ناگفته هایى از به آتش کشیدن کنسولگرى ایران در بصره - اخبار روز

فصل 2 ساخت ایران ساخت ایران 2
قسمت جدید ساخت ایران 2 ( چهاردهم ) منتشر شد ، نسخه کامل ساخت ایران 2 قسمت 14
فصل دوم ساخت ایران تمامی قسمت ها
قسمت 14 ساخت ایران 2 ، قسمت چهاردهم ساخت ایران 2 ساخت ایران 2 قسمت 14

قسمت چهاردهم 14 ساخت ایران 2
ساخت ایران ساخت ایران قسمت 14 ساخت ایران 2 رایگان فصل دوم سریال ساخت ایران قسمت چهاردهم فصل دوم ساخت ایران

منبع :
براى نشان دادن نمونه اى از تلاش هاى آقازاده و ون طراز اوّل مشهد، پیش از سلطنت رضا شاه، به ارائه سندى به تاریخ 8/11/1303ش (سه ماه قبل از به سلطنت رسیدن رضاخان) مى پردازیم. این سند که گزارش کنسولگرى ایران در بصره است، حاکى از آمدن حاج آقا حسین قمى به عتبات عالیات است.مشارالیه از طرف آقا.مقدمه: کریم خان زند را مورخان نیکوترین شاه ایران بعد از می دانند.این عادل مردم زجر کشیده ایران را که از ظلم و جور نادری به فغان امده بودند دادی داد.و به تعمیر و ابادی ایران همت گمارد.مردم ایران در دوران حکومت او برای اولین بار پس از حمله افغان ها به اصفهان در دوران صفوی روی آرامش را دیدند.خان از جنگ بیزار بود و تنها زمانی که مردمش را ازاردادند برادرش جعفرخان زند ر ور فتح بصره کرد که موفق هم شد.مردم ایران انچنان از عدل زندیه خوشحال بودند که حتی به لیاقت ترین شاه نیز می توانست بر انان حکومت کند.ولی صد حیف که زندیه استفاده ای ن د و به روایت تاریخ به کشت و کشتار همدیگر پرداختند.
اما اگر کریم خان زند جانشینی شایسته داشت چه می شد؟
ادامه در ادامه مطلب ادامه مطلب
کمپین #نذر_اربعین به راه افتاد؛نذر عراقی ها برای میزبانی از زائران ایرانی اربعین: "بسوی ما بشت د تا خود را فدای شما کنیم" +ع و  / نکات مهم سفر اربعین که باید بدانیدگرچه کاهش ارزش پول ایران دغدغه برخی ایرانی ها است که همه ساله تلاش می کنند در مراسم اربعین حسینی حضور داشته باشند، اما محبان اهل بیت در عراق نیز از این دغدغه ها غافل نیستند.سرویس جهان مشرق - ب ایی مراسم ده ها میلیون نفری اربعین حسینی از ای مختلف عراق به کربلای معلی به اندازه ای در محافل سیاستگذاری و اتاق های فکر غربی-صهیونیستی از اهمیت برخوردار است که از چند ماه قبل از محرم و صفر، تمام برنامه ریزی ها برای مقابله حداکثری با این حرکت مردمی آغاز و این برنامه ها به ویترین اصلی تحرکات کشورهای غربی- صهیونیستی و متحدان منطقه ای آنها تبدیل شده است.در همین راستا در تحولات منطقه از چند ماه پیش، شاهد تلاش برای فتنه انگیزی میان شیعیان عراق و کشورهای همسایه نظیر ایران و لبنان و سایر کشورهایی که نقشی پررنگ در ب ایی مراسم باشکوه اربعین حسینی دارند. اهمیت این موضوع تا جایی بود که سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در یکی از سخنرانی های اخیر خود نسبت به موج گسترده و بی سابقه فتنه انگیزی میان شیعیان لبنان و عراق هشدار داده بود.از چندین ماه پیش دست های پنهان برای ت یب روابط در فضای مجازی و برخی رسانه های خارجی کاملا ملموس است و دشمنان در سطح رسانه ها و شبکه های اجتماعی فعالیت گسترده ای برای لطمه زدن به مناسبت دو کشور آغاز کرده اند.