معرفی پارک سلطنتی رامای نهم بانکوک در تایلند - اخبار روز

جشنواره سال نو چینی در بانکوک هر ساله چینی های ن شهرک چینی ها یا چاییناتون شهر بانکوک مراسمی بسیار بزرگ و زیبا در تاریخ 19 ام ماه فوریه برای بزرگداشت سال نو چینی ها برگزار میکنند که باعث جذب گردشگران بسیاری می شود.همه ساله در شهر بانکوک ، پایتخت کشور لبخند ها و سایر ای این کشور فستیوال سال نو چینی برگزار می شود که از جذاب ترین و زیباترین مراسماتی است که در کشور تایلند اجرا می شود و هر ساله در این موقع از سال گردشگران بسیاری به این منطقه جذب می شوند. جشنواره سال نو چینی در بانکوک هر ساله قبل از شروع این فستیوال ، تبلیغات بسیاری انجام می شود که علاوه بر دعوت مردم به این مراسم ، از مردم علاقه مند به ید خواسته می شود که از فروشگاه های محله چینی های بانکوک بازدید کنند و از تخفیفات ویژه و متنوع آنها بهره مند شوند. جشنواره سال نو چینی در بانکوک روز فستیوال سال نو چینی در کشور تایلند تعطیل نیست ولی به دلیل علاقه ی بسیار مردم به این جشن ، همه ی تجار و اهل ب و کار کار خود را در این روز رها کرده و با شرکت در این فستیوال از زیبایی های این جشن نهایت لذت را می برند.در این مراسم عروسک گردان های بسیاری هنرنمایی می کنند . ترقه بازی و آتش بازی های بسیاری انجام می شود که توجه همه را به خود جذب می کند. 61795-medpic خدمات تور بانکوک: بلیط رفت و برگشت پرواز ایرباس ماهان،۴ شب اقامت در هتل های بانکوک و ۳ شب اقامت در هتل های پاتایا همراه با صبحانه، یک گشت شهری رایگان همراه با نهار، بیمه مسافرتی، لیدر فارسی زبان. لحظه آ ی بدلیل داشتن کارگزاری مستقیم و دارا بودن کارشناسان فروش خبره، ارائه دهنده بهترین نرخ ها در زمینه تور تایلند میباشد. شما می توانید بهترین نرخ های تور تایلند را بصورت روزانه از ما استعلام نمایید و بدون شک سعی ما بر اینستکه بهترین خدمات را نیز به شما ارائه دهیم. لطفا برای تهیه تور تایلند، بلیط تایلند، هتل های تایلند، ویزای تایلند و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور تایلند، تور ترکیبی تایلند و تور ترکیبی بانکوک و پاتایا با ما در ارتباط باشید. خدمات تور: بلیط رفت و برگشت پرواز ایرباس ماهان،۴ شب اقامت در هتل های بانکوک و ۳ شب اقامت در هتل های پاتایا همراه با صبحانه، یک گشت شهری رایگان همراه با نهار، بیمه مسافرتی، لیدر فارسی زبان. توضیحات: این پکیج تور برای تاریخ ۱۹ اسفند ۹۴ الی ۲۸ اسفند ۹۴ می باشد. چنانچه تاریخ و یا هتل دیگری مد نظرتان می باشد، امکان فراهم آوردن آن نیز ممکن می باشد.
در صورت درخواست، امکان تهیه تور برای تعداد شب بیشتر امکانپذیر می باشد.
با توجه به متغیر بودن قیمت ها و گاها کاهش و یا افزایش قیمت های داده شده، حتما با کارشناسان ما در این مورد تماس بگیرید.
نرخ ها به تومان می باشد.
با توجه به اینکه گاها بدلیل نبود زمان کافی، فرصت قرار دادن تورهای لحظه آ ی در سایت فراهم نمی شود لذا جهت اطلاع از تور لحظه آ ی تایلند و تور لحظه آ ی بانکوک و پاتایا با کارشناسان ما در ارتباط باشی کاخ بزرگ بانکوک در ساحل غربی رودخانه بانکوک واقع شده و گرداگرد آن را دیواری به طول ۱۹۰۰ متر فراگرفته است. آن سوی دیوار هم کانالی قرار دارد که در گذشته به منظور حفاظت از کاخ در برابر دشمنان ساخته شده و منطقه اطراف کاخ را به صورت جزیره در آورده است. این کاخ در زمینی به مساحتی در حدود ۵۱۰ کیلومترمربع به دستور پادشاه رامای اول در سال ۱۷۸۲ شروع به ساخت شد و در زمان سلطنت رامای دوم به اندازه کنونی خود یعنی ۶۰۰ کیلومترمربع رسیده است.نقشه اولیه این کاخ از دوره آیوتایا ayutthaya گرفته شده است.  جاذبه های تایلند، کاخ بزرگ بانکوکتصویر جذاب از کاخ بزرگ بانکوک  مکان های تاریخی بانکوک، کاخ بزرگ بانکوکنمای کلی از کاخ بزرگ بانکوک این کاخ یکی از جاذبه های تاریخی تایلند می باشد برای سفر به کشور جذاب تایلند و دیدن این کاخ سلطنتی زیبا و معماری زیباییش باتور تایلند همراه باشید. کاخ بزرگ از مجموعه ای از ساختمان های سلطنتی تشکیل شده است که از قرن هجدهم میلادی تا کنون، محل اقامت رسمی پادشاهان آن کشور بوده است. ساختمان اصلی این قصر بصورت مستطیل شکل است و از مساحتی نزدیک به ۲۱۸,۴۰۰ متر مربع برخوردار است. قصر بزرگ دارای دوازده در ورودی است که روی هر دیوار سه در وجود دارد. این کاخ شامل ساختمان های متعدد، سالن ها ، موزه، کاخ های تابستانی، مجموعه فضای سبز، باغ و حیاط است و دارای چهار قسمت اصلی یعنی بارگاه بیرونی، بارگاه میانی، بارگاه درونی و معبد بودای زمردین می باشد. که این قسمت ها به وسیله ی دیوار ها و در های آهنی از یکدیگر جدا شده اند. هرکدام از این بارگاه ها استفاده و مسیر دسترسی خاص خودشان را داشته اند.  جاذبه های باستانی بانکوک، کاخ بزرگ بانکوکجلو ه ای زیبا از کاخ بزرگ بانکوک  مکان های گردشگری بانکوک، کاخ بزرگ بانکوکنمایی دیگر از کاخ بزرگ بانکوک بارگاه بیرونی: بارگاه بیرونی در شمال غربی کاخ واقع شده است که میشود از در اصلی ویستچایسری (visetchaisri) می توانید به آن وارد شد. این بارگاه به عنوان ساختمان اصلی و مرکز اطلاعات کاخ بوده است. درون این بارگاه ساختمان های دیگری نیز وجود دارند که مخصوص جشن ها و مناسبات خاص و دیدار های مهم بوده اند. همچنین در این بارگاه موزه ی کوچکی نیز به چشم می خورد که میشود برای چند دقیفقه ای سرگرم شد.  جاذبه های تایلند، کاخ بزرگ بانکوکنمایی از بارگاه بیرونی کاخ بارگاه میانی: این بارگاه دارای معماری قدیمی تایلندی می بتشد و درست در وسط مجموعه ی کاخ قرار دارد و محل قرار گرفتن اکثر ساختمان های مهم است. مجموعه سری ساختمان های ماها مونتین (maha monthien) در این بارگاه قرار گرفته اند. ساختمان های ماها مونتین شامل قسمتهای مختلف نظیر ساختمان های فارا تینانگ (phra thinang)،فازیان تا ین (phaisan thaksin)، چاکرافات فیمان (chak hat phiman) می باشد. که انجام اعمال مذهبی در ساختمان های گروه فازیان تاسین انجام می شده و ساختمان چاکرافات فیمان محل استراحت پادشاهان بوده است. تایلند، کاخ بزرگ بانکوکتصویری از بارگاه میانی کاخ بزرگ بانکوک بارگاه درونی:
