ما ی سرزمین تمدن ها - اخبار روز

rise of civilizations – ظهور تمدن ها بازی جدید، سرگرم کننده و جالب در سبک بازیهای استراتژیک از استودیوی بازیسازی lilithgames برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه برای اولین بار در ایران آن را حضورتان معرفی کرده ایم! همانطور که خود می دانید، در طول تاریخ، تمدن های بی شماری متولد شده اند و داست ادامه مطلب... مجموعه مستند تلویزیونی «کارون شریان تمدن » به سفارش سیمای مرکز خوزستان ساخته شد.
تکمیل ظرفیت ی آزاد در رشته الهیات و معارف ی تاریخ و تمدن ملل ی توسط سازمان سنجش و پذیرش آزاد و برای داوطلبان شرکت کننده در ثبت نام آزمون ی و به منظور تکمیل ظرفیت رشته محل هایی برگزار می گردد که ظرفیتشان پر نشده است یا ثبت نام نهایی داوطلبان در آن انجام نشده است . برای قبولی در . نمونه سوالات پیام نور با جواب و پاسخنامه درس فرهنگ و تمدن و ایران کد 1229128 دسته: نمونه سوالات ی فرمت فایل: rar حجم فایل: 180 کیلوبایت تعداد صفحات فایل: 10 نمونه سوالات امتحانات پایان ترم پیام نور نمونه سوالات پیام نور با جواب و پاسخنامه درس فرهنگ و تمدن و ایران کد 1229128 نمونه سوالات فو. « فلسفۀ 11 سپتامبر » یازدھم سپتامبر و فاجعۀ برجھای دو قولوی نیویورک مبدل به نقطۀ عطفی در تاریخ تمدن مدرن جھان گردید . حق این واقعه آنقدر واضح است که ھمه تئوریھای توطئه را بی خاصیت و مھمل ساخته است. اینکه چنین فاجعه ای کار بن لادن بوده یا توطئۀ صھیونیزم و یا مفرّ امپریالیزم ، چندا. مهدی اصغری، نویسنده و مترجم و مدرس زبان عربی به وم ترجمه آثار فارسی به دیگر زبان ها اشاره کرد: موقعیت ها، فرصت ها و امکاناتی داریم که اگر به آن ها توجه کنیم می توانیم ما باشیم که گرما را به کشورهای دیگر می فرستیم. ما تمدن چندهزارساله داریم، شاعرانی داریم که تمدن ساز هستند، جنگ ط. کتاب چگونه انسان غول شد( ۳ جلد_نایاب)کتاب چگونه انسان غول شد( ۳ جلد_نایاب)کتاب : چگونه انسان غول شد( ۳ جلد نایاب) نویسنده : آیلین سگال در طی تاریخ وگذشت زمان شیوه ی زندگی انسان ها به یکجانشینی وکشاورزی تغییر یافت .باتوجه به نیازی که کشاورزی به آب کافی وخاک حاصلخیزداشت انسان هابه کناره ی رودهاپناه آوردند.پس چهار تمدن اصلی بشری به شرح زیر در کنار رودهاشکل گدفتند.
– تمدن چین درامتداد رود هونگ
– تمدن هند در امتداد رود سند
– تمدن بابل وسومر در امتداد رودهای دجله وفرات
– تمدن مصر در امتداد رود نیل
از سؤالات اساسی که برای ما ممکن است مطرح شود این است که یک تمدن در طی تاریخ چه تصوراتی داشته- اند وچگونه مراحل تکامل را پشت سر گذاشته اند .در اینجا شما را به مصر باستان میبریم تا بتوانیم شیوه تکاملی بشر را درک کنیم .
افریقاییان در روزگار کهن چنین توصیفی ازجهان اطراف خود داشتند :
« به هر سو دیواری یافتند ، در چپ وراست گستره سوزان صحرا که نیل در آن جریان داشت . پیش رو اقیانوس ژرف وهراس انگیز ودز پشت سر، خاستگاه گردابها وتندابهای جهان زیرین بود ؛ نیل از همانجا سرچشمه می -گرفت و بر پهنه ی زمین جاری میشد . برفراز سرش گنبد نیلفام آسمان بدانگونه کمانه زده بود که گفتی لبه های آسمان بر ستیغ کوه های دور پیوسته اند .»
نوع فایل: pdf
دریافت فایل
یاهومارکت
بخاطر بسپارید

در بین تمامی موجودات زنده انسان تنها موجودی است که دارای فرهنگ است، چون متفکر و ناطق است ازاین رو انسان ها تمدن ساز و فرهنگ پرورند. فرهنگ را بیشتر جنبه های معنوی انسان و جامعه و تمدن را به جنبه های مادی اطلاق می کنند؛ به عبارتی فرهنگ درماست و تمدن درابزار ماست. تمدن ی به لحاظ دو. در ویکی پدیای فارسی، سلسله تحریفات بیشماری در جهت کُردسازی مردم، جعل تاریخ، فرهنگ، زبان ، لباس ، سرزمین ، تاریخ ، تمدن ، ایلات و طوایف ،مختلف قوم لُر ، و...... صورت گرفته است. ادامه مطلب در بین تمامی موجودات زنده انسان تنها موجودی است که دارای فرهنگ است، چون متفکر و ناطق است ازاین رو انسان ها تمدن ساز و فرهنگ پرورند. فرهنگ را بیشتر جنبه های معنوی انسان و جامعه و تمدن را به جنبه های مادی اطلاق می کنند؛ به عبارتی فرهنگ درماست و تمدن درابزار ماست. تمدن ی به لحاظ دو.
پاو وینت آشنایی با تمدن مادها این فایل حاوی مطالعه پاو وینت آشنایی با تمدن مادها می باشد که به صورت فرمت powerpoint در 33 اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید. چکیده : مادها مردمانی بودند از نژاد آریایی که در حدود سالهای 3000 تا 2500 قبل از میلاد رازمان تقریبی مهاجرت انها میدانند.محققان نام این حکومت را برای نخستین بار روی لوحه های گلی آشوری ها پیدا کرده انددر سالنامه های شلما نصر سوم پادشاه آشوری برای اولین بار از ...
دریافت فایل #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد نقش در تمدن انسان لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفح. تحقیق.. انسان و سرنوشت لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 34 انسان و سرنوشت فهرست مطالب عنوان مقدمه : عظمت و انحطاط مسلمین ردیف اصلی مسأله سرنوشت مسأله سرنوشت در این کتاب جزء بحثهایی از علل انحطاط مسلمین قرارگرفته است نویسنده از چه زمانی متوج. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق درباره ی تمدن ایلام فرمت فایل :word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 7 صفحه یکی از درخشان ترین مقاطع تاریخ ایران باستان، دوران تمدن «ایلام» است. ایلامیان، بنیان گذاران نخستین پادشاهی در گستره ی ایران بوده اند. نام این سرزمین در زبان ایلامی، « hal-tamti » و به معنای «کشور سَرور» بوده است. شکل نوشتاری این نام در خط میخی سومری به صورت « nim.ki » بوده و به گونه ی ( elam(ma (در سومری) و elamtu (در اکدی) خوانده و تلفظ می شده است. هخا ان این سرزمین را uja می خواندند که نام کنونی «خوز» (= خوزستان) بازمانده ی همین واژه است. ایلامیان به لحاظ قومی، به تبار «آسیانیک» تعلق داشته اند. گستره ی کشور ایلام، شامل خوزستان و لرستان کنونی، پشتکوه و کوه های بختیاری بوده است. بدین معنی که، از غرب به رود دجله، از شرق به استان فارس، از شمال به کوه های بختیاری و از جنوب به خلیج فارس محدود می شده و البته در دوران اوج قدرت خود، وسعتی افزون تر از این نیز دا ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
