واکنش به اظهارات کولیوند درباره مدیریت شهر نظرآباد - اخبار روز

واکنش ستادکل نیروهای مسلح به اظهارات امروز یکی از ک داها به گزارش فرهنگ نیوز؛ مسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به اظهارات یکی از ک داهای ریاست جمهوری که در مناظره امروز به موضوع توان موشکی اشاره کرده بود، پاسخ داد. جزایری ضمن بی ارتباط دانستن توان موشکی با موضوع ، اظهار . رئیس پیشین رسانه ملی نسبت به اظهارات اخیر رئیس جمهور واکنش نشان داد. سخنگوی رسمی ت عراق مخالفت بغداد با هرگونه عملیات نظامی ترکیه در خاک این کشور را اعلام کرد. به نقل از تسنیم؛ برخی شنیده ها حاکی است در هشدار معظم انقلاب به اطلاعات بابت اظهارات اخیر درباره مفسدان اقتصادیپی اظهارات اخیر منتشر شده از سوی حجت ال و المسلمین سید محمود علوی اطلاعات مبنی بر اینکه نباید با مفسدان اقتصادی با تندی برخورد کرد، معظم انقلاب به حجت ال علوی هشدار داده اند که این بیانات به "ضرر " و نیز به "ضرر اقتصاد ملی" است.گفتنی است حجت ال محمود علوی اطلاعات 16 تیرماه در جلسه شورای اداری استان لرستان در سخنان خود گفته بود که نباید با متخلفان برخورد قهرآمیز(تند) شود، بلکه باید با توجیه و راهنمایی از انحراف آنها جلوگیری کرد.انتهای پیام/ رو مه ایندیپندنت در مطلبی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، به اظهارات نخست انگلیس در حمایت از بیانیه بالفور به شدت واکنش نشان داد. واکنش سرلشکر باقری به اظهارات رئیس جمهور جدید آمریک ترامپ شکر زیادی خورده است رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: آ ن فرد جدیدی که این روزها به صحنه قدرت آمده در دوره تبلیغات حرفای بزرگتر از دهانش میزد که اگر من بودم در برابر دستگیری ملوانان در خلیج فارس چنین می و چنان می ! شکر زیادی خور. مشاور فرهنگی رئیس جمهور در یادداشتی به اظهارات توییتری الیاس نادران واکنش نشان داد. رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون در خصوص اظهارات روز گذشته خود پیرامون بازیکنان جدید باشگاه تراکتور سازی تبریز، توضیحاتی را ارائه کرد. به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی شهرستان نظرآباد از استان البرز؛ کتابهای حماسه غدیر ، روی دست آسمان، کتاب کودک من چگونه نابغه می شود، کتاب حجاب .سبکبالان عاشق. حضرت موسی (ع) و خضر و گلها کتابهایی بودند که در نشست کتاب خوان کودک و نوجوان با مشارکت اعضای کودک و نوجوان کتاب. دیوان محاسبات کشور با صدور اطلاعیه ای نسبت به اظهارات سیدصولت مرتضوی، شهردار مشهد که اول تیرماه در یک نشست خبری در خصوص رأی انفصال از خدمت خود بیان کرده بود، واکنش نشان داد و ادعاهای مطرح شده درباره وضعیت رسیدگی به پرونده مشارالیه را تکذیب کرد. سخنگوی وزارت امور خارجه: ت ، نقش مهم و بارزی در افزایش تنش، بحران، جنگ افروزی و تشدید فشارهای امنیتی و اختناق در برخی کشورهای غرب آسیا داشته و دارد. رود گولیت، اسطوره فوتبال هلند مدعی شد که ممکن است پل پوگبا سرنوشتی مشابه ممفیس دیپای در منچستریونایتد داشته باشد. نوشته اظهارات عجیب آقای ستاره درباره سرنوشت گران ترین بازیکن جهان در شیاطین اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. نائب رییس مجلس درباره اظهارات روز اش در فردوسی مشهد درباره موضوع حصر توضیحاتی ارائه داد.

