معرفی آثارشهیدمطهری - اخبار روز

یکی از پرکاربردترین نرم افزار در رشته های مرتبط با سازه، خصوصا عمران، نرم افزار ایتبس می باشد. در این پست به شما می گوییم که ایتبس چیست؟ چه کاربردهایی دارد و چند نمونه کار انجام شده توسط ایتبس را مشاهده خواهید کرد.
نرم افزار etabs یک نرم افزار مخصوص جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد. قابلیت این نرم افزار جهت تحلیل و طراحی این نوع سازه ها جهت گیری شده اند. تمام المان های یک ساختمان برای برنامه شناخته شده هستند. پردازنده های طراحی برنامه بسیار کامل می باشد و تمام المان های ساختمان را می توان در این نرم افزار طراحی کرد.
etabs screen multistorey1
ادامه ایتبس چیست (معرفی کامل)
پس از ید یک گوشی لمسی و راه اندازی گوشی اندروید خود، اولین چیزی که برای شما مهم خواهد بود مدیریت فایل های شماست. به همین منظور نرم افزار هایی برای کاربرانی که گوشی روت شده دارند ساخته شده است تا در مدیریت فایل ها به آنها کمک کرده باشد. در مرحله ی قبل از نصب تلگرام و اینستاگرام . رقابت فرهادی با پناهی، گدار و اسپایک لی در کن 2018 نشست خبری معرفی های راه یافته به جشنواره کن 2018 شامل بخش مسابقه، خارج از مسابقه، نوعی نگاه، نمایش های ویژه و نیمه شب از دقایقی پیش (ساعت 11 صبح به وقت پاریس) به صورت زنده آغاز شده است. تی یری فرمو دبیر هنری و پی یر لسکور رییس جشنواره در نشست خبری امروز حضور دارند. فرمو با اعلام های بخش نمایش های ویژه معرفی های امسال را آغاز کرد. ویم وندرس ساز سرشناس آلمانی با جدیدترین ساخته خود «پاپ فرانسیس – مرد عمل» در بخش نمایش های ویژه امسال حضور دارد. ادامه مطلب... طرح کتاب خوان ماه در راستای معرفی کتب فا و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور اجرا می شود . به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، در راستای اجرای سیاست ها و شعار سال 1395 نهاد کتابخانه های عمومی کشور به عنوان سال خوا. معرفی کتاب های جویا مجد

ریاضی همیشه از دروس مهم در نزد دانش آموزان ایرانی بوده است. کلا اگر یک دانش آموز ریاضی بلدنباشد و مثلا ادبیاتش فوق العاده باشد از نظر خانواده های ایرانی یک جای کار می لنگد.
این حساسیت همیشه مورد توجه نشرهای کتب کمک درسی بوده است. یکی از این نشرها که اصل فعالیت خود را بر روی کتاب های ریاضی گذاشته است نشر جویا مجد است.
انتشارات جویا مجد چند سالی هست که جدی تر از پیش کار خودش را شروع کرده است. این انتشارات با نشر چند کتاب ریاضی با مدل های متفاوت حضور موفقی در میان کتاب های کمک درسی داشته است.
نویسنده تمام کتاب های انتشارات جویا مجد کریم کرمی است. کتاب های این انتشارات مختص پایه های هفتم، هشتم و نهم (متوسطه اول) است.
برای اطلاعات بیشتر اینجا http://tizland.ir/show/?id=4496 کلیک کنید
در این یادداشت، پایگاه خبری ین نیوز- مرجع اخبار نظام ی، به معرفی کارت ورود به جلسه و نحوه دریافت آن می پردازد.
مشاهده متن کامل در این یادداشت، پایگاه خبری ین نیوز- مرجع اخبار نظام ی، به معرفی کارت ورود به جلسه و نحوه دریافت آن می پردازد.
هزینه ثبت نام آزمون نظام ی



.


رشته فقه شافعی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته فقه شافعی در های تی روزانه صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته فقه شافعی ، ظرفیت این رشته در ها و دوره های مختلف و همچن.


رشته هوانوردی از زیرمجموعه های کنکور ریاضی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته هوانوردی در های تی روزانه صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته هوانوردی ، ظرفیت این رشته در ها و دوره های مختلف و همچنین .


رشته ضد تروریسم از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته ضد تروریسم در های تی روزانه صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته ضد تروریسم ، ظرفیت این رشته در ها و دوره های مختلف و ه.


