لیزر موهای زائد و هر آنچه پزشک به شما نمیگوید - اخبار روز

دنبال مقصر می گردی راه دوری نرو غیر از خودت ی تقصیری نداشت او فقط به تو کمی امید داد تو در مقابل همه چیزت را • اس ام اس جدید sms jadid • خواهش می کنم زود تر از من بمیر چرا که نمی خواهم در آن دنیا هم منتظر آمدنت باشم … • اس ام اس جدید sms jadid • گلوله های مشقی و جنگی به یک اندازه . کک و مک به خال های ریز قهوه ای گفته می شود که بر روی تمامی نواحی بدن به ویژه بر روی صورت، و پشت دست ها دیده می شود. این لکه های مزاحم، همیشگی نیستند و در طول زمستان تعداد آن ها کم می شود البته محو نمی شوند. لازم است بدانید که پس از 400 سالگی، به طور کامل این خال های ریز حذف می شوند ولی مسلما وجود آن ها تا قبل از این سن برای افراد آزار دهنده است و تمایل دارند که به بهترین روش ممکن بتوانند کک و مک ها را درمان کنند. در ابتدا لازم است بدانیم که چه عواملی بر بروز این بیماری پوستی موثر است تا از آن پیشگیری کنیم و سپس سراغ درمان برویم.درمان کک و مک به کمک لیزردلایل بروز بیماری کک و مکاین بیماری در اثر ملانین که رنگدانه پوست است ایجاد می شود حال عوامل مختلفی می تواند بر ملانین موثر باشد و حتی میزان آن را تشدید کند:حتما بخوانید : آیا درماپن همان میکرونیدلینگ است؟1 – عوامل ژنتیکی و توارثی2 – بیماری های پوستی که سبب افزایش حساسیت پوست نسبت به اشعه ماورابنفش می شود.3 – قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید بدون استفاده از کرم ضد آفتابملانین، رنگدانه پوست است که سبب رنگی شدن بدن می شود حال زمانی که بدن بدون کرم ضد آفتاب در معرض آفتاب قرار گیرد، پوست برای این که بتواند از خود محافظت کند ملانین بیشتری تولید می کند که ملانین سبب ایجاد کک و مک می شود.لازم است بدانید که افرادی که به این عارضه پوستی مبتلا هستند به هیچ وجه نباید پوست خود را به طور مستقیم در معرض تابش نور قرار دهند زیرا رنگ کک و مک ها تیره تر می شود.درمان بیماری کک و مک با لیزر درمانیهمان گونه که گفتیم، عامل اصلی این بیماری، تولید زیاد ملانین در نقاطی از بدن است. حال زمانی که از لیزر استفاده می شود، پالس های نوری لیزر به رنگدانه ها ت ده و آن ها را به ذرات ریز تبدیل می کند پس از آن باید از روی پوست لایه برداری نمود تا این رنگدانه های اضافی از روی پوست برداشته شوند. در استفاده از لیزر برای درمان کک و مک پوست، فرد باید متناسب با نظر پزشک، 5-4 جلسه مراجعه کند و در هر جلسه مدت زمان اعمال لیزر درمانی، به مهارت پزشک معالج و شدت حضور کک و مک ها بستگی دارد.
منبع: درمان کک و مک به کمک لیزرحتما بخوانید : متدهای حذف موهای زائد ناحیه پاو وینت درباره رابطه پزشک و بیمار پاو وینت درباره رابطه پزشک و بیمار فرمت فایل : powerpoint (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات52 صفحه ضرورت ایجاد رابطه موثر پزشک و بیمار انواع رابطه پزشک و بیمار نقش شخص ثالث در رابطه پزشک و بیمار حقوق بیمار وظایف بیمار حق پزشک در انتخاب بیمار ختم رابطه پزشک و بیمار دریافت هدیه از بیمار نقش دانشجو در رابطه پزشک و بیمار ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مرکز لیزر موهای زائد ساحل مروارید محدوده (شعبه) شرق تهران تجربه ارزان ترین قیمت ها همراه با بهترین کیفیت و ضمانت رفع موها بدون درد تنها مرکز لیزر که عدم سوختگی و درد را برای مشتریان تضمین میکند. (لطفا درصورت داشتن تجربه سوختگی در مراکز دیگر و یا انجام سولاریوم و آفتاب گرفتن حتم. بهترین دستگاه لیزر مو , بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد , دستگاه های لیزر مو , انواع دستگاه های لیزر موهای زائد , بهترین دستگاه لیزر موهای زائد ید دستگاه لیزر مو , فروش دستگاه لیزر مو : لیزر موهای زائد تنها روش حذف دائمی موها است که تکنیک های معمول دیگر را منسوخ کرده است .و برای نواحی مختلف بدن افراد مناسب است و موهای ناخواسته را بدون آسیب رساندن به منافذ و ساختار پوست و به صورت بی خطر از بین می برد.امروزه دستگاه های لیزر متفاوتی برای از بین بردن موهای زائد وجود داردو سوال اکثر افراد این است که کدام نوع لیزر بهترین اثر بخشی را دارد و باعث ایجاد پوستی صاف و بدون مو می شود.
البته پاسخ به این سوال بستگی به نوع پوست و موی افراد دارد و برای افراد با شرایط پزشکی و ژنتیکی متفاوت روش متفاوتی مناسب می باشد.ولی بدون شک شماری از دستگاه ها ی لیزر مناسب و محبوب است.
هرکدام از لیزرها عمق نفوذ خاصی دارند ودر کل نور لیزر به سطح پوست تابانده می شود و نور لیزر از سطح پوست تا عمق مو و فولیکول های مو می رسد و آن را گرم می کند و باعث می شود که بیمار درد و ناراحتی نداشته باشد.
اگر شما برای رفع موهای زائد بدنتان روش لیزر را انتخاب کرده اید.ما به شما توصیه می کنیم که قبل از اینکه عمل لیزر را انجام دهید ،ابتدا اطلاعات کافی در مورد انواع لیزر ،مزایا و معایب آن به دست آورید، تا بتوانید تصمیمی درست و آگاهانه در این زمینه اتخاذ کنید.متخصصین ما در کلینیک لیزر مو جلسات مشاوره رایگان برگزار می کنند، شما می توانید با شرکت در این جلسات به تمام سوالات خود در زمینه لیزر پاسخ پیدا کنید و همچنین متخصصین ما با توجه به شرایط پوست و مو و شرایط ژنتیکی شما بهترین راه حل و بهترین نوع دستگاه برای لیزر را به شما پیشنهاد می دهند.
انواع دستگاه لیزر موهای زائد ید و فروش دستگاه لیزر مو
دستگاه لیزر ال اندرایت دستگاه لیزر ال
یکی از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر دنیا برای از بین بردن موهای زائد لیزر ال اندرایت می باشد.در این دستگاه پرتو نور با انرژی بالا تولید می شود و طول موج پرتو با توجه به انواع ساختار پوست و مو قابل تنظیم می باشد.ویژگی لیزر ال اندرایت جذب بالای ملانین در محدوده طول موج آن می باشد و پالس نور لیزر ال اندرایت فولیکول های مو را بدون تاثیر قابل توجه بر بافت اطراف از بین می برد.چرخه رشد مو سه مرحله دارد: مرحله رشد،مرحله میانی و مرحله استراحت.حدود 85 درصد موها در هر زمان در مرحله رشد هستند و موهای در حال رشد را به راحتی می توان با لیزر از میان برد.برای دستی به نتیجه مطلوب چند جلسه درمان لازم است تا نتیجه ی دلخواه ب شود .
بهترین دستگاه لیزر مو
بهترین دستگاه لیزر مو

مزایا دستگاه لیزر موهای زائد ال
انجام عمل لیزر با دستگاه ها و روش های مختلفی انجام می گیرد و کارشناسان با توجه به تجربیات و آزمایش های تخصصی لیزر ال اندرایت قدرتمندترین و پرتاثیرترین لیزر نسبت به موارد دیگر می دانند.برخی از مزایای لیزر ال اندرایت که آن را نسبت به بقیه برتری داده عبارتند از:

میزان نفوذ آن به پوست تا عمق فولیکول های مو است و به همین دلیل برای از بین بردن موهای زائد موثرتر عمل می کند.
هندپیس لیزر ال اندرایت بزرگ است و ناحیه درمان را 5 برابر بیشتر پوشش می دهد و باعث درمان سریع تر و ارزان تر می شود.
احساس درد و ناراحتی در این روش کمتر است.
دستگاه های رایانه ای پیشرفته باعث شده که ایمنی و موثر بودن را تضمین می کند.
لیزر ال اندرایت بیشتر از لیزر دایود جذب ملانین پوست می شود و در نتیجه اثر مطلوب و بهتری را بر جا می گذارد.

کارایی لیزر ال اندرایت برای موهای ریزتر و نازک تر که بیشتر لیزرهای دیگر قادر به از بین بردن آنها نیستند ،ثابت شده است.قبل از ابداع روش لیزر ال اندرایت روش های دیگری برای از بین بردن موهای زائد از جمله و ،بند انداختن ،تیغ و الکترولیز وجود داشت که هیچکدام از این ها قابل رضایت نبود ، و روش هایی پردردسر و مشکل بودند. fda چندین سال پیش امن بودن لیزر ال اندرایت را در از بین بردن موهای زائد تایید کرده است ، و از آن زمان تاکنون لیزر ال اندرایت پیشرفت های چشمگیری داشته است.
نقاط ضعف دستگاه لیزر موی ال اندرایت
لیزر ال اندرایت در میان لیزرها یکی از امن ترین آن ها به شمار می رود و در نتیجه عوارض خیلی کمی دارد.از جمله عوارض شایعی که می تواند در این روش وجود داشته باشد قرمزی و ورم جزئی پوست است که بعد از چند ساعت برطرف می شود.بیماران احساس درد و نارحتی کمی احساس می کنند ، بدترین ح ش این است که کمی احساس گرما و سوزش در طی درمان داشته باشند. همچنین این روش فوق العاده سریع است و می تواند در ساعتی از روز که شما مشغله ندارید برای درمان مراجعه کنید و نیاز به وقت بیشتری ندارد. و اگر درمان و انجام عمل لیزر توسط متخصص و یک کادر مجرب انجام شود کاملا امن است و عوارضی قابل مشاهده نخواهد بود.
دستگاه لیزرموی دایود
لیزر دایود یک روش نسبتا جدیدی برای از بین بردن موهای زائد می باشد .این روش بر دینامیک گزینشی نور و گرما مبتنی است.در این روش پالس های لیزر در ری از ثانیه از شطح پوست عبور کرده و به ریشه فولیکول مو می رسد و مو را گرم کرده و رشد فولیکول های مو را متوقف می کند. و آسیبی به بافت های اطراف پوست وارد نمی کند .لیزر دایود یک روش امنی می باشد و احساس درد و ناراحتی کمتری به همراه دارد و استفاده از آن سریع و راحت است.
بهترین دستگاه لیزر مو
بهترین دستگاه لیزر مو

لیزر دایود در طول موج 800 تا 810 نانومتر می باشد و طول موج لیزر با توجه به افراد مختلف و نیاز درمانی متفاوت می تواند متغیر باشد. لیزر دایود بدون صدمه بر بافت های اطراف پوست در عمق بیشتری از پوست نفوذ کرده و بیشترین جذب ملانین را دارد.ملانین ها نور را جذب و تبدیل به گرما می کنند و سپس دمای فولیکول مو افزایش پیدا می کند و افزایش دما به حدی می رسد که آسیب جدی به فولیکول های مو وارد می کند و در نتیجه رشد مجدد آن را متوقف می کند.
مزایا دستگاه لیزر موهای زائد دایود
از جمله مزایای لیزر دایود می توان به موارد زیر اشاره کرد :

طول موج لیزر دایود بلند است و برای بیماران دارای تون های پوستی تیره روش بسیار موثری است.
کاملا بی خطر و امن به عمق بیشتری نفوذ می کند.
سطح بیشتری از موهای زائد را به طور همزمان از بین می برد.

این دستگاه لیزر مو روشی سریع است و برای پوست های روشن با رنگ موی تیره که نیاز به تعداد جلسات کمتری برای درمان دارند، مناسب می باشد.این روش برای افرادی که پوست خود را برنزه کرده اند توصیه نمی شود. چون زمانی که پوست تیره است انرژی بیشتری جذب می شود و احتمال تغییر رنگ پوست تاول زدن وجود دارد.و در صورت استفاده برای پوست های تیره باید انرژی کمتری استفاده شود.
معایب دستگاه لیر موی دایود
به دلیل شدید بودن نور لیزر باید همه ی افراد در اتاقی که عمل لیزر انجام می شود ، حتما از عینک مخصوص ایمنی برای جلوگیری از صدمه دیدن چشم استفاده کنند. عوارضی که به ندرت پیش می آید شامل مقداری قرمزی و آفتاب سوختگی است و ممکن است رنگ پوست برای مدتی تیره و روشن شود که با مراقبت و رعایت توصیه های بهداشتی ظرف چند ساعت از بین می رود.ولی اگر توصیه های بهداشتی بعد از درمان رعایت نشود ممکن است تغییر رنگ پوست دائمی شود.
دستگاه لیزر موی elight
دستگاه ایلایت روشی پیشرفته برای رفع موهای زائد است که هم موهای زائد را از بین می برد و هم پوست را صاف و نرم می کند. .از آنجایی که دستگاه ایلایت ترکیبی از سه تکنولوژی پیشرفته شامل رادیویی دو قطبی به اضافه آی پی ال به اضافه خنک کننده تماسی پوست می باشد، یک روش فوق العاده در از بین بردن موهای زائد به شمار می رود. ایلایت در کاهش و رفع موهای زائد ،رگ های واریسی و ضایعات رنگدانه ای بسیار موثر عمل می کند و.کارایی آن نسبت به آی پی ال معمولی سه برابر می باشد.
بهترین دستگاه لیزر موهای زائد
بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

لیزر ایلایت به دلیل اینکه از هر دو تکنولوژی ipl+rf استفاده می کند بسیار امن است.لیزر ایلایت از همه ی مزایای تکنولوژی های امروزی رفع موهای زائد مانند لیزر و الکترولیزر برخودار است ترکیبی از انرژی های نوری و الکتریکی را به کار می گیرد. فولیکول مو تحت تاثیر همزمان آی پی ال (پالس نوری با انرژی بالا) و جریان برق ت یب می شود.
مزایا دستگاه لیزر موی ایلایت
از جمله مزایایی که لیزر ایلایت دارد عبارتند از :
بدون درد : بیهوشی ندارد و درمان با کمی احساس سوزش همراه است.
تاثیر آن دراز مدت و دائمی است : موهای زائد برای همیشه از بین می روند. چون نور لیزر فولیکول مو را نابود کرده و رشد آن را برای همیشه متوقف می کند.
نقاط ضعف دستگاه لیزر موهای زائد ایلایت
بدون تردید این روش لیزر هم دارای ی ری نقاط ضعف و عوارض است با این حال احتمال بروز عوارض جانبی لیزر ایلایت کم است و به ندرت ممکن است پوست دچار سرخی و ورم جزئی شود یا کمی تاول بزند و کبود شود که این عوارض موقتی هستند و ظرف چند ساعت آینده از بین می روند.
احتمال تغییر رنگ پوست و روشن یا تیره شدن پوست در این روش وجود دارد که آن هم طی یک تا دو هفته بعد از لیزر بر طرف می شود.توصیه ما به شما این است که بعد از انجام لیزر در معرض مستقیم نور آفتاب قرار نگیرید و از لباس های پوششی مناسبی استفاده کنید و حتما از کرم های ضد آفتاب با spf بالا استفاده کنید.
دستگاه لیزر موی خانگی
امروزه در زمینه لیزر پیشرفت های زیادی انجام شده است و شما می توانید در محیط منزل خود با ایمنی و صرف هزینه کم موهای زائد خود را از بین برده و پوستی صاف و شفاف و بدون مو را داشته باشید.
نقاط ضعف دستگاه لیزر موی خانگی
این روش لیزر برای پوست های تیره اصلا مناسب نیست . و فقط برای پوست های با تون روشن تا متوسط مناسب می باشد و قفل دستگاه هم به گونه ای تنظیم شده است که برای تون های پوستی در محدوده رنگ تعریف شده ، فعال می شود .
دستگاه لیزر مو
دستگاه لیزر موی خانگی

اندازه دستگاه های لیزر موی خانگی کوچک است و ناحیه کمی از پوست را پوشش می دهد. ساز و کار دستگاه لیزر خانگی با دستگاه لیزرهای تخصصی ی ان است ولی قدرت و کارایی آن نسبت به آن دستگاه ها کمتر است و در نتیجه اثر ماندگاری آن کمتر است و تاثیر بلند مدت نخواهد داشت ولی ماندگاری آن نسبت به و و سایر روش های معمول بیشتر است .اما در هر حال پوست آنقدر صاف و بدون مو نخواهد بود.

