از نظر خواص با یکدیگر تفاوتهای فاحش دارند . عنوان چدن ریختگی ، همانند عنوان فولاد که مشخص کننده دسته دیگری از ف ات است ، یک عبارت کلی است . فولادها و چدنها در اصل آلیاژ آهن هستند که با کربن ساخته شده اند اما فولاد همواره کمتر از دو درصد کربن داشته و معمولاً درصد کربن آنها از ...
دریافت فایل تحقیق چدن ریختگی

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تحقیق درباره بررسی نانولوله کربنی تحقیق درباره بررسی نانولوله کربنی تحقیق درباره بررسی نانولوله کربنی لینک پرداخت و *پایین مطلب * فرمت فایل :word ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه8 بخشی از فهرست مطالب لوله های نانوکربنی در شیمی ابر نانو لوله های کربنی نانولوله های کربنی که از صفحات کربن به ضخامت یک اتم و به شکل استوانه ای توخالی ساخته شده است در سال ۱۹۹۱ توسط سامیو ایجیما (از شرکت nec ژاپن) کشف شد. خواص ویژه و منحصر به فرد آن از جمله م یانگ بالا و استحکام کششی خوب از یک طرف و طبیعت کربنی بودن نانولوله ها (به خاطر این که کربن ماده&z ...
دریافت فایل این فرمول امفتامین است فرمول شیمیایی آمفتامین عامل متیل یا مت چیست در علم شیمی اگر به یک عامل کربن c سه عدد هیدروژن hاضافه بشود به ان عامل متیل یا مت ch3 می گویند عامل متیل شامل یک کربن و سه هیدروژن است حالا اگر این عامل متیل به فرمول آمفتامین بچسبد ماده مخدر آمفتامین تبدیل به متی. اختصاصی از اینو دیدی پاو وینت ها با و پر سرعت . خمیر مایه یا یک قارچ میکروسکوپی است . در طبیعت در همه جا یافت میشود و قادرست قندها را به الکل و گاز دی ا ید کربن و ترکیبات معطر تبدیل کند. شرایط اسیدی را برای تخمیر ترجیح می دهد و پ-هاشن بین 4 الی 6 برای فعالیت آن ایده آل است. در خارج از . شبیه سازی با متلب(مشخص نمودن ضریب پخش و غلظت مولار متان و دی ا ید کربن با روش عددی با استفاده از داده های تجربی فشار بر حسب زمان با استفاده از داده های تجربی و فرمول های ارائه شده در مقاله با دو روش رگرسیون خطی و رگرسیون غیر خطی به محاسبه ضریب پخش متان و دی ا ید کربن پرداخته می شو. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد کربن لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 33 صفحه قسم. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد کربن لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 33 صفحه قسم. عنوان مقاله نانو ذرات نقره بارگذاری شده برروی کربن فعال شده به عنوان یک جاذب برای حذفsudan red 7b از محلول آبی
ید نسخه پاو وینت این مقاله
ید نسخه ورد این مقاله
ادامه مطلب #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درمورد ریاضیات و شیمی لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 35 مقدمه "فردریش وهلر" ، .
پرینتر سه بعدی پرشیا
ci i، یک شرکت ی واقع در اشتوتگارت، یک تکنولوژی تولید هایبریدی را عرضه کرده است که فیبر کربن به فرایند پرینت سه بعدی می افزاید. تکنولوژی additivecarbon شرکت ci i می تواند برای ساخت سازه های پرینت شده تقویت شده با فیبر کربن استفاده شود. پرینت سه بعدی فیبر کربن، ی. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد کاهش منو ا ید کربن 13 ص لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} مقاله درمورد مرگ ستارگان 66 ص لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 65 مرگ ستارگان کوچک : کو. اختصاصی از ژیکو پاو وینت رسوب شیمیایی فاز بخار (cvd) با و پر سرعت . لینک پرداخت و در "پایین مطلب"  فرمت فایل: powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت)  تعداد اسلاید:33 — روش رسوب شیمیایی فاز بخار مست م رسوب گذاری ماده ی شامل نانو ذرات از فاز گازی است. ماده آنقدر گرم می شود تا به صورت گاز . براساس تحقیقات انجام شده از سوی بنیاد ملی علم که در مجله nature (طبیعت) منتشر شده، این رابطه مورد بررسی قرار گرفته و طی آن شواهد متقاعد کننده ای درباره این مسئله ارائه شده که افزایش دی ا ید کربن عامل ایجاد قسمت وسیعی از گرمایش زمین بوده است.
می توانید پاو وینت مربوط به این مطلب را از زیر کنید .
پاو وینت اموزش فصل اسید و بازها پاو وینت شیمی پیش ی- فصل اسید ها وبازها در 54 صفحه در قالب پاو وینت و قابل ویرایش همراه با جزئیات کامل/متن: اسیدها بر مبنای میزان یونش یا تفکیکی که به هنگام حل شدن در آب دارند دسته بندی می شوند. اسیدهای قوی اسیدهای هستند که بر اثر حل شدن در آب تقریبا . مقاله مروری بر استفاده از جاذب های کربن فعال، زئولیت و رزین ها در تصفیه آب و فاضلاب word دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است فایل ورد مقاله مروری بر استفاده از جاذب های کربن فعال، زئولیت و رزین ها در تصفیه آب و فاضلاب word کاملا فرمت بندی . اختصاصی از فایلکو تحقیق درمورد شیمی آلی چیست 12 ص با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 12   شیمی آلی شیمی آلی بخشی از دانش شیمی است که به بررسی هیدرو کربن ها می پردازد. به همین دلیل به آن شیمی ترکیبات کربن نیز گفته . اختصاصی از حامی فایل تحقیق در مورد شیمی آلی چیست 12 ص با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 12   شیمی آلی شیمی آلی بخشی از دانش شیمی است که به بررسی هیدرو کربن ها می پردازد. به همین دلیل به آن شیمی ترکیبات کربن نیز گ. اختصاصی از فایلکو پاو وینت آلاینده ها با و پر سرعت .   نوع فایل:    ppt  _  pptx ( پاو وینت ) ( قابلیت ویرایش  )     قسمتی از اسلاید :     تعداد اسلاید : 26 صفحه آلاینده ها ا ید های نیتروژن که مجموعا nox گفته می شوند. no: سمی است، به مقدار کم ولی در همه احتراق ها تولید می ش. اختصاصی از رزفایل پاو وینت شیمی پایه دهم تجربی و ریاضی فصل چهارم مبحث نیروی جاذبه ی بین مولکولی - 11 اسلاید با و پر سرعت .       پیوند هیدروژنی: نوعی جاذبه ی واندروالسی دو قطبی – دو قطبی است اما قوی تر باشد هر گاه اتم هیدروژن یعنی کوچکترین اتم شناخته شده به یکی از سه فلوئور . اختصاصی از سورنا فایل پاو وینت شیمی پایه دهم تجربی و ریاضی مبحث مدل اتمی د ون و تامسون - 35 اسلاید با و پر سرعت .       اگرچه امروز می دانیم که اتم ها خود از ذره های کوچکتری به نام الکترون، پروتون و نوترون ساخته شده اند و همه ی آن ویژگی هایی را ندارند که د ون برای آن ها برشمرده. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد دستگاه تنفسی لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 56 . مقاله مسجد سمبل هنر ی لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 17 مسجد سمبل هنر ی در نگاهی به معماری و هنر ی دو وجهه نظر معنوی و صوری (1) درآراءمستشرقینی چون‏«بورکهارت‏»و«کربن‏»از ی و و«آرنولد»و«گدار»از سوی دیگرظهوری کامل دارد. بورکهارت و کربن و . مسمومیت با منوا ید کربن (co) علت مقدم مرگ است. شایع ترین علل مرگ و میر مربوط به دارو در اثر داروهاى مسکن، ضدٌ افسردگى ها، آرام بخش هاى خواب آور، نورولپتیک ها، محرک ها و داروهاى خیابانی، داروهاى قلبى عروقی، ضدٌ تشنج ها، آنتى هیستامین ها، و داروهاى اسم است. عوامل غیرداروئى که موجب . تعداد صفحات: 18 کد محصول :7848 حجم فایل:43,11 kb نوع فایل :rar


معرفی نمونه پیشنهادات کاربردی امتیاز آور معلمان شیمی :
سه پیشنهاد برای فرم ارزشی معلمان پشیمی -مناسب برای امتیاز فرم ارزشی سالانه دبیران شیمی که هر پیشنهاد 2 امتیاز در فرم لحاظ می شود - بصورت ورد و قابل ویرایش - قیمت کل 3 پیشنهاد فقط 4900 تومان - تعداد صفحات کل پیشنهادات 41 صفحه و موضوع آن در زیر آمده است :

ردیف


نام پیشنهاد ارزشی


تعداد صفحات


فرمت
1


پیشنهادی ارزشی انگیزه در دانش آموزان برای مطالعه درس شیمی


-


ورد قابل ویرایش
2


پیشنهاد برای فرم های ارزشی دبیر شیمی با موضوع کاربرد اوزون در تصفیه آب


-


ورد قابل ویرایش
3


پیشنهاد ارزشی علاقه مندی و انگیزش در دانش آموزان نسبت به درس شیمی


-


ورد قابل ویرایش
6


تعداد کل صفحات


18

لینک :
پیشنهاد ارزشی دبیر شیمی


پیشنهاد ارزشی دبیر شیمی

ترجمه مقاله برداشتن ف ات از فاضلاب صنعتی با استفاده از کربن پوست نارگیل بخشی از مقاله انگلیسی coconut shell carbon by chitosan or oxidizing agents (phosphoric acid) to produce absorbers have been changed. the effectiveness of adsorption, absorption by measuring the absorption of zinc (ii) in combination beverage industry wastewater is evaluated. operating parameters such as ph, time and concentration of absorbing the exc.