نطنز دیدار رییس اداره بهزیستی نطنز با مردم شهرستان در مجلس - اخبار روز

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریزبا احمد ی، شهردار جدید شهر دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های شهرستان مهریز، سعید قریشی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب شهردار جدید، از مساعدت و حمایت مالی شهرداری از کتابخانه های عمومی تشکر کرد. وی همچنین گزارشی از عملکرد های کتابخانه های عمومی شهرستان ارائه داد. احمد ی، شهردار جدید شهرستان مهریز، ضمن قدردانی از برنامه ها و اقدامات اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در زمینه ارتقای فرهنگ مطالعه ، درراستای جذب کارکنان به خواندن کتاب ، از برگزاری نشست های جمع خوانی کتاب در روزهای چهارشنبه و اجرای مسابقه کتابخوانی بین کارکنان با اهدای جوایز نقدی در شهرداری خبر داد. ی در ادامه با اشاره به فقر مطالعه در جامعه اظهار داشت: نهادها فرهنگی بایستی با اجرای برنامه های متنوع و جذاب ، مردم را به خواندن ترغیب کنند. وی پیشنهاد داد طرح مسابقه بزرگ کتابخوانی با جوایز بسیار نفیس در سطح شهرستان با همکاری انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان و حمایت خیرین برگزار شود تا زمینه ای جهت تشویق شهروندان برای مطالعه فراهم شود. شهردار در ادامه افزود: از برنامه های دیگر شهرداری، عضویت تمامی کارکنان و خانواده هایشان در کتابخانه های عمومی شهرستان می باشد. اهدای کتاب دیوان شمس تبریزی از طرف رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان به شهردار، پایان بخش این دیدار بود. منو ید کربن همچنان در اصفهان قربانی می گیرد شناسه خبر: 1255329 سرویس: استانها ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۴ طی دو روز گذشته ۴ نفربر اثر استنشاق گاز منو ید کربن در اصفهان مسموم شدند که ۲ نفر از مصدومان جان خود را از دست دادند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، ازآنجایی که با رسیدن فصل سرما وسا. به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی وحرفه ای علی(ع)شهرستان اردکان،همزمان با 12 اردیبهشت ماه ،روز معلّم و به منظور گرامیداشت مقام مربی ،مجیدحق جو،رییس اداره عمومی و پشتیبانی و آرش پژمان،رییس اداره آموزشِ اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزد،با حضور در کارگاهها و خانه آیت ا... ش. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان آزادشهر عجم رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان با حضور در فرودگاه گرگان به استقبال آرش مالی قهرمان آزادشهری پارالمپیک رفته و سپس در آزادشهر مراسم استقبال برگزار گردید. در این مراسم که فرماندار شهرستان آزادشهر،رئیس اداره ورزش و ج. صبح امروز بازرسان سازمان تعزیرات حکومتى در قالب گشت هاى مشترک و بازرسان اتاق اصناف به همراه اهالى رسانه با حضور در یکى از مراکز ید اصلى شمال شهر از واحدهاى فروش این مرکز بازدید و نسبت به اصلاح قیمت هاى برخى اجناس اقدام د.

روز چهارشنبه 22 شهریور ماه سال جاری مراسمی جهت تکریم بازنشستگان و سالمندان در پارک ریبوار کامیاران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان کامیاران مراسم تکریم بازنشستگان و سالمندان در محل پارک ریبوار این شهرستان با حضور معاون فرماندار، شورای شهر، رییس و پرسنل بهزیستی، رئیس تامین اجتماعی، معاون جهاد شهرستان با مسئولیت بهزیستی و انجمن حمایت از حقوق معلولین توسکا برگزار شد.
عطالله فرهادی معاون فرماندار ضمن پرخیر و برکت دانستن وجود سالمندان در خانواده و اجتماع، گفت : زمانی ارزش سالمندان را درک می کنیم که متاسفانه در بین ما نیستند .
وی ضمن تشکر از اداره بهزیستی و انجمن حمایت از حقوق معلولین توسکا در خصوص برگزاری این مراسم تصریح کرد: نقش آفرینی افراد سالمند در حفظ جایگاه سالمندان دارای اهمیّتی بسیار است و برگزاری چنین مراسمهایی در سطح شهرستان برای ایجاد نشاط و سرور در بین سالمندان ضروری است .
