موفقیت و ثروت - اخبار روز

#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد ضریب جینی لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 2 صفح. $ دکوراسیون و جذب ثروت $ آنچه انسان های هزاره های دور می شیدند و بدان اعتقاد داشتند، امروزه نیز مورد توجه ماست. یکی از علوم باستانی جالب که توجه امروزی ها را نیز جلب کرده است، علم فنگشویی چینیان باستان است. فنگشویی به زبان ساده به مفهوم چیدمان و معماری داخلی به گونه ای است که انرژی های مثبت را جذب کرده و انرژی های منفی را دفع کند. یکی از مهمترین چیزهایی که افراد به دنبال جذب آن هستند، ثروت است. خوشبختانه در علم فنگشویی برای جذب ثروت نیز دستورالعمل وجود دارد. سه رنگ مهم در جذب انرژی های ثروت: قرمز، بنفش و سبز یشمی در رنگ آمیزی دیوارها، ، مبلمان و لوازم دکوری خانه از این سه رنگ یا ترکیب آنها استفاده کنید. به مرور زمان انرژی های مرتبط با جذب ثروت در خانه شما جمع می شود و جریان گردش پول را به حرکت درمی آورد. یکی از نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که این رنگ های بیشتر در گوشه جنوب شرقی خانه به کار رود.
رنگ در فنگشویی همچنین در فنگشویی از نمادهای ثروت مانند ظرف سکه، مجسمه ماهی صحبت به میان آمده است که استفاده از آنها در دکور خانه به تقویت تفکر خلاقانه و جذب سرمایه کمک می کند. علاوه بر نمادهای ثروت وجود آب نما در خانه و استفاده از گیاه بامبو نیز به جذب پول کمک می کند. اتفاقا استفاه از آب نما و گیاه بامبو به زیباسازی دکوراسیون هم کمک زیادی می کند. شاید علت استفاده از آب نما در خانه های قدیمی نیز همین انرژی مثبت آب باشد. بمبو و گیاه در دکوراسیون آب در دکوراسیون داخلی یک ب و کار راه اندازی و به مردم خدمت کنید‎   شش راه برای ثروتمند شدن وجود دارد و من تضمین می کنم که اگر این شش کار را انجام دهید، توان ثروت سازی تان بالا خواهد رفت.   1- این فداکاری را داشته باشید که یک ب و کار راه اندازی و به مردم خدمت کنید   مردم باید اخلاق کاری داشته باشند . جیم ران آموزگار بسیاری از اساتید بزرگ در زمینه موفقیت بوده است، از قبیل دارن هاردی، آنتونی ر نز، برایان تریسی و جک کنفیلد. جیم ران متولد ۲۵سپتامبر ۱۹۳۰ کارآفرین، نویسنده و سخنران یی است. او تا سن ۲۵ سالگی مانند همه اقشار متوسط مقروض نمی توانست راهی برای رسیدن به آرزوهای خود بی. سابق مجلس با بیان اینکه اصحاب قدرت و ثروت در همه جا رسوخ د، گفت: جریانی در صنعت کشور پول احزاب را تأمین می کند. این همه سردرگمی و مشقت که گرفتار ش شده ایم حاصل این است که در عالم مادیات دنبال گم شده هایمان میگردیم.عمرمان را تلف میکنیم تا ثروت دنیا را ب کنیم.اما هرچه بیشتر به آن دست پیدا میکنیم کمتر روی آرامش را میبینیم. غافل از اینکه دلمان ثروت دنیا را نمیخواهد.با این چیزها به سعادت نمیرس. اگر می خواهید موفق شوید، موفقیت را مطالعه کنید.اگر می خواهید شاد باشید، شادی را مطالعه کنید.اگر می خواهید پول بیشتری درآورید، ب ثروت را مطالعه کنید. انی که به موفقیت، شادی، و پول رسیده اند همین کار را کرده اند.نخست باید مطالعه کرد و سپس وارد عمل شد.