رشته امنیت نرم از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته امنیت نرم در های تی روزانه صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته امنیت نرم ، ظرفیت این رشته در ها و دوره های مختلف و همچن. بیست و چهارمین نشست کتابخوان کتابخانه ای شهرستان قائمشهر در کتابخانه عمومی قائم آل محمد با حضور مسئول فرهنگی، کتابداران و جمعی از اعضا و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی برگزار گردید. در این نشست شش عضو فعال کتابخانه حدیثه عبدالرحمانی با معرفی کتابحتی خورشید گریه کرد ،هستی قرب. با سلام خدمت همکاران محترم قبل از شروع س حصیلی مطمئن باشید که از دوره های قبلی کار انجام نگرفته نداشته باشید به خاطر وجود امتحانات مهر ماه معمولا تا اواسط مهر ماه کارهای دوره قبلی طول می کشد وقتی امتحانات تمام شد و اعلام فارغ حصیلی انجام دادید و ارسال اطلاعات انجام دادید و در . دایره زیر معرفی کتاب دایره می باشد:



توی اوج بی حوصلگی هم میشه چرخ زد، بله چرخ زد نه توی خیابان و توی گرما و زیر آفتاب داغ تابستان، می توان توی فروشگاه اینترنتی کتابم کو چرخ زد. میان کتاب های خوب گشت که حوصله را جا می آورد و خستگی درس را در می کند. یک عالم کتاب در سایت کتابم کو منتظر شماست. کتاب های خوب و برگزیده ای که ارزش خواندن دارند.
پس چرخ بزن !!تا دیر نشده چرخ بزن!!

دایره


کلمات کلیدی : نشر آفرینگان معرفی کتاب کتابهای کودک و نوجوان کتاب کودک و نوجوان نشر کودک بهترین کتاب های کودک ید اینترنتی کتاب کتابم کو سید نوید سید علی اکبر

منبع دریافت این مطلب : فروشگاه اینترنتی کتابم کو
مصرف اسموتی های معرفی شده در این بخش از ابتلا به آ ایمر جلوگیری می کند.

لینک خبر




در فضای مجازی به دلیل جاذبه بصری فراوان این نوع وب سایت ها، می توان انواع مدل های طراحی سایت گالری طلا و جواهرات را مشاهده کرد. اطلاعاتی که در هر یک از این نوع وب سایت ها قابل مشاهده است، از برخی جهات با هم متفاوت است که بسته به نوع فعالیت هر ب و کار، سبک های مختلفی خواهند داشت. در. شماره 472 نشست کتابخوان کتابخانه ای روز 13 مهر ماه سال جاری ساعت 17 در کتابخانه عمومی بنت الهدی قوچان برگزارگردید. 6 نفر به معرفی کتابهای خوانده شده خود پرداختند . اسا می معرفی کنندگان کتاب : 1. نیره مهماندوست:کتاب از این همه جا ..... نوشته: تکین حمزه لو نشر: روشا 2. زهرا سلمانی: کتاب دای. این دوره آموزشی به مدت 3 روز (هر روز هشت ساعت-چهار ساعت صبح و چهار ساعت عصر-) در محل "آموزشگاه پارس اتوماسیون" برگزار می گردد، در طول کلاس کاراموزان با سیستم سروو درایو های دلتا سری asda-a2 کار های عملی و اموزشی را پیاده سازی میکنند، سرفصل کلاس به نحوی تدوین شده است که تمامی نکات و اصول سرو درایو ها بیان می شود و پس از طی این دوره کاراموز باید قادر باشد هر سروو درایوی که در رده بندی سروو درایو های صنعتی(مانند سروو های دلتا، تک، ال اس مکاپیون،تکو،لنز و ... ) می باشد را راه اندازی کند.
اه دوره:


اشنایی کاراموز با سیستم های سروو موتور های صنعتی


توانمند سازی کاراموز برای اجرای پروژه های صنعتی


ایجاد توانایی برای کار با سروو موتور ها ی مختلف موجود در بازار


خلاصه ای از مطالب مطرح شده در این دوره:


مقدمه ای بر موتورهای الکتریکی درایو ها و اینورتر ها


معرفی سیستم های حلقه بسته و انکودر ها و انواع سیستم و کنترل


ساخت یک سروو موتور مجازیُ تحلیل عملکرد و بررسی فرمول های داخلی


معرفی سرو موتور و سروو داریو های صنعتی


معرفی انواع انکودر های صنعتی


معرفی انواع ووردی و وجی های صنعتی و نحوه سیم کشی انها


نحوه سیم بندی سرو های مختلف و اجرای سخت افزاری انها


معرفی قابلیت های سرو موتور های صنعتی


بررسی مد position در سرو موتور ها با کنترلر های مختلف


بررسی مد speed بصورت داخلی و خارجی


بررسی مد torque بصورت داخلی و خارجی


معرفی شبکه های صنعتی و سپس شبکه سروو درایو ها


بررسی خطاها و الارم ها در سروو درایو ها


کنترل سروو موتور با plc و با hmi از طریق شبکه


تعریف و پیاده سازی پروفایل های مختلف position control و motion control


اجرای عملی همه موارد بالا با سرو موتور دلتا سری asd-a2


انتظارات دوره:
در پایان این دوره انتظار داریم که کاراموز قادر باشد علاوه بر کار با سرو های برند دلتا، با هر برندی که در بازار ایران موجود می باشد و در رده سیستم های سروو موتور با کاربرد عمومی می باشد کار کند و از آن در صنعت استفاده کند.
جهت ثبت نام در کلاس و یا دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت آموزشگاه پارس اتوماسیون مراجعه نمایید و یا اینجاکلیک کنید.

مدرس : علی رضا سرایانی سلام دوستان
اگر قصد ید دستگاه و یا تصفیه آب خانگی دارید میتونید تا پایان ماه مبارک رمضان از فروشگاه اینترنتی هولیوان ید کرده و 10درصد تخفیف بگیرید.
همچنین در این سایت مقالات خوبی وجود داره که به برخی از اون مقاله ها اشاره میکنم که امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه و کارگشا.
مقاله . تگ مدادی am-rf
نوع تکنولوژی :am و rf
نوع تگ: مدادی
پاسخ گویی: 2.8 و 58 مگاهرتز
معرفی تگ مدادی بند دار
تگ مدادی (پنسیل) بند دار am و rf در دو رنگ سفید و مشکی در بازار موجود است. این تگ مناسب برای استفاده در کیف و کفش، کالاهای کوچک و بند دار می باشد. از کالاهای مرتبط با این تگ فروشگاهی می توان به تگ گلفی و تگ صدفی اشاره کرد.
معرفی تگ مدادی بند دار
در ادامه به معرفی تگ مدادی بند دار باید گفت که بازه ی تگ مدادی برای سیستم های rf و am به ترتیب 8.2 و 58 است. از نظر کارشناسان ایده برتر ید تگ مدادی با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه می باشد.
تگ مدادی بند دار am و rf
تگ مدادی بند دار am و rf از جنس پلاستیک فشرده است. اندازه ی تگ آن 60 میلی متر است. جهت ب اطلاعات بیشتر درباره قیمت تگ جوهری با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی اسکنر ف فتوکپی

مواد مصرفی کارتریج جوهرشارژ تونرشارژ فوم رول رول درام بلید


تجهیزات آموزشی نمایش پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور برد هوشمند کیت هوشمند با محافظ دیتا پروژکتور


تجهیزات فروشگاهی کاغذ دکن اسکناس شمار پرینتر pvc صندوق فروشگاهی بارکدخوان لیبل پرینتر فیش پرینتر پرفراژچک


سیستم ها امنیتی دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته دام دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته با لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته


لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته دستگاه dvr دستگاه nvr


دستگاه دی وی آر 4 کانال دستگاه دی وی آر 8 کانال دستگاه دی وی آر 16 کانال دستگاه دی وی آر 32 کانال


دستگاه ان وی آر 4 کانال دستگاه ان وی آر 8 کانال دستگاه ان وی آر 16 کانال دستگاه ان وی آر 24 کانال دستگاه ان وی آر 32 کانال


کامپیوتر کامپیوتر all in one مانیتور
فایل ورد قابل ویرایش
فهرست مطالب:
عنوان
1- مقدمه
2- بیان مسأله
3- بیان اه
4- بیان فرضیات
5- مطالعه پیشینه
6- گفتگو با یک موسیقیدان
7- تعریف مفاهیم اساسی موسیقی
8- تعریف سبکهای موسیقی
9- ابزار جمع آوری اطلاعات
10- روش تحقیق
11- معرفی جامعه
12- معرفی نمونه
13- تعاریف عملیاتی
14- ج زمانبندی و بودجه بندی
15- فهرست منابع

