نخستین نمایشگاه بین المللی فرهنگی راه ابریشم در چین گشایش یافت - اخبار روز

نوید وظیفه مستعان جشنواره فرهنگی جاده ابریشم . ایران و کره جنوبی جشنواره فرهنگی جاده ابریشم _ ایران و کره جنوبی جاده _ ابریشم , نوید وظیفه مستعان لینک های : کیفیت 144p اعلاشویی-قالیشویی-شستشوی فرش- قالیشویی آنلاین تشخیص ابریشم طبیعی از ابریشم تشخیص ابریشم طبیعی از ابریشم چگونه است؟ در این مقاله از کارخانه قالیشویی ادیب قصد داریم. به معرفی سه روش تشخیص ابریشم طبیعی از ابریشم بپردازیم. همچنین قالیشویی (شستشوی فرش) فرشهای ابریشمی را نیز بررسی می نماییم. ادامه مطلب عنوان: چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب ایران - تبریز مسئول برگزاری وزارت فرهنگ و ارشاد ی تاریخ برگزاری : 26 مهر الی 1 آبان محل برگزای : محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز سالن برگزاری : کلیه سالنها تاریخ افتتاحیه : 26 مهر ماه ساعات بازدید : 20:00 - 10:00 تلفن های تماس : 041-36373851-8 تلفن ه. سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بعنوان آبکی ترین نمایشگاه کتاب جهان ثبت شد برای ید کتاب در نمایشگاه قایق لاستیکی به برید ! امروز با نزول باران در تهران و شهر افتاب غرفه های نمایشگاه کتاب پر از اب شد این غرفه ها که اکثرا غرفه های تخصصی کتاب های ی بود و در خارج از سالن اصلی . معاون قرآن و عترت ارشاد از برگزاری بیست وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلای بزرگ (ره) خبر داد. معاون قرآن و عترت ارشاد از برگزاری بیست وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلای بزرگ (ره) خبر داد. http://uupload.ir/files/0zu2_%d8%af%d8%a8%db%8c%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86.jpg دبیرستان انرژی اتمی در مشهد گشایش یافت دبیرستان سازمان انرژی اتمی مشهد در زمینی به مساحت 2500 مترمربع با زیربنای 4460 مترمربع در چهار طبقه بنا شده است. این دبیرستان با هزار و 170 مترمربع فضای آموزشی حاصل تفاهم سازمان انرژی اتمی ایران و وزارت آموزش و پرورش است. نخستین دبیرستان سازمان انرژی اتمی در اسان رضوی شامل 14 کلاس درس و مجهز به سه مجموعه آزمایشگاهی است. فرهنگیان اسان رضوی sapp.ir/razavieduu
نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل hofex در تیر ماه ماه ۱۳۹۶ به مدت ۴ روز بر گزار می شود و علاقه مندان به مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی را گرداگرد خویش جمع می کند تا رویدادی بی نظیر را به نمایش بگذارد. نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل hofex می تواند فرصت مناسبی برای شناخت و بررسی جدید.
مقدمه: نمایشگاه بین المللی تاسیسات ساختمانی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی یکی از برجسته ترین و همچنین سودآور ترین نمایشگاه های بین المللی است که در ایران به میزبانی تهران برگزار می شود. این نمایشگاه که در حال حاضر شانزدهمین دوره خود را نیز با موفقیت نسبتا چشمگیری پشت سر گذاشته است در تاریخ 3 آبان ماه سال 1396 لغایت 6 آبان همین سال به خوبی برگزار شد و توانست به نسبت دوره قبل خود، از میزان بازدهی و همچنین روند تعاملاتی بهتری برخوردار شود؛