چندی پیش شاهد حوادث تلخ و مشکوکی در آتش زدن کنسولگری ایران در بصره بودیم. این حمله در حالی انجام شد که یکی از اصلی ترین پایگاه های نیروهای حشد الشعبی در عراق، جنوب این کشور و مشخصا شهر بصره است تا جایی که مردم این شهر، ی بسیاری را در لباس حشد الشعبی و در مبارزه با تقدیم کرده اند. لذا حمله به کنسولگری ایران در این شهر، با فرهنگ و منش مردم آن متفاوت و اقدامی عجیب و مشکوک به نظر می رسد.در آن زمان این اقدامات مشکوک بررسی و در مقاله های مختلف از سوی جریان های مستقل رسانه ای موشکافی شد.در همان روزی که به کنسولگری ایران در بصره حمله شد، ی در فضای مجازی کشورمان دست به دست می شد که مدعی بود گروهی از مردم آبادان، در اعتراض به حضور عراقی ها در این شهر دست به اعتراض زده و با ادبیاتی تند خواستار وج آن ها هستند. همزمان با این اقدامات در برنامه ای طراحی شده شایعاتی در خصوص زائران عراقی در ایران منتشر می شد تا بذر کینه نفرت را میان شیعیان ایران و عراق گسترش دهد. اینها علاوه بر شایعاتی بود که در رابطه با تظاهرات ضد ایرانی عراقی ها برای وج نیروهای مستشاری ایران و کمبود انرژی برق در کشور در نتیجه انتقال برق به شهر بصره یا موارد مشابه منتشر می شد. علاوه بر اینکه در طرف عراقی نیز موضوع قطع آب رودخانه کاروان از سوی ایران به سمت شط العرب مطرح شده بود.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کافیست چشمانت را ببنـــدی و چند لحظه تمرکز کنی میشنوی ؟ ... آسمان پُر است از " دوستت دارم " هایی که هیچوقت به مقصد نرسید بلند ترینش ناب ترینش بکر ترینش مال من است برش دار لطفاً ... ! مای بم و چاقوی زنجان ، چینی ست سوهان قم و برنج گیلان ، چینی ست از ت سجاده و مُهر چینی ناگفته عیان است که ایمان ، چینی ست حسین سنگِ خود را با خودت هم باز کن *** آنچه را ناگفته ام ابراز کن عاشقی، معشوق دارد در جهان *** آنچه دارد بر دلت آواز کن 27 گرما خیز 1395 8 جان پرور 1396 گند زدم اساسی. هارد ۵۰۰ گیگ سلطان رو فورمت .به نظرتون چه خاکی بریزم تو سرم؟؟؟؟ ناگفته نماند که تمام پایان نامه ها نقشه های لرزه نگاری و کارهای شغلیش تو اون هارد بوده . «جی.کی. رولینگ» دنیای «هری پاتر» را آن قدر گسترده و پیچیده خلق کرده که بعد از گذشت ۲۰ سال و انتشار چندین کتاب و دنباله دار، هنوز هم رازهای ناگفته ای درباره این پسرک جادوگر وجود دارد. ناگفته های عباس جدیدی؛ ایران بازیگر مسلط منطقه باقی خواهد ماند و گلباران تراکتور قبل از دربی؛ از جمله پربیننده ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
نتیجه تصویری برای سکوت

