فرمانده نیروی هوایی از مجتمع اوج بازدید کرد - اخبار روز

فرمانده نیروی دریایی از رونمایی زیردریایی فاتح و ناوشکن سهند در آینده نزدیک خبر داد. فرمانده نیروی دریایی تصریح کرد: پروژه هایی که امروز( ) رونمایی شدند بیشتر آموزشی بودند و این دستاوردها می توانند آنچه که مورد نیاز ما بود را تأمین کنند، البته در این پروژه ها آنچه که پیاده شده .  فرماندهان و پرسنل نیروی هوایی ایران صبح امروز 13 بهمن با حضور در حرم مطهر بنیان گذار کبیر انقلاب با آرمان های آن بزرگوار تجدید پیمان د.  در این مراسم سرتیپ شاه صفی فرمانده نیروی هوایی، نصیر زاده مسول هماهنگ کننده نهاجا، حجت ال والمسلمین جلیل صفت رئیس سازمان عقیدتی نیروی . چشم اشباح ایرانی تیزتر شد+تصاویر خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ی ایران در دیدار 19 بهمن کارکنان و فرماندهان این نیروی با حضرت آیت الله فرمانده معظم کل قوا، طی گزارشی کوتاه، مشخصا به 3 دستاورد نهاجا در یک سال اخیر اشاره کرد که یکی از آنها «راه اندازی دوربین راهبردی تصویربرداری هوایی از ارتفاع بیش از ٤٥ هزار پا با سرعت مافوق صوت» بود. سرهنگ ستاد رسول بهدادفر به عنوان فرمانده مرکز آموزش درجه داری جواد الائمه (ع) و سرهنگ ستاد ابوالفضل بیاری به عنوان فرمانده پشتیبانی قرارگاه نزاجامنصوب شدند. حیدری فرمانده نیروی زمینی صبح امروز(چهارشنبه) در مراسم تودیع و معارفه فرمانده پشتیبانی و آموزشگاه نظامی این نیرو که در ستاد نزاجا برگزار شد، گفت: فرمانده باید جوهره ی ی داشته باشد. وی افزود: در نیروی زمینی برای انتصاب فرماندهان حساسیت بی نظیری وجود دارد و برای انتصاب فرمانده در شغل سازمانی، جلسات مختلفی با حضور اراده عقیدتی ، حفاظت و بازرسی برگزار می شود تا مسئولیت هدایت فرماندهی به افراد شایسته ای واگذار گردد.
سرهنگ ستاد رسول بهدادفر به عنوان فرمانده مرکز آموزش درجه داری جواد الائمه (ع) و سرهنگ ستاد ابوالفضل بیاری به عنوان فرمانده پشتیبانی قرارگاه نزاجامنصوب شدند. حیدری فرمانده نیروی زمینی صبح امروز(چهارشنبه) در مراسم تودیع و معارفه فرمانده پشتیبانی و آموزشگاه نظامی این نیرو که در ستاد نزاجا برگزار شد، گفت: فرمانده باید جوهره ی ی داشته باشد. وی افزود: در نیروی زمینی برای انتصاب فرماندهان حساسیت بی نظیری وجود دارد و برای انتصاب فرمانده در شغل سازمانی، جلسات مختلفی با حضور اراده عقیدتی ، حفاظت و بازرسی برگزار می شود تا مسئولیت هدایت فرماندهی به افراد شایسته ای واگذار گردد.
http://www.aja.ir/portal/picture/به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ؛ سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی از کلیه اماکن تیپ 158 متحرک هجومی نیروهای مخصوص نیروی زمینی بازدید کرد و از توان رزمی و آمادگی دفاعی این تیپ ابراز رضایت کرد.