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] http://s8.picofile.com/file/8325641492/abrisham.jpgبه گزارش شهر علم : جاده ابریشم درواقع شبکه ای از مسیرهای تجاری بودند که در گستره عظیمی از بیابان ها و کوه ها بسط پیدا کرده بودند.
جاده ابریشم به طور رسمی در زمان حکومت سلسله هان در چین (از زمان تماس چینی ها با غرب) تأسیس شد.
به این ترتیب شبکه راه های جاده ابریشم از 130 پیش از میلاد به طور منظم مورد استفاده قرار گرفتند و مناطق جهان باستان را با تجارت به یکدیگر متصل کرد.
این راه ها تا سال 1453 میلادی مورد استفاده قرار گرفتند. در این زمان امپراتوری عثمانی تجارت با غرب را تحریم کرد و مسیرها بسته شدند.
ادامه مطلب... 1. سامانه ثبت نام بن کتاب - صفحه اصلی با عرض پوزش، مهلت ثبت نام برای ید بن کارت پایان یافته است ... هر ساله در ایام ب ایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارت ویژه ید یارانه ای کتاب را در ... ( 5 اردیبهشت ) 1397و از طریق سامانه ثبت نام بن کارت دانشجویی به آدرس bon.tibf.ir است . 2. نمایشگاه بین الم. دبیر اجرایی نهضت سبز زاگرس در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در تهران، گفت: مردم استقبال بی نظیری از غرفه "خَرس بلی (در اصطلاح فارسی اشک بلوط) استان در این نمایشگاه داشتند. سلمان فارسی از شخصیت هاى ى بلندآوازه و از صحابه معروف اکرم صلی الله علیه و آله است. وى با این که ایرانى نژاد بود در میان عرب ها و مسلمانان حجاز که غالباً عرب نژاد بودند به مقامى رفیع و مرتبه اى بلند دست یافت. در سال اول هجرى هنگامى که اکرم صلی الله علیه و آله میان هر دو نفر از مسلم. دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، از ۱۸  تا ۲۱ بهمن ۹۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برقرار است. همراه کجارو باشید.


طرح توجیهی نمایشگاه بین المللی در سبزوار

طرح توجیهی نمایشگاه بین المللی در سبزوار در 11 صفحه ورد قابل ویرایشدسته بندی
کارآفرینی


فرمت فایل
doc


حجم فایل
15 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
11
دریافت فایلطرح توجیهی نمایشگاه بین المللی در سبزوار


فروشنده فایل
کد کاربری 6017
تمام فایل ها

طرح توجیهی نمایشگاه بین المللی در سبزوار در 11 صفحه ورد قابل ویرایشفهرست مطالب


اه و دلایل توجیهی طرح

الف : موقوعیت استراتژیک جغرافیایی

ب : اقتصادی – اجتماعی

ج : فرهنگی

- محل احداث نمایشگاه

- محدوده پیشنهادی مکان نمایشگاه

- تصاویری از محدوده پیشنهادی مکان نمایشگاه

- بر آورد هزینه پیش بینی شده

- پیش بینی منابع تامین هزینه
اه ودلایل توجیهی طرح :" لیس للانسان الا ما سعی "

حقیقت این است که وجود محدودیت را نباید با نبود ظرفیت برابر گرفت . اگر ظرفیتها بهره برداری نمی شود به خاطر آن است که با محدودیت ها مبارزه اساسی صورت نگرفته است . تردیدی وجود ندارد که با حذف هر یک از محدودیت ها گنج عظیمی از ظرفیتها به بهره برداری می رسد.

در این مبارزه شناخت دقیق ، علمی مسائل موجود ، نخستین ضرورتی است که باید به آن دست یافت. آن گاه با تفکیک مسائل ومشکلات به مهمترین محورهای تخصصی وجستجوی راه حل های مناسب ، سیاستهای تحقیقاتی وبرنامه های پژوهشی را به گونه ای متناسب با شرایط منطقه و منطبق با یک سیستم پایدار تدوین نمود، در این بخش در راستای شناخت موقعیت جغرافیایی منطقه سبزوار ، مهمترین محورها در شرایط محیطی این شهرستان که زمینه های ایجاد نمایشگاه بین المللی سبزوار را فراهم می سازد، به نوعی مورد توجه قرار می گیرد که نشان دهد چگونه ظرفیتها در حصار محدودیتهای محیطی بلااستفاده مانده اند.الف – موقعیت استراتژیک جغرافیایی :

1- قرار گرفتن در کریدور شمال – جنوب وعبور کلیه راههای مهم غرب اسان از این شهرستان ، سبزوار را به عنوان دهلیز شرق کشور ودومین مرکز انشعاب راههای اسان بزرگ پس از مشهد تبدیل نموده است.