این بارگاه در جنوبی ترین قسمت قصر واقع شده است. این محل منحصرا برای استفاده شاه و محل زندگی ملکه ها و دیگر همسران پادشاه بوده است. از این ن عموما به عنوان ن ممنوعه نام برده است. دیگر افراد این بارگاه فرزندان شاه و خدمتکاران بوده . در این بارگاه قوانینی موسوم به قوانین قصر اجرا می شد. اکثر این قوانین درباره ی رده و درجه ی ن بوده است و دیگر قوانین به نوع رفتار آن ها اشاره دارد. همچنین نگهبانی و برقراری نظم در این بارگاه به عهده ی ن نگهبان می باشد.  بانکوک ، کاخ بزرگ بانکوکتصویری زیبا از بارگاه درونی کاخ بزرگ بانکوک معبد بودای زمردین: معبد بودای زمردین عبادتگاه پادشاهان بوده است. این معبد در میان دیوار های قلعه و در سمت چپ بارگاه بیرونی قرار داشته است. این محل تمام ویژگی های یک معبد را دارد به جز این که در آن جایی برای بت ها نیست. چهار طرف آن را دیوار های متعدد احاطه کرده اند و هفت در برای ورود به آن وجود دارد. معبد بودای زمردین از مکان های مقدس تایلند محسوب می شود؛ به همین دلیل بازدیدکنندگان تور بانکوک باید پوشش مناسبی داشته باشند تا اجازه ورود به آن را پیدا کنند.  جاذبه های گردشگری تایلند، معبد بودای زمردینمعبد بودای زمردین منبخ: https://thailandtor.com/ باغ وحش سافاری ورلد بانکوک
یکی از زیباترین مناطق در شهر بانکوک است که هر بیننده ای را به سمت خود جلب می کند. حیوانات گیاهخواری نظیر گور ، شتر، بزکوهی، آهو، کرگدن، شتر مرغ، پلیکان، لک لک آفریقایی در یک بخش باغ وحش در کنار هم زندگی می کنند.
شما میتوانید با ماشین به این مجموعه بیایید و از پنجره ماشینتان به دیدن حیوانات بپردازید.
فراموش نکنید که به حیوانات غذا ندهید از زدن بوق و ایجاد سر و صدا نیز جدا خودداری نمایید.
گله ای از آهوها را خواهید دید که در حاشیه جاده در حال حرکت هستند، طبق تحقیقات انجام شده این دسته از آهوها بزرگترین گله در جهان هستند.
بیابان های موجود در سافاری ورلد بانکوک یکی از بهترین بیابان ها برای زندگی حیوانات مختلف است که به جرات می توان گفت نمونه مشابهی از آن را در جای دیگر ندیده اید.
در هنگام ورود به منطقه باغ وحش و پارک سافاری ورلد بانکوک ، دروازه های آهنی قرار گرفته است که از بلندگویی که در آنجا قرار گرفته است، ص می شنوید که به شما می گوید حتما در طول راه در ماشین خود بمانید و به هیچ عنوان پنجره ماشینتان را به پایین نکشید.
میتوانید ببر های زیادی را ببینید کع در زیر سایه درخت استراخت میکنند.
تصاویری که فقط در مستندات حیات وحش دیده اید جلوی چشمتان ظاهر خواهند شد.
زمان مناسب برای دیدن شیرها ساعت اولیه بازگشایی این حیات وحش است، چرا که میان شیرها غذا پخش می شود و شما به راحتی آنها را در میان بیشه زار ها درحالی که رو به خورشید درازکشیده اند، خواهید دید.
نمایش حرکات جذاب فیل ها و دلفین ها، بو اورانگوتان ها، توپ بازی شیرهای دریایی نیز برای شما عزیزان جذاب هستند.
ممکن است برای بزرگسالان کمی خسته کننده باشد اما یک روز بسیار عالی برای کودکتان خواهد بود.
قسمت جذاب دیگری که در این باغ وحش هست مکانی ست برای غذا دادن به زرافه های زیبا، غذای آنها موزهای رسیده هستند که شما می توانید با دستان خودتان به این حیوانات زیبا غذا بدهید و با آنها ع های یادگاری بگیرید.
باغ وحش سافاری ورلد بانکوک فضایی امن و زیبا هم برای حیوانات و هم برای گردشگران ایجاد کرده است، محیطی که هم سرگرم کننده برای بزرگسالان است و هم برای ک ن.
جهت اطلاع از آفرهای تور تایلند با ما در تماس باشید. 02188851080 تور تایلند تور پوکت تور پاتایا تور سامویی تور بانکوک جهت اطلاع از نرخ تور تایلند همچنین اطلاعات در خصوص سفر به کشور تایلند و آ ین تورهای برگزار شده با ما در تماس باشید تیم ملی تیراندازی با کمان ایران امشب ساعت 21 و 30 دقیقه تهران را به مقصد بانکوک تایلند محل برگزاری مسابقات مرحله دوم کاپ آسیا ترک می کند.
گردشگری و تور لحظه آ ی تایلند ازجمله از
توجهات بااهمیت اقتصادی در حکومت پادشاهی کشور
تایلند است. مرکز گردشگری کشور تایلند (tat)
با بهره از شعار کشور تایلند شگفت انگیز د ی زیاد این درآمد و معرفی سرزمین تایلند در
سراسر دنیا است.از جمله دلایل افزایش
گردشگری در سرزمین ت. تور تایلند با بیش از ۵ میلیون گردشگر پرطرفدارترین مکانهای گردشگری در دنیا بشمار می آید. تایلند مردمان مهربان و صلح جو دارد. مکانهای طبیعی فوق العاده زیبا،سواحل رویایی،امکانات مناسب برای توریست ها و امنیت بالا و ارزانی از دلایلی هستند که تور تایلند به توری پر طرفدار تبدیل شده. تعبیر خواب پارک تعبیرخواب پارک tabire khab تعبیر خواب پارک,تعبیر خواب پارک رفتن,تعبیر خواب پارک آبی,تعبیر خواب پارک بازی,تعبیر خواب پارک,تعبیر خواب رفتن به پارک,تعبیر خواب بازی در پارک,تعبیر خواب قدم زدن در پارک خواب پارک یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم پارک در خواب دیده اید و . بهترین وزنه بردار سال ۲۰۱۶ جهان برای دریافت جایزه اش به بانکوک محل مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان رفت. بانکوک – ایرنا – دومین اجلاس سران مجمع گفت وگو و همکاری های آسیا (ای.سی.دی) صبح دوشنبه با حضور رئیس ایران و به میزبانی 'پرایوت چان اوچا' نخست تایلند در بانکوک پایتخت این کشور جنوب شرق آسیا آغاز شد. به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، پیش از شروع نشست سران مجمع که با شعار 'آسیای واحد ،.
هتل لمردین تایلند