http://www.aja.ir/portal/picture/به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ؛ سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی از کلیه اماکن تیپ 158 متحرک هجومی نیروهای مخصوص نیروی زمینی بازدید کرد و از توان رزمی و آمادگی دفاعی این تیپ ابراز رضایت کرد. دریادار خانزادی از پایگاه دریایی پسابندر بازدید کرددریادار خانزادی از پایگاه دریایی پسابندر بازدید کردفرمانده نیروی دریایی با حضور در منطقه سوم نبوت نداجا از پایگاه دریایی پسابندر واقع در نقطه صفر مرزی ایران و پا تان بازدید کرد.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ، دریادار حسین خانزادی ضمن ارزی از توان رزمی یگان ها و کارکنان، از قسمت های مختلف تاسیساتی پشتیبانی و تجهیزاتی بازدید کرد.دریادار خانزادی در بازدید میدانی خود از اسکله یگان های شناور سطحی و پروژه در حال ساخت موج شکن در این پایگاه گفت: ارتقاء برنامه های فرهنگی در جهت بالا بردن قدرت روحی و روانی و باور های دینی برای کارکنان پایور و وظیفه و خانواده ها یکی از ارکان مهم در پیشبرد اه میباشد و سیر پیشرفت در نیروی دریایی تنها با وجود حضور گرم و صمیمی خانواده ها در کنار کارکنان محقق می شود.فرمانده نیروی دریایی با تاکید بر وم توجه به فرمایشات ی در اهمیت سواحل مکران گفت: نیروی دریایی به کمک تمام ارگان های مستقر در سواحل مکران باید منویات و دستورات ی مبنی بر توسعه و آبادانی سواحل مکران را اجرایی نمایند و در این راستا در آینده نزدیک تعدادی منازل سازمانی، مجتمع فرهنگی و مهمانسرا در پایگاه دریایی پسابندر احداث می شود. لازم به ذکر است حجت ال محمد مظفری نژاد رئیس عقیدتی نیروی دریایی به همراه ناخدا یکم ستاد مصطفی تاج الدینی فرمانده منطقه سوم نبوت نداجا و جمعی از معاونین و فرماندهان نداجا در این سفر دریادار حسین خانزادی را همراهی د.کد خبر 4424783 برگزاری مراسم فارغ حصیلی خلبانان نهاجا در اصفهان
نهاجاآیین دانش آموختگی خلبانان نیروی هوایی با حضور فرمانده این نیرو در پایگاه شکاری شهید بابایی اصفهان برگزار شد. «حسن شاه صفی» فرمانده نیروی هوایی در مراسم دانش آموختگی سی و پنجمین دوره خلبانی نیروی هوایی که در پایگاه شکاری شهید بابایی اصفهان برگزار شد، ضمن تبریک به خلبانان جوان نیروی هوایی اظهار داشت: پوشیدن لباس نیروی هوایی افتخاری بزرگ برای همه است و مسئولیت سنگینی را نیز برای فرد ایجاد می کند.وی ضمن توصیه به خلبانان در حفظ روحیه معنوی، عنوان کرد: شما میراث دار مردان بزرگی هستید که در دفاع از تمامیت ارضی خود سر از پا نشناخته و جانانه از وطن دفاع د، پس قدر خود را بدانید برگزاری مراسم فارغ حصیلی خلبانان نهاجا در اصفهان نهاجا آیین دانش آموختگی خلبانان نیروی هوایی با حضور فرمانده این نیرو در پایگاه شکاری شهید بابایی اصفهان برگزار شد. «حسن شاه صفی» فرمانده نیروی هوایی در مراسم دانش آموختگی سی و پنجمین دوره خلبانی نیروی هوایی که در پایگاه شکاری شهید بابایی اصفهان برگزار شد، ضمن تبریک به خلبانان جوان نیروی هوایی اظهار داشت: پوشیدن لباس نیروی هوایی افتخاری بزرگ برای همه است و مسئولیت سنگینی را نیز برای فرد ایجاد می کند. وی ضمن توصیه به خلبانان در حفظ روحیه معنوی، عنوان کرد: شما میراث دار مردان بزرگی هستید که در دفاع از تمامیت ارضی خود سر از پا نشناخته و جانانه از وطن دفاع د، پس قدر خود را بدانید جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی صبح امروز با فرمانده کل قوا دیدار خواهند کرد. فرمانده نیروی هوایی : ین دفاعی ما ایستادگی در برابر زورگویان است شاه صفی گفت: بر اساس قوانین و آموزه های دین مبین ، ما هرگز به جایی که بی دفاع باشد، حمله نمی کنیم بلکه ین دفاعی ما، ایستادگی در برابر زورگویان و ظالمین است.