خودتان را فریب ندهید؛ تغییر حکومت ایران امکان پذیر نیست ظریف «محمدجواد ظریف» امور خارجه ایران که برای شرکت در اجلاس سازمان ملل به نیویورک رفته است، بامداد امروز در شورای روابط خارجی حاضر شد و به ایراد سخنرانی پرداخت. بنا بر این گزارش، ظریف در این سخنرانی تأکید کرد، ایران به آژانس بین المللی انرژی اتمی اختیار راستی آزمایی از پایبندی به تعهداتش تحت را داده و آژانس هر بار این پایبندی را تأیید کرده است. وی در واکنش به اظهارات مداخله جویانه اخیر مقام های یی گفت: خودتان را فریب ندهید؛ تغییر حکومت ایران امکان پذیر نیست. خودتان را فریب ندهید؛ تغییر حکومت ایران امکان پذیر نیستظریف«محمدجواد ظریف» امور خارجه ایران که برای شرکت در اجلاس سازمان ملل به نیویورک رفته است، بامداد امروز در شورای روابط خارجی حاضر شد و به ایراد سخنرانی پرداخت. بنا بر این گزارش، ظریف در این سخنرانی تأکید کرد، ایران به آژانس بین المللی انرژی اتمی اختیار راستی آزمایی از پایبندی به تعهداتش تحت را داده و آژانس هر بار این پایبندی را تأیید کرده است.وی در واکنش به اظهارات مداخله جویانه اخیر مقام های یی گفت: خودتان را فریب ندهید؛ تغییر حکومت ایران امکان پذیر نیست. خودتان را فریب ندهید؛ تغییر حکومت ایران امکان پذیر نیستظریف«محمدجواد ظریف» امور خارجه ایران که برای شرکت در اجلاس سازمان ملل به نیویورک رفته است، بامداد امروز در شورای روابط خارجی حاضر شد و به ایراد سخنرانی پرداخت. بنا بر این گزارش، ظریف در این سخنرانی تأکید کرد، ایران به آژانس بین المللی انرژی اتمی اختیار راستی آزمایی از پایبندی به تعهداتش تحت را داده و آژانس هر بار این پایبندی را تأیید کرده است.وی در واکنش به اظهارات مداخله جویانه اخیر مقام های یی گفت: خودتان را فریب ندهید؛ تغییر حکومت ایران امکان پذیر نیست.
خودتان را فریب ندهید؛ تغییر حکومت ایران امکان پذیر نیست ظریف «محمدجواد ظریف» امور خارجه ایران که برای شرکت در اجلاس سازمان ملل به نیویورک رفته است، بامداد امروز در شورای روابط خارجی حاضر شد و به ایراد سخنرانی پرداخت. بنا بر این گزارش، ظریف در این سخنرانی تأکید کرد، ایران به آژانس بین المللی انرژی اتمی اختیار راستی آزمایی از پایبندی به تعهداتش تحت را داده و آژانس هر بار این پایبندی را تأیید کرده است. وی در واکنش به اظهارات مداخله جویانه اخیر مقام های یی گفت: خودتان را فریب ندهید؛ تغییر حکومت ایران امکان پذیر نیست. پکن در تازه ترین واکنش نسبت به اظهارات دونالد ترامپ رئیس جمهوری مبنی بر یده شدن فرصت های شغلی در این کشور توسط چین، این سخنان را رد کرد و آن را کذب محض دانست. سخنگوی وزارت امورخارجه، با اشاره به سخنان مقامات رژیم صهیونیستی و سعودی در اجلاس امنیتی مونیخ علیه ایران گفت: هم سویی مواضع خارجه سعودی و جنگ رژیم صهیونیستی درباره ایران امری تصادفی نیست. سرتیپ « حاتمی» درباره مسائل مختلف منطقه ازجمله موضوع وج نیروهای یی از با راشاتودی گفتگو کرد. « حاتمی»، دفاع ایران که به روسیه سفر کرده بود، در مصاحبه اختصاصی با راشاتودی خواستار وج نیروهایی که بدون مجوز دمشق در حضور دارند، شد. وی همچنین از مقامات ترکیه خواست تا نگرانی های امن.   [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ت بحرین بهتر است به جای فرافکنی های بی ثمر و تکراری، تلاش خود را معطوف به رعایت حقوق شهروندان بحرینی و پایان دادن به سرکوب ها کند. بازگو برخی از مشکلات از ت دهم توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد ی استان گلستان باعث واکنش برخی از طرفدارن ت دهم نسبت به این اظهارات شد. معاون اول رئیس جمهور در واکنش به برخی اظهارات بی ادبانه مقامات یی درباره ایران گفت: دشمنان می خواهند با تهدید ایران، فعالان اقتصادی که قصد سرمایه گذاری در ایران دارند را بترسانند و روند توسعه در ایران را کُند کنند، ولی ملت و مسئولان ایران ارزشی برای آنان قائل نیستند.