جیم رانآیا تا به حال فکر کرده اید که زندگی شما چگونه خواهد بود اگر درآمد خود را در این سال دو برابر کنید؟ اگر شما درآمد خود را دو برابر کردید و وقت خود را صرف انجام آنچه دوست دارید دو برابر شده اید؟ با این حال، با افرادی که دوست دارید بهتر است؟ در آن، راز ثروت را در بر می گیرد. اگر فکر می کنید این اقتصاد غیرممکن است، نه! در هر تغییر اقتصاد - پایین یا بالا - برندگان و بازنده ها مانند همه چیز در زندگی وجود دارد. همه چیز در مورد چگونگی نگاه و بازی در شرایط فعلی شماست. حتی در رکود بزرگ، مردم میلیونرهای جدید را بیرون کشیدند. امروز متفاوت نخواهد بود، اما تنها اگر می دانید مسیر صحیح برای رسیدن به آنجا وجود دارد. ایجاد ثروت واقعی با تمرکز شروع می شود.
ادامه مطلب علی بن حمزه نقل می کند که مرا دوستی بود از نویسندگان امور اداری بنی امیه، به من گفت: از حضرت صادق علیه السلام اجازه بگیر تا من خدمت آن بزرگوار برسم، از حضرت اجازه گرفتم، حضرت اجازه دادند، وقتی بر حضرت وارد شد سلام کرد و نشست و گفت: فدایت شوم، در ت بنی امیه کارگزار بودم، ثروت زیادی نصیب من شد در حالی که برای به دست آوردن آن ثروت مقررات شرع را رعایت نکرده ام. ادامه مطلب پسر بچه با استفراغ نهنگ یک روزه صاحب £ 40.000 ثروت شد آیا تابحال استفراغ نهنگ را دیده اید؟! با شنیدن این کلمه به احتمال زیاد، ح چهره تان کمی در هم ریخته شده و احساس چندش به شما دست میدهد.اما باید بگویم که اینبار را دست از احساسات نظافت گونه برداشته و این خبر جالب را بخوانید. انی که سرشته ای در صنعت عطر و ساخت اشیاء معطر دارند می دانند که استفراغ نهنگ یکی از لازمه های ساخت این چنین مواد معطر بوده و در صورت مصرف آن ،شی تولید شده ،خواه عطر باشد و یا هر چیز دیگری،بهایی گرانقیمت پیدا می کند.پارس ناز:اما در هفته گذشته، کودکی دبستانی که به همراه دوستش در یکی از سواحل امریکا، مشغول قدم زدن بود، به ناگاه با سنگی عجیب برخورد کرد که رنگی طلایی داشته و در زیر نور افتاب خود نمایی می کرد.کودک کنجکاوانه آنرا برداشت و با خود به خانه اورد. پسر بچه با استفراغ نهنگ یک روزه صاحب £ 40.000 ثروت شد پس از چند ساعت،زمانی که سنگ نادر را برای آزمایش به یکی از مراکز کانی شناسی منطقه بردند، در کمال تعجب متوجه شدند که این سنگ در واقع همان استفراغ نهنگ بوده و ارزشی معادل £ 40.000 دارد!! وزن این سنگ 8 کیلو 600 گرم می باشد.در واقع پسرک دسال،به عقیده خودش راه صدساله را یک شبه طی کرده استت.در بیشتر عطرها و اسانساهی مشهور دنیا از این ماده گرانبها استفاده شده و ارزشی فوق العاده دارد. پسر بچه با استفراغ نهنگ یک روزه صاحب £ 40.000 ثروت شد انگلیسی ها هم برای غارت ثروت نفتی ملت وارد میدان شدند + نقشه میدانی تحولات میدانی در مناطق تحت تصرف شبه نظامیان کُرد در شرق استان دیرا ور (شرق رود فرات) وارد مرحله جدیدی شده و نیروهای خارجی برای غارت ثروت های نفتی ملت وارد عمل شده اند.یک منبع میدانی اعلام کرد: پس از ورود و استقرار متخصصان و نیروهای نظامی یی در میادین نفتی تحت تصرف شبه نظامیان کُرد در شرق رود فرات، گروهی از نیروهای نظامی انگلیسی وارد این مناطق شدند. انگلیسی ها هم برای غارت ثروت نفتی ملت وارد میدان شدند + نقشه میدانی تحولات میدانی در مناطق تحت تصرف شبه نظامیان کُرد در شرق استان دیرا ور (شرق رود فرات) وارد مرحله جدیدی شده و نیروهای خارجی برای غارت ثروت های نفتی ملت وارد عمل شده اند.یک منبع میدانی اعلام کرد: پس از ورود و استقرار متخصصان و نیروهای نظامی یی در میادین نفتی تحت تصرف شبه نظامیان کُرد در شرق رود فرات، گروهی از نیروهای نظامی انگلیسی وارد این مناطق شدند. موفقیت در فروش

