قدرتمندترین لیبل موسیقی متال در خاورمیانه ناشر بلک متال دپرسیوبلک متال دث متال ملودیک دث متال ثرش متال - اخبار روز

چراغ قوه ویدئویی amo video flashlight at-fl1201 دوربین برداری چراغ قوه ای دوربین برداری چراغ قوه ای «آمو» مدل at-fl1201 دستگاهی متفاوت با کاربری حرفه ای است که از لحاظ طراحی کاملا متفاوت و منحصربه فرد میباشد. این دستگاه شاید در نگاه اول با یک چراغ قوه ی معمولی اشتباه گرفته شود. اما این دستگاه مجهز به یک صفحه ‎ نمایش 1.5اینچی lcd است و تنظیمات آن از طریق دکمه های قرارگرفته در قسمت سری چراغ قوه انجام پذیر است. سنسور 3مگاپی لی به کار رفته در این دوربین از نوع cmos است و از قابلیت برداری با کیفیت تصویر 1920×1080 برخوردار میباشد. این دستگاه، شش چراغ ال ای دی قدرتمند با توان نوردهی 1200 لومنز دارد و لنز دوربین در میان چراغ ها قرار گرفته است. لنز دوربین at-fl1201 دید وسیع و زاویه ی 120 درجه را پوشش می دهد. با پیچاندن دسته ی چراغ قوه می توانید بخش اصلی دستگاه را از دسته ی آن جدا کنید. با این کار، به چهار عدد باتری 8000 میلی آمپر نیکل متال دستگاه دسترسی پیدا می کنید. دوربین چراغ قوه ای at-fl1201 دارای میکروفن میباشد و قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه را تا ظرفیت 32 گیگابایت را دارد. بند مخصوصی نیز در کنار این دستگاه به کاربر داده می شود که با اتصال آن به بخش پایین دسته می تواند از افتادن و آسیب دیدن دوربین در حین کار جلوگیری کند. این محصول و قطعات همراه آن در کیف دسته داری به کاربر عرضه می شوند که به جابه جایی آسان تر دستگاه کمک کرده و از گم شدن قطعات دوربین جلوگیری می کند. این دوربین با ویژگی های مخصوص خود برای استفاده های امنیتی، پلیس، کنترل ترافیک، تونل راه آهن، بازرسی صنعتی و ورزش های خاص مناسب است. ضبط با کیفیت 1080p fullhdدارای حسگر cmos wdrبرد نور 100 مترقابلیت برداری در روز و شب بصورت نامحسوسبرد برداری در شب : 25 مترقابلیت زاویه دید 120 درجهچراغ led باز نوع xpg-2دارای میکروفن داخلیدارای 4 ح روشنایی اختیاری (نور زیاد ،نور کم ،strobe و sos)قابلیت روشنایی ،ع برداری ، برداری، نمایش زنده را نیز دارا می باشد.دارای ظرفیت حافظه 32 گیگا بایتساعت کارکرد چراغ قوه با نور زیاد 6.3 ساعتساعت کارکرد چراغ قوه با نور کم 16.9 ساعتساعت کار ضبط 26.2 ساعتساعت کار چراغ قوه و برداری در نور زیاد 5.3 ساعتساعت کار چراغ قوه و برداری در نور کم 10.4دارای استاندارد ceچراغ قوه ویدئویی amo video flashlight at-fl1201


دوربین برداری چراغ قوه ای


دوربین برداری چراغ قوه ای «آمو» مدل at-fl1201 دستگاهی متفاوت با کاربری حرفه ای است که از لحاظ طراحی کاملا متفاوت و منحصربه فرد می باشد. این دستگاه شاید در نگاه اول با یک چراغ قوه ی معمولی اشتباه گرفته شود. اما این دستگاه مجهز به یک صفحه ‎ نمایش 1.5اینچی lcd است و تنظیمات آن از طریق دکمه های قرارگرفته در قسمت سری چراغ قوه انجام پذیر است. سنسور 3 مگاپی لی به کار رفته در این دوربین از نوع cmos است و از قابلیت برداری با کیفیت تصویر 1920×1080 برخوردار میباشد. این دستگاه، شش چراغ ال ای دی قدرتمند با توان نوردهی 1200 لومنز دارد و لنز دوربین در میان چراغ ها قرار گرفته است. لنز دوربین at-fl1201 دید وسیع و زاویه ی 120 درجه را پوشش می دهد. با پیچاندن دسته ی چراغ قوه می توانید بخش اصلی دستگاه را از دسته ی آن جدا کنید. با این کار، به چهار عدد باتری 8000 میلی آمپر نیکل متال دستگاه دسترسی پیدا می کنید. دوربین چراغ قوه ای at-fl1201 دارای میکروفن میباشد و قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه را تا ظرفیت 32 گیگابایت را دارد. بند مخصوصی نیز در کنار این دستگاه به کاربر داده می شود که با اتصال آن به بخش پایین دسته می تواند از افتادن و آسیب دیدن دوربین در حین کار جلوگیری کند. این محصول و قطعات همراه آن در کیف دسته داری به کاربر عرضه می شوند که به جابه جایی آسان تر دستگاه کمک کرده و از گم شدن قطعات دوربین جلوگیری می کند. این دوربین با ویژگی های مخصوص خود برای استفاده های امنیتی، پلیس، کنترل ترافیک، تونل راه آهن، بازرسی صنعتی و ورزش های خاص مناسب است.

ضبط با کیفیت 1080p fullhd
دارای حسگر cmos wdr
برد نور 100 متر
قابلیت برداری در روز و شب بصورت نامحسوس
برد برداری در شب : 25 متر
قابلیت زاویه دید 120 درجه
چراغ led باز نوع xpg-2
دارای میکروفن داخلی
دارای 4 ح روشنایی اختیاری (نور زیاد ،نور کم ،strobe و sos)
قابلیت روشنایی ،ع برداری ، برداری، نمایش زنده را نیز دارا می باشد.
دارای ظرفیت حافظه 32 گیگا بایت
ساعت کارکرد چراغ قوه با نور زیاد 6.3 ساعت
ساعت کارکرد چراغ قوه با نور کم 16.9 ساعت
ساعت کار ضبط 26.2 ساعت
ساعت کار چراغ قوه و برداری در نور زیاد 5.3 ساعت
ساعت کار چراغ قوه و برداری در نور کم 10.4
دارای استاندارد ce


چراغ قوه ویدئویی amo video flashlight at-fl1201 دوربین برداری چراغ قوه ای دوربین برداری چراغ قوه ای «آمو» مدل at-fl1201 دستگاهی متفاوت با کاربری حرفه ای است که از لحاظ طراحی کاملا متفاوت و منحصربه فرد می باشد. این دستگاه شاید در نگاه اول با یک چراغ قوه ی معمولی اشتباه گرفته شود. اما این دستگاه مجهز به یک صفحه ‎ نمایش 1.5اینچی lcd است و تنظیمات آن از طریق دکمه های قرارگرفته در قسمت سری چراغ قوه انجام پذیر است. سنسور 3 مگاپی لی به کار رفته در این دوربین از نوع cmos است و از قابلیت برداری با کیفیت تصویر 1920×1080 برخوردار میباشد. این دستگاه، شش چراغ ال ای دی قدرتمند با توان نوردهی 1200 لومنز دارد و لنز دوربین در میان چراغ ها قرار گرفته است. لنز دوربین at-fl1201 دید وسیع و زاویه ی 120 درجه را پوشش می دهد. با پیچاندن دسته ی چراغ قوه می توانید بخش اصلی دستگاه را از دسته ی آن جدا کنید. با این کار، به چهار عدد باتری 8000 میلی آمپر نیکل متال دستگاه دسترسی پیدا می کنید. دوربین چراغ قوه ای at-fl1201 دارای میکروفن میباشد و قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه را تا ظرفیت 32 گیگابایت را دارد. بند مخصوصی نیز در کنار این دستگاه به کاربر داده می شود که با اتصال آن به بخش پایین دسته می تواند از افتادن و آسیب دیدن دوربین در حین کار جلوگیری کند. این محصول و قطعات همراه آن در کیف دسته داری به کاربر عرضه می شوند که به جابه جایی آسان تر دستگاه کمک کرده و از گم شدن قطعات دوربین جلوگیری می کند. این دوربین با ویژگی های مخصوص خود برای استفاده های امنیتی، پلیس، کنترل ترافیک، تونل راه آهن، بازرسی صنعتی و ورزش های خاص مناسب است. ضبط با کیفیت 1080p fullhdدارای حسگر cmos wdrبرد نور 100 مترقابلیت برداری در روز و شب بصورت نامحسوسبرد برداری در شب : 25 مترقابلیت زاویه دید 120 درجهچراغ led باز نوع xpg-2دارای میکروفن داخلیدارای 4 ح روشنایی اختیاری (نور زیاد ،نور کم ،strobe و sos)قابلیت روشنایی ،ع برداری ، برداری، نمایش زنده را نیز دارا می باشد.دارای ظرفیت حافظه 32 گیگا بایتساعت کارکرد چراغ قوه با نور زیاد 6.3 ساعتساعت کارکرد چراغ قوه با نور کم 16.9 ساعتساعت کار ضبط 26.2 ساعتساعت کار چراغ قوه و برداری در نور زیاد 5.3 ساعتساعت کار چراغ قوه و برداری در نور کم 10.4دارای استاندارد ce چهار نوع تکنولوژی در چاپ دستگاه های لیبل پرینتر وجود دارد: 1- پرینتر لیزری 2-پرینتر جوهرافشان 3- پرینتر سوزنی 4- پرینتر حرارتی. در این میان با توجه به امتیازات پرینترهای حرارتی تقریبا تنها انتخاب جهت چاپ بارکد می باشد.
در چاپ حرارتی هم دو نوع تکنولوژی وجود دارد: حرارتی مستقیم و حرارتی انتقالی
معمولا لیبل پرینترها از هر دو روش پشتیبانی می کنند، اما نیاز است مواد مصرفی مناسب برای هر کاربرد استفاده شود.
ید انواع لیبل پرینتر  ید انواع لیبل پرینتر امروزه با توجه به فراوانی دستگاه های لیبل پرینتر یا لیبل زن، باید با توجه به کاربرد و تعداد پرینت در هر روز و محیط کاری، پرینتر لیبل زن مورد نظر خود را انتخاب کنیم. انواع دستگاه های لیبل زن شامل اداری یا رومیزی، نیمه صنعتی، صنعتی و موبایل پرینتر می باشند. برای ید لیبل پرینتر با انواع آن در ادامه آشنا شوید.
لیبل پرینتر رومیزی پرینترهای اداری یا رومیزی یکی از لوازم جانبی کامپیوترها هستند که برای چاپ اطلاعات بر روی کالاها استفاده می شود. از لحاظ طراحی و ساخت بر روی میز، گیت فروش و یا کانتر فضای کمی را می کند به همین منظور برای کارهای اداری و شرکتی مناسب می باشد. از ویژگی های لیبل زن های رومیزی می توان به موارد زیر اشاره نمود: • امکان چاپ روی متریال های مختلف را دارند اما بیشتر برای برچسب های کاغذی مناسب هستند. • برای تیراژ کمتر از 100 لیبل در روز مناسب است. • توانایی چاپ لیبل های خیلی کوچک را ندارند. لیبل پرینتر صنعتی لیبل پرینترهای صنعتی از چاپگرهای مقاوم و قابل اطمینانی هستند که برای چاپ انواع لیبل های بارکدی و تگ طراحی شده اند. این نوع دستگاه لیبل زن بیشتر در کارخانه های تولیدی بزرگ و محیط های صنعتی شامل انبار و خطوط تولید مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های لیبل پرینتر صنعتی عبارتند از: • دارای هد با وضوح چاپ بالا جهت چاپ طرحهای گرافیکی ظریف و بارکدهای بسیار کوچک • امکان چاپ بر روی طیف وسیع برچسبها به لحاظ جنس ( کاغذی ، pvc ، متال و ... ) • امکان چاپ بارکدهای بسیار بزرگ را دارند.
لیبل پرینتر قابل حمل (mobile printer) لیبل پرینترهای قابل حمل همان طور که از اسم شان پیداست اغلب در خارج از محیط ب و کار کاربرد دارند ولی باید گفت که در هر مکانی قابلیت استفاده را دارند. این نوع دستگاه های لیبل زن بدون هر گونه کایل یا شبکه سیم دار عملیات چاپ را انجام می دهند به همین منظور کاربردهای وسیعی در حمل و نقل، خطوط مونتاژ، بیمارستان ها و .... دارند. از ویژگی های لیبل پرینترهای قابل حمل شامل موارد زیر می شود: • امکان پرینت برچسب در لحظه و مکان • قابل ارتباط با سایر تجهیزات از طریق امواج رادیویی یا بلوتوث • عرض چاپ از 5 سانتیمتر تا 10 سانتیمتر • امکان چاپ سریع بارکد یا برچسب منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه ماشین های اداری پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی اسکنر ف فتوکپی مواد مصرفی کارتریج جوهرشارژ تونرشارژ فوم رول رول درام بلید تجهیزات آموزشی نمایش پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور برد هوشمند کیت هوشمند با محافظ دیتا پروژکتور تجهیزات فروشگاهی کاغذ دکن اسکناس شمار پرینتر pvc صندوق فروشگاهی بارکدخوان لیبل پرینتر فیش پرینتر پرفراژچک سیستم ها امنیتی دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته دام دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته با لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته دستگاه dvr دستگاه nvr دستگاه دی وی آر 4 کانال دستگاه دی وی آر 8 کانال دستگاه دی وی آر 16 کانال دستگاه دی وی آر 32 کانال دستگاه ان وی آر 4 کانال دستگاه ان وی آر 8 کانال دستگاه ان وی آر 16 کانال دستگاه ان وی آر 24 کانال دستگاه ان وی آر 32 کانال کامپیوتر کامپیوتر all in one مانیتور قطعات کامپیوتر لوازم جانبی کامپیوتر لپ تاپ و تبلت لپ تاپ تبلت فهرست عناوین مزایده های روز شنبه مورخ 1395/12/14 مزایده واگذاری محدوده های اکتشافی متعلق به خود در 4 ردیف شامل: پهنه پلی متال گلوجه زنجان --- پروانه اکتشافی سنگ آهن چاه باشه 1 و 2 یزد --- گواهی کشف آگات شرکت آب اصفهان --- پروانه کشف طلای نیکوئیه قزوین مزایده فروش فولاد جنس black ـ af70 (1209) قطر. به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار آهن، پیش بینی های صورت گرفته از بازار خارجی سنگ آهن و محصولاتش طی سال 97 حاکی از کاهش قیمت این محصول در سه ماه ابت سال جدید می باشد. این پیش بینی از سوی بسیاری از تحلیل گران معتبر دنیا اعم از «مک کوئری»، موسسه «اچ.بی.آی»، «موسسه پلتس» و «موسسه متا. یک نمونه ترانسمیتر دما ۱۵ سوال مهم درباره سنسورهای دما نکات مهم درباره سنسورهای دما سنسورهای دما یکی از پرکاربردترین تجهیزات و سنسورهای صنعت میباشد که تقریبا تمام ینی که در زمینه ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی فعالییت میکنند باید این سنسورها را بشناسند،نقاط قوت و ضعف آنها را . تحقیق درباره رله دینسانس

تحقیق درباره رله دینسانس لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 79 مقدمه رله دیستانس اولین بار در آلمان در سال 1923در یک شبکه فشار قوی نصب گردید.این رله یک رله حفاظتی است که زمان قطع آن تابع مقاومت طول سیم می باشد.در اغلب اوقات باید زمان قطع رله تابع محل اتصال کوتاه نسبت به رله باشد؛واز این جهت بایدزمان قطع هررله ؛تابع جهت معینی از انرژی اتصال کوتاه نیز گردد.با توجه به اینکه هر چه محل اتصالی رله بیشتر باشد مقامت ظاهری قطعه سیم بین محل اتصالی تا رله بزرگتر میگردد.از آنجا که در رشد تاسیسات برقی رابطه مستقیمی بین مقاومت و طول سیم موجود است؛لذا با استفاده از رله دیستانس بعنوان رله حفاظتی در سراسر خطوط انتقال انرژی ؛عملا ومشکل حفاظت موضعی و سلکتیو وتنظیم جهش زمانی رله های پی در پی نیز برطرف می گردد. اگر یک شبکه حلقوی را با رله های دیستانس حفاظت کرده باشیم در آن اگراتصال کوتاهی رخ دهد تمام رله های دیستانس موجود که جریان اتصال کوتاه از آن عبور می کند تحریک میشوند؛ولی فقط نزدیکترین رله به محل اتصالی موفق به قطع سیم اتصال شده از شبکه می شودزیرا قطعه سیم بین ا ادامه و
فایل کارورزی 3و4 (مسئله ی ) .

فایل کارورزی 3و4 (مسئله ی ) . کارورزی مسئله ی فرمت فایل: ورد تعداد صفحات : 76 مقدمه تعریف کارورزی : هر تجربه آموزشی را که با شغل ترکیب شود، می توان کارورزی نامید و همین ترکیب است که کارورزی را به ابزاری منحصر به فرد برای ( کنکاش شغلی ) (career exploration) تبدیل می کند . اصل کلمه کارورزی به واژه (کارورز) بر می گردد و به فردی گفته می شود که در حین تحصیل در آموزش عالی و یا بلافاصله بعد از پایان دوران تحصیل ون تنها با هدف ب تجربه و مهارت کاری و عملی در موسسه ای مشغول به کار می شود . کارورزی می تواند برای افراد ح اجباری یا اختیاری داشته باشد. یعنی کارورز گاهی اوقات باید برای گذراندن دو یا سه واحد درسی در به دوره کارورزی روی بیاورد و یا اینکه خودش به طور داوطلبانه در یک واحد صنعتی یا اداری مشغول کار (بون دستمزد) شود. دوره کارورزی امکان و فرصتی برای آشنایی دانشجویان با محیط کار محسوب می شود که نه تنها باعث افزایش قابلیت های آنان برای اشتغال در آینده می شود بلکه به کارورزان قدرت انتخاب بیشتری در انجام وظایف ارائه شده می دهد تا بتواند بهتر به عل فایل کارورزی 2 (تمرین معلمی) دبیری الهیات و معارف ی .

فایل کارورزی 2 (تمرین معلمی) دبیری الهیات و معارف ی . کارورزی 2 (تمرین معلمی ) رشته : دبیری الهیات و معارف ی فرمت فایل: ورد تعداد صفحات : 40 مقدمه برنامه کارورزی فرصت به تجربه گذاشتن آموخته­ها تعمیق تجربیات و توسعه شایستگی­ها را فراهم می­کند. این فرآیند از مشاهده مسایل فیزیکی ـ آموزشی ـ تربیتی و عاطفی مدارس آغاز و به درس پژوهی در سطح مدرسه و کلاس درس جهت ب مهارت­های دیگری و یاد گرفتن در چرخه­ی حرفه­ای ختم می­شود . در برنامه کارورزی دانشجویان با درک مبانی نظری قادر خواهند بود تصمیمات اتخاذ شده در موقعیت­های تربیتی/ آموزشی را با ارائه­ی شواهدی از پژوهش­ها / یافته­های علمی پشتیبانی نموده و نشان دهند که چگونه تصمیمات در برنامه­ریزی، اجرا و ارزی برای حمایت از یادگیری دانش­آموزان از پشتوانه نظری برخوردار است . در کارورزی 1 دانشجویان توانایی تحلیل موقعیت­های واقعی و انطباق آن با یافته­های نظری را ب کرده و ظرفیت­های حرفه­ای خود را توسعه خواهد داد . اما در کارورزی تحقیق درباره رله حرارتی چیست

تحقیق درباره رله حرارتی چیست لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 5 رله حرارتی چیست؟ برای حفاظت از موتورهای الکتریکی در مقابل اضافه بار از رله های حرارتی استفاده می شود.اساس کار این رله ها بر پایه اختلاف ضریب انبساط طولی دو ف به کار رفته است. همان طور که در شکل زیر مشاهده می کنید در ساختمان داخلی آنها از دو ف آهن و برنج که بر روی هم پرس شده و به صورت به صورت یکپارچه دیده می شوند استفاده شده است. بر اثر عبور جریان از بی متال ،دو ف گرم می شوند و طول آنها افزایش می یا بد. از آن جایی که ضریب انبساط طولی یکی از ف ات بیشتر از دیگری است . دو ف با هم به سمت ف ی که ضریب انبسا ط طولی کمتری دارد خم می شود .در نتیجه مسیر عبور جریان کنتاکتها باز و مدار قطع می شود. در رله های حرارتی ، سه تیغه تعبیه شده که سیم حا مل جریان چند حلقه به دور آن پیچیده می شود. در اثر عبور جریان اضا فه بار، هادی ها گرم ، حرارات به بی متال منتقل می شود و با عث خم شدن تیغه می شود. حرکت هر یک از بی متالها به اهرمی فشا فایل تحلیل خوانایی کتاب مطالعات چهارم ابت به شیوه گانینگ فوک .

فایل تحلیل خوانایی کتاب مطالعات چهارم ابت به شیوه گانینگ فوک . تحلیل خوانایی کتاب مطالعات چهارم ابتد پاو وینت انواع سقفهای رایج بتونی پاو وینت انواع سقفهای رایج بتونی دسته بندی معماری فرمت فایل ppt حجم فایل 14430 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 65 دریافت فایل پاو وینت انواع سقفهای رایج بتونی فروشنده فایل کد کاربری 4674 تمام فایل ها پاو وینت انواع سقفهای رایج بتونی پاو وینت انواع سقفهای رایج بتنی 65اسلاید کرومیت –کمپوزیت-متال دک - کوبیا سقف یکی از اجزای اصلی تشکیل دهنده انواع ساختمان ها، سقفهای بتنی هستند که نقش اساسی آنها انتقال نیـروهای قائم و افقی ناشی از وزن مـرده سقف و نیروهای باد و ز له به تیرها و ستونها و دیوارهای بابر است. مقدمه سیستم سقف کُرمیت از تیرچه های فولادی با جان باز در ترکیب با بتن استفاده می شود. در ساخت تیرچه های مذکور از یک تسمه، در بال تحتانی و نیز یک میلگرد خم شده در جان استفاده می شود. برای پر فضای خالی بین تیرچه ها از قالب های ثابت مانند بلوک های سیمانی، پلی استایرن، طاق ضربی، قالب های موقت فولادی (کامپوزیت ) و یا هر پرکننده سبک استفاده می شود. فواصل تیرچه ها بسته به نوع قالب از 73 سانتی تا 100 سانتی متر متغیراست، روی سقف نیز با 4 الی 10 سانتی متر بتن پوشانده می شود. تیرچه ها از نوع خود ایستا بوده و به همین علت هیچ نوع شمع بندی در زیر سقف مورد نیاز نمی باشد و تیرچه ها به نحوی طراحی می شوند که بتوانند وزن بتن خیس، قالب ها و عوامل اجرایی سقف را به تنهایی تحمل کنند. پس ازاین که بتن به 75% مقاومت مشخصه خود می رسد، تیرچه های فولادی با بتن به صورت یک مقطع مختلط وارد عمل شده و بارهای مرده و زنده سقف را تحمل می کنند تاریخچه این سقف در سال 1362، توسط آقای محمد جعفر کرمی، ثبت اختراع شده و در سال 1375، آئین نامه جزئیات اجرایی سقف کرمیت توسط ایشان منتشر شده است، علاوه برآن بروشورها و کاتالوگ های فنی و تبلیغاتی مختلفی دراین زمینه، توسط شرکت کرومیت پارس به چاپ رسیده است. و سرانجام در سال 1381، نشریه شماره 151 سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور، تحت عنوان «راهنمای طراحی و اجرای سقف تیرچه های فولادی با جان باز در ترکیب با بتن» منتشر شده است، تا حداقل ضوابط و معیارهای لازم برای طراحی و اجرای این گونه سقف های خود ایستا را بیان نماید اجزای تشکیل دهنده سقف کرومیت : ) تیرچه فولادی با جان باز 2) بلوک 3) میلگرد افت وحرارت 4) کلاف عرضی 5) بتن پوششی در جا پاو وینت انواع سقفهای رایج بتونی
الف سلام... توی یک پستی گفته بود از مادربزرگ ش، که فوت کرده بود، یا شاید هم از ترس ش از آ ایمر، هیچ نمی دانم و دقیق به یاد ندارم ش. امّا من گفته بودم آ ایمر داشتن آن قدرها هم چیز ترس ناکی نخواهد بود. هر روز تجربه های جدید و اختراعات و اکتشافات جدید. چیزهایی که لازم هستند را توی یک دف. دتایل اجرایی انواع سقف های ساختمانی **مجموعه ای ارزشمند** کامل ترین جزئیات کلیه سقف های ساختمانی شامل: سقف تیرچه بلوک سقف عرشه فولادی (سقف متال دک metal deck) سقف دال بتنی سقف تیرچه کرومیت سقف کامپوزیت ... دریافت فایل نقشه ساختمان اجرا شده با مصالح بنایی پروژه اجرا شده با مصالح بنایی .
هیتر گلخانه (بخاری گلخانه ای) صبا هواساز تولید کننده انواع هیتر های صنعتی در ظرفیت های مختلف در کشور می باشد. هیتر های صنعتی در سه مدل جت هیتر، یونیت هیتر، هیتر تابشی و هیتر ک نتی (کوره هوای گرم یا هیتر ایستاده) به بازار عرضه می شود. به طور معمول در گلخانه ها از هیترهای ک نتی و جت هیتر جهت ایجاد هوای مطبوع و گرمای مورد نظر استفاده می شود. اگرچه امروزه در گلخانه های مدرن هیترهای تابشی به صورت گسترده ای به کار گرفته می شوند شرکت صبا هواساز با بیش از ۱۵ سال تجربه و پیاده سازی بیش از ۵۰ سیستم گرمایشی در گلخانه های سراسر کشور مفت است تا با اطمینان از کیفیت محصولات خود ، انواع هیتر های صنعتی ، تابشی و جت هیتر را با گارانتی یک سال به مشتریان محترم خود عرضه کند. تحویل در کمتر از سه روز کاری و به تمام نقاط کشور هیتر گلخانههیتر گلخانه مشخصات فنی هیتر ک نتی گلخانه ای - هیتر مناسب گلخانه کوره استوانه ای متناسب با شعله مشعل از جنس استنلس استیل ض آتش با ضخامت ۲-۲٫۵ میلی متر و به طول تقریبی ۱٫۵ متررادیاتورهای حرارتی مجهز به لوله های تبادل حرارتی به طول تقریبی ۷۵ الی ۱۰۰ سانتی متر به تعداد ۲۳ الی ۴۵ عدد که متناسب با ظرفیت و توان هیتر انتخاب می شود.دارای فن سانتریفیوژ پولی تسمه ،مقاوم در برابر حرارت بالادارای بدنه دو جداره عایق با رنگ الکتروستاتیکدارای تابلو هوشمند جهت مانیتورینگ دمای محیط و کنترل هوشمند دمای مشعل، کوره و هواکش ( مجهز به بی متال، کنتاکتور، کنترل فاز کره ای )مجهز به دو عدد ترموستات جهت کنترل دمای کوره و هوای وجی هیتر به همراه ترموستات داخل سالن جهت کنترل دقیق دمای محیط هیتر تابشی گلخانههیتر تابشی مزایای هیتر تابشی در گلخانه ها: تامین گرمایش مطلوب و راحت در تمام سطح گلخانهمصرف کم سوخت (کمتر از ۵۰% نسبت به سایر دستگاه ها )مصرف جزیی برق ( هر دستگاه ۱/۰ کیلو وات در ساعت)تقلیل انتقال آلودگی و عدم چرخاندن غیر ضروری هواتوزیع یکنواخت تر و امکان کنترل درجه حرارتعدم فضا و نصب در سقف قیمت هیتر گلخانه برای ب اطلاعات و دریافت مشاوره با شماره ۶۶۶۴۶۸۸۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
داغ کن - کلوب دات کام
هیتر گلخانه (بخاری گلخانه ای) صبا هواساز تولید کننده انواع هیتر های صنعتی در ظرفیت های مختلف در کشور می باشد. هیتر های صنعتی در سه مدل جت هیتر، یونیت هیتر، هیتر تابشی و هیتر ک نتی (کوره هوای گرم یا هیتر ایستاده) به بازار عرضه می شود. به طور معمول در گلخانه ها از هیترهای ک نتی و جت هیتر جهت ایجاد هوای مطبوع و گرمای مورد نظر استفاده می شود. اگرچه امروزه در گلخانه های مدرن هیترهای تابشی به صورت گسترده ای به کار گرفته می شوند شرکت صبا هواساز با بیش از ۱۵ سال تجربه و پیاده سازی بیش از ۵۰ سیستم گرمایشی در گلخانه های سراسر کشور مفت است تا با اطمینان از کیفیت محصولات خود ، انواع هیتر های صنعتی ، تابشی و جت هیتر را با گارانتی یک سال به مشتریان محترم خود عرضه کند. تحویل در کمتر از سه روز کاری و به تمام نقاط کشور هیتر گلخانههیتر گلخانه مشخصات فنی هیتر ک نتی گلخانه ای - هیتر مناسب گلخانه کوره استوانه ای متناسب با شعله مشعل از جنس استنلس استیل ض آتش با ضخامت ۲-۲٫۵ میلی متر و به طول تقریبی ۱٫۵ متر رادیاتورهای حرارتی مجهز به لوله های تبادل حرارتی به طول تقریبی ۷۵ الی ۱۰۰ سانتی متر به تعداد ۲۳ الی ۴۵ عدد که متناسب با ظرفیت و توان هیتر انتخاب می شود. دارای فن سانتریفیوژ پولی تسمه ،مقاوم در برابر حرارت بالا دارای بدنه دو جداره عایق با رنگ الکتروستاتیک دارای تابلو هوشمند جهت مانیتورینگ دمای محیط و کنترل هوشمند دمای مشعل، کوره و هواکش ( مجهز به بی متال، کنتاکتور، کنترل فاز کره ای ) مجهز به دو عدد ترموستات جهت کنترل دمای کوره و هوای وجی هیتر به همراه ترموستات داخل سالن جهت کنترل دقیق دمای محیط هیتر تابشی گلخانههیتر تابشی مزایای هیتر تابشی در گلخانه ها: تامین گرمایش مطلوب و راحت در تمام سطح گلخانه مصرف کم سوخت (کمتر از ۵۰% نسبت به سایر دستگاه ها ) مصرف جزیی برق ( هر دستگاه ۱/۰ کیلو وات در ساعت) تقلیل انتقال آلودگی و عدم چرخاندن غیر ضروری هوا توزیع یکنواخت تر و امکان کنترل درجه حرارت عدم فضا و نصب در سقف قیمت هیتر گلخانه برای ب اطلاعات و دریافت مشاوره با شماره ۶۶۶۴۶۸۸۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
داغ کن - کلوب دات کام
هیتر گلخانه (بخاری گلخانه ای) صبا هواساز تولید کننده انواع هیتر های صنعتی در ظرفیت های مختلف در کشور می باشد. هیتر های صنعتی در سه مدل جت هیتر، یونیت هیتر، هیتر تابشی و هیتر ک نتی (کوره هوای گرم یا هیتر ایستاده) به بازار عرضه می شود. به طور معمول در گلخانه ها از هیترهای ک نتی و جت هیتر جهت ایجاد هوای مطبوع و گرمای مورد نظر استفاده می شود. اگرچه امروزه در گلخانه های مدرن هیترهای تابشی به صورت گسترده ای به کار گرفته می شوند شرکت صبا هواساز با بیش از ۱۵ سال تجربه و پیاده سازی بیش از ۵۰ سیستم گرمایشی در گلخانه های سراسر کشور مفت است تا با اطمینان از کیفیت محصولات خود ، انواع هیتر های صنعتی ، تابشی و جت هیتر را با گارانتی یک سال به مشتریان محترم خود عرضه کند. تحویل در کمتر از سه روز کاری و به تمام نقاط کشور هیتر گلخانههیتر گلخانه مشخصات فنی هیتر ک نتی گلخانه ای - هیتر مناسب گلخانه کوره استوانه ای متناسب با شعله مشعل از جنس استنلس استیل ض آتش با ضخامت ۲-۲٫۵ میلی متر و به طول تقریبی ۱٫۵ متر رادیاتورهای حرارتی مجهز به لوله های تبادل حرارتی به طول تقریبی ۷۵ الی ۱۰۰ سانتی متر به تعداد ۲۳ الی ۴۵ عدد که متناسب با ظرفیت و توان هیتر انتخاب می شود. دارای فن سانتریفیوژ پولی تسمه ،مقاوم در برابر حرارت بالا دارای بدنه دو جداره عایق با رنگ الکتروستاتیک دارای تابلو هوشمند جهت مانیتورینگ دمای محیط و کنترل هوشمند دمای مشعل، کوره و هواکش ( مجهز به بی متال، کنتاکتور، کنترل فاز کره ای ) مجهز به دو عدد ترموستات جهت کنترل دمای کوره و هوای وجی هیتر به همراه ترموستات داخل سالن جهت کنترل دقیق دمای محیط هیتر تابشی گلخانههیتر تابشی مزایای هیتر تابشی در گلخانه ها: تامین گرمایش مطلوب و راحت در تمام سطح گلخانه مصرف کم سوخت (کمتر از ۵۰% نسبت به سایر دستگاه ها ) مصرف جزیی برق ( هر دستگاه ۱/۰ کیلو وات در ساعت) تقلیل انتقال آلودگی و عدم چرخاندن غیر ضروری هوا توزیع یکنواخت تر و امکان کنترل درجه حرارت عدم فضا و نصب در سقف قیمت هیتر گلخانه برای ب اطلاعات و دریافت مشاوره با شماره ۶۶۶۴۶۸۸۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
داغ کن - کلوب دات کام پست جدید حامد کمیلی در اینستاگرام سلام... http://www.aparat.com/v/xsyaz پشت صحنه «بوف کور» سیانور تا ا روز یکشنبه اجازه اکران دارد! غلامرضا فرجی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تعطیلی سینماها در چند روز آینده عنوان کرد: روز یکشنبه ۷ آذرماه سینماهای کشور از ساعت ۱۷ تعطیل می شوند و فقط های . گزارش کاراموزی بررسی تابلوهای برق گزارش کاراموزی بررسی تابلوهای برق در 71 صفحه ورد قابل ویرایش دسته بندی برق بازدید ها 6 فرمت فایل doc حجم فایل 821 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 71 فروشنده فایل کد کاربری 6017 تمام فایل ها گزارش کاراموزی بررسی تابلوهای برق در 71 صفحه ورد قابل ویرایش عنوا. پاناسونیک یکی از شرکت های قدرتمند ژاپی بوده که در زمینه تولید تلفن بیسیم و سانترال، جزو برترین هاست. تنوع محصولات این شرکت بالا بوده و زبانزد همگان است. یکی از برترین آنها، تلفن بیسیم پاناسونیک است که در مدل های مختلف عرضه می شود. این تلفن های بی سیم، ابعاد کوچکی دارند و به آسانی در همه جا قابل استفاده هستند. در تقریبا تمامی مدل های آنها می توانید بالغ بر 50 شماره ذخیره کنید.
ویژگی های تلفن بی سیم پاناسونیک
ش
تلفن بی سیم از دو باتری قابل شارژ نیکل – متال هیدرید (ni-mh) استفاده می کند که می توانید در صورت تمایل از باتری های قلمی عادی موجود در بازار نیز استفاده کنید. برای مثال، برخی از مدل های گوشی بی سیم پاناسونیک حدود 7 ساعت زمان میبرد تا بطور کامل شارژ شده و بتوانید به مدت 15 ساعت به مکالمه بپردازید. اگر تلفن بی سیم را گم کرده باشید، کافیست با دکمه ای که در کنار بیس آن تعبیه شده تلفن را به صدا در آورید و از محل آن آگاه شوید. برخی از مدل ها نیز قابلیت نصب دیواری دارند و میتوانید بیس را روی دیوار نصب کرده و استفاده نمایید. سیستم تلفنی، قابلیت ارسال و دریافت sms، فناوری بلوتوث، نمایش شماره تماس گیرنده (caller id) بخشی از ویژگی های تلفن بی سیم پاناسونیک است. البته باید گفت که در مدل های مختلف، تنوع تجهیزات و امکانات متفاوت است و این اعداد و ارقام ی ان نیستند.
ید تلفن بی سیم پاناسونیک، تلفنی مقرون به صرفه و با کیفیت
امروزه ید تلفن بیسیم جزو مواردیست که همه در لیست وسایل مورد نیاز منزل می آورند. حتی در ادارات و شرکت ها نیز کاربرد های فراوانی دارد. دیگر زمان آن به پایان رسیده که پای تلفن بنشینید و صحبت کنید. با ید تلفن بیسیم پاناسونیک، دیگر نیاز شما به داشتن تلفنی با کیفیت و زیبا، با عملکردی بدون نقص مرتع می شود. همچنین باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که کیفیت ساخت، طراحی مدرن، زیبایی دستگاه و ده ها ویژگی منحصر به فرد را در قبال مبلغی مقرون به صرفه دریافت خواهید کرد.
اگر بدنبال ید یک گوشی بی سیم مادام العمر هستید، پاناسونیک را فراموش نکنید.

منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه

ماشین های اداری پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی اسکنر ف فتوکپی

مواد مصرفی کارتریج جوهرشارژ تونرشارژ فوم رول رول درام بلید


تجهیزات آموزشی نمایش پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور برد هوشمند کیت هوشمند با محافظ دیتا پروژکتور


تجهیزات فروشگاهی کاغذ دکن اسکناس شمار پرینتر pvc صندوق فروشگاهی بارکدخوان لیبل پرینتر فیش پرینتر پرفراژچک


سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته دام دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته با لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته


لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته دستگاه dvr دستگاه nvr


دستگاه دی وی آر 4 کانال دستگاه دی وی آر 8 کانال دستگاه دی وی آر 16 کانال دستگاه دی وی آر 32 کانال


دستگاه ان وی آر 4 کانال دستگاه ان وی آر 8 کانال دستگاه ان وی آر 16 کانال دستگاه ان وی آر 24 کانال دستگاه ان وی آر 32 کانال


کامپیوتر کامپیوتر all in one مانیتور
  1395/10/14   فروش ویژه کفپوش نودلی pvc برای است ها و ادارات 1395/10/14   فروش ارزان انواع سیم و کابل در شاذالکتریک 1395/10/14   فروش انواع محصولات شرکت سیم و کابل دامغان 1395/10/14   نوار نقاله و لاستیک ضد سایش، لاستیک سازی تکتاز صنعت 1395/10/14   خاک گیر و گردگیر اکاردئونی،.
با شروع ماه رمضان مقدار تقاضای فولاد در قسمت هایی از خاورمیانه و شمال افریقا کاهش پیدا کرده و در این شرایط انتظاری که می رود این است که نرخ فولاد بین 10 تا 20 دلار کاهش یابد.در شرایط کاهش نرخ فولاد، ایران فرصت طلایی بدست آورده تا صادرات محصولات خود را در بازار جهانی بیشتر کند.
چراغ قوه ویدئویی amo video flashlight at-fl1201


دوربین برداری چراغ قوه ای


دوربین برداری چراغ قوه ای «آمو» مدل at-fl1201 دستگاهی متفاوت با کاربری حرفه ای است که از لحاظ طراحی کاملا متفاوت و منحصربه فرد می باشد. این دستگاه شاید در نگاه اول با یک چراغ قوه ی معمولی اشتباه گرفته شود. اما این دستگاه مجهز به یک صفحه ‎ نمایش 1.5اینچی lcd است و تنظیمات آن از طریق دکمه های قرارگرفته در قسمت سری چراغ قوه انجام پذیر است. سنسور 3 مگاپی لی به کار رفته در این دوربین از نوع cmos است و از قابلیت برداری با کیفیت تصویر 1920×1080 برخوردار میباشد. این دستگاه، شش چراغ ال ای دی قدرتمند با توان نوردهی 1200 لومنز دارد و لنز دوربین در میان چراغ ها قرار گرفته است. لنز دوربین at-fl1201 دید وسیع و زاویه ی 120 درجه را پوشش می دهد. با پیچاندن دسته ی چراغ قوه می توانید بخش اصلی دستگاه را از دسته ی آن جدا کنید. با این کار، به چهار عدد باتری 8000 میلی آمپر نیکل متال دستگاه دسترسی پیدا می کنید. دوربین چراغ قوه ای at-fl1201 دارای میکروفن میباشد و قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه را تا ظرفیت 32 گیگابایت را دارد. بند مخصوصی نیز در کنار این دستگاه به کاربر داده می شود که با اتصال آن به بخش پایین دسته می تواند از افتادن و آسیب دیدن دوربین در حین کار جلوگیری کند. این محصول و قطعات همراه آن در کیف دسته داری به کاربر عرضه می شوند که به جابه جایی آسان تر دستگاه کمک کرده و از گم شدن قطعات دوربین جلوگیری می کند. این دوربین با ویژگی های مخصوص خود برای استفاده های امنیتی، پلیس، کنترل ترافیک، تونل راه آهن، بازرسی صنعتی و ورزش های خاص مناسب است.

ضبط با کیفیت 1080p fullhd
دارای حسگر cmos wdr
برد نور 100 متر
قابلیت برداری در روز و شب بصورت نامحسوس
برد برداری در شب : 25 متر
قابلیت زاویه دید 120 درجه
چراغ led باز نوع xpg-2
دارای میکروفن داخلی
دارای 4 ح روشنایی اختیاری (نور زیاد ،نور کم ،strobe و sos)
قابلیت روشنایی ،ع برداری ، برداری، نمایش زنده را نیز دارا می باشد.
دارای ظرفیت حافظه 32 گیگا بایت
ساعت کارکرد چراغ قوه با نور زیاد 6.3 ساعت
ساعت کارکرد چراغ قوه با نور کم 16.9 ساعت
ساعت کار ضبط 26.2 ساعت
ساعت کار چراغ قوه و برداری در نور زیاد 5.3 ساعت
ساعت کار چراغ قوه و برداری در نور کم 10.4
دارای استاندارد ce
چراغ قوه ویدئویی amo at-fl1201
چراغ قوه ویدئویی amo video flashlight at-fl1201 دوربین برداری چراغ قوه ای دوربین برداری چراغ قوه ای «آمو» مدل at-fl1201 دستگاهی متفاوت با کاربری حرفه ای است که از لحاظ طراحی کاملا متفاوت و منحصربه فرد می باشد. این دستگاه شاید در نگاه اول با یک چراغ قوه ی معمولی اشتباه گرفته شود. اما این دستگاه مجهز به یک صفحه ‎ نمایش 1.5اینچی lcd است و تنظیمات آن از طریق دکمه های قرارگرفته در قسمت سری چراغ قوه انجام پذیر است. سنسور 3 مگاپی لی به کار رفته در این دوربین از نوع cmos است و از قابلیت برداری با کیفیت تصویر 1920×1080 برخوردار میباشد. این دستگاه، شش چراغ ال ای دی قدرتمند با توان نوردهی 1200 لومنز دارد و لنز دوربین در میان چراغ ها قرار گرفته است. لنز دوربین at-fl1201 دید وسیع و زاویه ی 120 درجه را پوشش می دهد. با پیچاندن دسته ی چراغ قوه می توانید بخش اصلی دستگاه را از دسته ی آن جدا کنید. با این کار، به چهار عدد باتری 8000 میلی آمپر نیکل متال دستگاه دسترسی پیدا می کنید. دوربین چراغ قوه ای at-fl1201 دارای میکروفن میباشد و قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه را تا ظرفیت 32 گیگابایت را دارد. بند مخصوصی نیز در کنار این دستگاه به کاربر داده می شود که با اتصال آن به بخش پایین دسته می تواند از افتادن و آسیب دیدن دوربین در حین کار جلوگیری کند. این محصول و قطعات همراه آن در کیف دسته داری به کاربر عرضه می شوند که به جابه جایی آسان تر دستگاه کمک کرده و از گم شدن قطعات دوربین جلوگیری می کند. این دوربین با ویژگی های مخصوص خود برای استفاده های امنیتی، پلیس، کنترل ترافیک، تونل راه آهن، بازرسی صنعتی و ورزش های خاص مناسب است. ضبط با کیفیت 1080p fullhdدارای حسگر cmos wdrبرد نور 100 مترقابلیت برداری در روز و شب بصورت نامحسوسبرد برداری در شب : 25 مترقابلیت زاویه دید 120 درجهچراغ led باز نوع xpg-2دارای میکروفن داخلیدارای 4 ح روشنایی اختیاری (نور زیاد ،نور کم ،strobe و sos)قابلیت روشنایی ،ع برداری ، برداری، نمایش زنده را نیز دارا می باشد.دارای ظرفیت حافظه 32 گیگا بایتساعت کارکرد چراغ قوه با نور زیاد 6.3 ساعتساعت کارکرد چراغ قوه با نور کم 16.9 ساعتساعت کار ضبط 26.2 ساعتساعت کار چراغ قوه و برداری در نور زیاد 5.3 ساعتساعت کار چراغ قوه و برداری در نور کم 10.4دارای استاندارد ce چراغ قوه ویدئویی amo at-fl1201 عصر بارونی ایه، اومدم یه کافه ای توی محلمون که تا بحال قبلا نرفته بودم، طبقه ی پنجم یه ساختمونه و توی ارتفاع. برخلاف کافه هاییه که معمولا می رم و محیطش برام متفاوته... اون کافه ها توی زیر زمین یا جای دخمه هستن و نورشون کمه و دود سیگار تا تک تک سلولای بدنم نفوذ می کنه و وقتی میام خو. اختصاصی از هایدی پاو وینت کاربرد انواع رله ها در حین کار- 9 اسلاید با و پر سرعت .                 منع کننده حرارتی رله کمکی تاخیری رله حفاظت روغنی (رله با اثر غیر الکتریکی)   رله کمکی با تاخیر در کارعبارت است از یک رله کمکی با تاخیر در قطع یا وصل . با این رله می توا. اگر قصد ید زودپز را دارید با انتخاب های مختلفی هنگام ید مواجه خواهید بود. از این رو لازم است به نکاتی راجع به زودپز توجه کنید. دو نوع زودپز داریم؛ زودپز آلومینیومی سبک و ارزان است و زودپزهای از جنس استیل ضد زنگ مقداری سنگین تر و گران تر هستند. هزینه کمتر می تواند دلیل اصلی برای انتخاب زودپز آلومینیومی باشد. آلومینیوم رسانای خوب گرما است, گرمای یکنواختی را پخش می کند. اما در هنگام استفاده زیاد و سنگین از زودپز آلومینیومی باید به نقص ذاتی آلومینیوم که رنگ پریدگی و زنگ زدن آن است توجه داشت (هرچند که این بر روی نحوه پخت غذا تاثیر نداد). طبیعت بسیار مقاوم استیل ضدزنگ امکان استفاده از آن برای مدت های بسیار طولانی را فراهم می کند و نیز سطح زیبا و درخشنده آن توجه را جلب می کند. اما عیبی که استیل دارد این است که رسانایی خوبی برای گرما نیست. اما در این میان استفاده از مدل های چند لایه که در آنها یک صفحه آلومینیومی در لایه بیرونی سطح زیری زودپزقرار داده می شود، بهترین گزینه خواهد بود. این کار به خوبی مشخصه گرمایی زودپز استیل را بالا می برد و محل های گرم نقطه ای(چون استیل رسانای خوب گرما نیست نقاطی از آن به صورت تنها بسیار داغ می شود که موجب پخت غیریکنواخت غذا در آن می شود) را که در وسایل پخت و پز استیل معمول هستند را حذف می کند. برای ید زودپز به چه مشخصاتی توجه کنیم؟ تنظیم کننده فشار زودپز: هر دستگاه زودپزی باید دارای وسیله ای برای نشان دادن و کنترل فشار داخل دیگ آن باشد. ۱۵psi فشار استانداردی است که در اکثر زودپزها استفاده می شود. همچنین بیشتر راهنماهای پخت توسط زودپز با در نظر گرفتن این فشار نوشته می شوند, بنابراین اگر شما از زودپزی با فشار پایین تر استفاده کنید نمی توانید به صورت حداکثری در وقت خود صرفه جویی کنید. دسته ها: هنگام ید زودپز مورد نظرتان ابتدا زودپز را همانگونه که در منزل در دست خواهید گرفت, گرفته و اطمینان حاصل کنید که دسته های آن مناسب و ایمن می باشند. توجه داشته باشید که زودپزهای با حجم ۶ لیتر و بیشتر از آن باید دسته هایی در دو طرف داشته باشند. دسته های بلندتر مناسب هستند زیرا احتمال تماس دست با بدنه گرم را کاهش می دهد و همچنین در حمل زودپزهای بزرگ که طبیعاتا سنگین تر هستند کار شما را آسان می کنند. استیل ضدزنگ: زودپز استیل با دیواره زیرین سه لایه (به صورت استیل-آلومینیوم-استیل یا مس-الومینیوم-مس) تهیه کنید. در این صورت سوختگی غیر یکنواخت غذا به حداقل می رسد, غذا زودتر گرم می شود و گرما برای مدت بیشتری باقی می ماند که این خود به معنی بهره وری انرژی بهتر خواهد بود که در طول زمان موجب صرفه جویی در هزینه می شود. شما می توانید از زودپز استیل خود با منابع گرمای متفاوت مانند گاز یا منبع برقی استفاده کنید. زودپز استیل می تواند تا ۲۰ سال باقی بماند و به فرزندانتان به ارث برسد! زودپز با لایه داخلی نچسب: برخلاف ادعای سازندگان، لایه داخلی نچسب در محیط پخت داخل زودپز چندان مقاومتی ندارد. بیشتر اوقات عمر زودپز به دلیل اینکه ذرات لایه ی نچسب از سطح داخلی جدا می شود، کاهش می یابد. این ذرات در وعده های مختلف به داخل غذای شما و خانواده تان وارد می شود.راهی که پیشنهاد می شود استفاده ن از برخی قاشق ها و وسایل برای جلوگیری از جدا شدن این لایه است. اگر چه این کار مقداری محدودیت محسوب می شود ولی اگر از چنین زودپزهایی استفاده می کنید این تنها راه ممکن است. جنس لایه ته زودپز: اگر زودپز از جنس استیل زدزنگ یداری می کنید,به دنبال مدلی باشید که دارای لایه زیرین از جنس بی متال(دو ف ی) یا تری متال(سه ف ی) باشد. نوع معمول آن سطح زیری با لایه آلومینیوم می باشد. این لایه ها از پخت غیریکنواخت و سوختگی غذا جلوگیری می کنند و موجب پخش یکنواخت گرما برروی سطح زیرین زودپز می شوند, و همچنین پاک زودپز را آسان می کنند گارانتی: انتخاب زودپزی که دارای گارانتی می باشد ترجیح دارد. کمپانی های مشهور تا ۱۰ سال زودپز های غیر برقی را تضمین می کنند. هزینه: بر اساس شرکت های سازنده و نیز مشخصات زودپزهای مختلف, قیمت های متفاوتی برای این وسیله وجود دارد. سلیقه و نیاز شما تعیین می کند که باید چه مبلغی برای وسیله بپردازید اندازه زودپز : بیشتر زودپزها براساس میزان حجم مایعی که در آنها جا می گیرد فروخته می شوند، این در حالی است که معمولا حجم قابل استفاده از آنها برای پخت غذا بین ۲/۱ تا ۳/۱ این مقدار است و این به نوع غذا و حجم آن پس از پخته شدن بستگی دارد. و همیشه مقداری فضایی خالی در داخل زودپز برای حضور بخار ضروری است. اگرچه زودپزها در اندازه های مختلفی وجود دارند ولی اندازه های حدود۴،۶، و ۸ لیتری معمول هستند. اهمیت اندازه: با توجه به اینکه شما تنها قادرید از ۳/۲ گنجایش نامی(حتی گاهی برای برخی غذاها این مقدار به ½ کاهش می یابد) زودپز استفاده کنید، سعی کنید نوع بزرگی انتخاب کنید. ۵ لیتر حداقل اندازه مورد نیاز است, حتی اگر تنها هستید یا خانواده دو نفری دارید. اندازه ۸ لیتری امکان پخت غذاهای ببیشتر و در اندازه بزرگتر مانند مرغ و ماهیچه را برای شما ممکن می کند. انداره بزرگ تنها برای خانواده های بزرگ مناسب نیست بلکه خانواده های کم جمعیت نیز می توانند از اندازه بزرگ زمانی که می خواهند غذا را آماده و در فریزر نگهداری کنند و بعدا استفاده کنند، بسیار مفید خواهد بود. ۴ لیتر: اندازه مناسبی برای ۲ نفر و نیز مناسب جهت تهیه یک وعده غذا خانواده می باشد. غذای مورد نیاز ۲ نفر را همیشه می توان توسط یک زودپز ۴ لیتری آماده کرد. ۶ لیتر: اندازه معمول برای خانواده ها می باشد. برای تهیه بیشتر غذاها استفاده می شود و نیز بیشتر روش های تهیه غذا بر اساس زودپز ۶ لیتری تهیه می شوند. ۸ لیتری: برای خانواده های بزرگتر اندازه ۸ لیتری مناسب می باشد. لینک های مرتبط: زودپز تفال
سرخ کن تفال
پلوپز آرام پز تفال
بخا ز تفال
لوازم آشپزخانه تفال
جزوه آموزشی دستگاه چیلر آبی جزوه آموزشی دستگاه چیلر آبی دسته بندی مکانیک فرمت فایل pdf حجم فایل 1406 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 34 دریافت فایل جزوه آموزشی دستگاه چیلر آبی فروشنده فایل کد کاربری 7218 تمام فایل ها عنوان تعریف چیلر معرفی اجزاء اصلی سیستم تراکمی چیلر کمپرسور کند انسور شیر انبساط اواپراتور تجهیزات کنترلی شیر مغناطیسییsolenoid valve کنترل فشار رانشhigh pressure control کنترل فشار مکش یlow pressure control pressure control فلوسوئیچ آب water flow switch ترموستاتthermostat آنتی فریز anti-freeze تجهیزات الکتریکی کنترل سه فاز فیوز شیشه ای gl fuse رله الکتریکی کمپرسور internal protection relay رله جریان بی متال thermal overload relay کلید مدار شکن circuit breaker کنتاکتور قدرت power contactor کنتاکتور فرمان control contactor کنتاکتور اضافهauxillary contact تایمر بوبین دارtimer contactor timer delay. auxiliary contactor شاسی استب واستارت compressor change switch هیم قفلهای الکتریکی interlock شیرالات و لوازم جنبی روی خطوط لوله ارتباطی شیراطمینان relief valve شیر شارژینگcharging valve شیر دستی service valve درایر filter drier sight gl copper vibration absorber ۹- نمایشگرها signal lamps pressure gauge نمایش دهنده درجه حرارت آب برگشتی به اواپراتور نمایشگر کار کرد کمپرسور مدار عیب یاب برخی تعاریف توان برودتی و توان الکتریکی بازده c.o.p capacity control system برخی تعاریف الکتریکی حمل دستگاه چیلر دستور العمل نصیب جیلر دستورالعمل راه اندازی چیلر یاداوری برخی نکات قبل از راه اندازی انجام عملیات تست فشار و رفع تشتی احتمالی انجام عملیات تخلیه گاز ازت ووکیوم دستگاه انجام عملیات تکمیل نصب دستگاه شارژ گاز وراه اندازی دستگاه عملیات تعویض روغن کمپرسور اشکالات حین راه اندازی دستورالعمل نگهداری و سرویس چیلر جزوه آموزشی دستگاه چیلر آبیعنوانتعریف چیلر معرفی اجزا اصلی سیستم تراکمی چیلر کمپرسورکند انسورشیر انبساطاواپراتورتجهیزات کنترلیشیر مغناطیسیی solenoid valveکنترل فشار رانش high pressure controlکنترل فشار مکشی low pressure controlpressure controlفلوسوئیچ آب water flow switchترموستاتthermostatآنتی فریز antifre
اخبار بازار بیلت در ترکیهاخبار بازار فولاد حاکی از افزایش قیمت بیلت می باشد. البته این افزایش قیمت بیلت مختص کشور ترکیه است. اخیرا در ترکیه به دلیل رونق پیدا بازار واردات قراضه و بهبود یافتن تقاضای میلگرد، بهای بیلت وارداتی و داخلی در ترکیه افزایش یافته است. فعالان بازار معتقد هستند که در روز های آتی شاهد افزایش تقاضا در بازار بیلت خواهند بود. بیلت سی آی اس 5 دلار نسبت به قبل از تعطیلات عید فطر بالا رفته 420 تا 425 دلار هر تن سی اف آر ترکیه می باشد. لازم به ذکر است که در کشور ترکیه، یداران بیشتر به دنبال ید قراضه بوده اند تا ید بیلت؛ اما پیش بینی می شود که تقاضای بیلت نیز بهبود یابد زیرا تقاضای میلگرد بالاست و همین امر سبب شده تا قیمت مقاطع نیز بالا برود و افزایش یابد. در بازار داخلی نیز بیلت 10 دلار رشد داشته 430 تا 440 دلار هر تن درب کارخانه شده است. با وجود این تفاسیر عده ای نیز در صدد فروش محصولات خود در رنج قیمتی 445 دلار می باند که دلیل این امر را می توان بالا رفتن فعالیت بازار و رونق گرفتن بازار میلگرد دانست. اخبار بازار بیلت در ایرانعرضه کنندگان بیلت در ایران قصد دارند تا در آینده ای نزدیک، قیمت بیلت را افزایش بدهند. طبق گزارش جدیدی که از موسسه متال ا پرت منتشر شده است، به دلیل رشد قیمتی که اخیرا بیلت سی آی اس تجربه کرده است و افزیش قیمت های بیلت وارداتی در ترکیه، ایران در صدد آن است که بهای بیلت را افزایش بدهد. گفتنی است این انتظار نیز وجود دارد که میزان تقاضای خارجی نیز افزایش یابد. احتمالا بیلت حمل سپتامبر ایران 394 تا 400 دلار هر تن فوب خواهد شد که نسبت به معاملات نیمه نخست ژوئن 15 دلار بالاتر خواهد بود. قیمت فعلی بیلت سی آی اس 405 تا 410 دلار هر تن فوب شده است. بازار واردات قراضه ترکیه نیز صعودی شده وامید بیشتری به بازار بیلت داده است. شرکت فولاد ح ان دارای: 1)عاملیت فروش محصولات فولاد آلیاژی ایران 2)نمایندگی فولاد آلیاژی اصفهان شمارش مع نهایی (the final countdown) نوشته «جویی تمپست (joey tempest)» از بنیانگذاران، خواننده و ترانه سرای اصلی گروه راک/هارد راک/متال سوئدی «یوروپ» است. او درباره ترانه توضیح داده که پیش نویسی از شعر داشته و پیوسته آن را با خود میخوانده؛ موزیک کار به مانند موسیقی یک است و روی هم رفته درونما. طرح توجیهی تولید شربت ما طرح توجیهی تولید شربت ما اﻳﺮان ﻳﻜﻲ از ﺑﺰرﺘﺮﻳﻦ ﺗﻮﻟﻴﺪﻛﻨﻨﺪﺎن و ﺻﺎدرﻛﻨﻨﺪﺎن ﺧﺮﻣـﺎ در ﺟﻬـﺎن ﻣـﻲ ﺑﺎﺷـﺪ ﻛـﻪ ﺣـﺪود۱۸ درﺻﺪ ﺧﺮﻣﺎی ﺟﻬﺎن را ﺗﺎﻣﻴﻦﻣﻲﻛند. اﻣﺎ ﻣﻘﺪار زﻳﺎدی از ﺧﺮﻣﺎی ﺗﻮﻟﻴﺪی در ﻛـﺸﻮر از ﻧـﻮع ﺧﺮﻣـﺎی درﺟﻪ ۳و۴ درﺟﻪ وﺧﺮﻣﺎی ﺿﺎﻳﻌﺎﺗﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ ﻣﻮارد ﻣﺼﺮف ﻣﻨﺎﺳﺒﻲ ﻧﺪارد در ﺣﺎﻟﻴﻜﻪ ﻣﻲ ﺗﻮان از اﻳﻦ ﻣﻨﺒﻊ ﺳﺮﺷﺎر از ﻣﻮاد ﻣﻐﺬی در ﺗﻮﻟﻴﺪ اﻧﻮاع ﻣﺤﺼﻮﻻت ﻏﺬاﻳﻲ از جمله ﻧﻮﺷـﻴﺪﻧﻲ ﻫـﺎ ، ﻣﺮﺑـﺎ ،ﻣﺎرﻣـﺎﻻد ،ﺷﻴﺮﻳﻨﻲ و...استفاده نمود. ، ﻳﻜﻲ از ﻣﻮارد ﻣﺼﺮف ﻋﻤﺪه و ﺑﺴﻴﺎر ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺷﻴﺮه ﺧﺮﻣﺎی ﺗﺼﻔﻴﻪ ﺷﺪه,ﺗﻮﻟﻴﺪ آب ﻣﻴﻮه ﺧﺮﻣﺎﺳﺖ.اﻳﻦ آﺑﻤﻴﻮه ﺑﻪ وﻓﻮر در ﻛﺸﻮرﻫﺎی ﺧﺎرﺟﻲ ﻣﺼﺮف ﻣﻲ ـﺮدد و ﻗﻴﻤـﺖ آن در ﻣﻘﺎﻳـﺴﻪ ﺑـﺎ ﻨـﺪ آب ﻣﻴـﻮه ﻣﻌﺮوف و ﻫﻤﻨﻴﻦ ﻧﻮﺷﺎﺑﻪ ﻫﺎی ﻣﻌﻤﻮﻟﻲ ﺎزدار ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻪ اﺳﺖ تعداد صفحات:۶۰ فرمت:pdf اشتغال زایی:15نفر

فایل >>>
سایر محصولات :
طرح توجیهی تولید شربت ما
طرح توجیهی تولید شربت... طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق
طرح توجیهی تولید... عناصر گنبدی شکل در معماری
عناصر گنبدی شکل در معماری... پاو وینت در مورد حوزه های انسان شناسی
پاو وینت در مورد حوزه... پروژه دانشجویی پیرامون بیمارستان قزوین
پروژه دانشجویی پیرامون... پاو وینت در مورد حقیقت مرگ
پاو وینت در مورد حقیقت مرگ... جزوه دوره آموزش نجوم پایه بهمراه آموزش نرم افزار شب پرستاره starry night
جزوه دوره آموزش نجوم پایه... پاو وینت در مورد حقوق و تعهدات مالک کشتی
پاو وینت در مورد حقوق و تعهدات مالک... پاو وینت در مورد حق مؤلف در محیط دیجیتال
پاو وینت در مورد حق مؤلف در محیط... مقاله ترجمه شده استراتژی هایی برای بهبود تصمیم گیری مدیریتی
مقاله ترجمه شده استراتژی هایی برای بهبود... پاو وینت در مورد حسابرسان و مبارزه با فساد مالی
پاو وینت در مورد حسابرسان و مبارزه با... پاو وینت جامع وکامل درس مالیه عمومی و خط مشی ت ها
پاو وینت جامع وکامل... پاو وینت در مورد حسابداری ترکیب واحدهای تجاری
پاو وینت در مورد حسابداری ترکیب واحدهای... پاو وینت آیین نامه حفاظت ساختمان
پاو وینت آیین نامه حفاظت ساختمان... مقاله ترجمه شده یک مدل بهینه سازی یکپارچه برای زنجیره تامین بیواتانول مبتنی بر سوئیچ
مقاله ترجمه شده... پاو وینت جامع وکامل درباره شرکت صنایع غذایی نستلهnestle
پاو وینت جامع وکامل... پاو وینت در مورد حریق
پاو وینت در مورد حریق... پاو وینت در مورد چهار سیر بالینی بیماری ایدز
پاو وینت در مورد چهار... پاو وینت جامع وکامل درباره انواع آزمایشات
پاو وینت جامع وکامل درباره انواع آزمایشات... حمله به چربی های شکم
حمله به چربی های شکم... پاو وینت جامع وکامل درس باغبانی عمومی
پاو وینت جامع... طرح توجیهی تولید سیلی متال
طرح توجیهی تولید سیلی متال... پاو وینت در مورد چگونه آموزشی مؤثر داشته باشیم
پاو وینت در مورد... مقاله ترجمه شده تاثیر ضخامت و لایه های داخلی بر قدرت چسبندگی الماس شبیه به های کربن بر روی بسترهای مختلف
مقاله ترجمه شده تاثیر ضخامت ... پاو وینت در مورد چارچوب استراتژیک در مدیریت کلان اقتصاد کشور
پاو وینت در مورد چارچوب استراتژیک در... پاو وینت جامع وکامل درباره فشار جانبی خاک
پاو وینت جامع... پاو وینت ایمنی در ساختمان
پاو وینت ایمنی در ساختمان... فایل بایوس لپ تاپ hp g60
فایل بایوس لپ تاپ hp... پاو وینت جامع وکامل درباره د ده شهری
پاو وینت جامع وکامل... پاو وینت آزمایش های غیر م ب بتن
پاو وینت آزمایش های غیر... پروژه ی مدیریت توان راکتیو برق
پروژه ی مدیریت توان راکتیو برق... پاو وینت ریسک های اشخاص
پاو وینت ریسک های اشخاص... پاو وینت در مورد جنبه های قانونی مدارک پزشکی
پاو وینت در مورد جنبه... پاو وینت جامع وکامل درس اصول حسابداری 3
پاو وینت جامع... پاو وینت اصول مدیریت ریسک و بیمه
پاو وینت اصول مدیریت ریسک و بیمه... پاو وینت آجر
پاو وینت آجر... پاو وینت اصول قانونی در ریسک و بیمه
پاو وینت اصول قانونی... پاو وینت در مورد جست و جو در اینترنت
پاو وینت در مورد جست و جو در... پاو وینت در مورد جایگاههای سازمانی که ی صنایع می کند
پاو وینت در مورد جایگاههای سازمانی که... فایل بایوس لپ تاپ hp g50
فایل بایوس... پاو وینت جامع وکامل درباره معماری پایدار روستای انهویونا
پاو وینت جامع... پاو وینت ریسک های اشخاص
پاو وینت ریسک های اشخاص... پاو وینت در مورد تئوری ساختی با قابلیت تعیین پیچیدگی محاسباتی
پاو وینت در مورد تئوری ساختی با قابلیت... پاو وینت اصول مدیریت ریسک و بیمه
پاو وینت اصول مدیریت... پاو وینت اصول قانونی در ریسک و بیمه
پاو وینت اصول قانونی... پاو وینت در مورد تئوری حسابداری مثبت فصل 7
پاو وینت در مورد تئوری حسابداری مثبت فصل... پاو وینت در مورد توسعه، ب و کار، کارآفرینی
پاو وینت در مورد توسعه، ب و... پاو وینت ریسک های اشخاص
پاو وینت ریسک های اشخاص... پاو وینت اصول مدیریت ریسک و بیمه
پاو وینت اصول مدیریت ریسک... طرح توجیهی تولید شمع خودرو
طرح توجیهی تولید شربت ما
طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق
طرح توجیهی تولید سیلی متال
طرح توجیهی تولید سیلیکاژل پرک
طرح توجیهی تولید سیلیکات سدیم
طرح توجیهی تولید سیلیس ریخته گری
طرح توجیهی تولید سولفیت سدیم
طرح توجیهی تولید سولفات پتاسیم جامد
طرح توجیهی تولید سنگ
طرح توجیهی تولید سرکه و آبلیمو
طرح توجیهی تولید سرکه برنج
طرح توجیهی تولید سپر خودرو به روش thin wall
طرح توجیهی و امکان سنجی تولید ذغال از ضایعات چوب
طرح توجیهی تولید رینگ موتور سیکلت
طرح توجیهی تولید ریل ساچمه ای 2تیکه و 3تیمه
طرح توجیهی تولید روکش lpl,hpl
طرح توجیهی تولید روغن های صنعتی پایه
طرح توجیهی تولید روغن دانه انگور
طرح توجیهی تولید روغن از هسته ما
طرح توجیهی تولید روغن از سبوس برنج
طرح توجیهی تولید رنگ های صنعتی
طرح توجیهی تولید رنگ های سرامیکی
طرح توجیهی تولید رنگ عایق حرارتی برای کاربردهای ساختمانی با گویچه های شیشه ای نانویی
طرح توجیهی تولید رنگ های طبیعی از ضایعات کارخانه کنسانتره انار جهت رنگ آمیزی چرمهای طبیعی
طرح توجیهی تولید رب فلفل
طرح توجیهی تولید دستمال ضد الکتریسیته ن با قابلیت جذب بالای آلودگی در نانو حفره های دستمال
طرح توجیهی تولید دستگاه لپینگ پرتابل
طرح توجیهی تولید دستگاه تست رنر و اکچوایتور
طرح توجیهی تولید دستگاه قرینه تراش
طرح توجیهی تولید دستگاه علف بر
طرح توجیهی تولید در و پنجره pvc
طرح توجیهی تولید درخت سیم
طرح توجیهی تولید درب پیش ساخته چوبی
طرح توجیهی تولید دارو بر پایه ید
طرح توجیهی تولید خمیر مایه از ملاس
طرح توجیهی تولید حوله و پارچه حوله ای
طرح توجیهی تولید ه کش زیستی
طرح توجیهی تولید چیپس سیب زمینی
طرح توجیهی تولید چیپس از میجوه جات
طرح توجیهی تولید جوراب معطر با فناوری نانو
طرح توجیهی تولید کاغذ تیشو
طرح توجیهی تولید تیر برق بتنی
طرح توجیهی تولید تسمه بسته بندی
طرح توجیهی تولید تراکتور
طرح توجیهی تولید « آ صنعتی »
طرح توجیهی تولید دستگاه آبیاری تحت فشار (بارانی)
تولید پروفیلmdf
طرح احداث کارخونه داروسازی
طرح تولید انواع آرد با درجات مختلف
گزارش امکان سنجی مقدماتی و طرح توجیهی تولید توری ف ی
طرح تولید الیاف پلی استر
مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح بازیافت ضایعاتeva
طرح توجیهی ساخت الکترود دریایی
مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح توجیهی بازی ضایعات پلاستیک ((pet))
طرح تولید ابزارهای صیادی
گزارش مطالعه امکان سنجی مقدماتی وطرح توجیهی تولید آیینه
طرح توجیهی بسته بندی انواع مصالح
طرح توجیهی تولید نئوپان و mdf از شاخ و برگ درخت ما
طرح تولید انواع آجر ساختمانی با تکنولوژی روز
طرح تولید انواع حصیر از پلی اتیلن و پروپیلن
طرح توجیهی استقرار نیروگاه های خورشیدی در نواحی و شهرکهای صنعتی
مطالعه امکانسنجی مقدماتی تولید دستگاه ups
مطالعات امکانسنجی مقدماتی و طرح توجیهی تولید آجر سیلیسی
طرح توجیهی تولید کفپوش سه بعدی خودرو از جنس pu(پلی ارتان)
طرح تولید آب ا یژنه
طرح توجیهی تولید آنزیم های خوراک دام و طیور
طرح توجیهی تولید پارتیشن
طرح توجیهی تولید احجام و آیتم های دکوری
مجموعه طرح های توجیهی صنعتی و کار آفرینی(صنعتی،معدنی،کشاورزی،غذایی،سلولوزی،شیمیامی،خودرو و........)
گزارش امکان سنجی مقدماتی طرح تولید تامپون واگن
مطالعات امکانسنجی مقدماتی و طرح توجیهی تولید اسانسهای مصرفی در تولید سیگار
طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی تولید آب باتری
طرح توجیهی تولید آبمیوه با قطعات میوه
مطالعات امکان سنجی مقدماتی و طرح توجیهی تولید البسه معطر با استفاده از نانوفناوری
مطالعات امکانسنجی مقدماتی و طرح توجیهی تولید الکل از ملاس
مطالعات امکانسنجی مقدماتی استحصال تانن از پوست گردو
تولید آب معدنی ویتامینه
گزارش مطالعه امکان سنجی مقدماتی تولید تایل از ماسه های کویری
گزارش امکان سنجی مقدماتی , طرح توجیهی تولید اجزای سیستم ترمز خودرو
مطالعه امکان سنجی مقدماتی طرح اولیه آب شیرین کن های تبخیری و خورشیدی
طرح توجیهی تولید ا ید کروم
مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح توجیهی تولید پرورش بسته بندی قارچ
طرح توجیهی بازیافت ضایعات سنگی
طرح تولید انواع مصنوعات از جنسpvc
مطالعه امکان سنجی مقدماتی طرح اولیه تجهیزات آسانسور
مطالعه امکان سنجی مقدماتی طرح اولیه اسید آمینور ی
مطالعه امکان سنجی مقدماتی و طرح توجیهی اولیه تولید بلودومتیل
مطالعات امکان سنجی مقدماتی و طرح توجیهی تولید بسته بندی آب معدنی
مطالعات امکان سنجی مقدماتی و طرح توجیهی بسته بندی و فرآوری روغن زیتون
طرح توجیهی تولید نئوپان و mdf از شاخ و برگ درخت ما
طرح توجیهی تولید خمیر مایه از ملاس
طرح توجیهی استقرار نیروگاه های خورشیدی در نواحی و شهرکهای صنعتی
طرح توجیهی تولید آنزیم های خوراک دام و طیور
مجموعه طرح های توجیهی صنعتی و کار آفرینی(صنعتی،معدنی،کشاورزی،غذایی،سلولوزی،شیمیامی،خودرو و........)
طرح توجیهی بازیافت طلا ونقره از ﺿﺎﻳﻌﺎت اﻟﻜﺘﺮوﻧﻴﻜﻲ
طرح توجیهی تولید اسکوتر برقی
طرح توجیهی تولید « آ صنعتی »
طرح توجیهی و مطالعه امکان سنجی مقدماتی طرح اولیه آنزیم های صنعتی پکتیناز ، لیپاز ، سلولاز ، آمیلاز و کیموزین می
مطالعه امکانسنجی مقدماتی تولید دستگاه ups
طرح توجیهی تولید سیلی متال
طرح توجیهی تولید تانن از بلوط
طرح توجیهی و امکان سنجی تولید پریفرم و بطری پت
طرح توجیهی تولید اتیلن دی کلراید
طرح توجیهی برش و بسته بندی آهن آلات مورد نیاز صنایع
طرح توجیهی تولید اوتوماتیک استارتر
طرح توجیهی ایجاد مجتمع نانوایی(نان بربری،تنوری و...)
مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح توجیهی تولید پرورش بسته بندی قارچ
مطالعات امکان سنجی مقدماتی و طرح توجیهی بسته بندی و فرآوری روغن زیتون
طرح تولید الیاف پلی استر
مطالعه امکان سنجی مقدماتی طرح اولیه آب شیرین کن های تبخیری و خورشیدی
مطالعات امکان سنجی مقدماتی طرح بازیافت ضایعاتeva
گزارش امکان سنجی مقدماتی و طرح توجیهی تولید توری ف ی
طرح توجیهی تولید انجین موتور سیکلت
طرح توجیهی تولید دستگاه آبیاری تحت فشار (بارانی)
طرح احداث کارخونه داروسازی
طرح توجیهی تولید شمع خودرو
طرح توجیهی تولید شربت ما
طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق
طرح توجیهی تولید سیلیکاژل پرک
طرح توجیهی تولید سیلیکات سدیم
طرح توجیهی تولید سیلیس ریخته گری
طرح توجیهی تولید سولفات پتاسیم جامد
طرح توجیهی تولید سولفیت سدیم
طرح توجیهی تولید سنگ
طرح توجیهی تولید سرکه و آبلیمو
طرح توجیهی تولید سرکه برنج
طرح توجیهی و امکان سنجی تولید ذغال از ضایعات چوب
طرح توجیهی تولید رینگ موتور سیکلت
طرح توجیهی تولید ریل ساچمه ای 2تیکه و 3تیمه
طرح توجیهی تولید روکش lpl,hpl
طرح توجیهی تولید روغن های صنعتی پایه
طرح توجیهی تولید روغن دانه انگور
طرح توجیهی تولید روغن از هسته ما
طرح توجیهی تولید روغن از سبوس برنج

کلمات کلیدی :تولید شربت ما توجیهی تولید شربت ﻣﻮارد ﻣﺼﺮف شربت ما تولید شربت توجیهی تولید ﺧﺮﻣﺎی فهرست مطالب: پاو وینت درزهای ساختمان تاریخ ایجاد 04/06/2017 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 50 اسلاید قیمت: 4500 تومان حجم فایل: 4211 kb تعدادمشاهده 3

پاو وینت درزهای ساختمان

فهرست مطالب
مقدمه
کاربرد درزهای حرکتی
درزهای کنترل
درزهای نشست
درزهای لغزشی
مصالح مصرفی در درزهای ساختمان
درزهای حرکتی
درزهای انبساط

کلمات کلیدی مرتبط:
پاو وینت درزهای ساختمان , ,فهرست مطالب ,مقدمه ,کاربرد درزهای حرکتی ,درزهای کنترل ,درزهای نشست ,درزهای لغزشی ,مصالح مصرفی در درزهای ساختمان ,درزهای حرکتی ,درزهای انبساط , , مقالات مرتبط در این دسته پاو وینت انواع جداگر و نحوه اجرای آن در ساختمان ،سازه پایی،پاو وینت ،علل دیوارهای حائل،پاو وینت ،نقش سنگدانه ها در بتن ،پاو وینت پاو وینت ،قالب های تونلی، پاو وینت سازه هایlsf اجرای , سازه های بتنی و ف ی_ رنگها - پاو وینت پانل های, ساندویچی - پاو وینت سقف کامپوزیت - پاو وینت معماری , فولدینگ - پاو وینت گودبرداری , سازه های نگهبان - پاو وینت فناوری های, نوین ساختمانی-(قاب سبک ف ی، بتن گازی، قطعات پیش ساخته بتنی، پانل های سه بعدی، ملات خشک و ...) - پاو وینت پاو وینت انواع سقفهای بتنی -کرومیت –کمپوزیت-متال دک - کوبیا پاو وینت مزایا و معایب بلوکهای یونولیت و استفاده از آن در سقفهای تیرچه بلوک پاو وینت معرفی سیمان تجزیه و تحلیل سایت پلان پیشنهادی , مس ی - پاو وینت - نمونه مقررات , ساختمانی در حوزه مس ی و تجاری - پاو وینت مطالعات و استانداردهای معماری ,پارکینگ - word مطالعات مجتمع مس ی , (ضوابط مسکن و شهرسازی) - پاو وینت استانداردهاو , ضوابط طراحی مجتمع مس ی - پاو وینت
detector metal makro multi kruzer
ف یاب و طلایاب کروزر kruzer
موجود در سه نسخه نسخه با یک (kruzer 14 کیلو هرتز)، نسخه دیگری multifrequency (چند kruzer چند : 5، 14 و 19 کیلو هرتز) و دیگری متخصص در طلا (طلا kruzer 61 کیلو هرتز) با دو صفحه. شامل یک ظرف آبگیر 11x7 اینچی و هدفون بی سیم 2.4 گیگاهرتزی است.جدید makro multi kruzer بهترین عملکرد و عمق را با بهترین قیمت ارائه می دهد. این آشکارساز نور با های مختلف، مقاوم در برابر آب تا 5 متر است. آشکارساز ف ی makro kruzerآشکارساز ف ی makro kruzer
آشکارساز ف ی makro kruzer ویژگی های متال کاتالوگ مکرو چندگانه:چند (5khz / 14khz / 19khz)2 سال گارانتی محدودوزن: سبک وزن - 3 پوند (1.4 کیلوگرم)رتبه ip68 - تا 5 متر ضد آب!عملکرد eud (عمق زیرزمینی اضافی)عمق id تنظیم قابل تنظیمسرعت بازی فوق العاده سریع در ح سه بعدی6 ح جستجوح ساحلی پیشرفتهسرکوب emi بهبود یافته استمناسب برای همه حوضچه ها، از جمله سواحل آب بعیض اثبات شده و توانایی کشف ، به خصوص در سایت های آهنکاریباتری ساخته شده در lipo تا 19 ساعت کار می کندامکان ذخیره / شارژ باتری با usb powerbank امکان پذیر استقابلیت به روز رسانی سیستم عامل به صورت آنلاین لوازم جانبی شامل سری:بیسیم 2.4 گیگاهرتزی هدفون - نسخه آبیشارژر دیواریکابل usbمحافظ ظرفآشکارساز ف ی makro kruzer آشکارساز ف ی makro gold kruzer 1. مقدمه کامپوزیت ترکیبی است که از لحاظ ماکروسکوپی از چند ماده متمایز ساخته شده باشد، به طوری که این اجزاء به آسانی از یکدیگر قابل تشخیص باشند. به طور نمونه، یکی از کامپوزیت های آشنا بتن است که از دو جزء سیمان و ماسه ساخته شده است. برای ایجاد تغییر و بهینه خواص فیزیکی و شیمیای. radiation island – تشعشع جزیره بازی جدید و خارق العاده با گرافیک خیره کننده در سبک بازیهای اکشن از استودیوی بازی سازی atypical games برای اندروید است که ساعت ها پیش با قیمت 2.99 دلار در مارکت بزرگ گوگل عرضه شد و باز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم همزمان با انتشار ان را حضور شما دوستداران بازیهای خ. پاناسونیک یکی از شرکت های قدرتمند ژاپی بوده که در زمینه تولید تلفن بیسیم و سانترال، جزو برترین هاست. تنوع محصولات این شرکت بالا بوده و زبانزد همگان است. یکی از برترین آنها، تلفن بیسیم پاناسونیک است که در مدل های مختلف عرضه می شود. این مدل تلفن بی سیم، ابعاد کوچکی دارند و به آسانی در همه جا قابل استفاده هستند. در تقریبا تمامی مدل های آنها می توانید بالغ بر 50 شماره ذخیره کنید. در گذشته تقریبا تمامی تلفن ها از نوع تلفن با سیم بودند که برای حرف زدن می بایست در یک جای ثابت می نشستید. تلفن رومیزی و تلفن معمولی از نمونه های آن هستند. ید تلفن بی سیم در ادارات و شرکت ها زیاد اتفاق می افتد. دیگر زمان آن به پایان رسیده که پای تلفن بنشینید و صحبت کنید. میتوان به آسانی در محیط خانه یا محل کار حرکت کرده و تماس های خود را از دست ندهید.حتما بخوانید: نمایندگی فروش تلفن پاناسونیکویژگی ها و انواع تلفن بیسیم پاناسونیکویژگی ها و انواع تلفن بیسیم پاناسونیکتلفن بیسیم از دو باتری قابل شارژ نیکل – متال هیدرید (ni-mh) استفاده می کند که می توانید در صورت تمایل از باتری های قلمی عادی موجود در بازار نیز استفاده کنید. برای مثال، برخی از مدل های گوشی بیسیم پاناسونیک حدود 7 ساعت زمان میبرد تا بطور کامل شارژ شده و بتوانید به مدت 15 ساعت به مکالمه بپردازید. اگر تلفن بی سیم را گم کرده باشید، کافیست با دکمه ای که در کنار بیس آن تعبیه شده تلفن را به صدا در آورید و از محل آن آگاه شوید. برخی از مدل ها نیز قابلیت نصب دیواری دارند و میتوانید بیس را روی دیوار نصب کرده و استفاده نمایید. سیستم تلفنی، قابلیت ارسال و دریافت sms، فناوری بلوتوث، نمایش شماره تماس گیرنده (caller id) بخشی از ویژگی های تلفن بیسیم پاناسونیک است. البته باید گفت که در مدل های مختلف، تنوع تجهیزات و امکانات متفاوت است و این اعداد و ارقام ی ان نیستند که همین مورد باعث تنوع در قیمت تلفن بی سیم پاناسونیک خواهد شد. به هر حال اگر به دنبال یک ید رضایت بخش هستید و می خواهید تجربه خوبی در زمینه ید تلفن بیسیم پاناسونیک داشته باشید، فراموش نکنید که پاناسونیک از بهترین هاست. منبع: ایده برتر پارسیان خاورمیانه ماشین های اداری پرینتر پرینتر لیزری پرینتر جوهرافشان پرینتر سوزنی اسکنر ف فتوکپی پلاتر مواد مصرفی کارتریج جوهرشارژ تونرشارژ فوم رول رول درام بلید رول حرارتی لیبل ریبون
تجهیزات آموزشی نمایش پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور برد هوشمند کیت هوشمند با محافظ دیتا پروژکتور تجهیزات فروشگاهی کاغذ دکن اسکناس شمار پرینتر pvc صندوق فروشگاهی بارکدخوان لیبل پرینتر فیش پرینتر پرفراژچک نرم افزار فروشگاهی
ترازو ماشین حساب کشو پول گیت فروشگاهی تگ فروشگاهی لیبل گیت فروشگاهی جداکننده تگ
سیستم ها امنیتی دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته دام دوربین مدار بسته بولت دوربین مدار بسته با لوازم جانبی دوربین آداپتور دوربین مدار بسته لنز دوربین مدار بسته کابل دوربین مدار بسته دستگاه dvr دستگاه nvr دستگاه دی وی آر 4 کانال دستگاه دی وی آر 8 کانال دستگاه دی وی آر 16 کانال دستگاه دی وی آر 32 کانال دستگاه ان وی آر 4 کانال دستگاه ان وی آر 8 کانال دستگاه ان وی آر 16 کانال دستگاه ان وی آر 24 کانال دستگاه ان وی آر 32 کانال کامپیوتر کامپیوتر all in one مانیتور ویدئو وال مانیتور صنعتی تجهیزات شبکه سانترال تلفن سانترال بیسیم تلفن بیسیم تلفن رومیزی تلفن باسیم باتری یو پی اس
فهرست مطالب: , بررسی نحوه اجرای پی در ساختمان, پاو وینت تاریخ ایجاد 25/05/2018 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 58 اسلاید قیمت: 3800 تومان تعدادمشاهده 4
, بررسی نحوه اجرای پی در ساختمان, پاو وینت

پاو وینت نحوه اجرای پی در ساختمان

پی چیست؟

پی، شالوده یا فونداسیون بخشی از ساختمان است که وظیفهٔ انتقال نیرو از ستونها به زمین و خاک اطرافش را بر عهده دارد که بر اساس نوع ساختمان، میزان نیروهای وارده، نوع زمین و شرایط آب و هوایی منطقه نوع و ابعاد آن مشخص می شود.

کلمات کلیدی مرتبط:
,بررسی , نحوه ,اجرای پی ,در ساختمان ,پاو وینت , ,پاو وینت نحوه اجرای پی در ساختمان , ,پی چیست؟ , ,پی، شالوده یا فونداسیون بخشی از ساختمان است که وظیفهٔ انتقال نیرو از ستونها به زمین و خاک اطرافش را بر عهده دارد که بر اساس نوع ساختمان، میزان نیروهای وارده، نوع زمین و شرایط آب و هوایی منطقه, مقالات مرتبط در این دسته , بررسی سقف پیش تنیده ccl, پاو وینت , بررسی اجرای سقف کوبیا , پاو وینت , بررسی انواع سقف های بتنی کرومیت-کمپوزیت-متال دک-کوبیا , پاو وینت , بررسی انواع درب در ساختمان, پاو وینت , بررسی سقف کامپوزیت عرشه فولادی, پاو وینت , بررسی اتصالات اسپایدر (عنکبوتی), پاو وینت , بررسی سقف روفی rofix, پاو وینت , بررسی آشنایی با انواع سقف های کامپوزیت, پاو وینت , بررسی اجرای کامل 0 تا 100 ساختمان (سازه بتنی), پاو وینت , بررسی سقف های سبک و وم استفاده از آن, پاو وینت , بررسی روش های اندازه گیری نشست, پاو وینت , بررسی انواع درزهای ساختمانی, پاو وینت ,انواع سازه نگهبان, پاو وینت پاو وینت بررسی مصالح و ی معماری , بررسی سازه های کابلی, پاو وینت , بررسی خانه های پیش ساخته lsf -خانه های سبک ال اس اف, پاو وینت , بررسی سیستم های پوسته ای سازه ای نازک با سطح منحنیlsf, پاو وینت , بررسی پله برقی و آسانسور, پاو وینت , بررسی جایگذاری بتن بدون قالب بندی به روش شاتکریت, پاو وینت
فیزیک هالیدی جلد اول مکانیک و گرما فروش فوق العاده با 75 درصد تخفیف کتاب فیزیک هالیدی جلد اول به صورت کامل حل المسایل این کتاب بزودی در همین سایت بارگذاری خواهد شد. قیمت واقعی :25000 تومان فرصت را ... دریافت فایل روشهای شناسایی و آنالیز مواد- گلستانی فرد- این کتاب انواع روشهای آنالی. با شروع ماه رمضان مقدار تقاضای فولاد در قسمت هایی از خاورمیانه و شمال افریقا کاهش پیدا کرده و در این شرایط انتظاری که می رود این است که نرخ فولاد بین 10 تا 20 دلار کاهش یابد.در شرایط کاهش نرخ فولاد، ایران فرصت طلایی بدست آورده تا صادرات محصولات خود را در بازار جهانی بیشتر کند. تاث. با شروع ماه رمضان مقدار تقاضای فولاد در قسمت هایی از خاورمیانه و شمال افریقا کاهش پیدا کرده و در این شرایط انتظاری که می رود این است که نرخ فولاد بین 10 تا 20 دلار کاهش یابد.در شرایط کاهش نرخ فولاد، ایران فرصت طلایی بدست آورده تا صادرات محصولات خود را در بازار جهانی بیشتر کند.تاث. جواب بازی ج انه 578 - ja lbaz.blog.ir لیست مراحل بازی ج انه جواب بازی ج انه مرحله 578 - ja lbaz.blog.ir جستجوی آسان کلمه مورد نظر ج انه مرحله 578 ja lbaz.blog.ir جواب تمام مراحل بازی ج انه،حل مراحل ج انه،پاسخ بازی ج انه،پاسخ سوالات بازی ج انه،راهنمای حل ج ،راهنمای کلمات حل ج ،راهنمای کلمات ج ی،جواب بازی ج انه،ج انه
آرایشگر
سلمانی آرایشگر در ج انه - ja lbaz.blog.ir
آروغ
رغ
آسیب
اک
آهوی ختن
اف
ابزار جنگی قدیم
کمان
اجاره بها
کرایه
ارمغان
هدیه
از اقوام
لر
از به پا ی ها
خون
از ان
ادریس
از سوره ها
غافر
از ماه های سریانی
اب
اسم
نام
بت
بغ
بغل
بر
پایتخت آلمان
برلین
پایداری
قرار
پدید آمدن
تجلی
پراکندن
پخش
پرحرفی
ورزدن
پرستش
یشت
پست و زبون
خوار
پندار
مخیله
تارمی
نرده
تازه
نو
تازه ترکی
ینی
تلخ عرب
مر
تله و دام
فغ
جاوید
ابدی
جای نشستن
نشیمنگاه
جایی که سایه باشد
نسار
جلودار لشکر
طلیعه
چربی
پیه
چرک و زرداب زخم
هو
چکش بزرگ
پتک
حد معین از چیزی
نصاب
حرف نداری
بی
حمله کننده
مهاجم
خبررسان
مخبر
خود را کنار کشیدن
جا خالی
خوش باور
هالو
داد
عدل
داد و فریاد
عربده
دراز
خواباندن
درون حاشیه
متن
دنبال معایب می گردد
عیبجو
دیباچه
عنوان
راهگذر
عابر
رده
صف
روز جشن
عید
روشن بینی
بصیرت
روشنی
نور
زمین خشک و سخت
دغ
زمین دور از آب
لیا
سالن بزرگ
سوله
سخنرانی
خطبه
سرخ رنگ
عن
سرد مطبوع
خنک
سروده های زردشت
گات
شادمانی
نشاط
شرمسار
روسیاه
شهر خوزستان
لالی
شهر هرمزگان
میناب
شهری در انگلستان
هال
شهری در ایالات متحده
سندیگو
گل خشک شده
کلوخ
مأمور شهربانی
اجان
متال
ف
متشکرم
مرسی
مجازات شرعی
حد
مرتجع ف ی
فنر
مهمان خانه
هتل مهمان خانه در ج انه - ja lbaz.blog.ir
نزدیک به مرگ
مردنی
نقص
عیب
نوعی چاشنی ایرانی
نازخاتون
نوعی

هضم شدن
گواردن
ولگرد
عیار
کشور آفریقایی
کیپورد
کشور ثروتمند
قطر
کفش
لخا
کهنه و پوسیده
رث
یاری
مدد
یاری کنندگان
انصار گزارش کارآموزی سیستم توزیع برق فولاد آذربایجان برق کارخانه از طریق پست 230 kv شهرستان میانه تامین شده و به 63 kv تبدیل می گردد و از طریق خط انتقال 63 kv دو مداره به پست 63 kv کارخانه انتقال می یابد در پست 63 kv ولتاژ از طریق دو دستگاه ترانسفورماتور به ولتاژ 66 kv تبدیل می گردد و به ترانسهای توزیع جهت تبدیل به ولتاژ 66 kv 400 v 600 v انتقال می یابد در کارخانه فولاد آذربایجان دسته بندی برق فرمت فایل doc حجم فایل 1262 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 70 دریافت فایل گزارش کارآموزی سیستم توزیع برق فولاد آذربایجان فروشنده فایل کد کاربری 8044 تمام فایل ها فهرست مطالب عنوان صفحه مقدمه 1 تاریخچه کارخانه 2 شرح مختصری از فرآیند تولید و ظرفیت کارخانه 3 واحدهای کارخانه 5 دیاگرام تک خطی برق کارخانه 6 پست برق کارخانه 7 تجهیزات موجود در داخل پست 63 kv 8 ترانسهای بکار رفته در کارخانه 10 حفاظت ترانس ها 10 انواع تابلوهای برق 13 انواع موتورهای بکار رفته در کارخانه 20 طریقه وصل موتورهای dc به برق 21 طریقه تغذیه موتورهای dc 22 روش ترمزی مع 25 کنترل دور حلقه بسته موتورهای dc 26 جزئیات بلوک های مختلف موتورهای dc 32 روش های کنترل دور موتور های القائی سه فاز 34 حفاظت موتورها 42 راه اندازی موتورهای القائی سه فاز 44 مدارهای قدرت برخی از موتورهای القائی سه فاز 46 طریقه تنظیم درجه حرارت داخل کوره 49 طریقه تنظیم فشار داخل کوره 50 ساختار plc 54 مراجع( references ) 67 مقدمه برق کارخانه از طریق پست 230 kv شهرستان میانه تامین شده و به 63 kv تبدیل می گردد و از طریق خط انتقال 63 kv دو مداره به پست 63 kv کارخانه انتقال می یابد در پست 63 kv ولتاژ از طریق دو دستگاه ترانسفورماتور به ولتاژ 6.6 kv تبدیل می گردد و به ترانسهای توزیع جهت تبدیل به ولتاژ 6.6 kv / 400 v , 600 v انتقال می یابد . در کارخانه فولاد آذربایجان میانه دو نوع موتور بکار برده شده است که عبارتند از : 1- موتورهای dc تحریک جداگانه برای محرک استندهای خط نورد بکار برده می شود . 2- موتورهای ac سه فاز برای محرک رولرهای شارژ کوره ، دشارژ کوره ، لوپرها ،پمپ های آب ، کمپرسور باد ، موتورهای مبدل ی برای دورهای متغیر مانند رولرهای وجی خط نورد و موتورهای جرثقیل ها و .... بکار برده شده است . برای تغذیه موتورهای dc از ترانسهای دو وجی که ولتاژ 6.6 kv را به ولتاژ 600 v تبدیل می کنند و با ی و آن از طریق ادوات الکترونیک صنعتی ( ی از تمام موج تمام کنترل شده ) تهبه می شود استفاده شده است . برای تغذیه موتورهای ac سه فاز از ترانسهایی که ولتاژ 6.6 kv را به ولتاژ 600 v تبدیل می کنند استفاده شده است در کارخانه فولاد تابلو برق های بکار رفته عبارتند از : 1ـ تابلوهای 6.6kv metal clad switchboard 2- تابلوهای power center 3- تابلوهای ( mcc) motors control center 4- تابلوهای درایو مبدل 5- تابلوهای درایوهای dc 6- - تابلوهای اتوماسیون خط نورد شامل 18 قفسه می باشد که برای محرک استندها از موتورهای dc تحریک جداگانه استفاده شده است و تغذیه و کنترل دور موتورهای dc بکار رفته در خط نورد ، از طریق ادوات الکترونیک صنعتی ( ی و کننده های تمام کنترل شده ) مهیا می گردد و کنترل دور موتورهای dc توسط ادوات الکترونیک صنعتی و از طریق فیدبک گرفتن از جریان و فیدبک گرفتن از سرعت موتور ( توسط تاکوژنراتور ) تنظیم می گردد . برای حمل محصول تولید شده بعد از استندها ( خط نورد ) به بستر خنک کننده از رولرها که محرک آنها موتورهای آسنکرون ( القائی ) هستند استفاده می شود و بسته بع نوع محصول باید سرعت خاصی داشته باشند که از طریق مبدل ( سیکلو کنورتر ) دور موتورهای آسنکرون کنترل می شود انجام می گیرد و بعد از آنجا به واحد بسته بندی انتقال یافته و محصول بدست آمده بسته بندی می گردد که تمام این فرآیندها توسط اتوماسیون صنعتی plc بطور اتوماتیک کنترل می گردد . تاریخچه کارخانه کارخانه در 5 کیلو متری جنوب شرقی میانه جنب ایستگاه راه آهن با 476 تار مساحت واقع شده است . در فروردین 1379 نصب تجهیزات تمام شده و در بهمن 1379 راه اندازی شده وبه بهره برداری کامل رسیده است . ظرفیت اسمی کارخانه 550 هزار تن در سال می باشد و تولیدات کارخانه به عبارت زیر می باشد : 50 % میلگرد آجدار 20 % میلگرد ساده 10 % ناودانی 10 % نبشی 10 % تسمه می باشد . شرح مختصری از فرآیند تولید و ظرفیت کارخانه : ظرفیت اسمی کارخانه 550000 تن در سال تولید مقاطع سبک و میلگردهای ساختمانی و صنعتی است که 50 % میلگرد آجدار ، 20% میلگرد ساده ، 10 % ناودانی ، 10 % نبشی و 10 % تسمه خواهد بود . که مواد اولیه مصرفی آن شمش های فولادی به سطح 130 * 130 و 150 * 150 میلیمتر مربع و بطول 6 الی 12 متری است . که نوع فولادهای مواد اولیه از نوع فولادهای ساختمانی st – 50 , st – 44 , st – 37 و فولادهای کم کربن ، متوسط کربن و کم آلیاژی است که بیشتر در ساختمان ، پیچ و مهره ، الکترود ، میخ ، پرچ ، تورهای حصاری ، سیم خاردار ، صنایع ف ی و ماشین سازی کاربرد دارند . شمش های یداری شده از داخل یا خارج از کشور و حمل توسط قطار یا تریلی ها بعد از انبار شدن در انبار شمش توسط جرثقیل سقفی در قسمت شارژینگ روی میز روله قرار داده می شود سپس داخل کوره هدایت می شوند و ظرفیت کوره 110 تن در ساعت می باشد که در این دمای 600 تا 1150 و حداکثر تا 1200 درجه سانتیگراد رسانده می شود و سپس بعد از رسیدن به دمای مورد نظر شمش از کوره خارج می شود و چون شمش سرخ شده ، در مجاورت هوا شدیدا ا یده می گردد ، لذا پس از وج از کوره عمل پوسته ز زیر غلتکها همراه پاشیدن آب انجام می شود و سپس بکمک غلتکهای کشنده بطرف نورد اولیه هدایت می شود ، شمش پس از عبور از نورد اولیه ، میانی و نهایی شکل مورد نظر تسمه ، میلگرد ، ناودانی و با نبشی به خود می گیرد . خط نورد در مجموع از 18 قفسه استند تشکیل شده است که بصورت افقی و عمودی پشت سر هم مرتب شده اند و محرک اصلی این استندها موتورهای dc تحریک جداگانه می باشد . طراحی خط بگونه ای است که هیچگونه پیچش و یا کششی ایجاد نمی شود و خط همواره با سرعتی معادل 2.5 الی 18 متر بر ثانیه می تواند محصول تولید نماید . بدلیل تنوع تولیدات استندهای 12 و 14 و 16 و 18 قابلیت چرخش از ح افقی به عمودی و بالع را دارند در طی فرآیند تولید ، قیچی های پروانه ای عملیات قیچی ابتدا و انتهای شمش در حال نورد را بدلیل سرد شدن بر عهده دارند . محصول نورد شده بمنظور خنک شدن ، داخل قسمت بنام queching خنک کاری می شود و در صورتی که مصرف صنعتی نداشته باشند به قسمت برش گرم هدایت خواهد شد . در مرحله برش گرم محصولات وجی توسط یک قیچی پروانه ای برای سایزهای کوچک و با قیچی لنگ برای سایزهای بزرگ به قطعاتی با طول 96 متر تبدیل خواهد شد . در طول بستر خنک کننده شمش نورد شده محصول 96 متری بوسیله بستر حرکت عرضی و گام به گام به انتهای دیگر منتقل شده و در این راه آب یا هوا در بستر خنک کننده سرد شده و پس از تراز شدن یک طرفه ، محصولات به منظور ورود به دستگاه تاب گیر از روی بستر خنک کننده به روی زنجیرهای نقاله تخلیه می شوند که در ادامه بطور اتوماتیک لایه ای از محصولات به تعداد مشخص به روی روله های مغناطیسی هدایت و با چرخش روله ها محصولات به درون تاب گیر می روند سپس بطور متناوب در وجی بوسیله قیچی پان ی در طولهای 6 یا 12 متری بریده می شوند . محصولات برش خورده بطور اتوماتیک بطرف محل شمارش و بسته بندی هدایت می شوند . هر دسته از محصولات بمقدار معینی به سیستم بازوی های هیدرولیکی بمنظور فشردن و چفت محصولات تحویل داده می شوند . در حین این عمل چنگاله های متحرک باندل فشرده شده را به دستگاه گره زن تحویل داده و در طول های مساوی روی باندل عمل گره زدن انجام می شود سپس هر بسته از محصولات بطور منظم به قسمت توزین انتقال داده شده و پس از توزین همزمان توسط کارگران بطور دستی پلاک هایی را بمنظور شناسایی محصول درانتهای آنها نصب می گردد محصولات توسط جرثقیل به انبار محصول و از آنجا توسط تریلی ها به محل مصرف حملمی شوند واحدهای کارخانه کارخانه از 15 واحد تشکیل شده است که شامل : 1- واحد 31 انبار شمش و شارژ کوره ( charging , bilt storage ) 2- واحد 32 کوره پیش گرم کن ( furnace ) 3- واحد 33 وجی کوره ( discharging ) 4- واحد 34 نورد اولیه roughing mill که شامل 6 استند و قیچی 1 5- واحد 35 نورد میانی intremedite mill که شامل 6 استند و قیچی 2 6- واحد 36 نورد نهایی finishing mill که شامل 6 استند و قیچی 3 7- واحد 37 برش گرم و بستر خنک کننده ( cooling bed , cuthng ) 8- واحد 38 برش سرد پان ی و تاب گیری , cold cutting ) ( steragner 9- واحد 39 بسته بندی ( stacker ) 10- واحد 57 آزمایشگاه ( laboratory ) 11- واحد 63 کارگاه تراش غلطک ( work shop ) 12- واحد 81 اسکل پیت ، تصفیه خانه ، منبع آب ( water reservor , wtp , sceal pit ) 13- واحد 84 کمپرسور هوا ( air comperasor room ) 14- واحد 90 اتاق برق room ) ( electrical 15- واحد 91 پست 63 kv ( 63 kv substaition ) می باشد دیاگرام تک خطی برق کارخانه پست برق کارخانه برق مصرفی کارخانه فولاد از پست 63 kv که در داخل آن احداث شده تامین می شود . تغذیه این پست از طریق یک خط 63 kv دو مداره از پست 230 kv میانه تامین می گردد تجهیزات موجود در داخل پست 63 kv عبارتند از : 1- برقگیر : جهت حفاظت از اضافه ولتاژهای گذرا ( مانند رعد و برق ، سوئیچینگ ) و اضافه ولتاژ موقت ( پدیده فرانتی ) چون تجهیزات پست تا یک سطح ولتاژ عایق بندی آنها می تواند ولتاژ بالایی را تحمل کند بنابراین باید از اضافه ولتاژ حفاظت گردد که توسط برقگیر حفاظت می گردد . 2- ترانس ولتاژ ( voltage transformer ) : جهت اندازه گیری ولتاژ و راه اندازی رله های حفاظ مربوط به افت ولتاژ under voltage و اضافه ولتاژ over voltage بکار می رود . 3- کلید های ونر : جهت قطع ولتاژ بکار می رود . 4- کلید های دیژنکتور : این کلیدها از نوع کلید های sf6 می باشد و جهت قطع جریان نامی و اتصال کوتاه بکار می رود . 5- خط bus coupler : هنگامی که یکی از خط های ورودی به هر دلیل قطع شود برای تغذیه بعضی از مصرف کننده های آن خط از طریق خط bus coupler تغذیه می شود . 6- ترانس جریان ( current transformer ) : جهت اندازه گیری جریان خط و راه اندازی رله های حفاظت over current , earth fault بکار می رود . 7- ترانسفورماتور ( transformer ) : جهت تبدیل ولتاژ63 kv / 6.6 kv بکار می رود . ترانس های بکار رفته در کارخانه فولاد آذربایجان ترانس های بکار رفته در کارخانه فولاد دارای انواع زیر می باشد : 1 - ترانس 20 mva 63 kv / 6.6 kv , دارای اتصال ynd 11 اتصال اولیه آن ستاره ودارای تپ چنجر می باشد و ثانویه آن اتصال مثلث می باشد . 2 - ترانس 6.6 kv / 600 v , 3 mva , 4 mva , 4.5 mva دارای اتصال dd0y 11 3 – ترانس 6.6 kv / 400 v , 2 mva , 1 mva دارای اتصال dyn 5 برای حفاظت ترانسها از تجهیزات زیر استفاده شده است : 1- رله بوخهلتس buchholz relay برای حفاظت از : الف ) – اتصالی حلقه های یکفاز : اگر این عیب رخ دهد همانند اتو ترانس می باشد که ثانویه آن اتصال کوتاه شده است و جریان شدیدی از ثانویه آن عبور می کند این اتصال باعث تبخیر شدن روغن می گردد و بر اثر تبخیر شدن روغن تنها این عیب را رله بوخهلتس حس کرده وعمل می کند . ب ) – روغن : روغن باعث عبور جریان نشتی می گردد که باعث ایجاد جرقه در روغن و تبخیر آن می گردد و حجم روغن و گاز داخل ترانس افزایش یافته و با زیاد شدن گاز طی مدت طولانی موجب ترکیدن ترانس می گردد . 2- رله دیفرانسیل : جهت حفاظت از اتصال کوتاه فاز به فاز ، فاز به زمین و .... 3- رله ارت ف earth fault : جهت حفاظت از اتصال فاز بهبدنه ( فاز به زمین ) اما چون ثانویه ترانس های 20 mva اتصال مثلث است برای اینکه رله عمل کند باید یک نقطه صفر مثنوعی درست کرد که از طریق یک ترانس صفر با اتصال زیگزاگ ایجاد شده است وبا یک مقاومت ω 9 جهت محدود جریان اتصال کوتاه استفاده شده است . 4- برقگیر : جهت حفاظت از اضافه ولتاژ گذرا ( ناشی از سوئیچینگ و صاعقه ) و اضافه ولتاژ موقتی ( ناشی از پدیده فرانتی ) . 5- نشان دهنده درجه حرارت سیم پیچ به روش انعکاس گرمایی . 6- نشان دهنده درجه حرارت روغن . 7- نشان دهنده سطح روغن 8- شیر فشار شکن : در اثر اتصال کوتاه ناگهانی و یا هر حادثه دیگر در هسته و سیم پیچها که منجر به ایجاد گاز شدید شود ، فشارداخل تانک می تواند به میزان خطرناکی افزایش یابد . برای جلوگیری از خطر انفجار تانک ، در بالای د وش آن شیر فشار شکن نصب می گردد . این شیر در عرض چند میلی ثانیه عمل خواهد کرد و سبب تخلیه فشار خواهد شد . در همین موقع ، میکروسوئیچی که همراه آن است ، سبب بسته شدن مدار تریپ trip می گردد . پس از کاهش فشار در اثر نیروی فنر ، شیر خود بخود بسته خواهد شد . انواع تابلوهای برق 1ـ تابلوهای 6.6kv metal clad switchboard : همانطور که اشاره کردیم ولتاژ 6.6kv از پست به این کلیدها واقع در 1 electric room انتقال می یابد . مجموعه متال کلد از 17 پانل که به ترتیب از a1 تا a17 نامگذاری شده اند تشکیل یافته که پانلهای a08 و a11 ورودی متال کلد از سمت پست توزیع می باشند که ورودی sec=1 ، ( ao8) می باشد و پانلهای ao1 تا ao7 را تغذیه می کند و ورودی sec=2 ( a11) پانلهای a12 تا a17 را تغذیه می کند . و پانلهای ao9 و a10 با همدیگر bus coupler می باشند و دلیل bus coupler این است که اگر زمانی یکی از ورودی های متال کلد به دلایلی قطع شود تمامی پانلها بتوانند از یک ورودی تغذیه نمایند و نحوه اتصال تمامی پانلها به همدیگر بصورت bus bar می باشد . ـ متال کلدها در واقع نوع کلیدهای حفاظتی زیر بار می باشند و نوعی دژانکتور می باشند که برای جلوگیری از ایجاد جرقه در هنگام قطع از خلاء استفاده شده بر خلاف دژانکتور پست 63 kv که از گازsf6 استفاده گردیده است و در مسیر انتقال 6.6 kv به ترانسفورماتورهای 400 v و 590 v قرار گرفته اند و همچنین یک تغذیه 110 vdc نیز برای این متال کلدها طراحی شده که به یک battery charger نیز متصل است و کلیدهای حفاظتی متال کلدها را تغذیه می نماید . شرح مختصری از فرآیند تولید و ظرفیت کارخانهانواع تابلوهای برقطریقه وصل موتورهای dc به برق