نمرات نهایی و غیر قابل تغییر درس پایگاه داده ها - اخبار روز

۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت: 20:27 توسط:خلیلی سلام
1_4نفر دانش آموز غایب موجه داد بودند الان در سناد انتخاب واحد نشدند چطور میتونم نمراتشون رو وارد کنم(فنی و حرفه ای)
2-چطور میتونم لیست سفید بگیرم، الان سناد فقط لیست با نمره میده

با سلام خدمت همکار محترم
عنوان کامل: بررسی و داده کاوی در پایگاه داده ها. دسته: فناوری اطلاعات وکامپیوتر فرمت فایل: word (قابل ویرایش) تعداد صفحات پایان نامه: ۷۷  فایل #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} 211 - تحقیق بررسی نمرات فیزیک دانش آموزان سال دوم ریاضی فیزیک در مدرسه همراه با انواع نمودارهای آماری آن فرمت فایل: ورد word و قابل ویرایش تعداد صفحات: 11 فهرست 1-مقدمه 2-داده ها و محتوا 3-نمودار میله ای 4-نمودار چند ضلعی 5-نمودار چند بر ی 6-نمودار مستطیلی 7-نمودار دایره ای 8-میانه و مد 9-نمودار جعبه ای 10-میانگین نتیجه گیری مقدمه: هدف این پروژه بررسی نمرات فیزیک دانش آموزان سال دوم ریاضی فیزیک در مدرسه میباشد. بیشتر دانش آموزان اوقات فراغت خود را صرف بازی میکنند و احساس مسئولیتی نسبت به درس خود ندارند آیا بهتر نیست که با برنامه پیش برویم؟ ما اگر برنامه ریزی درستی داشته باشیم مطمئناً پیشرفت خوب و مطلوبی را درس های خود مشاهده می نماییم. این پروژه با پرسش از دانش آموزان صورت گرفته است. در این رابطه، داده ها جمع آوری و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند. در این بررسی از محاسبات آماری و نمودارها و میانگین استفاده شده است. داده ها: نمرات فیزیک دانش آموزان سال دوم دبیرستان رشته ی ریاضی فیزیک 14-12-10-5/6-11-16-19-5/15 25/10-75/14-5/10-5/14-4-15 75/13-10- ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تجربیات مدون ادبیات فارسی در سند تحول بنیادین و روش تدریس ادبیات فارسی
« ویژه ارتقاء رتبه شغلی .......»

مختصری از تجربیات مدون :

این فایل در سایت های دیگر با قیمت های بالاتری به فروش می رسد.

مقدمه :
افت تحصیلی کاهش نسبی فعالیت درسی و مطالعه یک دانش آموز در یک دوره نسبی در مقایسه با دوره نسبی قبل از آن می باشد.مثلاً ی که طی سه ماه نمرات در حد 15 داشته اما در دو هفته اخیر در تمامی یا تعدادی از دروس نمرات حدود 12 ب کرده، می گوییم در حال حاضر نسبت به سه ماه پیش افت تحصیلی دارد. منظور از آوردن کلمه نسبی این است که افت تحصیلی تنها شامل دانش آموزان ضعیف نبوده حتی ی که چند ماه پیش نمرات حدود 18 داشته اگر در حال حاضر نمرات حدود 16 ب می کند ، دو نمره نسبت به دوره قبل افت دارد. تحقیقات نشان داده است که بنیه ی علمی اولیه و دل مشغولی اولیه به تحصیل در دوره دبستان و راهنمایی، به پیش بینی ترک تحصیل در دبیرستان کمک می کنند.