موفقیت در فروش نیاز به برنامه فروش ، مدیریت فروش حرفه ای و فروشنده حرفه ای دارد. در ایران دو دسته فروشنده داریم. افرادی از سر ناچاری ، فروشنده شده اند و افرادی که به فروشندگی به عنوان یک حرفه تخصصی نگاه کرده و آن را یک کار سخت ولی شیرین می دانند. برای موفقیت در فروش باید تمام توان ، دانش و مهارت فروش را در مسیر مناسب هدایت نمود.

موفقیت در فروش


موفقیت در فروش » :: جذب ثروت
تکنولوژی بینورال- سابلیمینال مدرنترین روش تاثیرگذاری روی مغز و ذهن انسان می باشداز تاثیرات شگفت انگیز این محصولات می توان به جایگزینی این محصولات با انواع داروها را نام برد وو از بزرگترین امتیاز این محصولات این است که براحت ترین شکل ممکن یعنی تنها با گوش دادن یک صدا تاثیر شگرف آن نمایان می شودآشنایی جهت آشنایی بیشتر و در کامل موضوع با تکنولوژی بینورال سابلیمینال به سایت جذبه یا کانال تلگرامی جذبه یا ید (آشنایی با بینورال- سابلیمینال جذبه) از طریق سایت زپو اقدام فرماییدجهت آشنایی با بینورال-سابلیمینال و روش صحبح استفاده از این فایل کانال تلگرام @j_azb مراجعه نمایید
این یک فایل هیپنوتیزمی است که با کمک بینورالی که زیر صدای آب پنهان شده باعث میشود ذهن شما مانند یک ثروتند بین د تا به باور ثروتمند بودن و جذب ثروت برسید ید و محصول 1395/10/09 جذبه , هیپنوتیزم , بینورال , سابلمینال , کنترل ذهن , جذب ثروت جذبه : اولین و تنها تولید کننده بینورال سابلیمینال و سلف هیپنوتیزم در ایران بینورال سابلیمینال : مدرنترین روش تاثیرگذاری بر ذهن ناخواگاه سلف هیپنوتیزم : روش برنامه ریزی ذهن ناخوداگاه جذب ثروت : با گوش به این فایل ان ی شما در میدان جذب ثروت قرار میگیرد .post_footer a { display:inline-block; padding:2px 6px; margin:4px 2px; border-radius:4px; color:white; background:#d9534f; border:1px solid #d43f3a; } لینک محصولhttp://kavoshgar.zepo.ir/post/68334


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
سرمایه گذاری کم ریسک چیست؟؟؟؟ سرمایه گذاری کم ریسک چیست بهترین نوع سرمایه گذاری در ابتدای شروع به کار و افزایش پول و ثروت است.
در این نوع سرمایه گذاری بیشترین سود فرد به تجاربی برمی گردد که در این راه ب می کند و این برای شروع کار بهترین گزینه است. ی که تصمیم گرفته است در سرمایه گذاری های بزرگ و کلان موفق شود; نیازمند این است که از گام های کوچک شروع کند و این مهارت را با تمام جزئیات و نکات ریز و در مقیاس های کوچک یاد بگیرد.
سرمایه گذاری کم ریسک و موفقیت در گام های ابت ; انگیزه ی ب ثروت را بارها افزایش می دهد و نباید از همان ابتدا با سرمایه گذاری های پر ریسک خودمان و سرمایه مان را به خطر بیندازیم.