مقدمه
موسیقی یکی از هدفهای زیباست که از ابتدای خلقت در نهاد طبیعت مستور بوده . آهنگ مرغان خوش نوا، وزش باد و حرکت برگ درختان، لغزش آب جویباران و ریزش آبشارها موسیقی ابتدائی بشر و اولین آموزگار انسان در آموختن این هنر بوده است.
موسیقی زبانی است که انسان به یاری آن می توان


لینک :
مقاله آشنایی با موسیقی و نت ها




مقاله آشنایی با موسیقی و نت ها ? کانال تلگرامی 2020 حالا ی ال و چند روز است که حضور خود را اعلام کرده و در همین مدت لطف دوستان آن را برقرار نگه داشته است.
تا یک جایی واقعا اصلا مایل نبودم بجز مطالب خودم، پست دیگری در کانال قرار بدهم، به واقع کانال صرفا شامل مطالب من که بازتاب فعالیت های من و گروه هایی که با آنها . http://www.talaee.ir/dl/04_namavaran.pdf فرهنگ نامه نام آوران 400 صفحه تمام رنگی چاپ: پنجم ویرایش دوم قیمت: 400000 ریال کتاب برگزیده سال 1388 فرهنگ نامه نام آوران، به منظور آشنایی با چهره های سرشناس تاریخ ایران و جهان ( ان، حکیمان، مصلحان، حاکمان، سیاست مداران، نویسندگان، شاعران، هنرمندان، کاشفان، م. درسومین روز ازاجرای فعالیتهای دهه ی مبارکه ی فجر مرکز شماره دو سقز هشتاد نفر از دانش آموزان دبستان بهاران در ساعات مجزا مهمان برنامه های این مرکز بودند ، قصه گویی قصه های انقلاب ، کارگاه کاردستی ، کارگاه ادبی نامه ای به ی غواص ، معرفی کتابهایی پیرامون انقلاب ی ایران ، معرفی شخصیت و آثار ( ره ) ، آموزش گل لاله بعنوان نمادی از خون شهیدان ، معرفی نقشه ی ایران با اجرای طرح ایران شناسی استان ها و پخش نواها و سرودهای انقل از جمله فعالیتهای اجرایی سومین روز فعالیتهای دهه ی فجر بود که با هدف آشنا ساختن ک ن با آرمان های انقل و ترویج فرهنگ میهن دوستی برای ک ن به اجرا در آمد :
















