معرفی آثارشهیدمطهری - اخبار روز

سام ذوالفقاری کلاس دوم مدرسه شاهد شهرستان زابل
نشست کتاب خوان کتابخانه ای دیماه
نشست کتاب خوان کتابخانه ای دیماه

شماره نشست: 19 شهرستان : زنجان کتابخانه : فرهیختگان سهرین ماه برگزاری دی ماه
عنوان کتاب: کله پوک و عاقل نویسنده کتاب : عبدالرحمان دیه جی ناشر : افق
محل نشر : تهران موضوع: افسانه های عامه و قصه های ترکمنی معرفی کننده : سیده مریم محمدی
معرفی کوتاه:کتاب کله پوک و عاقل که برای رده سنی ب و ج گردآوری شده است شامل 20 افسانه ترکمنی میباشد که به زبان فارسی ترجمه شده است از جمله عناوین این 20 افسانه یک وجبی و سگش / کله پوک و عاقل / قصر دیوها / اسب دریایی / موش حریص / مار چهل سر و افسانه های دیگرمیباشد.
شماره نشست : 19 شهرستان : زنجان کتابخانه : فرهیختگان سهرین ماه برگزاری دی ماه
عنوان کتاب :مرد زنجیر و زندان:حضرت موسی کاظم(ع) نویسنده کتاب : مهدی مراد حاصل ناشر: منادی تربیت
محل نشر: تهران موضوع: سرگذشتنامه – هفتم معرفی کننده: مهدیس بیگدلی
معرفی کوتاه:نهمین کتاب از مجموعه "گذری بر زندگی چهارده معصوم (ع) "به زندگی نامه موسی کاظم (ع) اختصاص دارد .کتاب با اشاره ای به چگونگی ولادت و دوران کودکی و نوجوانی (ع) آغاز می شود، آن گاه از رویدادهای مهم آن زمان و اقدامات (ع) از جمله ماجرای اسماعیل و کتاب "مسائل "، دوران هارون الرشید، زندانی شدن مجدد، عبادت در زندان و سرانجام شهادت آن بزرگوار، از دیگر مطالب کتاب استمعرفی کوتاه:یکی بود، یکی نبود. هیچ نبود جز خدا که همه جا بود. سپس باران را برای زمین فرستاد و گل ها، درختان و حیوانات را پدید آورد. گوشی samsung galaxy j3 را می توان پنجمین محصول از خانواده گل ی جِی سامسونگ نامید. بعد از معرفی و عرضه گل ی اقتصادی j1 و سپس دو گوشی میان رده j5 و j7، سامسونگ گوشی j2 را معرفی کرد که از لحاظ فنی کمی بهتر از گل ی j1 بود. حال با نزدیک شدن یک ساله شدن گوشی های گل ی جِی، سامسونگ محصول جدید j3 را معرفی ک. این وبلاگ برای این ایجاد شد است که علاقه مند به بازیresident evil از ان لذت ببرند. بسمه تعالی تقویم اجرایی سالانه گروه آموزشی مشاوره شهرستان پاوه در سال تحصیلی 96- 95 ماه هفته تاریخ فعالیتهای پیشنهادی مهر اول 4/7/95 جلسه هماهنگی مشاوران (سازماندهی) معرفی سرگروه و مشاوران هسته دوم 11/7/95 بازدید از مدارس (وضغیت حضور مشاوران – تجهیزات اتاق مشاور) سوم 18/7/95 جلسه ماهانه. سرور اختصاصی آلمان

سرور مجازی ایران
١. همواره بایستى کوچکترها به بزرگتر ها معرفی گردند.
٢. افرادی که سطح علمی و شغلی پایینتری دارند ، به افراد مافوق معرفی می شوند.
٣. در سطوح مساوی شغلی و علمی، جوانان به مسن ترها معرفی می گردند.
٤. آقایان را به خانم ها معرفی کنید.
٥. میزبان بایستی میهمانان را معرفی کند .
٦. هنگام معرفی ، مجردها به متاهل ها معرفی میشوند.
٧. در معرفی ک ن و نوجوانان به جای اینکه بیان شود آقای.... خانم.... کافی است نام آنان را به کار برید.
٨. تا جایى که امکان دارد به ی نگویید چهره حضرتعالى به نظرم آشناست ولی اسم شما را به خاطر ندارم.
٩. در ضیافت و میهمانی های دوستانه ، باید تازه وارد توسط صاحبخانه به میهمانان معرفی گردد.
١٠. هنگامیکه آقایى به آقاى دیگری که نشسته است معرفی میشود ، فردى که نشسته است باید برخیزد.
ماه مبارک رمضان در کانون پرورش فکری بوکان :