2- قرار گرفتن در مسی ر جاده تهران – مشهد وعبور سالانه 15 میلیون مسافر از این مسیر.

3- وجود فرودگاه بین المللی که یکی از مهمترین امتیازات نمایشگاه در این شهرستان می باشد.

4- وجود مجهزترین و منظمترین ناوگان مسافربری وحمل ونقل وخدمات شهری بعد از مشهد.

5- وجود مراکز علمی از قبیل های تربیت معلم ، علوم پزشکی ، آزاد ی وپیام نور که بعد از مشهد بیشترین دانشجو را در خود جای داده است.

6- فاصله بسیار آرمانی وایده آل سبزوار با مرزهای شمالی کشور.

7- مستقر شدن صنایع مهم وبزرگ وجمعیتی بالغ بر 2میلیون نفر در حول محور 120 کیلومتری سبزوار ودارا بودن بیشترین جمعیت شهری بعد از مشهد.

8- تجاری بودن شهر سبزوار ووجود جمع کثیری از بازرگانان وتجار بزرگ پروانه دار ووجود سرمایه های هنگفت سرگردان در این شهرستان.

9- عبور راه آهن تهران – مشهد وهمچنین شروع مطالعات عبور راه آهن جنوب به شمال از تربت حیدریه به مرز باجگیران از مسیر شهرستان سبزوار.

10-قدمت 5 هزار ساله سبزوار ووجود بیش از 550 اثر تاریخی شناسایی شده در این شهرستان

11-رتبه اول تولیدی وصادراتی در 7 محصول مهم واستراتژیک کشاورزی و دامپروری ووجود معادن غنی وبا ارزش در شهرستان.لازم به یادآوری است که هر کدام از ظرفیتهای فوق الذکر می توانند دلیلی بر توجیه وجود نمایشگاه دائمی وحتی بین المللی در این شهرستان باشند.ب – اقتصادی – اجتماعی :

1- یکی از مهمترین اه مشارکت کنندگان در برنامه های نمایشگاهی معرفی تولیدات خود به بازدیدکنندگان می باشد که وجود چنین نمایشگاهی در سبزوار قادر خواهد بود که بجز جمعیت شهرستان سبزوار و ای پیرامون میزبان بیش از 15 میلیون مسافر باشد که از این شهرستان در تردد می باشند.

2- ایجاد اشتغال مستقیم برای بیش از 70 نفر از فارغ حصیلان ی ونیروهای غیر ی

3- ایجاد فرصتهای شغلی مناسب و ب درآمد مستقیم برای هتل ها ، رستوران ها ، ووسایل حمل ونقل که در کل به سهم خود ، تولید کنندگان ثروت چشمگیری می باشند.

4- ایجاد اشتغال مولد برای جوانان از طریق کمک به شرکتهای کوچک ومتوسط به گونه ای که نمایشگاهها سکوی پرتاب شناخته شده ای برای محصولات جدید آنها می باشند که در زمانی کوتاه می توان با آ ین دستاوردها ونوآوریها آشنا شد.

5- ب موفقیت صنعتی وتجاری در بازارهای جدید ، به طوری که نمایگشاه را به عنوان کاتالیزورزی مستقیم برای رشد وتوسعه صنعتی وتجاری معرفی می کند.

6- کاهش ضریب مهاجرت متخصصین وتحصیلکردگان از طریق ارتقاء فرهنگ بکارگیری این قشر از جامعه در واحدهای صنعتی.

بنابراین ویژگی هایی که مکان یک نمایشگاه باید داشته باشد تا بتواند در مدت زمان کوتاهی به اه تعیین شده خود دست یابد، می توان به اختصار در ذیل برشمرد:

1- قرار گرفتن در مهمترین مسیر مواصلاتی شهرستان.

2- اتصال انشعاب راههای بین شهری شهرستان بدون ورود به ترافیک شهری برای رسیدن به نمایشگاه.

3- دسترسی آسان به خدمات شهری از قبیل هتلها ، مسافرخانه ها ، ترمینال مسافربری وباربری.

4- دسترسی آسان مسافران وسایل نقلیه عمومی وشخصی به نمایشگاه.

5- دسترسی آسان مسافران هوایی به نمایشگاه

6- عدم تراکم جمعیتی در اطراف نمایشگاه در سالهای آتی.

7- وجود فضای مناسب وباز برای ایجاد محیطی سرسبز وزیبا برای شرکت کنندگان وبازدید کنندگان.در انتهای مطالب فوق باید اذعان داشت که با بررسی های انجام گرفته در محدوده سبزوار ، مهمترین منطقه ای را که دارای حداکثر ویژگی های بالا برده واز پر رفت وآمدترین نقاط سبزوار ودر عین حال از پتانسیلهای بالقوه وبالفعل بسیاری نیز برخوردار باشد، می توان مسی ر مواصلاتی شهر سبزوار – تهران ، محدوده ی روستاهای ابارش وخسرو گرد طبق نقشه تهیه شده انتخاب نمود، چرا که اجرای فوق در مدخل ورودی استان وشهر سبزوار می تواند با ایجاد فضای سبز مناسب ، خستگی را از تن 15 میلیون مسافر که اغل آنان زائران ثامن الائمه (ع) بوده مسافت 250 کیلومتری بین سبزوار – شاهرود را با تمام سختی های آن گذراندنده اند ، بزداید ودرعین حال جایگاهی مناسب وشایسته جهت آشنایی مسافران با توانمندیهای استان وشهرستان شبزوار باشد.

با جذب هر چه بیشتر مسافران نوروزی وتابستانی برنامه های مختلف نمایشگاه در کوتاه مدت بتواند هزینه های خود را تامین نماید.

بر آورد هزینه های پیش بینی شده طرح پیشنهادی نمایشگاه بین المللی شهرستان سبزوار:الف : بنا

1- بابت سالن اصلی نمایشگاه به متراژ 5000 متر مربع به صورت ش ته مجزا در 3 سالن با توجه به دهنه های ورودی و وجی طرح سازه های فضایی ( شامل : فونداسیون ، اسکلت ، سقف ، ظریف کاری ، نما ، تاسسیات )پروژه کارافرینی نمایشگاه بین المللی در سبزوارطرح توجیهی نمایشگاه بین المللی در سبزوارکارآفرینی نمایشگاه بین المللی در سبزوار پروژه نمایشگاه بین المللی در سبزوار کارآفرینی نمایشگاه بین المللی در سبزوارطرح توجیه فنی نمایشگاه بین المللی در سبزوارتوجیه اقتصادی نمایشگاه بین المللی در سبزوارنمایشگاه بین المللی در سبزوار


بو ورهای کشورمان در نخستین روز تورنمنت جاده ابریشم در جمهوری آذربایجان، نمایش امیدوار کننده ای داشتند. دلا به نور محبت جلا توانی یافت غبار جان بنشانی بقا توانی یاقت
بشوی دیده دل را،ز،غفلت وسستی که در سرای محبت صفا توانی یافت
سروش عالم قدسی سحرگهان می گفت
کلید گنج بقا در وفا توانی یافت
مرنج از غم دوران ومحنت ایام
که با محبت ونیکی بقا توانی یافت
بکوی مهر وفاباش مشعل . مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان گفت: نمایشگاهی از آثار پر رمز و راز دوره مانایی تحت عنوان ( گذری بر فرهنگ و هنر ماناها) در محل موزه سنندج از تاریخ بیستم لغایت سی ام بهمن ماه 95 برگزار می گردد. به یاد فریدون اسماعیل زاده وخلیل عبد نیکوئی یازدهمین سال وداع فریدون اسماعیل زاده و هشتیمن سال وداع خلیل عبد نیکوئی سنگی در کنار قله الوند بطرف کلاغ لانه روحشان شاد ویادشان گرامی آنها دردل کوهنوردان جای دارند وفراموش نمیشوند مطالبی بیشتر در مورد اسماعیل زاده درباره فریدون . مشخصات بیش از ۹۲هزار عنوان از کتاب های خارجی عرضه‏ شده در بخش بین‏ الملل سی‏ امین نمایشگاه کتاب تهران روی سایت انجمن فرهنگی ناشران بین المللی ایرانیان قرار گرفت.
مرکز ید فروم استانبول


