واکنش به اظهارات کولیوند درباره مدیریت شهر نظرآباد - اخبار روز

اظهارات تازه خواهران مرموز که حادثه 11 سپتامبر را پیشگویی کرده بودند+ع تیری و لیندا جامیسون دو خواهر یی هستند که ادعا دارند قبل از وقوع حادثه 11 سپتامبر آن را پیش بینی کرده بودند و این در حالی است که بسیاری از کاربران چیزی از صحبتهای این دو خواهر در رسانه ها به یاد نمی آورند. اکثر کاربران عنوان کرده اند که این اولین باری است که نام از آنها به گوششان خورده یا تصویری از این دو نفر می بینند. اکنون اظهارات تازه آنها را درباره وقایع احتمالی در سال 2018 مشاهده نمایید. سرتیپ « حاتمی» درباره مسائل مختلف منطقه ازجمله موضوع وج نیروهای یی از با راشاتودی گفتگو کرد. « حاتمی»، دفاع ایران که به روسیه سفر کرده بود، در مصاحبه اختصاصی با راشاتودی خواستار وج نیروهایی که بدون مجوز دمشق در حضور دارند، شد. وی همچنین از مقامات ترکیه خواست تا نگرانی های امن. نائب رییس مجلس درباره اظهارات روز اش در فردوسی مشهد درباره موضوع حصر توضیحاتی ارائه داد. های سینمایی آ هفته تلویزیون، چند میلیارد تومان لباس در «پلاسکو» سوخت؟ و ... از دیگر عناوین خبری مهم روز است. بازگو برخی از مشکلات از ت دهم توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد ی استان گلستان باعث واکنش برخی از طرفدارن ت دهم نسبت به این اظهارات شد. معاون اول رئیس جمهور در واکنش به برخی اظهارات بی ادبانه مقامات یی درباره ایران گفت: دشمنان می خواهند با تهدید ایران، فعالان اقتصادی که قصد سرمایه گذاری در ایران دارند را بترسانند و روند توسعه در ایران را کُند کنند، ولی ملت و مسئولان ایران ارزشی برای آنان قائل نیستند.
به گزارش خبر فوری، در پی انتشار خبری مبنی بر اظهارات کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای ی با ادعای این که « اطلاعات را مجبور کرده اند بگوید آقای دری اصفهانی جاسوس نیست» روابط عمومی طی اطلاعیه ای ضمن تکذیب اظهارات نامبرده اعلام کرد که هرگونه اعلام نظر این وزارتخانه در خصوص مسائل و موضوعات مرتبط کاملاً تخصصی بوده و مستند به نظرات متقن کارشناسان حوزه های مختلف است./181888/72/
ادامه خبر
️واکنش اینستاگرامی ارتباطات به اظهارات خلاف واقع یک مجلس واعظی: هیچ گونه تلاشی برای حضور در هیچ یک از وزارتخانه ها نکرده ام ✍️ واعظی در واکنش به اظهارات الیاس حضرتی در اینستاگرام خود نوشت : با توجه به مطالب نادرستی که اخیرا در خصوص تلاش اینجانب برای حضور در وزارت خارجه مطر. آیت الله مکارم در واکنش به سخنان هنجارشکنانه استاندار اسان جنوبی گفت: ما تذکر لازم را به کشور خواهیم داد. نوشته واکنش آیت الله مکارم به موضع جنجالی یک مسئول درباره زن و مرد اولین بار در اخبار پدیدار شد. نه نامه نه پیام نه تلفن نه ایمیل نه پیامک نه پیغام نه «پسغام» واکنش ظریف به ادعای مشهد؛ صد‌در‌صد دروغ است/کریمی‌قدوسی فقط خیالبافی می‌کند محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان اظهارات کریمی قدوسی مجلس شورای ی ادعای نامه نگاری او به خارجه را خیالبافی خواند. آفتاب&zwnj. عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نسبت به اظهارات اخیر کاپیتان تیم فوتبال استقلال پس از رد شدن درخواست تجدیدنظرخواهی اش واکنش نشان داد. ماجرا بر سر ماجراجویی های توتال در میادین مشترک ایران و قطر است. همان که سال ها قبل هم به دلیل تحریم ، از ایران روی گرداند و با قطر پیمان بست. حالا بیژن نامدارزنگنه، نفت ایران، در واکنش به اظهارات اخیر پاتریک پویان، مدیرعامل توتال و عقب نشینی این شرکت فرانسوی از توسعه فاز ۱۱ پار.