سکوت سر شار از ناگفته هاست!دلتنگی های آدمی را باد ترانه می خواندرویاهایش را آسمان پر ستاره نادیده می گیردوهر دانه برفیبه اشکی نریخته می ماند .سکوت سرشار از سخنان ناگفته است .از حرکات ناکرده، اعتراف به عشق های نهانوشگفتی های بر زبان نیامدهدر این سکوت حقیقت ما نهفته استحقیقت تو و من یه وقت هایى، یه آدم هایى، یه جاهایى، یه حرف هایى بهت میزنن که اگر همون آدم، همون جا همون حرف هارو ازت پس بگیره تو باز هم از همون آدم و همون جا و همون حرفا دلت صاف نمیشه! ع نوشته بالا گویای حرف های ناگفته ی بسیاری است... فقط یه چیز دیگه بگم که: قبل از این که بچه ها را به سلاح علم مجهز کنیم باید مهربانی ،عشق و انسانیت را به آنها یاد داد . خطر انسان مهربان برای هستی کمتر از خطر دانشمند نامهربان است . با سپاس؛ عارفه علیزاده www.physicguilanv.blog.ir اثر شب بر سرگرد و خدمهی هواپیما در یکی از نشریهها از قول فرزند آمده است: 7 شبی که از پاریس عازم ایران بودیم، در هواپیما برای شب برخاست و چنان میگریستند که خدمه تعجب کرده بودند! و - شنیدم پرسیده بودند، آیا از چیزی ناراحت هستند، من گفتم کار هر شب است. 0 وقتی که را از قم برای زندان برد. احمد محجوبسخنگوی رسمی وزارت خارجه عراق مدعی قطع آب عراق از سوی ایران شد.به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری الغد پرس، احمد محجوب سخنگوی رسمی وزارت خارجه عراق در یک سمینار که در ساختمان وزارتخانه برگزار شد، مدعی شد که ایران بدون هشدار قبلی آب 42 نهر را که به عراق می ریزند قطع کرده است.وی افزود: ما با مشکلات آب روبرو هستیم و جنوب عراق به دلیل قطع آب از سوی ایران با مرحله سختی مواجه شده است.از سوی دیگر، حیدر العبادی، نخست عراق در نشست خبری هفتگی خود با تاکید بر اینکه آب کشاورزی و شرب را برای شهروندان خود تامین خواهد کرد گفت: برای تضمین دستی به سهم آبی عراق با مقامات ایرانی و ترکیه ای گفت وگوهایی داریم.بر اساس این گزارش، وزارت منابع آبی عراق نیز مدعی شد که ایران مقدار زیادی از آب شور را در اروندرود و آب های شیرین را در رودهای کارون و کرخه می ریزد که این امر سبب شوری آب بصره شده است. به نام او از امروز تصمیم گرفتم این وبلاگ رو ایجاد کنم تا طرح ها و ناگفته های یواشکیم رو اینجا بزنم. می خوام کوتاه بنویسم و مفید... اینجا سوال هایی مطرح میشه که دوستان می تونن توش شرکت کنن. داود رشیدی می گوید: «گفتند استعفا بدهید (از تلویزیون) و تقاضای بازنشستگی کنید. من هم تقاضا .… داود رشیدی می گوید: «گفتند استعفا بدهید (از تلویزیون) و تقاضای بازنشستگی کنید. من هم تقاضا .…
تو را می خوانم و سکوت می کنی
تو را می خوانم و نگاه می کنی
تو را می خوانم و می خندی
تو را می خوانم و روی می ت
می گریم و می روی
آرزوت می کنم و دور می شوی
به دنب می دوم و محو می شوی
نیستی و می بینمت
هستم و... می بینی ام؟
.
.
.
.

 فصل دوم سریال ساخت ایران 2

فصل دوم سریال ساخت ایران 2 تمامی قسمت ها و داستان سریال ساخت ایران 2
فصل دوم سریال ساخت ایران بهمن ماه امسال به کارگردانی بروز نیک نژاد با تهیه کنندگی منصور سهراب پور و پروین حسینی در کشور چین جلوی دوربین می رود . سریال ساخت ایران 2 ادامه فصل اول سریال ساخت را روایت می کند . بازیگران فصل دوم ساخت ایران محمدرضا گ ار ، امین حیایی هستند . داستان سریال ساخت ایران دو مضمونی اجتماعی دارد و دنباله فصل اول سریال ساخت ایران می باشد .