سرمایه گذاری کم ریسک کمک می کند; کم کم با شیوه های افزایش ثروت آشنا شوید و به مرور با تجربیاتی که به دست آورده اید به موفقیت ها و سودهای بیشتری دست پیدا کنید. ⚡️سرمایه گذاری های بزرگ و پرسود نیاز به ورزیدگی دارد و این ورزیدگی به یک باره اتفاق نمی افتد⚡️ فردی که تابه حال سرمایه گذاری نکرده است مانند این است که هیچ وقت شنا نکرده است; این شخص نمی تواند با به یک باره پ در آب; شناگر حرفه ای شود بلکه باید آرام آرام وارد آب شد و با ریسک های کم خطر به مرور مهارت لازم را ب کرد; در این صورت می توانیم مطمئن باشیم که درست عمل کرده ایم. https://t.me/joinchat/aaaaaeobvenfwod6dd6r7a قانون جریان و حرکت هیچ ذره ای در عالم، ایستا نیست، بلکه جریان و هدفی دارد. پیام جریان های طبیعت برای ما اینست که ما هم باید جریان داشته باشیم. جریان عین زندگی است. اگر جریان نداشته باشیم، مانند آبی می شویم که در گودالی جمع شود و بگندد و فاسد شود. ببینیم کدام قسمت از زندگی مان راک. رئیس کمیته امداد (ره) گفت: متأسفانه رفاه طلبی و ثروت اندوزی برخی مسئولان بر شدت فقر افزود و این درحالی است که این حجم از محرومان تحت پوشش کمیته امداد زیبنده نظام ی نیست و با تحقق عد که شعار اصلی ما بوده و هست، فاصله دارد.
من می توانم به شما قول بدهم که با قناعت تنها، اگر درآمد نداشته باشید، پولی برای صرفه جویی وجود ندارد. اجازه ندهید ی به شما این ایده را بدهد که شما با صرفه جویی تنها به ثروت تبدیل شوید. اگر شما در مورد ثروتمند شدن جدی هستید، باید توجه خود را به درآمد متمرکز کنید. به اندازه کافی . زنی ثروت مند میشود و به شهرش بر میگردد و تنها انگیزه اش،تحقیر و نابودیه مردی ست که در جوانی،زن را از خود رانده بود. تنها انگیزه ی زندگی اش،ازدواجش،و موفقیت مالی اش،میل او به انتقام از نخستین عشقش بود. +و چه قدر هدف داشتن مهمه چه قـــــــدر! #کتابخوری اگر چیزی را دوست داری، آن را ببخش. با بخشیدن بخشی از چیزی که دارید، بیشتر از آنچه می خواهید به دست خواهید آورد. کشاورزی که طالب محصول فراوان است باید بخشی از بذر خود را به زمین ببخشد. عدم وابستگی یعنی بخشیدن آن چیزی که برایمان ارزش دارد. هر چیزی را که ببخشید به طرف شما باز خواهد گ. یکی از مهمترین نشانه های رشد یکی از مهم ترین نشانه های رشد اجتماعی و وضعیت رفاه در یک جامعه، تعادل و توازن توزیع درآمد یا ثروت در آن جامعه است. از جمله مهمترین شاخص های این سنجش ضریب یا شاخص جینی )gini coefficient( است. ضریب جینی یک واحد اندازه گیری پراکندگی آماری است که معمولا برای سنجش میزان نابرابری در توزیع درآمد یا ثروت در یک جامعه آماری استفاده می شود. این ضریب با نسبتی تعریف می شود که ارزشی بین صفر و یک دارد. هر چقدر ضریب جینی نزدیک به عدد صفر باشد، برابری بیشتر در توزیع درآمد را نشان می دهد و بالع هر چقدر ضریب جینی نزدیک به عدد یک باشد، توزیع نابرابر درآمد را مشخص می کند. اگر ضریب جینی مساوی با عدد صفر باشد یعنی همه درآمد و ثروت ی ان دارند (برابری مطلق) و اگر مساوی با عدد یک باشد یعنی نابرابری مطلق به گونه ای که ثروت تنها در دست یک نفر است و مابقی هیچ درآمدی ندارد. شاخص جینی همان ضریب جینی است که برای فهم بهتر، آن را به صورت درصد بیان می کنند.