برای اینکه با دستگاه های لیزر خانگی بیشتر آشنا شوید می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.!
دستگاه لیزر موهای زائد خانگی آیا به صرف مراجعه فرد به پزشک می توان گفت فرد بیمار است؟ آیا اقدامات پزشک صرفاً برای درمان بیماری انجام می گیرد؟ عمل پزشک موجب مباح شدن و عدم مسئولیت پزشک است یا وضعیت بیمار؟ جلوگیری از رویش موهای زی وستی کم شدن و نازک شدن موهای زائد استفاده از پدهای مخصوص روشن کننده پوست بدون حساسیت و هاب پوست توضیحات اسپری موبر کارینا اورجینال ساخت کشور ترکیه دارای مجوز وزارت بهداشت ایران و برچسب شبنم حاوی عصاره آلوورا جهت ایجاد درخشندگی و لطافـت در پوست از بین برنده تضمینی موهای زائد تنها در چند دقیقه مؤثرترین در از بین بردن موهای زائد قابل استفاده برای آقایان و خانم ها 100% تضمین. صفحه اصلی گروه های زیرمجموعه فوق تخصص فوق تخصص نازایی و آی وی اف- (0 پزشک) فوق تخصص مراقبت های ویژه (آی سی یو)- (0 پزشک) فوق تخصص راسکوپی و آی وی اف- (0 پزشک) فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد- (1 پزشک) فوق تخصص سرطان شناسی ن (انکولوژی ن)- (0 پزشک) فوق تخصص سرطان شناسی دستگاه ادراری و (اوروانکولوژی)- (1 پزشک) فوق تخصص سرطان شناسی (انکولوژی)- (2 پزشک) فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان- (1 پزشک) فوق تخصص جراحی ک ن- (0 پزشک) فوق تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و ک ن (اورولوژی ک ن)- (2 پزشک) فوق تخصص جراحی قلب و قفسه صدری(قلب و تورا )- (21 پزشک) فوق تخصص جراحی قلب و عروق- (9 پزشک) فوق تخصص جراحی قفسه صدری ( جراحی تورا )- (4 پزشک) فوق تخصص جراحی غدد و سرطان- (12 پزشک) فوق تخصص جراحی عروق، پیوند کلیه و کبد- (20 پزشک) فوق تخصص جراحی عروق و تروما- (3 پزشک) فوق تخصص جراحی عروق- (0 پزشک) فوق تخصص جراحی زانو- (0 پزشک) فوق تخصص جراحی دست- (0 پزشک) فوق تخصص جراحی تعویض مفصل ران و اندام های تحتانی- (0 پزشک) فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی- (0 پزشک) فوق تخصص تصویربرداری اعصاب (نورورادیولوژی)- (1 پزشک) فوق تخصص بیهوشی قلب- (2 پزشک) فوق تخصص بیماری های کلیه ک ن (نفرولوژی ک ن)- (0 پزشک) فوق تخصص بیماری های کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)- (1 پزشک) فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب ک ن (نورولوژی ک ن)- (1 پزشک) فوق تخصص بیماری های گوارش ک ن- (0 پزشک) فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد بزرگسالان- (0 پزشک) فوق تخصص بیماری های قلب ک ن- (0 پزشک) فوق تخصص بیماری های قلب و عروق- (0 پزشک) فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم ک ن- (0 پزشک) فوق تخصص بیماری های عفونی ک ن- (0 پزشک) فوق تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری- (0 پزشک) فوق تخصص بیماری های ریه ک ن- (0 پزشک) فوق تخصص بیماری های ریه- (0 پزشک) فوق تخصص بیماری های روماتولوژی ک ن- (0 پزشک) فوق تخصص بیماری های روماتولوژی- (0 پزشک) فوق تخصص بیماری های خون و سرطان بزرگسالان- (0 پزشک) فوق تخصص بیماری های خون و سرطان (هماتولوژی انکولوژی) - (0 پزشک) فوق تخصص بیمار ی های متابولیک ارثی- (0 پزشک) فوق تخصص ایمنی شناسی بالینی- (0 پزشک) فوق تخصص الکترومیوگرافی و هدایت عصبی محیطی- (0 پزشک) فوق تخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی)- (0 پزشک) فوق تخصص آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (آلرژی و ایمونولوژی بالینی)- (0 پزشک) فوق تخصص آسیب شناسی خون (هماتوپاتولوژی)- (0 پزشک) صفحه اصلیآمیتی چیست تماس با ما قوانین ید و فروشقوانین پلیس فتا جستجوس پزشک واندر و یکی از جدیدترین موبرها برای رفع موهای زائد بدن می باشد. واندر و بدون نیاز به رفتن به سالن های ایپلاسیون و بدون درد و سوزش تمام موهای زائد بدن شما را از بین می برد. استفاده از تیغ و ژیلت به پوست اسیب رسانده و ح زشتی را بعد از یکی دو روز به پوستهای شما می دهد موبر واندر و - wonder wax

آیا می خواهید از شر موهای زائد خود خلاص شوید؟

بدون لیزر و پرداخت هزینه های زیاد

از بین بردن موهای زائد در عرض چند دقیقه

استفاده بسیار آسان و بدون درد

مخصوص آقایان و خانمها

قیمت : 34000 تومان
موبر واندر و - wonder wax واندر و یکی از جدیدترین موبرها برای رفع موهای زائد بدن می باشد. واندر و بدون نیاز به رفتن به سالن های ایپلاسیون و بدون درد و سوزش تمام موهای زائد بدن شما را از بین می برد. استفاده از تیغ و ژیلت به پوست اسیب رسانده و ح زشتی را بعد از یکی دو روز به پوستهای شما می دهد در حالی که استفاده از موبر wonder wax این امکان را به شما می دهد تا مدتها پوستی نرم داشته باشید و استفاده از آن عوارض استفاده از موبر های دیگر را اصلا ندارد. موبر wonder wax مخصوص از بین بردن موهای ریز و درشت می باشد و استفاده از آن بسیار آسان است. با واندر و تا چندین هفته پوستی شفاف داشته باشید و از شر تیغ و دردهای ناشی از اپیلیدی راحت شوید. موبر واندر و موهای زاید را از ریشه در می آورد و رشد دوباره موها را به تاخیر می اندازد و در دراز مدت باعث کم پشت شدن آنها نیز می شود. این محصول با موم های معمولی موجود در بازار تفاوت دارد و پس از سرد شدن موم بر روی موهای زاید با دست جدا شده و نیاز به پارچه یا دستمال ندارد.


قیمت : 34000 تومان
موبر واندر و - wonder wax ویژگی های موبر واندر و - wonder wax:
- موبر جادویی (wonder wax) اورجینال
- موبر جادویی با اثر طولانی روی فولیکول مو
- در دراز مدت موجب نازک شدن و از بین رفتن مو در دراز
- قابل استفاده برای تمام نقاط صورت و بدن
- مناسب برای خانم ها و آقایان
- استفاده بسیار سریع و آسان
- بدون نیاز به پارچه یا شستشو
- قابل استفاده به دفعات زیاد
- ارزان و با صرفه

طریقه مصرف موبر واندر و - wonder wax:
- ابتدا ظرف موم را داخل مایکرو فر گرم میکنیم تا حدی که نرم شود.
- توسط ابزار مخصوص موم را روی بخشی که مو زائد وجود دارد میمالیم.
- بعد از خشک شدن موم آن را خیلی سریع میکنیم.

هر بسته شامل:
- یک بسته و (موم مخصوص)
- یک پیمانه مخصوص (قابل گرم در ماکروفر)
- سه کارتک بزرگ مخصوص بدن
- سه کارتک کوچک مخصوص صورت
- دو عدد دستمال پاک کننده و دفترچه راهنماروش ید: برای ید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به پست بپردازید. جهت مشاهده فرم ید، روی دکمه زیر کلیک کنید.
موبر واندر و - wonder wax قیمت : 34000 تومان


دستگاه لیزر ال دایود diode alexandrite vikini pius
در تجهیزات لیزر و جوانسازی


فهرست مطالب [نمایش فهرست]

دستگاه لیزر ال دایود diode alexandrite vikini pius , قیمت , ید و فروش دستگاه لیزر diode alexandrite vikini pius : به روزترین تکنولوژی ترکیب شده دستگاه لیزر ال دایود در دنیا با به هم پیوستن تکنولوژی روز جهان لیزرهای 808 نانومتری دایود و لیزرهای 755 نانومتر ال اندریت در سیستم دستگاه لیزر ال اندرایت در سیستم دستگاه لیزر ال دایود vikini plus در کنار هم به وجود آمده است و باعث شده این سیستم برتمامی تیپ های پوستی( هر 6 تیپپ ) قابل استفاده و قابل تنظیم باشد .
دستگاه لیزر ال دایود
دواصل فتوترمولیز انتخ که تکنولوژی حذف کننده موها براساس آن صورت می گیردthermal relaxation time و رنگدانه ملانین می باشد . مدت زمانی که یک بافت 50% کرمایی که جذب کرده را به وسیله ی پدیده ی انتشار از دست می دهد trt گفته می شود .
که این زمانها بر حسب سیستم متغیراست در فولیکول مو40 الی100 میلی ثانیه و در ایپدرم 3 تا 10 میلی ثانیه می باشد
ت یب گرمایی یا thermal damage time فولیکول مو به جای trt زمان در سیستم دستگاه لیزر مو ال دایود لیزر alex diode vikini plus laser مورد توجه قرار گرفته است . برای پخش انرژی گرمایی و ت یب سلول های بنیادی در پاپیلا و فولیکول مو tdt مدت زمانی مورد نیاز است . دستگاه لیزر ال دایود لیزر پتانسیل تنظیم پهنای پالس را از 5 الی 400 میلی ثانیه برای ت یب فولیکول های مو بدون کوچکترین آسیبی که برای تامین مدت زمان لازم را دارد . و همچنین در طول درمان احساس درد در این نوع سیستم به شکل قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند .
لیزر ال اندرایت دایود به طول موج 755 نانومتر و808 نانومتر یکی از تاثیر گذارترین نوع لیزر برای درمان پوست می باشد که این مهم با مطالعات فراوان ثابت شده است و شواهد علمی بسیاری دارد . فرایندی به نام فوتومولیز که لیزر ال اندرایت بر پایه ی این فرایند عمل کرده که استفاده از نور ( فوتو ) برای گرم ( ترمو ) ناحیه ی مخصوص از پوست که به منظور ت ی ( لیز ) بافت صدمه دیده ی معنی علمی اش می باشد .
طول امواج نور به میزان بالاترین انرژی که به وسیله دستگاه لیزر vikini plus سطع شده که به وسیله دستگاه انرژی گزمایی تبدیل شده که گرمای تبدیل شده به نواحی اه ی به پوست آسیب می رساند .
در مواقع استفاده از لیزرهای دایود vikini plus alex diode چند نکات ضروری وجود دارد که توصیه می کنیم به آن ها توجه شود :

استفاده از عینک های محافظ با شیشه مات در تمام طول درمان
استفاه از این سیستم بدون تشخیص پزشک به هیچ وجه توصیه نمی شود ( در صورت تجویزاستفاده ی صحیح توسط پزشک ارایه شود ) در صورت استفاده بدون تجویز پزشک در بیماری های رنگدانه ای احتمال به وجود آمدن سرطان های بدخیم پوستی مانند ملانوما وجود دارد .
بعضی از استفاده کنندگان از این سیستم احساس خود از برخورد پالس های لیزر بر روی پوست را به برخورد خفیف کش لاستیکی را تشیه می کنند .
در مواقعی امکان استفاده از کرم های ی بی حس کننده ی موضعی بر روی پوست ناحیه ی حساس بدن وجود دارد که بیشتر وقت ها نیازی به استفاده به این کار نیست.
امکان استفاده از یک یسته یخنک کننده برای تسکین شدن پوست در ناحیه ی درمان عداز پایان درمان وجود دارد
از خاراندن پوست ناحیه ی درمان شده واستفاده از شوینده ها و تمیز کننده ها ساینده در چند روز اول از درمان امتناع کنید .
بیمار باید در مدت طول درمان پوست خود را در مقابل نورآفتاب محافظت کرده تا بعد از هاب شدن پوست از ضایعات رنگدانه ای جلوگیری شود.

برای استفاده ازدستگاه لیزر ال دایود diode alexandrite vikini plus وحذف موهای زاید به چند جلسه احتیاج داریم ؟
لیزر موهای زائد برای نتیجه گرفتن به چندین جلسه احتیاج دارد معمولا (4 جلسه تا6 ویا بیشتر) ولی ناحیه ای از بدن که تحت درمان قرار گرفته و یا رنگ پوست میزان درشتی و زبری مو , داشتن بیماری یا عوامل زمینه ی آن مانند تخمدان پلی سیستیک و درآ به ت بیمار تعداد دقیق جلسات بستگی دارد .
بتابر توصیه پزشکان برای از بین بردن موهای زاید ما بین جلسات متوالی حد فاصله ای , بین 3 تا 6 جلسه است . و موقعیت ناحیه ی محل درمان بستگی دارد اکثر مدت زمان رشد موها 6 الی 8 هفته می باشد و دراین مدت پوست تمیز و کاملا لطیف می باشد و زمان مناسب برای جلسه بعدی رشد موهای ریز می باشد .
سیستم دستگاه لیزر ال دایود vikini plus alex diode چه ویزگی هایی دارد

دارای سطح مقطع 15در12 میلی متر
قابلیت سیستم خنک کننده ی پوست تا 10- درجه
یکنواخت تشعشع لنز هماهنگ کننده
با حداکثر سرعت 5الی 10 هرتز
120 ژول واقعی (حداکثر سرعت)
مجهز به دو هندپیس دایود 808 نانومتری و ال اندرایت 755 نانومتری
دارای لیزر سورس آلمانی


