معظم انقلاب با صدور پیام تسلیت درگذشت حجت ال مظاهری تاکید فرمودند - اخبار روز

پیام تسلیت معظم انقلاب د ی حادثه تلخ و مصیبت بار زمین لرزه در غرب کشور؛ همه دستگاهها با سرعت و همه توان به یاری آسیب دیدگان بشتابند در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت بار زمین لرزه در غرب کشور که به جان باختن و زخمی شدن جمعی از هم میهنان عزیز انجامید، حضرت آیت الله معظم انقلاب ی با صدور پیامی ضمن تسلیت به ملّت ایران بخصوص مردم عزیز استان کرمانشاه، تأکید د: همه دستگاههای لشکری و کشوری با همه همت و امکانات به یاری آسیب دیدگان بشتابند. تصویر همه دستگاهها با سرعت و همه توان به یاری آسیب دیدگان بشتابند به گزارش جام جم آنلاین، متن پیام معظم انقلاب ی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم با تأسف و اندوه فراوان خبر زمین لرزه در غرب کشور را که به جان باختن جمعی از هم میهنان عزیز و زخمی شدن جمعی بیشتر انجامیده و خسارات بسیاری پدید آورده است، دریافت . وظیفه ی مسئولان آن است که در همین اولین ساعات با همه ی همّت و توان به یاری آسیب دیدگان بویژه در زیر آوار ماندگان بشتابند و با بهره گیری سریع از همه ی امکانات موجود، از افزایش تلفات جلوگیری کنند. و و بسیج، با نظم و سرعت به آوار برداری و انتقال مجروحان کمک کنند و دستگاههای تی چه نظامی و چه غیر نظامی همه ی توان خود را برای یاری آسیب دیده ها و خانواده های آنان به صحنه آورند. اینجانب از اعماق دل، این حادثه ی تلخ و مصیب بار را به ملّت ایران بخصوص به مردم عزیز استان کرمانشاه و بویژه به خانواده های مصیبت زده تسلیت عرض میکنم و متضرعانه از خداوند متعال میخواهم که این محنت و رنج را مایه ی جلب رحمت و فضل خود قرار دهد و بر صبر و پایداری و مقاومت ملّت عزیزمان بیفزاید. از همه ی انی که میتوانند به نحوی در سبک بار مصیبت و جبران خسارت مؤثر باشند درخواست میکنم که به یاری آسیب دیدگان بشتابند. والسلام علیکم و رحمة الله سیّد علی ۲۲ آبان حضرت آیت الله معظم انقلاب ی در اولین روز سال 96 در جمع زائران حرم رضوی در مشهد مقدس به ایراد سخنان مهمی پرداختند. معظم انقلاب ی با بیان اینکه اقتصاد مساله اولویت دار کشور است، گفتند: در سال 95 با اینکه کشور درگیر مشکلات اقتصادی بود ولی ملت ایران خوش درخشید. انتقاد از نامه های بی ارزش انتقاد از نامه های بی ارزش ، خاطره از یکی از سریال های چرند نوروزی معظم انقلاب در دیدار با اعضای مجمع نویسندگان مسلمان که در سال ۱۳۷۰ انجام شد در فرازی از فرمایشاتشان به بیان نکاتی درباره سریال های نوروزی پرداختند. انتقاد از نامه های بی ارزش آیت الله . ; حضرت آیت الله معظم انقلاب ی در پی حوادث تلخ و دردناک شهادت دهها نفر از زائران حضرت سیدال ء علیه السلام در عراق و همچنین جان باختن و آسیب دیدگی جمعی از مسافران و زائران حضرت رضا علیه السلام، در پیامی ضمن طلب رحمت و مغفرت الهی برای درگذشتگان و دعا برای شفای آسیب دیدگان، تأکید د: . به گزارش سایت خبر فوری سیدحسن با صدور پیامی، درگذشت داود را به رئیس جمهور سابق تسلیت گفت. متن پیام حجت ال سیدحسن به این شرح است:
بسمه تعالی
برادر گرامی جناب آقای محمود ..