ابراهیمی رئیس اداره بهزیستی ضمن خیر مقدم به مهمانان و مدعوین گفت: جایگاه سالمندان باید همچون گذشته حفظ شود و سالمندان به عنوان یک مشاور یا یک راهنما که چراغ مسیر زندگی ما هستند باید مورد احترام قرار گیرند.
در پایان مراسم، کنترل قند و فشارخون سالمندان توسط تیم مراقبت پزشکی صورت گرفت و از چند تن از سالخوردگان با اهدای جوایزی تجلیل شد.
منبع : روابط عمومی اداره کل بهزیستی کردستان جوان نیوز کوار: به اطلاع عموم مردم عزیز و شهید پرور شهرستان کوار می رساند بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر دیدار عمومی مسئولین و اعضای شورای اداری شهرستان کوار با مردم شهرستان روز مورخ 13 / 11 / 1396 از ساعت 10:30 صبح در محل مصلای چهارده معصوم (ع) شهر کوارصورت می پذیرد. حجت ال مجید صفدری شهرستان سنقر و کلیلئی شد. مسلم حسینی به عنوان رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان روانسر و به جای باوندپور منصوب شد. شایان ذکراست مسلم حسینی از چهره های خلاق و با تجربه است که ریاست اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان های جوانرود و پاوه را نیز در کارنامه خود د. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیام نور واحد نطنز 97 – 96 لیست رشته های بدون کنکور پیام نور 96 – 97 برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور پیام نور واحد نطنز 97 – 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938 از آنجا که در سال های اخیر متقاضیان ورود به ها افزایش یافته بنابراین های زیادی به جذب دانشجو به صورت بدون آزمون می پردازند . مثلا ثبت نام بدون کنکور پیام نور ، ثبت نام بدون کنکور آزاد ، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ، غیرانتفاعی و … و طی این اقدام داوطلبان زیادی در رشته های بدون آزمون ها ثبت نام می کنند. همانطور که در بالا اشاره شد پیام نور نیز از جمله هایی است که هم به صورت با آزمون و هم بدون آزمون دانشجو می پذیرد. از ویژگی های مهم پیام نور رشته های متنوع آن می باشد که دانشجویان بدون محدودیت در انتخاب رشته غیر مرتبط با رشته تحصیلی خود می توانند انتخاب رشته نمایند. موضوع مهم دیگری که لازم است به آن اشاره کنیم موضوع شهریه می باشد . میزان شهریه پیام نور 96 بر اساس نوع واحد عملی و نظری متفاوت است.ضمن اینکه تفاوتی بین میزان شهریه رشته های مختلف در گروه های مختلف از قبیل فنی و ی با رشته های علوم انسانی وجود ندارد و میزان شهریه در تمامی دوره ها (سراسری – فراگیر – بدون آزمون) برابر است.اگر شما نیز قصد تحصیل و ثبت نام پیام نور را دارید پیشنهاد می کنیم با مطالعه ی ادامه ی مطلب از تمامی موارد مرتبط با این از جمله زمان، شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور و لیست رشته های بدون کنکور پیام نور 97 – 96 واحد نطنز مطلع شوید. ادامه مطلب مردم نهاوند در مجلس شورای ی با تعاون کار و رفاه اجتماعی، رئیس کمیته امداد و رئیس سازمان هلال احمر کشور دیدار و مشکلات شهرستان نهاوند در این حوزه ها را مطرح کرد. دیدار نوروزی رئیس پلیس راه زنجان دندی با حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان

دیدار نوروزی رئیس کمیته امداد (ره) و فنی حرفه ای شهرستان و جمعی از کارکنان با حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان

دیدار نوروزی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان و جمعی از کارکنان با حجت ال و المسلمین زاهدی پور شهرستان

دیدار نوروزی رئیس محیط زیست شهرستان و جمعی از کارکنان


دیدار نوروزی رئیس اشبکه بهداشت و درمان شهرستان اداره ارشاد ی و اداره ثبت احوال شهرستان


