پاو وینت شیمی ۲ بخش ۵ کربن و ترکیب های آلی - اخبار روز

شارژ کپسول آتش نشانی کربن دی ا ید

شارژ کپسول آتش نشانی اعم از دستی و چرخدار نیازمند رعایت نکات سرویس و کنترل مخصوص به خود است. وظیفه ایمنی و بهداشت هرکپسول آتش نشانی بر عهده متصدی دستگاه شارژ کپسول آتش نشانی است که وظایفی از قبیل بررسی تجهیزات و توزیع کپسول های آتش نشانی ، . فلنج کربن استیل فلنج کربن استیل دارای یک گردن م وطی است که شعاع این گردن در انتها با قطر لوله برابر و به آن جوش می شود. وجود این گردن باعث تقویت تحمل فلنج میگردد. این نوع فلنج برای تحمل فشارهای بالا و دماهای زیر صفر و همچنین بارهای نوسانی و ارتعاشی مناسب است. جهت اتصال به اتصالات. اطلاعاتی درباره ی یخ خشک یخ خشک شکل جامد کربن دی ا ید است. و علتی که آن را به این نام می خوانند این است که همچون یخ سرد است اما از خود هیچ رطوبتی بر جای نمی گذارد. این ماده ذوب نمی شود بلکه تصعید شده یعنی با افزایش دما از فاز جامد مستقیما به فاز بخار می رود. در اثر این پدیده دود سفید.
طبق فرمولی که یک ریاضیدان طراحی کرده تا سال ۲۱۰۰، حجم دی ا ید کربن اقیانوس ها به ۳۱۰ گیگاتن می رسد و ششمین مرحله انقراض حیات در زمین آغاز می شود. به گزارش قانون به نقل از ورج، یک تحقیق جدید هشدار می دهد تغییرات آب و هوایی سبب شده زمین به سمت ششمین مرحله انقراض حیات پیش برود. در . پروژه اصول شیمیایی حیات (word) فرمت فایل : ورد تعداد صفحات :17 قسمتی از متن : اصول شیمیایی حیات ترکیب شیمیایی انواع گیاهان، جانوران و میکروب ها بسیار مشابه است. از 92 عنصر موجود در طبیعت فقط تعداد معدودی در ماده زنده یافت می شود. عنصرهای هیدروژن (h)، ا یژن (o)، کربن (c) و نیتروژن (n) روی هم 99 درصد جرم سلول ها را تشکیل می دهند در حالی که سه عنصر هیدوژن، کربن و نیتروژن کمتر از یک درصد جرم پوسته زمین را شامل می شوند. علاوه بر عناصر فوق، کلسیم (ca)، گوگرد (s) و فسفر (p) نیز در ماده ...
دریافت فایل جو مریخ (به انگلیسی : atmosphere of mars) از ۹۵٫۳۲ درصد دی ا ید کربن، ۲٫۷ درصد نیتروژن، ۱٫۶ درصد آرگون و ۰٫۴ درصد ا یژن، مونو ید کربن و دیگر گازها تشکیل شده است. پوسته سنگی، گوشته نیمه جامد از سنگ های سیلیکاتی و هسته کوچک و احتمالا جامد آهنی ساختار چهارمین سیاره منظومه شمسی را شکل می دهند.. تنفس : دارای ۳ عامل است : ۱- جذب ا یژن ۲- دفع دی ا یدکربن ۳- تنظیم ph * اتمهای کربن و هیدرژن حاصل از غذاها با ا یژن ترکیب می شوند و دی ا ید کربن وآب تولیدمی کنند . در این واکنشها گرما و انرژی بدن تولید می شود . دی ا یدکربن از راه بازدم دفع می شودو آب تشکیل شده به آب بدن اضافه می شود و مازا.
اگر در جستجوی سایت مدرسین تدریس خصوصی شیمی هستید و می خواهید با یک مدرس و خصوصی شیمی خوب کلاس ها را هماهنگ نمائید .... اگر می خواهید برای یادگیری بهتر شیمی دبیرستان و متوسطه و یا قبولی در امتحان شیمی با نمره خوب و ب درصد بالا در شیمی کنکور از کلاس های خصوصی استفاده نمائید .... اگر.
کیس مسمومیت با مونوا ید کربن