اقتصادی » اقتصادی تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۱ کد خبر: ۸۰۸۳۵۶ راه اندازی خط تولید ٧٠٠ تنی معدن مس در ٧٠ روز +ع در مراسمی با حضور فرماندار، فرمانده ، فرمانده نیروی انتظامی و مقامات کشوری و محلی بردسکن، ظرفیت خط تولید معدن مس تکنار به ٧٠٠ تن در روز افزایش پیدا کرد. بهی زادی در . احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل امروز شنبه، از زیر دریایی طارق در منطقه یکم ت نیروی دریایی بازدید کرد. پیش بینی مکان بعدی ! به گزارش افکارنیوز، جانشین فرمانده کل در منطقه یکم ت نداجا با بیان اینکه نقش در هشت سال دفاع مقدس بی بدیل بود، بیان کرد: حضور نیروی دریایی، رشادت های نیروی هوایی و زمینی سبب شد تا حرکت های دشمن راه به جایی نبرد و نقش اثرگذار بود. وی با اشاره به اینکه پس از جنگ هم وظیفه حراست از مرزهای دریایی، هوایی و زمینی کشور را به خوبی انجام داده است، خاطرنشان کرد: باتجربه ای که امروز از جنگ تحمیلی به دست آورده به خوبی در حال انجام وظیفه خود است.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سرلشگر رشید سرلشکر پاسدار غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء (ع) به همراه معاونین آن قرارگاه از ستاد نیروی زمینی ایران بازدید و بر ضرورت تقویت قدرت دفاعی-تهاجمی ایران تاکید کرد. به گزارش ایسنا، رشید در جمع فرماندهان، مدیران و کارشناسان علیرتبه نیروی زمینی نکات بسیار مهمی درباره چگونگی برخورداری از آمادگی برای غافلگیر دشمن در جنگ احتمالی آینده بیان کرد که حاصل بررسی و تبیین تجارب نظامی-امنیتی چهاد دهه گذشته، به منظور طراحی و باز تولید «قدرت ترکیبی» در مواجهه با تهدیدات و جنگ آینده است. مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید نیروی هوایی برگزار شد آیین تکریم و معارفه حسن شاه صفی و عزیز نصیرزاده، فرماندهان سابق و جدید نیروی هوایی صبح روز ۳۰ مردادماه در ستاد این نیرو برگزار شد. این مراسم با حضور سرلشکر سیدعبدالرحیم فرمانده کل ایران ، حجت ال والمسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی فرماندهی معظم کل قوا، حجت ال والمسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی ، دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده آجا، سرتیپ صباحی فرد فرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا (ص)، سرتیپ خلبان میقانی و سرتیپ خلبان قوامی از فرماندهان اسبق نهاجا، سرتیپ نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی، جمعی از فرماندهان، مسئولین و پیش وتان این نیرو برگزار شد. گفتنی است، فرماندهی معظم کل قوا طی حکمی سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده را به سمت فرماندهی نیروی هوایی منصوب د. دریادار خانزادی با حضور در منطقه سوم نبوت نداجا از پایگاه دریایی پسابندر واقع در نقطه صفر مرزی ایران و پا تان بازدید کرد.بازدید فرمانده نیروی دریایی از پایگاه دریایی پسابندر

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] فرمانده پاسداران با حضور در خوزستان از طرح نهال کاری بازدید و خود نیز نهالی را کاشت. مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید نیروی هوایی برگزار شد آیین تکریم و معارفه حسن شاه صفی و عزیز نصیرزاده، فرماندهان سابق و جدید نیروی هوایی صبح روز ۳۰ مردادماه در ستاد این نیرو برگزار شد. این مراسم با حضور سرلشکر سیدعبدالرحیم فرمانده کل ایران ، حجت ال والمسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی فرماندهی معظم کل قوا، حجت ال والمسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی ، دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده آجا، سرتیپ صباحی فرد فرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا (ص)، سرتیپ خلبان میقانی و سرتیپ خلبان قوامی از فرماندهان اسبق نهاجا، سرتیپ نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی، جمعی از فرماندهان، مسئولین و پیش وتان این نیرو برگزار شد. گفتنی است، فرماندهی معظم کل قوا طی حکمی سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده را به سمت فرماندهی نیروی هوایی منصوب د. انتهای پیام/ آیین تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید نیروی هوایی 1395/12/5 پنجشنبه اولین همایش ی نیروی هوایی همزمان با زادروز خواجه نصیر الدین طوسی در ستاد نهاجا برگزار شد . سرتیپ خلبان «حسن شاه صفی» فرمانده نیروی هوایی در این مراسم که با حضور معاونین پشتیبانی و روسای تأسیسات و ی یگان های تابعه این نیرو برگزار شد، گفت: انجام امور ی و پشتیبانی به. ، فرماندهان و پرسنل نیروی هوایی ایران صبح امروز 13 بهمن با حضور در حرم مطهر بنیان گذار کبیر انقلاب با آرمان های آن بزرگوار تجدید پیمان د.  در این مراسم سرتیپ شاه صفی فرمانده نیروی هوایی، نصیر زاده مسول هماهنگ کننده نهاجا، حجت ال والمسلمین جلیل صفت رئیس سازمان عقیدتی نیروی هو. ، فرماندهان و پرسنل نیروی هوایی ایران صبح امروز 13 بهمن با حضور در حرم مطهر بنیان گذار کبیر انقلاب با آرمان های آن بزرگوار تجدید پیمان د.  در این مراسم سرتیپ شاه صفی فرمانده نیروی هوایی، نصیر زاده مسول هماهنگ کننده نهاجا، حجت ال والمسلمین جلیل صفت رئیس سازمان عقیدتی نیروی هو. نهاجاآیین دانش آموختگی خلبانان نیروی هوایی با حضور فرمانده این نیرو در پایگاه شکاری شهید بابایی اصفهان برگزار شد. «حسن شاه صفی» فرمانده نیروی هوایی در مراسم دانش آموختگی سی و پنجمین دوره خلبانی نیروی هوایی که در پایگاه شکاری شهید بابایی اصفهان برگزار شد، ضمن تبریک به خلبانان جوان نیروی هوایی اظهار داشت: پوشیدن لباس نیروی هوایی افتخاری بزرگ برای همه است و مسئولیت سنگینی را نیز برای فرد ایجاد می کند.وی ضمن توصیه به خلبانان در حفظ روحیه معنوی، عنوان کرد: شما میراث دار مردان بزرگی هستید که در دفاع از تمامیت ارضی خود سر از پا نشناخته و جانانه از وطن دفاع د، پس قدر خود را بدانید. ø­ø¶ùˆø± ø§ù ûŒø± øµø¨ø§ø­ûŒ ùø±ø¯ ø¯ø± ù ù†ø·ù‚ù‡ ù¾ø¯ø§ùù†ø¯ ù‡ùˆø§ûŒûŒ ø¬ù†ùˆø¨ ø´ø±ù‚ ú©ø´ùˆø±
علیرضا صباحی فرد فرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا(ص) از منطقه پ ند هوایی جنوب شرق کشور بازدید کرد و با حضور در بخش های مختلف این یگان وضعیت نیروی انسانی و تجهیزات را مورد ارزی قرار داد.صباحی فرد در سفر خود به بندرعباس با حضور در منزل شهید م ع حرم سرهنگ مجتبی ذوالفقار نسب و شهید خلیل تختی نژاد با خانواده این شهیدان دیدار کرد.فرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا(ص) در جمع خانواده این گفت: همه باید به شهیدان افتخار کنیم؛ چرا که این عزیزان مردانه ایستادند و جان خود را در طبق اخلاص قرار دادند تا ایران ی از گزند دشمنان در امان باشد.وی تصریح کرد: ی م ع حرم با اقتدار از حرم مطهر حضرت زینب(س) حراست د و همین پایداری و ایثار شهیدان بود که اجازه نداد جسارتی به این اماکن متبرک انجام شود.صباحی فرد تاکید کرد: از جان گذشتگی رزمندگان و شهیدان م ع حرم در خارج از مرزها باعث شد تا کشور درگیر نیات شوم نشود و توطئه دشمنان در نطفه خاموش شود.وی در پایان افزود: آرزوی همه ما این است که لیاقت داشته باشیم ادامه دهنده راه این ی عزیز باشیم.در ادامه این سفر فرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا(ص) از گروه پ ند هوایی بندر لنگه نیز بازدید کرد. فرمانده قرار مرکزی خاتم الانبیاء(ص) در رأس یک هیئت عالی رتبه نظامی به همراه فرمانده نیروی دریایی از یگان های این نیرو مستقر در سواحل مکران بازدید کرد.سرلشکر رشید از مناطق نیروی دریایی در سواحل مکران بازدید کرد