2017-08-31پنجشنبه در اقدامی خیر خواهانه صورت گرفت: اهدای دوسری کتاب 20جلدی نفیس تاریخ جامع ایران به توسط سرکار خانم آقاپور ووالده مکرمه ایشان سرکار خانم فاطمه شاه بنده به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر در جریان دیدار با محترم شهرستان در مجلس شورای ی تعداد دو سری کتاب 20جلدی تاریخ جامع ایران به توسط ایشان وسرکار خانم فاطمه شاه بنده والده مکرمه وی به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر اهدائ شد. شایان ذکر است کتاب تاریخ جامع ایران شامل20جلد ودر تیراژ200سری وبه ارزش روی جلد45میلیون ریال به توسط مرکز دایره المعارف ایران به چاپ رسیده ودر حال حاضر از این سری کتاب در معدود کتابخانه های ایران از قبیل کتابخانه ملی و...موجود می باشد. با توجه به اهدای این مجموعه نفیس وکمیاب به اداره شهرستان ونظر به توصیه سرکار خانم فاطمه شاه بنده یک مجلد از این مجموعه در کتابخانه شهید آوینی وایقان جهت بهره مندی هر چه بیشتر مردم این شهر اهداء می گردد. به گزارش رابط خبری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شمیرانات، علی محسنی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در روز دوشنبه مورخ 22 آذر سال جاری با آیت ا... دین پرور رئیس بنیاد نهج البلاغه دیدار و در خصوص همکاری های فرهنگی به گفتگو پرداخت. انجام اقدامات لازم در خصوص اداره کتابخ. پاو وینت روستای انه پاو وینت روستای انه دسته بندی معماری بازدید ها 4 فرمت فایل ppt حجم فایل 3788 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 43 فروشنده فایل کد کاربری 4674 تمام فایل ها پاو وینت روستای انه همانطور که می دانیم بقای پایدار انسان و محیط انسانی وابسته به حفظ تعادل و تداوم جهان زیستی است که.
عوامل تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در سنندج و آزادراه کاشان- نطنز مشخص شدعلت حادثه کاشان-نطنز بی احتیاطی از جانب راننده ناوگان حمل سوخت به دلیل تغییر مسیر ناگهانی و نقض ماده ۱۱۹ آیین نامه راهنمایی و رانندگی بیان شد.عوامل تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در سنندج و آزادراه کاشان- نطنز مشخص شدبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، وزارت راه و شهرسازی طبق اعلام دبیرخانه کمیسیون ایمنی راه های کشور؛ نود و نهمین نشست کمیسیون ایمنی راه های کشور دوشنبه ۹۷.۷.۲ با ریاست عباس ی راه و شهرسازی و مشارکت اعضا به منظور بررسی حادثه برخورد اتوبوس و تانکر حامل سوخت در شهر سنندج مورخ ۹۷.۴.۲۰ و محور آزادراه کاشان-نطنز مورخ ۹۷.۶.۲۶ برگزار و عوامل شکل گیری، ابعاد حادثه، علل افزایش شدت حوادث ترافیکی، بر مبنای نظرات پلیس راهور، سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، بازدید میدانی کارشناسان و دبیرخانه کمیسیون ایمنی راه ها، اسناد حمل، موقعیت وقوع حادثه، اخذ نظرات مسئولان مرتبط و طرح در نشست های کارشناسی مورد بررسی قرار گرفت.فرمانده پلیس راهور گزارش خود را از سانحه قرائت کرد و بر مبنای نظریه آن یگان علت تامه حادثه شهر سنندج ناشی از ترکیب و تقارن چهار خطا شامل بی احتیاطی راننده کشنده به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه، بی مبالاتی شرکت حمل ونقل در عدم نظارت بر رانندگان حامل مواد سوختی، بی احتیاطی راننده اتوبوس به علت عدم رعایت نکات ایمنی و اقدامات مسوولین شهرداری سنندج به علت ایجاد و بهره برداری غیر فنی از معابر و علت حادثه کاشان-نطنز بی احتیاطی از جانب راننده ناوگان حمل سوخت به علت تغییر مسیر ناگهانی و نقض ماده ۱۱۹ آیین نامه راهنمایی و رانندگی بیان شد.این نظریه بر اساس نظرات کارشناسان رسمی ممکن است تغییر یافته و در صورت تغییر علت تامه سانحه موضوع اعلام خواهد شد.علت تشدید کننده پیامد های حوادث آتش سوزی ناشی از برخورد شدید اتوبوس و تریلی ناوگان سوخت بوده است.