مبارزه ت ایران با قاچاق دلار - اخبار روز

یک مدیر بانکی از نصب نرم افزار مبارزه با پولشویی در بانکها خبر داد و گفت: بر اساس بخشنامه جدید بانک مرکزی گشایش ال سی با دلار ٣٦٠٠ تومانی آغاز شد. یک مدیر بانکی از نصب نرم افزار مبارزه با پولشویی در بانکها خبر داد و گفت: بر اساس بخشنامه جدید بانک مرکزی گشایش ال سی با دلار ٣٦٠٠ تومانی آغاز شد. به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری ایلنا،عبدالمجید اجتهادی، مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی در پاسخ به این سوال که آیا دادستانی تهران به حکم شعبه بدوی تعزیرات مبنی بر تبرئه دختر آموزش و پرورش از اتهام قاچاق کالا اعتراض کرده است یا نه؟ گفت: دادستانی اعت. یک برآورد آماری نشان می دهد هر یک میلیارد دلار کالای قاچاق واردشده که امکان تولید در داخل کشور را دارد، بین ٢٥ تا ١٠٠ هزار شغل را از بین می برد. ١٢ تا ١٥ میلیارد دلار، رقمی است که کارشناسان از میزان قاچاق سالانه کالا در ایران ارائه می دهند. رقمی که معادل یک سوم واردات رسمی (٤٣ میل.
رو مه شرق: قاچاق، شغل های زیادی را در ایران از بین می برد. واردات غیررسمی کالاهایی که امکان تولید در داخل کشور را دارند، می تواند سالانه ٧٤٤ هزار شغل را نابود کند. یک برآورد آماری نشان می دهد هر یک میلیارد دلار کالای قاچاق واردشده که امکان تولید در داخل کشور را دارد، بین ٢٥ تا . normal 0 false false false microsoftinternetexplorer4 ۱۰تن برنج قاچاق به مقصد نرسید امروز ان دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی خلیل آباد هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور بردسکن- خلیل آباد از یک دستگاه کامیون بنز مقدار ۱۰تن و ۵۰کیلوگرم برنج قاچاق و فاقد هرگونه مجوز گمرکی را کشف د. ارزش این . گمرک ایران از جدیدترین کشف محموله قاچاق حاوی انسان در مرز بازرگان خبر داد. به گزارش خبر فوری به نقل از ایرنا، گمرک امروز ( ) اعلام کرد: ب ان گمرک به یک کامیون وجی در مرز بازرگان که قصد داشت به مقصد ترکیه برود، مشکوک شدند و نسبت به بازرسی کامل محتویات کامیون به کمک یک قلاده سگ اقدا. یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه بیشترین قاچاق که در ایران سوددهی دارد، قاچاق سوخت است، گفت: اسکله های در کشورمان وجود دارد که ی اجازه بازرسی از آن را ندارد. پیرصالحی می گوید: قاچاق داروهای خاص و ضد سرطان که گران قیمت هستند، منافع زیادی برای قاچاقچیان دارد چون قیمت کالای قاچاق پایین تر از قیمت داروهایی است که به صورت رسمی وارد بازار دارویی کشور می شود و قطعا سود بیشتری برای قاچاقچیان دارد.

