هفتگی نوشت عذر تقصیر بابت کمرنگ بودنم - اخبار روز

من برگه حقانیت بودنم را به سید اسانی داده ام .قسم به قلم .م ح م د از ب مدام با خودم درگیرم که این ع رو بذارم یا نه مراسم خوشحالی بابت درگشذت عایشهشیعه هرچی می کشه از دست حمقاست، حالا می خواهد مقلد باشند یا وحید چه فرقی دارد؟!
حکم محکومیت اعلام شد اسماعیلی،رییس کل دادگستری استان تهران: مجازات رحیم 5 سال حبس بابت اجتماع و تبانی جهت ارتکاب جرم علیه امنیت کشور، ی ال حبس بابت تبلیغ علیه نظام و 6 ماه حبس بابت توهین است، جمعا 6 سال و نیم است چنانچه همین رای مورد تایید دادگاه تجدیدنظر قرار گیرد و تغییری حاصل. سلامممم وقتی که جواب ها اومد تا ب به صورت کاملا شکه ای روزگار میگذروندم....درصد ها و رتبه ای ب مراتب بدتر از پارسال ....و شکه شدن به خاطر جواب ....روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی غیرانتفاعی رو زدم ...بابت این درصدها کاملا متاسفم ...و ب خاطر قبولیم.....البته اواسط شهریور جواب میاد...ولی ح. شاید نفسم
دلیل زنده بودنم باشه
بی شک تو تنها دلیل همین
نفسی بودنم آزارتون میده؟ برم یا نرم؟(برم لایک-نروم دیس لایک)
این اقا...آقایه خاص یکی از معدود انگیزه و امیدیه که واسه ادامه دادن دارم اون جیگر هم فندقشه:) به امید اینکه یروز سعادت کار باهاش رو داشته باشم... خیلی بیشتر از خیلی عزیزه:) متصل است او...شکی درش نیست:) پی نوشت: محسن چاوشی- زانکو چاوشی پی دوم نوشت: دارم مهاجرت میکنم تا فارغ حصیلی به من. پیرو پست حذف وبلاگ ؟ سها : چهارسال پیش حدود شیش ماه پس از وبلاگ نویس بودنم سر یک اتفاق وحشتناک در دنیای واقعی و به لطف ادم بزرگ های آن قصه مجبور شدم وبلاگم را حذف کنم و خوب احساس وحشتناکی داشتم انگار که تکه ای از وجودم را حذف کرده ام حتی با اینکه هیچوقت آن وبلاگم را دوست نداشتم ..د. جدیدا یک پروژه تازه شروع به کار کرده که بابت جستجوهای شما در اینترنت به شما پول میده. این شرکت یک ارز دیجیتال مخصوص خودش راه اندازی کرده به نام pre که وقتی ثبت نام می کنید بعنوان جایزه 25 pre به شما می ده. و روزانه می تونید تا 8 pre از سرچهاتون پول جمع کنید. بابت هر سرچ 0.25 pre میده. شرکت در مراحل اولیه شروع به کار هست و در حال جذب سرمایه... در آینده می تونید این ارز دیجیتال رو با دیگر ارزها مبادله کنید. توصیه می کنم ثبت نام در این سرویس رو و استفاده از اون رو از دست ندید... گاهی آدم یه نفرو میبینه و با خودش میگه این آدمیه که میتونه بهت حس خوبی که گم کردیو بده ! ولی مطمئنی که این اولین و آ ین باره که این آدمو میبینی ! و این خودش یه نعمت بزرگه ، چون هروقت که به اون آدم فکر میکنی ، حس خوبی بهت دست میده حالا اگه قرار بود مدام ببینیش، پیگیر کاراش شی و بخوای . من چند سال است برگه حقانیت مهدی بودنم را به سید اهل شمال داده ام .قسم به قلم .م ح م د اینروز ها بیشتر از هر روز دلتنگتم ومن عاشق لحظه های با تو بودنم یکی از این اراذل ادبیمن هم از شاعرانِ اوباشمتا که دستت به فکر من نرسدروی مغزم اسید می پاشممی روم از خودم به سمت عدممی روم از خودم که گم باشم می روم تا پناهگاه جنون می روم از خودم که گم باشممن بد ارِ بودنم هستممی روم از خودم به سمت عدمچون که انکارِ بودنم هستمروزگاری درخت بودم و حا. هرچند که پی نوشت را باید در پایان همان پست نوشته شود ،ولی خوب اینجوری دوست داشتم.. پی نوشت نظراتی که اقای "...." خان میگذارند دریکی از پستهایم برایت نوشتم که دوست دارم نویسنده دوم بشی یا حداقل حرفی یا خاطره ای داری را برام تو نظرات بزاری اما جو ندادی در ثانی نظراتت زیباست برایش هزا. از خودم دیگه خوشم نمی اد مخصوصا الان مثل خوردن شیشه و زل زدن به جهنم می مونه 10 سال هان؟نمی دونم از پسش بر می ام یا نه! بستن یه قرارداد 10 ساله دردناک  بعد نوشت: فکر میکنم دیگه به من احتیاجی نداشته باشه هر چی باشه یه بارکد انقضا وجود داره بعد نوشت ۲: ازش می پرسم ازم متنفری ...میگه ا. زندگی مس ه و پوچ ..کاش میشد دکمه خاموششو زد یا میشد بزنیش رو دور تند خیلی تلخ،ولی هست، واقعیت تلخیه که زندگی همش روزای بدشو نشون آدم میده اونقدر بد ،که اگه ،اگه یه اتفاق خوبم بیفته نباید زیاد خوشحالی کنی چون عمرش کوتاهه یه جاهایی میگی درست میشه،میگذره،همش منتظری یکی بیاد و زندگ.
بازبین کنتور : اصغر رضایی