توضیحات

تایلند

بهترین هتل های تایلند

هتل های خوب تایلند

تور تایلند

هتل لمردین تایلند

امکانات هتل لمردین تایلند


هتل لمردین تایلند
هتل لمردین تور تایلند تعطیلات عید 97 (le meridien bangkok el thailand) یکی از هتل های 5 ستاره تایلند می باشد. این هتل در شهر بانکوک و همچنین در منطقه تجاری شهر و نزدیک به بازار پاتونگ احداث شده است. این هتل مجموعا 282 اتاق و سوییت برای پذیرایی از میهمانان تور تایلند دارد. ایستگاه اتوبوس و منوریل در فاصله 5 دقیقه ای از این هتل تور تایلند نوروز 97 واقع شده است. در فاصله 8 کیلومتری از هتل کاخ بزرگ شهر و همچنین در فاصله 4 کیلومتری از آن خانه جیم تامپسون قرار گرفته است.
امکانات هتل شامل:
لباسشویی، خشکشویی تور تایلند تعطیلات عید، اتوکشی، است روباز، ماساژ، سونا، بیلیارد، سالن ورزشی، مرکز سلامت و آبگرم، صندوق امانات، پارکینگ، کافی شاپ، ترانسفر فرودگاه، بار، رستوران، پذیرش 24 ساعته، اینترنت پرسرعت، فروشگاه تور تایلند نوروز، انبار بار و چمدان، ماساژ، کافی شاپ، کرایه اتومبیل، خدمات خانه داری، صرافی، ف و کپی، آسانسور و... برخی از امکانات هتل لمردین تایلند می باشد.

تصویر هتل لمردین تایلند
تصویر هتل لمردین تایلند
تصویر هتل لمردین تایلند
تصویر هتل لمردین تایلند
تصویر هتل لمردین تایلند
تصویر رستوران هتل لمردین تایلند
تصویر هتل لمردین تایلند
تصویر اتاق هتل لمردین تایلند


هتل آدریاتیک تایلند توضیحات
بهترین هتل های تایلند هتل های 4 ستاره تایلند هتل های معروف تایلند هتل آدریاتیک تایلند امکانات هتل آدریاتیک تایلند هتل آدریاتیک تایلند هتل آدریاتیک تایلند جزء هتل های 4 ستاره تایلند که در مرکز شهر بانکوک واقع شده است. این هتل دارای 402 اتاق می باشد. اینترنت وایرلس پرسرعت یکی از امکانات هتل آدریاتیک تایلند است. ایستگاه های منوریل و اتوبوس دسترسی سریع و آسان به هتل آدریاتیک تایلند دارد. تور تایلند شهریور 96 امکانات هتل شامل: است ، بار، لباسشویی، تور تایلند تابستان 96 خشک شویی، اتوکشی، ماساژ، اتاق جلسه برای مسافران تور تایلند ، رستوران، پذیرش 24 ساعته، اینترنت وایرلس، صندوق امانات، ، مجهز به سیستم تهویه، سالن بدنسازی و... برخی از امکانات هتل آدریاتیک تایلند به شمار می رود. تور تایلند شهریور 96 هتل آدریاتیک تایلند تصویر هتل آدریاتیک تایلند هتل آدریاتیک تایلند تصویر هتل آدریاتیک تایلند
د ده حیوانات هوآهین تایلند


توضیحات

د ده حیوانات هوآهین تایلند


د ده حیوانات یا د ده فیل ها تایلند که در غرب هوآهین واقع شده بهترین فرصت دیدنیهای تایلند برای انی است که عاشق حیوانات هستند. دیدنیهای تایلند از آنجا که این د ده فاصله زیادی از باغ پروانه ها ندارد . بهترین وزنه بردار سال ۲۰۱۶ جهان برای دریافت جایزه اش به بانکوک محل مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان رفت. تعبیر خواب پارک تعبیرخواب پارک tabire khab تعبیر خواب پارک,تعبیر خواب پارک رفتن,تعبیر خواب پارک آبی,تعبیر خواب پارک بازی,تعبیر خواب پارک,تعبیر خواب رفتن به پارک,تعبیر خواب بازی در پارک,تعبیر خواب قدم زدن در پارک خواب پارک یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم پارک در خواب دیده اید و . @arnikaseir تور تایلند 8 روزه 2 شب بانکوک 5 شب پاتایا ماهان el 3* ⭐️⭐️⭐️ hresidence / yes boutique 2.230 h residence / sun resort 2.290 ibis h / mind resort 2.500 el 4* ⭐️⭐️⭐️⭐️ ma el / beston 2.520 omni tower / sun city 2.600 prince palace / aiyara grand 2.750 novotel s / pattaya sea view 2.960 el 5* ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ avani / welcom world 3.190 pullman / grand plazzo 3.400 su ol / mytt beach 3.690
خدمات تور . تعبیر خواب پارک تعبیرخواب پارک tabire khab تعبیر خواب پارک,تعبیر خواب پارک رفتن,تعبیر خواب پارک آبی,تعبیر خواب پارک بازی,تعبیر خواب پارک,تعبیر خواب رفتن به پارک,تعبیر خواب بازی در پارک,تعبیر خواب قدم زدن در پارک خواب پارک یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم پارک در خواب دیده اید و . یک مکان زیبا در حین حال دیدنی که هر گردشگر شهر پاتایا را به خود مجذوب می کند پارک سنگی میلیون سال و مزرعه تمساح نام دارد. این مجموعه ی زیبا به دست khun suan یک تاجر دوستدار طبیعت ساخته شد و حاصل زحمات بیش از 30 سال این تاجر است. پارک سنگی با مساحت 28 تاری در 9 کیلومتری شهر پاتایا واقع شده است. در این پارک انواع گل و گیاه، درختانی با عمر بیش از 200 سال و مجسمه های سنگی عجیب و غریب که گاهی وزن این مجسمه ها 75 کیلوگرم و حتی بیشتر نیز می شود، وجود دارد که زیبایی پارک سنگی چند میلیون ساله million years stone park را دو چندان کرده اند. در پارک سنگی چندین هزار کروکودیل نیز نگه داری می شوند که برای گردشگران تور تایلند دیدن آنها و غذا دادن به آنها لذت بخش است. این پارک دیدنی به پارک مینی سیام نزدیک می باشد که می توانید سری هم به پارک زیبا و حیرت انگیز مینی سیام بزنید و یک روز به یاد ماندنی را در این دو پارک تجربه کنید.
 تور تایلند, پارک سنگی میلیون سال و مزرعه تمساح