بخاطر ورود قاچاقی این داروها و افزای. پاو وینت درباره قاچاق محصولات کشاورزی

پاو وینت درباره قاچاق محصولات کشاورزی لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : پاو وینت نوع فایل : .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد اسلاید : 27 اسلاید قسمتی از متن .ppt : آزاد ی واحد ابهر عنوان : قاچاق محصولات کشاورزی راهنما و مشاور : پژوهشگر. همشهری آنلاین: عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، از قاچاق خاک انتقاد کرد. حجم ورود کالاهای قاچاق از طریق گمرک و محوطه های گمرک است. محموله های قاچاق کوچک و کم نیستند، بلکه بسیار زیاد است و این محموله ها با سفارش و حتی توصیه نامه ها هم وارد می شود... به گزارش خبرآنلاین، سهام ناشر بازی های ویدئویی ازجمله فیفا، battlefield و the sims با اعلام درآمد فصل چهارم خود با رشد 2.5 درصدی به رقم هر سهم 127 دلار رسید.{لینک} کارشناسان رقم 1.24 میلیارد دلار را برای ea پیش بینی کرده بودند که رقم به دست آمده فراتر از انتظار شد. سود خالص فصل چهارم منتهی به 31 . به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری ایلنا،عبدالمجید اجتهادی، مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی در پاسخ به این سوال که آیا دادستانی تهران به حکم شعبه بدوی تعزیرات مبنی بر تبرئه دختر آموزش و پرورش از اتهام قاچاق کالا اعتراض کرده است یا نه؟ گفت: دادستانی اعت. گمرک ایران اعلام کرد: با بسته شدن راههای قاچاق، طی هفته های اخیر قاچاقچیان مجبور به جاسازی کالا در محفظه های مختلف تریلر یا اتوبوس شده اند که این ترفند نیز توسط ان گمرک کشف شد. این بار ایران است که برای مبارزه با تحریم یی، همه گزینه ها روی میز گذاشته است! حتی گزینه نظامی زیرا: شلیک هر موشک برای ، یا حامیان آنها باعث سقوط ارزش دلار و: افزایش قیمت نفت می شود. لذا اگر ایران از راههای مسالمت آمیز و قانونی، نتواند حقوق خود را استیفا کند، ناچار است از این گزین. برای درس این دادرسی کیفری منابع زیر پیشنهاد میشود: 1ایین دادرسی کیفری دو جلد علی خالقی+کتاب نکته های خالقی+کتاب تست کلانتری برای جزای اختصاصی منابع زیر پیشنهاد میشود: 1کتاب جرایم علیه اشخاص وجرایم علیه اموال ومالکیت وکتاب جرایم علیه امنیت واسایش عمومی در مجوع 3جلد میر محمد صاد.
مقاله بررسی قاچاق کالا


مقاله بررسی قاچاق کالا
محقق گرامی، شما برای فایل مقاله بررسی قاچاق کالا به این صفحه هدایت شده اید.
برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید:

مشاهده توضیحات بیشتر و
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: برخی ارکان تی مستقیم یا غیرمستقیم در قاچاق کالا به کشور دست دارند و شاهد قاچاق کالا توسط دختر یکی از وزرا و شرکت داری و کارخانه داری آقای هستیم. قاچاق کالا توسط دختر یکی از وزرا و شرکت داری آقای به گزارش افکارنیوز، حجت ال حسن نوروزی مردم رباط کریم در مجلس شورای ی با تاکید بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز به کشور گفت: مبنای اشتغال و تولید اقتصاد مقاومتی است و پایه و اساس اقتصاد مقاومتی نیز اقتصاد درون زا است و در همین راستا نظام بانکی ما باید نظامی مستقل و غیرمتز ل باشد.وی افزود: متاسفانه برخی از افراد با بهره از تجارب قبلی کاری خود در بحث قاچاق کالا و ارز به کشور سود برده و فعالیت هایی را در این راستا دارند. ما به عنوان مثال انی که در حوزه بانکی یا امور دارایی و یا سایر وزارتخانه ها پیش از این مشغول بوده و یا باز ید شده اند بعضا مشاهده می شود که تجارب خود را در این راستا به کار می گیرند.سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: متاسفانه افراد با انگیزه ای برای امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتخاب نمی شوند و از سوی دیگر برخی از ارکان تی نیز به طور مستقیم و غیرمستقیم در بحث قاچاق کالا به کشور دست دارند.نوروزی خاطرنشان کرد: به عنوان نمونه وقتی دختر در کار قاچاق کالا دست دارد و یا شخص شرکت و کارخانه دارد این افراد نمی توانند دل در گرو منافع ملت و نظام داشته باشند و از منافع مردم به طور کامل صیانت کنند.وی در پایان گفت: استفاده از رانت برای برخی از افراد و وجود ارتباطات خاص در این راستا باعث می شود تا قاچاق کالا و ارز به کشور شکل گیرد و باید مسئولان گره از شرکت داری و کارخانه داری منافع مردم را پیگیری کنند. دبیر کل سازمان ملل متحد اعلام کرد: این سازمان برای مبارزه با قحطی (کمبود گسترده غذا) در کشورهای یمن، سومالی، سودان جنوبی و نیجریه، چهار میلیارد و 400 میلیون دلار کمک نیاز دارد.

