فعلا هیچی نمی تونم بگم - اخبار روز

دل می بری خدا... عجیب.. هی دلمو می لرزونی... که هی بیشتر مال خودت بشه ❤ ...
+ گرسنمه، اما چیزی نمی تونم بخورم سریال «13reasons why» رو دیدین؟ می تونم نظرتون رو راجع بهش بدونم؟ گریزی نیست... این یکی رویا رو خیلی دوست دارم... نمی تونم بیدار شم... گاهی نمی دونی کی و کجا یکی سری احساسات در تو کمرنگ میشن. یه روز به خودت میای و میبینی بعضی آدمها رو می خای که از زندگیت بیرون کنی، نه به طور کامل چون اونهایی که با تو همراه بودن سالهای زیاد، بیرون شون یک امر محاله. اما با دور شدن ازشون کم کم احساس خوبی که همیشه نسبت بهشون داشتی ای. می خواستم در مورد یه ویژگی خودم بنویسم. من ی ام که چیزایی رو که میدونه رخ میدن رو دور می بینه چه برسه به چیزایی که شاید احت و بده رخ بدن یا اصن ندونه چیزی درموردشون. برای این که یکم ملموس تر کنم ببینید وقتی اول راه نمایی بودم و بعد از کلی بالا پایین سمپاد قبول شده بودم اون موقه مید. بالا ه کتاب سفارش دادم صبحانه قهرمانان ونه گات جانمان تام سایر مارک تواین کنت مونت کریستو این دوتای ا ی رو به یاد دوران نوجوانی سفارش دادم هنوز هم نتونستم خودمو قانع کنم که عقاید یک دلقک رو ب م راستش تنها دلیلش در حال حاضر قیمت بالای اونه همیشه موقع ید مقداری پول در نظر میگیرم خ. خودمو دو قسمت می . غم ها رو اینجا می نوشتم و حرفای عادی ترمو
می بردم تو کانال می نوشتم. الان دیگه اون کانالو نمی خوام. می خوام همه
چیو همین جا بنویسم. کانالو هم حذف کنم. یه آژانس مسافرتی هست که
تور می ذاره. امروز دیدم به تور گذاشته، واسه یکی از روستاهای یکی از
شهرای اطر. به نام اونی که یگانه شاه قلبمو قلبتست... سلام دوستان:) + آی ام خسته ی خسته هااااااااااا ها ها هااااااااااا آی ام خسته میان سیل غم هااااا :/ آی ام خسته از کار آشپزخونه:/ + این چن روز باقی مونده رو باید یه گلی به سرعربی بزنم.. :/ میتونسم دوره کنم خوب میشد... ذهنم آزاد تر میشد:/ ... 20 تیر95:)) ****. سلام زززززززززززززززز :)) همه چی خوبه امتحانا خوبن به جز جامعه :((( نیدونم چرا اینطوری شد خونده بودما ولی سر جلسه....... :( بعده امتحان با ب ع انداختیم (محدثه و زهرا و من ریحی نیومد ) خخخخخ :)) گوشیمو بخاطر امتحانا گرفتن ولی حالا پس نمیدن : ولی من میگیرمشششششششششششش :x یه چن نفر خیلی بم گ. اینجا حتی یک نفر هم منو نمیشناسه، این روزا نه اینکه افسرده باشم نه؛ فقط خیلی داغونم و شاید افسردگی هم گرفتم و خودم خبر ندارم... دلم میخواد داستان این دل بی گناه رو از همون روزای اول بنویسم نمیدونم همچین کاری درسته یا نه؟؟؟؟!!! ولی یک روز که فرصت داشته باشم حتما اینکارو میکنم چون .