 جاذبه های پاتایا , پارک سنگی میلیون سال و مزرعه تمساح

تور پاتایا, جاذبه های پاتایا , پارک سنگی میلیون سال و مزرعه تمساح
منبع: thailandtor.com/pattaya-tour آفرتور تایلند
☎ تلفن تماس : 37230823-051 051-37132822-26 خانم قنادپور 09399285257 آقای پیرمراد 09363694575 به تلگرام ما بپیوندید تا از جدیدترین آفرهای ما جهت هتل ، قطار، پرواز، تورهای داخلی و خارجی با بهترین خدمات و بهترین کیفیت در ایام آتی با خبرشوید. کانال تلگرام ما : http://t.me/arameshseirtour724 بازار کلونگ سان پییر بانکوک
شهر بانکوک بازار های محلی، بازار شبانه و مراکز ید معروف زیادی دارد اما از آنجایی که اکثر گردشگران در قسمت مرکز ی شهر اقامت میکنند و هتل رزرو میکنند، معمولا راهنماها و لیدرهای تور تایلند، مراکز ید در خیابان های سیلوم، سوخومویت و میدان سیام را به گردشگران معرفی میکنند و آنها را به این مناطق برای ید میبرند. از آنجایی که بازار های شبانه و محلی زیادی وجود دارد که بسیار شگفت انگیز و زیبا هستند و کالاهایی با قیمت های مناسب و ارزان عرضه میکنند.
بازار کلونگ سان پییر بانکوک در قسمت پایین و سمت راست رودخانه چائو فرایا واقع شده است، و در رو به روی بازار کلونگ سان پییر در آن طرف رودخانه هتل رویال ارکید شرایتون بانکوک و مرکز ید ریور سیتی بانکوک قرار دارد. این بازار به عنوان یک بازار محلی در میان مردم پایتخت تایلند شناخته شده است و به جرات میتوان گفت که سومین بازار شبانه معروف در شهر بانکوک میباشد. برای رسیدن به این بازار شبانه میتوانید از قایق استفاده کنید، بازار کلونگ سان به دو خیابان خلاصه میشود که در آن انواع لباس ورزشی و اسپرت برای جوانان و نوجوانان، تی ، کفش، کیف و چمدان و لوازم آرایشی و بهداشتی با قیمت های مقرون به صرفه به فروش می رسد. اما اگر می خواهید در اینجا یداری کنید، فراموش نکنید که پول نقد همراه خود ببرید زیرا اکثر بازارها در بانکوک کارت اعتباری دریافت نمی کنند.
خیابان های بازار کلونگ سان پییر بانکوک خیلی بلند نیستند پس از مدتی قدم زدن، شما باجه های فروش غذا، نوشیدنی و میان وعده ها خواهید دید. این بازار بسیار شبیه بازار وانگ لانگ بانکوک است، بازاری که در فضای باز بوده و به خاطر غذای خوشمزه و محصولات دست دوم شناخته شده است. این دو بازار در کنار رودخانه چائو فرایا بانکوک واقع شده اند و محصولات ارزان قیمت را به فروش می رسانند، اما گردشگران زیادی را ندارند ولی بسیاری از غذاهای خوشمزه خیابانی را عرضه می کنند. بازار کلونگ سان پییر هر روز از ساعت 7 صبح تا 10 شب باز میباشد. بنابراین اگر می خواهید بازار محلی واقعی در شهر بانکوک مشاهده کنید، توصیه می کنیم که به بازدید از بازار کلونگ سان پییر بروید.
آدرس: klong san pier, charoen nakhon road
جهت اطلاع از آفرهای تور تایلند با ما در تماس باشید. 02188851080
سوغاتی های بامزه و یادگاری های بی نظیر تایلند(1): از پارچه و ابریشم گرفته تا مجسمه های بودا و جواهرات، طیف گسترده ای از سوغات برای ید در این کشور پر گردشگر و پایتخت زیبای آن بانکوک وجود دارد. پایان سفر رسیده و شما هنوز برای ید سوغاتی اقدامی نکرده اید. چاره چیست؟ می توانید به مراک. هتل لجیسی ا پرس بانکوک
هتلی زیبا و 3 ستاره، این هتل که در فاصله ی بسیار اندکی با مراکز ید شهر قرار دارد. هتل لجیسی ا پرس بانکوک با فاصله ی زمانی 30 دقیقه ای از فرودگاه قرار دارد. محل هتل لجیسی ا پرس بانکوک به گونه ای است که دسترسی راحتی به تمام نقاط شهر را دارد. هتل لجیسی ا پرس بانک. مجموعه کاخ پادشاهی تایلند royal grand palace thailand مجموعه کاخ پادشاهی تایلند توضیحات تایلند بهترین دیدنیهای تایلند دیدنیهای تایلند اماکن گردشگری تایلند مجموعه کاخ پادشاهی تایلند مجموعه کاخ پادشاهی تایلند مجموعه کاخ پادشاهی تایلند (royal grand palace thailand) تور تایلند اسفند 96 جزء دیدنی های بانکوک محسوب می شود. مجموعه کاخ پادشاهی تایلند اوا تور تایلند تعطیلات عید قرن 18 تا اواسط قرن 20 ساخته شده است و مجموعه ای از ساختمان های مجلل و س تگاه پادشاهان تور تایلند نوروز تایلند و محل زندگی بوده است. امروزه هزاران گردشگر تور تایلند از این کاخ زیبا بازدید می کنند. مجموعه کاخ پادشاهی تایلند تصویر مجموعه کاخ پادشاهی تایلند مجموعه کاخ پادشاهی تایلند تصویر مجموعه کاخ پادشاهی تایلند هتل رنسانس بانکوک
این هتل 5 ستاره ی زیبا در منطقه پر جنب و جوش راتچاپراسانگ شهر بانکوک واقع شده است. هتل رنسانس هتلی لو و مجلل است که در دل شهر همچون نگینی 5 ستاره خودنمایی میکند. شما با اقامت در هتل رنسانس بانکوک ، فاصله کوتاه چند دقیقه ای از مرکز ید سیام پاراگون فاصله خواهید داشت و در 1 کیلومتری مرکز ید سنترال ورلد بانکوک خواهید بود، البته با توجه به موقعیت قرار گیری این هتل، مراکز ید زیادی در اطراف خود دارد بنابراین اگر هدف شما نزدیک بودن به مراکز ید است پیشنهاد میشود که این هتل لو و مجلل را در نظر بگیرید. در واقع هتل رنسانس بانکوک از موقعیت مکانی فوق العاده ای برخوردار است. مهمانان عزیز در تور تایلند برای رسیدن به این هتل 5 ستاره از فرودگاه بین المللی سووارنابومی ، 35 کیلومتر و از فرودگاه بین المللی دون موانگ 22 کیلومتر مسافت را باید طی کنند.
از امکانات این هتل می توان به این موارد اشاره کرد:
است س وشیده، سونا و جکوزی، ماساژ تایلندی، باشگاه بدنسازی و کلاس های تناسب اندام از امکانات بارز هتل رنسانس میباشد و همچنین شما با اقامت در این هتل 5 ستاره شما از خدمات کافی شاپ، رستوران، بار در کنار است و اینترنت وای فای رایگان بهره مند خواهید شد. هتل رنسانس بانکوک دارای اتاق های کاملا مجهزی بوده و اتاق های این هتل مدرن دارای تختخواب های زیبا با بهترین الیاف، سرویس بهداشتی و های لو ، تلویزیون، تلفن و ... میباشد.
اگر این هتل مناسب شرایط شما بوده و قصد اقامت در هتل رنسانس بانکوک را دارید از رستوران این هتل مجلل بی بهره نمانید، رستورانی شیک که با غذاهای عربی، ایتالیایی، چینی و ... از شما پذیرایی خواهد کرد.
جهت اطلاع از آفرهای تور تایلند با ما در تماس باشید. 02188851080
تایلند از جاذبه های گردشگری فراوانی بهره می برد و همین باعث شده است که این کشور به یکی از مقاصد مهم گردشگری تبدیل شود و هر ساله افراد بسیاری تایلند را به عنوان گزینه ای جذاب برای سفر انتخاب کنند. اما چندی پیش بومی بول آ یادج، آ ین پادشاه تایلند، در یکی از بیمارستان های شهر بانکو. رکنا: پلیس تایلند در کنفرانس مطبوعاتی در بانکوک دهها کیلو را به نمایش گذاشت .
نکات مهم سفر به تایلند