به گزارش جام جم آنلاین ، ثروتمندترین ورزشکاران دنیا از سوی مجله forbes به این شرح معرفی شده اند: 1. مایکل جردن (بسکتبال) ........................................................ 1.85 میلیارد دلار
2. تایگر وودز(گلف) ................................................................ 1.7 میلیارد دلار
3. آرنولد پالمر(گلف) ................................................................ 1.4 میلیارد دلار
4. جک نیکلاس (گلف) ............................................................. 1.2 میلیارد دلار
5. مایکل شوما (فرمول یک ) .................................................... یک میلیارد دلار
6. فیل میکلسون (گلف) ............................................................. 815 میلیون دلار
7. کوبی برایانت (بسکتبال)......................................................... 800 میلیون دلار
8. دیوید بکهام (فوتبال) ..............................................................800 میلیون دلار
9. فلوید مایوادر(بو ) ........................................................... 785 میلیون دلار
10. شکیل اونیل (بسکتبال) ........................................................ 735 میلیون دلار
11.لبرون جیمز(بسکتبال) ......................................................... 730 میلیون دلار
12.کریستیانو رونالدو(فوتبال)..................................................... 725 میلیون دلار
13.گریگ نورمان (گلف) ......................................................... 705 میلیون دلار
14.مایک تایسون (بو ) ......................................................... 700 میلیون دلار
15.راجر فدرر(تنیس) ............................................................. 675 میلیون دلار
16.لیونل مسی (فوتبال) ........................................................... 600 میلیون دلار
17.ال رودریگوئز(بیسبال).................................................... 575 میلیون دلار
18.جف گوردون(اتومبیلرانی) ................................................... 525 میلیون دلار
19.اسکار دلا هویا(بو ) ......................................................... 520 میلیون دلار
20.مانی پاکویا (بو )............................................................. 510 میلیون دلار
21.درک جیتر(بیس بال) ...................................................................... 490 میلیون دلار
22. پیتون مانینگ(فوتبال یی)........................................... 480 میلیون دلار
23.کوین گارنت(بسکتبال) ......................................................... 480 میلیون دلار
24. اواندر هالیفیلد(بو ).............................................. 475 میلیون دلار
25. آندره آغاسی (تنیس)................................................. 470 میلیون دلار
سیگار و لوازم یدکی خودرو بیشترین رشد ،مواد محترقه بیشترین کاهش رشد،مسکرات و تجهیزات هم تغییر چندانی نداشتند! تحقیق قاچاق و عوامل موثر در آن 17 ص قاچاق و عوامل موثر در آن 17 ص تحقیق قاچاق و عوامل موثر در آن 17 ص مقاله قاچاق و عوامل موثر در آن 17 ص قاچاق و عوامل موثر در آن 17 ص دسته بندی حقوق فرمت فایل zip حجم فایل 115 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 17 دریافت فایل  تحقیق قاچاق و عوامل موثر در آن 17 ص فروشنده فایل کد کاربری 4558 تمام فایل ها فرمت فایل : ورد قسمتی از محتوی فایل تعداد صفحات : 17 صفحه مقاله ای در خصوص پدیده قاچاق و عوامل موثر در آن مقدمه پدیده قاچاق کالا یا تجارت زیرزمینی به نقل و انتقال کالا بدون پرداخت حقوق وعوارض گمرگی و سود بازرگانی در مورد واردات و برگشت ارز صادارنی یا ید کالا و ورود آن با ارز صادراتی از راه مجاز و ید کالای قاچاق از محل ارز صادارتی به داخل کشور در مورد صادرات گفته می شود و سیاست های اقتصادی و بازرگانی که ت برای احیاء موقعیت اقتصادی کشورشان اعمال می نمایند را بی اثر یا کم اثر می نماید( و یکی از مسایلی است که کشورهای در حال توسعه با آن مواجه هستند و مشکلات اقتصادی آنها را بیشتر می کنند.
آثار زیانبار قاچاق بر اقتصاد کشور و ضرورت مقابله جدی با این پدیده شوم بر همگان روشن است.
برای مقابله جدی با قاچاق کالا بررسی راه های ورودی و وجی و نیز نوع کالاهایی که به طور قاچاق وارد بازار داخلی می وشند یا از مرزهای کشور خارج می گردند و زمینه های اجتماعی و فرهنگی و بین المللی ضرورت دارد تا بتوان در ارزی نوع کالاهای وارداتی و مقایسه آن با تولید داخلی و راه های مبارزه با قاچاق و نتایج روشنی دست یافت.
کلمه قاچاق را معمولا درباره اسلحه و مهسات و خصوصا به کار برده اند و مبارزه با آن را حتمی و قطعی می دانند اما اینکه این قاچاق در مورد کالای وارداتی و مقایسه آن با تولید داخلی و راه های مبارزه با قاچاق به نتایج روشنی دست یافت.
کلمه قاچاق را معمولا درباره اسلحه و مهسات و خصوصا به کار برده ان و مبارزه با آن را حتمی و قطعی می دانند اما اینکه این قاچاق در مورد کالای صادرات واردات ارز، دخانیات شیلات، چوب های جنگلی، پرندگان، حیوانات باغ وحش و آثار باستانی صدق کند به ذهن عامه خطور نمی کند.
با همین پیش گفته و با توجه به آمار و شواهد موجود در رابطه با قاچاق کالاهای صادراتی، وارداتی و نیز کالاهایی که یارانه به آنها اختصاص یافته است، مطالبی را در خصوص پدیده قاچاق در مناطق مرزی عرضه می دارم.
از تعریف یاد شده می توان نتیجه گرفت که قاچاق کالا به دو روه قابل دسته بندی است.
نخست، قاچاق کالا به داخل کشور، دوم، قاچاق کالا به خارج از کشور یا به بیان دیگر به صورت واردات و دیگری قاچاق به صورت صادرات.
در ماده 29 قانون امور گمرگی موارد مختلفی در ارتباط با قاچاق کالا مطرح شده که هر دو زمینه ورود و وج کالا را در بر می گیرد.
موارد مختلف این ماده به شرح زیر است: وارد کالا به کشور یا خارج کالا از کشور به روش غیرمجاز، خارج ن وسایط نقلیه یا کالایی که به عنوان ورود موقت یا ترانزیت خارجی وارد کشور شده به استناد اسناد خلاف واقع مبنی بر وج وسایط نقلیه و کالا، بیرون بردن کالای تجارتی از گمرگ بدون تسلیم اظهار نامه و پرداخت حقوق گمرگی و سود بازرگانی وعوارض، خواه عمل در حین وج از گمرگ یا بعد از وج کشف شود.
هر گاه خا قاچاق و عوامل موثر در آن 17 صتحقیق قاچاق و عوامل موثر در آن 17 صمقاله قاچاق و عوامل موثر در آن 17 صقاچاق و عوامل موثر در آن 17 ص
می دانیم برای تحقق اه از پیش تعیین شده نیاز به تدوین برنامه و اجرای آن می باشد نویسنده این موضوع پیشنهادات خود را در خصوص هدایت و کنترل فعالیت بازاردرراستایحمایت ازتولیدداخلی با حفظ جایگاه بنگاههای اقتصادی ارائه می نماید. پیشنهادات: 1- بررسی راههای مبارزه با قاچاق کالاهایی که بر فعالیت بازار موثر است. می دانید که قاچاق پدیده ای است م ب که صدمه فراوانی بر پیکره اقتصاد کشور وارد می کند این پدیده برنامه ها و سیاست های توسعه اقتصادی را مختل ساخته و منجر به کاهش تولیدات داخلی، عدم تعادل در عرضه و تقاضا، افزایش بیکاری و مشکلات ناشی از آن می شود. 2- پیش بینی و بررسی صادرات و واردات کالا قاچاق در جامعه که بر فعالیت بازار موثر است. 3- شناسایی باندهای اقتصادی که در جهت مبارزه منفی با سیاستهای مسئولین در امر تنظیم بازار عمل می نمایند و همچنین به بازی گرفتن سیاستهای مسئولین در امر کنترل بازار 4- شناسایی تشکل ها و اتحادیه ها و امکانات موجود که در کنترل فعالیت بازار موثر هستند ضمناً بررسی شود آیا از امکانات موجود در جهت فعالیت بازار استفاده می شود یا خیر. ادامه مطلب با وجود ممنوعیت فروش کالای قاچاق، هیئت ت میزان کارمزد جدید فروش کالای قاچاق از سوی سازمان اموال تملیکی را تعیین کرد که می تواند به معنای موافقت ت با فروش این کالاها در بازار داخلی باشد. مردم ف در مجلس گفت: روزانه ۵۰ کانتینر لباس از ترکیه وارد ایران می شود، این در حالی است که معظم انقلاب در سخنرانی روز نخست نوروز تأکید د که وقتی از مبارزه با قاچاق صحبت می کنیم باید… عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای ی گفت: با اجرای طرح رجیستری برای مقابله با کالای قاچاق 80 درصد قاچاق گوشی های تلفن همراه کنترل می شود. به گزارش سایت مشهد فوری، رمضانعلی سبحانی فر با بیان این مطلب به خبرنگاران گفت: با جلوگیری از ورود گوشی های قاچاق تلفن همراه سالیانه حدود 70 . یزد- ایرنا - رئیس پلیس آگاهی یزد از توقیف یک دستگاه تریلی کانتینردار مان و کشف 31 هزار قلم انواع ظروف شیشه ای قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در استان خبر داد. ادامه: کشف 31 هزار قلم ظروف شیشه ای قاچاق در یزد محموله ۸ میلیاردی لاستیک های احتکار شده کشف شد در پی رصد میدانی و اطلاعاتی مأموران انتظامی بجستان اخباری به دست آمد که نشان می داد افرادی به احتکار یک محموله لوازم خودرو در یکی از انبارهای این شهرستان اقدام کرده اند. با به دست آمدن این اطلاعات، مأموران اداره مبارزه با قاچاق ک. مقاله قاچاق ن