سوالات تخصصی رشته کارشناسی الهیات- تاریخ فرهنگ و تمدن ملل - جهان غرب و استعمار کد درس: 1220279سوالات تخصصی رشته کارشناسی الهیات- تاریخ فرهنگ و تمدن ملل - جهان غرب و استعمار کد درس: 1220279سوالات تخصصی رشته کارشناسی الهیات- تاریخ فرهنگ و تمدن ملل جهان غرب و استعمار کد درس: 1220279 شامل 12 نمونه سوال به همراه پاسخ تستی و تشریحی از نیمسال اول 89-88 تا نیمسال دوم 95-94 جهت جستجوی بهتر از کد درس استفاده نمایید. توجه: ممکن است برخی رشته ها مغایرتهایی با ...دریافت فایل صبح امید در سال 92 هجرى قمرى، موسى بن نصیر (حاکم شمال آفریقا) با تهیه مقدمات لازم، لشکرى هفت هزار نفرى را به فرماندهى طارق بن زیاد مهیاى فتح شبه جزیره ایبرى (iberia) کرد . (4) پس از به دست آوردن پیروزیهایى چند، موسى بن نصیر نیز با نیروى کمکى وارد شبه جزیره شد (5) و طى مدت کوتاهى، تمام شبه. پلیس دماغ ش ته/ تحقیر نظامیان در عصر جدید / انحطاط تمدن بشری صدها و شاید هزاران سال قبل، چیزی به نام سیاست معنی و مفهومی نداشت. پس طبیعتا سیاستمدار هم کلمه نا آشنایی بوده است. اما تمدن بشر شکل گرفت و شالوده و بنیان نظام اجتماعی در جوامع مختلف، پایه گذاری شد. افرادی بودند که با جمع مردم به دور خود، اولین سیستم های حکومتی را سازماندهی د و با تشکیل نخستین مجموعه های جن ری، امنیت مردم خودشان را تضمین د. وقتی امنیت مردم تامین و تضمین شد، مردم به سراغ چیزهای دیگری رفتند و ابعاد زندگی خودشان و خانوادهایشان را در بستر تمدن، گسترش دادند. ادامه مطلب
کتاب مکاتب تاریخ نگاری در تمدن ی

نسخه : پی دی اف
کیفیت مناسب  فایل #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} مقاله. ابطه‏ى و ایران رویکرد تمدنى لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 11 رابطه‏ى و ایر. خوب... کم کم میرویم به سمت آن که آنتن را بچرخانیم سمت دنیا البت دنیایی که در سوی آ ت است... دنیایی که مقدمه ی تمدن نوین ی است... آ باید بدانید! مقدمه ی تمدن ی ، ت ی است! و این ت را رئیسی مقتدر میتواند بسازد... پس برویم روی موج انتخابات!؟ یاعلی! پ.ن: فکر میکنم در متن اشاره داشته ام به رئیس . گرایش فطری انسان را شاید بشود به این دو دسته تقسیم کرد: منفعت و لذت گرایش دارای ارزش مانند فداکاری و انفاق تمدن ها آمیزه ای از منفعت و لذت و فطرت ارزشمند نمایش داده اند اما مبنا بر منفعت و لذت بوده است این امکان وجود دارد تمدنی با آمیزه ای تکراری اما با اص فطرت ارزشمند شکل بگیرد . اختصاصی از نیک فایل پاو وینت درس 12 مطالعات اجتماعی هشتم (عصر طلایی فرهنگ و تمدن ایران) با و پر سرعت . این پاو وینت در 38 اسلاید تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم . با انتخاب این پ. ۱- پایان غرب، سیّدعلی ۲- تکنوپولی، نیل پستمن ۳- تمدّت و تفکّر غربی، رضا داوری ۴- درباره ی غرب، رضا داوری ۵- غربشناسی، بنیاد تاریخی فرهنگی خانه مشروطیت اصفهان ۶- ظهور و سقوط لیبرالیسم، آنتونی آربلاستر ۷- خدا و دین در رویکرد اومانیستی، مریم صانع پور ۸- سراب تمدّن، محسن حلّاج نیشاب.