توضیحات

مرکز ید فروم استانبول
مرکز ید فروم استانبول در سال 2009 میلادی در زمینی به مساحت 495.000 متر مربع در مراکز ید استانبول منطقه بایرام پاشا استانبول گشایش یافت. این مرکز ید به دلیل داشتن شهربازی های مختلف استانبول , آکواریوم ترکوازو ,موزه یخی و سرزمین ژوراسیک, رستوران ها و فست فودهای معتبر از جاذبه های گردشگری استانبول محسوب شده و از پاساژهای پر بازدید می باشد. در مرکز ید فوروم مغازه های البسه ، کیف و کفش ، لوازم آرایش و سایر کالاهای مورد نیاز خانواده ها موجود می باشد و بیش از 280 مارک مشهور بین المللی در این مرکز شعبه دارند. این مرکز ید همه روزه از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر باز و آماده خدمت رسانی به مسافران تور استانبول مراکز ید استانبول می باشد.

مرکز ید فروم استانبول
مرکز ید فروم استانبول
نمایشگاه متنوعی مشتمل بر غرفه های ذیل به مناسبت 16 آذر روز دانشجو در محل طبقه همکف ساختمان پروفسور حس از تاریخ17آذر لغایت19آذر در حال برگزاری می باشد: الف) غرفه حجاب و ب)غرفه صنایع دستی ج) غرفه مشاوره د) غرفه معرفی و آشنایی با بیماری ms ه) غرفه آشنایی با و)نمایشگاه کتاب و نرم افزار پایگاه مقاومت بسیج عمار (دربند) - کافی نت صلواتی طبق روال هر ساله پایگاه مقاومت بسیج عمار در نمایشگاه هفته دفاع مقدس در صحن زاده صالح (ع) میدان تجریش اقدام به گشایش غرفه کافی نت صلواتی مینماید . هدف از گشایش این کافی نت در مناسبت های هفته دفاع و هفته بسیج آشنا ساختن کاربر های اینترنتی با جایگاه و عملکرد های بسیج در دنیای مجازی میباشد . سال گذشته نمایشگاه با استقبال بی نظیری از جانب مردم و همچنین چندتن از مسئولین نظامی و تمردان قرار گرفت و با ارزی هایی که در طول برگزاری نمایشگاه صورت گرفت این کار بسیار مثبت و ارزنده بود . در نظر سنجی هایی که از مسئولین به عمل آمد طرح کافی نت صلواتی طرحی نو و قابل ملاحظه بود که نخستین بار در کل کشور توسط پایگاه مقاومت بسیج عمار انجام شده است . طبق اظهارات مسئول غرفه حسین نعمتی این حرکت نوعی جهش بزرگ فرهنگی در مقابله با جنگ نرم دشمن محسوب میشود که امید واریم با گسترش این پایگاه ها و فرهنگ سازی در دنیای مجازی به مقابله با فرهنگ های غلط و ضد ی که از طریق این شبکه ها وارد اذهان مردم میشود بپردازیم و بتوانبم گام های موثری در این راستا برداریم .
نمایشگاه صنعت آب, تاسیسات آب و فاضلاب ایران بدینوسیله شرکت عمران سازان مهاب مقدم شما را در نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران گرامی میدارد دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران در تاریخ 4 الی 7 مهر ماه 1395 برگزار می شود شرکت عمران سازان. غرفه سازی و طراحی غرفه نمایشگاه شرکت کوهرنگ در نمایشگاه اگروفود
غرفه ساز : شرکت غرفه سازی نمایشگاهی ا
طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی و غرفه آرایی از خدمات تخصصی ما در شرکت غرفه سازی ا است لطفا به وبسایت ما مراجعه نمایید
https://masihadesign.com
09122452258
نمونه تصاویر از غرفه شرکت کوهرنگ