انجمن تعاون و رفاه اجتماعی @atusocialpolicy
13 اصول جهانی موفقیت برای زندگی چه میگوید؟ همه انسانها در زندگی در جستجوی موفقیت در زندگی میباشند و تقریبا تمام زندگی خود را وقف موفقیت میکنند. عده زیادی موفق میشوند و عده ای هم به آنچه میخواهند و در جستجوی آن هستند نمی رسند. ولی همواره دلیلی برای موفقیت افراد موفق و دلیلی برای . پاو وینت قانون جذب ثروتپاو وینت قانون جذب ثروتدسته: اقتصاد
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 385 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 42 پاو وینت قانون جذب ثروت شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاو وینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد و حسابداری کاربرد داردقیمت فایل فقط 8,800 تومان یدپاو وینت قانون جذب ثروتپاو وینت قانون جذب ثروت شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاو وینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاو وینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاو وینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاو وینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را نمایید .مقدمهدربا ره ی پول و ثروت چه احساسی دارید؟ بیشتر مردم می گویند پول را دوست دارند، اما اگر به اندازه ی کافی نداشته باشند، نسبت به آن احساس خوبی ندارند. اگر ی تمام پولی که نیاز دارد را داشته باشد،آن وقت به طور یقین نسبت به پول احساس خوبی دارد.اگر نگاهی به دنیای اطرافتان بی اندازید، خواهید دید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس خوبی ندارند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا دست حدود 10 درصد از مردم است.تنها تفاوت میان ثروتمندان وسایرین این است که آن ها نسبت به پول بیش از آنکه احساسات بد نشان دهند،احساسات خوب بروز می دهند. به همین سادگی؛ جذب ثروت همین است.و ...فهرست مطالبمقدمه
قانون جذب ثروت چگونه عمل می کند
چگونه با قانون جذب ثروت ، ثروتمند شویم
پایانعنوان : قانون جذب ثروتفرمت : پاو وینتحجم : 388 کیلوبایتتعداد صفحات : 42پیش نمایش تمام صفحات پاو وینتپاو وینت قانون جذب ثروتقیمت فایل فقط 8,800 تومان یدبرچسب ها : پاو وینت قانون جذب ثروت , پاو وینت قانون جذب ثروت , پاو وینت قانون جذب ثروت , پاو وینت رایگان قانون جذب ثروت , پاو وینت قانون جذب سرمایه , پاو وینت قانون جذب پول , پاو وینت راه های جذب ثروت , پاو وینت راه های جذب سرمایه , قانون جذب ثروت , قانون جذب ثروت , تحقیق قانون جذب ثروت , پروژه قانون جذب ثروت , پاو وینت قانون جذب سرمایه , پاو وینت قانون جذب هدف سرمایه گذاری در بورس برای تمامی سرمایه گذاران بدست آوردن ثروت می باشد و غالبا افراد سعی می کنند از طریق ید و فروش پی در پی و یا اصطلاحا نوسان گیری به این مهم دست یابند برای این مهم سرمایه گذار باید به طور همیشگی با بورس و هیجانات در ارتباط بوده بتواند از این راه سود بدست آور. همکاری با صاحبان قدرت و ثروت
جدا شدن از عموم مردم و همراهی با قدرتمندان و صاحبان ثروت، از دیگر آسیب های بزرگ است که استقلال مدیریت صحیح را تهدید می کند و روند آن را از رسیدن به اه آرمانی، همچون جامعه عد محور دور می کند و به پرتگاه ها و چالش ها خواهد کشاند. در دین مبین آن چه از ا.
بسته آموزشی روانشناسی جذب ثروت
... لطفا تا پایان متن را با دقت بخوانید ...از زمانی که راه را پیدا و تغییر را در تمام جوانب زندگی خودم احساس تمام تلاشم بر این بود که دیگران را هم با قوانین حاکم بر جهان در خصوص پول و ثروت آشنا کنم و به لطف خدا الان فرصت اینکار فراهم شده.اگر شما هم علاقمند به شرکت در دوره های روانشناسی جذب ثروت هستید ولی به دلایلی از جمله بُعد مسافت ، کمبود وقت و مشغله کاری نمی توانید در این دوره ها حضور داشته باشید این یک فرصت استثنایی برای شما خواهد بود
چه انی نیازی نیست این بسته آموزشی را ب ند؟۱. افرادی که بصورت مادرزادی قوانین جهان هستی در خصوص پول و ثروت را میدانند ۲. افرادی که 100% از وضعیت مالی ، شغلی و موجودی حساب بانکی خود رضایت دارند۳. افرادی که برای آنها،آینده مالی خود و فرزندانشان از اهمیت خاصی برخوردار نیست۴. افرادی که ثروتمند هستند من وقتی از ثروت صحبت می کنم منظورم یک زندگی ثروتمندانه تمام عیار است؛یعنی نه تنها از لحاظ مالی بلکه در انسانیت ،درایثارو فداکاری ، در سخاوت و بخشش ، در مهربانی و در صبر و شکیبایی ثروتمندانه زندگی کنید. راه رسیدن به موفقیت یک راه بیشتر نیست ، تا زمانی که ما آن را نیافته ایم امکان دارد تحقق اه مان برایمان سخت باشد و یا گاهی غیر ممکن ولی وقتی به شاه راه موفقیت دست می ی م نه تنها دستی به اه مان برایمان سخت نیست بلکه بسیار شیرین و لذت بخش خواهد بود و هر بار که هدفی را به دست می آوریم ، هدفی دیگر را در نظر می گیریم تا آن را محقق کنیم .