نام مشترک: حاج رضا علیئی(آعلی)

۵۵ ریال طی دو ماه بابت یک شعله برق در کاروانسرای مقابل مسجد بازار

بابت پنج روز کارخانه برق و خاموشی از مبلغ کل ر شده
هیچی درس نخوندم ولی قول میدم بعد اذان بخونم ....قول؟!باشه قول... یه چیزی بنویسم بعد..... پ.ن:ایکاش من جوجه یا بچه اردک یا مرغ بشم...یا حداقل مامان...؛( برای تویی که قلبت پـاک است... برای تو می نویسم........ برای تویی که تنهایی هایم پر از یاد توست... برای تویی که قلبم منزلگه عـــشـــق توست... برای تویی که احساسم از آن وجود نازنین توست... برای تویی که تمام هستی ام در عشق تو غرق شد... برای تویی که چشمانم همیشه به راه تو دوخته است... برای تویی. ی ال گذشت و من در حسرت تو می سوزم امروز سالگرد بهترین اتفاق زندگی من ، سالگرد آمدنت به زندگی تاریکم چطور می توانم فراموشت کنم کاش زمان در همان روز متوقف می شد. دلم تنگ ست آنقدر تنگ که ثانیه ای بی اشک سر نمی شود دوستت دارم ناب ترینم پی نوشت: حتی سالگردمان نیز بود....لعنت به های دوست . بوی عطر عشقت … نه دیگر محال است تو را از دست بدهم ، قید همه را به خاطر تو میزنم قلبم را تا ابد به تو میدهم ، تو تنها مال منی ، این را به همه نشان میدهم! مگر میشود بی تو بود ، آنگاه که تویی تنها بهانه برای بودنم! وقتی که بودنم بسته به بودن تو است ، این لحظه هم منتظر آمدن تو است ، لحظه . آسمان می غرد. دلم می ریزد. پناه می برم به دست های مامان. اندازه ی همه ی این بیست و یک سالِ زنده بودنم. با خودت تکرار کن « امروز از همه جا بوی عشق می آید؛ من سرشار از حس بودنم و امروزم را با انرژی سرشارم، می سازم.»
{ خداوندا سپاسگزارم } یی که قلبت پـاک است... برای تو می نویسم........ برای تویی که تنهایی هایم پر از یاد توست... برای تویی که قلبم منزلگه عـــشـــق توست... برای تویی که احساسم از آن وجود نازنین توست... برای تویی که تمام هستی ام در عشق تو غرق شد... برای تویی که چشمانم همیشه به راه تو دوخته است... برای تویی که مرا . علی منصوریان سرمربی تیم استقلال پس از تساوی 2-2 تیمش مقابل گسترش فولاد درکنفرانس خبری پاسخگوی خبرنگاران بود.او در ابتدا بابت حضور هواداران استقلال در یوم تشکر کرد و سپس از آن ها بابت رقم خوردن این نتیجه عذرخواهی کرد. آورده اند که در زمان های نه چندان دور، در همین مملکت خودمان، خیلی مهم بوده است. اصلاً آورده اند که وقتی یک می گفتی، صد تا از بغلش می زده است بیرون. آن زمان های چندان دور، می گفتند مبدأ تحولات است و دانشجو مؤذن جامعه. آن زمان ها، یعنی زمانی که هنوز نه انقلاب بود و نه ، بود که فریاد و سر می داد و آ ش هم شد یکی از پایه های محکم انقلاب. اما امروز، انگار از مبدأ تحولات و مؤذن جامعه خبری نیست. ، گرچه تند و تند کلی و و کارشناس و کارشناس ارشد تحویل جامعه می دهد، اما انگاری کمی بی بخار شده یا لااقل بخارش از این بخارهای سرد ست. فعالیت های دانشجویی، مدت هاست که جزء ج ناپذیر است. اما چندسالی می شود که این فضا رفته رفته کمرنگ شده و حتی اگر این کمرنگ شدن از نظر کمّی خیلی پیدا نباشد، از نظر کیفی بدجوری توی ذوق می زند. دانشجوی پیگیر و مطالبه گر و منتقد آن روزها، این روزها اگر حالش را داشته باشد و امتحان هم نداشته باشد، گاه و بی گاه، بیانه ای صادر می کند که آن هم بیشتر از نیاز به اعلام وجود ناشی می شود و یک نوع احساس تکلیف خفیف؛ آن قدر شعارهایمان از مد افتاده و نخ نما شده که دیگر خودمان هم حال نداریم در پی آن کف و سوت بزنیم یا صلوات بفرستیم. اما به راستی مشکل از کجاست؟ دم دستی ترین و راحت ترین جواب این است که همه تقصیرها را بیندازیم گردن فضای بسته و ت ها و رئیس فلان و قصه دانشجوهای ستاره دار! باشد، شکی نیست که فضای با فضای آن روزها که مبدأ تحولات بود فرق کرده است، اما ی دانشجو چطور؟ ما فرقی نکرده ایم؟ راستش را بخواهی، تقصیر دیگران سرجای خودش، اما اشکال خودمان را هم نمی شود نادیده گرفت. از نزدیک که نگاه کنی، دانشجوی امروز هم دیگر آن دانشجوی دیروز نیست؛ و این همه اش تقصیر فضای جامعه و هم نیست، انگار خودمان هم کم کاری کرده ایم. از دانشجوی دهه پنجاه و شصت فقط سبیل و پشت مویش برایمان مانده و چند تا از شعارهایی که مال همان موقع هاست. سال هاست که نشسته ایم و داریم شعارهای آن ها، آرمان های آن ها، حرف های آن ها را تکرار می کنیم. سال هاست نشسته ایم و داریم مصرف می کنیم؛ اما گمانم چند سالی است که دیگر ذخیره مان ته کشیده است؛ شاید به خاطر همین باشد که خودمان هم دیگر یدار این حرفهای تکراری نیستیم. شاید باید چند وقتی کمتر حرف بزنیم، بیشتر ببینیم و بشنویم و بخوانیم. شاید باید خودمان را از حرف های قدیمی مان که دیگر نو ترین شان مال دهه ی هفتاد است خلاص کنیم. حتی باید سرمان را از توی کتاب هایی که حرف هایشان دیگر کمی بوی نا گرفته بیرون بیاوریم؛ باید ببینیم و بشنویم؛ ببینیم مردم کوچه و بازار چه می خواهند، چه فکر می کنند، چه می گویند. شاید این طوری، اگر حرف دل مردم را بفهمیم، آن وقت بشویم شبیه دانشجوی قدیمی، شبیه آن روزها، همان که آورده اند مبدأ تحولات بود.
یادداشتی از «جیم» - مهر 1392 پ.ن.1. هیچ وقت آن طوری که باید «دانشجو» بودنم را به رسمیت نشناخته ام! پ.ن.2. یاد جیم بخیر! پ.ن.3: آدم باید خودش را جایی بنویسد و هر از گاهی برگردد و خود سابقش را بخواند. هفته پیش رفتم آزمایش برامم نوشت و منم کلی گریه ... برام دارو نوشت...رفتم پیش سلمانی پور اشتهام کم شده بود و ی خورده بد طاقت بودم خداروشکر الان خوبم بابا شهروز برای من و مامان گل آورده بود من خیلی خوشم اومد بابای مهربونم دوست دارم هفته پیش شب رفتیم دیزی سرای اعیان...البته من تماشاگر. ناخن پای بلند بدم میاداز لاک زدن به پا هم بدم میاد مگه اینکه خیلییی کمرنگ
پس از یک شیب دو روزه دهم و یازدهم فوریه، اتریوم هم در حال تلاش برای حرکت روبه بالا است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 13 فوریه (24 بهمن)
قیمت احتمالا در 911 دلار از میانگین متحرک نمائی (ema) بیست روزه و 980 دلار از میانگین متحرک ساده (sma) پنجاه روزه با مقاومت روبرو خواهد شد. از دیدگاه مثبت قیمت با عبور از مقاومت می تواند تا 1,050 دلار صعود کند.
در صورت عدم موفقیت ها، اتریوم در 775 دلار حمایتی قوی خواهد داشت.