ساخت غرفه در نمایشگاه آگروفودطراحی غرفه نمایشگاه شرکت کوهرنگ مقدمه: هشتمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون در تاریخ 21 دی ماه سال 1396 افتتاح و تا تاریخ 24 دی ماه نیز ادامه پیدا کرد. این نمایشگاه بزرگ که همچون دیگر نمایشگاه های بین المللی تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهارن برگزار شد، از فرصت های مغتنم مت. در حاشیه نمایشگاه بین المللی لنکاوی صورت گرفت؛ دیدار فرمانده نداجا با فرماندهان نظامی کانادا، ایتالیا، استرالیا و امارات دریادار سیاری که در صدر یک هیئت بلندپایه نظامی از نیروی دریایی عازم ما ی شده بود، صبح امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی دریایی و هوافضای لنکاو. سازمان اینت ل و مبارزه با قاچاق بین المللی تسلیحات سیدمصطفی کازرونی کارشناس ارشد حقوق بین الملل و مدرس ، [email protected] چکیده: قاچاق بین المللی تسلیحات به عنوان یکی از اصلی ترین جنایات سازمان یافته بین المللی، هر ساله هزاران قربانی را درگیر خود کرده و با خود انواع جنایات سازم. مسئولان استان قزوین از قطعی شدن برگزاری مسابقات بین المللی کشتی جاده ابریشم در این استان خبر دادند. ادامه: برگزاری مسابقات بین المللی کشتی جاده ابریشم در قزوین کارت هویت بین المللی دانشجویی (isic)، به عنوان یک گذرنامه هویتی و علمی برای دانشجویان در جهت ب خدمات و تخفیف های فوق العاده در سراسر جهان شناخته شده است.
این کارت تحت نظارت سازمان خدمات بین المللی (ias)در آمستردام هلند و در راستای ارائه خدمات رفاهی و فرهنگی به یان سراسر دنیا صادر . به منظور گرامیداشت یاد و خاطره ی آتش نشان و جانباختگان حادثه ساختمان پلاسکو، دفتر یادبودی روز ۸ بهمن در سفارت ایران در آستانه گشایش یافت. کاریکاتوریست خوش قریحه فرزانه ی تبار دریک نگاه
انتخاب : رحمت سخنی از مرکز آموزشی درمانی (ره) ارومیه
[email protected]
سایت رحمت سخنی آذربایجان - اورمیهسایت رحمت سخنی آذربایجان - اورمیه
متولد 1366، یزد
تحصیلات
کارشناسی ارشد رشته پژوهش هنر تهران 1391_1388
فارغ اتحصیل دیپلم رشته نقاشی از هنرستان هنرهای تجسمی سال 1382
کارشناسی رشته مجسمه سازی از تهران 1388_1384
جوایز
ب جــایزه ویژه 31مین جشنواره بین المللی کارتون آیدین دوغان ترکیه -2014
ب جایزه سوم در جشنواره بین المللی کارتون "عروس و مادر شوهر" مقدونیه، 2014
ب جایزه سوم در ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته کاریکاتور 2014
دریافت جایزه پلاک هنرمند جوان با استعداد در جشنواره بین المللی کارتون "عروس و مادر شوهر" مقدونیه، 2013
ب جایزه دوم در جشنواره بین المللی رسانه در رشته کاریکاتور 2012
ب جایزه دوم در جشنواره بین المللی رسانه در رشته کاریکاتور 2012
ب جایزه دوم در نوزدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان در رشته کاریکاتور 2012
شایسته دریافت تندیس ویژه و دیپلم افتخار تصویر سال 9 در بخش کاریکاتور 1390
ب جایزه اول بخش کاریکاتور دردومین جشنواره ملی فرهنگی هنری شمس العماره 1390
ب جایزه دوم بخش کاریکاتور نخستین جشنواره ملی فرهنگی هنری مشهد 1390
ب جایزه سوم بخش کاریکاتور جشنواره هنری ایران 1404 سال 1390
ب جایزه اول دردومین سالانه جشنواره سراسری کاریکاتور حوزه هنری اسان شمالی 1390