همزمان با ماه مبارک رمضان ویژه برنامه ی ختم و جمع خوانی جزء سی قرآن مجید در کانون پرورش فکری بوکان به اجرا در آمد :
کوثر الماسی مسوول مرکز بوکان در سخنانی گفت : ماه مبارک رمضان به جهت نزول قرآن کریم در آن و ویژگی های منحصری که دارد در میان ماه های سال قمری برترین است ، نظر به این که قرآن کریم در ماه مبارک رمضان نازل شده و تلاوت آیات آن در این ماه فضیلت بسیاری دارد، مرکز بوکان نیز با اجرای فعالیتهای متعدد دینی دراین ماه بزرگ ، ک ن ونوجوانان را با ارزش های والای دینی آشنا می نماید ، وی برنامه های این مرکز را به شرح ذیل اعلام نمود : فضاسازی متناسب با ایام ماه مبارک رمضان ، ختم و جمع خوانی جزء سی قرآن مجید ، ب ایی جماعت و معرفی آداب خواندن و روزه داری ، قصه گویی قصص قرآنی سی روز سی قصه ی قرآنی ، برگزاری کارگاه سفالگری با موضوع : ساخت تسبیح ، آموزش کاردستی فرشته برای اعضای دختر و معرفی مکه و کعبه ی مقدس در قالب کاردستی برای اعضای پسر، معرفی مساجد و بازدید از مساجد طی ماه مبارک رمضان ، وی ژه برنامه ی دعا خوانی و ذکر گویی با عنوان (( اسماء مبارکه ی خدواند )) ، اجرای مسابقه ی قرآنی با عنوان سی روز - سی حدیث ، برگزاری کارگاه های آموزش احکام ، آشنایی با حدیث ، معرفی ایام شبهای مبارکه ی قدر ، برگزاری کارگاه ادبی (( روی ماه خدواند را ببوس )) ، برگزاری کارگاه نقاشی با موضوعات : سفره افطاری و سحری ، مسجد ، دعا و عبادت ، معرفی واقعه شهادت حضرت علی علیه السلام و معرفی حضرت المومنین علی علیه السلام ، برگزاری مسابقه ی اذان برای اعضای پسر ، معرفی شخصیتهای ی ، برگزاری کارگاه های بحث آزاد با موضوع : تذهیب نفس و دوری از گناه برای نوجوانان ، معرفی کتابهای مناسب دینی ، اجرای آیین معنوی اهدای صدقه با عنوان خیرین کوچک با اهدای وجه نقد اختیاری به صندوق صدقه کمیته امداد موجود در مرکز .