واقعا یک چیزی ذهنم رو درگیر کرده، توی شهر خودم دوستام و خیلی از آشناهامون،تا نزدیکای ظهر می خو دن و بعدش هم خونه هم می رفتن و بساط بگو و بخند و دور همی، الان من به خاطر راه دور بودنم هفته ای فقط یک بار اونم شب می ریم خونه مادرشوهرم، شاید چهار ماه یک بار هم سه روز مهمون داشته با. من از همه معذرت می خوام.من اصلا نمی تونم یه جا بشینم.می خواستم یه پست برای دوست جان مجازی بزارم که هیچ راه ارتباطی جز اینجا ندارم.جوجه اش یکم داشت.نرگس جان خودت بیا و بگو جوجه جان خوبه؟خلاصه متوجه نشدم و منتشر شده.
بی ربطیات: 1. خدایا متشکرم به خاطر برف2.خدایا ممنون که میزبان یه . آقایون خانم ها سلاملیکم یک دست هستم از ایران آقا حمله بهم دست داد و دست چپم از کار افتاد، البته خیلی هم مهم نیست ها ولی خوب یکم یک دستی زندگی به آدم سخت می گذره البته بازم خداروشکر که دست چپم هست دست راستم نیست! باعث و بانی بوجود آمدن این مسئله هم هیشکی نبود جز خودم... از بس استرسی . معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان مرکزی از یک مورد کودک آزاری در ساوه خبر داد و گفت: دختر پنج یا 6 ساله ساوه ای فعلا در کما به سر می برد . عبدالکریم یادگاری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، ضمن تایید خبر یک مورد کودک آزاری که امروز در ساوه اتفاق افتاده است، بیان کرد: ت.
+ سلام به تسنیم جانم! + خوبی عزیزم؟ + ان شاءالله همه چی روبه راه باشه و ح خوب + به خدا میسپارمت + ❤ + ❤
من چی می تونم بگم در مقابلش؟ از پیش ی میشناسمش، ولی خیلی خیلی کم همدیگه رو دیدیم. شاید سالی یکی دو بار تو اتوبوس. هر چند روز برام تو تلگرام پیام های انگیزشی و اخلاقی و حال خوب ک. بیش از صد بار رو می تونم متصور بشم که تلاش که جور دیگه ای باشم. اما هنوز ش ت می خورم. متاسفانه نمی شه هم جا زد. پس فقط باید به موفق شدن فکر کرد... می تونم اعتراف کنم که دلم خیلی برای بلاگر های سال 1390 و 1391 و این طرفا تنگ شده . یه هو عوض شد همه چی . شخصیتشون عوض شد . نمی دونم چی شد . ولی شد . نمی رم عقب حتی یه قدم واسه اینجا بودن به هر دری زدم من گذشته رو نمیشه بر گردونم پس میرم جلو تا هرجایی که می تونم سیروان و زانیار تو زندگی روزانه م هم یه وقتایی هست که چهره های خاصّی رو بین مردم شهر می بینم و به سختی... به سختی می تونم افکارم رو کنترل کنم.مدام با خودم این طوری ام که: "هی تو یارویی که اونجا و ی! می دونستی از تو این قیافه ت یه اسلیترینی تمام عیار اصیل زاده در می اومد؟"
بعدش هم بلافاصله با خودم . فکر می کنم حداقل صد نفر دیگه هستن که باید درباره شون بنویسم. آدمایی هستن که دوست دارم درباره شون بنویسم اما به دلایلی فعلا نمی تونم. مثلا یه بنده خ هست که اخیرا معروف شده و هر روز تلویزیون نشونش می ده و این بنده خدا هم دوره ای ما بوده و خیلی جاها با هم رفتیم و خیلی کارا با هم کردیم . سلام مهربون ترینم، وقتی باهات حرف میزنم، اثرش برام می مونه تا چند وقت بعدش. امروز حالم بهتر بود وقتی کنارم شما رو داشتم❤خدا جونم می خواستم میشه خوب شم تا دوساعت دیگه؟ :( روزه میخوام .... می خواستم بگم که دلم تنگته. امشب حس می کنم راحت تر می تونم باهات حرف بزنم. می خواستم امروز افطا. - حدودا یک ماهی میشه که با نوشتن مداوم قهر . از عمد نبوده. انقدر حوادث مختلف پشت سر هم رو مغزم رژه رفتن که نمی دونم چرا ولی دست و بالم به نوشتن نرفته. الان مثل آهوی تو گل مونده پشیمونم که چرا دفتر خاطراتم از اوایل شهریور به اینور خالی مونده. ی تو مشهد، آرامش خونه ی مامان بزرگه، سرویس دهن پاهام وسط جنگلای گیلان، اسکایپ مضحک با ام و تزریق مداوم استرس نداشته شون به من، شروع به خوندن کارای مطهری، ثبت نام کلاس قر و... دیگه راجع به اینا نمی تونم با جزئیات بنویسم.- تاثیر ننوشتن رو به وضوح تو زندگیم می بینم و تازه پی به عمق اعتیادم بردم.- خلاصه ی قضیه اینه که می تونم حداقل ده تا پست دیگه به پروژه ی صد روز بی باکی م اضافه کنم که همشون تو همین شهریور اتفاق افتادن. نمی دونم ادامه بدم نوشتنشون رو یا نه.مخاطب خاصی که ندارن به هر حال. این هشتگ بهم یه حس مسئولیتی میده و من از اینکه بخوام تو وبلاگم اینجور حس مسئولیتی داشته باشم متنفرم. پس فعلا بره پی کارش.- از حال و هوای این روزام اگه بخوام بگم، عجیبه. بعد از شونزده سال اولین پاییزی رو سپری می کنم که مجبور نیستم هیچ کلاسی برم بابتش. حس دوگانه ای دارم.- یکیمون رفت مشهد، یکی کانادا، یکی داره جور می کنه بره آلمان، و یکیمون هم یه گوشه ی دیگه ای از این تهرونه. منم گوشه چشمی به آسیای شرقی دارم. خلاصه داریم پخش میشیم تو دنیا و حس ترس بدی به جونم افتاده. تا آ ین روز از ترم آ مم هنوز باورم نشده بود که همه چی قراره عوض شه. همه چی قراره انقد ترسناک شه.- اینو ببینید. این عشق این روزای منه: لینک. سبک میشم هر دفعه که می بینمش. بایباب مبا شده ورد جادویی جدیدم. تو موقعیت های حساس میاد و نجاتم میده.

شفر فعلا ممنوع المصاحبه است سرمربی آلمانی استقلال بعد از حضور در ایران اجازه مصاحبه پیدا نکرد. به گزارش "ورزش سه"، درخواست مصاحبه خبرنگاران حاضر در فرودگاه برای مصاحبه با سرمربی جدید استقلال به دلیل ممنوع المصاحبه بودن این سرمربی آلمانی رد شد.
این سرمربی آلمانی بر اساس اعل. در حقیقت as a matter of fact به عنوان یک توریست as a tourist تا آنجا که من می دانم as far as i know همان طور که بهت گفتم as i told you طبق معمول as usual همان طور که می دانی as you know هر طور راحت تری as you wish به هر قیمتی که شده at any cost در نگاه اول at first appearance بالا ه پدرش راضی شد at last her dad went along with that در سن نه سالگی at the age o. یکی از بچه های دانشگامون باباش مرده.خب؟ مرده!من نهایت ارتباطم با طرف در حد یه سلام و احوال پرسی بود؛ که اونم اکثر وقتا به علّت خج بیش از حدم یا سلام رو می خوردم یا اونقدری آروم می گفتم که طرف نمی شنید!ولی می دونی... الآن بند بند وجودم داره می لرزه.من حتی برای یک بیلیونیوم ثانیه نمی تونم خودم رو جای اون دختر بیچاره بذارم. با وجودی که این همه هم تاکید می کنم خیلی از بابام دل خوشی ندارم. من هیچ جوره نمی تونم دنیا رو بدون یه سری آ تصور کنم. حتی اگه چندشناک ترین باشن برام.یه چیز دیگه. فاز غریب مردم رو هم نمیتونم درک کنم هیچ جوره. در صدر گروه اشک تمساح ریزندگان! شما بشون می گین دل نازک عموما. ولی من همون اشک تمساح ریزنده رو بیشتر می پسندم.
1395/02/28 @ 23:10 به نام خدا احتمالا یک ضعف بزرگ من این باشه که نمی تونم با آدمای کار کنم و بهشون نفهمونم که هستند! هر چند که همین مساله روز به روز باعث شده از خیلی ا و بحثها و کارها و ماجراها کنار گذاشته بشم. چند وقت پیش یک مطلبی نوشته بودم برای یک جایی، از فساد در سیستمهای تی و شرایطی که درش هستیم.. به یک عدد مردِ عکاسِ نقاشِ هدفمندِ عاشق با موی فرفری و طبع شاعرانه نیازمندیم.البته فعلا نه راستش فعلا نباشه بهتره. درگیریاتی دارم که حکم میکنه تا 318 روز دیگه پای هیچ مردی توی زندگیم باز نشه.دارم استراحت میکنم.استراحتمم داره بیش از حد طولانی و وقت تلف کن میشه..
آره خلاصه..به یک . یه عمر توی فضای مجازی از دوری از جمع خوندم و وبلاگ نویس هایی که از این مورد می نالیدن و همیشه هم فکر می که فقط دارند غر اضافی می زنند و لوسند. و حالا... بله! دچارش شدم. الان در برقراری ارتباط دچار مشکل شدم. یه جورایی احساس ضعف می کنم. اصلا ویژگی خوبی نیست این ضعف. تنها. من تنهایی رو دو. خدا من عاشق توام، من به تو ایمان دارم و این ارزشمندترین چیزی است که می تونم داشته باشم. نمیدونم چطوری حس ام رو بهتون منتقل کنم وقتی که پر انرژی توی باشگاهی و این آهنگ زیبا پخش میشه، تمام دخترکان با صدای بلند همخوانی می کنند و باشگاه رو میزارن رو سرشون...مربی شیطون و پر انرژی اصفهانی که نظیر نداره
تو چشای تو
یه جادوی خاصی هست
تو نگاه تو
انگار یه احساسی هست
غم دنیا رو
فراموش می کنم وقتی
به تو نگاه می کنم
تو همه ی عمر
مثل تو رو ندیدم
یه جورایی خاطرت
عزیزه عزیزم
از دیدن تو
سیر نمیشه چشم من
به تو نگاه می کنم تو چشای تو
یه جادوی خاصی هست
تو نگاه تو
انگار یه احساسی هست
غم دنیا رو
فراموش می کنم وقتی
به تو نگاه می کنم تو همه ی عمر
مثل تو رو ندیدم
یه جورایی خاطرت
عزیزه عزیزم
از دیدن تو
سیر نمیشه چشم من
به تو نگاه می کنم
وقتی که نزدیکم به تو انگار
دلم می لرزه هر دفعه صد بار
واسه ی حسی که به تو دارم
به تو نگاه می کنم عزیزِ جونم نامهربونم
گوشه ی چشمی به این دلِ خونم
واسه ی حسی که به تو دارم
به تو نگاه می کنم آروم جونم
بدون تو دیگه نمی تونم
به خدا خسته ست این دل خونم
بدون تو دیگه نمی تونم
نمی تونم****فردا با دخترکان باشگاه عازم اردو هستم. بیاد همه تون هستم، و کنار رودخانه یا چشمه لیست دعامو باز می کنم و براتون انرژی مثبت میفرستماردوی قبلی که حدود سه یا چهار سال پیش بود(بهشت گم شده) کل مسیر را توی مینی بوس در حال بودیم.حتی توی دل شهر و ترافیکش های مینی بوس رو کشیدیم و حرکات موزون ادامه داشتدوستی همراهم بود توی آن سفر روزهای من با علی در حال گذشتنه! فعلا که هم سر کار نمی رم و هم دانشگله!خیلی به برنامه هام در آینده فکر می کنم، هدف اصلی من از درس خوندن در شرایط فعلی عوض کارم بود و حالا که امبرعلی اومده نمی دونم واقعا عملی بشه یا نه! درسته که تجربه ی یه کار جدید و جدی رو قبل از مردنم! دوست دارم و برا. هر شهری، حداقلِ حداقل، یه کتابخونه ی فوق العاده جامع! و فوق العاده منظم باید داشته باشه. من الان هِی میرم اسم کتاب هایی که میخوام رو سرچ و می کنم و هی میبینم اون کتابخونه ی نزدیک خونمون توی قم، موجود داره، ولی هیچ کتابخونه ای نه توی رشت و نه حتی توی گیلان، اون کتاب رو نداره... الا. هم برای خودش داستانی شده ... اون از مدرک لیسانسم که هنوز نگرفتم یک سال و خورده ای شده و امروز هم که اون دوست عزیز گفت فعلا نرو و کلاس دف رو هم تعطیل کن ... البته کلاس دف رو بخاطر اینکه م گفت چیزی نمونده که بهت نگفته باشم رها ... همین امشب بهش گفتم فعلا قصد کلاس اومدن رو ندارم ... و رو هم . اینکه «انتقام» برای آدم بشه انگیزه زندگی، خیلی وقیحانه ست؟ ولی لامصب بد انرژی ای میده به آدم : + ماجرایی که داره بر ما میگذره، خیلی نامردانه ست. خیلی بی وجدانیه. خیلی خیلی! بله، آدم نباید نفس پروری کنه و بخاطر هوای نفس، انتقام بگیره یا عمل کنه؛ ولی دقیقاً در همین راستا، نفسِ مؤمن. از اینکه تو تعطیلات عید جز خونه ی جایی نرفتم خوشم میاد. از اینکه فرودین هنوز برام بوی نو شدن داره خوشم میاد. از اینکه وقتی از حرف دوستم ناراحت میشم، می تونم سکوت کنم و بهش نگم خیلی خوشم میاد. از اینکه سعی می کنم دلخوریامو بیشتر از یکی دو روز کش ندم خیلی خوشم میاد. (در صورتیکه قابل . روزهای پر استرس آ شهریور با طعم تلخ اسطوخودوس گذشت. هنوز هم نمی تونم باور کنم. اون همه تلاش و بی خو شده بود آب یخ و ریخته بود روی سرم. شوک الکتریکی به قدرت خنده های پر معنی اتساین.  مهر تلخ تلخ بود. رویاهام جونه نزده سوخته بودن. بچه ها  رو مهد ثبت نام . دوباره برنامه ریزی . کتاب. راستش حال نداشتم برم دفتر و بردارم بنویسم.اومدم ایتجا. بعضی وقتا هست از خودت دلگیری....میفهمی اتفاقای بدت تقصیر خودت بوده و تو نخواستی که از پسش بر بیای...خودتو ضعیف دیدی...از چالشت سربلند بیرون نیومدی....اما حالا که فهمیدی چییییی کار کردی میگی واهاهاهایییی چه خاکی به سرم بریزم...د. طرفای بیمارستان رجایی داشتم با دوستام یه مصاحبه تصویری می گرفتیم که متوجه یه بنده خ شدیم که بی خانمان بود ، راستش از دیدنش مخصوصا اونجا جا خوردم. من خودم توی این یکی دو ماهه اخیر ، در مسیر و یا محل کار به این فکر بودم که خدا از دست مومن ها و شیعیان ناراضی هستن که رحمتش رو از ما دری. هیچی هیچی هیچی هیچی هیچی تو این دنیا به اندازه ی شنیدن صدات آرومم نمیکنه
عشقم همه وجودم.. یهو دلم خواست بهت بگم: هیچی نیست که جای خنده هاتو واسم بگیره… هیچی نیست که مثل تو خوشحالم کنه… هیچی نیس باهاش احساس خوشحالی کنم… هیچی شب و روزم را مثله تو برام شیرین نمیکنه… هیچی نیس که باعث بشه دوستت نداشته باشم… هیچی نیس که منا از تو دور کنه… هیچی نیس که از .