اگر شما هم برای خود اه ی را در نظر گرفته اید و هنوز نتوانسته اید آن ها را محقق کنید ، اگر می خواهید تغییری را در زندگی خود ایجاد کنید ، اگر می خواهید پولدار و ثروتمند شوید تا بتوانید زندگی رویایی تان را رقم بزنید کافی است که شاه راه موفقیت را بی د و از مسیر آن به زندگی رویاییتان برسید.
مطالبی که در بسته آموزشی روانشناسی جذب ثروت آورده شده زندگی افراد زیادی از جمله خود من را دگرگون کرده است . به جرات می توانم بگویم از آن زمان که راه را یافته ام اتفاقات بسیار خوبی برایم می افتد و هر چند مدت یک بار برای خود اه ی را در نظر می گیرم و به طور شگفت انگیز راه دستی به آن ها برایم به بهترین وجه ممکن آشکار می شود .من با تمام وجود ایمان دارم که مطالبی که در این پکیج آورده شده به امید خدای مهربان زندگی تو را نیز به معنای واقعی دگرگون خواهد کرد .
بیشتر تمرکز من در این بسته آموزشی بر روی ب ثروت بوده ولی راه یکی است ، وقتی که شما راه را بی د از آن می توانید برای رسیدن به هر هدف الهی در زندگی خود استفاده کنید .
بیشتر مطالب این بسته آموزشی زندگی تو را به سمت و سویی هدایت می کند که بعد از چند مدت همانند یک آهنربا ، پول و ثروت را به زندگی خود جذب کنی . تو می آموزی که چرا تا به الان ثروتمند نشده ای ؟ و راه رسیدن به اه ت را نیافته ای .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] موفقیت چیست؟موفقیت در لغت نامه، به معنی «تحقق هدف یا مقصودی خاص» است. برای موفق بودن، باید بتوانید به یک هدفِ از پیش تعیین شده دست پیدا کنید و از نتیجه ی نهایی خشنود باشید.
براساس نتایج یک نظرسنجی که با عنوان «اسرار موفقیت شغلی در خاورمیانه و آفریقای شمالی» توسط وب. ❇️ نتیجه آمیختگى جهل با وضعیتهاى متفاوت در زندگى بشر.
1- جهل + فقر = جُرم 2- جهل + ثروت = فساد 3- جهل + = هرج و مرج 4- جهل + قدرت = استبداد 5- جهل + دین = تروریسم
❇️ حال به جای جهل، علم بگذار. بنگر علم با وضعیتهاى متفاوت زندگى چه میکند
1- علم + فقر = قناعت 2- علم + ثروت = نوآوری 3- علم + = خو. برایان تریسی: فرمول تضمین موفقیت و ثروت ابدی: هر مقدار که در سال برای ماشین تان ج می کنید، به همان اندازه برای ذهن تان ج کنید.
شا ار حضرت مولا علی«علیه السلام»در پاسخ به سوال تکراری جمعیت زیادی دور المومنین علیه السلام حلقه زده بودند... مرد اول؛ یا علی! سوالی دارم. علم بهتر است یا ثروت؟! مولا علی «علیه السلام»در پاسخ گفتند: علم بهتر است؛ زیرا علم میراث انبیاست و مال و ثروت میراث قارون و فرعون و هامان و ش. به نظرم در زندگی از یک نقطه ای به بعد پول و ثروت یا موقعیت شغلی مناسب یا موفقیت های متعدد هست ولی ممکن است رضایت درونی نباشد. رضایت درونی چیزی نیست که بشود حتماً برایش معادل بیرونی هم پیدا کرد. خیلی سخت تر از موفقیت های بیرونی هم به دست می آید. اما به نظرم وقتی آدم به رضایت درونی ب. ...عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ إِسْمَاعِیلَ بْنِ بَزِیعٍ قَالَ سَمِعْتُ الرِّضَا ع یقُولُ: «لَا یجْتَمِعُ الْمَالُ إِلَّا بِخِصَالٍ خَمْسٍ بِبُخْلٍ شَدِیدٍ وَ أَمَلٍ طَوِیلٍ وَ حِرْصٍ غَالِبٍ وَ قَطِیعَةِ الرَّحِمِ وَ إِیثَارِ الدُّنْیا عَلَی الْآخِرَةِ.» عیون أخبارالرضا، ج۱، ص. آمانسیو اورتگا، نابغه اسپانیایی صنعت ده فروشی که برند معروف زارا را تاسیس کرده، بیش از 10 روز پیش، بیل گیتس را پشت سر گذاشت و به ثروتمند ترین فرد دنیا تبدیل شد. سهام شرکت ایندیت که شرکت مادر برندهای زارا، ماسیمو دوتی، برشکا و پول اندبر است، در روز چهارشنبه، 7 سپتامبر، 5/ 2درصد افز.
بسته آموزشی روانشناسی جذب ثروت
... لطفا تا پایان متن را با دقت بخوانید ...از زمانی که راه را پیدا و تغییر را در تمام جوانب زندگی خودم احساس تمام تلاشم بر این بود که دیگران را هم با قوانین حاکم بر جهان در خصوص پول و ثروت آشنا کنم و به لطف خدا الان فرصت اینکار فراهم شده.اگر شما هم علاقمند به شرکت در دوره های روانشناسی جذب ثروت هستید ولی به دلایلی از جمله بُعد مسافت ، کمبود وقت و مشغله کاری نمی توانید در این دوره ها حضور داشته باشید این یک فرصت استثنایی برای شما خواهد بود


چه انی نیازی نیست این بسته آموزشی را ب ند؟
۱. افرادی که بصورت مادرزادی قوانین جهان هستی در خصوص پول و ثروت را میدانند
۲. افرادی که 100% از وضعیت مالی ، شغلی و موجودی حساب بانکی خود رضایت دارند
۳. افرادی که برای آنها،آینده مالی خود و فرزندانشان از اهمیت خاصی برخوردار نیست
۴. افرادی که ثروتمند هستند من وقتی از ثروت صحبت می کنم منظورم یک زندگی ثروتمندانه تمام عیار است؛یعنی نه تنها از لحاظ مالی بلکه در انسانیت ،درایثارو فداکاری ، در سخاوت و بخشش ، در مهربانی و در صبر و شکیبایی ثروتمندانه زندگی کنید. راه رسیدن به موفقیت یک راه بیشتر نیست ، تا زمانی که ما آن را نیافته ایم امکان دارد تحقق اه مان برایمان سخت باشد و یا گاهی غیر ممکن ولی وقتی به شاه راه موفقیت دست می ی م نه تنها دستی به اه مان برایمان سخت نیست بلکه بسیار شیرین و لذت بخش خواهد بود و هر بار که هدفی را به دست می آوریم ، هدفی دیگر را در نظر می گیریم تا آن را محقق کنیم .
اگر شما هم برای خود اه ی را در نظر گرفته اید و هنوز نتوانسته اید آن ها را محقق کنید ، اگر می خواهید تغییری را در زندگی خود ایجاد کنید ، اگر می خواهید پولدار و ثروتمند شوید تا بتوانید زندگی رویایی تان را رقم بزنید کافی است که شاه راه موفقیت را بی د و از مسیر آن به زندگی رویاییتان برسید.
مطالبی که در بسته آموزشی روانشناسی جذب ثروت آورده شده زندگی افراد زیادی از جمله خود من را دگرگون کرده است . به جرات می توانم بگویم از آن زمان که راه را یافته ام اتفاقات بسیار خوبی برایم می افتد و هر چند مدت یک بار برای خود اه ی را در نظر می گیرم و به طور شگفت انگیز راه دستی به آن ها برایم به بهترین وجه ممکن آشکار می شود .من با تمام وجود ایمان دارم که مطالبی که در این پکیج آورده شده به امید خدای مهربان زندگی تو را نیز به معنای واقعی دگرگون خواهد کرد .
بیشتر تمرکز من در این بسته آموزشی بر روی ب ثروت بوده ولی راه یکی است ، وقتی که شما راه را بی د از آن می توانید برای رسیدن به هر هدف الهی در زندگی خود استفاده کنید .
بیشتر مطالب این بسته آموزشی زندگی تو را به سمت و سویی هدایت می کند که بعد از چند مدت همانند یک آهنربا ، پول و ثروت را به زندگی خود جذب کنی . تو می آموزی که چرا تا به الان ثروتمند نشده ای ؟ و راه رسیدن به اه ت را نیافته ای .