معرفی فرش اردکان و قالیشویی آن-اعلاشویی-قالیشویی-شستشوی فرش- قالیشویی آنلاین معرفی فرش اردکان و قالیشویی آن معرفی فرش اردکان و قالیشویی آن. حتما شما هم نام فرش اردکان را شنیده اید. در این مقاله قصد داریم به معرفی فرش اردکان و قالیشویی آن بپردازیم. این مقاله را تا انتها بخوانید تا بیشتر با فرش اردکان آشنا شوید. ادامه مطلب چهارمین نشست کتابخوان کتابخانه عمومی حضرت زهرا(س) کومله نشست 457 (شهریور 95) *شماره نشست: 457 *شهرستان : لنگرود * کتابخانه :حضرت زهرا(س) کومله *ماه برگزاری: شهریور95 *کتاب: اخلاق وحقوق خانواده * نویسنده: فاطمه بداغی * معرفی کننده: محمد رضا رجب خواه * ناشر: حدیث راه عشق * سال نشر: 1388 *موضوع: د. آدرس و معرفی کانال تلگرام عاشقانه داغ عشق کانال تلگرام داغ عشق یکی دیگر از بهترین کانال های عاشقانه تلگرام می باشد این کانال تلگرام با 518 ممبر در زمینه مطالب عاشقانه فعالی میکند و هر روز بروز می شود شما در صورت تمایل میتوانید عضو این کانال تلگرامی ما شوید و از مطالب ناب و بی نظی. سلام امروز میخوام بازی ی ماین کرافت رو معرفی کنم
ادامه مطلب... کتاب : قلعه حیوانات -نویسنده جورج ارول معرفی کنندخ خانم نگین ذبیح اللهی کتاب :دا - نویسنده سیده زهرا حسینی معرفی کننده خانم سحر محمدی کتاب : حسین آبروی همیشه تاریخ نویسنده عباس عطاری کرمانی معرفی کننده خانم زهره یوسفلی کتاب : سه کتاب نویسنده زویا پیرزاد معرفی کننده خانم ناهید ذ. صندلی کارمندی آرتمن sde
مکانیزم: تیلت و کلاجی
جنس کفی: چوب چند لایه
جک صندلی: کورس 12 سانتی
نوع چرخ: پلی آمید صنعتی با روکش pu
معرفی صندلی کارمندی آرتمن sde
معرفی صندلی کارمندی آرتمن sde
صندلی کارمندی مدل sde که دارا ارگونومی مناسب و طرحی چشم نوازی است از محصولات شرکت آرتمن می باشد و مناسب برای اکثر دفاتر اداری می باشد. این صندلی کارمندی قابل ارائه با مکانیزم تیلت و کلاجی می باشد.
در ادامه معرفی صندلی کارمندی آرتمن sde باید گفت که پایه ها و پنج پر از جنس کروم بوده و دارای طراحی زیبا و چشم نواز می باشد. از صندلی کارمندی آرتمن sde در ادارات تی، آموزشگاه ها، دفاتر تی، شرکت ها و ارگان های اداری استفاده می شود.
معرفی صندلی کارمندی آرتمن sde
طراحی و کیفیت صندلی کارمندی آرتمن artman sde
در صندلی کارمندی آرتمن sde از جک با کورس 12 سانتی برای تنظیم ارتفاع استفاده می شود. همچنین چرخ های این صندلی کارمندی دارای روکش pu می باشد که موجب بی صدا شدن و بدون لرزش بودن صندلی در هنگام جا به جایی می شود.
طراحی و کیفیت صندلی کارمندی آرتمن artman sde
در مورد طراحی و کیفیت صندلی کارمندی آرتمن artman sde باید بگوییم که این صندلی اداری با ابعاد 60*97 و وزن 16 کیلوگرم دارای کفی از جنس چوب جند لایه می باشد. از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و ید صندلی کارمندی sde با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.
صندلی کارمندی آرتمن artman sde
صندلی کارمندی آرتمن artman sde
صندلی کارمندی آرتمن artman sde دارای دسته هایی با روکش انتگرال بهداشتی می باشد. ابر فوم این صندلی کارمندی از نوع فوم سرد است. لازم به ذکر است که صندلی کارمندی sde دارای گارانتی سه ساله شرکت آرتمن می باشد.
شما می توانید جهت ب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت صندلی کارمندی با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

معرفی باغ تالار نیکان
یکی از باشکوه ترین باغ تلار های احمد آباد مستوفی باغ تالار نیکان است که در مساختی بالغ بر یک و نیم تار بنا شده است و دارای ظرفیت 150 تا 1500 مهمان را دارد . در اصل می توان باغ تالار نیکان را یکی از مجللترین باغ های عروسی تهران بشمار بیاوریم که دارای محوطه . معرفی شرکت: شرکت بیمه پاسارگاد متعلق به گروه مالی بانک پاسارگاد می باشد و از سال ١٣٨٥ با مجوز رسمی از بیمه مرکزی ج.ا.ا. شروع به فعالیت بیمه ای نموده است. در حال حاضر بنابه انتخاب بیمه مرکزی به عنوان بیمه برتر کشور از لحاظ توانایی ایفای تعهدات، شفافیت در گزارش مالی و ٩٠٪‏ رضایتمن.با عرض سلام خدمت تمامی بازدید کنندگان محترم آن وب سایت، در این مجموعه مقالات طراحی سایت یعنی چی قصد داریم موارد زیر را در زمینه طراحی سایتبررسی کنیم:

تاریخچه طراحی سایت
ابزار ها و تکنیک های طراحی
مهارت ها و تخصص های مورد نیاز برای طراحی سایت
معرفی و بررسی نمای سایت ها (طراحی ظاهری وب سایت) از نظر نوع طراحی(طراحی رئالیسم، فلت)
معرفی و بررسی انواع زبان های برنامه نویسی در طراحی سایت (backend)
معرفی و بررسی انواع سیستم عامل های آماده سایت ساز
انواع صفحات مورد نیاز برای هرسایت
و سایر مواردی که باید درباره سایت ها بدانید

نقش سایت ها در زندگی روزانه
امروزه سایت ها به شکل کاملی در زندگی همگی ما نقش مهمی را ایفا کرده اند. کار هایی از قبیل: پرداخت های اینترنتی و تمامی تراکنش های بانکی، شبکه های اجتماعی، نقشه ها و مسیر یاب ها، تحقیقات، رد و بدل اطلاعات و… که اگر برای حتی یک ساعت نباشند زندگی خیلی از ما مختل شده و ضرر های سنگین و جبران ناپذیری به اقتصاد کشور ها، افراد و شرکت ها وارد میشود.

جهت خواندن ادامه مقاله برروی لینک زیر کلیک نمایید:تاریخچه طراحی سایتمعرفی سیستم moons 1500
این سیستم منابع پردازشی، ذخیره سازی و شبکه را در یک شاسی همگرا می کند. بدین معنی که درون یک شاسی 1500 می توان 45 سرور کارتریج قرار داد. هر کارتریج می تواند دارای 1 و یا 4 پردازنده باشد ( بسته به کارتریج انتخ ) ، ضمن اینکه هر کارتریج دارای سیستم عامل مستقل از کارتر. شرکت گیتی پسند معرفی محصول آذین لوله مواد اولیه این محصول، کوپلی پروپیلن راندوم تیپ ۳ با نام اختصاری pprc type۳ بوده که از تولید کنندگان معتبر جهانی تهیه می شود .مواد اولیه این محصول پس از تست و تایید شدن در پروسه تولید قرار گرفته و محصولات در مراحل کنترل اولیه ، حین فرایند و کنترل .
پاو وینت بررسی مرمت خانه طبیب زاده اصفهان -98 اسلاید + هدیه
پاو وینت بررسی مرمت خانه طبیب زاده اصفهان فهرست 1- رشد تاریخی شهر اصفهان . 2- استان اصفهان از دیر باز . 3- اصفهان در سالهای قبل از . 4- نقش اقلیم در پیدایش ای قدیمی . 5- اصفهان در دوره ی قاجار از نگاه سیاحان . 6- شناخت جغرافیا یی اصفهان . a 7- اقلیم اصفهان . 8- محله در دشت اصفهان . 9- موقعیت کلی بنا . 10- دسترسی ها به بنا . 11- شناخت سازه ای بنا . 12- معرفی مصالح . 13- معرفی فضاها و بررسی آسیب های فضاها . 14- بررسی نماها و آسیبهای نماها و را ارهای پیشنهادی ...

دریافت فایل
بیست و چهارمین نشست کتابخوان کتابخانه ای شهرستان قائمشهر در کتابخانه عمومی قائم آل محمد با حضور مسئول فرهنگی، کتابداران و جمعی از اعضا و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی برگزار گردید. در این نشست شش عضو فعال کتابخانه حدیثه عبدالرحمانی با معرفی کتابحتی خورشید گریه کرد ،هستی قرب.


رشته موزه از زیرمجموعه های کنکور هنر در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته موزه در های تی روزانه صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته موزه ، ظرفیت این رشته در ها و دوره های مختلف و همچنین های پذیرنده رشت. اولین نشست کتابخوان درتاریخ30/2/95باحضوراعضای کودک ودرمحل کتابخانه عمومی الغدیربولاماجی برگزارشد. دراین نشست تعداد6عنوان کتاب به شرح ذیل معرفی شده: 1-کتاب ان وقصه هایشان،معرفی توسط خانم نرگس مظفری 2-کتاب خبرهدهد،معرفی توسط خانم مهسامظفری 3-کتاب بره کوچولونجات می دهد،معرفی توس. پایگاه خبری معدن نیوز – در نمایشگاه اختصاصی ایران در رم که هفته گذشته با حضور سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، شرکت ملی صنایع مس ایران و دیگر شرکت های مهم بخش معدن و صنایع معدنی کشورمان افتتاح شد، توانمندی های صنعت مس ایران به سرمایه گذاران ایتالیایی. اولین اهداکنندگان جوایز گلدن گلوب امسال معرفی شدند انجمن مطبوعات خارجی هالیوود اولین فهرست اهداکنندگان جوایز هفتاد و پنجمین جوایز گلدن گلوب را اعلام کرد. اسامی چهره های سرشناس سینمای امریکا و دنیا از جی. کی. سیمونز (برنده جایزه گلدن گلوب 2015 برای «ویپلش») گرفته تا هیو گرنت (برنده جایزه گلدن گلوب 1995 و نامزد چهار جایزه)، ایزابل هوپر (برنده جایزه گلدن گلوب 2017 برای «او») و ریکی مارتین و ست روگن در میان فهرست اولیه به چشم می خورد. ادامه مطلب... معرفی غذاهای تایلند