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید نیروی هوایی برگزار شد آیین تکریم و معارفه حسن شاه صفی و عزیز نصیرزاده، فرماندهان سابق و جدید نیروی هوایی صبح روز ۳۰ مردادماه در ستاد این نیرو برگزار شد.این مراسم با حضور سرلشکر سیدعبدالرحیم فرمانده کل ایران ، حجت ال والمسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی فرماندهی معظم کل قوا، حجت ال والمسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی ، دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده آجا، سرتیپ صباحی فرد فرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیا (ص)، سرتیپ خلبان میقانی و سرتیپ خلبان قوامی از فرماندهان اسبق نهاجا، سرتیپ نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی، جمعی از فرماندهان، مسئولین و پیش وتان این نیرو برگزار شد.گفتنی است، فرماندهی معظم کل قوا طی حکمی سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده را به سمت فرماندهی نیروی هوایی منصوب د.انتهای پیام/
عباس پوریانی رییس کل محاکم تهران امروز (دوشنبه) - 7 اسفند ماه - در راستای برنامه بازدید از مجتمع های قضایی و ملاقات های مردمی، در دومین دوره از بازدیدهای سالیانه خود از مجتمع های قضایی با ریاست مجتمع قضایی امور حسبی دیدار کرد. ادامه مطلب

عباس پوریانی رییس کل محاکم تهران امروز (دوشنبه) - 7 اسفند ماه - در راستای برنامه بازدید از مجتمع های قضایی و ملاقات های مردمی، در دومین دوره از بازدیدهای سالیانه خود از مجتمع های قضایی با ریاست مجتمع قضایی امور حسبی دیدار کرد.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سر تیپ دوم حمزه بیداری به سمت فرمانده قرارگاه جنوب غرب نیروی زمینی منصوب شد.انتصاب فرمانده جدید قرارگاه جنوب غرب نزاجامراسم تودیع و معارفه فرماندهی قرارگاه منطقه ای جنوب غرب در اهواز که با حضور آیت الله جزایری، ولی فقیه در استان خوزستان و سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی برگزار شد.فرمانده جدید قرارگاه جنوب غرب نزاجا منصوب شد فرمانده جدید نیروی دریایی کیست بشرح متن


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سرلشکرجعفریفرمانده کل در پیامی خطاب به گفت:بی تردید وحدت برادرانه ارکان و ترکیب مرصوصی برای ش ت دشمنان و نظام به شمار می رود.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] فرماندهان نیروهای دریایی و از بخش های مختلف پایگاه هوادریای نداجا در بوشهر بازدید د.فرماندهان نیروی دریایی و از پایگاه هوادریای نداجا بازدید د به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ، دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی به همراه علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی پاسداران از هوادریای شهید صفایی پایگاه دریایی بوشهر بازدید د.بر اساس این گزارش، دریادار خانزادی بعد از دیدار و گفتگوی صمیمی با فرمانده نیروی دریایی پاسداران در پایگاه دریایی بوشهر، از قسمت های مختلف (ساخت، تعمیرات، تجهیزات و مرکز آموزش خلبانی) هوادریای شهید صفایی پایگاه نیروی دریایی در بوشهر بازدید د. ، فرماندهان و پرسنل نیروی هوایی ایران صبح امروز 13 بهمن با حضور در حرم مطهر بنیان گذار کبیر انقلاب با آرمان های آن بزرگوار تجدید پیمان د.  در این مراسم سرتیپ شاه صفی فرمانده نیروی هوایی، نصیر زاده مسول هماهنگ کننده نهاجا، حجت ال والمسلمین جلیل صفت رئیس سازمان عقیدتی نیروی هو.  فرماندهان و پرسنل نیروی هوایی ایران صبح امروز 13 بهمن با حضور در حرم مطهر بنیان گذار کبیر انقلاب با آرمان های آن بزرگوار تجدید پیمان د.  در این مراسم سرتیپ شاه صفی فرمانده نیروی هوایی، نصیر زاده مسول هماهنگ کننده نهاجا، حجت ال والمسلمین جلیل صفت رئیس سازمان عقیدتی نیروی .