تایلند را می توان جزو سه مقصد گردشگری محبوب در بین ایرانی ها نام برد.
به دلیل سواحل زیاد ، آب های شفاف ، جزایر بنام با طبیعتی بکر و فرهنگ خاص و آب و هوای مطلوب و عالی آن بسیار مورد استقبال در سراسر دنیا قرار گرفته است.

تایلند به پایتختی شهر بانکوک کشوری عمدتا بو است ، معابد بو بخشی جدا ناپذیر از فرهنگ مردم تایلند به شمار می روند که البته نقش بسیار مهمی هم در صنعت گردشگری ایفا می کنند.

هر کشوری دارای قوانین و مقررات خاص خود می باشد و برای همه افراد لازم است که قبل از سفر خود نکاتی را مورد توجه قرار داده تا بتوانند بهترین و بیشترین بهره برداری را از سفرشان کنند.

با معراج گشت آسمان در تور تایلند همراه باشید تا نکات مهم سفر به این کشور زیبا را برایتان شرح دهیم.
ادامه مطلب... پارک آبی کوکو یکی دیگر از دیدنی های تور سامویی می باشد برای یک روز سرگرم کننده همراه خانواده این پارک آبی که در ساحل لامایی قرار دارد بسیار مناسب است. اینجا سرشار از هیجان می باشد .در این جا گردشگران تور تایلند هم میتوایند از وسایل بازی لذت برید و هم در محل های مختلف زیر سایه به استراحت بپردازید. . شایان ذکر است که یک رستوران هم در پارک تعبیه شده که با انواع غذاها و نوشیدنی ها لذیذ و گوارا از توریستان پذیرایی کرده تا ایشان اوقات خوشی را سپری کرده و احساس گرسنگی و تشنگی نداشته باشند. این پارک مانند پارک آبی پاتایا پرطرفدار می باشد. که مسافران ریادی که به این دو شهر تایلند سفر می کنند حتما به این مکان های مهیج و شادی آفرین سر می زنند ویک روز عالی را سپری می کنند.  تور تایلند, جاذبه های سامویی, پارک کوکو سامویی پارک مهیج کوکو در سامویی تورتایلند , مکان گردشگری, پارک کوکو سامویی پارک مهیج کوکو در سامویی تور تایلند, پارک کوکو سامویی پارک مهیج کوکو در سامویی منبع: https://thailandtor.com یک مکان زیبا در حین حال دیدنی که هر گردشگر شهر پاتایا را به خود مجذوب می کند پارک سنگی میلیون سال و مزرعه تمساح نام دارد. این مجموعه ی زیبا به دست khun suan یک تاجر دوستدار طبیعت ساخته شد و حاصل زحمات بیش از 30 سال این تاجر است. پارک سنگی با مساحت 28 تاری در 9 کیلومتری شهر پاتایا واقع شده است. در این پارک انواع گل و گیاه، درختانی با عمر بیش از 200 سال و مجسمه های سنگی عجیب و غریب که گاهی وزن این مجسمه ها 75 کیلوگرم و حتی بیشتر نیز می شود، وجود دارد که زیبایی پارک سنگی چند میلیون ساله million years stone park را دو چندان کرده اند. در پارک سنگی چندین هزار کروکودیل نیز نگه داری می شوند که برای گردشگران تور تایلند دیدن آنها و غذا دادن به آنها لذت بخش است. این پارک دیدنی به پارک مینی سیام نزدیک می باشد که می توانید سری هم به پارک زیبا و حیرت انگیز مینی سیام بزنید و یک روز به یاد ماندنی را در این دو پارک بگذرانید.
 تور تایلند, پارک سنگی میلیون سال و مزرعه تمساح
پارک سنگی میلیون سال و مزرعه تمساح
 جاذبه های پاتایا , پارک سنگی میلیون سال و مزرعه تمساح
پارک سنگی میلیون سال و مزرعه تمساح
تور پاتایا, جاذبه های پاتایا , پارک سنگی میلیون سال و مزرعه تمساح
پارک سنگی میلیون سال و مزرعه تمساح
منبع: https://thailandtor.com
مجموعه کاخ پادشاهی تایلند royal grand palace thailand مجموعه کاخ پادشاهی تایلند توضیحات
بهترین دیدنیهای تایلند دیدنیهای تایلند اماکن گردشگری تایلند مجموعه کاخ پادشاهی تایلند مجموعه کاخ پادشاهی تایلند مجموعه کاخ پادشاهی تایلند (royal grand palace thailand) تور تایلند اسفند 96 جزء دیدنی های بانکوک محسوب می شود. مجموعه کاخ پادشاهی تایلند تور تایلند اوا قرن 18 تا اواسط قرن 20 ساخته شده است و مجموعه ای از ساختمان های تور تایلند تعطیلات عید 97 مجلل و س تگاه پادشاهان تایلند و تور تایلند تعطیلات عید محل زندگی بوده است. امروزه هزاران گردشگر تور تایلند از این کاخ زیبا بازدید می کنند. مجموعه کاخ پادشاهی تایلند تصویر مجموعه کاخ پادشاهی تایلند مجموعه کاخ پادشاهی تایلند تصویر مجموعه کاخ پادشاهی تایلند پارک، درست سر تقاطع، پارک روبروی پل، پارک در پیاده رو، پارک دوبل، پارک سوبل، پارک چوبل!! پارک در هرجایی که فکرشو ی؛ فقط یه ایرانیه که به خودش اجازه می ده هر جایی که اراده کرد و دلش خواست اتومبیلش رو پارک کنه و اگه ی بهش اعتراض کرد شاخ و شونه بکشه و طلبکار هم باشه و ... ماشاالله پلیس. اگر با تور پاییز 96 تایلند به این کشور زیبا و دیدنی سفر می کنید، زمان زیادی را صرف گردش در میان مراکز تفریحی و دیدنی های تایلند و به خصوص بانکوک و پاتایا خواهید کرد.