کشور تایلند کشوری است که به دلیل طبیعت زیبا ، بکر و منحصر به فردش بسیار مورد توجه گردشگران تور تایلند در سراسر جهان ، بخصوص ایرانیان قرار گرفته است .
جدا از این که هر شخصی به چه علتی این کشور را برای سفر و تفریح انتخاب کرده است ، چیزی که در همه سفرها در همه انسانها مشترک است ، غذا و خوراکی های محلی و متفاوت آن منطقه می باشد .
این که در سفرتان چه غذاهای محلی را امتحان می کنید بدون شک در خاطرات و تجربه های خوبتان از آن شهر یا کشور به یادگار خواهد ماند .

با معراج گشت آسمان همراه باشید تا شما گردشگران تور تایلند را با برترین و پرطرفدارترین غذاهای تایلند آشنا سازیم .


مواد غذایی و خوراکی های تایلند به مزه ها و رایحه های عجیب و غریب شهرت دارد

ادامه مطلب... cookie cats blast – انفجار گربه های کلوچه خور سری جدیدی از بازی معروف و دوست داشتنی “کوکی کتز” از استودیوی بازیسازی tactile games برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه برای اولین بار در ایران حضورتان معرفی گردیده و پیش روی شماست! پیش تر، دو نسخه از سری بازیهای گربه های عشق کلوچه با نام های cookie cats و cookie cats pop را معرفی کردیم که با است ادامه مطلب... cookie cats blast – انفجار گربه های کلوچه خور سری جدیدی از بازی معروف و دوست داشتنی “کوکی کتز” از استودیوی بازیسازی tactile games برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه برای اولین بار در ایران حضورتان معرفی گردیده و پیش روی شماست! پیش تر، دو نسخه از سری بازیهای گربه های عشق کلوچه با نام های cookie cats و cookie cats pop را معرفی کردیم که با است ادامه مطلب... با سلام مهربان که باشی روزت زیباست آ سمان رنگ دیگری دارد مهربان باش مهربانی رسم قشنگ دلهای پاک است «امپراتور جهنم» محصول انجمن سینمای دفاع مقدس است، ولی به نام سازمان اوج معرفی شد!محمدحسین نیرومند مدیرعامل سابق انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس امروز از حل شدن این انجمن پر سابقه سینمایی در سازمان اوج انتقاد کرد و گفت برخی به دلایل مختلف مانع فعالیت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس شدند و هیچ هم در رابطه با این موضوع مهم صحبتی به میان نمی آورد. در روز های اخیر رسانه ها «امپراتور جهنم» را که به جشنواره امسال راه یافت، به عنوان یکی از تولیدات سازمان اوج معرفی د. مرور اخبار سال گذشته نشان می دهد این با حمایت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس تولید شد. ادامه مطلب... از ابتدای هفته ی وحدت با معرفی شخصیت معرفی کتابهای موجود در مورد وزندگی ایشان معرفی نکات اخلاقی و مصداقهای عینی برای اعضا قصه گویی برای اعضای طرح کانون ومدرسه واعضای فعال مرکز در شیفت بعداز ظهر پرداخته شد.