اظهارات تازه خواهران مرموز که حادثه 11 سپتامبر را پیشگویی کرده بودند+ع تیری و لیندا جامیسون دو خواهر یی هستند که ادعا دارند قبل از وقوع حادثه 11 سپتامبر آن را پیش بینی کرده بودند و این در حالی است که بسیاری از کاربران چیزی از صحبتهای این دو خواهر در رسانه ها به یاد نمی آورند.اکثر کاربران عنوان کرده اند که این اولین باری است که نام از آنها به گوششان خورده یا تصویری از این دو نفر می بینند.اکنون اظهارات تازه آنها را درباره وقایع احتمالی در سال 2018 مشاهده نمایید.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کاربران شبکه اجتماعی توئیتر با تمس سخنان عبدالله بن زاید امورخارجه امارات که گفته بود، چرا قطر نمی خواهد، لبخند بر لب های مردم نقش بندد، نسبت به این اظهارات واکنش نشان دادند و آن را بیشتر زیبنده یک بازیگر کمدی دانستند تا کارکشته عالم سیاست.
به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری اهل بیت(ع) معاون امور خارجه در واکنش به اظهارات جک استراو خارجه اسبق انگلیس درخصوص امنیت نداشتن دیپلمات ها در ایران تصریح کرد: از یاد نمی بریم نخستین باری که سفارت ایران با حمله مواجه شد در لندن بود و نخستین دیپلمات کشورمان در آنجا به شهادت رسید.سیدعباس عراقچی در نشست ترتیبات امنیتی غرب آسیا، نقش ایران و بازیگران منطقه ای در دومین کنفرانس امنیتی تهران افزود: مسلماً این مشکل از ابتدای پیروزی انقلاب ی ایران وجود داشت و از اشکال مختلفی شامل ب ایی تظاهرات در مقابل سفارتخانه های ما، پرتاب بمب های دست ساز، پایین کشیدن پرچم کشورمان و تهدید دیپلمات هایمان در کشورهای مختلف اروپایی برخوردار بود.
ادامه خبر محوطه باستانی ازبکی نماد و هویت نظرآباد در شهرستان نظرآباد از توابع استان البرز محوطه باستانی معروفی به نام محوطه باستانی ازبکی وجود دارد که قدمت ای به 7 هزار سال قبل از میلاد دارد. محوطه ی ازبکی در طول جغرافیایی 50 درجه و 34 دقیقه و عرض جغرافیایی در 35 درجه و 58 دقیقه و ارتفاع 1188 نسبت به سطح دریا و در 15 کیلومتری جنوب غربی شهر 15 کیلومتری جنوب غرب شهر قدیم هشتگرد و و 4 کیلومتری غرب شهر نظرآباد و در حدود 2 کیلومتری غرب ناحیه شهری سید جمال الدین اسد آبادی واقع شده است. این محوطه در سال 1348 کشف و در سال 1352 به شماره 955 ثبت ملی گردید و اخیرا تلاش های از سوی مسوولین محلی و کشوری برای ثبت مجموعه تپه های باستانی ازبکی در فهرست میراث جهانی یونسکو انجام گردیده است. این محوطه دارای کهن ترین خشت های دست ساز بشر می باشد که به 9هزار تا 7 هزار سال پیش مربوط می شوند. این امر نشان دهنده این است که قدمت این محوطه برابر با تپه های سیلک در کاشان یا بیشتر از آن ها باشد. نخستین سلسله حفاری های باستان شناسی در این محوطه در 15 آذر تا 19 دی سال 1377 به مدت 35 روز انجام گردید. س رستی این گروه با یوسف مجیدزاده بوده است. این حفاری ها در شش فصل تا