پاو وینتی در مورد نهضت ترجمه و تأثیر آن درگسترش فرهنگ و تمدن ی لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : پاو وینت نوع فایل : .ppt ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد اسلاید : 50 اسلاید قسمتی از متن .ppt : نهضت ترجمه و تأثیر آن درگسترش فرهنگ و تمدن ی پس از آنکه دوران فتوحات اولیه به پایان آمد . مستند داستان تمدن در ادامه مستند داستان آفرینش جهان، مجموعه مستند داستان تمدن به روایت قرآن و ائمه طاهرین علیهم السلام در شش قسمت ساخته شده است. این مستند از خلقت آدم و از تشکیل اولین د ده بنام بکه شروع می شود و به ترتیب به تاریخ تمدن قوم نوح در مدیترانه، قوم حضرت هود در تمدن عاد یا آکد، قوم حضرت صالح در تمدن ثمود یا سومر، و قوم حضرت یونس در تمدن آشور و حضرت دانیال در تمدن بابل در بین النهرین می پردازد که در ادامه قابل می باشد: مستند داستان تمدن در ادامه مستند داستان آفرینش جهان، مجموعه مستند داستان تمدن به روایت قرآن و ائمه طاهرین علیهم السلام در شش قسمت ساخته شده است. این مستند از خلقت آدم و از تشکیل اولین د ده بنام بکه شروع می شود و به ترتیب به تاریخ تمدن قوم نوح در مدیترانه، قوم حضرت هود در تمدن عاد یا آکد، قوم حضرت صالح در تمدن ثمود یا سومر، و قوم حضرت یونس در تمدن آشور و حضرت دانیال در تمدن بابل در بین النهرین می پردازد که در ادامه قابل می باشد: مستند داستان تمدن (1) بکه نخستین د ده hd مستند تاریخ تمدن و انبیاء به روایت قرآن و ائمه طاهرین علیهم السلام. در ادامه مستند داستان آفرینش، مجموعه مستند داستان تمدن به روایت قرآن، و ائمه طاهرین علیهم السلام تقدیم می شود. بکه اولین د ده ای است که آدم ابوالبشر بنیان نهاد و کعبه نخستین خانه مردمی است که بنیان گرفت. ام القراء و سرمنشاء تاریخ تمدن انسان اینجاست... قوم نوح طوفان نوح مستند طوفان نوح مستند داستان تمدن (2) نوح در مدیترانه hd طوفان نوح سونامی بزرگی است که دریای مدیترانه را به وجود آورد، و بخشی از سیاره زمین را فرا گرفت. حضرت نوح و قومش در زمانی که جایگاه دریای مدیترانه جلگه ها و دره های سبز و م بود، در آن سرزمین زندگی می د... قوم عاد آکد قوم حضرت هود مستند داستان تمدن مستند داستان تمدن (3) هود در میان آکدیان hd عاد یا آکد قومی سامی نژاد بود که در شمال خاک میانرودان به مرکزیت آکّاد (akkade) می زیست. این قوم 4335 سال پیش در نزاع با سومریان پیروز شدند. سارگون اول (sargon i) نخستین فرمانروای نامی آکد سومریان را ش ت داد و امپراطوری پهناور خود را از عیلام تا دریای مدیترانه گسترش داد. در مسیر روایت قرآن پس از نوح، حضرت هود را می بینیم که برخاسته و علیه نظام جامعه عاد یا آکْد شوریده است. قوم ثمود سومر قوم حضرت صالح داستان تمدن مستند داستان تمدن (4) صالح در میان سومریان hd سومر یا ثمود اولین و قویترین ت شهر میانرودان بود. سومریان (sumerians) پیش از عزیمت به جنوب بین النهرین و احداث اولین کشور شهر اور، در غرب شبه جزیره عربستان و در سرزمین بکه س ت داشتند. 