برچسب ها: diode alexandrite, diode alexandrite vikini pius, vikini pius, دستگاه لیزر, زیبایی پوست, لیزر دیر شده ولی میدونم خانمم اینها رو درک میکنه روزتــــ مبارک نمیدونی چه روزی؟؟؟ روز پزشک دیگه میدونم که پزشک نیستیـــــــــــــــ(تو پرانتز اصلا چه شاید نشی پزشک) مهم نیست درسش رو خوندی یا نه همین که حال منو فقط تو میتونی خوب کنی یعنی.. روزت مبارک م.... لیزر موهای زائد چیست؟ نتایج٬مزایا٬ریسکها و هزینه آنافزودن دیدگاه لیزر موهای زائد یکی از معمولترین روشهای زیبایی میباشد. اگر شما از تراشیدن، کندن یا موم انداختن برای حذف موهای ناخواسته راضی نیستید،لیزر موهای زائد ممکن است یک گزینه با ارزش در نظر گرفته شود. همه چیز درباره لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد لیزر موهای زائد یک روند پزشکی میباشد که از یک لیزر – یک اشعه نوری شدید و جهنده – برای حذف موهای زائد استفاده میشود. در طی حذف موهای زائد با لیزر، اشعه ی لیزر از طریق پوست به فولیکول موی فرد میرسد. گرمای شدید لیزر، به فولیکول مو آسیب وارد میکند که این امر، رشد آینده ی مو را مهار میکند. لیزر موهای زائد موثرترین روش برای افراد دارای پوست های تیره و روشن میباشد. اگرچه حذف موهای زائد به صورت موثری رشد مو را آهسته میکند اما حذف دائمی موهای زائد را تضمین نمیکند. اقدامات نگهدارنده ی دوره ای نیز ممکن است مورد نیاز باشد. مزایای لیزر موهای زائد مزایای لیزر موهای زائد لیزرها برای حذف موهای ناخواسته از صورت، پا، بازو، زیربازو، خط بیکینی و سایر نواحی مناسب می باشند. مزایای لیزر موهای زائد شامل موارد زیر میباشد: دقت: لیزرها میتوانند به صورت انتخ موهای تیره و خشن را هدف بگیرند در حالی که به پوست اطراف آسیبی وارد نکنند. سرعت: هر پالس از لیزر ری از ثانیه طول میکشد و میتواند تعداد زیادی مو را همزمان تیمار کند. لیزر میتواند یک منطقه ی حدودا اندازه ی یک چارک را در هر ثانیه تیمار کند. نواحی کوچکی مانند بالای لب میتواند در کمتر از یک دقیقه انجام شود و نواحی بزرگتر مانند پشت یا پاها ممکن است بیشتر از یک ساعت طول بکشد. اثر زیاد: بیشتر بیماران به صورت دائمی موی خودشان را بعداز حدود ۳ تا ۷ جلسه از دست میدهند. از بین بردن موهای زائد با لیزر چطور برای از بین بردن موهای زائد با لیزر آماده شویم؟ لیزر موهای زائد یک روند پزشکی میباشد که نیاز به آموزش برای اجرا دارد و ریسکهای بالقوه ای دارد. قبل از انجام مو ز با لیزر، شما باید دقیقا اعتبارنامه ی پزشک یا تکنسینی که این روند را اجرا میکند کنترل کنید. اگر شما علاقمند به از لیزر موهای زائد هستید، یک پزشک را انتخاب کنید که دارای برد تخصصی در رشته هایی مانند پوست و مو یا جراحی زیبایی باشد و تجربه ی از بین بردن موهای زائد با لیزر را داشته باشد. اگر قرار است که یک دستیار پزشک یا کارشناس پرستاری این روند را انجام دهد مطمئن شوید که یک پزشک ارشد در طی انجام لیزر، در مکان حضور داشته باشد. مراقب سالن ها یا سایر تجهیزاتی که ممکن است افراد غیر پزشک برای از بین بردن موها با لیزر از آن استفاده کنند باشید. قبل از حذف موهای زائد با لیزر، یک جلسه مشاوره را با پزشک خود برنامه ریزی کنید. پزشک ممکن است از این ملاقات برای موارد زیر استفاده کند: تاریخچه ی پزشکی شما را بررسی کند از جمله سابقه استفاده از داروها. در مورد خطرات، مزایا و توقعات بحث می کند، ازجمله اینکه از بین بردن مو با لیزر چه کارهایی را میتواند یا نمیتواند برای شما انجام دهد. ع هایی بگیرد که برای ارزی های قبل و بعداز درمان و بررسی های دراز مدت مورد استفاده قرار بگیرند. در این مشاوره، در مورد یک طرح درمانی و هزینه های مربوطه بحث کند. لیزر موهای زائد معمولا یک هزینه ی اضافی می باشد. پزشک همچنین انواع خاصی از آماده سازی ها را برای از بین بردن موهای زائد با لیزر توصیه میکند٬ برای مثال : دور از آفتاب بمانید. برنزه میتواند ریسک اثرات جانبی، مانند روشن شدن پوست را افزایش دهد. اگر شما برنزه کرده اید – از طریق در معرض قرارگیری با آفتاب یا محصولات برنزه بدون آفتاب – قبل از انجام لیزر موهای زائد، صبر کنید تا برنزه شدن کاملا ناپدید شود. از کندن، موم انداختن و الکترولیز اجتناب کنید. این روش های از بین بردن مو میتوانند فولیکول مو را ت یب کند و با از بین بردن موهای زائد با لیزر تداخل ایجاد می کنند. با این حال، تراشیدن مناسب میباشد، چون آن محور و فولیکول مو را حفظ میکند. در حقیقت، تراشیدن توصیه میشود چون لیزر نمیتواند موهای بالای پوست را هدف بگیرد و به صورت بالقوه موجب سوختگی میشود. اگر شما روی انجام لیزر موها برنامه ریزی میکنید، باید کندن، موم انداختن و الکترولیز را به مدت ۶ هفته قبل از لیزر، محدود کنید. چون لیزر ریشه های مو را هدف میگیرد، که توسط موم انداختن یا کندن به صورت موقتی حذف می شود. شما همچنین باید از در معرض قرارگیری با نور خورشید به مدت ۶ هفته قبل و بعداز درمان اجتناب کنید. در معرض قرارگیری با نور خورشید اثربخشی حذف مو با لیزر را کاهش میدهد و به احتمال زیاد عوارضی را بعد از درمان ایجاد میکند. دلیل لیزر موهای زائد چرا این کار انجام می شود؟ از بین بردن موهای زائد برای کاهش موهای ناخواسته انجام میشود. موقعیت های معمول شامل پاها، زیر بازو، بالای لب، و خط بیکینی میباشد. به هرحال، درمان موهای ناخواسته تقریبا در هر ناحیه ای ممکن میباشد – به جز پلک چشم و نواحی اطراف آن – رنگ مو و نوع پوست، موفقیت حذف مو با لیزر را تحت تاثیر قرار می دهند. برای مثال، از بین بردن موهای زائد با لیزر موثرترین روش برای افرادی می باشد که موی روشن و تیره دارند چون اشعه لیزر، رنگدانه ی موجود در مو (ملانین) را هدف میگیرد. به هرحال، پیشرفته ای انجام شده در تکنولوژی حذف موهای زائد را به یک گزینه برای افراد دارای پوست های تیره تر تبدیل کرده است. از بین بردن موهای زائد با لیزر عموما برای موهای سفید، خا تری، قرمز یا موثر نیست چون لیزر نمی تواند موهای روشن را ببیند. ریسک لیزر مو های زائد ریسک های لیزر موهای زائد از بین بردن موهای زائد با لیزر حذف دائمی موهای زائد را تضمین نمی کند. برخی موها میتوانند با لیزر مقاومت کنند یا بعد از درمان مجددا رشد کنند – اگرچه مویی که جدیدا رشد میکند، ممکن است لطیفتر و روشنتر باشد. معمول ترین اثرات جانبی از بین بردن موها با لیزر شامل موارد زیر می شود: اش (سوزش) پوست: ناراحتی موقتی، قرمزی و هاب بعداز از بین بردن موهای زائد با لیزر محتمل می باشد. هر نشانه و علامتی معمولا طی چندین ساعت ناپدید می شود. اسکار دائمی یا تغییرات در رنگ پوست نادر میباشد. تغییرات رنگدانه: از بین بردن موهای زائد با لیزر ممکن است پوست را تیره تر یا روشن تر کند، که معمولا به صورت موقتی میباشد. روشن شدن پوست در درجه اول آن هایی که پوست تیره تر دارند را تحت تاثیر قرار میدهد، به ویژه اگر یک لیزر نامناسب در یک محیط نامناسب انجام شود. به ندرت، از بین بردن مو با لیزر میتواند موجب تاول، خشکی، اسکار، یا سایر تغییرات در بافت پوست شود. سایر مشکلات غیر معمولی که میتوانند رخ دهند شامل سفید شدن مو میباشد یا اینکه مو ممکن است به شدت در نواحی تیمار شده یا در نواحی اطراف آن آغاز به رشد کند. تاول ها نادر هستند اما در افرادی که رنگ پوستشان تیره تر است محتمل تر هست. به دلیل احتمال آسیب چشمی شدید از بین بردن موهای زائد با لیزر برای نواحی پلک و اطراف آن توصیه نمی شود . برای یک روز یا دو روز بعد از لیزر، منطقه ی درمان شده پوست شما شبیه پوست آفتاب سوخته به نظر میرسد. کمپرس های سرد و مرطوب کننده ها ممکن است کمک کننده باشند. اگر صورت شما تحت درمان قرار گرفته است شما می توانید روز بعد آرایش انجام دهید بدون اینکه پوست شما تاول بزند. در ماه آینده، موی درمان شده ی شما خواهد ریخت. ماه بعد را از کرم ضد آفتاب استفاده کنید تا به مهار تغییرات موقتی در رنگ پوست لیزر شده کمک کند. قبل از لیزر قبل لیزر موهای زائد چه کاری باید انجام دهید ؟ بلافاصله قبل از این روند، موی شما که قرار است تحت این روند قرار بگیرد، باید تا چند میلی متر بالای سطح پوست چیده شود. دستگاه لیزر مطابق با رنگ، ضخامت و موقعیتی که قرار است مو برداشته شود و همچنین رنگ پوست شما تنظیم می شود. بسته به منبع نوری یا لیزر استفاده شده، شما و تکنسین نیاز دارید که حفاظ چشمی مناسبی داشته باشید. همچنین حفاظت لایه های بیرونی پوست شما با یکژل سرد یا یک دستگاه سرد کننده ی خاص دارای اهمیت می باشد. این به نفوذ نور لیزر به پوست کمک میکند. شما میتوانید از عینک های ویژه ای برای محافظت از چشمان خودتان، در برابر اشعه لیزر استفاده کنید. پزشک ممکن است یک بی حسی موضعی را روی پوست شما بمالد تا هرگونه ناراحتی را در طی این روند کاهش دهد. سپس، تکنسین یک پالسی از نور را به منطقه ی تحت درمان وارد میکند . منطقه را چندین دقیقه میبیند تا مطمئن شود که بهترین تنظیمات، استفاده شده و همچنین بتواند واکنش های بد را کنترل کند. حین انجام لیزر موهای زائد در طی از بین موهای زائد با لیزر چه اتفاقی میافتد ؟ پزشک یک ابزار لیزری که در دست نگه داشته میشود را روی پوست شما فشار میدهد. بسته به نوع لیزر، یک وسیله ی سرد کننده روی نوک دستگاه یا یک ژل سرد کننده ممکن است به منظور محافظت ار پوست شما مورد استفاده قرار بگیرد. زمانی که پزشک لیزر را فعال میکند، اشعه لیزر از طریق پوست شما به کیسه های باریک (فولیکول ها)، یعنی جایی که منشا رشد مو میباشد، خواهد رسید. شدت گرمای لیزر به فولیکول مو آسیب وارد میکند که رشد مو را مهار میکند. برخی ناراحتی ها در پوست نیز محتمل می باشد و شما احتمالا ممکن است احساس سرما از وسیله ی سرد کننده یا ژل سرد کننده داشته باشید. لیزر یک منطقه ی کوچک، مانند بالای لب، ممکن است تنها چند دقیقه طول بکشد. لیزر یک منطقه بزرگتر مانند پشت ممکن است چندین ساعت طول بکشد. زمانی که این روند کامل میشود ممکن است به منظور کاهش هرگونه ناراحتی، به شما کیسه ی یخ، کرم ضد هاب یا لوسیون یا آب سرد توصیه شود. شما ممکن است جلسه ی بعدی خودتان را برای ۴ تا ۶ هفته بعد برنامه ریزی کنید. شما درمان را تا زمان توقف رشد مو دریافت خواهید کرد. بعد از لیزر بعد از این روند چه در انتظار شماست و چه کار هایی باید انجام دهید ؟ شما ممکن است چند ساعت اولیه ی بعد از از بین بردن موها با لیزر، احساس قرمزی و هاب کنید. برای کاهش هر گونه ناراحتی، یخ را روی نواحی لیزر شده به کار ببرید. اگر شما بلافاصله بعداز موز با لیزر، یک واکنش پوستی داشته باشید، پزشک ممکن است یک کرم استروئیدی را در ناحیه ی تحت تاثیر قرار گرفته به کار ببرد. بعداز حذف موهای زائد با لیزر، از در معرض قرار گیری با نور خورشید اجتناب کنید – هم نور خورشید به صورت طبیعی و هم بسترهای برنزه کننده – زمانی کهپوست شما یام پیدا کرد، هر زمان که در معرض نور خورشید قرار گرفتید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. شما همچنین باید خودتان را برای ریختن موها در چند روز و چند هفته اول بعداز لیزر آماده کنید. این میتواند در برخی موارد برای رشد مجدد مو مشکل ساز باشد. نتایج لیزر موهای زائد نتایج لیزر موهای زائد چگونه است ؟ نتایج از بین بردن مو با لیزر به مقدار زیادی از یک فرد به فرد دیگر متفاوت میباشد و ممکن است به منطقه ای از بدن یا صورت که مورد درمان قرار میگیرد بستگی داشته باشد. درمان های چندگانه میتوانند دوره ی فقدان مو را طولانی تر کنند – در برخی موارد تا سال ها – اما رشد مجدد مو هنوز ممکن میباشد. برای گرفتن بهترین نتایج،شما ممکن است نیاز به ۴ تا ۶ درمان داشته باشید که زمانی حدود ۶ هفته طول میکشد. اقدامات نگهداشت دوره ای بیشتر – شاید هر ۶ یا ۱۲ ماه – نیز ممکن است مورد نیاز باشد. دستگاه لیزر خانگی لیزرهای خانگی چه هستند؟ در سال های اخیر، لیزرهایی که می توانند در خانه برای حذف موهای زائد مورد استفاده قرار بگیرند نیز موجود شده اند. این تجهیزات ممکن است موجب کاهش ملایم مو شوند. اما هنوز مطالعات زیادی که اثربخشی این تجهیزات را در مقایسه با موز با لیزری که در مطب پزشک انجام میشود مقایسه کرده باشند، وجود ندارد. به علاوه، سازمان غذا و داروی این تجهیزات حذف موی خانگی را به عنوان یک وسیله ی آرایش در نظر گرفته است نه یک وسیله ی پزشکی، که به این معنی است که آنها نمیتوانند سطح ایمنی مشابه ی با تجهیزات پزشکی داشته باشند. اخیرا، هیچ مطالعه ی بزرگ و دراز مدتی روی ایمنی و اثر بخش بودن این دستگاههای خانگی انجام نشده است. اگر شما انتخاب کرده اید که از یک دستگاه لیزر خانگی برای حذف مو استفاده کنید، باید به منظور کاهش ریسک آسیب، به ویژه آسیب چشم ها، از دستورالعمل هایی که همراه با دستگاه هستند استفاده کنید. هزینه لیزر موهای زائد هزینه لیزر موهای زائد به چه صورت هست ؟ مطابق با انجمن یی جراحان پلاستیک، میانگین هزینه برای از بین بردن مو با لیزر حدود ۲۳۵ دلار در هر جلسه می باشد. هزینه ها به طور گسترده ای متغیر می باشند که به عواملی مانند آنچه در ادامه آمده است بستگی دارد: اندازه ی منطقه ای که تحت تیمار قرار گرفته است و زمان مورد نیاز برای درمان تعداد درمان های مورد نیاز اینکه آیا یک پزشک این کار را انجام میدهد یا شخص دیگری کلینیکی که شما این روش را در آن انجام می دهید. برای گرفتن یک ایده ی بهتر در مورد هزینه ی خاص خودتان، درخواست مشاوره داشته باشید. لیزر درمانی  امروزه یکی از رایج ترین روش ها برای درمان بیماری های پوستی از قبیل جوش و آکنه، چروک های ریز پوستی، ترمیم بافت آسیب دیده پوست و… است. این روش در مقایسه با روش های دیگر از مزیت های بیشتری برخوردار است و  به همین دلیل بیشتر بین افراد به ویژه بانوان باب شده است. . قیمت برش لیزر تولیدی شرکت pnc laser ارزان تر از همه شرکت ها می باشد.این دستگاه ها با بهترین قطعات وارداتی توسط تکنسین های خبره شرکت مونتاژ شده می شود. قیمت برش لیزر فروش دستگاه حکاکی و برش لیزر یداران محترم با توجه به این که قیمت های شرکت پی ان سی لیزر حدود ۳۰ درصد پایین تر از شرکت ه. توضیحات اسپری موبر کارینا اورجینال

ساخت کشور ترکیه

دارای مجوز وزارت بهداشت ایران و برچسب شبنم

حاوی عصاره آلوورا جهت ایجاد درخشندگی و لطافـت در پوست

از بین برنده تضمینی موهای زائد تنها در چند دقیقه

مؤثرترین در از بین بردن موهای زائد

قابل استفاده برای آقایان و خانم ها

100% تضمینی


قیمت : 17000 تومان

شاید اغلب ما با استفاده از موبر برای پاک موهای زاید بدن آشنا هستیم. نوع سنتی آن که حاوی آرسنیک بود و موجب مسمومیت میگردید در حال حاضر کمتر مورد استفاده است و بیشتر نوع کرم و اسپری مصرف دارد که مصرف نوع اسپری مقرون به صرفه تر و راحتتر است.
موبر کارینا برترین برند اسپری های موبر همان چیزی است که شما نیاز دارید. این محصول منطبق بر آ ین اصول تولید محصولات بهداشتی بدون استفاده از آرسنیک در کشور ترکیه تولید شده و با مجوز وزارت بهداشت ایران وارد کشور شده است. با استفاده از اسپری مو بر کارینا تنها در چند دقیقه از شر موهای زائد بدن خلاص شوید! ادامه مطلب بند انداز برقی براونز بند انداختن یکی از روش های رفع موهای زائد از دوران باستان بوده که به دلیل رفع ریشه ای موهای زائد و افزایش جریان خون در پوست و زیبا ساختن آن هنوز نیز بسیار مرسوم است و در همه آرایشگاههای امروزی انجام میشود. این روش که نیاز به مهارت دارد درحال حاضر تنها توسط .

لیزر
عوارض لیزر

لیزر چیست؟
لیزر نوری تک رنگ و تک طول موج است. در لیزر موهای زائد عمدتا نور لیزر در رنگدانه ملانینی که در موها به وفور یافت می شود، جذب شده و سبب ت یب سلولهای سازنده مو میشود و به همین دلیل است که هرقدر مو ضخیمتر و مشکی تر باشد ،ملانین بیشتری دارد که نور لیزر را بهتر جذب کرده و راحتتر از بین می رود. در عین حال چون ملانین در خود پوست هم وجود دارد هرچه مقدار آن کمتر باشد، یعنی بیمار سفیدتر باشد، انرژی کمتری در پوست جذب شده و احتمال سوختگی ناشی از لیزر مو کمتر می شود.
کدام بیماران برای لیزر موهای زائد مناسب تر هستند؟
بیمار ایده آل، بیماری است که پوستی روشن اما مویی مشکی و ضخیم داشته باشد. انتظاراتش واقع گرایانه بوده و اختلال هورمونی نداشته باشد. هرچند که با پیشرفت هایی که در زمینه لیزر و روشهای سرد پوست به وجود آمده است بیمارانی که پوستهای تیره تر دارند را هم می توان به شکل موثری درمان کرد. در مورد موهای ، سفید یا قرمز کاهش دائمی موهای زائد غیرممکن است.
اگرچه رشد این موها را می توان با انجام لیزر گاه تا 3 ماه هم به تاخیر انداخت اما معمولا با همان تعداد و ضخامت و رنگ قبل مجددا رشد می کنند، بنابراین این افراد درصورت تمایل می توانند با انجام لیزر هر 3 ماه، رشد موهایشان را تنها کنترل کنند.
چه مراحل و بررسی هایی قبل از انجام لیزر باید صورت بپذیرد؟
ابتدا در مورد انجام لیزرهای قبلی، دفعات آنها و نتایج آنها صحبت می شود:
وجود اختلالات هورمونی و علائمی که به نفع آنها وجود دارد (مثل نامنظمی سیکل قاعدگی، ریزش موی سر، جوشهای مکرر صورت و سابقه نازایی): از آنجا که اختلالات هورمونی در بسیاری از بیماران پرمو دیده می شود حتما بیمار باید از این جهت بررسی شود و گرنه درمان با لیزر تاثیر نداشته و به درازا خواهد کشید.
مصرف بعضی داروها که میتوانند منجر به رویش موهای زائد شوند : کورتونها، هورمونها و مینو یدیل این داروها باعث رشد موهای زائد می شوند. در این بیماران لیزر اثر مناسب را نخواهد داشت.
وجود بعضی بیماریها مثل پسوریازیس، لیکن پلان، ویتلیگو (برص): در این بیماران احتمال پیدایش ضایعات در محل لیزر وجود دارد.
سابقه اسکار هیپرتروفیک یا کلوئید (گوشت اضافه محل عمل): انجام لیزر در این بیماران احتمال دارد ،سبب ایجاد اسکار هیپرتروفیک شود و بهتر است انجام نگیرد.
سابقه تبخال مکرر: در این بیماران از 24 ساعت قبل تا یک هفته بعد از لیزر باید داروهای ضدتبخال مثل آسایکلوویر استفاده شود.
سابقه عفونت فعال مثل جوشهای چرکی: در صورتی که بیمار جوش چرکی یا هر کانون عفونی دیگری در محل لیزر مو داشته باشد باید تا زمان درمان آن عفونت لیزر به تعویق بیفتد.
برنزه بودن(tanning): به هر روشی که فرد باعث برنزه شدن پوست خود شده باشد، اعم از آفتاب گرفتن یا سولاریم، احتمال سوختگی پوست و ایجاد لک به دنبال لیزر بسیار زیاد است. در این بیماران بهتر است درمان تا زمان از بین رفتن رنگ به تعویق بیفتد و در این مدت بیمار از ترکیبات ضدلک و ضدآفتاب استفاده کند.
وجود تاتو یا خال یا کک و مک در محل لیزر: از آنجا که انجام لیزر مو می تواند باعث کمرنگ شدن این ضایعات شود باید از قبل به بیمار در مورد این مسئله تذکر داد.
مصرف ایزوترتینویین (نوعی ترکیب vita مثل راکوتان که برای درمان جوشهای مقاوم به کار میرود): اگر بیمار از این دارو استفاده می کند چون باعث حساس شدن شدید پوست به نور لیزر و افزایش احتمال سوختگی و اسکار و لک میشود حداقل 6 ماه باید لیزر مو را به تعویق انداخت.
مصرف داروهای حاوی طلا: این داروها در بعضی بیماران رماتیسمی به کار می روند و نباید در این بیماران لیزر انجام داد.
سابقه بیماریهایی مثل لوپوس: این بیماریها پوست را به نور حساس می کنند و بهتر است لیزر در آنها انجام نشود. هرچند که هیچ مدرکی دال بر صدمه به جنین در لیزر مو وجود ندارد اما بهتر است در بیماران باردار لیزر را به تعویق بیندازیم.
چه تعداد جلسه برای درمان موهای زائد کافی است؟
پاسخی قطعی به این سؤال نمی توان داد چون بسته به فرد و محل مورد درمان تعداد جلسات متفاوت است. مثلا لیزر موهای صورت بیشتر از ناحیه زیر بغل طول می کشد و در کل به طور متوسط 7-3 جلسه درمان لازم است ولی ممکن است بیشتر یا کمتر طول بکشد و درصورت وجود زمینه اختلالات هورمونی به درازا می کشد.
علائم تأثیر لیزر روی موهای زائد چیست؟
کاهش تعداد موها
کاهش سرعت رشد
نازک شدن موها
کمرنگ تر شدن موها که همه اینها منجر به طبیعی تر شدن منظره محل درمان می شود
لیزر موهای زائد میتواند چه عوارضی داشته باشد؟
سوختگی
لک
عفونت
عدم جواب
فولیکولیت و آکنه
چه آمادگیهایی برای انجام لیزر باید داشت؟
6 هفته قبل: بیمار از کندن مو به وسیله موم و الکترولیز خودداری کند اما می تواند از تراشیدن یا کرمهای موبر استفاده کند. آفتاب گرفتن ممنوع است و باید از ترکیبات ضدآفتاب استفاده کند. بیمارانی که پوست تیره تر دارند باید از کرمهای روشن کننده استفاده کنند.
روز قبل: ناحیه مورد درمان را بتراشد به نحوی که تنها یک میلیمتر از نوک مو از پوست بیرون باشد. اگر بیمار سابقه تبخال دارد مصرف آسایکلوویر را شروع کند.
روز درمان: برای 1?5-1 ساعت کرم بی حس کننده حاوی لیدوکائین و پریلوکائین استفاده میشود. اگر ناحیه مورد درمان بزرگ باشد برای جلوگیری از عوارض این داروها از پماد پیرو یکام استفاده می کند.
برای کاهش درد و عوارض لیزر از چه روشی استفاده میشود؟
به غیر از ترکیبات بی حس کننده و ضد درد ضمن لیزر از روشهای مختلفی برای سرد پوست استفاده می شود. این روشها شامل استفاده از ژل سرد، هوای سرد، شیشه های سرد و اسپری سردکننده است. در میان این روشها ژل سرد کمترین تاثیر را دارد و اسپری سردکننده موثرترین است.
فاصله جلسات از هم چقدر است؟
بسته به محل لیزر دارد و بین یک تا 2 ماه است. بهترین معیار فاصله بین لیزرها، زمانی است که طول می کشد تا تعداد قابل توجهی از موها در بیاید. بیمار ایده آل، بیماری است که پوستی روشن اما مویی مشکی و ضخیم داشته باشد. انتظاراتش واقع گرایانه بوده و اختلال هورمونی نداشته باشد
چه مراقبتهایی پس از لیزر صورت می گیرد؟
ممکن است ورم و قرمزی در محل وجود داشته باشد که گذاشتن یخ می تواند سبب کاهش آن شود. معمولا نیازی به استفاده از مسکن نیست. گاهی اطراف ریشه موها دلمه میبندد که 10-7 روز طول می کشد، در این موارد از پمادهای آنتیبیوتیک استفاده میکنیم تا دلمه ها بریزند. ممکن است رشد موی لیزر شده یک تا 2 هفته بعد از لیزر هم ادامه پیدا کند بعد از آن بریزد. بیمار باید از آفتاب پرهیز کند زیرا به خصوص در افراد با پوست تیره تر ممکن است 3-2 ماه طول بکشد تا اثر برنزه کننده آفتاب از بین برود و در این بین شکل درمان بیمار را به تعویق بیندازد. باید توجه داشت در بعضی بیماران که سابقه عوارض لیزر مو وجود دارد یا به عللی احتمال عوارض در آنها بیشتر است، می توان از تست استفاده کرد. در این حال بیمار یک نقطه را لیزر می کند و یک هفته بعد ویزیت می شود که اگر مشکلی نداشت درمان را شروع می کنیم.


+زیبایی پوست
+عوارض لیزر پوست
+هزینه لیزر
+همه چیز درباره ی لیزر"/> پزشک قانونی
پزشک قانونی
پزشک قانونی ...
دریافت فایل پزشک قانونی

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تخفیفات ویژه در پکیج های ویژه با ما تماس بگیرید ۷۷۲۷۰۷۱۹ میکرو پیگمنتیشن - میکرو نیدلینگ - لاغری موضعی لیزر موهای زائد - جوان سازی پوست - بوتا - تزریق ژل - مزو تراپی ، تلفن تماس : -09121130617-۷۷۲۷۰۷۱۹ خیابان هنگام - خیابان 35 متری استقلال – پلاک 406 واحد 1 لیفت صورت , درمان افتادگی پوست صورت و گردن بدون جراحی , مرکز لیفت صورت آبان ۶, ۱۳۹۶/0 دیدگاه /در جوانسازی, وبلاگ مطالب /توسط کلینیک لیزر درمان افتادگی ( شل شدن) پوست صورت و گردن بدون جراحی , لیفت صورت , لیفت گردن , لیفت صورت با نخ , هرینه لیفت صورت , قیمت لیفت گردن , کلینیک جوانسازی پوست : همه ی انسان ها تمایل به داشتن پوستی صاف و زیبا و کشیده هستند ،داشتن پوستی صاف و کشیده موجب اعتماد به نفس می شود . معمولا با گذشت سن و شروع فرآیند پیری پوست دچار شلی و افتادگی می شود . ولی تنها پیری عامل افتادگی پوست نمی باشد . عواملی دیگری چون کاهش ناگهانی وزن ، که معمولا بعد از بارداری که پوست کشیده شده است ، در ایجاد افتادگی پوست نقش دارد . افتادگی پوست صورت می تواند ، در تمامی نواحی بدن ایجاد شود ، هرچند که افتادگی و شلی پوست در صورت خیلی قابل توجه است . زیرا تاثیر شگفتی بر زیبایی دارد .با شل شدن پوست و افتادگی پوست صورت ، افتادگی در غبغب به وجود می آید، و پلک ها سنگین می شوند و گردن فرم طبیعی خود را از دست می دهد ، و طوری به نظر می رسد ، که گویی چانه دوم ایجاد شده است . با وجود روش های موجود برای درمان شلی و افتادگی پوست دیگر جای نگرانی نیست . برای درمان شلی و افتادگی پوست می توان از روش جراحی یا بدون جراحی استفاده کرد . مطمئنا روش درمان افتادگی پوست بدون جراحی به خاطر اینکه بیهوشی و زیر تیغ رفتن را ندارد ، طرفدار زیادی دارد . ولی در برخی مواقع روش بدون جراحی برای درمان افتادگی پوست جوابگو نمی باشد ، چنانچه درمان افتادگی پوست زمان بر در مورد افرادی که روی بازوها، کفل پاها، ساق پاها، شکم و گردن پوست اضافه دارند،موثر واقع نشود متخصصان عمل جراحی را به شما پیشنهاد می دهند . در برخی موارد پوست بیش از حد کشیده شده و به طور طبیعی قابل بازگشت به شکل اولیه نیست. خدمات کلینیک زیبایی و کلینیک لیزر مو برای خلاصی از موهای زائدخود با استفاده از بروزترین دستگاه های دنیا و استفاده از خدمات زیر در کلینیک جانسازی پوست و لیزر می توانید با م در ارتباط باشید : لیزر مو , لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , تزریق بوتا , تزریق ژل , تزریق چربی , میکرونیدلینگ , لیزر خانگی , لیزر موی خانگی , دستگاه لیزر خانگی , دستگاه لیزر موی خانگی ,قیمت لیزر موهای زائد , هزینه لیزر مو , قیمت لیزر مو , لیزر موهای زائد بیکینی , لیزر موهای زائد ناحیه , لیزر موهای زائد پا , لیزر موهای زائد ابروها , لیزر موهای زائد صورت , لیزر موهای زائد صورت و بدن , لیزر موهای زائد برزیلی , لیزر موهای زائد بدن , لیزر موهای زائد زیر بغل , قیمت لیزر کل بدن , دستگاه لیزر موی سیلک پرو , دستگاه لیزر خانگی رمینگتون , بهترین مرکز لیزر مو , بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران , مرکز لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر موهای زائد , بهترین کلینیک لیزر مو , بهترین کلینیک لیزر مو درتهران , رفع موهای زائد بدن , رفع دائمی موهای زائد صورت و بدن , دستگاه لیزر موی زائد دایود , لیزر دایود , دستگاه لیزر موهای زائد ال اندرایت , دستگاه لیزر ال , بهترین دستگاه لیزر موهای زائد , مزایای لیزر موهای زائد , لیزر موهای زائد در مردان , لیزر موهای زائد ن , دستگاه لیزر مو برای ب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرد و از مشاروه رایگان بهرمند شوید. لیفت صورت در چنین مواردی، تنها راه درمان افتادگی پوست، عمل جراحی است. برای عمل جراحی جهت جلوگیری از به وجود آمدن عوارض و خطرات غیر جبران پذیر بهتر است ، به سراغ پزشک و جراح حاذق و باتجربه بروید . در کلینیک لیزر مو افتادگی و شلی پوست بدون جراحی توسط متخصصین با بهره گیری از تکنیک ها و شیوه های نوین انجام می شود . متخصصین ما از روش هایی چون لیفت با نخ ، تزریق ژل ، و تزریق بوتا برای درمان شلی و افتادگی پوست استفاده می کنند .متخصصین بعد از مشاوره و بررسی وضعیت شما و نوع پوست شما می توانند ، یکی از روش ها یا ترکیبی از روش ها را برای درمان شما انتخاب کنند . علت ها و دلایل افتادگی و شلی پوست بافت ، ساختار و ظاهر پوست از کلاژن و الاستین تشکیل شده است ، در واقع کلاژن سلول های پوست را مانند یک شبکه ی منظم در کنار هم قرار می دهد ، وباعث سفت شدن و کشیده شدن پوست می شود . با بالا رفتن سن کلاژن ها و الاستین ها به دلیل عوامل محیطی و قرار گرفتن در معرض نور خورشید تجزیه شده و باعث خشکی ، نازکی و چین و چروک دار شدن پوست می شود ، پوست قابلیت ارتجاعی کمتری خواهد داشت . این بدان معناست که پوست قابلیت بازگشت پذیری به ح اولیه خود را از دست می دهد . علاوه بر بالا رفتن سن عوامل دیگری چون قرار گرفتن در معرض نور خورشید ، سوختگی ، جای جوش و زخم هم می تواند ، باعث شلی و افتادگی پوست شود . با قرار گرفتن بیش از حد در برابر نور خورشید ، لایه ی پیوندی که پوست را جوان نگه می دارد ، ت یب می شود و باعث افتادگی پوست می شود . انواع راه ها و روش های درمان افتادگی پوست صورت و گردن برای رفع شلی و افتادگی پوست صورت و گردن بدون جراحی چندین روش وجود دارد ، که در ادامه به توضیح این روش ها می پردازیم : لیفت صورت لیفت صورت با نخ در روش لیفت صورت بدون جراحی ، برای درمان افتادگی پوست ، از ی ری نخ های نامرئی ، که از جنس نخ های بخیه در جراحی هستند ، و مانند آن ها به مرور زمان حل می شوند. نخ ها ممکن است در طول ۸ ماه جذب بدن شوند اما تاثیر این روش تا یک یا دو سال باقی می ماند نتایج حاصل از این روش بسیار عالی است ، و برای مدت طولانی ماندگاری دارد . نتایج حاصل از لیفت صورت و پیشانی با نخ بسیار مشابه نتیجه ی حاصل از جراحی است ، اما در روش لیفت نخ هیچ عمل جراحی انجام نمی شود . و برای آن دسته از افرادی که تمایلی به انجام عمل جراحی ندارند ، روش بسیار مناسبی می باشد . روش لیفت با نخ علاوه بر رفع افتادگی و شلی پوست صورت و گردن ، برای رفع خط لبخند ، لیفت ابرو ، رفع افتادگی فک و حتی لیفت بازوها و چند مورد دیگر هم کاربرد دارد . عمل لیفت صورت با نخ نیاز به تکرار مداوم این درمان ندارد ، از این رو یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین روش ها به شمار می رود . این روش کم تهاجمی بوده و دوره بهبود کوتاه مدتی دارد . استفاده از لیزر برای درمان افتادگی پوست صورت و گردن یکی از روش ها برای رفع افتادگی پوست صورت و گردن لیزر درمانی می باشد . پرتوهای لیزر اپیدرم (لایه ی بیرونی پوست) را از بین می برند و با هدف قرار دادن لایه زیرین پوست با نام درمیس (قسمت حساس و عروقی پوست) و گرم درمیس باعث تحریک رشد کلاژن ها می شود ، بعد از بهبود درمان پوست صاف تر و سفت تر می شود . رفع افتادگی پوست صورت و گردن در یک جلسه درمان انجام نمی شود ، برای ب نتیجه ی دلخواه و مطلوب از عمل لیزر درمانی بهتر است ، درمان دو یا سه بار هر ماه انجام شود . روش لیزر درمانی برای درمان چین و چروک و رفع شلی و افتادگی پوست ، مورد تایید سازمان غذا و داروی می باشد . استفاده از روش لیزر برای لیفتینگ گردن و صورت بی خطر و امن است و باعث ظاهری جوان و پوستی سفت می شود . . هرچند نتایج حاصل از این روش مانند روش لیفت و کشیدن پوست صورت و کشیدن پوست گردن لیفت گردن چشمگیر و سریع نیست اما بیماران ترجیح می دهند نتایج را به آرامی اما بدون بازگشت مشاهده کنند. تزریق بوتا برای رفع افتادگی پوست تزریق بوتا یک روش دیگر برای لیفت صورت و گردن است . تزریق بوتا به ماهیچه های اطراف پیشانی با فلج و کم تحرک ماهیچه ها باعث باعث بالا رفتن دم ابرو و لیفت صورت بدون جراحی می شود. تزریق بوتا باعث از بین رفتن چین و چروک و جوانسازی می شود . در صورتی که مقدار بوتا تزریق شده بیشتر باشد ، یا در قسمت بسیار پائینی تزریق شده باشد، افتادگی یا شل شدن پوست مشاهده می شود که موقت خواهد بود. ماندگاری بوتا برای لیفت صورت و گردن چند ماه است ، و بعد از آن می توان دوباره از تزریق بوتا استفاده کرد . تزریق ژل برای رفع و درمان افتادگی پوست صورت و گردن یکی از رایج ترین روش های رفع افتادگی پوست صورت و شل شدگی تزریق ژل است .رایج ترین ژل های مورد استفاده در روش تزریق ژل به صورت اسید هیالونوریک ، سلول های چربی . کلاژن می باشد . این مواد به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و بنابراین حساسیت نسبت به آن ها خیلی کم است. تزریق ژل پوست صورت را سفت کرده و افتادگی صورت را درمان می کند . نیاز به تزریق مجدد بستگی به ژل تزریقی دارد و می تواند از چند ماه تا یک سال متغیر باشد . هزینه و قیمت لیفت صورت هزینه ی لیفت با نخ : هزینه ی لیفت نخ برای درمان افتادگی پوست صورت و گردن بین افراد مختلف متفاوت است ، و به میزان افتادگی پوست بیمار، تعداد نخ لیفت مورد استفاده و همچنین ناحیه ی مورد نظر برای درمان بستگی دارد . هزینه لیزر : هزینه ی درمان افتادگی پوست با لیزر در بین افراد مختلف بر اساس نیاز هر فرد، اندازه، محل مورد نظر و نوع لیزر مورد استفاده متفاوت خواهد بود . اما هزینه ی سفت پوست صورت در مقایسه با جراحی های باز بسیار ارزان تر می باشد و حمایت های مالی از این روش انجام می شود . نتیجه ی حاصل از سفت پوست با لیزر به مدت چند ماه باقی خواهد ماند . لیزر درمانی بدون پرداخت هزینه های گزاف جراحی مانند لیفتینگ صورت یا جمع شکم و پهلو، به بیماران پوستی جوانتر و صاف تر می بخشد . هزینه بوتا و تزریق ژل : هزینه بوتا و تزریق ژل برای رفع افتادگی و شلی پوست و گردن به عوامل مختلفی چون ، نوع ژل تزریق شده ، تعداد دفعات تزریق ژل ، تعداد واحد های تزریق ، سطح انتظارات بیمار ، منطقه ی جغرافیایی ، حق ا حمه پزشک بستگی دارد ، و این هزینه در بین افراد مختلف متفاوت است . لیزر موهای زائد کلینیک لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست با لیزر در اصل یک کلینیک مجهز به سیستم های لیزری در تمام زمینه های زیبایی به ویژه برای جوانسازی پوست و لیزر مو می باشد. همچنین تمامی تزریقات زیبایی اعم از تزریق بوتا ؛ تزریق ژل , تزریق چربی , پروتز لب , پروتز چانه , پروتز گونه در این کلینیک زیبایی نیز انجام می شود. برای کشب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در کلینیک لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست تماس بگیرید. روشی نوین در پیش روی شما خواهیم گذاشت. برچسب ها: جوانسازی, جوانسازی با لیزر, جوانسازی پوست, درمان افتادگی پوست, دستگاه لیزر جوانسازی پوست, لیزر, رفع چین و چروک پوست, لیزر, لیزر جوانسازی, لیفت پوست, لیفت گردن نکاتی مهم برای کاهش وزن افراد تنبل فهرست مطالب [پنهان سازی]1 نکاتی که به شما برای ذخیره انرژی برای کارهایی غیر از ورزش کمک می‏کند:1.1 حتما صبحانه بخورید1.2 استفاده از بشقاب کوچک تر1.3 مدت خواب را افزایش دهید1.4 استفاده از ویتامین d1.5 قهوه بخورید1.6 استفاده از آدامس بدون قند1.7 وقتتان را پر کنید1.8 استفاده از گام شمار (قدم شمار)1.9 بخندید!!1.10 استفاده از کفش‏های پاشنه بلند به جای کفش‏های راحتی!1.11 یک میان وعده همیشه به همراه داشته باشید1.12 استراحت کنید!! نکاتی مهم برای کاهش وزن افراد تنبل : در صورتی که برای کاهش وزن به جلسات یوگا می‏روید، اگر پس از ید، سبد ید را همانجا در پارکینگ خودرو کنار اتومبیل‏ تان رها می‏کنید (اشاره به تنبلی) و اگر دائما به سراغ وعده ‏های غذایی فست فود می‏ روید و از خوردن آن‏ها لذت می ‏برید، شما یک فرد تنبل هستید! درست است که انجام این کار‏ها به صرفه جویی در زمان کمک می‏کند اما این کارها به سلامت بدن شما کمکی نخواهد کرد. نکاتی مهم برای کاهش وزن افراد تنبل نکاتی که به شما برای ذخیره انرژی برای کارهایی غیر از ورزش کمک می‏کند: حتما صبحانه بخورید افراد تنبل نباید از خوردن مهم ترین وعده غذایی روزشان (صبحانه) چشم پوشی کنند. استفاده از بشقاب کوچک تر احتمالا این کار را برای حیوان خانگی ‏تان انجام داده اید تا وزنش کم شود! این کار برای عادت دادن بدن به خود و خوراک کمتر بسیار موثر بوده و مانع از اضافه وزن خواهد شد. مدت خواب را افزایش دهید آیا می‏دانید که متخصصان توصیه می‏ کنند که شب‏ها می‏ بایست بین ۸ الی ۹ ساعت بخو د؟ اگر در طول شبانه روز باز هم احساس خستگی می ‏کنید , می‏توانید اندکی بخو د. بیخود نیست که به خواب شبانه «خواب زیبایی» می‏ گویند چون در صورتی که در شب به اندازه کافی نخو د در طول روز احساس خستگی می‏کنید. خدمات کلینیک زیبایی و کلینیک لیزر مو برای خلاصی از موهای زائدخود با استفاده از بروزترین دستگاه های دنیا و استفاده از خدمات زیر در کلینیک جانسازی پوست و لیزر می توانید با م در ارتباط باشید : لیزر مو , لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , تزریق بوتا , تزریق ژل , تزریق چربی , میکرونیدلینگ , لیزر خانگی , لیزر موی خانگی , دستگاه لیزر خانگی , دستگاه لیزر موی خانگی ,قیمت لیزر موهای زائد , هزینه لیزر مو , قیمت لیزر مو , لیزر موهای زائد بیکینی , لیزر موهای زائد ناحیه , لیزر موهای زائد پا , لیزر موهای زائد ابروها , لیزر موهای زائد صورت , لیزر موهای زائد صورت و بدن , لیزر موهای زائد برزیلی , لیزر موهای زائد بدن , لیزر موهای زائد زیر بغل , قیمت لیزر کل بدن , دستگاه لیزر موی سیلک پرو , دستگاه لیزر خانگی رمینگتون , بهترین مرکز لیزر مو , بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران , مرکز لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر موهای زائد , بهترین کلینیک لیزر مو , بهترین کلینیک لیزر مو درتهران , رفع موهای زائد بدن , رفع دائمی موهای زائد صورت و بدن , دستگاه لیزر موی زائد دایود , لیزر دایود , دستگاه لیزر موهای زائد ال اندرایت , دستگاه لیزر ال , بهترین دستگاه لیزر موهای زائد , مزایای لیزر موهای زائد , لیزر موهای زائد در مردان , لیزر موهای زائد ن , دستگاه لیزر مو کلینیک زیبایی , مراکز زیبایی , لاغری موضعی , لاغری با دستگاه ار اف , لاغری با لیزر لیپولیز , مزوتراپی لاغری , تبلیغات لیزر مو , محل مناسب برای تبلیغات لیز مو , تبلیغ لیزر موهای زائد لیزر درمانی , کاشت مو , کاشت مو طبیعی , کلینیک کاشت مو , مرکز کاشت مو , هزینه کاشت مو برای ب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرد و از مشاروه رایگان بهرمند شوید. استفاده از ویتامین d طی پژوهش از افرادی که در زمان کاهش وزن دچار کمبود ویتامین d بوده‏اند، یک عامل مشترک در آن‏ها پیدا شد و آن هم روند آهسته در کاهش وزنشان بود. ویتامین d معمولا در لبنیات یافت می‏شود. پس شما به جای خوردن فست فود و سوسیس کالباس فقط یک لیوان شیر و یا یک کاسه ماست بخورید! اگر علاقه به خوردن لبنیات از جمله ماست و شیر ندارید پیشنهاد می‏شود که از موز، شیر سویا و آب پرتغال استفاده کنید. قهوه بخورید قهوه علاوه بر افزایش سوخت و ساز بدن، کافئین درون آن به شما در داشتن پوستی خالی از چین و چروک و پوستی بهتر کمک شایانی خواهد کرد. استفاده از آدامس بدون قند استفاده از آدامس شما را خالی از استرس کرده و باعث افزایش قدرت تمرکز مغز، می‏شود! همچنین استفاده از آدامس باعث افزایش سوخت و ساز بدن خواهد شد. البته در استفاده از آدامس زیاده روی نکنید چون بعنوان یک ملین بسیار قوی عمل خواهد کرد. وقتتان را پر کنید حتی الامکان وقتتان را با چیزی پُر کنید. برای مثال، یک حیوان خانگی ب ید و یا یک سرگرمی جدید پیدا کنید این کار باعث می‏شود خوردن غذا و هله هوله را فراموش کرده و در نتیجه باعث افزایش سلامتی بدن خواهد شد. استفاده از گام شمار (قدم شمار) البته گام شمار به جز کاربرد آن در بحث سلامتی، یک وسیله جالب توجه به نظر می‏رسد. استفاده از این ابزار برای محاسبه میزان کالری مصرفی بسیار مفید است. این دستگاه از راه رفتن از این اتاق به آن اتاق گرفته تا رفتن به سمت محل کار را محاسبه می‏کند. بخندید!! خنده، یکی از بهترین کارها برای سوزاندن کالری است. اگر حدود ۱۵ دقیقه شما بخندید بدن‏تان حدود ۵۰ کالری می‏سوزاند. رفتن به تئاتر کمدی به شما در خندیدن کمک خواهد کرد. البته یادتان نرود گام شمار را همراه خود ببرید!!! استفاده از کفش‏های پاشنه بلند به جای کفش‏های راحتی! تمام کفش‏های پاشنه بلند خود را از کمدتان بیرون بیاورید و زمانی که خواستید به جایی بروید از این کفش‏های استفاده کنید.استفاده از این کفش‏ها، برای تقویت عضلات ساق پا بسیار مفید است. یک میان وعده همیشه به همراه داشته باشید استفاده از میان وعده‏ی کم انرژی همانند برخی از شکلات‏ها، یک روش مناسب برای پایداری متابولیسم بدن در ح سوخت و ساز است. استراحت کنید!! شما را نمی دانم اما من هر زمان که دچار فشار روحی و استرس می‏شدم، اشتهایم افزایش می‏یافت و به همین دلیل وزنم افزایش پیدا می‏کرد. پس هر زمان که دچار استرس می‏شدم، به آهنگ مورد علاقه‏ام گوش می‏دادم، به تماشای یک کمدی در کنار دوستانم می‏نشستم یا پیاده روی کوتاهی انجام می‏دادم. دوستان گرامی، به این نکته توجه کنید که تنها یک بار زندگی خواهید کرد و تنها یک بدن دارید! اگر می‏خواهید شاد و سلامت زندگی کنید بدانید که تنها ی که می‏تواند به شما کمک کند خودتان هستید! پس در حفظ سلامتی خود تلاش کنید. برچسب ها: از بین بردن چربی اضافی بدن, اندام خوش فرم, کاهش وزن, لاغری و تناسب اندام  ید پستیقیمت این محصول: 19,000 تومان رفع موهای زائد داخل گوش و بینی موزن گوش و بینی برای اصلاح موهای زائد مردان و بانوان تنها به وسیله یک باطری قلمی سریعترین وسیله برای کوتاه موهای داخل گوش و بینی موهای داخل گوش و بینی را با دقت و ظرافت از بین میبرد خـرید پستی >> قیمت فقـط :19000تـومان موزن گوش و بینی بایترون (bitron) بهترین وسیله برای برداشتن موهای بینی و گوش و نواحی که کوتاه موی آن قسمت ها با قیچی امکان پذیر نیست خـرید پستی >> قیمت فقـط :19000تـومان اصلاح موهای زائد مردان و بانوان اصلاح موهای زائد داخل گوش و بینی رفع موهای زائد به راحتی و بدون درد دقت و ظرافت فوق العاده کیفیت و کارکرد عالی بسیار کوچک و قابل حمل در جیب موزن گوش و بینی بایترون (bitron) بهترین وسیله برای برداشتن موهای بینی و گوش و نواحی که کوتاه موی آن قسمت ها با قیچی امکان پذیر نیست خـرید پستی >> قیمت فقـط :19000تـومان  ید پستی


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] لیفت صورت , درمان افتادگی پوست صورت و گردن بدون جراحی , مرکز لیفت صورت آبان ۶, ۱۳۹۶/0 دیدگاه /در جوانسازی, وبلاگ مطالب /توسط کلینیک لیزردرمان افتادگی ( شل شدن) پوست صورت و گردن بدون جراحی , لیفت صورت , لیفت گردن , لیفت صورت با نخ , هرینه لیفت صورت , قیمت لیفت گردن , کلینیک جوانسازی پوست : همه ی انسان ها تمایل به داشتن پوستی صاف و زیبا و کشیده هستند ،داشتن پوستی صاف و کشیده موجب اعتماد به نفس می شود . معمولا با گذشت سن و شروع فرآیند پیری پوست دچار شلی و افتادگی می شود . ولی تنها پیری عامل افتادگی پوست نمی باشد . عواملی دیگری چون کاهش ناگهانی وزن ، که معمولا بعد از بارداری که پوست کشیده شده است ، در ایجاد افتادگی پوست نقش دارد . افتادگی پوست صورت می تواند ، در تمامی نواحی بدن ایجاد شود ، هرچند که افتادگی و شلی پوست در صورت خیلی قابل توجه است . زیرا تاثیر شگفتی بر زیبایی دارد .با شل شدن پوست و افتادگی پوست صورت ، افتادگی در غبغب به وجود می آید، و پلک ها سنگین می شوند و گردن فرم طبیعی خود را از دست می دهد ، و طوری به نظر می رسد ، که گویی چانه دوم ایجاد شده است . با وجود روش های موجود برای درمان شلی و افتادگی پوست دیگر جای نگرانی نیست . برای درمان شلی و افتادگی پوست می توان از روش جراحی یا بدون جراحی استفاده کرد . مطمئنا روش درمان افتادگی پوست بدون جراحی به خاطر اینکه بیهوشی و زیر تیغ رفتن را ندارد ، طرفدار زیادی دارد . ولی در برخی مواقع روش بدون جراحی برای درمان افتادگی پوست جوابگو نمی باشد ، چنانچه درمان افتادگی پوست زمان بر در مورد افرادی که روی بازوها، کفل پاها، ساق پاها، شکم و گردن پوست اضافه دارند،موثر واقع نشود متخصصان عمل جراحی را به شما پیشنهاد می دهند . در برخی موارد پوست بیش از حد کشیده شده و به طور طبیعی قابل بازگشت به شکل اولیه نیست. خدمات کلینیک زیبایی و کلینیک لیزر مو برای خلاصی از موهای زائدخود با استفاده از بروزترین دستگاه های دنیا و استفاده از خدمات زیر در کلینیک جانسازی پوست و لیزر می توانید با م در ارتباط باشید : لیزر مو , لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , تزریق بوتا , تزریق ژل , تزریق چربی , میکرونیدلینگ , لیزر خانگی , لیزر موی خانگی , دستگاه لیزر خانگی , دستگاه لیزر موی خانگی ,قیمت لیزر موهای زائد , هزینه لیزر مو , قیمت لیزر مو , لیزر موهای زائد بیکینی , لیزر موهای زائد ناحیه , لیزر موهای زائد پا , لیزر موهای زائد ابروها , لیزر موهای زائد صورت , لیزر موهای زائد صورت و بدن , لیزر موهای زائد برزیلی , لیزر موهای زائد بدن , لیزر موهای زائد زیر بغل , قیمت لیزر کل بدن , دستگاه لیزر موی سیلک پرو , دستگاه لیزر خانگی رمینگتون , بهترین مرکز لیزر مو , بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران , مرکز لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر موهای زائد , بهترین کلینیک لیزر مو , بهترین کلینیک لیزر مو درتهران , رفع موهای زائد بدن , رفع دائمی موهای زائد صورت و بدن , دستگاه لیزر موی زائد دایود , لیزر دایود , دستگاه لیزر موهای زائد ال اندرایت , دستگاه لیزر ال , بهترین دستگاه لیزر موهای زائد , مزایای لیزر موهای زائد , لیزر موهای زائد در مردان , لیزر موهای زائد ن , دستگاه لیزر مو برای ب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرد و از مشاروه رایگان بهرمند شوید. لیفت صورت در چنین مواردی، تنها راه درمان افتادگی پوست، عمل جراحی است. برای عمل جراحی جهت جلوگیری از به وجود آمدن عوارض و خطرات غیر جبران پذیر بهتر است ، به سراغ پزشک و جراح حاذق و باتجربه بروید . در کلینیک لیزر مو افتادگی و شلی پوست بدون جراحی توسط متخصصین با بهره گیری از تکنیک ها و شیوه های نوین انجام می شود . متخصصین ما از روش هایی چون لیفت با نخ ، تزریق ژل ، و تزریق بوتا برای درمان شلی و افتادگی پوست استفاده می کنند .متخصصین بعد از مشاوره و بررسی وضعیت شما و نوع پوست شما می توانند ، یکی از روش ها یا ترکیبی از روش ها را برای درمان شما انتخاب کنند . علت ها و دلایل افتادگی و شلی پوست بافت ، ساختار و ظاهر پوست از کلاژن و الاستین تشکیل شده است ، در واقع کلاژن سلول های پوست را مانند یک شبکه ی منظم در کنار هم قرار می دهد ، وباعث سفت شدن و کشیده شدن پوست می شود . با بالا رفتن سن کلاژن ها و الاستین ها به دلیل عوامل محیطی و قرار گرفتن در معرض نور خورشید تجزیه شده و باعث خشکی ، نازکی و چین و چروک دار شدن پوست می شود ، پوست قابلیت ارتجاعی کمتری خواهد داشت . این بدان معناست که پوست قابلیت بازگشت پذیری به ح اولیه خود را از دست می دهد . علاوه بر بالا رفتن سن عوامل دیگری چون قرار گرفتن در معرض نور خورشید ، سوختگی ، جای جوش و زخم هم می تواند ، باعث شلی و افتادگی پوست شود . با قرار گرفتن بیش از حد در برابر نور خورشید ، لایه ی پیوندی که پوست را جوان نگه می دارد ، ت یب می شود و باعث افتادگی پوست می شود . انواع راه ها و روش های درمان افتادگی پوست صورت و گردن برای رفع شلی و افتادگی پوست صورت و گردن بدون جراحی چندین روش وجود دارد ، که در ادامه به توضیح این روش ها می پردازیم : لیفت صورت لیفت صورت با نخ در روش لیفت صورت بدون جراحی ، برای درمان افتادگی پوست ، از ی ری نخ های نامرئی ، که از جنس نخ های بخیه در جراحی هستند ، و مانند آن ها به مرور زمان حل می شوند. نخ ها ممکن است در طول ۸ ماه جذب بدن شوند اما تاثیر این روش تا یک یا دو سال باقی می ماند نتایج حاصل از این روش بسیار عالی است ، و برای مدت طولانی ماندگاری دارد . نتایج حاصل از لیفت صورت و پیشانی با نخ بسیار مشابه نتیجه ی حاصل از جراحی است ، اما در روش لیفت نخ هیچ عمل جراحی انجام نمی شود . و برای آن دسته از افرادی که تمایلی به انجام عمل جراحی ندارند ، روش بسیار مناسبی می باشد . روش لیفت با نخ علاوه بر رفع افتادگی و شلی پوست صورت و گردن ، برای رفع خط لبخند ، لیفت ابرو ، رفع افتادگی فک و حتی لیفت بازوها و چند مورد دیگر هم کاربرد دارد . عمل لیفت صورت با نخ نیاز به تکرار مداوم این درمان ندارد ، از این رو یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین روش ها به شمار می رود . این روش کم تهاجمی بوده و دوره بهبود کوتاه مدتی دارد . استفاده از لیزر برای درمان افتادگی پوست صورت و گردن یکی از روش ها برای رفع افتادگی پوست صورت و گردن لیزر درمانی می باشد . پرتوهای لیزر اپیدرم (لایه ی بیرونی پوست) را از بین می برند و با هدف قرار دادن لایه زیرین پوست با نام درمیس (قسمت حساس و عروقی پوست) و گرم درمیس باعث تحریک رشد کلاژن ها می شود ، بعد از بهبود درمان پوست صاف تر و سفت تر می شود . رفع افتادگی پوست صورت و گردن در یک جلسه درمان انجام نمی شود ، برای ب نتیجه ی دلخواه و مطلوب از عمل لیزر درمانی بهتر است ، درمان دو یا سه بار هر ماه انجام شود . روش لیزر درمانی برای درمان چین و چروک و رفع شلی و افتادگی پوست ، مورد تایید سازمان غذا و داروی می باشد . استفاده از روش لیزر برای لیفتینگ گردن و صورت بی خطر و امن است و باعث ظاهری جوان و پوستی سفت می شود . . هرچند نتایج حاصل از این روش مانند روش لیفت و کشیدن پوست صورت و کشیدن پوست گردن لیفت گردن چشمگیر و سریع نیست اما بیماران ترجیح می دهند نتایج را به آرامی اما بدون بازگشت مشاهده کنند. تزریق بوتا برای رفع افتادگی پوست تزریق بوتا یک روش دیگر برای لیفت صورت و گردن است . تزریق بوتا به ماهیچه های اطراف پیشانی با فلج و کم تحرک ماهیچه ها باعث باعث بالا رفتن دم ابرو و لیفت صورت بدون جراحی می شود. تزریق بوتا باعث از بین رفتن چین و چروک و جوانسازی می شود . در صورتی که مقدار بوتا تزریق شده بیشتر باشد ، یا در قسمت بسیار پائینی تزریق شده باشد، افتادگی یا شل شدن پوست مشاهده می شود که موقت خواهد بود. ماندگاری بوتا برای لیفت صورت و گردن چند ماه است ، و بعد از آن می توان دوباره از تزریق بوتا استفاده کرد . تزریق ژل برای رفع و درمان افتادگی پوست صورت و گردن یکی از رایج ترین روش های رفع افتادگی پوست صورت و شل شدگی تزریق ژل است .رایج ترین ژل های مورد استفاده در روش تزریق ژل به صورت اسید هیالونوریک ، سلول های چربی . کلاژن می باشد . این مواد به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و بنابراین حساسیت نسبت به آن ها خیلی کم است. تزریق ژل پوست صورت را سفت کرده و افتادگی صورت را درمان می کند . نیاز به تزریق مجدد بستگی به ژل تزریقی دارد و می تواند از چند ماه تا یک سال متغیر باشد . هزینه و قیمت لیفت صورت هزینه ی لیفت با نخ : هزینه ی لیفت نخ برای درمان افتادگی پوست صورت و گردن بین افراد مختلف متفاوت است ، و به میزان افتادگی پوست بیمار، تعداد نخ لیفت مورد استفاده و همچنین ناحیه ی مورد نظر برای درمان بستگی دارد . هزینه لیزر : هزینه ی درمان افتادگی پوست با لیزر در بین افراد مختلف بر اساس نیاز هر فرد، اندازه، محل مورد نظر و نوع لیزر مورد استفاده متفاوت خواهد بود . اما هزینه ی سفت پوست صورت در مقایسه با جراحی های باز بسیار ارزان تر می باشد و حمایت های مالی از این روش انجام می شود . نتیجه ی حاصل از سفت پوست با لیزر به مدت چند ماه باقی خواهد ماند . لیزر درمانی بدون پرداخت هزینه های گزاف جراحی مانند لیفتینگ صورت یا جمع شکم و پهلو، به بیماران پوستی جوانتر و صاف تر می بخشد . هزینه بوتا و تزریق ژل : هزینه بوتا و تزریق ژل برای رفع افتادگی و شلی پوست و گردن به عوامل مختلفی چون ، نوع ژل تزریق شده ، تعداد دفعات تزریق ژل ، تعداد واحد های تزریق ، سطح انتظارات بیمار ، منطقه ی جغرافیایی ، حق ا حمه پزشک بستگی دارد ، و این هزینه در بین افراد مختلف متفاوت است . لیزر موهای زائد کلینیک لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست با لیزر در اصل یک کلینیک مجهز به سیستم های لیزری در تمام زمینه های زیبایی به ویژه برای جوانسازی پوست و لیزر مو می باشد. همچنین تمامی تزریقات زیبایی اعم از تزریق بوتا ؛ تزریق ژل , تزریق چربی , پروتز لب , پروتز چانه , پروتز گونه در این کلینیک زیبایی نیز انجام می شود. برای کشب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در کلینیک لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست تماس بگیرید. روشی نوین در پیش روی شما خواهیم گذاشت. برچسب ها: جوانسازی, جوانسازی با لیزر, جوانسازی پوست, درمان افتادگی پوست, دستگاه لیزر جوانسازی پوست, لیزر, رفع چین و چروک پوست, لیزر, لیزر جوانسازی, لیفت پوست, لیفت گردن دستگاه گرم کننده موم اپیلاسیون خش به همراه موم دستگاه موم گرم کن خش به همراه خشاب موم
قابلیت گرم نگاه داشتن موم برای مدت طولانی
دستگاه گرم کننده موم خش (دستگاه و خش )، جهت اپیلاسیون و رفع موهای زائد توسط موم می باشد دستگاه و دستگاه گرم کننده موم خش ، جهت اپیلاسیون و رفع موهای زائد توسط موم می باشد.
عملکرد این دستگاه به این صورت است که با امواج مخصوص مواد داخل وا موم را آماده می کند. این مواد 100% گیاهی و بدون هیچ گونه عوارض جانبی می باشد. این مواد دارای خواص بی حس کننده می باشد و درد ناشی از اپیلاسیون را به حداقل کاهش می دهد.
از نکات مورد توجه این دستگاه این است که با هر بار استفاده لایه سلولهای مرده پوست که باعث کدر و تیره شدن پوست می باشد را برداشته و با تاثیر مستقیم بر پیازچه و ریشه موهای زائد به مرور آنها را از بین برده و منافذ سر سیاه و زبری که بر اثر استفاده از تیغ، بخصوص در ساق پاها به وجود آمده را از بین برده و پوست را یکدست سفید، نرم و لطیف می کند.  ید اینترنتی دستگاه موم گرم کن

مطب متخصص دسته بندی پزشکان

جراحی کلیه، مجاری ادراری و (اورولوژی)- (0 پزشک)
فوق تخصص- (0 پزشک)
متخصص آسیب شناسی (پاتولوژی)- (0 پزشک)
متخصص آسیب شناسی فک و دهان (پاتولوژی فک و دهان)- (0 پزشک)
متخصص اپیدمیولوژی- (0 پزشک)
متخصص ارتودانتی - (0 پزشک)
متخصص بهداشت عمومی دندانپزشکی- (0 پزشک)
متخصص بیمار ی های دهان و تشخیص- (0 پزشک)
متخصص بیماری های پوست (درماتولوژی)- (0 پزشک)
متخصص بیماری های داخلی- (0 پزشک)
متخصص بیماری های دهان، فک و صورت- (0 پزشک)
متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری- (0 پزشک)
متخصص بیماری های قلب و عروق- (0 پزشک)
متخصص بیماری های مغز و اعصاب (نورولوژی)- (0 پزشک)
متخصص بیماری های ک ن- (0 پزشک)
متخصص بیماریهای خون(هماتولوژی)- (0 پزشک)
متخصص بیهوشی- (0 پزشک)
متخصص بیولوژی دهان- (0 پزشک)
متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)- (0 پزشک)
متخصص پروتزهای دندانی (پروستودانتی )- (0 پزشک)
متخصص پزشکی اجتماعی- (0 پزشک)
متخصص پزشکی خانواده- (0 پزشک)
متخصص پزشکی فیزیکی و توانبخشی- (0 پزشک)
متخصص پزشکی قانونی- (0 پزشک)
متخصص پزشکی هسته ای- (0 پزشک)
متخصص پزشکی ورزشی- (0 پزشک)
متخصص تصویر برداری (رادیولوژی)- (0 پزشک)
متخصص تصویربرداری دهان، فک و صورت (رادیولوژی دهان، فک و صورت)- (0 پزشک)
متخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی)- (0 پزشک)
متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی فک و صورت- (0 پزشک)
متخصص جراحی ترمیمی و پلاستیک- (0 پزشک)
متخصص جراحی دهان، فک و صورت- (0 پزشک)
متخصص جراحی سوانح و حوادث- (0 پزشک)
متخصص جراحی عروق- (0 پزشک)
متخصص جراحی عمومی- (0 پزشک)
متخصص جراحی لثه ( انتی )- (0 پزشک)
متخصص جراحی مغز و اعصاب- (0 پزشک)
متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و (اورولوژی)- (0 پزشک)
متخصص چشم پزشکی- (0 پزشک)
متخصص داروسازی بالینی (کلینیکال فارماسی)- (0 پزشک)
متخصص درمان ریشه (اندودانتی )- (0 پزشک)
متخصص دندانپزشکی ترمیمی- (0 پزشک)
متخصص دندانپزشکی ک ن- (0 پزشک)
متخصص رادیوانکولوژی- (0 پزشک)
متخصص روانپزشکی- (0 پزشک)
متخصص ن و زایمان- (0 پزشک)
متخصص ژنتیک انسانی با گرایش مولکولی- (0 پزشک)
متخصص ژنتیک مولکولی انسانی- (0 پزشک)
متخصص سم شناسی عمومی- (0 پزشک)
متخصص طب اورژانس- (0 پزشک)
متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن- (0 پزشک)
متخصص مغز و اعصاب و روانپزشکی- (0 پزشک)


صفحه اصلی
آمیتی چیست
تماس با ماقوانین ید و فروش
قوانین پلیس فتا


جستجوی پزشک


فروش دستگاه حکاکی و برش لیزر تولیدی شرکت pnc laser . فروش دستگاه حکاکی و برش لیزر با بهترین کیفیت ها و نازل ترین قیمت ها . فروش دستگاه حکاکی و برش لیزر فروش دستگاه حکاکی و برش لیزر یداران محترم با توجه به این که قیمت های شرکت پی ان سی لیزر حدود ۳۰ درصد پایین تر از شرکت های دیگر است تعج.
در این مطلب از بین بردن موهای زائد بدن مردان ، حذف موهای کمر و پشت و حذف موهای زائد کمر و پشت مردان اماده شده است از بین بردن موهای زائد بدن مردان ، حذف موهای کمر و پشت رفع موهای زائد بدن آقایان با غلامحسین غفا ور، متخصص پوست و عضو هیات علمی علوم پزشکی تهران درباره موهای زیاد بدن آقایان گفت وگو کرده ایم. موهای زائد در آقایان بیشتر در کدام نواحی بدن وجود دارد؟ اصطلاح موی زائد معمولا برای خانم ها کاربرد دارد و به رویش مو در مناطقی از بدن گفته می شود که فرد انتظار آن را ندارد. موها به طور طبیعی در مناطقی مثل سر، ابرو، مژه، زیر بغل و اندام رشد می کنند. اگر در بدن خانمی در نواحی ای غیر از این نواحی مو بروید، دچار پرمویی یا موهای زائد است، اما درباره آقایان این موضوع کاملا تفاوت دارد. چطور؟ در بدن مردان به طور طبیعی در بیشتر نواحی به جز کف دست و پا، مو رشد می کند. این یک امر طبیعی و جزو تفاوت های ن و مردان است، بنابراین اصطلاح موی زائد در مورد آقایان کاربرد ندارد و برع خانم ها، معمولا آقایان با رشد مو در بدن خود مشکل چندانی ندارند. میزان موها در مردان به عوامل ژنتیکی مربوط است و ممکن است کاملا ضخیم و تیره رنگ، یا نازک و کرکی شکل باشند. یعنی آقایان نمی توانند برای از بین بردن این موها اقدامی انجام دهند؟ رشد مو در بدن مردان طبیعی است، ولی اگر مردی با این موها مشکل داشته باشد، می تواند برای حذف آنها اقدام کند. حذف موهای بدن در مردان بیشتر جنبه روانی و زیبایی دارد و از نظر پزشکی چندان جای بحث پیدا نمی کند چه روشی برای این کار وجود دارد؟ روش رفع موهای زائد بدن مردان، تفاوت چندانی با حذف موهای زائد بدن ن ندارد و شیوه کار یکی است. متداول ترین روش نیز لیزر است. اما استفاده از لیزر برای رفع موهای بدن مردان و ن تفاوت دارد. چه تفاوتی؟ به دلیل وسعت نواحی دارای مو و تراکم بیشتر این موها در بدن آقایان، تعداد جلسه های درمانی برای آنها بیشتر خواهد بود و باید وقت بیشتری را صرف این کار کنند. حتی ممکن است تعداد این جلسه ها به حدود 10 جلسه هم برسد و فواصل بین هر مراجعه برای درمان حدود 4 تا 6 هفته است. گاهی پس از 10 جلسه درمانی، سالانه یک، دو یا سه بار لیزر در سال برای این افراد انجام می شود تا موهای بدن آنها از بین برود. استفاده از لیزر، مشکلات و عوارض جانبی ای برای مردان ایجاد نمی کند؟ نه، لیزرهای مناسب، عوارضی برای مردان ندارد، اما ممکن است میزان تاثیر ابزارهای مختلف برای این کار در آنها متفاوت باشد. مناسب ترین لیزر، «لیزر ان. دی/یگ» است که عارضه خاصی به جا نمی گذارد و بدترین ابزار برای حذف موهای بدن، آی. پی. ال است که در اصل لیزر نیست و در واقع نور تقویت شده است و فقط اصطلاحا به آن لیزر می گویند. آی. پی. ال در حذف موهای زائد موثر، ولی تاثیر آن نسبت به ابزارهای دیگر بسیار کمتر است. آیا روش هایی مثل اپیلاسیون که خانم ها برای رفع موهای زائد به کار می برند، برای مردان هم قابل اجراست؟ بله، ولی ریشه موها در بدن مردان بسیار محکم تر از ریشه موی ن است. قطر این موها هم در مردان بیشتر است. ضمن اینکه ویژگی های فیزیولوژیکی ن، باعث افزایش تحمل درد در آنها می شود. مردان در صورت حذف موها با روش های متداول اپیلاسیون، درد بسیار بیشتری خواهند داشت و بیشتر آنها نمی توانند آن را تحمل کنند. برخی انی که از این روش ها استفاده می کنند، دچار جوش های چرکی در نواحی اپیلاسیون می شوند. ظاهر شدن این جوش ها عادی است. برداشتن مو با موچین، مومک، بند و ابزارهای اپیلاسیون محل رویش مو را تحریک می کند که باعث بروز جوش هایی شبیه جوش های چرکی می شود. این جوش ها که در پی حساسیت تحریکی به وجود می آیند، بعد از مدتی از بین می روند. حذف موهای بدن را به مردان توصیه می کنید؟ این یک مساله شخصی است و به دیدگاه و سلایق افراد بستگی دارد. اگر ی از وجود این موها در بدن خود ناراحت است و حس می کند حذف آن باعث بهبود کیفیت زندگی اش می شود، می تواند آنها را از بین ببرد ولی اگر با این موضوع مشکلی ندارد، نیازی به انجام این کار نیست. حذف موهای بدن در مردان بیشتر جنبه روانی و زیبایی دارد و از نظر پزشکی چندان جای بحث پیدا نمی کند. روش برای از بین بردن موهای زائد پشت و کمر 1. اصلاح با تیغ موهای زائد
از ماشین اصلاح برقی یا تیغ اصلاح -هر کدام که ترجیح می دهید- برای از بین بردن موهای زائد کمرتان استفاده نمایید. خودتان می توانید اینکار را انجام دهید در صورتیکه برایتان سخت بود از دوستتان برای انجام اینکار کمک بگیرید. در ضمن تیغهای مخصوصی برای اصلاح موهای پشت و کمر وجود دارد که می توانید از داروخانه ها تهیه نمایید، پس از هر تیغی برای اینکار استفاده ننمایید. این تیغها بدون نیاز به آب قابلیت اصلاح دارند، بنابراین پس از اصلاح نیاز است که حتما دوش بگیرید. 2. استفاده از موم برای مو زائد
این روش را خودتان به تنهایی نمی توانید انجام دهید. برای انجام اینکار باید از ی کمک بگیرید اما بهتر آن است که اینکار را در سالن های مخصوص اپیلاسیون انجام دهید. این روش کمی دردناک است اما نتیجه آن بسیار رضایت بخش است و مدت زمان زیادی از شر موها راحت خواهید بود. 3. کرم مو بر
در فروشگاههای لوازم بهداشتی انواع متنوعی از کرم های موبر را خواهید یافت. کافیست با توجه به توضیحات نوشته شده بر روی کرم آن را استفاده نمایید تا موها کاملا از بین بروند، این روش هیچگونه دردی را به همراه نخواهد داشت. بهترین نکته در مورد این روش آنست که خودتان به تنهایی می توانید آن را انجام دهید. حتما اول کرم را روی ناحیه کوچکی از پوست استفاده کنید و مطمئن شوید به آن حساسیت ندارید در صورتیکه پوست حساسی دارید از این کرمها استفاده ننمایید. 4. لیزر درمانی مو زائد
این روش یک روش تقریبا دائمی برای از بین بردن موهای زائد است. البته این روش به نسبت گران است و تعداد جلسات متعددی نیاز است تا موها کاملا از بین بروند. البته ضمانتی هم وجود ندارد که موها دوباره رشد نکنند. مهم ترین قسمت برای رهایی از شر موهای زائد کمر و پشت آن است که درصورتیکه یکی از این راهها را انتخاب کردید باید آن را به صورت منظم انجام دهید. اگر موهای ناحیه کمرتان را با تیغ اصلاح نمایید موها پس از مدتی به صورت ضخیم تر ظاهر خواهند شد پس این مساله را به ذهن بسپارید. از بین بردن موهای پشت و کمر کار سختی نیست، روشهای زیادی برای انجام آن وجود دارد که خودتان به تنهایی در خانه می توانید آنها را انجام دهید. در آ باید گفت وجود موهای زائد در پشت و کمر آنقدر مهم نیست که باعث خج زدگی شما شود این مساله فقط زمانی مهم است که برای شخص شما مهم باشد. در اینصورت یکی از این راههای بسیار ساده را انتخاب کرده و به صورت مرتب انجام دهید. ما آناتومی چشم انسان رو در درس ایمنی لیزر در دوره لیسانس رشته ی اپتیک و لیزر ( گرایش لیزر ) داشتیم . برای شناخت و درک یک چشم پزشک در کار با لیزر در جراحی چشم , اول باید ساختار چشم را به خوبی بشناسد .
در مطالب بعد بیشتر راجب مبحث چشم مطلب خواهم گذاشت .

دسته بندی پزشکان

جراحی کلیه، مجاری ادراری و (اورولوژی)- (1 پزشک)
فوق تخصص- (0 پزشک)
متخصص آسیب شناسی (پاتولوژی)- (33 پزشک)
متخصص آسیب شناسی فک و دهان (پاتولوژی فک و دهان)- (56 پزشک)
متخصص اپیدمیولوژی- (13 پزشک)
متخصص ارتودانتی - (16 پزشک)
متخصص بهداشت عمومی دندانپزشکی- (33 پزشک)
متخصص بیمار ی های دهان و تشخیص- (78 پزشک)
متخصص بیماری های پوست (درماتولوژی)- (31 پزشک)
متخصص بیماری های داخلی- (1 پزشک)
متخصص بیماری های دهان، فک و صورت- (19 پزشک)
متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری- (15 پزشک)
متخصص بیماری های قلب و عروق- (1 پزشک)
متخصص بیماری های مغز و اعصاب (نورولوژی)- (5 پزشک)
متخصص بیماری های ک ن- (0 پزشک)
متخصص بیماریهای خون(هماتولوژی)- (0 پزشک)
متخصص بیهوشی- (0 پزشک)
متخصص بیولوژی دهان- (0 پزشک)
متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)- (0 پزشک)
متخصص پروتزهای دندانی (پروستودانتی )- (0 پزشک)
متخصص پزشکی اجتماعی- (0 پزشک)
متخصص پزشکی خانواده- (0 پزشک)
متخصص پزشکی فیزیکی و توانبخشی- (0 پزشک)
متخصص پزشکی قانونی- (0 پزشک)
متخصص پزشکی هسته ای- (0 پزشک)
متخصص پزشکی ورزشی- (0 پزشک)
متخصص تصویر برداری (رادیولوژی)- (0 پزشک)
متخصص تصویربرداری دهان، فک و صورت (رادیولوژی دهان، فک و صورت)- (0 پزشک)
متخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی)- (0 پزشک)
متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی فک و صورت- (0 پزشک)
متخصص جراحی ترمیمی و پلاستیک- (0 پزشک)
متخصص جراحی دهان، فک و صورت- (0 پزشک)
متخصص جراحی سوانح و حوادث- (0 پزشک)
متخصص جراحی عروق- (0 پزشک)
متخصص جراحی عمومی- (0 پزشک)
متخصص جراحی لثه ( انتی )- (0 پزشک)
متخصص جراحی مغز و اعصاب- (0 پزشک)
متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و (اورولوژی)- (0 پزشک)
متخصص چشم پزشکی- (0 پزشک)
متخصص داروسازی بالینی (کلینیکال فارماسی)- (0 پزشک)
متخصص درمان ریشه (اندودانتی )- (0 پزشک)
متخصص دندانپزشکی ترمیمی- (0 پزشک)
متخصص دندانپزشکی ک ن- (0 پزشک)
متخصص رادیوانکولوژی- (0 پزشک)
متخصص روانپزشکی- (0 پزشک)
متخصص ن و زایمان- (0 پزشک)
متخصص ژنتیک انسانی با گرایش مولکولی- (0 پزشک)
متخصص ژنتیک مولکولی انسانی- (0 پزشک)
متخصص سم شناسی عمومی- (0 پزشک)
متخصص طب اورژانس- (0 پزشک)
متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن- (0 پزشک)
متخصص مغز و اعصاب و روانپزشکی- (0 پزشک)

صفحه اصلی
آمیتی چیست
تماس با ما
قوانین ید و فروش
قوانین پلیس فتا


جستجوس پزشک


اگر خواستی ارزش خود را بدانی ببین به جه دلبسته ای ! • اس ام اس فلسفی sms falsafi • گاهی اوقات انسانها دوست ندارند که حقیقت را بشنوند زیرا باورها و عقایدشان را زیر و رو خواهد کرد ! • اس ام اس فلسفی sms falsafi • اگر همه ی مردم بزرگترین غم زندگیشان را در دست بگیرند و در صفی بایستند تا . ارزان ترین های برش لیزر تولید شده در شرکت pnc laser با بهترین قطعات موجود در بازار چین و کیفیتی برتر نسبت به سایر رقبا در خدمت هم وطنان عزیز می باشد. ارزان ترین های برش لیزر فروش دستگاه حکاکی و برش لیزر یداران محترم با توجه به این که قیمت های شرکت پی ان سی لیزر حدود ۳۰ درصد پایین تر ا.
چایی‏ های موثر در کاهش چربی شکم و فواید آن‏هافهرست مطالب [پنهان سازی]

1 چای سبز
2 چای پوئر
3 چای سیاه
4 چای اولانگ
5 چای سفید
6 چای گیاهی


معرفی چایی‏ های موثر در کاهش چربی شکم و فواید آن‏ها : بر طبق گزارش “health line” (هلث لاین)، نوشیدن چایی دارای فواید بسیاری برای سلامت افراد است، از جمله فواید آن عبارت است از حفاظت از سلول‏های بدن در برابر آسیب‏ها و کاهش ریسک ابتلا به بیماری‏های قلبی.
یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین چایی ‏ها، چای سبز است که حاوی مواد موثر برای بهبود سلامتی افراد است. همچنین این چایی، تاثیر شگفت انگیزی در کاهش وزن دارد.
چایی‏ های موثر در کاهش چربی شکم
نوشیدنی چای، یکی از محبوب ترین و دوست داشتنی ترین نوشیدنی‏ها در سرتاسر جهان است. این نوشیدنی معطر توسط برگ‏های گیاه ellia sinensis تهیه می‏شود، این گیاه، درختچه‏ای همیشه سبز در قاره آسیا است.
بر طبق گزارش “health line” (هلث لاین)، نوشیدن چایی دارای فواید بسیاری برای سلامت افراد است، از جمله فواید آن عبارت است از حفاظت از سلول‏های بدن در برابر آسیب‏ها و کاهش ریسک ابتلا به بیماری‏های قلبی.
همچنین پژوهش‏هایی نشان داده است نوشیدن چایی ممکن است به کم وزن و کاهش چربی وزن کمک می‏کند. این در شرایطی است که برخی از انواع چای در این زمینه بسیار موثرتر از سایر است. در ادامه مطلب، به آشنایی با برترین چایی‏ها در زمینه کاهش چربی شکم و وزن می‏پردازیم.
چای سبز
یکی از شناخته شده ترین چایی‏ها، چای سبز است که شامل فواید بسیاری برای سلامتی افراد است. این چایی یکی از موثرترین چایی‏ها برای کاهش وزن است. طبق شواهد محکم و معتبر علمی مصرف چای سبز به کاهش چربی شکم و کاهش وزن کمک موثر می‏کند.
در طی یک پژوهش در سال 2008، تعداد 60 نفر از افراد چاق به 2 گروه تقسیم شدند و هر گروه می‏بایست یک رژیم غذایی استاندارد را برای مدت 12 هفته رعایت می‏کرد. این رژیم غذایی به این گونه بود که گروهی از چای سبز و گروهی دیگر از دارونما استفاده می‏ د.
در طول این مدت، بر طبق مطالعات، افرادی که از چایی سبز استفاده کرده بودند 3/3 کیلوگرم بیشتر نسبت به گروهی که از دارونما استفاده کرده بودند، وزن کم د.
تحقیقی دیگر نشان داده است افرادی که به مدت 12 هفته از عصاره چای سبز استفاده کرده بودند متوجه کاهش چشمگیر وزن بدن، چربی بدن و اندازه دور کمر در قیاس با گروه دیگر، شده بودند.
این شاید به دلیل آن باشد که عصاره چای سبز حاوی مقدار زیادی کاتچین و آنتی ا یدان‏های طبیعی است که می‏تواند روی چربی سوزی و سوخت و ساز بدن اثر بگذارد.
چای پوئر
چای پوئر، نوعی چای سیاه رنگ چینی تخمیر شده است. معمولا این نوع چای را پس از صرف یک وعده غذایی می‏نوشند و طعمی شبیه به خاک دارد که با افزایش مدت نگهداری طعم آن بیشتر می‏شود.
برخی از مطالعات روی حیوانات نشان داده است که ممکن است چای پوئر روی کاهش تری گلیسیرید خون و همچنین قند خون تاثیر گذار باشد. علاوه بر این، تحقیقات در دو دسته حیوانی و انسانی نشان داده است که ممکن است این نوع چایی در کاهش وزن بسیار موثر باشد.
در طول یک پژوهش با حضور 70 مرد، شرکت کنندگان به 2 گروه تقسیم شدند که گروهی از عصاره چای پوئر و گروهی دیگر از دارونما استفاده کنند. پس از سپری شدن 3 ماه از تحقیقات، افرادی که از چای پوئر استفاده کرده بودند نسبت به گروهی که از دارونما استفاده می‏ د، یک کیلوگرم بیشتر وزن کم د.
یک مطالعه دیگر روی موش‏ها مشخص کرد که عصاره چای پوئر دارای فواید ضد چاقی و توانایی جلوگیری از افزایش وزن است. پژوهش‏ها و تحقیقات انجام شده در مدت زمان اخیر، در مورد فواید عصاره چای پوئر بصورت محدود بوده و نیاز به تحقیقات بیشتر روی اثرات استفاده از این نوع چای است.
چای سیاه
چای سیاه نسبت به چای‏های دیگر همانند چای سبز، سفید و یا چای اولانگ ا یداسیون بیشتری را تجربه می‏کند. به واکنش شیمیایی برگه‏های چایی که در زمان در معرض قرار گرفتن با هوا صورت می‏گیرد و منجر به تیره شدن برگ چای شده و باعث این ویژگی متمایز کننده در چای سیاه می‏شود، ا یداسیون گویند.
طبق مطالعات انجام شده روی چای سیاه نشان می‏دهد که این چایی در کنترل وزن بسیار تاثیر دارد.
نتایج پژوهشی با حضور 111 نفر شرکت کننده نشان می‏دهد که مصرف 3 فنجان چای سیاه در روز، به مدت 3 ماه متوالی منجر به کاهش وزن و اندازه دور کمر در مقایسه با گروه کنترل ( که نوشیدنی کافئین دار دیگری مصرف می‏ د) شده است.
برخی این نظر را دارند که تاثیرات ناشی از مصرف چای سیاه در کاهش وزن به دلیل وجود مقدار زیاد از فلاون‏ها (فلاون نوعی رنگدانه با خاصیت آنتی ا یدانی است) در آن است.
همچنین نتایج پژوهشی دیگر که به مدت 14 سال با حضور 4280 نفر انجام شد، نشان می‏دهد افرادی که فلاون‏های بیشتری از غذاها و نوشیدنی‏های خود همانند چای سیاه، دریافت کرده‏اند از شاخص توده بدنی (bmi) کمتری نسبت به سایر افراد برخوردار بوده‏اند.
با این وجود، این پژوهش فقط ارتباط بین شاخص توده بدنی (bmi) و مصرف فلاون را بررسی کرده بود. می‏بایست تحقیقات بیشتری برای تاثیر گذاری عوامل احتمالی دیگر، انجام شود.
چای اولانگ
چای اولانگ، نوعی چای سنتی چینی است که مقداری ا ید شده و از نظر میزان رنگ و ا یداسیون در جایگاهی در بین چای سبز و سیاه قرار می‏گیرد. این نوع چای، دارای طعم و عطری منحصر به فرد و میوه‏ای است، که این میزان از عطر و طعم با تغییر مقدار سطح ا یداسیون ارتباطی مستقیم دارد. مطالعات متعددی نشان داده است که چای اولانگ در بهبود روند کاهش وزن از طریق تسریع فرآیند چربی سوزی و سوخت و ساز بدن، موثر است.
در طی یک پژوهش، 102 نفر از افراد مبتلا به اضافه وزن و چاقی به مدت 6 هفته، هر روز از چای اولانگ استفاده د. محققان دریافتند که استفاده از این نوع چایی به بهبود روند سوخت و ساز و چربی سوزی بدن و در نتیجه کاهش وزن کمک می‏کند. در شرایطی که می‏بایست تحقیقات بیشتری روی اثرات چای اولانگ در چربی سوزی و کاهش وزن صورت گیرد، ولی نتایج تحقیقات صورت گرفته تا به امروز نشان می‏دهد این چای بطور اختصاصی به کاهش وزن و چربی سوزی کمک می‏کند.
چای سفید
چای سفید کمترین مقدار از روند پردازش را تجربه کرده و هنگامی برداشت می‏شود که چای به اصطلاح همچنان جوان و نرسیده است. این نوع چای عطر و طعمی متمایز از سایر چای‏ها دارد. عطر و طعم این چای لطیف، معطر و کمی شیرین است. فواید و آثار این نوع چای بسیار مورد مطالعه قرار گرفته شده است که از جمله آثار آن می‏توان به بهبود سلامت دهان و دندان و کشتن سلول‏های سرطانی اشاره کرد. ضمن این که نیاز به انجام تحقیقات بیشتری روی این نوع چای است ولی چای سفید به چربی سوزی و کاهش وزن بدن کمک می‏کند. پژوهش‏های انجام شده نشان می‏دهد که این نوع چای همانند چای سبز حاوی مقدار زیادی از کاتچین‏ها است که به روند کاهش وزن کمک می‏کند.
علاوه بر این، نتایج پژوهش‏های آزمایشگاهی حاکی از آن است که عصاره چای سفید به افزایش تجزیه سلول‏های چربی کمک می‏کند و در شرایطی از تشکیل سلول‏های چربی جدید پیشگیری می‏کند. اما به این نکته باید توجه داشت که نتایج در آزمایشگاه حاصل شده است و نتایج آن روی انسان نامشخص است.


خدمات کلینیک زیبایی و کلینیک لیزر مو
برای خلاصی از موهای زائدخود با استفاده از بروزترین دستگاه های دنیا و استفاده از خدمات زیر در کلینیک جانسازی پوست و لیزر می توانید با م در ارتباط باشید :
لیزر مو , لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , تزریق بوتا , تزریق ژل , تزریق چربی , میکرونیدلینگ , لیزر خانگی , لیزر موی خانگی , دستگاه لیزر خانگی , دستگاه لیزر موی خانگی ,قیمت لیزر موهای زائد , هزینه لیزر مو , قیمت لیزر مو , لیزر موهای زائد بیکینی , لیزر موهای زائد ناحیه , لیزر موهای زائد پا , لیزر موهای زائد ابروها , لیزر موهای زائد صورت , لیزر موهای زائد صورت و بدن , لیزر موهای زائد برزیلی , لیزر موهای زائد بدن , لیزر موهای زائد زیر بغل , قیمت لیزر کل بدن , دستگاه لیزر موی سیلک پرو , دستگاه لیزر خانگی رمینگتون , بهترین مرکز لیزر مو , بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران , مرکز لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر موهای زائد , بهترین کلینیک لیزر مو , بهترین کلینیک لیزر مو درتهران , رفع موهای زائد بدن , رفع دائمی موهای زائد صورت و بدن , دستگاه لیزر موی زائد دایود , لیزر دایود , دستگاه لیزر موهای زائد ال اندرایت , دستگاه لیزر ال , بهترین دستگاه لیزر موهای زائد , مزایای لیزر موهای زائد , لیزر موهای زائد در مردان , لیزر موهای زائد ن , دستگاه لیزر مو
کلینیک زیبایی , مراکز زیبایی , لاغری موضعی , لاغری با دستگاه ار اف , لاغری با لیزر لیپولیز , مزوتراپی لاغری , تبلیغات لیزر مو , محل مناسب برای تبلیغات لیز مو , تبلیغ لیزر موهای زائد
لیزر درمانی , کاشت مو , کاشت مو طبیعی , کلینیک کاشت مو , مرکز کاشت مو , هزینه کاشت مو
برای ب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرد و از مشاروه رایگان بهرمند شوید.

چایی‏های گیاهی بوسیله گیاهان دارویی، میوه‏ها و ادویه‏ها تهیه می‏شوند. این نوع از چایی‏ها، با نوع سنتی فرق دارند چون بطور طبیعی خالی از کافئین هستند و از برگ گیاه ellia sinensis تهیه نمی‏شوند. از جمله محبوب ترین چای‏های گیاهی می‏توان به چای زنجبیل، چای میوه گل رز، چای رویبوس و چای ترش اشاره نمود. ممکن است که مواد تشکیل دهنده و فرمولاسیون چای‏های گیاهی با هم متفاوت باشند، اما تحقیقات نشان می‏دهد این نوع چای‏ها در زمینه کاهش وزن و چربی سوزی می‏توانند موثر باشند.
در پژوهشی روی حیوانات، محققان به موش‏ها چای گیاهی خوراندند و دریافتند که وزن بدن موش‏ها کاهش یافته و استفاده از چای گیاهی به نرمال سازی سطوح هورمونی بدن‏شان کمک می‏کند.
چای رویبوس نوعی چای گیاهی است که می‏تواند در زمینه چربی سوزی موثر باشد. نتایج یک تحقیق آزمایشگاهی نشان داده است که این نوع چای باعث افزایش سوخت و ساز بدن شده و به جلوگیری از تشکیل سلول‏های چربی جدید کمک می‏کند.

برچسب ها: انواع چایی, چایی, چایی و فواید آنها, لاغری و تناسب اندام مقاله دستورالعمل دفع زائدات شیمیایی خطرناک مایع
مقاله دستورالعمل دفع زائدات شیمیایی خطرناک مایع
مقاله دستورالعمل دفع زائدات شیمیایی خطرناک مایع این محصول در قالب ورد و قابل ویرایش در 235 صفحه می باشد. فهرست مطالب چکیده مقدمه علت انتخاب موضوع اه تحقیق ۱-۱-۱) شناسایی مواد زائد خطرناک (تقسیم بندی) ۱-۱-۱-۱) تعاریف و دسته بندی مواد زائد خطرناک ۱-۱-۱-۲) طبقه بندی مواد زائد خطرناک ۱-۱-۱-۳) فهرست مواد زائد خطرناک ارائه شده توسط جامعه اقتصادی اروپا ۱-۱-۱-۴) طبقه بندی مواد زائد خطرناک در اتریش ۱-۱-۲) اثرات بهداشتی و زیست بهداشتی و زیست محیطی مواد زائد خطرناک ۱-۱-۲-۱) اهمیت نسبی مواد زائد خطرناک در ایجاد مخاطرات بهداشتی ۱- ...
دریافت فایل مقاله دستورالعمل دفع زائدات شیمیایی خطرناک مایع

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] فروش برش لیزر تولید شده در شرکت pnc laser . فروش برش لیزر با نازل ترین قیمت ها و بهترین کیفیت ها با خدمات پس از فروش در خدمت مشتریان عزیز می باشد. فروش برش لیزر فروش دستگاه حکاکی و برش لیزر یداران محترم با توجه به این که قیمت های شرکت پی ان سی لیزر حدود ۳۰ درصد پایین تر از شرکت های دیگ. 370 بررسی جمع آوری و بازیافت مواد زائد 70 صفحه فایل ورد 370 بررسی جمع آوری و بازیافت مواد زائد 70 صفحه فایل ورد فهرست مطالب عنوان ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] پروتز لب ,پروتز لب با تزریق چربی , پروتز لب با تزریق ژل , قیمت و هزینه پروتز لب , متخصص پروتز لب , بزرگ لب , قلوه ای لب ها , پروتز لب با تزریق بوتا : از مدت ها پیش داشتن لب های بزرگ و حجیم یکی از معیارهای زیبائی به شمار می رود ، و لب یکی از نشانه های سلامتی ،جوانی و شاد می باشد ، و اگر لب های یک فرد بیست ساله را با یک فرد مسن مقایسه کنید ، متوجه این موضوع خواهید شد . با گذشت سن و و کاهش عروق خونی وکاهش تولید کلاژن که عامل زیبایی پوست به شمار می رود ، لب ها هم دچار تغییر و تحولاتی می شود.
اینکه شما با گذشت سن زیبایی لب های خود را از دست داده اید ، و یا از بدو تولد لب های شما نازک بوده و در طول فرآیند عادی رشد نازک شده اند ، موضوع نگران کننده ای نمی باشد . چرا که امروزه روش هایی وجود دارد ، که بدون نیاز به عمل جراحی لب های شما را برجسته و حجیم می کند ، و باعث زیبایی ظاهری شما می شود .
پروتز لب با تزریق چربی


خدمات کلینیک زیبایی و کلینیک لیزر مو
برای خلاصی از موهای زائدخود با استفاده از بروزترین دستگاه های دنیا و استفاده از خدمات زیر در کلینیک جانسازی پوست و لیزر می توانید با م در ارتباط باشید :
لیزر مو , لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر مو , تزریق بوتا , تزریق ژل , تزریق چربی , میکرونیدلینگ , لیزر خانگی , لیزر موی خانگی , دستگاه لیزر خانگی , دستگاه لیزر موی خانگی ,قیمت لیزر موهای زائد , هزینه لیزر مو , قیمت لیزر مو , لیزر موهای زائد بیکینی , لیزر موهای زائد ناحیه , لیزر موهای زائد پا , لیزر موهای زائد ابروها , لیزر موهای زائد صورت , لیزر موهای زائد صورت و بدن , لیزر موهای زائد برزیلی , لیزر موهای زائد بدن , لیزر موهای زائد زیر بغل , قیمت لیزر کل بدن , دستگاه لیزر موی سیلک پرو , دستگاه لیزر خانگی رمینگتون , بهترین مرکز لیزر مو , بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران , مرکز لیزر موهای زائد , کلینیک لیزر موهای زائد , بهترین کلینیک لیزر مو , بهترین کلینیک لیزر مو درتهران , رفع موهای زائد بدن , رفع دائمی موهای زائد صورت و بدن , دستگاه لیزر موی زائد دایود , لیزر دایود , دستگاه لیزر موهای زائد ال اندرایت , دستگاه لیزر ال , بهترین دستگاه لیزر موهای زائد , مزایای لیزر موهای زائد , لیزر موهای زائد در مردان , لیزر موهای زائد ن , دستگاه لیزر مو
برای ب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرد و از مشاروه رایگان بهرمند شوید.

اگر شما هم جز افرادی هستید که خواهان پر و کامل تر شدن لب های خود هستید ، پروتز لب گزینه ی مناسبی می باشد .پروتز لب یا همان برجسته سازی لب یک عمل زیبایی است ، که باعث می شود ، لب برجسته تر ، کامل تر ، پرتر ،مشخص تر و جوان تر به نظر برسد . در پروتز لب از ژل های پر کننده استفاده می شود ، که لب ها را برای چند ماه ، در طی یک جلسه درمانی حجیم می کند . ولی پروتز لب و سایر روش های زیبایی می توانند را ارهایی را ارائه دهند ، که نتایج حاصل طولانی مدت باشد .
پروتز لب ممکن است ، عوارض تزریق ژل را داشته باشد و مانند تزریق ژل و چربی نتایج آن به راحتی قابل برگشت نیست و دوره ریکاوری آن طولانی است . این موضوع شما را نگران نکند ، چون عوارض به ندرت پیش می آید و سالانه هزاران نفر از روش های درمانی تزریق ژل و چربی به لب استفاده می کنند و از نتایج حاصل از پروتز لب راضی هستند .
قبل از انجام هر عمل زیبایی در عمل پروتز لب هم توصیه ما به شما این است که ابتدا با متخصصین مشاوره داشته باشید و سپس اقدام به این عمل کنید .
متخصصین ما در کلینیک لیزر مو ابتدا به شما مشاوره می دهند ، و در صورتی که شما برای عمل پروتز لب مناسب باشید ، شروع به عمل زیبایی و پروتز لب خواهند کرد ، متخصصین ما بر حسب انتظارات شما ، فرم چهره شما و اینکه نتایج باید کاملا طبیعی به نظر برسد ، طرحی را برای تزریق ژل در نظر می گیرند .
در کلینیک لیزر مو در طی عمل پروتز لب ، بیمار کاملا هوشیار می باشد ، و برای کاهش احساس درد از یک بی حس کننده موضعی استفاده می شود . عمل پروتز لب با حفظ طبیعی ظاهر و کمترین عوارض ممکن انجام می شود ، ولی با این حال ممکن است ، بعد از تزریق آثار ورم و کبودی مشاهده شود ، که در مدت زمان چند روز قابل رفع است .
کاربرد های پروتز لب
اگر شما جز انی هستید ، که به زیبایی ظاهر خود اهمیت زیادی می دهید ، و جز افرادی هستید که لب های نازکی دارید ، و تمایل به داشتن لب های حجیم و برجسته برای زیبا و کامل تر به نظر رسیدن چهره خود هستید ، پروتز لب می تواند ، انتخاب مناسبی برای شما باشد .در روش پروتز لب با تزریق چربی به لب ، لب ها حجیم تر و بزرگ تر به نظر می رسند .
پروتز لب چندین مشکل مربوط به زیبایی لب ها را حل می کند ، این مشکلات عبارتند از :

اگر لب ها تقارن نداشته باشند ، تقارن لب ها را به شما برمی گرداند .
مشکل ترک خوردگی در اطراف لب ها را حل می کند .
لب های نازک را حجیم می کند .
لب های خیلی پهن را هم به ح طبیعی برمی گرداند .
خطوطی که در اثر سیگار کشیدن به وجود آمده ، را برطرف می کند .
مشکل از دست رفتن حجم لب در اثر افزایش سن را حل می کند .

مراحل انجام عمل پروتز لب با تزریق بوتا
عمل پروتز لب در کلینیک های زیبایی با سرعت و بدون نیاز به بستری شدن انجام می شود . در این میان تزریق ژل به لب ها خیلی راحت است ، ولی تزریق چربی به دلیل اینکه ، ابتدا چربی های اضافی از قسمت های دیگر بدن برداشته می شود ، و سپس به لب ها تزریق می شود ، پس زمانبر می باشد .
پروتز لب طی 5 مرحله انجام می شود :
• مرحله ی 1 :
ابتدا متخصص پوست ، نوع پوست شما و وضعیت لب های شما را بررسی می کند ، سپس ناحیه ی اطراف لب هایتان را برای تزریق ژل یا چربی معاینه می کند ، تا بعدا مشکلی پیش نیاید .
• مرحله ی 2 :
بعد از مرحله ی 1 ، نقاط استراتژیک یا نقاطی که قرار است ، ژل یا چربی تزریق شود ، علامت گزاری می شود . تا به عنوان راهنما در طی عمل تزریق باشد .
• مرحله ی 3 :
بعد از مشخص نقاط ، این نواحی با استفاده از مواد آنتی باکتریال تمیز می شوند .و برای راحتی بیماران و کاهش درد از یک بی حس کننده ی موضعی استفاده می شود . در برخی موارد ، خود ژل حاوی ماده بی حسی است . ولی در موارد دیگر لازم است ، در محل تزریق ، ناحیه ی مورد نظر برای تزریق به طور جداگانه بی حس شود .
• مرحله ی 4 :
تزریق ژل به لب و برجسته سازی لب در طی مدت زمان کوتاهی انجام می شود . تزریق چربی هم در صورتی که قبلا چربی های اضافه از قسمت های دیکر بدن برداشته شده باشند ، در مدت زمان کوتاهی انجام می شود . تزریق در عرض چند دقیقه انجام می شود .
• مرحله ی 5 :
بعد از تمام شدن پروتز و برجسته سازی لب ، کلیه علامت گزاری ها از صورت پاک می شود ، و برای کاهش هرگونه درد و ناراحتی موقت از یخ استفاده می شود .
روش انجام پروتز لب
عمل جراحی پروتز لب ، یک عمل نسبتا ساده ای است ، و معمولا مدت زمان یک ساعت برای کامل شدن آن طول می کشد . عمل پروتز لب ها نیازمند چند بار تزریق برای پر ماده در محل و افزایش حجم و بزرگ نشان دادن لب می باشد . در صورت استفاده از پر کننده های خاص ممکن است ، نتایج از حد انتظار بیشتر باشد ، که طی چند روز برطرف خواهد شد .در پروتز لب با چربی ممکن است درمان چند هفته طول بکشد .
در انجام پروتز لب ابتدا شکاف های گوشه های دهان و اطراف لب ایجاد می شود ، سپس جراح یک تونل کوچکی برای جا دادن پروتز ایجاد می کند ، این تونل برای به دست آوردن نتیجه ی مطلوب از عمل پروتز ایجاد می شود . سپس جراح پروتز را داخل تونل و سپس آن را داخل لب می کند . و بعد پروتز به طور دقیق دستکاری می شود ، تا طول مناسبی را پیدا کند ، و سپس شکاف های ایجاد شده روی لب بسته می شوند .
پروتز لب با تزریق چربی

روش تزریق چربی
تزریق چربی یکی از روش های پروتز و برجسته لب است . در صورتی که بیمار تمایلی به استفاده از ژل ها و مواد پر کننده برای پروتز لب ندارد ، از روش تزریق چربی برای پروتز لب استفاده می شود . روش کار بدین صورت است ، که ابتدا جراح چربی های اضافه در قسمت های دیگر بدن بیمار همچون شکم ، ران ، را با روش لیبو شن برداشته و بعد از غنی سازی چربی ، آن را برای تزریق به لب ها آماده می کند .
پروتز لب
با تزریق چربی به لب ها ، لب ها برجسته و حجیم شده و شکل مناسبی را به خود می گیرند . همیشه مقدار زیادی از چربی تزریق شده به دلیل فعالیت ها و حرکت های عادی لب تجزیه شده و جذب بدن می شود ، بخاطر همین مقدار چربی تزریق شده از ح معمول کمی بیشتر خواهد بود ، بعد از تجزیه مقداری از چربی بقیه چربی ها به طور دائمی ماندگار خواهند بود . به دلیل تزریق اضافی چربی نتایج پروتز و برجسته سازی لب به مدت سه تا چهار هفته بعد از تزریق قابل مشاهده است .
دوران بهبودی پروتز لب
برای اینکه دوران بهبودی کوتاه مدت باشد ، لازم است به توصیه های پزشک با دقت گوش داده و به آن ها به نحو دقیق عمل کنید . در اینجا ی ری راهنمایی ها و نکاتی را به شما ارائه دادیم که باید این نکات را رعایت کنید ، این نکات عبارتند از :

در مدت 48 ساعت اول ، بعد از عمل پروتز از حرف زدن و جویدن زیاد خودداری کنید .
در 48 ساعت اول ، از بسته های یخ روی لب ها استفاده کنید .
در هفته ی اول بعد از عمل پروتز کمتر بخندید .
خم نشوید، حرکت های کششی انجام ندهید، ورزش نکنید ، این کار برای جلوگیری از خونریزی و کبودی لب ها است ، و در کل فعالیت هایی که به لب هایتان فشار وارد می کند ، را انجام ندهید .
در هفته اول به ح نیمه نشسته بخو د ، و به هیچ وجه روی شکم نخ د .
از انجام فعالیت های شدید طی 1 الی 3 روز خودداری کنید .
برای جلوگیری از عفونت ، لب هایتان را تمیز نگه دارید . ( برای این کار می توانید ، از آنتی بیوتیک ها استفاده کنید .)

دوره ریکاوری پس از درمان و فرایند برجسته سازی و رفع چروک دور لب در حدود 1 تا 2 روز است. کبودی و ورم هم موقتی است و در نهایت ممکن است برای یک هفته ادامه داشته باشد .
مزایای پروتز لب با تزریق چربی و ژل
پروتز لب با تزریق ژل یا چربی ، لب های شما را کامل تر و برجسته تر می کند ، از بافت لب ها حمایت کرده و ظاهر و زیبایی آن را اصلاح کرده و باعث زیبایی و جوان تر به نظر رسیدن چهره شما می شود .برخی از مزایای پروتز لب با تزریق ژل و چربی عبارتند از :

کنترل حجم لب : بعد از قبول هزینه تزریق چربی به لب ، مقدار چربی تزریق شده به لب قابل کنترل است . و پزشک بر حسب انتظار شما و با توجه به اینکه ح طبیعی را حفظ کند ، مقدار کافی از چربی را به لب ها تزریق می کند .
دوره درمان تدریجی : عمل پروتز با تزریق ژل و چربی می تواند به مرور و به تدریج طی چند جلسه انجام شود ، تا لب ها به ح مطلوب و مورد دلخواه بیمار باشد .
از بین رفتن ساده چین و چروک ها : چین و چروک های ایجاد شده در دور لب به دلیل افزایش سن ، و حرکت لب ها در گذشت زمان به راحتی با تزریق ژل و چربی قابل حل می باشد .
کبودی کمتر : در عمل پروتز لب امکان کبودی و ورم کمتر است .و خطرات و عوارض جانبی پروتز لب کمتر از سایر روش ها می باشد .
ماندگاری تزریق ژل و چربی در لب : نتایج حاصل از پروتز لب طولانی مدت است ، ولی دائمی نیست .
عدم احتمال مشاهده واکنش آلرژیک : اگر برای پروتز لب از روش تزریق چربی استفاده شود ، به دلیل اینکه از چربی بدن خود بیمار استفاده می شود ، امکان بروز واکنش آلرژیک وجود ندارد . و اگر از روش تزریق ژل برای پروتز لب استفاده شود ، بخاطر اینکه ژل های تزریقی از مواد طبیعی ساخته می شوند ، این مواد بسیار شبیه مواد موجود در بدن انسان می باشد ، بخاطر همین امکان وجود واکنش های آلرژیکی کمتر است . ولی در صورت داشتن حساسیت به لیدوکائین قبل از شروع درمان ، این موضوع را با پزشک در میان بگذارید .

انتخاب کلینیک و پزشک مناسب برای پروتز لب با تزریق چربی و ژل
زیبایی ظاهری امری مهم است ، و نتیجه ی دلخواه از پروتز لب خیلی اهمیت دارد . انتخاب کلینیک و پزشک معتبر خیلی مهم می باشد ، چرا که عمل پروتز لب یک نوع عمل هنری است ، که باید توسط یک فرد متخصص و باتجربه انجام شود . فرد تزریق کننده باید درک مناسب از پیچیدگی ها، شرایط و آناتومی لب ها داشته باشد. این شرایط هنری و تکنیکی می تواند نتایج استفاده بسیاری از افراد از تزریق های غیر استاندارد و مشاهده نتایج غیر طبیعی در نتیجه آن را توضیح دهد. بسیاری از افراد تصور می کنند ، که با عمل پروتز لب ظاهر لب ها غیر طبیعی شده و خیلی بزرگ تر و حجیم تر خواهد شد ، ولی این موضوع فقط به مهارت و تجربه متخصص بستگی دارد ، و در صورتی که متخصص حاذق باشد ، چنین مشکلی پیش نخواهد آمد .
متخصصین ما در کلینیک لیزر مو و جوانسازی پوست ، در زمینه پروتز لب بسیار حاذق می باشند ، و با بررسی شرایط شما و آناتومی لب اقدام به عمل تزریقی می کنند ، که باعث حجیم تر شدن لب های شما با حفظ ح طبیعی می شوند . لب ها اگر خیلی برجسته و حجیم و یا خیلی نازک باشند ، در زیبایی ظاهری تاثیر منفی دارند ، در نتیجه تلاش متخصصین ما در کلینیک لیزر مو این است ، که زیبایی لب ها با حفظ ح طبیعی همراه باشد .
معایب و عوارض پروتز لب
مثل هر عمل زیبایی دیگر پروتز لب هم ممکن است ، ی ری عوارضی را داشته باشد ، ولی عوارض آن ناچیز بوده و به سرعت بر طرف خواهد شد .عوارضی که ممکن است بعد از عمل ظاهر شود ، عبارتند از :

بی حسی یا قرمزی محدود
ورم یا کبودی محدود
بزرگ شده بیش از حد ناحیه ی تحت درمان

با استفاده موضعی از یخ این عوارض طی چند ساعت برطرف می شوند و امکان بهبود بیمار طی چند ساعت یا چند روز آتی وجود دارد .اگر از تزریق چربی برای پر و حجیم لب ها استفاده کرده باشید ، این ح ها ممکن است تا چند هفته باقی بماند ، ولی بعدا به طور کامل برطرف می شود .
نتایج حاصل از پروتز لب در مدت زمان کوتاهی قابل مشاهده است .
هزینه و قیمت پروتز لب
هزینه و قیمت عمل پروتز لب ، به عوامل مختلفی بستگی دارد ، و در بین افراد مختلف این هزینه متفاوت است ، به انتخاب ها و شرایط خاص بیمار، تعداد تزریق های مورد نیاز برای برجسته سازی لب ها، و خواسته های فرد بستگی دارد .هزینه و قیمت پروتز لب با توجه به جراح و میانگین هزینه پروتز متفاوت است و این هزینه ها به منطقه ی جغرافیایی هم وابسته است . علاوه بر این در پروتز لب با استفاده از تزریق ژل ، هزینه به نوع ژل مورد استفاده ، میزان تزریق، ناحیه درمان و حق ا حمه پزشک دارد.
نتیجه گیری

پروتز لب ، و در واقع بزرگ و حجیم لب با تزریق ژل و چربی یکی از بهترین روش های درمان نازک بودن لب می باشد ، چون نتایج آن به زودی قابل مشاهده است. عوارض ناشی از این روش ها کمتر است و نتایج حاصل از آن هم طبیعی تر است . برجسته تر لب ها منجر به زیبایی ، جوانی و شاد ظاهری چهره می شود . ارزان ترین دستگاه حکاکی و برش لیزر تولیدی شرکت pnc laser . ارزان ترین دستگاه حکاکی و برش لیزر با بهترین کیفیت ها را از ما به بخواهید. ارزان ترین دستگاه حکاکی و برش لیزر فروش دستگاه حکاکی و برش لیزر یداران محترم با توجه به این که قیمت های شرکت پی ان سی لیزر حدود ۳۰ درصد پایین تر از شرک. قیمت دستگاه حکاکی و برش لیزر تولید شده در شرکت pnc laser . دستگاه برش لیزر با بهترین کیفیت ها و نازل ترین قیمت ها در خدمت مشتریان عزیز می باشد. قیمت دستگاه حکاکی و برش لیزر فروش دستگاه حکاکی و برش لیزر یداران محترم با توجه به این که قیمت های شرکت پی ان سی لیزر حدود ۳۰ درصد پایین تر از . از شب ح خوب نباشه، صبح یه ساعت با دوتا پزشک گپ و گفت داشته باشی، ظهر باز با یه پزشک ملاقات کنی و الان با یه پزشک چت کنی. هی هم از درد به خودت بپیچی و یادت بره با یه پزشک مشاوره کنی! ما یه مقدمه داشتیم، تاکید میکرد "بیمار و مریض" با هم فرق دارن، بنظرم این ح تو گروه "مریض" بودن دسته بندی.