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] موفقیت کلید موفقیت راندا برن نویسنده کتاب معروف راز و تهیه کننده پرفروشترین موفقیت،در جهان چیست؟ راندا برن نویسنده مشهور کتاب راز در مقدمه کتابش در مورد شرایط سخت شغلی، خانوادگی و روابطش سخن می گوید. او موفقیت خود را مدیون کت می داند که دخترش به او هدیه داده است. کت مربوط به صد سال پیش. شاید برای شما هم نام این کتاب جالب باشد و یا حتی خواستار مطالعه این کتاب ارزشمند باشید . این کتاب در زمینه ثروتمند شدن فرد بحث می کند و داشتن تصویری واضح از آنچه فرد میخواهد را مبنای دستی به ثروت می داند. ادامه مطلب
روانشناسی ثروت۱، ابزاری برای تشخیص و ایجادِ باورهای ثروت آفرین!

ورودتان به مدار جدیدی را تبریک می گوییم که قرار است در این مدار با ایده ها، افراد، موقعیت ها و شرایطی ملاقات کنید که شما را به سمت تجربه ی استقلال مالی بیشتر، ثروت بیشتر پیش می برد…

پیشنیاز استفا. مجموعه: داستانهای خواندنی (2)

داستان جالب،داستانک،سرگرمی
داستان کوتاه ثروت واقعی

مردی خسیس تمام دارایی اش را فروخت و طلا ید.

او طلاها را در گودالی در حیاط خانهاش پنهان کرد.

او هر روز به طلاها سر میزد و آنها را زیر و رو میکرد.

تکرار هر روزه این کار یکی از همسایگانش را مشکوک کرد.

همسایه، یک روز مخفیانه به گودال رفت و طلاها را برداشت.

روز بعد مرد خسیس به گودال سر زد اما طلاهایش را نیافت.

او شروع به شیون و زاری کرد و مدام به سر و صورتش میزد.

رهگذری او را دید و پرسید: چه اتفاقی افتاده است؟

مرد حکایت طلاها را بازگو کرد. رهگذر گفت:

این که ناراحتی ندارد. سنگی در گودال بگذار و فکر کن که شمش طلاست،

تو که از آن استفاده نمیکنی، سنگ و طلا چه فرقی برایت دارد؟

ارزش هر چیزی در داشتن آن نیست بلکه در استفاده از آن است.

اگر خداوند به زندگی شما برکتی داده است و شرایط مناسبی دارید پس به فکر دیگران نیز باشید.

بخشش مال همچون هرس درخت است پول با بخشش زیادتر و زیادتر می شود.

دارایی شما حساب بانکیتان نیست.

دارایی شما آن مقدار از ثروت و داشته هایی است که برای یاری رساندن دیگران به گردش درمی آورید. اختصاصی از حامی فایل ضریب جینی با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 2   ضریب جینی(gini) احتمالا در بحث های مربوط به عد اجتماعی و توزیع ثروت اسم ضریب جینی را شنیده اید. ضریب جینی عددی است بین صفر و یک (یا صفر و صد درصد) که در آن صفر . علی ادریس علی محمد (نویسنده ی سودانی) هوشیاری به (منزل جدیدمان)
نگاهی می انداختیم...
در (گستردگی) آن پراکنده شدیم...
(پدر بزرگم) از میان ما خارج شد...
سپس...
وارد (منزل کناری) شد. انقلاب فریاد زدند:
(پادشاه سقوط می کند چون ثروت کشور را غارت می کند)...
پژواک برگشت:
(پادشاه سقوط . بر اساس اطلاعات و پیشبینی های مؤسسه oxfam، اگر بیل گیتس که در حال حاضر ۶۱ ساله است، ۲۵ سال دیگر زنده بماند، تبدیل به نخستین تریلیونر دنیا خواهد شد. برآورد فوربس ثروت کنونی بیل گیتس را ۸۵ میلیارد دلار تخمین می زند، تازه این در شرایطی است که او ۲۸ میلیارد دلار از ثروت خود را […] نو.