اما گذشته از همه ی این زیبایی ها و دیدنی های طبیعی و جذاب، ید در تایلند هم جذ ت خاص خودش را دارد.
از ید پوشاک و کیف و کفش و وسایل الکترونیکی که بگذریم، در میان بازارهای شناور تایلندی می توانید انواع و اقسام خوراکی های خوشمزه را یافته و لذت ید از این قایق های شناور باریک را تجربه کنید.
بازارهای شناور تایلندی که با قایق های باریکی روی آب به وجود آمده اند در قسمت های مختلفی از تایلند قرار دارند و در این مطلب به سه تا از معروف ترین آن ها اشاره می کنیم.
بازار شناور damnoen
این بازار شناور تایلندی در واقع بزرگ ترین و مشهورترین بازار شناور در سراسر تایلند به شمار رفته و از شهر بانکوک چیزی در حدود یک ساعت سواری فاصله دارد.

بازار شناور bang kachaoدر این بازار شناور محصولات غذایی ارگانیک و میوه و سبزیجات کاملا سنتی ارائه می شود و از این جهت افرادی که به تهیه ی غذاهای کاملا سالم و ارگانیک اهمیت زیادی می دهند، برای ید به این بازار مراجعه می نمایند. گفتنی ست بازار شناور bang kachao در فاصله ی شش مایلی مرکز شهر بانکوک قرار گرفته است.

بازار شناور amphawaبازار شناور amphawa مختص به عرضه ی محصولات دریایی ست و از فاصله ای می توانید بوی خوراکی های دریایی را از قایق های شناور این بازار استشمام کنید. بازار شناور amphawa نیز در 50 کیلومتری بانکوک واقع شده است.

مراکز ید راتچاپراسانگ بانکوک
منطقه راتچاپراسانگ بانکوک قدمتی 50 ساله دارد از این رو این منطقه تبدیل به قطب ید در شهر بانکوک شده است، که در این منطقه بزرگترین مراکز ید و تعداد زیادی از بوتیک های طراحان منحصر به فرد قرار گرفته است. راتچاپراسانگ به عنوان یکی از برجسته ترین مراکز ید، فرهنگی و اجتماعی بانکوک شناخته شده است. راتچاپراسانگ بزرگترین مجتمع های ید آسیای جنوب شرقی را در خود جای داده است که همه ی نیاز های گردشگران تور تایلند را برطرف میکنند در واقع محال است که نیاز شما در این مراکز ید یافت نشود.
منطقه راتچاپراسانگ در میدان سیام میباشد، در واقع یک موقعیت مرکزی دارد و دسترسی راحتی را به تمام نقاط شهر بانکوک ایجاد کرده است. در این بخش مهمترین و معروف ترین مراکز ید منطقه راتچاپراسانگ بانکوک را عنوان میکنیم:
مرکز ید آمارین پلازا بانکوک:
مرکز یدی 5 طبقه است که همیشه حال و هوای جشن و شادی دارد. آمارین پلازا در طبقات بالایی رستوران های زیبا و شیک داشته و در طبقات پایین بوتیک ها و فروشگاه هایی از برند های جهانی فعالیت دارند.
آدرس: hit road, ratchaprasong square
مرکز ید بیگ سی استور بانکوک:
یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای در کشور تایلند است. فروشگاهی 3 طبقه که در آنجا تمام محصولاتی را که انتظار دارید را خواهید یافت، از جمله محصولات تازه دامی و سبزیجات و میوه جات، لوازم خانگی، دکوراسیون و مبلمان و پوشاک در مرکز ید بیگ سی استور به فروش میرسد.
آدرس: ratchadamri road (opposite centralworld)
مرکز ید سنترال چیدلوم بانکوک:
مرکز ید سنترال چیدلوم یک فروشگاه شیک و هفت طبقه با محیط مدرن و دوستانه است. هر طبقه دارای فروشگاه هایی از جمله محصولات زیبایی، کفش، کیف دستی، پوشاک بانوان، دکوراسیون، اسباب بازی، وسایل الکترونیکی، کتاب و غیره عرضه میکنند. فروشگاه سنترال چیدلوم دارای چند شعبه در سطح شهر بانکوک میباشد.
آدرس: corner of ploenchit and lang suan roads
مرکز ید سنترال ورلد بانکوک:
این مجتمع بزرگترین مرکز ید در تایلند میباشد و جزء بزرگترین مراکز ید در جهان هم محسوب میشود. سنترال ورلد نزدیک به 550،000 متر مربع فقط فضای فروشگاه های درونی اش میباشد و مساحت کلی آن 830،000 متر مربع است که 30 درصد بزرگتر از هر مرکز ید دیگر در شهر بانکوک میباشد. شما با گشت و گذار در این مرکز ید یکی از هیجان انگیزترین ید را در بانکوک تجربه خواهید کرد.
آدرس: ratchaprasong intersection, opposite gaysorn and erawan
جهت اطلاع از آفرهای تور تایلند با ما در تماس باشید. 02188851080