ب جایزه دوم در هجدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان در رشته کاریکاتور 2011
ب جایزه دوم در جشنواره بین المللی کاریکاتور مصرف بهینه گاز اسان شمالی 2011
ب جایزه اول در هفدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان در رشته کاریکاتور 2010
تقدیر ویژه در اولین جشنواره بین المللی کاریکاتور حوزه هنری اسان شمالی 2010
سایت رحمت سخنی آذربایجان - اورمیه
سایت رحمت سخنی آذربایجان - اورمیه
منبع :
http://irancartoon.ir قهرمانی تفتیان در مسابقات بین المللی فرانسه
قهرمان دوی سرعت آسیا به عنوان نخست مسابقات بین المللی فوربک فرانسه دست یافت. حسن تفتیان، دونده سرعت ایران در جریان برگزاری مسابقات بین المللی دو و میدانی فوربک فرانسه موفق شد با ثبت زمان 10.19 ثانیه به عنوان قهرمانی دوی 100 متر دست یابد. سریع ترین مرد ایران در دور مقدماتی نیز رکورد 10.17 ثانیه را به ثبت رساند و راهی فینال شد. در این رقابت دوندگانی از کشورهای اروپایی حضور داشتند. همشهری آنلاین: عباس صالحی، معاون فرهنگی ارشاد در سخنانی در آیین گشایش نمایشگاه استانی کتاب کاشان از انتشار ۶۰ هزار عنوان کتاب در ۱۰ ماه نخست امسال خبر داد. نمایشگاه ع نیکی کریمی افتتاح می شود‎نیکی کریمی که اخیرا «آذر» را به عنوان تهیه کننده و بازیگر روی سینماها داشت و با «کامیون» ساخته کامبوزیا پرتوی در جشنواره فجر حاضر بود، از این هفته سومین نمایشگاه ع خود را برگزار می کند. نمایشگاه جدید «گل مردگی» نام دارد و 27 بهمن در گالری اعتماد باغ نگارستان افتتاح می شود. ادامه مطلب... عنوان مقاله: انتقال نمایشگاه بین المللی تهران، پیشنهادی نسنجیده و نی شیده محل انتشار: نشریه شهرساز زمان ثبت نام دانشجویان جهت دریافت بن دانشجویی در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 26 فروردین ماه و از طریق مراجعه به سایت www.bon.tibf.ir آغاز می شود. یست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه ش. علاقه مند به گسترش تعاملات با نویسندگان ایرانی هستیم منبع : لی قائم مقام نمایشگاه کتاب فرانکفورت با بیان اینکه ایران ادبیات بسیار قوی در جهان دارد، گفت: آلمانی ها علاقمند به تعامل فرهنگی با نویسندگان ایرانی هستند. به گزارش لی ، بر اساس اعلام ستاد خبری سی اُمین نمایشگاه بین ال. دریافت فایل‌های ثبت نام ششمین نمایشگاه ملی و نخستین نمایشگاه بین‌المللی ع زمین‌شناسی جهت دریافت فایل‌ها، ابتدا نوع بخش مربوطه به نمایشگاه را انتخاب کنید و با انتخاب فایل word، مشخصات مربوطه را پر کنید و به ایمیل یاد شده در فایل ارسال کنید. فایل ثبت نام مربوط به دوربین . هاب خانوادگی جدید همراه با دستیار صوتی هوشمند bixby و کنترل خانه متصل، زندگی متصل را به یک سطح شخصی سازی شده تر می برد
شرکت سامسونگ امروز از نسل بعدی یخچال هاب خانوادگی خود برداری کرد، و به باز تعریف و پیشگامی خود در مقوله یخچال ادامه داد. هاب خانوادگی که برنده جایزه بهترین نوآوری 2018 می باشد، استاندارد جدیدی برای متصل زندگی ها تعریف کرده است. هاب خانوادگی جدید در نمایشگاه بین المللی لوازم الکتریکی مصرفی (ces) که 9-12 ژانویه 2018 برگزار خواهد شد به نمایش گذاشته می شود.
نمایش نسل جدید یخچال های هاب خانوادگی سامسونگ در نمایشگاه ces 2018
هاب خانوادگی در 2018 بازه وسیعی از ویژگی های هوشمند را ارائه می کند که به مصرف کنندگان [بیشتر]