فصل دوم سریال ساخت ایران 2
لینک فصل دوم سریال ساخت ایران به صورت کامل پس از پخش فصل دوم ساخت ایران در شبکه خانگی قرار می گیرد
سال ساخت 96 – سال پخش 97
قست اول فصل دوم ساخت ایران
قست دوم فصل دوم ساخت ایران
قست سوم فصل دوم ساخت ایران
قست چهارم فصل دوم ساخت ایران
قست پنجم فصل دوم ساخت ایران
قست ششم فصل دوم ساخت ایران
قست هفتم فصل دوم ساخت ایران
قست فهتم فصل دوم ساخت ایران
قست نهم فصل دوم ساخت ایران
قست دهم فصل دوم ساخت ایران
فصل دوم سریال ساخت ایران
کدام کشورى تا این حد فراز و نشیب پشت سر گذارده است؟ کدام عشق تا این حد در جان مردم رسوخ کرده است؟ کدام آوا شما را به وجد مى آورد؟ ما همه مجنون هایى هستیم که در ستاره بازى هاى لیلى غرق هستیم. ستاره ها را بشمار سایبان نور است که سایه مى آرد رمز لاله را دریاب خفاى عشق است که مى آزارد س. تمامِ من همین واژه های سرگردان خاطرم شده که گاهی در جویباری از ناگفته ها برای تو به راه می افتند . تمامِ من در شبانه های دلتنگی کوچه های خاطره را قدم می زند . می دانی رفیق : " هنوز در خاطــــرم هســـ ـتی" " اودسان" دنیای کنونی، پر شده از اپلیکیشن های مختلف به همراه استارتاپ هایی که ارزشی میلیارد دلاری دارند. در چنین جهانی، اهمیت باغی به نام rossotti که در قلب سیلی ولی واقع شده، چندان قابل لمس نیست؛ باغی که از سال ۱۸۵۲ تا کنون در مکان کنونی اش در خدمت رستوران و کافه های مختلف بوده و مردم برای سرگرمی خود در آن حضور پیدا کرده اند. این روزها البته نامش به «alpine inn» تغییر کرده، اما هنوز هم می توان افراد متفاوت را در آن مشاهده کرد. این باغ که در دهه های گذشته مقر کلوب موتورسواران«فرشته های جهنم» بود، هنوز هم میزبان چندین نوع شخصیت مختلف و کاملاً متمایز از هم است.

روایت ناگفته ای از سرآغاز د ده جهانی؛ اینترنت چگونه ابداع شد؟ ادامه مطلب   به نقل از پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی تفحص ، سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: پیکر پاک 130 شهید در مناطق های عملیاتی استان های بصره، الاماره و شهر کوت عراق در یک ماه گذشته و طی تفحص های گروه تفحص پیدا شده است. سید محمد باقرزاده ا. یک عالمه حرف و حس تو ذهنم رژه میره ... اما نمی دونم چرا نمی تونم بنویسمشون  ... نگرانم برای پایان نامه ام ... آخ که امروز دفاع دانشجوی تیموری (حسنی) چقــــــــــدر خوب بود ... چقدر جنتلمن ـــه این بشر آخه خدا! چرا هر کی عاشق من میشه من ازش خوشم نمیاد و برع ؟! هوم؟؟؟ یک جمله ای است که هیچ جا نگفتم ولی مشهد است و به شما خواهم گفت ، وقتی این آقای جدید در برسر کار آمد در اطاق فکر گفتند یک لبه ی گازانبر درست شد... ادامه مطلب حقایق ناگفته سریال attack on titan قسمت 02 همه چیز از یک داستان ساده شروع شد " همه چیز از یه داستان ساده شروع شد " این سریال یه سری داستان 65 صفحه ای بود که ایسایاما تو سن 19 سالگی بعنوان نمونه اولیه نوشت. حتی تا چندین سال بعدش هم خبر خاصی نبود تا اینکه ویراستارش با یه پیشنهاد توسعه ی داستان به سراغش اومد. ایساما میگه: "ویراستار من از من خواست که داستان قدیمی ام رو تبدیل به یک سریال بلند مدت کنم. اون موقع بود که شش ماه وقتم رو صرف جزئیات کل دنیای سریال ."