ادامه خبر
معظم انقلاب می فرماید: هر یک از ائمه شط وشانی هستند که فضای معرفت و استعدادهای بشری را سیراب و بارور کرده اند و همه این جویبارها از چشمه جوشان فاطمه زهرا(س) سرازیر می شوند. علی لاریجانی /**/ رئیس مجلس شورای ی در پیامی درگذشت پدر رییس مرکز حراست قوه مقننه را تسلیت گفت. به گزارش خبرگزاری مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای ی در پیامی درگذشت پدر «سیدمحمد مهدی صدیقی» رییس مرکز حراست قوه مقننه را تسلیت گفت.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] حضرت آیت الله در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی فرمودند: یک عده ای تعبیر آشتی ملی را می گویند، این ها به نظر من معنی ندارد، مردم با هم متحدند؛ چرا می گویید آشتی؟ مگر مردم با هم قهرند؟ حضرت آیت الله در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی فرمودند: یک عده ای تعبیر آشتی . آقا پیام حضرت آیت الله در پیامی درگذشت آقای حاج داود را تسلیت گفتند.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]  در پی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در جام جهانی، مسئول دفتر معظم انقلاب ی، امروز طی تماسی تلفنی با رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی، پیام تشکرآمیز حضرت آیت الله را به مجموعه فدراسیون کشتی ابلاغ د.   معظم انقلاب از زحمات مسئولان فدراسیون کشتی، مربیان و قهرمانان تیم ملی در راه ب.  در پی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در جام جهانی، مسئول دفتر معظم انقلاب ی، امروز طی تماسی تلفنی با رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی، پیام تشکرآمیز حضرت آیت الله را به مجموعه فدراسیون کشتی ابلاغ د.   معظم انقلاب از زحمات مسئولان فدراسیون کشتی، مربیان و قهرمانان تیم ملی در راه ب.  در پی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در جام جهانی، مسئول دفتر معظم انقلاب ی، امروز طی تماسی تلفنی با رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی، پیام تشکرآمیز حضرت آیت الله را به مجموعه فدراسیون کشتی ابلاغ د.   معظم انقلاب از زحمات مسئولان فدراسیون کشتی، مربیان و قهرمانان تیم ملی در راه ب. عضو مجلس خبرگان ی تأکید کرد: حرکت روز پنجشنبه نیروهای انقل لبیک به معظم انقلاب برای حفظ روحیه انقل و لبیک به آرمان های حضرت (ره) است چرا که این انقلاب باید مانند آغاز به راه خود ادامه دهد. اعضای مجلس خبرگان ی پس از ادای احترام به بنیانگذار کبیر انقلاب ی به منظور دیدار با معظم انقلاب پیش از ظهر امروز در حسینیه حضور می یابند. همشهری آنلاین: رییس جمهوری در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم حاج رضا فلاوند پدر بزرگوار شهیدان والامقام فرج الله، فضل الله و ناصر فلاوند، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه و ه نی با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد. حجت ال والمسلمین سیدرضا تقوی طی پیامی، درگذشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت. متن این پیام بشرح ذیل می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ خبر تاسف بار رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار وفادار راحل عظ.

هفته نامه خط حزب الله روایتی منتشر نشده از بیانات معظم انقلاب در دیدار با خانواده های ی م ع حرم را منتشر کرد. به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هفته نامه خط حزب الله در نوزدهمین شماره خود روایتی منتشر نشده از بیانات معظم انقلاب در دیدار خانواده های ی م ع حرم را منتشر کرد.