مقاله قاچاق ن
مقاله قاچاق ن لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات :33 چکیده: از زمان فروپاشی دیوار برلین، ن و دختران از اروپای شرقی و مرکزی جهت فاحشگی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا قاچاق می شدند. این مقاله پاسخ جامعه بین المللی نسبت به مسئله قاچاق را بررسی می کند. این مسئله دغدغه خاطری را برای اتحادیه اروپا نیز ایجاد کرده است. تمرکز بر روی مداخله عد کیفری در خصوص حمایت و مساعدت به بزه دیدگان در پرتو موارد ذیل می باشد: تنش&zw ...
دریافت فایل مقاله قاچاق ن

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کالای قاچاق تحت عناوین ساختگی از مبادی رسمی هم وارد کشور می شود مرتضی صفاری نطنزی مردم نطنز و قمصر با اشاره به برخی مصادیق قاچاق کالا به کشور بیان داشت: به عنوان مثال در مناطق آزاد تجاری برخی از موارد قاچاق اتفاق می افتد و به نوعی این قاچاق به کشور وارد می شود. همچنین کالای قاچا. به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد چابهار، عبدالرحیم کردی اظهار داشت: مناطق آزاد نقش اساسی در پیشگیری از قاچاق دارند و این گونه نیست که خودشان محملی برای قاچاق باشند. مدیر عامل منطقه تجاری و آزاد چابهار بهترین روش برای کاهش قاچاق کالا را استفاده از روش های پیشگیرانه بیان کرد. مدیرعامل منطقه آزاد تجاری-صنعتی چابهار افزود: به آن میزانی که هجمه و حمله به مناطق آزاد وجود دارد، در واقعیت در این مناطق قاچاق وجود ندارد. مناطق آزاد هیچ نقشی در فرآیند قاچاق ندارند، بارها و بارها هم در این زمینه عنوان شده است. ادامه مطلب رئیس کمیته برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه عملکرد این ت را در موضوع کنترل قاچاق مثبت تلقی می کنم، گفت: چند سال پیش نهادهای امنیتی ت، عامل اصلی قاچاق بودند اما اکنون این گونه نیست. سخنگوی ناجا بر مقابله با قاچاق این مواد در ایران تاکید کرد و از دستگیری قاچاقچی کوکائین با ۱۷۰ میلیارد تومان دارایی در غرب کشور خبر داد. معاون کاهش تقاضای ستاد مبارزه با هم گفت: براساس جمع بندی های علمی، ولع معتاد بین ۴۰ تا ۶۰ درصد بالاتر از ولع گرسنگی است. در حالیکه قرار بود با اعطای مجوز واردات رسمی برای گوشی های آیفون، بساط آیفون های قاچاق برچیده شود اما با وجود ۲۴ شرکت واردکننده رسمی نه تنها آیفون قاچاق از بازار حذف نشده که همچنان حضور پررنگی دارد. رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مطرح کرد
خبرگزاری فارس: در مبارزه با قاچاق کالا با ی تعارف نداریم/ نام دستگاه ها و اشخاص سوء استفاده کننده را اعلام خواهیم کردرئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: درمبارزه با قاچاق با هیچ فرد و دستگاهی رودربایستی نخواهیم، داشت و اگر دستگاه و شخصی بخواهد سوء استفاده کند اسم آنها را اعلام خواهیم کرد. به گزارش خبرگزاری فارس از م آباد، علی مؤیدی م آبادی ظهر امروز در نشست قرارگاه نوروزی فرمانده انتظامی لرستان اظهار کرد: در ایامی که همه در حال استراحت هستند، نیروی انتظامی در تلاش است و باید از نیروهای انتظامی به پاس زحماتشان تقدیر و تشکر کرد، امسال فرمایشات ی و رئیس جمهور یک جهت جدید را برای کشور