سال 1384 ادامه داشته است. این محوطه دارای 10 تپه مرتفع می باشد که حدود 6 تپه آن شناسایی شده است که عبارتند از : یان تپه، جیران تپه، دوشان تپه، مارال تپه، گوموش تپه، تپه نرتفع ازبکی (دژ مادی). تپه اصلی یا دژ مادی با 26 متر ارتفاع بلند ترین تپه این محوطه می باشد. این محوطه در سال های نزدیک در دهه های70 و اوابل 80 در روز طبیعت میزبان و مقصد بسیاری از مردم منطقه نظرآباد بوده است. لذا خیلی از مردم این شهرستان با محوطه ازبکی خاطراتی شیرین دارند. اما کمبود هایی مشاهده می گردد از آن جمله عدم آگاهی و شناساندن قدمت و اهمیت تاریخی آن و از سوی دیگر این محوطه کمی مورد غفلت قرار گرفته و به عنوان یک پتانسیل باالقوه هنوز به فعلیت نرسیده است.


منبع: گروسی ، علیرضا . ۱۳۹۵ . محوطه باستانی ازبکی نمادو هویت نظرآباد ( سایت علیرضا گروسی - کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری)

محوطه باستانی ازبکی نماد و هویت نظرآباد در شهرستان نظرآباد از توابع استان البرز محوطه باستانی معروفی به نام محوطه باستانی ازبکی وجود دارد که قدمت ای به 7 هزار سال قبل از میلاد دارد. محوطه ی ازبکی در طول جغرافیایی 50 درجه و 34 دقیقه و عرض جغرافیایی در 35 درجه و 58 دقیقه و ارتفاع 1188 نسبت به سطح دریا و در 15 کیلومتری جنوب غربی شهر 15 کیلومتری جنوب غرب شهر قدیم هشتگرد و و 4 کیلومتری غرب شهر نظرآباد و در حدود 2 کیلومتری غرب ناحیه شهری سید جمال الدین اسد آبادی واقع شده است. این محوطه در سال 1348 کشف و در سال 1352 به شماره 955 ثبت ملی گردید و اخیرا تلاش های از سوی مسوولین محلی و کشوری برای ثبت مجموعه تپه های باستانی ازبکی در فهرست میراث جهانی یونسکو انجام گردیده است. این محوطه دارای کهن ترین خشت های دست ساز بشر می باشد که به 9هزار تا 7 هزار سال پیش مربوط می شوند. این امر نشان دهنده این است که قدمت این محوطه برابر با تپه های سیلک در کاشان یا بیشتر از آن ها باشد. نخستین سلسله حفاری های باستان شناسی در این محوطه در 15 آذر تا 19 دی سال 1377 به مدت 35 روز انجام گردید. س رستی این گروه با یوسف مجیدزاده بوده است. این حفاری ها در شش فصل تا سال 1384 ادامه داشته است. این محوطه دارای 10 تپه مرتفع می باشد که حدود 6 تپه آن شناسایی شده است که عبارتند از : یان تپه، جیران تپه، دوشان تپه، مارال تپه، گوموش تپه، تپه نرتفع ازبکی (دژ مادی). تپه اصلی یا دژ مادی با 26 متر ارتفاع بلند ترین تپه این محوطه می باشد. این محوطه در سال های نزدیک در دهه های70 و اوابل 80 در روز طبیعت میزبان و مقصد بسیاری از مردم منطقه نظرآباد بوده است. لذا خیلی از مردم این شهرستان با محوطه ازبکی خاطراتی شیرین دارند. اما کمبود هایی مشاهده می گردد از آن جمله عدم آگاهی و شناساندن قدمت و اهمیت تاریخی آن و از سوی دیگر این محوطه کمی مورد غفلت قرار گرفته و به عنوان یک پتانسیل باالقوه هنوز به فعلیت نرسیده است.