4800 سال پیش اتانا (etana) پادشاه کیش اولین حاکمیت سومری در جنوب بین النهرین را بنا نهاد. و حضرت صالح در اقتدار دوم سومریان در میان قوم ثمود (سومر) به رس مبعوث می شود. قوم حضرت یونس قوم آشور مستند داستان تمدن مستند داستان تمدن (5) یونس در میان آشوریان hd آشور به زبان باستان ashur) ، ashshur،( ur کشور باستانی درشمال بین النهرین بود و در همسایگی تمدن های جنوبی سومر، آکد و بابل قرار داشت. آشوریان از قبایل سامی بودند و در طول تاریخ قدرت آشور تقریبا همیشه به موفقیت نیروهای نظامی آن بستگی داشت. حضرت یونس در نینوا مبعوث می شود. آشوریان پس از یونس و در قبال ایمان شان مدتی برخوردار از وفور نعمت در جامعه الهی و مورد تایید خداوند می گردند. قوم عاد دوم بابل باغ های معلق برج بابل ب لون سمیرامیس مستند داستان تمدن (6) دانیال در بابل hd سارگون اول (sargon i)در 4335 سال پیش با غلبه بر گروه پراکنده شهر های سومری دور اول امپراطوری آکد را پایه گذاری کرد و با پادشاهی حمور و بخت النصر دور دوم اقتدار آکدیان (عاد دوم (به پایتختی کشور شهر بابل آغاز گردید. در بابل برج ب لون و باغ های معلق سمیرامیس که امروز آن را در ردیف عجایب هفتگانه تاریخ بر می شمارند ساخته شد. دانیال نبی علیه السلام در بابل و در دربار هخا حضور داشت و پادشاه را پیوسته به نابودی معبد بعل ترغیب می نمود و مردم را به پرستش خدای یگانه فرا می خواند اختصاصی از یاری فایل پاو وینت درس 12 مطالعات اجتماعی هشتم (عصر طلایی فرهنگ و تمدن ایران) با و پر سرعت . این پاو وینت در 38 اسلاید تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم . با انتخاب این .
سوالات تخصصی رشته کارشناسی الهیات- تاریخ فرهنگ و تمدن ملل - خطوط و کتیبه های ی کد درس: 1220269سوالات تخصصی رشته کارشناسی الهیات- تاریخ فرهنگ و تمدن ملل - خطوط و کتیبه های ی کد درس: 1220269سوالات تخصصی رشته کارشناسی الهیات- تاریخ فرهنگ و تمدن ملل خطوط و کتیبه های ی کد درس: 1220269 شامل 12 نمونه سوال به همراه پاسخ تستی و تشریحی از نیمسال اول 89-88 تا نیمسال دوم 95-94 جهت جستجوی بهتر از کد درس استفاده نمایید. توجه: ممکن است برخی رشته ها مغایرتهایی با ...دریافت فایل اختصاصی از رزفایل یونان باستان با و پر سرعت . لینک د ایین صفحه قابل ویرایش وپرینت(بافرمت (word تعدادصفحات:19 فهرست مطالب: یونان باستان کجا قرار داشت؟ سرچشمة تمدن یونان باستان از کجا بود؟ تمدن کرت چگونه جای خود را به تمدن دیگری داد؟ «عهد هومری» در یونان باستان چیست؟ کتابهای هومر چ. تعامل خواجه نصیرالدین طوسی با ت مغول و نوسازی تمدن ی محل نشر: مجموعه چکیده مقالات همایش بین المللی ت تمدن (اصفهان) نقش: نویسنده سال نشر: 1394 وضعیت چاپ : چاپ شده نحوه تهیه : گروهی زبان : فارسی

چکیده
