م دردشان آمد و هم خیلی بدتر از قبل شدند - اخبار روز

چی بهتر از این که اولین و یا شاید دومین پستم در رابطه با تولد یه خنگی باشه : عرضم به حضورتون که امروز تولد هانیه هستش حالا کیه باید بگم منو میبینین ؟؟ یکی بدتر از من:)))) خیلی بدترا: حالا امروز تولدشه ^_^ باید بگم تودت مبارک هانیه ^_^ اایشالله تولد 120.5 سالگیتو همراه با عصات بگیریم و ال. دو م به عنف مشهد صبح امروز در ملاعام به دار مجازات آویخته شدند.این دو ی با تا ی ن و دختران را به خلوتگاه برده و می د.ساعت 9 صبح امروز 25 اردیبهشت ماه ، م به عنف در مشهد به دار مجازات آویخته شدند.این در ملا عام اجرا شد. نفرات برتر رقابت های انتخ تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان مشخص شدند. به بهانه بررسی میزان تحقق شعار سال در واپسین روزهای سال جاری به میان مردم رفتیم تا میزان تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه را از نگاه آنان بررسی کنیم. • هیچ چیز بدتر از این نیست که مردم از دستگاه های اجرایی و قضایی نظام منزجر بشن. • به جایی رسیدیم که مردم به شدت از صدا و سیمای ایران متنفر شدن. • در همین چند وقت اخیر (زمان اعتراضات تا کنون) شاهد بی نظمی و چهره ی کریه رفتارای مسئولین بودیم (!) همگی مقصر هستن حتی و روئسای قوای مقننه. معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با تاکید بر ضرورت افزایش تحرک در بین دانش آموزان، گفت: ۵۰۰۰ دانش آموز یزدی سفیر سلامت شدند. شوهری من دلم واست خیییلی تنگ شده… خوش به حال ایی که عشقشون پیششونه. دوری خیلی سخته…خیلی دوست داشتم منو همسر جانم تو یه شهر بودیم که هر روز همو میدیدم در قرن هفتم میلادی در جنگ بین مسلمانان و چینی ها که به جنگ تالاس معروف است مسلمانان موفق شدند پیروز شوند و ماوالنهر بدست مسلمانان بیافتد .
قاراخان ها که جز اتحادیه قارلوق و اویغور بودند بعد از جنگ تالاس که چین ماورالنهر را تَرک کرد به این منطقه صاحب شدند و بدلیل ارتباط زیاد با مسلمین اولین حکومت مسلمان تورک لقب گرفتند و مسلمان شدند.
تنها در یک شب(عید قربان) تعداد ۲۰۰ هزار تورک قاراخان مسلمان شدند و بطور دسته جمعی قربانی د
قاراخان ها بعد از قبول وارد کشور های ی شدند و موفق شدند،هارون ابن سلیمان را ش ت دهند و خاک آنها را بین مسلمانان(غزنوی)تقسیم کنند
پس قاراخان ها بر ماورالنهر تسلط یافتند و غزنوی ها بر اسان تسلط یافتند.
همچنین کاشغر به عنوان پایتخت قاراخان ها انتخاب شد و ادبیات تورکان در این دوره با کتابت شدن ۲اثر بسیار ارزشمند به نام های(قوتاد قوبیلیگ)که اولین کتاب ادبی تورکان بود و (دیوان لغات رک)که گنجینه ای بی نظیر بود در دنیا مطرح شد لازم به ذکر است که دیوان لغات رک یکی از ارزشمندترین کتاب در طول تاریخ است که ۷۵۰۰واژه_۳۹۰ضرب المثل،۲۲۰شعر درون آن قرار دارد و همچنین درون آن یک نقشه وجود دارد که وسعت جغرافیایی مسلمانان را مشخص میکند که این نقشه اولین نقشه ی جهان میباشد. سخت تر از ندیدنت آنجاست که در خیابان، محل کار و هر جا که فکرش را کنی
هستند انی که شبیه تواند، مثل تو می خندند، مثل تو راه می روند
تا مرا دلتنگ تو کنند ،
بدتر از آن ولی وقتی است که ...
همان ها که مثل تو نفس می کشند مثل تو می خندند
آنقدر شبیه تو نیستند که مرا عاشق خودشان کنند...
خسته شدم .... یعنی زندگی منو خسته کرده

معلوم نیست کی دوباره جون بگیرم

پس این روی خوش زندگی کجاست ......

حالم وقتی بدتر میشه که مجبورم دونه دونه حرفامو تو دلم نگه دارم و تو خودم مچاله شم

اطرافیانم هم به حال مثلا خوبم غبطه میخورن :

مرد شکاک به خاطر سوءظن به دوستش او را با بنزین به آتش کشید. به گزارش خبرنگار حوادث خبر فوری، رسیدگی به این پرونده از هفته گذشته و گزارش آتش گرفتن خودروی پرایدی در منطقه کهریزک به پلیس در دستور کار ان قرار گرفت. ان با حضور در محل متوجه شدند که در این آتش سوزی دو نفر دچار سوختگی شد. هرگز.. نمیگذارم بفهمی اطرافیان دیدارمان را ممنوع کرده اند و من همچنان با وجود این ممنوعیت و تهدید با تو می گردم. احتمالا هرگز هم به تو نخواهم گفت که گفته است چقدر برای تو ضرر دارم . و ممکن است حال تو را بدتر کنم. گفته بود با تو نباید بعضی کارها را م چون ممکن است رویت تاثیر بگذارم و . فیزیکدان ها موفق شدند سیگنال هایی که در ری از ثانیه بعد از انفجار بزرگ (بیگ بنگ) ساطع گردید را محاسبه نمایند. گویا آی تی – برای اولین بار، فیزیکدانان نظری موفق شدند دقیق سیگنالهای امواج گرانشی خاصی که در ری از ثانیه بعد از انفجار بزرگ پدید آمدند را محاسبه کنند. در مورد […] هیچ چیز بدتر از این نیست که درست در میانه ی انجام یک کار مهم مثل صحبت با کارفرما یا انجام پروژه ای حساس باشید و به یکباره متوجه شوید که دستگاه در حال خاموش شدن است. شاید استفاده از پاور بانک های معمولی گزینه ی بدی نباشد اما به خاطر ظرفیت نه چندان زیاد آنها باز هم در ای از اوقات جو. کاروان ایتام و بی س رستان بهبهانی به همت گروه جهادی مهدی یاوران شهرستان بهبهان به حرم مطهر رضوی مشرف شدند. ادامه مطلب از خودم بدم میاد. در وهله اول اینو بگم که بعدا یه سری بیان بارم کنن :) اون روز یه سوال خیلی مس ه ازم شد. گفتن تو که اِسترِیت نیستی (مثه آدمای معمولی علاقه به جنس مخالف داشتن) هم که نیستی ! بای سکشوال هم که نیستی ! و یه سری اصطلاحات دیگه هم گفتن. پس چی هستی؟ واقعا برگشتم گفتم من از همه . سلام . امروز میخوام کمی راجع به مدل ها توی جنگو بنویسم . model ها باعث شدند دردسر های ایجاد و تغییرات ج داخل دیت س و خیلی کارهای دیگر کمتر بشه ... ادامه مطلب باید گفت که تاریخ همیشه تکرار میشود ، باورش نداشتم ولی حالا باور دارم .1.حضرت موسی قومی بنی را با خود به سرزمین موعود میبرد که موسی در میانه راه برای چند روزی بالای کوه رفت و قوم بی حیاء بت پرست شدند.2. حضرت ابراهیم بت ها را ش ت و سرانجام کعبه که همان خانه خداست را ساخت ، ولی مردم بی حیاء دوباره بت پرست شدند و کعبه را بت خانه د.3. حضرت محمد آمد و بت پرستی را دوباره جمع کرد ولی مردم بی حیاء دوباره بت پرست شدند و نام این بت پرستی جدید مرده پرستی نام دارد .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] حالا که قراره بیان خونه ی ما برای صحبت، برادر و مادرم شروع د به حرف زدن در مورد نکات مثبتی که به نظرشون اصلا نیست و نکات منفی که بسیار بسیار زیاده! ب با برادر حرف میزدم. دائم میگفت هرکی ازدواج میکنه حماقت میکنه. منم حماقت . تو این کار رو نکن.تازه وجود اون بچه یه نکته ی خیلی خیلی منف. رئیس سازمان نظام پرستاری کشور با هشدار نسبت به اینکه پرستاران ایرانی به دلیل کار بسیار و شیفت های متعدد شبانه دچار «سندرم مرگ» شدند، نسبت به عدم حضور رئیس ت یازدهم در مراسم پرستاران انتقاد کرد و گفت: این عدم حضور در هیچ تی سابقه ندارد. دلم برا اینجا تنگ شده بود.
برای همه چیزش.
برا خلوتش.
برا خودم.
برا ....
بماند که خیلی وقته دلم می خواد برگردم سالهای نچندان دور.
ساده بگم و راحت :
دلم برا تنهاییم خیلی تنگ شده. رمان خارجی عاشقانه غضب
نویسنده:لوران دانر
مترجم:آنجل در ازمایشگاهی در امریکا محققان روی گونه ی جدیدی از موجودات که ترکیبی از ژن های انسان و حیوان است تحقیق می کنند .انها بدترین شکنجه ها و رفتار ها را با این موجودات دارند و اگرچه کارشان غیر قانونی و مخف.