همراهان گرامی ارزدیجیتال در نظر داشته باشند تحلیل های ارائه شده در این بخش، ترجمه ای از تحلیلگران برتر رسانه های معتبر انگلیسی زبان بوده و هیچگونه پیشنهادی توسط ما جهت ورود به بازارهای پر ریسک کریپتوکارنسی ارائه نمی شود ، پیشنهاد ما به شما در ابتدا مطالعه انواع تحلیل و آشنایی کامل با مخاطرات این بازار است ،همچنین جهت آشنایی می توانید مقاله های رازهای تریدینگ ارزهای دیجیتال و اشتباهات مرگبار ترید را مطالعه نمایید و اگر اصطلاحات این مقالات برایتان نامفهوم هستند ، می توانید از بخش دانشنامه و واژه نامه ارزهای دیجیتال، اطلاعات مورد نیاز خود را ب نمایید.
آرشیو تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 14 بهمن 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 5 بهمن 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 27 دی 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 18 دی 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 11 دی 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 4 دی 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 29 آذر 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 23 آذر 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 18 آذر 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 16 آذر 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 8 آذر 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 6 آذر 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 1 آذر 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 24 آبان 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 4 آبان 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 2 آبان 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 27 مهر 1396


تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم - 25 مهر 1396اشتراک در تلگرام
تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 13 فوریه (24 بهمن)
آنالیز قیمت اتریومافزایش قیمت اتریومتحلیل تکنیکال اتریومتحلیل قیمت اتریومدلایل صعود قیمت اتریومصعود اتریومقیمت اتریومکاهش قیمت اتریوم