این مقاله در صدد است تا نقش خواجه نصیرالدین طوسی را در تعامل با ت مغول و نوسازی. « فلسف? 11 سپتامبر » یازدھم سپتامبر و فاجع? برجھای دو قولوی نیویورک مبدل به نقط? عطفی در تاریخ تمدن مدرن جھان گردید . حق این واقعه آنقدر واضح است که ھمه تئوریھای توطئه را بی خاصیت و مھمل ساخته است. اینکه چنین فاجعه ای کار بن لادن بوده یا توطئ? صھیونیزم و یا مفرّ امپریالیزم . انسان و سرنوشت لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 34 انسان و سرنوشت مقدمه : عظمت و انحطاط مسلمین متفکر شهید مرتضی مطهری چاپ دوازدهم : پاییز 1372 ناشر : انتشارات صدرا فهرست مطالب عنوان مقدمه : عظمت و انحطاط مسلمین ردیف اصلی مسأله سرنوشت مسأله سرن. وقتی دین باوری در چنبره دستیزی اسیر می شود #شفیعی_مطهر دین، مهم ترین و نیرومندترین عامل رفاه و رستگاری بشر است؛ اما هنگامی که انسان از عقلانیت خدادادی خود فاصله می گیرد، همین عامل رشد و رشاد به سهمگین ترین عامل انحطاط و بدبختی تبدیل می شود. به دیگر سخن گرایش به دین هم اگر از روی. اختصاصی از هایدی تحقیق درمورد معرفی یکی از جاذبه های جهانگردی ایران با و پر سرعت . لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 83   /   عنوان تحقیق: معرفی یکی از جاذبه های جهانگردی ایران (آثار و ابنیه باستانی) /   فـهرسـت مـطالـب عنوان صفحه چکی. سفر به شیرازشیراز و وصف بی مثالش، در شیراز اوج تمدن و فرهنگ این سرزمین را بی د. شیراز با تاریخ کهن و منحصر به فردش، وارث تمدن اقلیم پارس و نشانه ای از هویت باستانی و سهم بسیار ارزشمند ایران در تمدن و فرهنگ جهان است.جاذبه های گردشگری شیرازباغ دلگشا، باغ ارم، نارنجستان قوام، باغ ع.
هشت جلد کتاب تاریخ تمدن

قیمت:30000ریال
هشت جلد کتاب تاریخ تمدن 1- مشرق زمین گاهواره تمدن 2- یونان باستان 3- قیصر و 4-عصر ایمان 5- رنسانس 6- اصلاح دینی 7-آغاز عصر د 8- عصر لویی چهاردهم بصورت فایل pdf

جهت محصول اینجا کلیک نمایید یادمان های تاریخی و طبیعی کشور های وارث تمدن ایرانی را بشناسیم: ظرافت هنری پلکان یک تکه تراشیده سنگی به کاررفته در نیایشگاه٢٢٠٠ساله "آناهیتا "کن ر نشسته ایم سر سفره شام. از تمدن پیشرفته غرب سخن می گوید: کافی است پایت برسد به یکی از کشورهای غربی. همچنان که مشکل اقامت حل شد دیگر همه چیز تغییر می کند و غرق در رفاه می شوی. از حقوق ثابت ماهیانه گرفته تا آموزش های فنی جهت کار تا مسکن ارزان و ماشین های لو و همه چیز عالی و عالی و عالی.. جنگ های صلیبی ، جنگ های تمدن ها ، جنگ های مذهبی و قومیتی ، تکفیر و تروریسم مذهبی ، اگر چه ریشه در منافع نظام سرمایه داری دارد اما ریشه ی فکری در تفاوت و اختلافات قومی و مذهبی و تمدنی نیز دارد که این اختلافات مورد بهره برداری شرکتهای تسلیحاتی و صنایع نیشن سازی ( ملت سازی ) قرار گرف. موزه فرهنگ و تمدن شهرستان اسدآباد یکی از بزرگترین موزه های استان همدان است که این روزها مسافران نوروزی از آن بازدید می کنند. شرکت ایرانگردی مارکوپولو سرزمین یزد جلوه هایی از باشکوه ترین و درخشانترین میراث فرهنگی و تمدن کهن ادوار مختلف تاریخی ایران را در خود جای د لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت کیفیت 1080p