قوانین ناظرای دپ چت - اخبار روز


احکام و قوانین چک در ایراناحکام-و-قوانین-چک-در-ایرانچکیده: ضرورت آشنایی با مسایل چک از آن جهت حائز اهمیت است که امروزه بسیاری از روابط اقتصادی و مالی از طریق چک انجام میشود و بخاطر مشکلاتی که نقدینگی در گردش برای افراد جامعه فراهم می آید سعی وافر تها براین قرار گرفته که از چک ابزاری بسازند که جایگزین پول و نقدینگی باشد و به آن چنان اعتبار و .... فایل احکام و قوانین چک در ایران احکام-و-قوانین-چک-در-ایرانچکیده: ضرورت آشنایی با مسایل چک از آن جهت حائز اهمیت است که امروزه بسیاری از روابط اقتصادی و مالی از طریق چک انجام میشود و بخاطر مشکلاتی که نقدینگی در گردش برای افراد جامعه فراهم می آید سعی وافر تها براین قرار گرفته که از چک ابزاری بسازند که جایگزین پول و نقدینگی باشد و به آن چنان اعتبار و .... فایل مشاوره نظام وظیفهسامانه صدای مشاور (مرکز مشاوره نظام وظیفه) با سالها سابقه مشاوره تخصصی حضوری و تلفنی در زمینه نظام وظیفه و کنکور و ......راهنمای مناسبی برای مشمولین خدمت سربازی در خصوص قوانین و مقررات نظام وظیفه و آیین نامه های نظام وظیفه و مشاوره نظام وظیفه تلفنی و حضوری .. میباشد.با توجه به طولانی بودن مدت خدمت سربازی و دوری مشمولین خدمت سربازی از محل س ت خود و شرایط سخت دوران خدمت سربازی بسیاری از مشمولین خدمت سربازی در تلاش هستند که یا به خدمت سربازی نروند یعنی معافیت سربازی بگیرند و یا بتوانند دروان خدمت سربازی خود را از طریق گرفتن ری خدمت کوتاه تر کنند و یا با گرفتن امریه خدمت سربازی دوران خدمت خود را آسان تر سپری کنندبه دلیل تعدد قوانین ، تبصره ها و … که در دستورالعمل های مربوط به سربازی و نظام وظیفه وجود دارد و تغییر این قوانین به صورت متناوب فراگیری زیر و بم این قوانین و راه های استفاده از آن برای همه فراهم نیست.برای این منظور سامانه صدای مشاور با کادر مجرب خود در زمینه مشاوره نظام وظیفه و سربازی در نظر دارد تا مشترکین عزیز به آسانی با صرف وقت کم و با هزینه ارزان قیمت پاسخ سوالات خود را پیدا کنند و برای وضعیت خود بهترین راه حل را پیدا کنند.
سامانه صدای مشاور با داشتن اطلاعات دقیق و به روز شده، اخبار و قوانین را از مراجع معتبر و قانونی سازمان نظام وظیفه دریافت کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا به شما برای پیدا تصمیمات بهتر و دقیق تر کمک نماید.
جهت ب اطلاعات کامل در خصوص ?? خدمت سربازی و نظام وظیفه ?? کلیک کنید
“مرکز مشاوره نظام وظیفه” در حوزه موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:
شرایط لازم برای معافیت خدمت سربازی
شرایط لازم برای معافیت پزشکی خدمت سربازی
شرایط لازم برای معافیت ایثارگران، جانبازان و خانواده
شرایط لازم برای معافیت کف خدمت سربازی
شرایط لازم برای ید خدمت سربازی
شرایط پذیرش امریه از سازمان ها و ارگان های تی
معرفی سازمان های پذیرش امریه خدمت سربازی
شرایط نظام وظیفه برای پذیرش در قرارگاه خاتم الانبیاء
شرایط لازم برای ری خدمت سربازی
شرایط گرفتن پروژه جهت ری خدمت
زمان اعزام مشمولان خدمت سربازی
چگونگی اعزام مشمولان خدمت سربازی
شرایط نظام وظیفه برای شرکت در کنکورهای تحصیلی
شرایط لازم خدمت سربازی برای ادامه تحصیل خارج از کشورسایت رسمی نظام وظیفه و خدمت سربازیهمانطور که در مقالات قبلی گفته شد نظام وظیفه و یا همان خدمت سربازی شامل قوانین و مقررات و تبصره های بسیاری میباشد که برخی ازین تبصره ها و قوانین به قدری پیچیده میباشد که مشمولین عزیز پس از مطالعه آنها دچار ابهامات بسیاری میشوند و این امر باعث نگرانی این عزیزان شده است.پیشنهادی که ما در این مقاله به شما عزیزان ارئه میدهیم این میباشد که با مراجعه به یک سایت مرجع و قابل اطمینان میتوانند پاسخ سوالات خود را به آسان ترین ح ممکن بیابند.حال سوالی که برای شما عزیزان پیش می آید این میباشد با مراجعه به کدام سایت میتوانند با اطمینان خاطر پاسخ سوالات خود را به طور دقیق دریابند.سایت رسمی نظام وظیفه و خدمت سربازی (www.nezamevazife.com) با کمک و راهنمایی های مشاورین متخصص مرکز مشاوره نظام وظیفه تمامی سوالات متداول در خصوص خدمت سربازی و هم چنین تمامی قوانین و مقررات مربوط به نظام وظیفه و تمامی اخبار بروز را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد و مشمولین عزیز میتوانند بدون اتلاف وقت در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ تمامی سوالات خود را به طور دقیق پیدا کنند

\

منبع: مرکزمشاوره نظام وظیفه

امریه ج زمانبندی امریه-سوالات امریه-مدارک لازم گرفتن امریه-شرط معدل امریه خدمت سربازی-قوانین و مقررات امریه-محل آموزشی سرباز امریه-شرایط لغو امریه سربازی-قوانین امریه خدمت سربازی-مزایای امریه خدمت سربازی-دفترچه امریه-مدت زمان امریه خدمت سربازی-شرایط پنج گانه امریه-مرکز مشاوره امریه خدمت سربازی-شرایط ثبت نام امریه سربازی-میزان حقوق سربازان امریه ای-امریه-مراحل گرفتن امریه خدمت سربازی-شرایط گرفتن امریه خدمت سربازی-پاسدار وظیفه-تعریف امریه-
قوانین مرکز ی زبان انگلیسی کوثر
برای اطلاع از قوانین مرکز به ادامه مطلب مراجعه نمایید
ادامه مطلب مدیرعامل باشگاه ماشین سازی گفت: با توجه به اینکه مانوئل فرناندز تبریز را ترک کرده، مطابق قوانین و آیین نامه های فدراسیون فوتبال با او برخورد می کنیم. تحقیق درباره دارت

تحقیق درباره دارت لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 7 قوانین و طریقه بازی دارت تمام مسابقات رسمی دارت که منحصراً در محدوده قانونی فدراسیون جهانی دارت یا توسط ارگانهای وابسته به آن سازمان می باشند باید طبق مقررات بازی .


پاو وینت بررسی مراحل و قوانین ثبت اختراع

پاو وینت بررسی مراحل و قوانین ثبت اختراع در 23 اسلاید قابل ویرایش همراه با تصاویر و توضیحات کاملدسته بندی
پاو وینت


فرمت فایل
ppt


حجم فایل
52 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
23
دریافت فایلپاو وینت بررسی مراحل و قوانین ثبت اختراع


فروشنده فایل
کد کاربری 6017
تمام فایل ها

پاو وینت بررسی مراحل و قوانین ثبت اختراع در 23 اسلاید قابل ویرایش


پروانه ثبت اختراع و مراحل ثبت آن

مقدمه : پروانه ثبت اختراع عبارت اند از یک سند قانونی از طرف ت به مخزن اعطا می گردد و به وی حقوق کاملی در رابطه با ساخت بهره برداری و فروش یک اختراع برای سالهای مشخص واگذار می نماید. این زمان معمولاً بین 4 تا 20 سال است که بستگی به ارزش علمی – تجاری اختراع دارد.


هدف پروانه ثبت اختراع این است که مبتکرین را تشویق به پیشبرد و گسترش وضعیت فن آوری حاضر بنماید این اقدام از طریق اعطا حقوق قانونی و بهره مندی مبتکر از مزایای مادی و معنوی ثبت گردد. قانون ثبت اختراعات بخشی از مقررات مالکیت معنوی است قانون مالکیت معنوی در اصل به سه موضوع زیر اختصاص دارد :
ثبت و حفظ اختراعات
نشان شرکتها
تألیف کتب و مقالات و ساخت ها

تاریخچه

در ای متحده که دفتر ثبت اختراع قدمت توجهی دارد ثبت اولین اختراع به سال 1641 باز می گردد در آن سال اولین ثبت اختراع در رابطه با حمایت از ابداع روش تولید نمک در یکی از ای های تحت مستعمره صورت گرفت در سال 1789 (210 سال قبل ) که قانون ای متحده تصویب شد به کنگره این اجازه داده شد تا نسبت به تهیه قانون ثبت اختراعات کشور اقدام نماید.
لذا اولین قانون ثبت اختراع در این کشور در سال 1790 شکل گرفته است. در حال حاضر نیز دفتر ثبت اختراعات بنگاهی است وابسته به وزارت بازرگانی .
در حال حاضر 52 کشور جهان دارای دفاتر ثبت اختراع هستند. که از جمله می توان ، روسیه ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، انگلستان ، ایتالیا اسپانیا کشور های اوپای شرقی ژاپن ، کره ، اندونزی ، ما ی ، و تعدادی از کشورهای ی لاتین را نام برد.
بیشترین اختراعات به کشورهای 7 میلیون و نزدیک به 6 میلیون اختراع و ژاپن با حدود 6 میلیون اختراع تعلق دارد.
در سال 1994 – 120 کشور جهان با رعایت قوانین حقوق مالکیت معنوی موافقت کرده اند و لذا حمایت از اختراعات و حق تألیف و چاپ بعد جهانی پیدا کرده است.
مراحل ثبت اختراع

ابتدا تقاضا نامه ثبت اختراع خود را تکمیل می کند این تقاضا نامه شامل 3 بخش است : اطلاعات فنی اختراع
1- اطلاعات فنی اختراع
2- بخش دوم به ادعاهای فن آوری در اختراع پرداخته و دقیقاً توضیح می دهد که نو آوری مورد بحث چگونه عمل می کند و چگونه مونتاژ می شود.
.3- و بخش سوم حاوی اشکال دقیقی است که قادر به نمایش نوآوری باشند.


سپس بازرس علمی دفتر اختراعات که یک متخصص ویژه است ادعای نوآوری را مورد بررسی و آزمایش قرار می دهد. به ادعای مخترع هیچگونه امتیاز حقوقی تعلق نمی گیرد تا ادعا مورد تأیید قرار گرفته و رسما ثبت شود. در طول مراحل بررسی اختراع طبق قانون مخترع باید به کلیه سوالات علمی و فنی بازرس پاسخ کامل دهد. لذا گاهی مراوده بین دفتر ثبت اختراع و مخترع به 2 الی 3 سال هم می رسد تا یک اختراع مراحل ثبت قانونی را طی کند.قوانین ثبت اختراع

ماده??? هرقسم اکتشاف یا اختراع جدید در شعب مختلفه? صنعتی یا فلاحتی به کاشف یا مخترع آن حق انحصاری می دهد که بر طبق شرایط و در مدت مقرر در این قانون از اکتشاف یا اختراع خود استفاده نماید مشروط بر اینکه اکتشاف یا اختراع مزبور مطابق مقررات این قانون در اداره? ثبت اسناد تهران به ثبت رسیده باشند.


ماده? ??? هر مدعی یکی از اموال ذیل باشد می تواند تقاضای ثبت نماید:
?? ابداع هر محصول صنعتی جدید.
?? کشف هر وسیله جدید یا اعمال وسایل موجوده به طریق جدید برای تحصیل یک نتیجه یا محصول صنعتی یا فلاحتی.
ماده? ??? برای اموال ذیل نمی توان تقاضای ثبت نمود:
?? نقشه های مالی.
?? هر اختراع یا تکمیلی که محل انتظامات عمومی یا منافی عفت یا مخالف حفظ الصحه? عمومی باشد.
?? فورمول ها و ترتیبات دوایی.پاو وینت بررسی مراحل و قوانین ثبت اختراعتحقیق بررسی مراحل و قوانین ثبت اختراعمقاله بررسی مراحل و قوانین ثبت اختراعپاو وینت بررسی مراحل و قوانین ثبت اختراعبررسی مراحل و قوانین ثبت اختراعمراحل قوانینثبت اختراع


قتل در حکم شبه و ضرب و جرح لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 31 قتل در حکم شبه عمد در قانون مجازات ی طرح مساله قانونگذار در سال 1370 اصطلاح قتل در حکم شبه عمد را برای اولین بار در قوانین جزایی ایران مطرح نموده است با عنایت به عدم سابقه عنوان مذکو. پاو وینت قوانین و مقررات فوتسال
پاو وینت قوانین و مقررات فوتسال
پاو وینت قوانین و مقررات فوتسال لینک پرداخت و *پایین مطلب* فرمت فایل:word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد اسلاید :52 قانون اول:زمین بازی ابعاد زمین بازی باید به شکل مربع مستطیل باشد.اندازه خط طولی زمین باید بیشتر از خط عرضی آن باشد. طول:حداقل25متر ٬حداکثر42متر عرض:حداقل15متر٬وحداکثر25متر مسابقات بین اللملی طول:حداقل38متر٬حداکثر25متر عرض :حداقل 18متنر حداکثر25متر علامت گذاری زمین بازی زمین بازی با خطوط٬علامت گذاری می شوند(این خطوط محوطه ها رامرزبندی کرده وجزءآن محوطه محسوب میشوند).دو خط بلند تر«خط طول ...
دریافت فایل پاو وینت قوانین و مقررات فوتسال

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بنام خدا ضمن عرض سلام و احترام خدمت علاقه مندان به مطالعه قوانین کار و تامین اجتماعی تعدادی از سوالات و پاسخ های ارائه شده مربوط به فصل دو و سه قانون کار جهت اسستحضار در ادامه مطلب آورده می شود که امید وار است مفید فایده باشد رانندگی به خودی خود یک مسئولیت بزرگ است، چه برسد که بخواهید به جاده هم بزنید. از شما به عنوان یک راننده گواهینامه دار انتظار می رود که تمام تلاش خود را برای پیروی از قوانین و مقررات رانندگی به خصوص در جاده انجام دهید. با رعایت قوانین در هنگام اجاره خودرو نیز صاحبان خودرو اعتماد بیشتری به شما خواهند داشت. همچنین باید هر کاری که برای مراقبت از ایمنی مسافران، سایر رانندگان و همچنین خودتان لازم است را نیز انجام دهید.
بعضی قوانین با منطق جور درمی آیند، اجرای برخی از آنها به نظر می رسد لازم نباشد اما با رعایت آنها ایمنی بیشتری خواهید داشت و برخی دیگر از قوانین کاملا اجباری هستند. در رابطه با رانندگی در جاده ها، قوانینی وجود دارد که شما به عنوان یک راننده موظف هستید رعایتشان کنید. در زیر به دو مورد از آنها اشاره می کنیم.

دو قانونی که در سفرهای جاده های باید رعایت کنید:

کمربند ایمنی
قوانین در هر کشور، با کشور دیگر متفاوت است. شما به عنوان یک راننده تازه کار، موظف هستید از قوانین مربوط به کمربند ایمنی در کشور خود آگاه باشید، زیرا قطعا کتاب آیین نامه را مطالعه کرده اید و برای گرفتن گواهینامه آزمون داده اید. با این حال، اگر قصد سفر دارید، ممکن است از قوانین کشوری که می خواهید به آن سفر کنید مطلع نباشید. هر زمان شک کردید، در اینترنت جستجو کنید. به این ترتیب خودتان را از گرفتن جریمه های سنگین نجات می دهید. علاوه بر این بستن کمربند ایمنی نقش زیادی در نجات جان سرنشینان دارد.
بنابراین قبل از سفر، قوانین مربوط به کمربند ایمنی مربوط به هر کشور را مطالعه کنید. اغلب ا ام بستن یا نبستن کمربند ایمنی، ابتدای حوزه استحفاظی هر منطقه ای نوشته می شود. با این حال، فرض را بر این نگذارید که اگر تابلویی ندید یعنی می توانید کمربند نبندید. اگر شک داشتید، حتما کمربندتان را ببندید.
این قوانین در مورد اینکه کدام مسافران باید کمربند ایمنی خود را ببندند نیز با هم متفاوتند. بعضی از مقررات فقط راننده را م م به بستن کمربند می کنند. در برخی قوانین دیگر هم راننده و هم مسافر صندلی جلو باید کمربند را ببنند. و برخی قوانین هم همه سرنشنان را م م به بستن کمربند ایمنی می کنند. برای اجتناب از جریمه شدن به علت نبستن کمربند ایمنی توسط سرنشین جلو، بهتر است از همه سرنشنان بخواهید کمربند خود را ببندند.
همچنین بسیار مهم است که بدانید چه قوانینی در مورد سن مجاز برای رانندگی وجود دارد. معمولا برای جوانان بر اساس گروه سنی محدودیت های خاصی برای رانندگی در جاده ها اعمال می شود. بهتر است قبل از سفر، قوانین مربوط به محدودیت های سنی در رانندگی هر منطقه را مطالعه کنید. همچنین، از اتومبیل های قدیمی برای سفر جاده ای استفاده نکنید. مقررات نسبت به گذشته تغییر کرده و همچنان هم در حال تغییر است و این یکی از مواردی است که باید حسابش را ید. قطعا اتومبیل عتیقه ای که در پارکینگ خو ده به درد سفر جاده ای نمی خورد.
موبایل و پیامک
مجددا می گوییم که قوانین مربوط به تماس های تلفنی و ارسال پیامک در کشورهای مختلف متفاوت است، اما احتیاط شرط عقل است و هر عقل سلیمی می گوید هنگام رانندگی با موبایل خود کار نکنید. بنابراین اگر از قوانینی که در مورد تماس و پیامک هستند مطمئن نیستید، از گرفتن تماس یا ارسال پیامک هنگام رانندگی خودداری کنید.
ارسال پیامک هنگام رانندگی، موجب حواس پرتی راننده می شود و بسیار خطرناک است. فقط یک لحظه غفلت موجب تصادف می شود. بنابراین حتی اگر شرایط هم اضطراری بود، ابتدا پارک کنید و سپس پیامک تان را ارسال کنید. مطالعات نشان داده است که صحبت با موبایل حواس راننده را نسبت به زمانی که با یکی از سرنشینان صحبت می کند، بیشتر پرت می کند. حتی اگر مجبور شدید آدرس را روی برنامه gps خودرو تایپ کنید هم اول پارک کنید و بعد اینکار را انجام دهید. حادثه هرگز خبر نمی کند.
بستن کمربند ایمنی و کار ن با تلفن همراه دو موردی هستند که نقش مهمی در کاهش خطرات در هنگام رانندگی دارند و با رعایت آنها ایمنی بیشتری خواهید داشت.

همه ی حیوانات را مجبور کرد که ساعت ۶ صبح بیدار شده و ۶ عصر بخوابند!
در هنگام توزیع غذا دستور داد که هر کدام از چا ایان و پرندگان و سایر حیوان ها فقط حق دارند ۶ لقمه غذا بخورند.
وقتی خواستند پینگ پنگ بازی کنند، هر تیم ۶ بازیکن داشته باشد، و زمان بازی نیز ۶ دقیقه باشد.<.
1-علمی به نام ثروت اندوزی
علمی وجود دارد که همانند علوم ریاضی و جبر، علمی دقیق است و طبق قوانین خاصی فرآیند دست ی به ثروت را هدایت می کند. انسان به محض قرارگرفتن در به کار بستن این قوانین، می تواند با دقتِ ریاضی وار ثروتمند شود. تملک اشیاء و پول در ن. بررسی اتحادیه اروپا حاکی از نقاط ضعف انگلیس در اعمال قوانین زیست محیطی است. 497 بررسی سیستم هیدرولیک و پنوماتیک و قوانین پایه و اجزای آنها 22 صفحه فایل ورد
497 بررسی سیستم هیدرولیک و پنوماتیک و قوانین پایه و اجزای آنها 22 صفحه فایل ورد
497 بررسی سیستم هیدرولیک و پنوماتیک و قوانین پایه و اجزای آنها 22 صفحه فایل ورد امروزه در بسیاری از فرآیندهای صنعتی ، انتقال قدرت آن هم به صورت کم هزینه و با دقت زیاد مورد نظر است در همین راستا بکارگیری سیال تحت فشار در انتقال و کنترل قدرت در تمام شاخه های صنعت رو به گسترش است. استفاده از قدرت سیال به دو شاخه مهم هیدرولیک و نیوماتیک ( که جدیدتر است ) تقسیم میشود . توسعه علم هیدرولیک زمانی شروع شد که پاسکال دانشمند فرانسوی قوانین مربوط به فشار را کشف کرد(1650 میلادی) و هیدرولیک را به عنوان ...
دریافت فایل 497 بررسی سیستم هیدرولیک و پنوماتیک و قوانین پایه و اجزای آنها 22 صفحه فایل ورد

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] قوانین تایلند
با توجه به این که تایلند سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر تور تایلند است باعث شده که یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری دنیا محسوب شود.این کشور همانطور که بسیار زیبا و سرسبز می باشد قوانین خود را نیز دارد.پیروی از قوانین تایلند نه تنها باعث می شود تا شما از اتفاق های بعد آن دور بمانید بلکه باعث می شود مردم تایلند بیشتر به شما احترام بگذارند و شما نیز از سفر به تایلند لذت بیشتری ببرید.تایلند به عنوان سرزمین لبحند شناخته می شود اما لبخند های آنها معانی بسیاری دارد.مردم تایلند به تعارض به قوانین خود بسیار حساس هستند مخصوصا اگر این تعارض توسط گردشگران تور تایلند انجام شود که باعث می شود شما دیگر آن لبخد های معروف را مشاهده نکنید.با معراج گشت آسمان همراه باشید تا شمار را با قوانین تایلند و اینکه چه کار هایی در تایلند باید انجام دهید و چه کارهایی را نباید در تایلند انجام دهید آشنا کنیم.
در تایلند راهبه ها مقدس شمرده می شوند

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مقاله حقوقی انعقاد قراردادهای الکترونیکی و قوانین آن


مقاله حقوقی انعقاد قراردادهای الکترونیکی و قوانین آن


فرمت فایل : doc
حجم : 45


صفحات : 77


گروه : حقوق

توضیحات محصول :
فهرست مطالب:
مقدمه:
انعقاد قراردادهای الکترونیکی
مبحث اول: اعتبار قراردادهای الکترونیکی
گفتار اول : انعقاد قراردادهای رضایی در محیط الکترونیکی
گفتار دوم : انعقاد قراردادهای تشریفاتی در محیط الکترونیکی
1 ) اشکال تشریفات
( 1 -1 ) صراحت در بیان قصه
( 1 -2 ) شرط قبض مال موضوع قرارداد
( 1 - 3) کتبی بودن و امضاء شدن قرارداد
( 1 -4) تنظیم سند رسمی
2 ) تأمین تشریفات با داده ی پیام
( 2- 1 ) شرط صراحت
( 2 -2 ) شرط قبض مال موضوع تعهد
( 2- 3 ) کتبی بودن و امضاء شدن اسناد
(2- 4) قیاس ساختاری نوشته و امضاء دستی با نوشته و امضاء الکترونیکی
( 2- 5) مواضع قانونی در موضوع برابری داده پیام با نوشته و امضاء دستی
مبحث دوم: شرایط تشریفات
زمان و مکان موضوع عقد
گفتار اول : سیستم های دارای نص خاص
گفتار دوم : سیستم های فاقد نص
مفهوم ارسال و وصول
( 1- 1 ) زمان دریافت
( 1 -2 ) مکان ارسال و دریافت
مبحث سوم : قواعد عمومی حاکم بر زمان و مکان وقوع عقد در حقوق ایران
گفتار اول : چگونگی اعمال قواعد عمومی در قرارداد الکترونیکی
گفتار دوم : ماهیت قراردادهای الکترونیکی
( 1- 1 ) ماهیت انعقاد قرارداد از طریق پست الکترونیکی
( 1 -2 ) ماهیت انعقاد قرارداد از طریق سرویس وب
منابع
---------------------- بخشهایی از متن:
انعقاد قراردادهای الکترونیکی
قراردادها را به اعتبار ابزار بیان قصد، می توان به قراردادهای الکترونیکی ، یعنی قراردادهایی که طرفین از سیستمهای مخابراتی ( الکترونیکی که نوری و مانند آن) وبه عبارت دیگر از(( داده پیام)) به منظور بیان قصد خویش استفاده می کنند
...
عاملی که در قراردادهای الکترونیکی ، به طور خاص ، نظریه «وصول» را تقویت می کند . آگاهی ارسال کننده پیام از وصول یا عدم وصول پیام به مقصد است . چنانکه نظریه «ارسال» حاکم بر زمان وقوع عقد باشد ، این نتیجه را در پی دارد که ارسال پیام ، علی رغم علم ارسال کننده بر عدم وصول پیام به مقصد ، سبب وقوع عقد باشد .
...


قیمت محصول : 6500 تومان
 444 تحقیق: آشنایی با الکتریسیته و اجزا و قوانین آن 19 صفحه فایل ورد 444 تحقیق: آشنایی با الکتریسیته و اجزا و قوانین آن 19 صفحه فایل ورد فهرست عنوان &nb ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نمونه سوالات ضمن خدمت قوانین، مقررات و دستورالعملهای تربیت بدنیجزوات و نمونه سوالات ضمن خدمت قوانین، مقررات و دستورالعملهای تربیت بدنیجزوه کامل به همراه نمونه سوالات ضمن خدمت قوانین، مقررات و دستورالعملهای تربیت بدنیاین بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تم.
 -فایل-کامل-آموزشی-درس-نور-شناسی
فایل کامل آموزشی درس نور شناسی
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: ppt
تعداد صفحات: 305
حجم فایل: 2680
قیمت: 4300 تومان
بخشی از متن:
این فایل بر اساس کتاب اپتیک ،تالیف فرانک پدروتی و لنو پدروتی ،ترجمة محمد ابراهیم ابوکاظمی جمع آوری شده است.
تالیف فرانک پدروتی و لنو پدروتی
ترجمة محمد ابراهیم ابوکاظمی
انتشارات پیام نور، چاپ اول،1382

فهرست این جزوه:
فصل 1: مبانی نور هندسی
فصل 2: حرکت موجی و موجهای الکترومغناطیسی
فصل 3: تداخل نور
فصل 4: همدوسی
فصل 5: قطبش نور
فصل 6: پراش فرانهوفر
فصل 7: پراش فرنل

خلاصه فصل اول:
در این فصل با نکات زیر آشنا می شویم:
اصل هویگنس
اصل فرما
اصل برگشت پذیری
قوانین بازتاب و ش ت در سطوح مختلف
قوانین آینه ها و عدسی ها
 فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

درس نور شناسی
فایل کامل آموزشی درس نور شناسی"/> تحقیق در مورد قوانین فیزیک جاذبه نیوتن الکترومغناطیس 29 ص

تحقیق در مورد قوانین فیزیک جاذبه نیوتن الکترومغناطیس 29 ص لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 29 صفحه قسمتی از متن .doc : فهرست : صفحه مقدمه قانون جاذبه نیوتون قان. مقاله درباره قوانین دیوان محاسبات

مقاله درباره قوانین دیوان محاسبات لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 8 قانون دیوان محاسبات کشور مصوب 11 بهمن ماه 1361 با اصلاحیه های بعدی فصل اول ـ هدف ماده 1 ـ هدف دیوان محاسبات کشور با توجه به اصول مندرج د. اگر بحث کیفر کارها مطرح نبود خیلی از متخلفان آزادانه به اعمال مجرمانه خود ادامه می دادند؛ مثلا اگر برای رانندگان متخلف، اعمال جریمه و سایر قوانین بازدارنده نبود؛ بروز مشکلات عدیده ای را در سطح جاده ها شاهد بودیم. بی تردید اعمال جریمه و سایر قوانین بازدارنده، نقش ارزنده ای در . #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} مقاله قوانین شطرنج فیده متن کامل و رسمى قوانین شطرنج فیده شامل بازى زنده شطرنج بازى بر روى صفحه  است. این قوانین در هفت. اختصاصی از سورنا فایل پاو وینت درس 3 مطالعات هفتم ( چرا به مقررات و قوانین نیاز داریم ) با و پر سرعت . پاو وینتی زیبا و جذاب در 17 اسلاید قابل ویرایش به همراه تصاویر زیبا با پاو وینت درس 3 مطالعات هفتم ( چرا به مقررات و قوانین نیاز داریم )
پاو وینت چرا به مقررات و قوانین نیاز داریم؟ درس 3 مطالعات هفتم پاو وینت-چرا-به-مقررات-و-قوانین-نیاز-داریم؟---درس-3-مطالعات-هفتمپاو وینت چرا به مقررات و قوانین نیاز داریم؟ درس 3 مطالعات هفتم  فایل
ید کتاب برای شناخت خدا و هستی کتاب چکیده سعادت اثر حمید دهسنگی کت است که حاصل خلاصه چندین و چند کتاب در حوزه روانشناسی، قانون جذب، ثروت و قرآن می باشد. این کتاب به صورت زیبا و کامل به قوانین مهم هستی می پردازد و خواننده را با قوانین خدا و درک درستی از او آشنا می سازد که نتیجه آن رسیدن به خواسته ها، شادی، آرامش، سلامتی و ثروت می باشد. به جرأت می توان گفت قوانین بیان شده در این کتاب مهم ترین و تاثیرگذار ترین قوانین جهان هستی می باشد که هر انسانی باید با آن ها آشنایی داشته باشد. تغییر و تحول زندگی از طریق این کتاب برای خوان ...
دریافت فایل آ ین تغییرات قوانین داوری در سال 2017
کمیته داوران فدراسیون جهانی کاراته آ ین تغییرات قوانین داوری در سال 2017 را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، در سال 2017 تغییرات اندکی در دو بخش داوری کاتا و کومیته انجام شده که این قوانین از ابتدای سال نو میلادی در تمامی رقابتهای داخلی و خارجی لازم الاجراست و رقابتها بر این اساس قضاوت خواهند شد.

تغییراتی در زمان 10 ثانیه، قانون سنشو و نیز در بخش های کاتا و کومیته انجام شده است که در فایل ذیل این تغییرات قابل دسترسی است.


دریافت فایل با توجه به مهاجرت گسترده خارجی ها به آلمان و وجود زوج هایی که کمتر از 18 سال دارند، قرار است آلمان قوانین ازدواج ک ن را تنظیم کند.
http://www.farsnews.com/mediadisplay.aspx?nn=13960607000289
سید سجاد میر شریف: دلا می سوزه برا غربت شما، برای قبر زار و خلوت شما (واحد) با نوای: حاج میثم مطیعی متن شعر: meysammotiee.ir/post/546
☑️ @meysammotiee_ir
محمد: تعدادی از احماقانه ترین قوانین :
فهرست این قوانین توسط uktv تهیه شده است. ادامه مطلب پاو وینت درباره قوانین و سیستم های بایگانی پزشکی
پاو وینت درباره قوانین و سیستم های بایگانی پزشکی
پاو وینت درباره قوانین و سیستم های بایگانی پزشکی فرمت فایل :powerpoint (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 34 صفحه سیستم بایگانی از بُعد نگهداری، بازی و امنیت مدارک پزشکی و اطلاعات بهداشتی اهمیت بسیار زیادی دارد. مثلاً پزشک برای ادامه درمان بیمار و ارائه بهترین درمان به پرونده پزشکی بیمار مراجعه می کند تا به واسطه آن با درمانهای قبلی بیمار و تاریخچه بیماری او آشنا شود. فعالیت و عملکرد عمده این واحد حفظ و طبقه بندی مدارک و امکان دسترسی آسان به مدارک جمع اوری شده به طرز صحیح و سیستماتیک می با ...
دریافت فایل پاو وینت درباره قوانین و سیستم های بایگانی پزشکی

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} تحقیق در مورد قلمرو جغرافیایی تعارض قوانین 45 ص لینک و ید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : .doc ( قابل ویرایش و آماده پ.
پاو وینت تاریخچه دفاع غیر عامل در ایران قوانین بسیج این فایل حاوی مطالعه پاو وینت تاریخچه دفاع غیر عامل در ایران قوانین بسیج می باشد که به صورت فرمت powerpoint در 209 اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید. فهرستمبحث پ ند غیرعاملتاریخچه پیدایش دفاع غیر عامل تاریخچه دفاع غیر عامل در ایران قوانین بسیج پ ند غیر عامل اه پ ند غیرعامل عامل اقتصادیعامل نظامیفلسفه انتخاب پ ند غیرعاملپ ند عامل و غیر عامل مکمل یکدیگر می باشند ...
دریافت فایل نائب رئیس فرا یون ن مجلس دهم گفت: متاسفانه قوانین ضدزنی از مجلس قبل باقی مانده که تلاش داریم؛ آثار و تبعات منفی آنها را کاهش دهیم و حتی آنها را ملغی کنیم. 662 بررسی ورزش بدنسازی و دو و میدانی و تغذیه در ورزش و مروری بر قوانین و مقررات مسابقات دو سرعت 45 صفحه ورد 662 بررسی ورزش بدنسازی و دو و میدانی و تغذیه در ورزش و مروری بر قوانین و مقررات مسابقات دو سرعت 45 صفحه ورد فهرست: ورزش کاهش استرس با بدنسازی تأثیر تماشاچیان بر عملکرد ورزشکاران رابط طول انگشتان با ورزش و اصول ورزش در سرما خوردگی تغذیه ورزشهای زمستانی دو و میدانی در ایران فرد بدنسازچه مقدار انرژی نیاز دارد؟ ورزش در هوای آلوده تغذیه در بدنسازان مواردی پیرامون بدنسازی طبقه بندی رشته های ورشی و تشابهات فیزولوژی و مهارتی قوانین و مقررات مسابقات دو سرعت تجهیزات دوندگان داوران دو خطاهای با مانع قوانین استارت در دو سر ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ریپورت اینستاگرام راهی برای جلوگیری از کار هایی است که قوانین اینستاگرام را نقض مکنند . اگر فردی در اینستاگرام کار هایی انجام دهد که غیر اخلاقی باشد و قانون های اینستا را نقض کند افراد دیگر او را ریپورت می کنند و این ح باعث می شود که کاربر در اینستاگرام بلاک شود . قوانین اینستاگ. اجراى تمامى حرکات و علائم قوانین جدید داورى سازمان جهانى کاراته wkf توسط جعفر حیدرى ٢٠١٧ all karate referee and judges announcements and gestures and flag signals wkf new rule by jafar heidari 2017 پاو وینت درباره قوانین و سیستم های بایگانی پزشکی
پاو وینت درباره قوانین و سیستم های بایگانی پزشکی
پاو وینت درباره قوانین و سیستم های بایگانی پزشکی فرمت فایل :powerpoint (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 34 صفحه سیستم بایگانی از بُعد نگهداری، بازی و امنیت مدارک پزشکی و اطلاعات بهداشتی اهمیت بسیار زیادی دارد. مثلاً پزشک برای ادامه درمان بیمار و ارائه بهترین درمان به پرونده پزشکی بیمار مراجعه می کند تا به واسطه آن با درمانهای قبلی بیمار و تاریخچه بیماری او آشنا شود. فعالیت و عملکرد عمده این واحد حفظ و طبقه بندی مدارک و امکان دسترسی آسان به مدارک جمع اوری شده به طرز صحیح و سیستماتیک می باشد در ...
دریافت فایل پاو وینت درباره قوانین و سیستم های بایگانی پزشکی

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تحقیق در مورد قوانین فوتسال
«کلمات مشابه»

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال 1378 مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال 1378 مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال 1378 در 15 صفحه با فرمت ورد بخشی از تحقیق: ساخت شهر های جدید ( وزارت مسکن و شهرسازی ) از اساسنامه شرکت عمرات ای جدید (83) .