هزینه سفر به تایلند چقدر است ؟
کشور تایلند به دلیل دارا بودن جاذبه های اعجاب انگیز طبیعی همچون دریا ، کوهستان ، جنگل و نیز آب و هوای بسیار عالی این کشور توریستی جزو مهمترین کشورهای پرطرفدار گردشگران در سراسر دنیا به شمار می آید. تایلند سرزمین رنگ و لبخند است ، کلمه thai به معنی لبخند می باشد و شما در سفر با تور تایلند می توانید در اکثر مردم روابط گرم و لبخند را به وضوح ببینید. بانکوک پایتخت آن ، پرجمعیت ترین و بزرگترین شهر تایلند است. کم پیش می آید که در بانکوک باشید و جشن یا فستیوالی به مناسبتی در حال برگزاری نباشد و یکی از جذ ت های گردشگری تور تایلند جشنواره های متنوع و رنگارنگ ملی ، بین المللی و مذهبی است. ادامه مطلب پارک ملی تایلند همواره از جاذبه های مهم تور تایلند به شمار می روند. این پارک ها که عمدتا برای آشنایی با طبیعت و موقعیت اقلیمی منطقه هستند، به عنوان تفرجگاه نیز استفاده می شوند. به همین منظور با فراهم امکانات و تجهیزات لازم در این پارک ها، می توان لذت طبیعت گردی و ماجراجویی را همراه با تفریح، تجربه کرد. با این مقدمه و به بهانه ی ۵۵ امین سالگرد تاسیس یکی از پارک های ملی تایلند، به معرفی پارک ملی «کاو یای» (khao yai national park) می پردازیم. ۵۵ سال پیش در چنین روزه، ۱۸ سپتامبر سال ۱۹۶۲، پارک کاو یای به عنوان اولین پارک ملی تایلند ساخته شد؛ در حالی که امروزه این پارک سومین پارک بزرگ این کشور محسوب می شود. بخش عمده ی کاو یای در منطقه ی «نا راچاسیما» (nakhon ratchasima) قرار دارد ولی از طرفی تا مناطق دیگر این ناحیه، امتداد پیدا کرده است. از طرفی این پارک تا بانکوک ۳ ساعت فاصله دارد. این پارک در مساحتی ۲۱۶۸ کیلومتر مربعی در میان جنگل ها و مراتع وسیع واقع شده است. ارتفاع میانگین این منطقه از سطح دریا ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ متر است، در حالی که مرتفع ترین قله ی این پارک ۱۳۵۱ متر دارد. پارک کاو یای در واقع بخشی از مجموعه جنگل هایی است که توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی به ثبت رسیده اند؛ از همین رو پارک های دیگری نیز در این منطقه قرار دارند. این پارک طیف گسترده ای از گونه های جانوری را در خود جای داده است. از فیل و س گرفته تا سمور و میمون، در گوشه و کنار کاو یای پیدا می شوند. حتی با وجود آن که برای مدت ها اثری از ببرها در این منطقه نبود، ولی اخیرا دوربین ها توانستند صحنه ای از تعدادی ببر شکار کنند. از طرفی اما این پارک تنها یک تمساح دارد که آن هم اعطایی توسط نگهبانان آن است! ارک ملی کاو یای پذیرای حدود ۳۰۰ گونه پرنده ی محلی و غیر محلی است. از این میان می توان به زاغ های محلی، جغد و دارکوب اشاره کرد. دسته ی دیگر خزندگان هستند که از انواع مختلف کوچک و بزرگ، از مارمولک ها تا پیتون ها را در بر می گیرند. پدیده های جذاب این پارک در کنار جانوران آن، کاو یای را به مکانی جذاب و دیدنی، چه برای گردشگران محلی و چه خارجی، تبدیل کرده است. همین امر باعث شلوغی و ازدحام این منطقه در روزهای آ هفته می شود. با توجه به شرایط جوی و اقلیمی، بهترین زمان بازدید از این پارک فصل بهار است. ورودیه ی این پارک ملی، تقریبا ۴۵ هزار تومان برای بزرگسالان و ۲۵ هزار تومان برای ک ن هزینه در پی خواهد داشت. آب و هوا پارک ملی کاو یای تایلند اگر شرایط جوی این منطقه را به سه دسته تقسیم کنیم، می توانیم شرایط زیر را در نظر بگیریم: داد تا مهر: هوای بارانی با رطوبت بالا و میانگین دمای ۲۷ درجه در طول روز و میانگین دمای ۱۳ درجه در شب ها. مهر تا اسفند: هوای آفت با میانگین دمای ۲۲ درجه در طول روز و میانگین دمای ۹ درجه در شب ها. اسفند تا داد: هوای گرم با رطوبت نسبی و میانگین دمای ۲۵ درجه در طول روز و میانگین دمای ۱۷ درجه در شب ها. بانکوک برای هر سلیقه ای جایی برای دیدن دارد. از معبدهایش گرفته تا بازارهای جذاب، مراکز ید لو ، موزه ها، کاخ های زیبا و معماری باشکوه در این شهر پیدا می شود. اگر می خواهید با تور بانکوک که پر از شگفتی است سفر کنید و هنوز نمی دانید از کجاها دیدن کنید، با ما همراه باشید تا برخی از دی. تور تایلند و نکات مربوط به انتخاب تور مناسب: در خصوص تور تایلند و انتخاب تور مناسب به چند نکته باید توجه کنید، مقصد و شهر خود را به درستی انتخاب نمایید، باید در نظر بگیرید با چه هدفی به تایلند سفر میکنیدو به کدام شهر سفر میکنید؟ به طور مثال بانکوک که پایتخت تایلند میباشد مکان ب. زیباترین جاذبه های تایلند برای گردشگران تایلند احد از مناطق جذاب گردشگری در جهان است، سواحل آرام و زیبا، ای پر رفت و آمد، معابد باشکوه و طبیعت بی نظیر آن هر ساله توریست های زیادی را به خویش جذب می کند. ما در اینجا تعدادی از بهترین جاذبه های توریسم آن را برایتان آورده ایم.
1. نا. در تور تایلند بازدید از زمرد تایلند (شهر زیبای چیانگ مای) را فراموش نکنید