منبع: گروسی ، علیرضا .۱۳۹۵. محوطهباستانی ازبکینمادوهویت نظرآباد ( سایت علیرضا گروسی - کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری) مقامات فلسطینی به اظهارات مسئولان یی در خصوص دست کشیدن از ایجاد دو ت واکنش نشان دادند. آهنگ حامد کولیوند به نام تو خوبی با بالاترین کیفیت new by hamed kolivand called to khobi ترانه: حامد کولیوند ؛ آهنگسازی, تنظیم, می و مستر: پازل بند ع آهنگ جدید حامد کولیوند با نام تو خوبی آهنگ جدید حامد کولیوند با آهنگ جدید حامد کولیوند در دو کیفیت متفاوت از نسل موزیک آهنگ جدید حامد کولیوند با نام تو خوبی

نظرآباد؛ نوستالژی فرهنگ... سرای تراژدی
(این نوشته را تظلّم بردنی بدانید به بارگاه مرحوم مغفور میرزا عبدالله خان مقدّم)
میرزا عبدالله خان مقدم! سلام. مرا نمی شناسید اما پدرم را حتماً می شناسید. او ـ حسین آل احمد ـ بیش از بیست سال از سهامداران کارخانجات نساجی مقدّم ـ سهامی عام بود. پدرم در قسمت تکمیل تر آن کارخانه، کارگر سه شیفت شما بود و برای میرزا عبدالله خان مقدّم کار می کرد. به صورت چرخشی هفتگی از ده شب تا شش صبح و از شش صبح تا دوی بعد از ظهر و از دوی بعد از ظهر تا ده شب. به ترکیبات شیمیایی آن قسمت حساسیت ناراحت کننده پوستی پیدا کرد و مجبور به تغییر قسمت شد و در قسمت تکمیل خشک به دستگاه چاپ استنتر ـ stenter ـ گمارده شد. دستگاه غول پیکری که البته دیگر با پوست این کارگر زحمتکش، دشمنی نمی ورزید. آن ناراحتی هنوز و هم چنان با ایشان هست. پدر آن سال ها دوندگی زجرآور بسیاری کرد تا بتواند این حساسیت را مدیریت کند. سرانجام به سفارش پزشکی نازنین پودر مخصوص مداوای آن ـ سوربیتول sorbitolـ را پیدا کرد و توانست از شدّت این ناراحتی پوستی بکاهد. این ناراحتی، شغل پدر را مصداق مشاغل سخت و زیان آور ساخت و بازنشسته پیش از موعد شد. پدر همیشه از شما به نیکی یاد می کند و من هم همیشه بوسه افتخار بر دستان پینه بسته او می زنم. عمرش دراز.
ادامه مطلب... قاضی پور در واکنش به اظهارات بقایی:بقایی اگر درست می گوید، شکایت کند تا به دادگاه برویم/به زنبیل قرمز علاقه داشتی، با همان زنبیل هم به نیویورک می رفتی! ارومیه به اظهارات معاون رئیس ت دهم واکنش نشان داد.اگر درست می گوید، شکایت کند تا به دادگاه برویم/اگر به زنبیل قرمز علاقه داشتی، نیویورک هم با زنبیل قرمز می رفتی!نادر قاضی پور مردم ارومیه در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به اظهارات بقایی در کانال تلگرامیش نسبت به مصاحبه اخیر وی علیه خود گفت: بقایی بی تربیتی کرده است، وی اگر درست می گوید و شاکی است، شکایت کند تا به دادگاه برویم.وی با بیان اینکه قانون هر چه بد باشد از بی قانونی بهتر است، افزود: بنده م و براساس قانون اساسی حق اظهارنظر دارم.قاضی پور تاکید کند: وی اگر از بنده ناراحت است، شکایت کند تا به دادگاه برویم و اسناد را در آنجا نشان دهیم. مردم ارومیه با اشاره به اینکه قرار نیست تمام اسناد را منتشر کنیم، اظهار کرد: شاکی بقایی تنها بنده نیستم، در زمان سفر خانوادگی وی به نیویورک شاکی بودم و باید پرسید چرا آن زمان با زنبیل قرمز نرفت؟وی خاطرنشان کرد: از طرف من به بقایی بگویید اگر به زنبیل قرمز علاقه داشتی، نیویورک هم با زنبیل قرمز می رفتی!شایان ذکر است؛ نادر قاضی پور درباره پرونده بقایی معاون رئیس جمهور ت دهم پیش از این گفته بود، قسمت مالی پرونده مربوط به بقایی به دادگاه رفته است و مسائل امنیتی، ، خانوادگی و غیره مربوط به پرونده وی همچنان مفتوح است.این اظهارات موجب شد تا بقایی در کانال تلگرام بنویسد؛ جناب قاضی پور پاسخ شما و گردانندگان شما فقط یک جمله است، فرزند خلف پدرتان نیستید، اگر ظرف 24 ساعت مستندات حرفتان را از همان خبرگزاری منتشر نکنید.انتهای پیام/پاسخ قاضی پور به اظهارات بقایی مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه وه ت زادگاه تروریسم است و یی ها در طرفداری از تروریسم پیشتاز هستند، عربستان را مهد وه ت و نزدیک ترین دوست یی ها دانست. مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه وه ت زادگاه تروریسم است و یی ها در طرفداری از تروریسم پیشتاز هستند، عربستان را مهد وه ت و نزدیک ترین دوست یی ها دانست. محمدی عراقی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اظهارات امورخارجه فرانسه درباره ایران گستاخانه است. به گزارش گروه خبرگزاری تسنیم، حجت ال والمسلمین محمدی عراقی درباره اظهارنظر اخیر امور خارجه فرانسه، اظهار داشت: کاربرد واژه "بازخواست" در مورد حضور ایران در از طریق حزب الله و پاسداران بسیار گستاخانه است و حضور مستشاری ایران در کشورهای منطقه کاملاً قانونی است.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] محمود خوردبین درباره وضعیت رامین رضاییان توضیح داد نوشته اظهارات خوردبین راجع به آ ین وضعیت رضاییان اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به شنیدن حرف های بی پشتوانه و غیرعاقلانه خارجه عربستان عادت کرده و اهمیت نمی دهیم.

محوطه باستانی ازبکی نماد و هویت نظرآباددر شهرستان نظرآباد از توابع استان البرز محوطه باستانی معروفی به نام محوطه باستانی ازبکی وجود دارد که قدمت ای به 7 هزار سال قبل از میلاد دارد. محوطه ی ازبکی در طول جغرافیایی 50 درجه و 34 دقیقه و عرض جغرافیایی در 35 درجه و 58 دقیقه و ارتفاع 1188 نسبت به سطح دریا و در 15 کیلومتری جنوب غربی شهر 15 کیلومتری جنوب غرب شهر قدیم هشتگرد و و 4 کیلومتری غرب شهر نظرآباد و در حدود 2 کیلومتری غرب ناحیه شهری سید جمال الدین اسد آبادی واقع شده است.

این محوطه در سال 1348 کشف و در سال 1352 به شماره 955 ثبت ملی گردید و اخیرا تلاش های از سوی مسوولین محلی و کشوری برای ثبت مجموعه تپه های باستانی ازبکی در فهرست میراث جهانی یونسکو انجام گردیده است. این محوطه دارای کهن ترین خشت های دست ساز بشر می باشد که به 9هزار تا 7 هزار سال پیش مربوط می شوند. این امر نشان دهنده این است که قدمت این محوطه برابر با تپه های سیلک در کاشان یا بیشتر از آن ها باشد.

نخستین سلسله حفاری های باستان شناسی در این محوطه در 15 آذر تا 19 دی سال 1377 به مدت 35 روز انجام گردید. س رستی این گروه با یوسف مجیدزاده بوده است. این حفاری ها در شش فصل تا سال 1384 ادامه داشته است. این محوطه دارای 10 تپه مرتفع می باشد که حدود 6 تپه آن شناسایی شده است که عبارتند از : یان تپه، جیران تپه، دوشان تپه، مارال تپه، گوموش تپه، تپه نرتفع ازبکی (دژ مادی). تپه اصلی یا دژ مادی با 26 متر ارتفاع بلند ترین تپه این محوطه می باشد.
این محوطه در سال های نزدیک در دهه های70 و اوابل 80 در روز طبیعت میزبان و مقصد بسیاری از مردم منطقه نظرآباد بوده است. لذا خیلی از مردم این شهرستان با محوطه ازبکی خاطراتی شیرین دارند. اما کمبود هایی مشاهده می گردد از آن جمله عدم آگاهی و شناساندن قدمت و اهمیت تاریخی آن و از سوی دیگر این محوطه کمی مورد غفلت قرار گرفته و به عنوان یک پتانسیل باالقوه هنوز به فعلیت نرسیده است.


منبع: گروسی ، علیرضا .1395. محوطهباستانی ازبکینمادوهویت نظرآباد ( سایت علیرضا گروسی - کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری) نخست هلند روز اظهارات رجب طیب اردوغان درباره سربرنیتسا را تحریف آشکار تاریخ توصیف کرد.


نظرآباد تسلیت، ایران تسلیت
خسرو ادعلی مبتکر خط اوج
دلا خون شو خون ببار
با دلم گریه کن خون ببار
نظرآباد بودم که ز له وحشتناک زادگاه مظلومم را به خاک و خون کشید. همه عزیزان، هنرمندان و اساتید گرانقدرکه با اینجانب آشنایی دارند با تمام وجود به من تسلیت گفته و دلداریم می دادند. حال که کرمانشاه هستم خبری وحشتناک همچون پتک بر سرم فرود آمد، جمعی از ک نم، فرزندان نظرآباد در سانحه ای دل اش درگذشته و شهرم عزادار است. خدایا شکرت، خسته شدم، خسته. نظرآباد تسلیت. ایران تسلیت.
کارنامه هنری خسرو ادعلی


خسرو ی روز چهارشنبه 22 آذر 1396 در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا زمان تشییع پیکرهای دو دانش آموز، یک معلم بازنشسته و راوی دفاع مقدس و یک مربی را ساعت 9 صبح روز پنجشنبه در شهرستان نظرآباد استان البرز اعلام کرد. وی گفت: طبق برنامه ریزی اعلام شده فردا پنجشنبه (23 آذر) با حضور مسئولان کشوری و استانی در محوطه اداره آموزش و پرورش نظرآباد برای پیکرهای این عزیزان میت خوانده می شود. مدیرکل آموزش و پرورش البرز بیان داشت: مراسم تشییع پیکرهای این جانباختگان از اداره آموز و پرورش نظرآباد تا میدان این شهر برگزار خواهد شد و سپس در زادگاهشان به خاک س می شوند. مدیر کل آموزش و پرورش البرز یادآور شد: دانش آموزان جانباخته این حادثه به نام های فائزه دریایار و زهرا صابری در شهرک سید جمال الدین و مرحوم سکینه بیات مربی راهیان نور در روستای قاسم آباد کوچک و مرحوم فتح الله سامانی پور راوی کاروان راهیان نور درروستای هیو به خاک س می شوند. وی گفت: شرایط لازم برای بازگشت دانش آموزان حادثه دیده گرد عصر امروز از طریق هوایی فراهم شد. وی با اشاره به اینکه وضعیت جسمی بیشتر مصدومان حادثه اردوی راهیان نور نظرآباد بهبود یافته است، اظهار کرد: امشب از طریق هوایی 13 مصدوم و 21 نفر از دانش آموزان، مربیان و همراهان دیگر به تهران انتقال داده می شوند. وی خاطر نشان کرد: تنها یکی از مربیان آسیب دیده در این حادثه شرایط وخیمی داشت که خوشبختانه وضعیت