سخنان منتشر نشده انقلاب درباره ی م ع حرم
انقلاب در دیدار با خانواده های ی م ع حرم فرمودند: «حقیقتا هـم ی شما، هم خانواده ها، پدران، مادران و فرزندان آنان، حق بزرگی بر گردن همه ملت ایران دارند. این امتیازاتی دارند:
یکی این است کـه اینها از حریم اهل بیت در عراق و دفاع د و در این راه به شهادت رسیدند. ادامه مطلب
پیام تسلیت به مناسبت درگذشت جلال ی سلیمانی: بحران کنونی کردستان عراق ناشی از خلأ شخصیت ی استسرلشکر سلیمانی با اشاره به خصایل جلال ی نوشت: امروز جای آن دوست عزیز و فقید خالی است و بحران کنونی در کردستان عراق ناشی از خلأ وجود چنین شخصیت حکیم و موقعیت شناسی است.به گزارش تهران نیوز ، سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب ی در پیامی، درگذشت جلال ی رئیس جمهور سابق عراق و دبیرکل اتحادیه میهنی کردستان عراق را تسلیت گفت.به گزارش کردپرس متن پیام سلیمانی به مناسبت درگذشت ی به شرح زیر است:

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] معظم انقلاب ی در پیام نوروزی: سال ۹۶ سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال» / از وضع مردم مطلعم و تلخ کامی آنان از مشکلات اقتصادی را با همه وجود حس می کنم/امنیت کشور در محیط پرتلاطم منطقه ای و بین المللی شاخص بسیار مهمی بود + معظم انقلاب ی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 هجری شمسی، ب. مقاله درباره کار و کارگر در کلام معظم انقلاب ی
مقاله درباره کار و کارگر در کلام معظم انقلاب ی
مقاله درباره کار و کارگر در کلام معظم انقلاب ی لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات: 9 کار و کارگر در کلام معظم انقلاب ی من به کارگران سفارش می کنم در هر بخشی و هر جایی مشغول هستند، این روزها را روز کار بدانند، این دوران را دوران کار جدی تلقی کنند و کار را هم عبادت بدانند. این کاری که شما برای توسعه و پیشرفت کشور می کنید یک عبادت قطعی است. به مسئولان هم سفارش می کنم که پاس طبقات کارگر و محروم و مستضعف و این مردم مومن را بدارند. کارگران قدر خود را بشناسند و بفهمن ...
دریافت فایل مقاله درباره کار و کارگر در کلام معظم انقلاب ی

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] همشهری آنلاین: رییس جمهوری در گفت وگویی تلفنی با معظم انقلاب ی، فرارسیدن سال ۱۳۹۶ هجری شمسی را به معظم له تبریک گفت. رییس جمهوری در گفت وگویی تلفنی با حضرت آیت الله معظم انقلاب ی، فرا رسیدن سال ۱۳۹۶ هجری شمسی را به معظم له تبریک گفت. به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیرخم، معظم انقلاب ی با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات ۱۱۶۶ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، موافقت معظم انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومانسازمان قضایی نیروهای مسلح و سازمان تعزیرات حکومتی موافقت د.
آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه در نامه ای به معظم انقلاب ی پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات ۱۱۶۶ نفر از محکومانی را که در کمیسیون مرکزی عفو و بخشودگی قوه قضائیه واجد شرایط لازم تشخیص داده شده اند، ارائه کرد که این پیشنهاد در اجرای بند ۱۱ اصل ۱۱۰ قانون اساسی، مورد موافقت حضرت آیت الله معظم انقلاب ی قرار گرفت. سخنرانی معظم انقلاب ی در نخستین روز از سال 96، به رسم هر ساله در بارگاه منور رضوی برگزار شد اما حضور و ازدحام جمعیت به شکلی وصف ناشدنی و بسیار متفاوت از سال های قبل بود. رییس جمهوری در گفت وگویی تلفنی با حضرت آیت الله معظم انقلاب ی، فرا رسیدن سال ۱۳۹۶ هجری شمسی را به معظم له تبریک گفت. ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در کنفرانس خبری مشترک با همتای ایرانی، خواست سلام وِیژه اش را به حضرت آیت الله معظم انقلاب برساند. چه انی بیانات معظم انقلاب را تحریف د؟! رو مه کیهان امروز در صفحه سوم خود به این سوال پاسخ داده است: چه انی بیانات معظم انقلاب را تحریف د؟! به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، معظم انقلاب روز یکشنبه در دیدار هزاران نفر از معلمان سراسر کشور با اشاره به این سخن که «حضور مر. معظم انقلاب ی فرمودند: باید مراقب بود رژیم خبیث صهیونیستی می خواهد روابط صمیمی ایران و آذربایجان را تضعیف کند. حضرت آیت الله معظم انقلاب ی عصر امروز (یکشنبه) در دیدار الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان، مذهب مشترک را مهمترین عامل در احساس قرابت و خویشاوندی ایران با مردم و مسئو. حضرت آیت الله معظم انقلاب تا دقایقی دیگر در حرم مطهر رضا علیه السلام به ایراد سخنرانی می پردازند. معظم انقلاب فرمودند: یک عده ای تعبیر آشتی ملی را می گویند اینها به نظر من معنی ندارد مردم با هم متحدند؛ چرا می گویید آشتی؟ مگر مردم با هم قهرند؟ معاون اول رییس جمهور در پیامی درگذشت نابهنگام ریاضیدان برجسته و نابغه ایرانی مریم میرزاخانی را تسلیت گفت. در پی درگذشت رئیس راهداری جاده پردیس در حین خدمت رسانی به مسافران جاده ای در محور هراز، محمدرضا عارف رئیس فرا یون امید در پیام این ضایعه را تسلیت گفت. معاون اول رییس جمهور در پیامی درگذشت آیت الله سید مهدی ابن الرضا از علما برجسته اصفهان و موسس حوزه علمیه خوانسار را تسلیت گفت. اخبار بازیگران زن : پریناز ایزدیار درگذشت کارگران معدن گلستان را تسلیت گفت پریناز ایزدیار بازیگر مشهور سینما و تلویزیون درگذشت کارگران معدن گلستان را تسلیت گفت پریناز ایزدیار با انتشار ع زیر نوشت : متاسفم و غمگین ، از خداوند صبر میخوام و آرامش براى خانوادهاشون مدیر کل دفتر موسیقی در پیامی درگذشت افشین یداللهی شاعر و ترانه سرای معاصر را تسلیت گفت. پیام معظم انقلاب به مسلمان و حجاج بیت الله حرام در سرتاسر جهان، در رسانه های خارجی بازتاب داشت. رسانه های خارجی پیام آیت الله سید علی ، معظم انقلاب ی ایران، را در خصوص بی کفایتی آل سعود در برگزاری مناسک حج بازتاب دادند. خبرگزاری فرانسه گزارش داد: آیت الله سید علی ، معظم ایران، ا. معظم انقلاب در نخستین دقایق آغاز انتخابات با حضور در حسینیه (ره) رای خود را به صندوق انداختند. لینک خبر
خبرگزاری فارس: پاسخ قاطع خسارت به ایران را خواهد گرفت حاتمی دفاع امروز (چهارشنبه 20 دی ماه) در حاشیه جلسه هیات ت در گفت وگو با خبرنگار ان در مورد فرمایش معظّم انقلاب مبنی بر اینکه تقاص این خسارات های چند روزه را خواهد داد، اظهارداشت: کشور ما به عنوان یک کشور مستقل همواره نشان داده تحمل این نوع خسارات را نخواهد داشت.وی ادامه داد: چیزی که ی انقلاب و فرماندهی معظّم انقلاب فرمودند همان تجربه ای است که بارها یی ها دیدند؛ هرجایی که خسارتی به کشور ما وارد د پاسخ قاطعی را گرفتند و این بار هم حتماً خواهند گرفت. پیام تسلیت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت درگذشت کارگر کارخانه سیمان خوزستان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در پیامی درگذشت مرحوم "کوروش بهوندی"، کارگر کارخانه سیمان خوزستان را تسلیت گفت. در متن پیام سیدنور محمدپور آمده است: انالله و ناالیه راجعون خبر حادثه تأسف بار کارخانه سیمان خوزستان در شهرستان رامهرمز و کشته شدن یکی از کارگران تلاشگر و نیز مصدوم شدن هفت تن از عزیزان قشر کارگر، موجب تأسف و تأثر این جانب و خانواده بزرگ و سختکوش جامعه کارگری و کارفرمایی استان خوزستان شد. این جانب ضمن ابراز همدردی و تسلیت به خانواده محترم زنده یاد "کوروش بهوندی"، برای آن درگذشته رحمت واسعه الهی، برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی و برای مصدومان عزیز، تندرستی و شفای عاجل آرزو می کنم. سیدنور محمدپور- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان