مد قلعه - اخبار روز

ناوگروه نیروی دریایی در ماخاچ قلعه روسیه پهلو گرفت

؛ناوگروه نیروی دریایی شامل ناوشکن دماوند و ناو موشک انداز پیکان واردآب های خزری روسیه شد و در بندر ماخاچ قلعه پهلو گرفت.
ب ایه برنامه اعلام شده، فرماندهان نظامی ایران در این سفر دریایی با فرماندهی نیروی دریایی خزر روسیه و واسیلیف رئیس جمهوری داغستان دیدار و مذاکره خواهند کرد.
این دومین حضور ناوهای های ایرانی در سال 2017 است و پیشتر فصل بهار چنین برنامه ای انجام شده بود. سرمربی تیم تراکتورسازی می گوید: حرف از نتیجه نگرفتن تراکتورسازی طنز تاریخ است. ادامه: طنز تاریخ از نگاه قلعه نویی روسیه، این کشور پهناور دارای جاذبه های گردشگری فوق العاده ای است. البته گفتنیست که ید تور گردشگری روسیه برای همه ی افراد میسر نیست، چرا که این تور در زمره ی تورهای گردشگری لو و گرانقیمت محسوب می شود.

انی که شانس ید تور روسیه را دارند، می توانند ازشهر سن پترزبورگ که یکی از معروف ترین ای روسیه هست دیدن کنند.

این شهر در دهانه ی خلیج فنلاند در دریای ب یک قرار گرفته است که زمانی به وسیله ی تعداد زیادی دژ محافظت می شد. بیشتر این دژ ها اطراف جزیره کوتلین ‏kotlin قرار گرفته اند، یعنی جایی در فاصله ی 30 کیلومتری سن پترزبورگ. اما برخی دیگر از آنها در ساحل خلیج کنار جزیره ساخته شده بودند که همگی آنها در کنار هم نقش محافظین در برابر حملات دریایی دشمنان را ایفا می د. ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏
مشهور ترین قلعه ی این دژ ها، قلعه ایست به نام قلعه ال اندر که به دست توسط امپراطور نیکولای اول و به نام برادرش ال اندر ‏اول بین سالهای 1838 و 1845 ساخته شده است.

مانند بسیاری از قلعه های دیگری که در این خلیج ساخته شده اند، قلعه ال اندر نیز روی یک جزیره ی قرار گرفته اند. گفته می شود برای آنکه این قلعه ساخته شود، از از 5535 ستون هر کدام به طول 12 متر بعنوان پایه قلعه استفاده شد. سپس روی این پایه ها با لایه هایی از شن پوشیده شد و ‏روی آن بلوک های بتونی و در نهایت لایه ای از کاشی سرامیک قرار گرفت.

قلعه ال اندر در اندازه ی 90 در 60 متر ساخته شده است و تعداد اتاق های آن به گونه ایست که می تواند در آن واحد 1000 نفر را در خود جا دهد.

اما چرا به این دژلقب برج طاعون را داده اند؟

در سال 1897 قلعه ال اندر به لابراتواری برای تحقیق بر روی بیماری های کشنده نظیر وبا، کزاز، تیفوس و بیماریهای این چنینی تبدیل شد. اما به دلیل تحقیق گسترده بر روی بیماری طاعون، این قلعه به برج طاعون معروف شد.قلعه مالبورک با نمایی آجری در لهستان
 قلعه مالبورگ قلعه مالبورگ با نمایی آجری در لهستان[/caption]
قلعه مالبورک در سال 1406 توسط «شوالیه های توتونیک» که از گروه فرماندهان کاتولیک رومی درزمان جنگ صلیبی بودند، در شهر مالبورک کنار رودخانه نیگات احداث شد. این بنا با نمایی آجری یکی از قلعه های پر بازدید در کشور لهستان محسوب می شود. درون این قلع یک موزه دیدنی جای گرفته است که در میراث جهانی یونسکو نیز ثبت شده است. ‏
قلعه زیر قسمت ها و لایه های دفاعی زیادی دارد و از سه قلعه ی جداگانه تشکیل شده که با برج ها و خندق ها ازهم جدا شده اند. موقعیت خوب قلعه که در کنار رودخانه ی نوگات است باعث می شد که شوالیه ها از کرجی ها و کشتی های تجاری که از رودخانه ویستولا و دریای ب یک می آمدند عوارض جمع کنند و با این پول ها قلعه های دیگری را در کنار رودخانه بسازنند. این قلعه که در جنگ جهانی دوم آسیب های زیادی دیده بود ولی دوباره در سال 2016 مورد بازسازی قرار گرفت. امروزه این بنای زیبا مورد محبوبیت بسیاری از گردشگران کشور لهستان واقع شده است.
کشور لهستان دارای دریاچه ها و بناهای زیبایی می باشد که هر گردشگر را مجذوب خود می کند. یکی از جاذبه های زیبا و دیدنی که بیشتر گردشگران بیشتر برای دیدن این مکان زیبا و جداب به لهستان سفر می کنند معدن نمک ویلیچکا می باشد دیدن این مکان زیبا برای هر ببیننده لذت بخش می باشد.
جهت اخذ ویزای شینگن لهستان ,وقت سفارت لهستان باید طبق اطلاعات زیر عمل کنید:
ویزای شینگن لهستان به صورت تضمینی و فوری که کشور لهستان عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و شما جهت مسافرت به لهستان به ویزا شنگن نیاز دارید. حضور شخض متقاضی ویزا در محل سفارت جهت مصاحبه و انگشت نگاری برای ویزای لهستان و شنگن ا امی می باشد.
ما در سایت ویزای شینگن متقاضیان محترمی که قصد سفر به لهستان را دارند در امر تعیین وقت سفارت لهستان تضمینی و پرداختی هزینه های سفارت یاری می نماییم.
‏ ‏ ‏منبع: sitevisa.com سرمربی سابق تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: حضور من در تراکتورسازی صحت ندارد و باید در شرایط فعلی از قلعه نویی و تیمش حمایت کنیم. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار مقابل تراکتورسازی اظهارات جالبی انجام داد. نوشته ابراز همدردی عجیب برانکو با قلعه نویی اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. ماهنامه تکاب- رحیم نوروزی : ساختمان قلعه ارب تخت سلیمان به علت بی توجهی در حال ت یب و نابودی است متاسفانه بدلیل عدم توجه مالک اصلی قلعه ارب تخت سلیمان ، این بنای چندین ساله و خوش ترکیب ، در حال ریزش و ت یب میباشد . چنانچه این بنای قدیمی توسط میراث فرهنگی یداری می شد ،بهترین مکان ب. سلام میگن ازدواج مث قلعه اس اونایی که داخلشن می خوان بیان بیرون واونایی که بیرونن میخان برن داخل! خیلی وقتا با دوستایی برخورد م یکنم که وقتی میگم ازدواج میگن بهتر راحتی! ولی اصولن با این مدل فکر نمی سازم چون دیدم دوستانی که قبل ا زازدواجشون همش میگفتن ترشیده شدم و از این حرفها و. سرمربی تیم تراکتورسازی به بازیکنانش درباره دریافت اخطار و کارت قرمز غیرفنی هشدار داد. نوشته هشدار قلعه نویی با بازیکن تراکتور سازی اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد. سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: نمی دانم دشمنی ها به خاطر قلعه نویی است یا تراکتورسازی. برخی به دنبال اه خود هستند. از بحث ر امتیاز و محمد ایرانپوریان و... برای ما مشکل ساز شدند. پاو وینت مرمت قلعه پرتقالی ها تاریخ ایجاد 03/02/2016 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 60 اسلاید قیمت: 5000 تومان تعدادمشاهده 9 پاو وینت مرمت قلعه پرتقالی ها قلعه پرتغالی ها: قلعه پرتغالی ها در محله مسنی شهر قشم قرار دارد. پلان قلعه پرتغالی ها با تاریخی بیش از 400 سال به صورت یک ذوزنقه قائم زاویه و دارا. stronghold hd enhanced edition - نسخه جدید بازی استراتژیک و فوق العاده خاطره انگیز قلعه stronghold hd enhanced edition نام جدیدترین نسخه از سری بازی های محبوب و البته قدیمی قلعه می باشد که در سبک استراتژیک عرضه شده و برای بسیاری از کاربران خاطره انگیز می باشد.در نسخه جدید علاوه بر بهبود هایی از نظر گرافیکی ، نقشه ها ، مراحل و داستان های جدیدی اضافه شده است که شما را به راحتی وارد چالشی جدید و البته سخت خواهد کرد.شما همچنین می توانید بازی بسیار زیبای تیکن 7 را که به تازگی در سبک مبارزه و اکشن برای کامپیوتر ارائه شده است را کنید.  نسخه جدید بازی قلعه stronghold hd enhanced edition pc-tinyiso ادامه مطلب تو را قسم می دهم که نامم را نپرسی! فرمانده اموی، مسلمة بن عبدالملک قلعه ای را محاصره کرد و این محاصره بر آنان گران تمام شد. پس گروهی ف را جهت یورش به آن انتخاب کرد. مردی از میان آنان با به خطر انداختن جان خود توانست از در میان آماج تیرها خود را به دیوار قلعه رسانده و آن را سوراخ کن. ع های بسیار زیبا از قلعه رودخان چسب در خواب دیدن تعبیر خواب چسبیدن آدامس به مو تعبیر خواب چسبیدن آدامس به مو تعبیر خواب چسب زدن تعبیر خواب چسب زدن چسب در خواب دیدن تعبیرخواب چسب تعبیرخواب چسب تعبیر خواب چسب تعبیر خواب چسب تعبیر خواب چسب تعبیر خواب چسب چسب در خواب دیدن چسب در خو.
استان کرمانشاه یکی از استان های غربی ایران است که دارای آب و هوای متنوعی بوده و از زمان های گذشته به عنوان منطقه ای خوش آب و هوا مشهور بوده و از جاذبه های گردشگری بسیاری برخوردار است. یکی از اماکن دیدنی در این استان غار "قوری قلعه" است که قدمتی حدود 65 میلیون سال دارد و به عنوان بزرگ ترین غار آبی در آسیا و طولانی ترین غار در ایران شناخته می شود. این غار قدیمی در فاصله 87 کیلومتری از استان کرمانشاه، در 25 کیلومتری شهرستان روانسر و در دامنه کوهی به نام شاهو در روستای پاوه واقع شده است. این غار در طبیعتی زیبا و بکر قرار گرفته که هموراه محبوبیت زیادی در میان گردشگران و طبیعت دوستان دارد. دره ای که غار قوری قلعه در آن قرار دارد یکی از زیباترین و تماشایی ترین دره های استان کرمانشاه است و از گونه های متنوع گیاهی، چشمه های متعدد و چشم اندازی زیبا بهره مند است. غار قوری قلعه به عنوان یکی از هفت اثر طبیعی ملی ایران به ثبت رسیده است و دارای 12 کیلومتر طول و بیش از 3 هزار متر عمق است. نام این غار از قلعه ای که در قدیم در فاصله کم از آن قرار داشته گرفته شده که شبیه به قوری می باشد. این غار از جلوه زیبایی برخوردار است و زیباترین بخش ان تالار عروس با کریستال های درخشنده است که توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. مهمترین ویژگی این غار وجود 4 آبشار با ارتفاع 10 تا 12 متر است و همچنین آثاری متعلق به دوره ساسانیان و یزدگرد سوم در آن کشف شده است. غار قوری قلعه به دلیل داشتن دما و رطوبت مناسب در تمام ایام سال برای بازدید مناسب است. kingdoms and castles بازی جدیدی در سبک استراتژیک است که در سال ۲۰۱۷ توسط lion shield برای کامپیوتر منتشر شده است. این بازی در رابطه با رشد و توسعه یک پادشاهی از یک روستای کوچک به یک شهر بزرگ و در نهایت به یک قلعه عظیم است. پس از رشد پادشاهی باید سعی به حفظ آن در جهانی بزرگ و خطرناک کنید. در برابر وایکینگ های مهاجم از ا و روستاهایتان محافظت کنید و قبل از اینکه موفق به عبور از دروازه های قلعه شوند با پرتاب نیزه و تیر آن ها را متوقف کنید. بعلاوه خطرات دیگری مثل اژدهایی با شعله سوزان نیز ممکن است به شهر شما حمله کند و آذوقه های جمع آوری شده را نابود کند و منجر به مرگ مردم از گرسنگی در هنگام زمستان شود. موفقیت این پادشاهی فقط به مهارت شما به عنوان برنامه ریز شهر و قلعه بستگی دارد. بازی kingdoms and castles نسخه gog برای pc ادامه مطلب کودکی در کنار دریا، بی قرار. باد دست در موهایش کرده بود. گمانم می خندید. آری می خندید. به جز خنده نمی دانست. دنیای کودک کوچک بود، هنوز زیر سمّ اسب های راهوار زمان نلرزیده بود. کودک لرزیده بود. کمی سرد شاید، کمی خنکای نسیم، شاید هم کمی پاییز. روی ماسه های ناصبور ساحل سبک بال و سبک با. داستان جالب و خواندنی پیشگویی برای پادشاه نادان

داستان

روزی پیش گوی پادشاهی به او گفت که در روز و ساعت مشخصی بلای عظیمی برای پادشاه اتفاق خواهد افتاد. پادشاه از شنیدن این پیش گویی خوشحال شد. چرا که می توانست پیش از وقوع حادثه کاری د. پادشاه به سرعت به بهترین معماران. داستان جالب و خواندنی پیشگویی برای پادشاه نادان

داستان

روزی پیش گوی پادشاهی به او گفت که در روز و ساعت مشخصی بلای عظیمی برای پادشاه اتفاق خواهد افتاد. پادشاه از شنیدن این پیش گویی خوشحال شد. چرا که می توانست پیش از وقوع حادثه کاری د. پادشاه به سرعت به بهترین معماران کشو. ویزای اوکرین

اخذ ویزای اوکراین در سه قالب

ویزای توریستی
ویزای تک
اقامت دائمی اوکراین

در کمترین زمان ممکن اقامت دائم کشور اوکراین که در سال آینده به معاهده شینگن اضافه میشود در حال حاضر نیز مردم این کشور بدون ویزا 90 روز میتوانند در حوضه شینگن رفت و آمد کنند.

یه فرصت منحصر به فرد برای دریافت پاسپورت اروپایی تنها در چند قدمی شما
در صورت تماس در خارج از ساعت اداری می توانید با شماره 09120422722 می توانید تماس بگیرید .

موقعیت :

اکراین از کشور های اروپای شرقی است.این کشور از شرق با روسیه در شمال با بلاروس از غرب با لهستان، اسلواکی و مجارستان از جنوب شرقی با رومانی و مولداوی هم مرز است و در جنوب آن دریای سیاه و دریای آزوف قرار دارد.
جاذبه های گردشگری :

کلیسای جامع کیف، قلعه آشیانه پرستو، موزه پیراگووا (پا )، باغ گلها، میدان استقلال، کلیسای پیچرسکایا لاورا، موزه ملی جنگ، خیابان آندروسکی، مارینسکی پارک، قصر متروپولیتن، قلعه dniester، قصر ورونتزوف vorontsov، قلعه lutsk، قلعه kamenets podolsk، قلعه k yn foetressis، قصر kachanivka.
پایتخت این کشور کی یف می باشد و تور های توریستی این شهر 6 شب و 7 روز می باشد.

نمای هوایی از قلعه شیشه ریز جالق - سراوان پیش وت باشگاه پرسپولیس گفت: کی روش با پیروزی پرسپولیس در این بازی، امشب از قلعه نویی هم ناراحت تر است! مدرس و رئیس کمیته پیلاتس استان سمنان گفت: کلاس های رشته ورزشی پیلاتس ویژه بانوان در روستای قلعه بالای بیارجمند برگزار می شود. کانازاوا مرکز استان ایشیکاوا در ژاپن است. کانازاوا به معنی «مرداب طلا» است. این شهر دارای یک قلعه در مرکزش است. بیشتر نقاط این قلعه در سال ۱۸۸۸ میلادی در آتش سوخت و تنها بخش هایی از آن باقی مانده است. کانازاوا تنها شهر ژاپنی بود که تحت حملات نیروی هوایی قرار نگرفت؛ به همین دلیل . چرا بیشترین احتمال وجود دارد که پادشاه شب ایست واچ را برای حمله خود انتخاب کند همانطور که میدانید نام قسمت بعدی سریال گیم آف ترونز ایست واچ میباشد ، در این پست میخواهیم دلیل این نامگذاری را بررسی کنیم و نگاهی به شرایط قلعه ایست واچ داشته باشیم.
همانطور که در نقشه فوق مشاهده میکنید ایست واچ شرقی ترین قلعه در دیوار است که در کنار ساحل قرار گرفته است و کاتر پایک فرمانده این قلعه میباشد، در فصل هفتم چند بار تا کنون نام این قلعه را شنیده ایم.
در قسمت اول فصل هفت جان اسنو تورموند را به ایست واچ فرستاد همچنین در جایی دیگر دیدیم که هانت (سگ شکاری) در شعله های آتش قلعه ایست واچ را مشاهده کرد.
همانطور که در قسمت نخست فصل هفت دیدیم جان به درستی به تورموند اشاره کرد که آ ین بار پادشاه شب در هاردهوم دیده شده است و ایست واچ نزدیکترین قلعه به هاردهوم است.

چرا پادشاه شب ایست واچ را برای حمله انتخاب میکند؟
همانطور که میدانید ایست واچ یک قلعه ساحلی است و از طرفی دیوار به دلیل قدرت های جادویی اجازه عبور مردگان را نمیدهد ، این حدس وجود دارد که پادشاه شب میخواهد ش را از قسمت های منجمد شده دریای باریک عبور دهد و به این سوی دیوار هدایت کند. (در تیتراژ ابت قسمتهای فصل هفتم آبهای دریای باریک کنار دیوار را یخ زده به تصویر کشیده اند)

از آنجا که تورموند احتمال زیاد حالا به ایست واچ رسیده است و از سوی دیگر افراد اتحاد برادری نیز به ایست واچ رسیده اند احتمالا در اپیزود بعدی شاهد درگیری وایت واکر ها (که حالا چند غول هم در خود دارند) با افراد تورموند ، اتحاد برادری و نیروهای حاضر در قلعه ایست واچ خواهیم بود. منبع: serial.blog.ir
اختصاصی از رزفایل تحقیق در مورد بناهای تاریخی با و پر سرعت . لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات: 36   فهرست مطالب: بناها و یادمان های تاریخی کاخ ها و عمارت ها سر در عالی قاپو قطعه های تاریخی قلعه الموت   قلعه نویزرشاه قلعه لمبسر ق. عاشقانه اخبار ورزشی - قلعه نویی سرمربی ملوان شد خبرگزاری چندرسانه ای تماشاگرتماشاگر پشت صحنه ورزش باشید!tamashagar news agencywww.tamashagar.com لینک های : کیفیت 270p کیفیت 360p کتاب قلعه حیوانات کت زیبا و جذاب است که توسط آقای جورج اورول نوشته شده است. برای اینجا را کلیک کنید.و یا تصویر زیر را اسکن کنید.مشخصات کتاب:تعداد صفحات:102حجم:639kb

تا صورت پیوند جهان بود علی(علیه السّلام) بود تا نقش زمین بود و زمان بود علی(علیه السّلام) بود
آن قلعه گشایی که در قلعه ی خیبر برکند به یک حمله و بگشود، علی(علیه السّلام) بود...
پخش و دریافت مداحی
مداح: سید مجید بنی فاطمه قلعه پرتغالی های قشم از لحاظ موقعیت مکانی در سمت شمال جزیره و در ساحل دریای خلیج فارس قرار گرفته است . گفته می شود که این قلعه به دستور دریانور پر تغالی به نام آلفونسو آلبرکرک ساخته شده است . داستان از این قرار است که آلبوکرک جزایر در دهانه خلیج فارس را به تصرف خود در آورد و به بازرگانی دریایی بین هند و اروپا پرداخت. مسافران تور قشم می توانند از این آثار تاریخی بازدید کنند و با تاریخ این قسمت از ایران زمین آشنا شوند . پرتغالی ها در آن زمان به ساخت وسازهای زیادی پرداختند که از آن جمله دژهای هرمز ، قشم و لارک را می توان نام برد . قلعه قشم با مساحتی که بیش از ۲ هزار متر مربع می باشد از سنگهای آ ی و گچی با ملاط ساروج محلی ساخته شده و همچنین طی یک قرن نیز چندین بار استحکام بخشی و بازسازی شده است. این قلعه از جاذبه های مهم برای گردشگران تور قشم می باشد. در جزیره قشم یازده نوع چنگ از سه خانواده وجود دارد. آب های جزیره قشم از انواع ماهی غنی می باشد. در آب های جزیره های قشم، لارک و هنگام در تنگه خوران و شرق لافت لاک پشت سبز به چشم می خورد . ساحل شنی در شرق کانی و در ناحیه جنوب شرقی، محیطی دلخواه برای لاک پشت های دریایی می باشد. (دلفین بینی بطری) هم از عمده داران این ناحیه می باشد. قلعه پرتغالی های قشم قلعه پرتغالی های قشم سیستان :
ای: زابل-ز -هیرمند-هامونشهر-نیمروز
روستاهای:بنجار-دادی-ده شیخ-ده سیاسر-ده خمر-پلگی-لف-کود-طلفک-علی جان-جان آباد-تپه خمک-میربیک-پده ای-ده سوخته- قوام آباد- شندک-بالاخانه-سیادک- تپه کخا- ت آباد- قلعه نو-جزینک- کلوخی. نظام-کمک-قلعه کهنه-میلک-گزمه-جماساسول-سه قلعه-ده عیسی سفلی-میرجعفرخان-ده میرزنگ-ده اشترک-حسین آبادشهر-کرکو-سیاهرگ-نهور-محمدمیرزا-حسین اسماعیل-و...
بلوچستان:
ای:خاش-سراوان-زاهدان-ایرانشهر-چابهار
اسان:
ای:مشهد-فریمان-بجنورد-سرخس-تربت حیدریه
واستانهای:گلستان-سمنان-تهران-کرمان-اصفهان-هرمزگان-فارس و...
@qambarani
اون شبی که hbo آ ین قسمت از فصل پنجم بازی تاج و تخت و داد و من مرگ جان اسنو را دیدم خیلی گریه . خیلی گریه .مرگ جان اسنو از این جنبه اهمیت دارد که تو وصله ناجوری همه جوره .اما کمک می کنی و می خواهی آ ین قلعه را نگه داری ولی بازهم در یک توطئه احقمانه همه جمع می شوند و کمر به قتلت می بندند. . ادینیوی تراکتورسازی، این فصل آن ادینیوی روزهای اوج نبوده است. تا آنجا که در ادامه عملکرد پرفراز و نشیبی که او در سال های حضورش در فوتبال ایران داشته، این فصل را تا اینجا باید جزو روزهای افت فوتبال او دانست هرچند که خود ادینیو به هیچ عنوان این نگاه را قبول ندارد چون معتقد است کم. سرمربی تیم تراکتورسازی علاقه ای به رسانه ای شدن مشکلی که منجر به کنار گذاشتن فرزاد حاتمی شده، ندارد. نوشته واکنش قلعه نویی به تنبیه فرزاد حاتمی! اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتبال ایران parsfootball پدیدار شد.
یامبر گفتن:«فردا پرچم را به دست مردی میدم که خدا و رسول خدا را دوست داره وخدا و رسول خدا هم او را دوست دارند. این مرد از جنگ برنمیگرده تا وقتی که خدا این قلعه را به دست اون باز کنه. اون یه که حمله میکنه اما فرار نمی کنه»

شب تا صبح همه به فکر این بودند که اون ی که بناست پرچم لشک. روز و شب بر لب خود آیه ی لبخندی داشت
در فراوانی غم ها دل سندی داشت

عرش از روز ازل خانه ی او بود ولی
در شگفتیم که با خاک چه پیوندی داشت

از در قلعه بپرسید خودش خواهد گفت
فاتح قلعه چه بازوی تنومندی داشت

شرط توحید حقیقی ست ارادت به علی
هر که شد بنده ی مولا چه خداوندی . شاگردان قلعه نویی در اردوی ترکیه مقابل تیمی از این کشور به پیروزی رسیدند. این ترینر سالم بازی قلعه 2 یا هولد 2 است که در ورژن های متفاوتی قرار دادیم.سه ورژن این بازی v1.0 – v1.1 – v1.2 که باید نسخه سازگار با بازی خودتون رو کنید در ادامه مطلب... ادامه مطلب سریال مردی در رأس قلعه the man in the high castle سریال مردی در رأس قلعه سریال مردی در راس قلعه سریال مردی در رأس قلعه the man in the high castle رایگان سریال مردی در رأس قلعه the man in the high castle قسمت ۱ فصل اول اضافه شد با و کیفیت webrip x265 + webrip 480p نام سریال: مردی در رأس قلعه – the man in the high castle
ژانر: درام، علمی تخیلی، هیجان انگیز
سازندگان: frank spotnitz
ستارگان: alexa davalos, luke kleintank, rufus sewell
شبکه پخش کننده: amazon
سالهای پخش: ۲۰۱۵–
امتیاز: ۸٫۱ از ۱۰
مدت زمان: ۶۰ دقیقه
کیفیت: webrip
اطلاعات بیشتر: کلیک کنید
خلاصه داستان: با پیروزی نازی ها و متحدانشان در جنگ جهانی دوم، در اولین اقدام بعد از تصرف این کشور را به سه بخش مختلف تقسیم میکنند. تی از سوی ژاپن ای های نزدیک به اقیانوس آرام که ایالات غربی رشته کوه های راکی را در بر میگیرد در کنترل خود دارند و از سویی دیگر تی دست نشانده از سوی نازی ها کنترل امور ایالات شرقی رشته کوه های راکی را در اختیار دارند و منطقه ای در این رشته کوه را به عنوان منطقه بیطرف و مرزی بین این دو حکومت در نطر گرفته اند …
ادامه مطلب اگر در ای پرند و قلعه حسن هان و رباط کریم و شه نیز دنبال کفساب باشی بهتر است بدانید یکی از نزدیکترین گروه ها و خوش سابقه ترین گروه ها به شما گروه کفس کریمی ست که با بیش از پانزده سال سابقه و داشتن افراد مجرب و با مهارت در خدمت گذاری به شما آماده ارائه خدمات میباشد.