در پایان به منظور پیشگیری از وقوع سوانح مشابه بر اساس یافته های تحلیل حوادث فوق و پس از اخذ نظرات اعضا، تصمیمات فنی و تخصصی اتخاذ شده و اقدامات لازم جهت اجرا توسط هر یک از دستگاه های مسئول مورد جمع بندی ریاست جلسه قرار گرفته و به تصویب کمیسیون رسید. صفاری نطنزی با انتقاد شدید از چنگ اندازی معدن داران به صورت شهر، خاطر نشان کرد: معادن با به حریم روستاها و ا و همچنین عدم رعایت حقوق شهر و شهروندان، خسارات زیادی را بر منطقه تحمیل کرده اند که باید به این معضل نیز رسیدگی شود. دیدار عضو انجمن حامی با رئیس اداره شهرستان ایرانشهر دیدار کرد. به گزارش رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ایرانشهر در این دیدار که در محل دفتر رئیس اداره کتابخانه های شهرستان ایرانشهر با حضور سرکار خانم سلیمانی مدیر کارگروه کتابخانه های انجمن حامی برگزار گردید در خصوص و. مردم ملکان رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شد دیار ملکان: مردم ملکان در مجلس شورای ی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شد. به گزارش دیار ملکان ، سلمان خدادادی مردم ملکان در مجلس شورای ی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شد. در جلسه روز گذشته کمیسیون اجتماعی مجلس شورای ی، سلمان خدادادی مردم ملکان ب. به مناسبت هفته محیط زیست کارکنان اداره محیط زیست دلیجانبا هادی ف دیدار وگفتگو د. کامبیز خلیلی گفت :در این دیدار گزارشی از مسایل ومشکلات زیست محیطی شهرستان در حوزه های مختلف ارایه گردید.همچنین ف فرماندار دلیجان با تبریک هفته محیط زیست به کلیه پرسنل اداره حفظ وحراست از عرصه های. شهرستان داراب ، داراب وب ، وبلاگ شهرستان داراب ، ورزش داراب ، سایت داراب ، خبر داراب ، اخبار داراب ، انتخابات داراب ، کارخانه سیمان داراب ، بیمارستان داراب ، حسن مجتبی ، فرمانداری داراب ، شبکه بهداشت داراب ، هتل نقش شاهپور شهرستان داراب ، لایزنگان شهرستان داراب ، تنگ رغز شهرست. بعدازظهر روز بعد از اقامه و سخنرانی حضرت آیت الله معلمی مردم شریف مازندران در مجلس خبرگان ی و محترم شهرستان قائمشهر در مورد اهمیت کتاب و کتابخوانی و آثار این کارفرهنگی خطیر با شعار اهدای کتاب اهدای دانایی، این امر با استقبال پرشور مردم فرهنگی شهرستان قائمشهر انجام شد. در این . به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ایذه: امروز رییس و پرسنل اداره آموزش و پرورش شهرستان ایذه از نمایشگاه کتاب در کتابخانه عمومی شهید مفتح دیدن د. این بازدید به منظور تبریک هفته کتاب و کتابخوانی به کتابداران کتابخانه های عمومی و ارج نهادن به ارزش کتاب و کتاب. رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستلان مهریز به برنامه های اجرایی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز در هفته ت اشاره کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، سعید قریشی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، ضمن تبریک هفته ت و روز کارمند و گرام. دیدار ابراهیم صنوبر با قمی محترم مردم شریف پاکدشت در مجلس شورای ی
دیدار ابراهیم صنوبر با قمی محترم مردم شریف پاکدشت در مجلس شورای ی
دیدار ابراهیم صنوبر با قمی محترم مردم شریف پاکدشت در مجلس شورای ی
آوای اورامانات: براساس اخباروگزارشات رسیده به پایگاه خبری تحلیلی آوای اورامانات مسلم حسینی بعنوان رییس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان روانسر منصوب شد. این گزارشات حاکیست که مسلم حسینی بعنوان رییس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان روانسروبجای باوندپورمنصوب شد. شایان ذکراست . این که بارها انقل ون بر این نکته تاکید می کنند که باید جلوی راه غرب گراها و انقلاب زده ها را بگیرید نکته ای است که تقریبا می شود نمونه های ریز آن را در گوشه هایی از این کشور پیدا کرد، نمونه هایی که به طور حتم از یک اتاق فکر بالادستی نیز فرمان می گیرند. شنبه17/04/1396 اطلاعیه افتتاح ساختمان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر ساختمان خیر ساز اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر افتتاح میشود به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر ساختمان خیر ساز اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر روز22تیر وبا حضور مسئولین استانی وشهرستانی افتتاح می شود. نمی شود از نامزدهایی که با هزینه بیش از یک میلیارد تومانی، مجلس می شوند، توقع رای عدم اعتماد به " ی ها" را داشت. تعدادی از نمایندگان مجلس ـ خاصه شهرستان ها ـ با هزینه میلیاردی شام و نهار و "بنر پیچ خیابان ها"، رای مردم شهر خود را ب می کنند و تا بیایند در مجلس برای مردم کار کنند، بای. رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و مسئول کتابخانه حبیب آباد، روز مورخ 96/8/03 با شهردار جدید حبیب آباد آقای سید جواد لقمانی و بعضی از اعضای جدید شورای شهر در محل شهرداری ملاقات نمودند.در این جلسه مطابق معمول مسئول کتابخانه توضیحاتی درباره عملکرد فرهنگی عمرانی کتابخانه ارائه نمودند و رئیس اداره شهرستان نیز ضمن قدردانی از زحمات شهردار در بازدید از کتابخانه و کتابداران و تقدیم گل ، توضیحاتی درباره تلاش های اخیر اداره کل استان برای رفع مشکلات عمرانی و تجهیزاتی کتابخانه ها و مساعدت های این اداره کل به شهرستان برخوار همچنین مبحث نیم درصد و وم پرداخت به موقع آن توسط شهرداری ارائه داده و خواستار ورود شهرداری برای فضاسازی مجموعه دین و دانش حبیب آباد شدند.شهردار جدید نیز ضمن تشکر از زحمات مسئولین مربوطه خواهان استفاده از فضای بلااستفاده محوطه کتابخانه و ساخت مجموعه فرهنگی و واگذاری آن به کتابخانه ها شد.لازم به ذکر است جلسات دیدار با شهرداران و تبیین چگونگی مسائل مالی ، نیم درصد و عملکرد کتابخانه ها در راستای تعامل بیشتر و بهتر با مجموعه شهرداری ها می باشد رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سردشت گفت:واقف خیری یک باب ساختمان به ارزش ۳ میلیارد ریال وقف کرد. وقف جدید اوقاف سردشت شمسی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سردشت گفت:یک باب ساختمان مس ی جدیدالاحداث و قابل درآمد با زیربنای ۳۶۲ متر مربع و در دوطبقه به ارزش ۳ میلیارد ریال توسط واقف خیر ش حسن خضرزاده بانیت خانه عالم و سالن مراسمات نه و امورات ضروری مسجد شافعی شهر ربط ازتوابع بخش مرکزی شهرستان سردشت وقف شد. رحمان شمسی افزود: این کار نیک چهاردهمین وقف جدیددر سال جاری است که در سامانه جامع موقوفات اداره اوقاف این شهرستان به ثبت رسیده است. وی ادامه داد:مجموع ارزش ریالی ۱۴ وقف جدید سال جاری که در سامانه جامع موقوفات اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان سردشت به ثبت رسیده ۲۲ میلیارد و ۸۱۳ میلیون ریال است. انتهای پیام/ چهارشنبه06/02/1396 تأمین هزینه احداث اداره کتابخانه های عمومی شهرستان توسط خیرین هزینه های جانمایی ساختمان مسقل اداره کتابخانه های شهرستان شبستر توسط خیرین این شهرستان تأمین شد. به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر به نقل از محسنی رئیس این اداره هزینه های جانم. 1-دیدار مدیران عامل موسسات و مسئولین فنی مراکز با س رست اداره بهزیستی شهرستان 2-برگزاری کلاس آموزشی پزشک مرکز 3-ویزیت رایگان سالمندان توسط پزشک مرکز در روز سالمند 4-بازدید معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی و همکارانشان از مرکز سالمندان 5-کلاس آموزشی بهورز خانه بهداشت برای سالمندا. اختصاصی از هایدی تحقیق و بررسی در مورد اصفهان با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 28   اصفهان استان یکی ازتقسیمات کشوری ایران است.ازشمال به استان تهران دریاچه نمک و واستان کهگیلویه وبویراحمد و از مغرب به استان لرستان استان . ترمه هم برگشت کرج حالا اشکامو روی کدوم شونه جاری کنم
حالا خودمو توی آغوش کی آرووم کنم؟...