به محض اینکه طرح اولیه تموم شد و شخصیت ها ساخته شدن، ایسایاما متن سریال attack on titan رو به مجله هفتگی شونن jump که پرفروش ترین گلچین مانگا تو کشور بود رسوند. ظاهرا مجله jump کار ایسایاما رو به این دلیل که داستان رو برای مطالعه در سطح بلوغ فکری بالایی نگه داشته رد و بهش گفتن که با یه چیز مناسب تری برای مخاطبای مجله برگرده. ایسایاما هم به جای این کار، سریال رو برد پیش رقیب مجله jump، مجله شونن bes su. این مجله توی تاریخ 9 سپتامبر سال 2009 کارش رو روی این سریال شروع کرد و هنوز هم توی ژاپن در حال انتشار هست. توضیح اینکه شونن، یه ژانری از های انیمیشنی و کمیک های ژاپنی هست که خطاب به مخاطبین جوان ساخته میشه. مترجم: [email protected] کانال وان موویز به آدرس [email protected] قسمت های قبلی را در ادامه مطلب بخوانید ادامه مطلب روز وصل دوستداران یاد باد یاد باد آن روزگاران یاد باد کامم از تلخی غم چون زهر گشت بانگ نوش شادخواران یاد باد گر چه یاران فارغند از یاد من از من ایشان را هزاران یاد باد مبتلا گشتم در این بند و بلا کوشش آن حق گزاران یاد باد گر چه صد رود است در چشمم مدام زنده رود باغ کاران یاد باد را. روز وصل دوستداران یاد باد یاد باد آن روزگاران یاد باد کامم از تلخی غم چون زهر گشت بانگ نوش شادخواران یاد باد گر چه یاران فارغند از یاد من از من ایشان را هزاران یاد باد مبتلا گشتم در این بند و بلا کوشش آن حق گزاران یاد باد گر چه صد رود است در چشمم مدام زنده رود باغ کاران یاد باد را. ی نگفت چرا ؟... شدیم تن های ،تنهایی ... شدیم روز مرگی ... شدیم خستگی و بهانه گیری ... دل پر قصه ... پر حرفهای ناگفته ... شدیم گریه های بی دلیل ... شدیم ناراضی از وضع موجود... ***** بی تو ... حتی رمز جمیلم هم یادمان میرود ... نفت گفت : مدعیان امروز «کرسنت»، متهمان اصلی پرونده اند بعید می دانم بابک زنجانی پولی بدهد، به نظرم اصلاً پولی ندارد که بدهد بعد از سکوت،
موسیقی
بهترین وسیله برای ناگفته هاست...nilooگل تقدیم شما حضور کاروان های راهیان نور در منطقه شلمچه. شلمچه منطقه ای مرزی در غرب مشهر و نزدیکترین نقطه مرزی به شهر بصره است. سیدمحمود علیزاده طباطبایی خانواده آیت الله هاشمی جزئیات لحظات رحلت آیت الله را تشریح کرد. تک درختی که ته کوچه ی ما جا مانده پنجه بر پنجره ها میزند اینجا بی تو حرف ناگفته زیاد است ولی یک چیزی تیغ بر هنجره ها میزند اینجا بی تو رکنا: زن جوان که در اقدامی هولناک دختر و پسر کوچکش را در خواب خفه کرده و دست به خودکشی زده بود پس از انتقال به بیمارستانی در مشهد و بهبودی نسبی اش از راز این جنایت خونین برداشت. امروز فهمیدم در خلال جا باز روی درایو سی لپ تاپم، زدم کل یوزرای مجازیمو پاک =))) هیچی دیگه، دوباره باید برم ایزوفایلا رو بگیرم و از نو نصب کنم = البته ناگفته نماند هرچند بهای زیادی بود ولی خب یاد گرفتم دستم به هر چی رسید پاک نکنم =))))))) فرزند ملکه رنجبر با اشاره به اینکه کنار آمدن با عواقب سالمندی برای مادرش دشوار است ، گفت: مادرم را خانم رنجبر صدا می کنم. انتظارتان از یک گوشی هوشمند میان رده چیست؟ طراحی خوب، صفحه نمایش مناسب، دوربین با کیفیت و پردازنده ای که از پس بازی و اجرای برنامه های مختلف بربیاید و البته قیمت مناسبی هم داشته باشد. در عجبم از چشمانم ک قرن هاست با پلک هایی نیمه باز تبانی کرده ند حرفهای ناگفته م بزرگ شده ند رشد کرده ند انقدر حجیم ک گلویم را میفشارند حرفهایی از جنس سکوت ک به باورهایم لگد میزنند تا در برزخ بودن و نبودن هایم باز هم به تو برسم