معرفی پلاگین ملی پیامک برای دروپال
امروز می خواهیم یکی دیگر از افزونه های آزمایشگاه ملی پیامک، افزون? دروپال، را به شما عزیزان معرفی کنیم و مزایای آن را برایتان بر شمریم. شما می توانید با مراجعه به قسمت آزمایشگاه وب سایت ملی پیامک، پلاگین دروپال و دیگر افزونه های مورد نیاز خود را نمایید. احتمالاً عده ای هم اکنون در حال مطالع? این مطلب هستند و این سوال برایشان به وجود آمده است که “drupal” چیست؟ پس بهتر است پیش از آنکه مزایای این افرونه را برای شما بیان کنیم، کمی در مورد دروپال برایتان توضیح دهیم. ادامه مطلب... هفته پژوهش در مجتمع شهید فرخی با حضور گرم و پرشور اعضا و دانش آموزان مدارس مختلف برگزار شد. در طول هفته چهار بازدید از مدارس داشتیم و یک روز ویژه پژوهش برای اعضای خودمان. برنامه های اجرا شده شامل : آموزش مراحل پژوهش در قا ، برگزاری کارگاه نجوم و ستاره شناسی ،انجام آزمایش علمی و ج.
خدای دروغین ...!!! دیده کارش با ی راه نمی افته رفته خودشو رسماً خدا معرفی کرده؛ البته بنده خدا دیده بعضی ها خودشون رو ، نایب حضرت زمانه حساب کرده،اینم گفته که نون تو اینه بزار خدا باشم؛
خدای دروغین ...!!! دیده کارش با ی راه نمی افته رفته خودشو رسماً خدا معرفی کرده؛ البته بنده خدا دیده بعضی ها خودشون رو ، نایب حضرت زمانه حساب کرده،اینم گفته که نون تو اینه بزار خدا باشم؛
این جلسه با معرفی کتاب های بینوایان(معرفی توسط فاطمه عباسی)، به قول پرستو(معرفی توسط مینا بارونی)، زندگی موفق(معرفی توسط زهرا عشوری) و چشم اسب(توسط شیلا مالملی) در مدرسه توانا برگزار شد و مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت. نویسنده:سعید صالحی ناشر: شهرآب موضوع: فلسفه هنر یکی از روش نترین واژ ههایی که دربار هی انسان امروز و جوامع امروزی م یتوان گفت واژ هی «تکثر » یا «تعدد » است؛ بدی ن معنی که در هیچی ک از دورا نهای گذشته، این همه نظری ههای مختلف در رابطه با انسان و جهان اطرافش وجود نداشته است. هنگامی . رقابت فرهادی با پناهی، گدار و اسپایک لی در کن 2018 نشست خبری معرفی های راه یافته به جشنواره کن 2018 شامل بخش مسابقه، خارج از مسابقه، نوعی نگاه، نمایش های ویژه و نیمه شب از دقایقی پیش (ساعت 11 صبح به وقت پاریس) به صورت زنده آغاز شده است. تی یری فرمو دبیر هنری و پی یر لسکور رییس جشنواره در نشست خبری امروز حضور دارند. فرمو با اعلام های بخش نمایش های ویژه معرفی های امسال را آغاز کرد. ویم وندرس ساز سرشناس آلمانی با جدیدترین ساخته خود «پاپ فرانسیس – مرد عمل» در بخش نمایش های ویژه امسال حضور دارد. ادامه مطلب... مهدی آذر یزدی الگوی تلاش و همت با دستانی خالی و شه ای بلند است که روز ادبیات کودک و نوجوان را به نام خودش ثبت کرده است . قصه های خوب برای بچه های خوب نمونه ای از شه ی خدمت به ک ن این مرزو بوم است که بتوانند پشتوانه ی ادبی سرزمین خودرا در ک و در دریای عمیق آن غواصی کنند برهمین اساس در. معرفی آثاروعقاید فرانک اوگری
معرفی آثاروعقاید فرانک اوگری
معرفی آثاروعقاید فرانک اوگری معرفی آثاروعقاید فرانک اوگری دیباچه   ...
دریافت فایل معرفی آثاروعقاید فرانک اوگری

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] شماره 472 نشست کتابخوان کتابخانه ای روز 13 مهر ماه سال جاری ساعت 17 در کتابخانه عمومی بنت الهدی قوچان برگزارگردید. 6 نفر به معرفی کتابهای خوانده شده خود پرداختند . اسا می معرفی کنندگان کتاب : 1. نیره مهماندوست:کتاب از این همه جا ..... نوشته: تکین حمزه لو نشر: روشا 2. زهرا سلمانی: کتاب دای.