ایجاد کرده است. وی ادامه داد: اگر امروز افتخار می کنیم در منطقه و دنیا اثرگذار هستیم، به این دلیل است که مردم پای کار هستند، اما اگر امروز در حوزه اشتغال با مشکل مواجه هستیم، به دلایل مختلفی بوده و همه ما معتقدیم که امروز امنیت، اقتصاد و حوزه اجتماعی به هم گره خورده و توجه به این موضوعات جز اولویت هایمان هستند. رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان کرد: اکنون وحدت نظر برای ارتقای اشتغال کشور و حل و فصل مشکلات وجود دارد و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تلاش خواهد کرد تا بتواند به صورت هدفمند و با برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت همه اعضای عضو بتواند گام های مناسبی را بردارد. مویدی تبیین کرد: تلاش داریم در سال جاری با انسجام بخشی بین دستگاه ها ذیل سیاست های ابلاغی ی در حوزه اقتصاد مقاومتی و تد ر ریاست جمهور حرکت کرده تا گام های جدیدی را برداریم. وجود قاچاق سازمان یافته در کشور وی بیان کرد: قاچاق به صورت سازمان یافته در کشورمان وجود دارد و با توجه به تجربیات گذشته قاچاق صرفاً در مرز نیست و باید با تمرکزمان برای ضربه زدن به افکاری باشد که به دنبال قاچاق هستند. این مسؤول اظهار داشت: تا نگاهمان، فکر و فرهنگ مان به سمت استفاده مطلوب از کالای داخلی نباشد قاچاق به صورت تهدید است و تنها راه مبارزه با مشکلات کنونی وجود عرق و تعصب مردم برای ید کالای تولید داخل است. رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ادامه با اشاره به اینکه امسال در جهت فرهنگ سازی برای ید کالای تولید داخل تلاش خواهیم کرد، افزود: یکی از مهم ترین برنامه های این ستاد معرفی محصولات داخلی به مردم و فرهنگ سازی بوده تا شاهد افزایش ید کالای ایرانی باشیم. مویدی گفت: صرفاً با بستن مرزها قاچاق کالا برطرف نمی شود و تلاش می کنیم با تمرکز بر فرهنگ استفاده از کالای ایرانی به عنوان یک اولویت گام برداریم و قطعاً همه مردم در تولید و ایجاد این فرهنگ می توانند نقش بزرگی را ایفا کنند. این مسؤول اظهار داشت: ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جهت تحقق شعار سال و حمایت کالای داخلی از تمام توان استفاده می کند و امیدواریم کارنامه قابل قبولی داشته باشیم. رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بیان کرد: افزایش کشفیات در حوزه قاچاق کالا در لرستان قابل توجه است و دست نیاز و همکاری را به سمت نیروی انتظامی دراز کرده و تلاش می کنیم میل به انجام قاچاق کالا و استفاده از کالاهای بی کیفیت خارجی را افزایش دهیم. مویدی در ادامه با اشاره به اینکه با کالاهای خارجی که از کریدرهای اصلی وارد می شوند مشکلی نداریم، افزود: باید با کالاهای بی کیفیت که جامعه را با مشکل مواجه کرده اند مقابله کرد. قیمت امروز دلار و نرخ ارز 95/8/19 ارز قیمت (تومان) درصد تغییرات قیمت روز گذشته دلار 3,635 (0.27%) 3,625 یورو 4,100 (1.4%) 4,040 پوند 4,580 (0.88%) 4,540 درهم 1,005 (% 0.7) 993 دلار استرالیا 2,830 (0.71%) 2,810 دلار کانادا 2,770 (% 0.65) 2,740 لیر ترکیه 1,175 (% 0.0) 1,175 ریال عربستان 972 (% 0.0) 972 بات تایلند 107 (% 0.0) 107 ین ژاپن 34 (% 0.0) 34 یوان چین 550 (%. به گفته برخی مسئولان، از تیرماه امسال فروش اموال قاچاق مکشوفه در بازار متوقف شده است. تهران-ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی ناجا با اشاره به اجرای طـرح سراسری… عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه بخش اندکی از بازار تجهیزات پزشکی قاچاق است، گفت: با بکارگیری نظارت قوی می توان مسیر ورود تجهیزات پزشکی قاچاق را ناهموار کرد.