عوامل مؤثر در ترک تحصیل
جنبه فردی:
بخش عمده ای از تحقیقات تجربی موید این نکته اند که یکی از مهم ترین عناصرجابه جایی دانش آموز است: چه جابه جایی محل اقامت (تغییر محل س ت ) و چه جابه جایی تحصیلی (تغییر مدرسه)، خطر ترک تحصیل را افزایش می دهد. ( آستن و مک لاناهان 1994) تحقیقات نشان می دهد اکثر دانش آموزانی که از دبیرستان جدا شده اند، حداقل یک بار قبل از انصراف، جابه جا شده بودند. در حالی که اکثر آن هایی که فارغ حصیل شده بودند، این کار را نکرده اند (رامبرگر 1998.) عامل دیگر، پیشرفت تحصیلی است. تحقیقات زیادی نشان داده اند که بنیه علمی ضعیف، محرکی قوی برای ترک تحصیل بوده است( لارسن 1998.) هم چنین مشخص شده است که حتی بعد از کنترل ( به دلیل مشکلات تحصیلی و سوابق دانش آموزان ) و بهبود بنیه دانش آموزان، باز هم نتوانسته اند از ترک تحصیل آنان جلوگیری کنند.
تحقیقات نشان داده است که بنیه` علمی اولیه و دل مشغولی اولیه به تحصیل در دوره دبستان و راهنمایی، به پیش بینی ترک تحصیل در دبیرستان کمک می کنند. رودریک (1993) در تحقیقی نشان داد که تفاوت در نمرات علمی از ابتدای سال چهارم شروع می شودو قبل از ترک مدرسه، وضعیت نامطلوب نمرات دانش آموزان مشخص می گردد. یکی دیگر از عواملی که توجه زیادی را به خود جلب کرده است مردودی است. برخی تحقیقات اخیر نشان داده است که مردودی، تاثیرات زیادی بر کیفیت تحصیلی می گذارد. (ال اندر1994)، تمام مطالعات تجربی انجام شده موید این است که مردودی حتی در سطوح پایین تر تحصیلی به طرز محسوسی بر تمایل به ترک تحصیل تاثیر گذار است. ( گلداسمیت و وانگ 1999)لینک :
تجربیات مدون ترک تحصیل و افت تحصیلی دانش آموزان


تجربیات مدون ترک تحصیل و افت تحصیلی دانش آموزان
 پروژه درس آمار و احتمالات پروژه درس آمار و احتمالاتاین پروژه شامل موضوعات و نمودارهای زیر است نمرات نهایی درس ریاضی 20 دانشجوی دختر وپسر میانگین و انحراف معیار و میانگین و میانه و مد و … بصورت ج نمودار میله ای فراوانی نمودار فراوانی تعداد دانشجویان دختر وپسر نمودار دایرهای نمرات درس ریاضی نمودار دایره ای تعداد دانشجویان دختر و پسر نمودار هیستوگرام نمرات درس ریاضی آمارهای توصیفی رگرسیون و ضریب همبستگی واریانس و انحراف معیار
دریافت فایل
پروژه درس آمار و احتمالات