پیشِ مردم کج مکن" گردن"

که حیرانت کنند

آبرویت برده و بدتر
پریشانت کنند

سفره دل باز کن درهنگام سجود
پیشِ " الله" کن گ

تا که "سلطانت" کند


به کانال تلگرامی ناب جملک بپیوندید
❇️ [email protected] ❇️ دو شرکت کننده پیشتاز در ارسال آثار به دبیرخانه هفتمین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های کشور تقدیر شدند. سلام خوبین خوشین ؟!؟!فرارسیدن مدرسه رو تسلیت میگم با مدرسه چطورین منکه خوب نیستم امسال همش ب اید خونی کنم رشتمم که انسانیه بدتر دوستام هم هرکدوم رفتن یه رشته ای هنوز لباس فرم هم ندادن نمیدونم دقیقاچه وضعیه راسش اصلا با معلم هام حال نمیکنم همشون پیرن فقط معلم ریاضی خوبه دبیراگ. در این برهه از زمان، لپ تاپ های جدید زیادی هستند که به تازگی معرفی شده و به کاربران اعتماد به نفس لازم را جهت انتخاب از بین آن ها می دهند. طی چند سال اخیر شرکت لنوو به خوبی موفق شده در زمینه تولیدات کامپیوتری موفق باشد. آن ها با حضور در نمایشگاه mwc 2017، در کنار ... نوشته لپ تاپ های لن. همشهری آنلاین: تیم های شرکت کننده در رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ در آبادان مشخص شدند. سلام به دوستای گل بلاگری خوبم... امیدوارم در این نزدیک انتخابات جون سالم به در برده باشید. آقا چه خبره؟؟ چرا انقدر همه میزنن تو سر و کله هم...حالا انگار این وسط به ما چی میرسه؟؟؟ بابا بخدا سر و ته یک کر ... هیچ فرقی نداره این میاد یا اون...شورای تصمیم گیری کشور به هر کاری اجازه ی عملی . موتورهای psa tu خانواده ای از موتورهای چهار سیلندر کوچک هستند که توسط کمپانی های پژو و سیتروئن استفاده می شوند. این موتورها در سال 1986 رونمایی شدند و نخستین بار در سیتروئن ax عرضه شدند که جایگزینی برای موتورهای سری x بودند ولی همچنان مشترکات بسیاری با موتورهای پیشین دارد. سری tu در گ.
تحلیلگر ارشد صهیونیست مطرح کردعربستان و برای مقابله با ایران، به هم نزدیک شدند خبرگزاری فارس: عربستان و برای مقابله با ایران، به هم نزدیک شدندتحلیلگر ارشد صهیونیست نوشت: عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی برای مقابله با ایران به یکدیگر نزدیک شده و سطح تماس هایشان را افزایش داده اند. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «یوسی ملمان» تحلیلگر ارشد امنیتی اطلاعاتی صهیونیست طی یادداشتی در «میدل ایست آی» تصریح کرد رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی سطح تماس های خود را طی سال های اخیر با هدف مقابله با ایران افزایش داده اند.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] میگن عدم تمرکز باعث هجوم افکار مختلف میشه و باعث میشه بدتر گیج بشی و به دست اوردن تمرکز از این هم سخت تر بشه.. این دقیقا اوضاعیه که من توی روز های تعطیل تجربه می کنم . هی فکر و خیال می کنی بعد میبینی همون دو سه تا دلخوشی ای که داشتی الان به درد لای جرزم نمی خورن..نتیجه اخلاقی : هیچ وق. حاجت گرفتن از قبر بخاری (از علمای اهل سنت) حلال بلکه مجرب است.
ولی حاجت گرفتن از سید ال ء ، گل خوش بوی و سید جوانان أهل بهشت حرام و شرک است؟؟؟؟