به گزارش خبر فوری به نقل از فارس، «هربرت ریموند مک مستر»، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه ای گفت که روسیه بابت حمایت از ایران بهای سنگینی خواهد پرداخت.وی که با بخش انگلیسی «صدای » مصاحبه می کرد گفت: « مشخص نیست کمک به قدرتمند شدن ایران چطور در راستای منافع روسیه است. آنها بهای سنگینی بابت این پرداخت خواهند کرد.»
ادامه خبر هیچ وقت از خودت پرسیدی قیمت یک روز زندگی چند است ؟ شما را به خدا تا حالا از خودتان پرسیده اید : قیمت یک روز بارانی چند است ؟ یک بعد از ظهر دلنشین آفت را چند می ی ؟ حاضری برای بو یک بنفشه وحشی در یک صبح بهاری یک تراول بدهی ؟ پوستر تمام رخ ماه قیمتش چند است ؟ فراموش نکن که همین باران ک. ای تو دلیل بودنم صدای گامهایت مرا... اشتیاق شکوفا شدن ست همچون شکوفه های گیلاس خوابهایم را دوست دارم + هوی وحشی با من قهری؟ میگن دوست واقعی اونی که باهات رو راست باشه. تا به حال هیچ ی وحشی بودنم رو به روم نیورده بود. با سلام به همه اعضا خوب کانون  متاسفانه در دو ماه گذشته - که به وضوح بازه ی زمانی نسبتا طولانی از دبیری من بوده- به دلیل مشکلات شخصی که پیش اومد، متاسفانه فرصت حضور در کانون، فعالیت، پیگیری مسائل و ... رو نداشتم و مجموعا دفعات خیلی کمی به کانون سر زدم و رفتم. بابت این موضوع عذرخ. یکی از مشخصات بارز در زندگی روزمره ما وجود استرس است ، این استرس از محل های مختلفی تولید شده و در تمام سطوح زندگی پخش و پلا شده است ، پخش از این بابت که پخش است و پلا از این بابت که به این راحتی ها قابل جمع نیست و منظور از این به راحتی ها ، با این مدیریت ها می باشد !! ادامه مطلب خوب بودنم. هاه کن به قلب ِ من ای که داری ازقلبم میری. ای که دارم مثل بقیه ازت دورمیشم. نذاربیوفتم. خ س ت ه جانم. این ته مونده ی توانمه. برام معجزـهـ کن بفهمم بزرگ بودنتو. دیگه موقع حرف زدن باهات هیجان ندارم خوشحال نیستم چشام برق نمیزنه دیگه واسم با بقیه فرقی نداری دیگه این وبلاگ الکیه تموم شد.... ممنون بابت دنبال این ولاگ و ممنون بابت نظرات خ ظ....

+آدم خود راییم پس نظر سنجی نداریم
مبگم بچه ها یه قالب خوب برای باشگاه سراغ ندارید ؟؟؟
نمیدونم ... تو مایه های دریا و ساحل ؟؟؟
قالب عرفان که چیزه به درد بخوری نداشت !
کمک کنید

یه چیزه دیگه !
این باشگاه رو شما باید پر کنید
متن های قشنگ , لطیفه و شعر و خلاصه هر چیزی که دوست دارید بفرستید
منتظرم
بعدا نو. سروش صحت در ستون «تا ی نوشت» رو مه اعتماد درباره حادثه پلاسکو نوشت. ای یار غلط کردیـــــــــــ با یار دگر رفتیــــــــــــــــــــــــــــــ از کار خود افتادیــــــــــ در کار دگر رفتیـــــــــــــــــــــــــ +مولانا +مولانا رو هم عصبانی کردید. اَه... +همینطوری نوشت + بی منظور نوشت