نمرات دانشجویان دوره ی ای مدیریت آموزشی در درس رفتار سازمانی جبرانی نام و نام خانوادگی نمره ی ورقه نمره ی کلاسی نمره ی ارفاقی نمره ی نهایی لیلا مرادی -9- 2 3 14 سیمین امینی زارع -8- 4 4 16 محمد جمالدینی -9- 0 5 14 عاطفه عرب زاده -3- 0 11 14 سهیلا اخش -5- 1 8 14 علیرضا ملک شاهی 5/5- 1 7/5 14 فاطمه باصری 6/5- 2. نمونه سوال مربوط به درس آزمایشگاه پایگاه داده از لینک زیر قابل دریافت است مهلت اعتراض به نمرات از تاریخ 2 تا 10 تیرماه می باشد. مقاله در مورد پایگاه های داده
عنوان اصلی محصول : مقاله در مورد پایگاه های داده
سلام بر پژوهشگر گرامی ، شما برای فایل مقاله در مورد پایگاه های داده به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:توضیحات مطلب با سلام خدمت همکاران محترم
خوشبختانه در سایه زحمات شبانه روزی نخبگان سناد منوی ورود نمرات تابستان دهم فنی در آ ین روز کاری س حصیلی قبلی فعال شد همکاران محترم اگر تا حالا نام مدیر به عنوان کاربر در سناد معرفی نشده است با مسئول سناد منطقه تماس گرفته تا ایشان را به عن. با سلام و وقت بخیر ریز نمرات درس آزمایشگاه مدارهای منطقی خدمت دانشجویان ارائه می شود . برای مشاهده به ادامه مطلب مراجعه نمایید . ادامه مطلب نمرات آزمون های میانی و کوییز دانشجویان گروه سرکار خانم موحد تحقیق پایگاه داده ها چیست  تحقیق پایگاه داده ها چیست تحقیق پایگاه داده ها چیست مقدمه:پایگاه داده ها چیست؟دادِگان (پایگاه داده ها یا بانک اطلاعاتی) به مجموعه ای از اطلاعات با ساختار منظم و سامانمند گفته می شود. این پایگاه های اطلاعاتی معمولاً در قالبی که برای دستگاه ها و رایانه ها قابل خواندن و قابل دسترسی باشند ذخیره می شوند. البته چنین شیوه ذخیره سازی اطلاعات تنها روش موجود نیست و شیوه های دیگری مانند ذخیره سازی ساده در پرونده ها نیز استفاده می گردد. مسئله ای که ذخیره سازی داده ها در دادگان را موثر ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] فرم تحلیل درس به درس (نسخه 3 امکانات نسخه 3 فرم تحلیل درس به درس: محاسبه کلیه اطلاعات آماری از قبیل مجموع نمرات، درصد قبولی، میانگین، تعداد حاضرین، غایبین، تجدیدی، شمارش تعداد کل قبولی ها و تجدیدی ها بر اساس کارنامه، بالاترین و پایینترین نمره در سه سطح نمرات مستمر، پایانی و می. مهلت ثبت نمرات میانترم تا تاریخ 4/4/1395 می باشد لذا دانشجویان گرامی میتواند با مراجعه به سایت گلستان منوی مشاهده نتایج دانشجو نمره میانترم خود را مشاهده کنند لازم به ذکر است دانشجویانی که بدهی شهریه دارند قادر به مشاهده نمرات خود ودریافت کارت ورود به آزمون جهت امتحانات پایانتر. با سلام و وقت بخیر ریز نمرات درس خواص مواد در برق خدمت دانشجویان ارائه می شود . برای مشاهده به ادامه مطلب مراجعه نمایید . ادامه مطلب سلام با عرض پوزش بدلیل تاخیر فراوان اعتراضات بررسی شده و نمرات اصلاح شده در ادامه مطلب اعلام شده است. در ضمن نمرات پایان ترم نیز تا فردا اعلام خواهد شد. 9231643 13 9233003 93 9233753 11 9234493 a 9235263 71 9235383 14 9235813 55 9236003 42 9236693 70 9236733 67 9152093 11 9237763 60 9238623 25 9240043 65 9259933 0 9241023 92 9259963 25 9242413 70 9133813 51 9243163 61 9243703 . پاو وینت پایگاه داده ها پاو وینت ارائه کلاسی با عنوان پایگاه داده ها در حجم 25 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل ویژه ارائه کلاسی درس سیستمهای اطلاعات مدیریت و سیستمهای اطلاعات مدیریت پیشرفته در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مدیریت دسته بندی مدیریت فرمت فایل pptx حجم ف.
قابل توجه دانشجویان زبان تخصصی 1 پزشکی گروه a
پس از مطالعه دقیق موارد ذیل جهت دریافت نمرات روی لینک کلیک نمایید:
1- نمرات بین 9 و 9.75 به 10 افزایش می یابد. نمره قبولی در این درس، طبق آ ین استعلام 10 می باشد. 2- نمرات پایین تر از 9 به 9 افزایش می یابد.3- تمامی نمرات تا سقف 0.25 نمره به سمت بالا گرد می شوند. 4- بر اساس اساسنامه انضباطی، هرگونه تماس پیامکی و تلفنی دانشجو یا بستگان با شماره شخصی ، یا مراجعه حضوری، به هر عنوان و دلیل ایجاد مزاحمت تلقی شده، و منجر به ر 2 نمره انضباطی می گردد. 5- از دانشجویانی که با وجود تذکر مکرر برگه سوال را از کاور خارج و آن را مخدوش نموده اند یک نمره انضباطی ر شده است.
6- تقاضای تجدید نظر بی مورد نیم نمره انضباطی جریمه در پی خواهد داشت، لذا مگر در صورت اطمینان از بروز اشتباه فاحش در شمارش و محاسبه نمره، از تقاضای تجدید نظر پرهیز نمایید. 7- جهت تقاضای تجدید نظر پیامی مشابه نمونه را با اطلاعات کامل و بدون هر گونه توضیح اضافه از طریق ایمیل ارسال کنید.

ای میل: [email protected]
نتایج زبان تخصصی 1 پزشکی گروه a در این نوشته، کلیه سریالهای دیده شده توسط اینجانب مورد نمره دهی و ارزش گذاری قرار خواهند گرفت. توجه داشته باشه باشید که نمرات داده شده صرفا حسنِ ختامی از دید نگارنده برای ارزش گذاری یک سریال محسوب خواهد شد و نقد و بررسی یک سریال، ممکن است جدی تر و طولانی تر باشد. چنانچه نام سریا. پایگاه داده
پایگاه داده
پایگاه داده پایگاه داده :ایجاد بانک های اطلاعاتی فایل به صورت pdf میباشد ، تهیه و تنظیم بهروز معصومی ...
دریافت فایل پایگاه داده

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش تیزلند ، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، احمد عابدینی معاون شورای عالی آموزش و پرورش ؛ در خصوص نحوه محاسبه نمرات امتحانی دانش آموزان در نظام جدید اظهار داشت: بر اساس آیین نامه آموزشی که امسال برای دوره دوم متوسطه در نظر گرفته شده تغییراتی در ضرایب دروس ارزشی شده اعم. دانشجویانی که نمره پایان ترم آنها از 30 کمتر شده است یا مجموع نمرات آنها از 80 کمتر است، متاسفانه درس را با وجود انجام پروژه نیز پاس نخواهند کرد و بنابراین نیازی به انجام پروژه ندارند.
هنر: آوردن خط و طراحی که دو هفته ی پیش گفته شده بود. ادبیات: املا از درس های 6 و 7 و 8 ،بازآفرینی مثل صفحه 46 در دفتر یا کتاب. ریاضی تکلیفی نداشتیم.(از دیگران نیز پرس و جو کنید). قابل توجه سر گروهان زبان نمرات گروهی باید روز چهارشنبه همین هفته به دبیر تحویل داده شوند.!!! سلام،شما کاربران عزیز از این پس می توانید از این سامانه خ ر استفاده کرده تا اطلاعات فعالیت های ان پایگاه محل خود را به آسانی ذخیره کرده و به حوزه مقاومت مربوطه اعطاء نمایید.
در ضمن این سامانه مورد تأئید نیز قرار گرفته است برای وارد نمرات حتما باید بدانید که نمرات مورد قبول برای خدمات (دریافت کارت فعال، ری خدمت و ...) از 17 تا 23 است
دریافت
حجم: 12.5 کیلوبایت
توضیحات: سامانه آداش
نمرات ریاضی فصل دوم (مثلثات) - تاریخ امتحان 7 / 9 / 1396نمره ها از 15 نمره هست: ردیف نام و نام خانوادگی نمره از 15 1 رامتین آسوبار 2 سهراب آقاجانی 3 محمدامین خداپرست 4 صالح دلاوری 5 سپهر رضائی 6 سعید عبادی 7 آیدین علیزاده 8 سام قاسم‏زاده 9 علیرضا محمدی 10 محمد نوری پاو وینت پایگاه داده ها پاو وینت ارائه کلاسی با عنوان پایگاه داده ها در حجم 25 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل ویژه ارائه کلاسی درس سیستمهای اطلاعات مدیریت و سیستمهای اطلاعات مدیریت پیشرفته در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مدیریت دسته بندی مدیریت بازدید ها 1 فرمت ف. درباره امتحانات پایان ترم 2-95-94 با سلام خدمت تمامی دانشجویان برخی از موارد مربوط به پایان ترم 942 و امتحانات به شرح زیر می باشد: 1- نمرات اولیه دروس پس از برگزاری هر امتحان به ترتیب اولویت از طریق وبلاگ اعلام خواهم شد و نمرات نهایی از طریق سایت مربوطه اعلام خواهد شد. 2- نمرات نهایی . ماژول چند راه برای ذخیره ی داده ها در پایگاه داده وجود داره. استفاده از موجودیت ها (entity) و افزودن فیلد به اون ها یک راه و راه دیگر، ساخت جداولی (table) در پایگاه داده و وارد داده ها به صورت دستی در این جداول هست.
ادامه مطلب...

برچسب ها: ذخیره ی داده ها pdo لایه ی تجرد پایگاه داد schema انواع ارتباط پایگاه داده ارتباط پایگاه داده پایگاه داده
بازبینی برگه ها: فقط و فقط روز چهارشنبه 31 داد 13-12
نمرات آزمون جامع کتبی دانشجویان ی مدیریت فناوری اطلاعات به شرح زیر است: خانم ها و آقایان: اسدی15.67 مهانیان14.17 شفیعی17.68 ایزدی18.06 روشندل15.17 مروج15.33 موفق باشید نمرات آزمون جامع کتبی دانشجویان ی سیاستگذاری علم و فناوری به شرح زیر است: خانم ها و آقایان: خالدی16 صابر16.33 نصری14.92 موفق باش. دانشجویان گرامی با اهدای سلام نمرات میان ترم گرافیک کامپیوتری 1 ( بر مبنای 6 نمره ) به شرح زیر می باشد : حسینی مقدم 3.25 رحمتی 5 رمضانی 5.5 مهدیزاده 4.75 غلامی 5 زنگنه 5 پاکروان 4 آشیان 4 نژادی 6 دست برآورده 4 جهان پور 3.25 داودیان پور 3.5 اسدی یزدی 6 کدخ 2 تموک 3 جوادی 2.5 *نمراتی که مشاهده می کنید نمرات خام در برگه نیستند و در 1.5 ضرب شده اند. *نمرات پروژه لحاظ نشده است و پروژه سه نمره دارد. *پستی تا چند ساعت دیگر اضافه خواهد شد که در مورد پروژه است، لطفا مطالعه بفرمایید. شماره دانشجویی نمره امتحان پایان ترم 9118543 7 9118526 9.5 9118531 13.5 9118502 13 9118609 6 9118536 7.5 9118534. نمرات از 5 می باشد.در صورت اعتراض مشخصات خود و نام درس را در قسمت (نظر بدهید) همین سایت مطرح و ارسال کنید. چهار رقم ا دانشجویی نمره 8517 4/25 8717 4 7840 0/5 2231 2/5 7004 3/75 1025 4/75 0752 3/5 0810 4 8339 2/25 3249 2/5 4199 4/25 9236 2/5 0825 5 9235 4/5 3885 4/5 0392 3/75 1212 4/75 5615 4 4197 4/25 9696 3/75 متاسفانه به علت عدم دسترسی به اینترنت    نمرات میانترم هنوز اعلام نشده است. که ان شاالله تا آ این هفته یعنی حدودا سوم دی ثبت می گردد. این نمرات، نمره خام برگه بوده و اگر دانشجویی به ان اعتراض دارد می تواند درخواست اوردن برگه را از طریق ایمیل بدهد تا در روز دفاع پایگاه در روز 18 تیرماه ساعت 10 صبح برایش اورده شود، منتهی در صورت وارد نبودن اعتراض با توجه به تحمیل کار اضافی ، ارفاق معمول در نظر گرفته نخواهد شد. انی که از ده تا سیزده شده اند در صورتی که پروژه ای با درجه بالاتر از متوسط بیاورند قابلیت گذراندن درس را خواهند داشت و زیر ده باید درس را تجدید کنند ولی می توانند پروژه را ارایه دهند تا در نیمسال بعد نیازی به ارایه ان نداشته باشند و همین نمره پروژه برای نیمسال بعدی در نظر گرفته شود.
در صورت دریافت هر گونه ایمیل درخواست ارفاق یا نمره بلافاصله دو نمره از نمره نهایی ر خواهد شد.
دریافت
حجم: 307 کیلوبایت
نمرات از 100 می باشد ردیف شماره دانشجو میان ترم 1 901183048 46 2 901183045 31 3 891183050 - 4 911183016 - 5 911183025 41 *6 901183023 23
7 911183040 42 8 911183014 55 9 911183007 70 10 911183031 - *11 901183025 19
12 911183044 40 13 912183002 81 14 911183018 26 15 911183052 - 16 921183003 42 17 921183009 41 18 931180004 23 19 921183016 82 *20 921183026 27
21 921183029 32 22 921183007 37 *23 921183035 30
24 921183037 38 *25 921183042 24 . زمان بازبینی برگه ها: شنبه 17 تیر ساعت 14 تا 15


اقدام پژوهی درس عربی، افزایش نمرات
«کلمات مشابه»

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]