یکی از جاذبه های گردشگری تور تایلند شهر زیبای چیانگ مای است که به زمرد تایلند مشهور است. این شهر در رودخانه پینگ و در در فاصله 700 کیلومتری شهر بانکوک قرار گرفته است. این شهر به دلیل قرار گرفتن در منطقه کوهستانی تایلند آب و هوای خنکی دارد. چیانگ مای در سال 1296 توسط پادشاهی به نام منگرای بنا شده است. اگر می خواهید بدانید بهترین زمان برای سفر به این شهر چه فصلی است، باید بگوییم بین ماه دسامبر تا ماه مارس این شهر بهترین آب و هوا را دارد.
از جاذبه های گردشگری این شهر زیبا می توان به معابد زیبا و باستانی بیشماری که در هر گوشه شهر به چشم می خورند، اشاره کرد. علاوه بر معابد زیبا، می توانید از موزه ملی چیانگ مای، پارک ملی (doi inthanon)، د ده بافت ابریشم و کتان (san kamphaen)، د ده چتر و سایبان bo sang، باغ وحش chiang mai، کمپ فیل ها، غار chiang dao و چشمه های آبگرم fang نیز دیدن کنید.
چشمه های آبگرم fang
برای علاقمندان به آبگرم و درمان های طبیعی بازدید از چشمه های آبگرم fang که حدود 50 چشمه جوشان با دمای 90 تا 100 درجه سانتیگراد هستند را توصیه می کنیم. این چشمه ها در فاصله 163 کیلومتری شمال چیانگ مای قرار دارند.
کمپ فیل ها
یکی دیگر از تفریحات جالبی که در تور تایلند می توانید تجربه کنید، فیل سواری است. در شمال چیانگ مای در کنار رودخانه محلی وجود دارد که چندین کمپ فیل دارد و در آن هر روز صبح نمایش فیل ها به اجرا در می آید. رود چائو فرایاتایلند از زیباترین کشورها برای مسافرت است. در تایلند انواع جاذبه های گردشگری طبیعی ، تاریخی و فرهنگی وجود دارد. یکی از زیباترین مکان ها در شهر بانکوک رودخانه چائو فرایا است.این رودخانه بخاطر پل روی آن شهرت جهانی دارد. این رودخانه دارای آب بسیار زیادی است به طوری که بزرگترین کشتی ها نیز توانایی حرکت داخل آن را دارند. رود خانه چائو فرایا بانکوک به همراه زیر شاخه هایش بزرگترین و آب خیز ترین رود تایلند می باشد که تقریبا ۳۵ درصد زمین های این کشور را به خود اختصاص داده است. این رود زیبا مناطق گردشگری زیادی را اطراف خود میبیند .جغرافیای رود چائو فرایارودخانه چائو فرایا در ۱۳ درجه شمالی و ۱۰۰ درجه شرقی می باشد. این رودخانه از استان نا سوآن در محل تلاقی دو رود پینگ و نان آغاز می شود و پس از طی ۳۷۲ کیلومتر در دشت های مرکزی، به بانکوک می رسد. رودخانه چائو فرایا در چاینات به یکی از شاخه های اصلی خود منشعب می شود.نمایی زیبا از رود چائو فرایا نمایی زیبا از رود چائو فرایارودخانه تای شین که به موازات این رودخانه جریان دارد، در خلیج تایلند در منطقه ساموت سا واقع در ۳۵ کیلومتری غرب بانکوک دیده می شود. کانال های کوچک زیادی از رودخانه چائو فرایا در پایین سد چاینات، منشعب می شوند. دشت آبرفتی سفلی از این منطقه آغاز می شود.شهر های اطراف رود چائو فرایا ای مهم زیادی در طول مسیر رودخانه چائو فرایا وجود دارند. نا سوآن، اوتای چاینات، سینگ بوری، آنگ تونگ، آیوتایا، پاتوم تانی، نونتابوری و ساموت پراکان از جمله این ا به شمار می روند. این مناطق از جمله مناطق پرجمعیت کشور تایلند محسوب می شوند. دلیل این امر، دسترسی این ا به راه آبی است.پل های بالای رود چائو فرایاپل های مهمی در شهر بانکوک وجود دارد که بر روی رودخانه چائو فرایا ساخته شده اند. این پل ها عبارتند از:پل رامای ششمپل فرا پین کلائوپل رامای هشتمپل رامای نهمرفت و آمد بر روی رود چائو فرایامردم بانکوک از این رودخانه برای حمل و نقل بهره می گیرند. اتوبوس های آبی و انواع فری ها از جمله وسایل حمل و نقل بر روی این رودخانه محسوب می شوند. معمولاً استفاده از این وسایل حمل و نقل به علت وجود ترافیک زیاد بر وسایل حمل و نقل جاده ای ترجیح داده می شود. مردم با استفاده از حمل و نقل آبی از رویارویی با ترافیک های وحشتناکی که در ساعات اوج ترافیک در شهر حاکم می شود، اجتناب می کنند.قایق های ا پرس رودخانه چائو پرایااین سرویس حمل و نقل در سال ۱۹۷۱ میلادی شروع به کار نمود. این سرویس بر روی رودخانه چائو پرایا فعالیت می کند. با استفاده از این قایق ها می توان بین نقاطی در بانکوک و نونتابوری، رفت و آمد کرد. تعداد سی توقفگاه در مسیر این قایق ها وجود دارد. این قایق ها مورد استفاده مردم محلی و نیز گردشگران تور تایلند قرار دارد. برای گردشگران خدماتی از جمله اتوبوس های آبی توریستی و تور رودخانه با قایق در آ هفته ها ارائه می شود.
قایق های بومی رود چائو فرایا قایق های بومی رود چائو فرایا;از این قایق ها به صورت دربست نیز می توان استفاده کرد. بیشتر قایق های مورد استفاده در این رودخانه از جنس چوب ساخته شده اند.جاذبه های اطراف رودخانه چائو پرایااین قایق ها گردشگران را برای گشت و گذار بر روی رودخانه سوار می کنند. در طی این سفر، گردشگران تور تایلند می توانند مکان های تاریخی شهر بانکوک را در طول مسیر رودخانه چائو فرایا مشاهده کنند. از جمله مکان های قابل مشاهده می توان به موارد زیر اشاره کرد:
نمایی از شب رود رود چائو فرایانمایی از شب رود رود چائو فرایکلیسای مقدس روساری ساخته شده در سال ۱۷۸۶ میلادیبانک تجاری سیام تأسیس شده در سال ۱۹۰۶ میلادیسفارت پرتغال ساخته شده در سال ۱۹۰۶ میلادیمقبره شاه رامای اولکلیسای سانتا کروز ساخته شده در سال ۱۷۷۰ میلادیوات کانلایانامیدژ ویچای پراسیتدژ فرا سومنمعبد وات آرونو ...منبعdadaryha
tailandbadsagroup