تد ر درمانی در مواجهه با بیمار مبتلا به " مسمومیت با منو ید کربن "
بیمار را از محل آلودگی به هوایی سالم منتقل کنید. برقراری iv line ا یژن صد در صد از طریق ماسک و مانیتورینگ ekg در ادم مغزی 》》 مانیتول و استروئید اگر درصد کربو ی هموگلوبین بیش از ۲۵. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد احتراق لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 60 صفحه ق. اختصاصی از هایدی پاو وینت کامل و جامع با عنوان درس شیمی آلی 3 (organic chemistry) در 254 اسلاید با و پر سرعت .               شیمی آلی زیر مجموعه ای از دانش شیمی است که دربارهٔ ترکیبات کربن یا مواد آلی سخن می گوید، عنصر اصلی که با کربن ترکیبات آلی را تشکیل می دهند، هیدروژن می با. اختصاصی از رزفایل پاو وینت ریاضی پایه دهم تجربی و ریاضی مبحث ترتیب و ترکیب - 23 اسلاید با و پر سرعت .       ترتیب و ترکیب در انتخاب k شیء از n شیء بدون تکرار اشیاء دو ح وجود دارد. الف: اگر اولویت (تقدم و تأ ) اشیاء مهم باشد. این نوع انتخاب را ترتیب می گویند و تعداد ح های آن را به ش. تمام اشیای اطراف شما -کامپیوتر، مداد و خ ر، و اشیای طبیعت مانند سنگ و آب و گیاه و حیوانات- از ماده ساخته شده اند. این حرف های کلیشه ای که هر ماده هسته ای دارد و هر هسته پروتونی که الکترون ها به اطرافش می چرخند به کنار. شیمی علمی ست که ساختار مواد و تغییرات درون ساختار را بررسی می ک. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درمورد فولاد لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 110 فولاد چیست؟ همة فولادها، ترک.


شیمی دارویی

شیمی دارویی کاربرد داروها داروهای بیماریهای گوارشی داروهای بیماریهای پوستیدسته بندی
داروسازی


فرمت فایل
ppt


حجم فایل
537 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
12
دریافت فایلشیمی دارویی


فروشنده فایل
کد کاربری 12271
تمام فایل ها


شیمی دارویی :
گستره ای از علوم دارویی است که اصول شیمی و محیط زیست شناسی را برای ایجاد واکنشی که می تواند منجر به مواد دارویی جدید شود، بکار می برد.

ودر ادامه .....
شکل داروها
کاربرد داروها
نامگذاری داروها
اطلاعیه اولیه
داروهای بیماریهای گوارشی
داروهای بیماریهای پوستی
نحوه استفاده از داروهای ضد سرطان

فایل پاو وینت 12 اسلاید

شیمی داروییکاربرد داروهاداروهای بیماریهای گوارشیداروهای بیماریهای پوستی


#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درمورد علم مواد (فولاد) لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 15 فهرست مطالب عنوان: ک. پاو وینت روش تشکیل کانی ها پاو وینت روش تشکیل کانی ها پاو وینت روش تشکیل کانی ها در طبیعت حدود 3000 نوع کانى پیدا مى شود که از لحاظ ترکیب، شکل ظاهرى، رنگ، اندازه و... بسیار متفاوتند. یک علت عمده این تفاوت، چگونگى تشکیل آن ها است. بعضى از کانی ها از انجماد مواد مذاب به وجود می آیند (م.


تجربیات مدون دبیر شیمی عنوان :آموزش شیمی مبتنی بر روشit

بهره مندی انسان از هوش و استعدادهای خدادادی از دیرباز او را بر آن داشته است که با مشاهده جلوه های شگفت انگیز طبیعت عزمی جزم و انگیزه ای قدرتمنددسته بندی
شیمی


بازدید ها
104


فرمت فایل
doc


حجم فایل
63 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
46
 تجربیات مدون دبیر شیمی عنوان :آموزش شیمی مبتنی بر روشit گزارش تخلف برای تجربیات مدون دبیر شیمی عنوان :آموزش شیمی مبتنی بر روشitتجربیات مدون دبیر شیمی عنوان :آموزش شیمی مبتنی بر روشit


فروشنده فایل
کد کاربری 486
تمام فایل ها

کاربر
فرمت ورد 46صفحه
عنوان


برخی آلیاژهای پرکاربرد طلای سفید: آلیاژی از طلا همراه با دست کم یک ف سفیدرنگ (معمولا نیکل، منگنز، و پالادیم و در مواردی نقره، روی، پلاتین، و مس) است. البته رنگ طلای سفید مرسوم در جواهرسازی رنگ واقعی این آلیاژ نیست بلکه با روکش طلا از ف رودیم به دست می آ فولاد: وجود کمتر از ۲ درصد . #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاو وینت مسمومیت با گاز منو ید کربن لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : پاو وینت نوع فایل : .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) ت. عنوان فارسی مقاله: حذف مالاکیت سبز (مرمر سبز) از محلول آبی با ا ید روی نانوذره ای بارگذاری شده در کربن فعال: مطالعه سینتیک و هم دمایی(ایزوترم) عنوان انگلیسی مقاله: removal of malachite green from aqueous solution by zinc oxide nanoparticle loaded on activated carbon: kinetics and isotherm study برای رایگان مقاله انگلیسی حذف مالاکیت سبز. اقتصاد ایران با آلودگی هوا نمی تواند رشد کند/ ت ل به اجرای مصوبه اقتصاد کم کربن است. خبرگزاری آریا- اقتصاد ایران باید به سمت کاهش کرین، کاهش تولید گازهای گلخانه ای و کاهش آلودگی هوا برود.
معاون رییس جمهور در امور ن و خانواده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آریا با اشاره به پیش بین. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد دی ا ید کربن محلول ، ph ، قلیائیت ، سختی 19 ص لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش . احتمالا اگر ها نبودند به محیط زیست آسیب زیادی وارد نمی شد. ها مهمترین منتشر کننده گاز متان هستند؛ گازی که ۱۰ درصد از ترکیب گازهای گلخانه ای را در ایالات متحده تشکیل می دهد و تاثیر آن بر تغییرات اقلیمی، ۲۵ برابر دی ا ید کربن است. قاتل خاموش جان زوج جوان را گرفت زوجی جوان در شهرستان چناران بر اثر استنشاق گاز منو ا ید کربن جان باختند. سرهنگ برات اویسی فرمانده انتظامی شهرستان چناران افزود: در بررسی های ان کلانتری گلمکان مشخص شدزوجی جوان ۳۸ و ۳۵ ساله که برای گرمایش اتاق باغ ویلا از زغال استفاده کرده بودند . دی اتیلن گلایکول (deg): دی اتیلن گلیکول، مایعی است بیرنگ، نمگیر، ویسکوز، سمی، بی بو و امتزاج پذیر در آب، الکل، ا تر، استون و اتیلن گلیکول. دی اتیلن گلیکول معمولا بعنوان حـلال مورد استفـاده قرار می گیرد. دی اتیلن گلایکول در گرمای زیاد، می سوزد و در اثـــر ســوختــن، مونو ید کربن و. اختصاصی از یاری فایل پاو وینت ج ترکیب صامت و مصوّت - 7 اسلاید با و پر سرعت .                 با رنگ بندی حروف و فتحه و ره و ضمه و همچنین دارای انیمیشن با پاو وینت ج ترکیب صامت و مصوّت - 7 اسلاید #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پروژه ی شیمی با موضوع متالوگرافی. doc نوع فایل: word قابل ویرایش 51 صفحه چکیده: چدن خا تری از آلیاژ آهن و کربن که حدود 2% بیشتر باشد ویا سرعت سرد پایین و یا سیلیسیم که باعث ناپایداری سمنتیت می شود چدن خا تری تولید خواهد شد. حال اگر مقدار کربن آن کمتر از3 / 4% باشد چدن خا تری کم کربن بدست می آید که ریخته گری راحتری نسبت به فولادها دارد که ممکن است دارای زمینه مزیت و پرلیتی باشد. روش آزمایش: در اولین مراحل ب نمونه از قطعه اصلی به وضوح و نرمی و خوشتراشی آن پی می بریم بعد از ب ، سوهان کاری آن نیز به راحتی انجام می شود. اما سمباده کاری آن علی رقم نرمی بالای آن با مشکل مواجه می شد. به طوری که با صرف زمان حدود 3 / 1 بر سمابده کاری چدن های نظیر قبل کمتر به صافی مسطح می رسیدیم. همه از سوهان کاری و پولیش کاری (قبل از اچ ) نمونه را زیر میکروسکوپ می گذاریم در اولین نگاه خطوط بیش از حد سمباده و دستگاه پولیش مانع از دیدن گرافیت های آن می شد. و سپس حدود پنج الی هفت ثانیه در محلول برای اچ فرو می بردیم بعد ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نکته مهم در مورد خاصیت احیاء کنندگی کربوهیدراتها: هر قندی که کربن آنومر آزاد داشته باشد قادر به احیاء کنندگی است. در نتیجه همه مونو اریدها و برخی دی اریدها که یکی از قندهای آنها کربن آنومر آزاد دارند قادر به احیاء می باشند، همچنین همه پلی اریدها غیر احیاء کننده هستند. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاو وینت در مورد مسمومیت با گاز منو ید کربن لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : پاو وینت نوع فایل : .ppt ( قابل ویرایش و آماده پ. اختصاصی از هایدی مقاله کامل درباره شیمی آلی بخشی از دانش شیمی است که به بررسی هیدروکربن با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 15   شیمی آلی بخشی از دانش شیمی است که به بررسی هیدروکربن ها می پردازد. به همین دلیل به آن شیمی ترکیب. مقاله تهیه نانوذرات پلی آنیلین دوپه شده با نانو لوله های کربن چند دیواره و بررسی و مطالعه رفتار الکتروشیمیایی و الکتروکاتالیستی آن در word دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است فایل ورد مقاله تهیه نانوذرات پلی آنیلین دوپه شده با نانو ل. رایگان مقاله لاتین چاپ 3d از نانو لوله کربن از سایت ا ویر عنوان فارسی مقاله: چاپ 3d از نانو لوله های کربنی چند منظوره اجزای مقاوم عنوان انگلیسی مقاله: 3-d printing of multifunctional carbon nanotube yarn reinforced components سال انتشار : 2016 ادامه مطلب اختصاصی از فایل هلپ مقاله ریخته گری با و پر سرعت . لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات 39 متالورژی چدن  چدن که درصد کربن تشکیل دهنده آن اغلب بیش از 2% می باشد دارای انواع مختلف است. فرق اساسی چدن با فولاد در این است که فولاد نمی تواند . #shopcontainerbox{width:600px;padding:1px;margin:3px auto;border:solid 1px #ccc;direction:rtl;font-family:tahoma;font-size:11px;color:#4e88c3;} .lstshop{float:right;background-color:#f9f9f9;border:solid 1px #ccc;width:130px;height:230px;margin:2px;padding:1px 3px 3px 3px;line-height:19px;text-align:center;border-radius:5px;box-shadow:0 0 8px 2px #ccc inset;} .lstshop:hover{background-color:#e5fde6;border-color:#338d35;color:black;box-shadow:0 0 8px 2px #338d35 inset;} .lstshop,.lstshop a{-moz-t. بررسی جداسازی گاز دی ا ید کربن با فناوری غشایی -برترین پایان نامه: بررسی جداسازی گاز دی ا ید کربن: قیمت فقط ۸۹۰۰ تومان related image پایان نامه ارزی و بررسی جداسازی گاز دی ا ید کربن با فناوری غشایی نوع فایل: ورد - قابل ویرایش -آماده پرینت تعداد صفحات : ۱۲۷ صفحه شرح مختصر: چکیده گرمایش جهانی به عنوان یکی از مشکلات اساسی جهان مطرح شده است. دی ا ید کربن که به عنوان گاز گلخانه ای شناخته شده است، نقش اساسی روی تغییرات آب و هوایی و گرمایش زمین دارد. از سوی دیگر، به دلیل صنعتی شدن، توقف کامل گرمایش زمین امکان پذیر نمی باشد، اما امکان کاهش این اثرات تا حدی با استفاده از روش هایی وجود دارد. یکی از این راه ها کاهش گازهای گلخانه ای به وسیله ی حذف دی ا ید کربن از گازهای دود کش می باشد. فهرست مطالب فصل اول مقدمه ای بر جداسازی گازها با غشا ۱-۱- خلاصه ای بر روند جداسازیغشایی ۱-۲-غشاء ۱-۳- تقسیم بندی غشاها بر اساس جنس غشاء ۱-۳-۱- غشاهای پلیمری ۱-۳-۲- غشاهای معدنی ۱-۳-۳- غشاهای سرامیکی ۱-۳-۴- غشاهای ف ی ۱-۳-۵- غشاهای مایع ............ ۳-۱-۷ غشاهای زئولیت فصل دوم جداسازی گاز دی ا ید کربن ۲-۱- اهمیت جداسازی گاز دی ا یدکربن ۲-۲- جداسازی از گازطبیعی ۲-۳- جداسازی از گاز دود کش ۲-۳-۱- پروتکل کیوتو ............... ۲-۸-۱- فرآیند سولفینول ۲-۹- فرایند جذب سطحی ۲-۹-۱- جاذب سطحی غربال مولکولی ۲-۹-۲- جذب دی ا ید کربن توسط کربن فعال فصل سوم جداسازی گاز co2 با فناوری غشایی ۳-۱- مزایای استفاده از غشاء برای جداسازی co2 ۳-۲- مکانیزم جداسازی گاز co2 با غشاء ۳-۲-۱- مکانیزم جداسازی در غشاهای پلیمری ۳-۲-۲- مدل انحلال نفوذ ۳-۲-۳- ارتباط بین ساختار و انحلال پذیری گاز ۳-۲-۴- ارتباط بین ساختار و نفوذ و انتشار گاز ۳-۲-۵- مدل حجم آزاد ffv ۳-۲-۶- مدل جذب ح دو گانه .......................... ۳-۴-۵- پلی سولفون ها ۳-۴-۶- کو پلیمرها و ترکیبات پلیمری ۳-۴-۷- پیوند عرضی بین پلیمرهای مجاور فصل چهارم نتایج و بحث ۴-۱- مقایسه ی بین جداسازی co2 با روش های متداول و فناوری غشایی ۴-۱-۱- نیاز به فناوری غشایی ۴-۱-۲- تفاوت بین فناوری غشایی و روش های دیگر جهت حذف دی ا ید کربن ۴-۱-۳- مقایسه ی غشاهای پلیمری رایج، غشاهای ماتریس آمیخته و غشاهای پایه مایع یونی ۴-۲- بحث روی نتایج که دیگران کار کرده اند ۴-۲-۱- اصلاح غشاها برای بهبود انتخابگری فصل پنجم نتیجه گیری ۵-۱- نتیجه ۵-۲- صنعت جداسازی غشایی در آینده ۵-۳- نتیجه گیری برای دریافت فایل لطفا به لینک زیر مراجعه نمایید. http://file-folder.ir/1396/06/11/بررسی-جداسازی-گا…سید-کربن-با-فناو/ ‎ اختصاصی از فایل هلپ مقاله ریخته گری با و پر سرعت . لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات 39 فهرست   متالورژی چدن .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   . &. عنوان و شماره صفحهج 6-1- فهرستی از پارامترهای مورد نیاز برای شبیه سازی فرآیند انتقال جرم..............51ج 6-2- مقایسهی مقدار ضریب نفوذ در سیستمهای دی ا ید کربن- هگزادکان و دی ا ید کربن- هپتان.............................................................................................................................................57ج 6-3- مقایسهی مقدار . فولاد سمانتاسیون یا فولادهای سطحی سخت شونده case hardening steels یا cementation steels

(حداکثر درصد کربن c در فولادهای سمانته 0.3 درصد است.)
فولاد سمانتاسیون یا فولادهای سطحی سخت شونده case hardening steels یا cementation steels علاوه بر کربن عناصر آلیاژی دیگر نظیر: منگنز، سیلیسیم ،کروم ،مولیبدن و نیکل دارند و تحت عملیات حرارتی کربن دهی تولید می شوند. در فولاد سمانته 7131 به دلیل درصد پایین کربن بعد از عملیات سخت کاری، به میزان سختی بالایی دست نمی ی م. اگر سطح فولاد 1.7131 با عملیات کربن دهی، پرکربن شود سختی سطح فولاد بالا می رود.
اگر سطح فولاد 1.7131 با عملیات کربن دهی پرکربن شود سختی سطح بالا می رود.
حداکثر نفوذ کربن در فولادهای سمانته 2 میلیمتر زیر سطح است. فولادهای سمانته سطحی سخت، مغزی نرم و چقرمه و مقاومت به سایش بالایی دارند. فولاد های گروه سمانتاسیون در عین حال مقاومت به ضربه بالایی نیز دارند.
فولادهای سمانته با استانداردهای مختلف نامگذاری شده اند:
فولاد سمانته 1.7131 برای ساخت چرخ های دنده دار کوچک ، میل مرغک ها ، اجزا فرمان ، محور پین ها و سنبه ها استفاده می شود. فولاد 7131 دارای 0.17 درصد کربن c ، 0.3 سیلیسیم si ، و 1.2 منگنز mn و حدود یک درصد کروم cr می باشد.فولاد سمانته 1.5919 به علت دارا بودن کروم cr و نیکل ni بالا در مقابل فشار و اصطکاک مقاومت قابل قبولی دارد. فولاد 5919 برای ساخت انواع چرخ دنده پیستون میله های هزار خار - گژن پین میل فرمان و ... به کار می رود و با پلیش عالی در صنایع پلاستیک و ملامین نیز به کار می رود.
سمانته 7147 نیز برای ساخت کلیه قطعاتی که باید دارای سطح بسیار سخت و مغز نرم باشند به کار می رود.
فولاد سمانته 7147 برای ساخت انواع مختلف چرخ دنده - میل فرمان - کرانویل و پیتیون و... استفاده می شود.
مشاوره متالوژی / شرکت فولاد سخت

تلفن: 66673167 66673168 ☎️وبسابت: www.ssfoolad.comآدرس ایمیل: [email protected] ✍آدرس: بازار آهن غرب تهران (شادآباد)، بلوک مرداد شمالی، پلاک 190 و 191
اختصاصی از فایلکو تحقیق درمورد شیمی آلی (2) با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 7   شیمی آلی شیمی آلی بخشی از دانش شیمی است که به بررسی هیدروکربن ها می پردازد. به همین دلیل به آن شیمی ترکیبات کربن نیز گفته می شود. پسوند «آلی» ی.