رشته زبان آلمانی از زیرمجموعه های کنکور زبان در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته زبان آلمانی در های تی روزانه و غیرانتفاعیصورت می گیرد . البته در رشته زبان آلمانی آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه. با سلام هر چه بیشتر ، قسم بخوریم تا حرفمان را ثابت کنیم باور دیگران را نسبت به خود کاهش داده ایم ساده بگوییم راست بگوییم pocket mine 3 v3.11.0 + mod – بازی جدید و محبوب معدنچی گنج 3 اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول نامحدود) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاینpocket mine 3 نسخه سوم از بازی محبوب و معروف “معدنچی گنج” در سبک بازیهای آرکید از استودیوی بازی سازی roofdog games برای دستگاه های اندروید است که ساعت ها پیش به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شد و باز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم همزمان با انتشار ان را حضور شما دوستداران بازیهای خاص معرفی کنیم و برای ساعت ها و شاید هم روزها سرگرم تان کنیم! در این نسخه از بازی معندنچی گنج که تحت عنوان “pocket mine 3” عرضه شده است، همانند نسخه پیشین شما در نقش یک معدنچی گنج هستید که می بایست بیش از 10 جزیره مختلف را برای جمع آوری طلا، جواهرات و الماس ها حفاری کنید و کارت های گنجانده شده در سطوح را جمع آوری نموده و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید! امکان سفارشی سازی معدنچی نیز در بازی فراهم شده است که می توانید با انواع آیتم های مختلف به سفارشی سازی شخصیت اصلی بازی بپردازید. اگر به بازی های کم حجم اندروید علاقه دارید و دوست دارید یکی از زیباترین بازی های آرکید اندروید را تجربه کنید به هیچ وجه pocket mine 3 را از دست ندهید! pocket mine 3 با می توان از زیباترین و خاص ترین بازیهای آرکید معرفی شده برای اندروید معرفی کرد! ادامه مطلب... pocket mine 3 v3.9.1 + mod – بازی جدید و محبوب معدنچی گنج 3 اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول نامحدود) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاینpocket mine 3 نسخه سوم از بازی محبوب و معروف “معدنچی گنج” در سبک بازیهای آرکید از استودیوی بازی سازی roofdog games برای دستگاه های اندروید است که ساعت ها پیش به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شد و باز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم همزمان با انتشار ان را حضور شما دوستداران بازیهای خاص معرفی کنیم و برای ساعت ها و شاید هم روزها سرگرم تان کنیم! در این نسخه از بازی معندنچی گنج که تحت عنوان “pocket mine 3” عرضه شده است، همانند نسخه پیشین شما در نقش یک معدنچی گنج هستید که می بایست بیش از 10 جزیره مختلف را برای جمع آوری طلا، جواهرات و الماس ها حفاری کنید و کارت های گنجانده شده در سطوح را جمع آوری نموده و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید! امکان سفارشی سازی معدنچی نیز در بازی فراهم شده است که می توانید با انواع آیتم های مختلف به سفارشی سازی شخصیت اصلی بازی بپردازید. اگر به بازی های کم حجم اندروید علاقه دارید و دوست دارید یکی از زیباترین بازی های آرکید اندروید را تجربه کنید به هیچ وجه pocket mine 3 را از دست ندهید! pocket mine 3 با می توان از زیباترین و خاص ترین بازیهای آرکید معرفی شده برای اندروید معرفی کرد! ادامه مطلب... pocket mine 3 v3.9.0 + mod – بازی جدید و محبوب معدنچی گنج 3 اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول نامحدود) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاینpocket mine 3 نسخه سوم از بازی محبوب و معروف “معدنچی گنج” در سبک بازیهای آرکید از استودیوی بازی سازی roofdog games برای دستگاه های اندروید است که ساعت ها پیش به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شد و باز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم همزمان با انتشار ان را حضور شما دوستداران بازیهای خاص معرفی کنیم و برای ساعت ها و شاید هم روزها سرگرم تان کنیم! در این نسخه از بازی معندنچی گنج که تحت عنوان “pocket mine 3” عرضه شده است، همانند نسخه پیشین شما در نقش یک معدنچی گنج هستید که می بایست بیش از 10 جزیره مختلف را برای جمع آوری طلا، جواهرات و الماس ها حفاری کنید و کارت های گنجانده شده در سطوح را جمع آوری نموده و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید! امکان سفارشی سازی معدنچی نیز در بازی فراهم شده است که می توانید با انواع آیتم های مختلف به سفارشی سازی شخصیت اصلی بازی بپردازید. اگر به بازی های کم حجم اندروید علاقه دارید و دوست دارید یکی از زیباترین بازی های آرکید اندروید را تجربه کنید به هیچ وجه pocket mine 3 را از دست ندهید! pocket mine 3 با می توان از زیباترین و خاص ترین بازیهای آرکید معرفی شده برای اندروید معرفی کرد! ادامه مطلب... pocket mine 3 v3.8.0 + mod – بازی جدید و محبوب معدنچی گنج 3 اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول نامحدود) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاینpocket mine 3 نسخه سوم از بازی محبوب و معروف “معدنچی گنج” در سبک بازیهای آرکید از استودیوی بازی سازی roofdog games برای دستگاه های اندروید است که ساعت ها پیش به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شد و باز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم همزمان با انتشار ان را حضور شما دوستداران بازیهای خاص معرفی کنیم و برای ساعت ها و شاید هم روزها سرگرم تان کنیم! در این نسخه از بازی معندنچی گنج که تحت عنوان “pocket mine 3” عرضه شده است، همانند نسخه پیشین شما در نقش یک معدنچی گنج هستید که می بایست بیش از 10 جزیره مختلف را برای جمع آوری طلا، جواهرات و الماس ها حفاری کنید و کارت های گنجانده شده در سطوح را جمع آوری نموده و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید! امکان سفارشی سازی معدنچی نیز در بازی فراهم شده است که می توانید با انواع آیتم های مختلف به سفارشی سازی شخصیت اصلی بازی بپردازید. اگر به بازی های کم حجم اندروید علاقه دارید و دوست دارید یکی از زیباترین بازی های آرکید اندروید را تجربه کنید به هیچ وجه pocket mine 3 را از دست ندهید! pocket mine 3 با می توان از زیباترین و خاص ترین بازیهای آرکید معرفی شده برای اندروید معرفی کرد! ادامه مطلب...