+خدایا شانه هایت را نشانم میدهی؟اشک هایم پناهگاهی میخواهند ....
++روز به روز حالم بدتر میشه...روز به روز اشکام بیشتر میشه....

+++دلم میخواد بابا رو راضی کنم بریم نطنز سر خاک باب.
بارش 24 ساعت گذشته استان اصفهانتاریخ بروزرسانی :۱۳۹۶/۱۱/۰۱- 09:45 صبح ورزنه 35 میلی متر اردستان 8.4 میلی متر خوروبیابانک 7.8 میلی متر نایین 6.9 میلی متر نطنز 6.2 میلی متر میمه 3.6 میلی متر اصفهان 3.1 میلی متر سمیرم 2.3 میلی متر نجف آباد 2.2 میلی متر کبوترآباد 2.2 میلی متر مورچه خورت 2 میلی متر مبارکه 1.6 میلی متر چوپانان 1.4 میلی متر اصفهان-فرودگاه 1.4 میلی متر دهق 1.3 میلی متر چادگان 1.3 میلی متر شهرضا 0.7 میلی متر کاشان 0.3 میلی متر داران 0.2 میلی متر خوانسار 0.01 میلی متر آمار بارش شهرستان نائین در ۲۴ ساعت گذشته (مجموع آب حاصل از بارش برف و باران)
کدنوئیه: ١٧/۵ میلیمترو شت: ١٧ میلیمترهماباد: ۱۶ میلیمتراله آباد: ١۵/٣ میلیمترمظفرآباد: ١۵/٢ میلیمترهندچوئیه: ١۴ میلیمترخاروان: ١١ میلیمتربلان: ١۰/٢ میلیمترنایین: ۶/٩ میلیمترانارک: ۱/٣ میلیمترچوپانان: ١/٢ میلیمترسپرو: ۰/۵ میلیمترآمار بارش شهرستان خور و بیابانک در ۲۴ ساعت گذشته فرا یون ن مجلس ظهر امروز با رییس مجلس دیدار د. ی گفت: میزان ۳۱ درصد تحت پوشش کمیته امداد و ۱۹ درصد تحت پوشش اداره بهزیستی زیبنده شهرستان سیا ل نیست. متاسفانه مرورگر شما، ق لت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب 5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آ ین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد. param name="autostart" value="false"> تیم فوتبال جام جم با پیروزی بر تیم ذوالفقار قهرمان مسابقات فوتبال لیگ شهرستان جم شد. http://tlgrm.me/hiroonnews در روز پایانی این مسابقات که با حضور معاونین و عمرانی فرماندار، رییس و اعضای شورای شهر، رییس اداره ورزش و جوانان، رییس هییت فوتبال شهرستان و جمعی از مسوولین و علاقمندان برگزار .
رئیس جدید هیئت دو و میدانی شهرستان حاجی آباد منصوب شد. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد، به پیشنهاد ریئس اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد با حکمی از سوی رییس هیات دو و میدانی استان هرمزگان ، محمود جعفری ، به عنوان رییس جدید هیات دو و میدانی شهرستان حاجی آباد منصوب شد. روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی اباد ضمن تبریک انتصاب اقای محمود جعفری و آرزوی موفقیت برای نامبرده باامید و اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از تمام ظرفیت های بالقوه در راستای نیل به اه تبیین شده بویژه چشم انداز هئیت دو میدانی وهماهنگی با اداره ورزش و جوانان شهرستان بر اساس سیاست ها و برنامه های هئیت دو میدانی استان حداکثر اهتمام را برای اداره بهینه و امور این رشته ورزشی در شهرستان بعمل آورده و در انجام وظایف خطیری که بر عهده دارید با عنایت به اساسنامه ها و مقررات جاری موفق و موید باشید.
.