به گزارش خبر فوری، در پی انتشار خبری مبنی بر اظهارات کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای ی با ادعای این که « اطلاعات را مجبور کرده اند بگوید آقای دری اصفهانی جاسوس نیست» روابط عمومی طی اطلاعیه ای ضمن تکذیب اظهارات نامبرده اعلام کرد که هرگونه اعلام نظر این وزارتخانه در خصوص مسائل و موضوعات مرتبط کاملاً تخصصی بوده و مستند به نظرات متقن کارشناسان حوزه های مختلف است./181888/72/
ادامه خبر هشدار معظم انقلاب به اطلاعات بابت اظهارات اخیر درباره مفسدان اقتصادیبه نقل از تسنیم؛ برخی شنیده ها حاکی است در پی اظهارات اخیر منتشر شده از سوی حجت ال و المسلمین سید محمود علوی اطلاعات مبنی بر اینکه نباید با مفسدان اقتصادی با تندی برخورد کرد، معظم انقلاب به حجت ال علوی هشدار داده اند که این بیانات به "ضرر " و نیز به "ضرر اقتصاد ملی" است.گفتنی است حجت ال محمود علوی اطلاعات 16 تیرماه در جلسه شورای اداری استان لرستان در سخنان خود گفته بود که نباید با متخلفان برخورد قهرآمیز(تند) شود، بلکه باید با توجیه و راهنمایی از انحراف آنها جلوگیری کرد.انتهای پیام/
️واکنش اینستاگرامی ارتباطات به اظهارات خلاف واقع یک مجلس واعظی: هیچ گونه تلاشی برای حضور در هیچ یک از وزارتخانه ها نکرده ام ✍️ واعظی در واکنش به اظهارات الیاس حضرتی در اینستاگرام خود نوشت : با توجه به مطالب نادرستی که اخیرا در خصوص تلاش اینجانب برای حضور در وزارت خارجه مطر. اظهارات ماه گذشته دونالد ترامپ درباره نفت عراق که واکنش منفی مقامات عراق را برانگیخته بود پس از سفر روز گذشته جیمز ماتیس دفاع ایالات متحده به بغداد و تلاش وی برای تفسیر و توجیه سخنان جنجالی ترامپ، بار دیگر موضوع اه و نظامی واشنگتن و تلاش های آن برای دست ی به نفت عراق را در کانو. آیت الله مکارم در واکنش به سخنان هنجارشکنانه استاندار اسان جنوبی گفت: ما تذکر لازم را به کشور خواهیم داد. نوشته واکنش آیت الله مکارم به موضع جنجالی یک مسئول درباره زن و مرد اولین بار در اخبار پدیدار شد.

اظهارات تازه خواهران مرموز که حادثه 11 سپتامبر را پیشگویی کرده بودند+ع تیری و لیندا جامیسون دو خواهر یی هستند که ادعا دارند قبل از وقوع حادثه 11 سپتامبر آن را پیش بینی کرده بودند و این در حالی است که بسیاری از کاربران چیزی از صحبتهای این دو خواهر در رسانه ها به یاد نمی آورند.اکثر کاربران عنوان کرده اند که این اولین باری است که نام از آنها به گوششان خورده یا تصویری از این دو نفر می بینند.اکنون اظهارات تازه آنها را درباره وقایع احتمالی در سال 2018 مشاهده نمایید.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] همشهری آنلاین: پکن در تازه ترین واکنش نسبت به اظهارات دونالد ترامپ رئیس جمهوری مبنی بر یده شدن فرصت های شغلی در این کشور توسط چین، این سخنان را رد کرد و آن را کذب محض دانست. ماجرا بر سر ماجراجویی های توتال در میادین مشترک ایران و قطر است. همان که سال ها قبل هم به دلیل تحریم ، از ایران روی گرداند و با قطر پیمان بست. حالا بیژن نامدارزنگنه، نفت ایران، در واکنش به اظهارات اخیر پاتریک پویان، مدیرعامل توتال و عقب نشینی این شرکت فرانسوی از توسعه فاز ۱۱ پار. کاربران شبکه اجتماعی توئیتر با تمس سخنان عبدالله بن زاید امورخارجه امارات که گفته بود، چرا قطر نمی خواهد، لبخند بر لب های مردم نقش بندد، نسبت به این اظهارات واکنش نشان دادند و آن را بیشتر زیبنده یک بازیگر کمدی دانستند تا کارکشته عالم سیاست.
به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری اهل بیت(ع) معاون امور خارجه در واکنش به اظهارات جک استراو خارجه اسبق انگلیس درخصوص امنیت نداشتن دیپلمات ها در ایران تصریح کرد: از یاد نمی بریم نخستین باری که سفارت ایران با حمله مواجه شد در لندن بود و نخستین دیپلمات کشورمان در آنجا به شهادت رسید.سیدعباس عراقچی در نشست ترتیبات امنیتی غرب آسیا، نقش ایران و بازیگران منطقه ای در دومین کنفرانس امنیتی تهران افزود: مسلماً این مشکل از ابتدای پیروزی انقلاب ی ایران وجود داشت و از اشکال مختلفی شامل ب ایی تظاهرات در مقابل سفارتخانه های ما، پرتاب بمب های دست ساز، پایین کشیدن پرچم کشورمان و تهدید دیپلمات هایمان در کشورهای مختلف اروپایی برخوردار بود.
ادامه خبر واکنش محسن رضایی به اظهارات مداخله جویانه خارجه امریکا:واکنش محسن رضایی به اظهارات مداخله جویانه خارجه امریکا:تیلرسون نقش مردم و ی را در نادیده گرفته است/ او بعد از سال چهارم وز ایران را خواهد شناخت خبرگزاری فارس: تیلرسون نقش مردم و ی را در نادیده گرفته است/ او بعد از سال چهارم وز ایران را خواهد شناختدبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به اظهارات خارجه امریکا مبنی بر حمایت از تغییر صلح آمیز قدرت در ایران واکنش نشان داد. به گزارش خبرنگار گروه دیگر رسانه های خبرگزاری فارس، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اجتماعی خود در اینستاگرام نوشت:تیلرسون، خارجه ، روز، پنج شنبه گفت :«از مخالفان برای تغییر صلح آمیز قدرت در ایران حمایت می کنیم».از نظر او تغییر صلح امیز یعنی فشار ازبیرون وعقب نشینی از داخل. فشار ازبیرون یعنی تشدید تحریم ها وکارشکنی در روابط خارجی ایران، و عقب نشینی از داخل یعنی این که به مرور، افرادی نفوذی به داخل حکومت ودستگاه های تصمیم گیر راه یابند تا درنتیجه بتوانند قدرت را تغییر دهند.