کلینیک زیبایی , لیست کلینک های زیبایی در تهران , مرجع معرفی کلینیک زیبایی , آدرس کلینیک زیبایی در شمال تهران , شماره تلفن کلینیک زیبایی در غرب تهران , لیست کلینیک زیبایی در شهرک غرب و ظفر و سایر مناطق تهران و سراسر ایران معرفی برترین های زیبایی









مر. در تاریخ 24 اسفند ماه 95 آ ین جلسه نشست کتابخوانی با حضور تعدادی از اعضای فعال در کتابخانه شهید جاویدی فسا برگزار گردید که در این جلسه 8 نفر به معرفی کتابهای مطالعه شده پرداختند. عناوین کتاب های معرفی شده عبارتند از : 1- خودی نشان بدهید نوشته علی محمد صالحی معرفی شده توسط مسعود رحی.


رشته سینما از زیرمجموعه های کنکور هنر در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته سینما در های تی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) وغیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته سینما آزاد ی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه . به نام خداوند بخشنده و مهربان
با عرض سلام خدمت عزیزانی که قصد یاد گیری هنر موسیقی را دارند در این مجموعه قصد داریم به معرفی کتاب ها و نحوه ی استفاده از ان ها را به شما هنرجویان گیتار پاپ اموزش دهیم
معرفی افزونه های رزواسیون
در طراحی سایت های مختلف گاهی شما نیاز به یک سیستم جهت نوبت دهی دارید.معمولا در طراحی سایت های هتل وپزشکی کیلینیک ها وهمایش ها برای نوبت دهی و رزرو می توانید از افزونه هایی در سایت استفاده نمایید.
معرفی افزونه رزرواسیون appointment booking
یکی از این افزون. ال جی lg برندی معتبر و نام آشنا در عرصه کالاهای دیجیتال مثل انواع مانیتور، مانیتور صنعتی، قطعات کامپیوتر و ... است. همچنین در زمینه تجهیزات گیمینگ نیز، محصولات قدرتمندی را وارد بازار کرده است. این شرکت اخیرا مانیتورهای مخصوص بازی خود را که در ابعاد 27 و 32 اینچ طراحی شده بود، معرفی کرد. این دو مانیتور گیمینگ، از سری محصولات gk ال جی بوده و با نرخ نوسازی بسیار سریع طراحی شده اند. مانیتور ال جی 27gk750f با نرخ نوسازی بیشتر از 144 هرتز که قابلیت افزایش تا سرعت 166 هرتز را دارد و مانیتور ال جی 32gk850g با نرخ نوسازی 240 هرتز تولید شده اند.
حتما بخوانید: فاکتورهای مهم در ید مانیتور
معرفی و بررسی مانیتورهای گیمینگ ال جی سری gk
معرفی و بررسی مانیتورهای گیمینگ ال جی سری gk
مانیتور گیمینگ ال جی مدل 32gk850g، یک مانیتور ایده آل برای گیمرهای حرفه ای و افرادی است که دوست دارند اجرای بازی را با تصاویر روان و سریع تجربه کنند.نمایشگر 32 اینچی ال جی با رفرش ریت 240 هرتز و به دلیل بهره گیری از فناوری g-sync انویدیا، حرکات گرافیکی را بدون مکث و روان نمایش می دهد. لازم به ذکر است که این نمایشگر qhd بوده و وضوح تصویر آن 2560*1440 پی ل می باشد. روشنایی تصویر این مدل مانیتور گیمینگ ال جیlg، میزان 350 نیت است. جالب تر اینکه ، این مانیتور گیمینگ قابلیت ویژه ای برای اجرای بازی ها با نوردهی کروی دارد به این ترتیب که یک منبع نور led در پشت دستگاه قرار داده شده است و با تابش یک پرتو ملایم، اجرای بازی را به واقعیت نزدیک تر می کند. از دیگر قابلیت های منحصر به فرد مانیتور گیمینگ ال جی مدل gk850g، می توان به وجود تثبیت کننده مشکی اشاره کرد که باعث افزایش وضوح تصویر می شود. در ادامه معرفی و بررسی مانیتورهای گیمینگ ال جی سری gk، به بیان خصوصیات مانیتور گیمنیگ مدل gk750f می پردازیم. در نمایشگر 27 اینچی ال جی مدل gk750f، تکنولوژی freesync ای ام دی amd به کار رفته است. نرخ رفرش ریت بالای این مانیتور، باعث کاهش یافتن بلور شدن حرکات 1 میلی ثانیه ای می شود. این مانیتور دارای قابلیت های نظیر black stabilizer، dynamic action sync و crosshair است که باعث می شود سوژه در مرکز صفحه نمایش قرار بگیرد و دقت بازی خصوصا در بازیهای تک نفره به میزان قابل توجهی افزایش یابد.
حتما بخوانید: بررسی g-sync و free sync در مانیتورها (1) در روز آزاد سازی هویزه مرکز اروندکنار جهت گرامیداشت این روز با دعوت از دبستان دخترانه خدیجه کبری این روز را گرامی داشت. برنامه های اجرایی در این روز شامل: 1.معرفی شهرستان هویزه 2.معرفی ایام ووقایع آن روز 3.معرفی شخصیت سهام ، دانش اموز قهرمان هویزه 4.معرفی کتابهای طنزدر زمینه جنگ به مناسبت هفته ت وگرامیداشت یادوخاطره شهیدان رجایی وباهنر نشست کتابخوان درکتابخانه مسجدجامع برگزار گردید.دراین نشست تجربه خواندن کتابهای به اشتراک گذاشته به شرح ذیل می باشد. 1. مرجان شجاعی :کتابدار، معرفی کتاب زندگی شهید باهنر 2.شیرین رضایی :عضو، معرفی کتاب درخت زندگی 3.اعظم ت.