وی نیز رو به بهبود است. خالد زکیبا پیش از دیدار با سرخ ها اظهارات جالبی در مورد این بازی کرد. محمدجواد ظریف امور خارجه کشورمان در تازه ترین پست توییتری خود به اظهارات ضد ایرانی نتانیاهو پاسخ داد. اظهارات شجاعانه دختر ایرانی در شبکه تلویزیونی یی درباره حجاب و اقدامات م ب واشنگتن در خاورمیانه هدی کاتبی، دختر ایرانی- یی، در گفتگو با شبکه تلویزیونی wgn ، درباره زندگی شخصی خود به عنوان یک زن محجبه در و سیاست های در قبال خاورمیانه اظهارنظر کرد. اظهارات وی تا حدی شجاعانه بود که مجری این برنامه تلویزیونی به او گفت: «شما یی هستی اما نظراتت اصلا یی نیست!» هدی کاتبی در این مصاحبه گفت: «من یک ایرانی- یی هستم که در اوکلاهما بزرگ شده ام. این برایم تجربه بزرگی بود. هنگامی که برای نخستین بار در کلاس ششم حجاب بر سر گذاشتم، بدترین سال عمرم را گذراندم. زیرا اوکلاهما ای ی با اکثریت سفیدپوست و محافظه کار است. به من چند مرتبه حمله فیزیکی شد. بارها قصد داشتند روسری را از سرم بردارند. به مدت چند سال، ضربه روحی شدیدی به من وارد شد. اما تمامی آن ها، من را به جایگاهی که اکنون در آن هستم رساند. اکنون می دانم نحوه لباس پوشیدن ما، بر نحوه برخورد دیگران نسبت به ما تاثیر می گذارد.» http://javaninews.ir/ 10 ویدئو پربازدید خبرگزاری فارس در اسفندماه سال گذشته را در این ویدئو مشاهده کنید. سفارت فدراسیون روسیه در تهران، با صدور اطلاعیه ای در مورد اظهارات منتشر شده در رسانه ها به نقل از پسکوف دبیر مطبوعاتی ریاست جمهوری روسیه در ارتباط با شروط دوازده گانه ای که امور خارجه در روز دوشنبه برای ... ایسنا / سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به سخنان اخیر امور خارجه عربستان سعودی اظهار کرد: این ادعاها قلب و وارونه جلوه دادن حقایق جاری در منطقه است و این عربستان سعودی است که بسترساز اصلی پیدایش و رشد تروریسم در منطقه طی سال های گذشته بوده است. به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی با رد اظه. شورای هنری نهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با انتشار بیانیه ای به اظهارات اخیر درباره کپی بودن آثار برگزیده جشنواره تجسمی فجر واکنش نشان داد. چند تن از بازیکنان فوتبال اخیرا به صورت عجیبی در نقش سخنگوی باشگاه پرسپولیس به تمجیدهای آنچنانی از مدیریت این باشگاه می پردازد. نوشته اظهارات عجیب بازیکنان پرسپولیس در ستایش مدیریت تیم اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: بدهی هایی که از گذشته برای باشگاه مانده کمر تیم ما را ش ته است. تا به حال پنج میلیارد از بدهی ها را پرداخت کرده ام. بهرام قاسمی در واکنش به اظهارات بی اساس اماراتی گفت جای تعجب و تأسف است کشوری که نزدیک ۲ سال است در ت یب زیرساخت های یمن، جنایت جنگی و محاصره مردم نقش و مسؤولیت مستقیم داشته است دیگران را به دخ در یمن متهم می کند. سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشور در واکنش به اظهارات اخیر ضد ایرانى خارجه عربستان مبنى بر وم توقف ازمایش های موشکی کشورمان اظهار داشت: فعالیتهاى موشکى ایران بخشى از سیاستهاى کاملا دفاعى ایران است. بهرام قاسمى سخنگوى وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات اخیر ضد ایرانى خارجه عربست.