مردم سمرقند به قبر بخاری متوسل شدند تا باران بر آنها ببارد و تا هفت روز چنان بارانی بارید . خیلی سخته ها....
سخته یکی رو دوست داشته باشی... با تموم وجود...
اما اون حتی یه ذره هم به تو فکر نکنه...اما تو همش با فکر اون ح گرفته شه... همش با یاد و به فکر اون زندگی کنی... خیلی سخته...
خیلی سخته... همش میترسی به یکی دیگه فکر کنه...
خیلی سخته بدونی آدما دیگه هم دوسش دارن ها...همش میترسی اونم به یکی دیگه فکر کنه و دوسش داشته باشه...
با فکر اینکه عاشق یکی هست و اصلا تو براش مهم نیستی ح گرفته میشه...
خیلی سخته... اصلا براش مهم نباشی.... خیلی سخته.......

.
.
. اقا من هعی میام مطلب بذارم بعد نصفه ولش میکنم!!! از وسطش به بعد نوشتنم نمیاد :)) بخاطر همین تصمیم گرفتم همه اون چیزی که از فکرم میگذره و میخوام بنویسم بیام قاطی پاتی بنویسم... - خب اول اینکه امروز تقریبا کل روزو تنها بودم حتی الان... امروز روز بیهوده ای بود برام یعنی خودم بیهوده ش و ب. به گزارش جام جم، صبح هفته گذشته همزمان با سقوط مرگبار دختری 19 ساله از تراس طبقه سوم آپارتمانی در شرق تهران، یک دختر جوان و دو پسر بازداشت شدند. این سه نفر در تحقیقات اولیه منکر هرگونه اطلاع از سقوط مرگبار دختر 19 ساله شدند. دیروز متهمان... خواب دیدم وسط کوچه شب چاقوها
وسط ساعت بی خو مان پخش شدند
عطرها حس پراکندگی غم بودند
زهر ها معجزه د و شفا بخش شدند سطرها مورچه هایی که به دیوار اتاق
رژه رفتند و ی شعر تر آغاز نکرد
روی دوش همه شان جمجمه ی خونین
بدنی بود که از عشق لبی باز نکرد بعد از ساختمان های اب و متروک
. ام سلمه فریاد زد: پسرم! یادگار پیغمبرم! من ندای فرشتگان را شنیدم وان قتیل الطف من آل هاشم اذل رقاباً من قریش فذلت «آن کشته سرزمین طف، از خاندان هاشم، گردنهایی از قریش را به ذلّت نشاندو آنها خوار شدند» حسینم! محبوب دلم! به سرزمین عراق نرو! کربلا، کرب و بلا شده است فرزند شیر خدا هم. خبر تکمیلی؛ برخورد مینی بوس با کامیون در جاده زاده هاشم – رشت 13مصدوم برجا گذاشت. رئیس پلیس راه گیلان امروز گفت : در برخورد مینی بوس با کامیون در جاده زاده هاشم - رشت حوالی پاسگاه پلیس راه سراوان 13 نفر از سرنشینان مینی بوس مصدوم شدند. 3 نفر از مجروحان این حادثه به بیمارستان پورسی.