معرفی اولین همایش اقتصاد و کارآفرینی ( ب و کار) در حوزه زبان های خارجی

امروزه همایش های علمی، یکی از ابزارهای کارآمد است که بستر لازم را برای تبادل اطلاعات و همچنین به روز تجربیات علمی فراهم می سازند. از سوی دیگر حوزه زبان های خارجی و بحث پیرامون ب و کار در این حوزه از موضوعاتی است که کمتر بدان پرداخته شده است. پردیس فناوری کیش با همکاری تهران بر آن است تا در این راستا گام برداشته و برای ایجاد زمینه مناسب در کارآفرینی و ب و کار در حوزه های خارجی اقدامی علمی و عملی نماید.
بدین منظور از کلیه مترجمین، اساتید ی، علاقمندان، صاحبنظران، محققان و دانشجویان به منظور شرکت در این گردهمایی بزرگ علمی دعوت به عمل می آید.

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک نمایید. گروه تواشیح منتخب دانشجوئی ((شمیم وصال)) استان یزد چون سنوات گذشته هر مدت یکبار بنا به نیاز گروه فراخوان جذب اعضای جدید و توانمند و باتجربه را در سال 95 به همراه داشت که بدین ترتیب اعضای جدید و نخبگان عرصه مسابقات قرآنی دانشجوئی استان به جهت همراهی در برنامه ها و مسابقات سال95 به . معرفی و 10برنامه برتر اندروید سال 2017 (top 10 apps) معرفی و 10 اپلیکیشن برتر اندرویدی سال 2017 در top 10 apps مشروح.در این پست از top 10 apps مشروح بهترین اپلیکیشن های سال 2017 رو بهتون معرفی میکنیم با top 10 مشروح همراه باشید. 1- معرفی و گوگل پلی سرویس خدمات گوگل اندروید (google play services v11.5.09) 2- معرفی و روت اندروید با یک کلیک + نسخه ویندوز (iroot v3.4.5 و kingo root v4.3.1) 3- معرفی و اینستاگرام اندروید + اینستاگرام پلاس (instagram v13.0.0.6.91 ) 4- معرفی و جدیدترین نسخه تلگرام اندروید (telegram v4.3.0) 5- معرفی و سایجیک اندروید + نقشه جدید ایران (sygic gps v17.2.11) 6- معرفی و بازی آسف 8 + مود + نسخه آفلاین برای اندروید (asphalt 8 airborne v3.2.0q) 7- معرفی و بهترین اینترنت منیجر برای اندروید (a nced manager pro v5.1.2) 8- معرفی و ابزار تقلب در بازی های اندروید (xmodgames v2.3.5) 9- معرفی و بازی کلش اف کلنز اندروید + کلون + مود (clash of clans v9.105.10 ) 10- معرفی و برنامه وین رار برای اندروید (rar for android v5.50 premium build 45 fina) www.mashrooh.com