اشتباه اقای تیلرسون این است که نقش مردم و ی را در ایران نادیده گرفته است. او که دراین چهل سال ، سرگرم کار اقتصادی بوده، تاریخ حوادث ایران را نخوانده است. بعد از سال چهارم وز ایران را خواهد شناخت. سحر قریشی در واکنش به سخنان سیروس مقدم، متنی را در اینستاگرامش منتشر کرد. محوطه باستانی ازبکی نماد و هویت نظرآباد در شهرستان نظرآباد از توابع استان البرز محوطه باستانی معروفی به نام محوطه باستانی ازبکی وجود دارد که قدمت ای به 7 هزار سال قبل از میلاد دارد. محوطه ی ازبکی در طول جغرافیایی 50 درجه و 34 دقیقه و عرض جغرافیایی در 35 درجه و 58 دقیقه و ارتفاع 1188 نسبت به سطح دریا و در 15 کیلومتری جنوب غربی شهر 15 کیلومتری جنوب غرب شهر قدیم هشتگرد و و 4 کیلومتری غرب شهر نظرآباد و در حدود 2 کیلومتری غرب ناحیه شهری سید جمال الدین اسد آبادی واقع شده است. این محوطه در سال 1348 کشف و در سال 1352 به شماره 955 ثبت ملی گردید و اخیرا تلاش های از سوی مسوولین محلی و کشوری برای ثبت مجموعه تپه های باستانی ازبکی در فهرست میراث جهانی یونسکو انجام گردیده است. این محوطه دارای کهن ترین خشت های دست ساز بشر می باشد که به 9هزار تا 7 هزار سال پیش مربوط می شوند. این امر نشان دهنده این است که قدمت این محوطه برابر با تپه های سیلک در کاشان یا بیشتر از آن ها باشد. نخستین سلسله حفاری های باستان شناسی در این محوطه در 15 آذر تا 19 دی سال 1377 به مدت 35 روز انجام گردید. س رستی این گروه با یوسف مجیدزاده بوده است. این حفاری ها در شش فصل تا سال 1384 ادامه داشته است. این محوطه دارای 10 تپه مرتفع می باشد که حدود 6 تپه آن شناسایی شده است که عبارتند از : یان تپه، جیران تپه، دوشان تپه، مارال تپه، گوموش تپه، تپه نرتفع ازبکی (دژ مادی). تپه اصلی یا دژ مادی با 26 متر ارتفاع بلند ترین تپه این محوطه می باشد. این محوطه در سال های نزدیک در دهه های70 و اوابل 80 در روز طبیعت میزبان و مقصد بسیاری از مردم منطقه نظرآباد بوده است. لذا خیلی از مردم این شهرستان با محوطه ازبکی خاطراتی شیرین دارند. اما کمبود هایی مشاهده می گردد از آن جمله عدم آگاهی و شناساندن قدمت و اهمیت تاریخی آن و از سوی دیگر این محوطه کمی مورد غفلت قرار گرفته و به عنوان یک پتانسیل باالقوه هنوز به فعلیت نرسیده است.


منبع: گروسی ، علیرضا . ۱۳۹۵ . محوطه باستانی ازبکی نمادو هویت نظرآباد ( سایت علیرضا گروسی - کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری)

محمدی عراقی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اظهارات امورخارجه فرانسه درباره ایران گستاخانه است. به گزارش گروه خبرگزاری تسنیم، حجت ال والمسلمین محمدی عراقی درباره اظهارنظر اخیر امور خارجه فرانسه، اظهار داشت: کاربرد واژه "بازخواست" در مورد حضور ایران در از طریق حزب الله و پاسداران بسیار گستاخانه است و حضور مستشاری ایران در کشورهای منطقه کاملاً قانونی است.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال نسبت به اظهارات جواد خیابانی واکنش نشان داد. س رست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس راه خودش را پیدا کرده و به این راحتی نمی توانند آن را از مسیر خارج کنند و با اتفاقاتی که روی داده، جای هیچ حرفی باقی نمانده است.