تاریخ : یکشنبه دوازدهم شهریور ۱۳۹۶ 9:50 نویسنده : اسکندریآسمان ایران امن ترین آسمان جهان است/۳۷۰۰ نقطه پ ندی در کشور داریم فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیاء (ص) با حضور در برنامه نگاه یک با اشاره به اینکه ی به سازمان قرارگاه پ ند هوایی خاتم اعتماد د، اظهار داشت: پ ند هوایی با فرماندهانی کار می کند که در زمان دوران دفاع مقدس جوانتر از ما بودند؛ بله من جوانترین فرمانده هستم.وی با بیان ساز و کار تشکیل قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیاء افزود: فرمانده معظم کل قوا با ژرف نگری دستور ج از نیروی هوایی را صادر د، پتانسیل و ظرفیت بسیج مردمی بود که نیروهای پ ندی و تشکیل قرارگاه پ ند هوایی را داد. ما همیشه تحریم و دائم هدید هستیم و امن ترین آسمان را با این همه تهدیدات داریم. فرمانده قرارگاه پ ند هوایی خاتم الانبیاء در پایان خاطر نشان کرد: از طرف خودم و تمام همرزمان ام به ملت عزیزمان عرض می کنم که ما دنبال جنگ نیستیم، ما گوش به فرمان یم و هیچ پیامی برای دشمن نداریم و حرف خود را در میدان می زنیم.ادامه مطلب
برچسب ها: اخبار روز, اسماعیلی, فرمانده قرارگاه پ ند هوایی
نظر بدهید فرمانده نهاجا با خانواده شهید فتاحی دیدار کرد سرتیپ خلبان نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ایران به همراه حجت ال و المسلمین سیداحمد قاضی، رئیس اداره عقیدتی نهاجا، با حضور در منزل خلبان شهید منوچهر فتاحی، با خانواده این شهید دیدار د.بر اساس این گزارش، در این دیدار نصیرزاده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سرتیپ دوم خلبان شهید منوچهر فتاحی و جایگاه او در تربیت خلبانان جوان بیان کرد: نیروی هوایی ، قدرشناس رشادت این شهید بزرگوار و صبوری خانواده شهید منوچهر فتاحی است. امیدوارم فرزند برومند وی ادامه دهنده راه آن شهید باشد.وی افزود: عزت، استقلال، ، اقتدار، عظمت، سربلندی و پیشرفت امروز ملت ایران مرهون خون است.فرمانده نهاجا با خانواده شهید فتاحی دیدار کرد با حضور نصیرزاده؛باند پروازی پادگان هوایی قیام افتتاح شد نصیرزاده با حضور جانشین فرمانده نیروی هوایی ، کاروان(برج مراقبت) و باند پروازی در پادگان قیام نهاجا افتتاح شد.به گزارش خبرگزاری مهر، عزیز نصیرزاده جانشین فرمانده نیروی هوایی در آیین افتتاح این باند پروازی با اشاره به خودکفایی نیروی هوایی گفت: این نیروی الهی با توکل بر خداوند متعال و به برکت انقلاب ی، مدارج ترقی و پیشرفت خود را در زمینه های علمی و آموزشی تا حد اعلا طی کرده و با ایجاد تحول و پویایی در تمامی عرصه ها به نیرویی روزآمد و مدرن تبدیل شده است.وی افزود: نیروی هوایی در سایه دستاوردهای نیروی عظیم جوان، متخصص و فداکار خود و تکیه بر دانش و تجربه پیش وتان در همه عرصه ها پیشتاز بوده و قادر است یت های محوله را به نحو احسن و در بالاترین سطح انجام دهد.بنا بر این گزارش نصیرزاده همچنین از بخش های مختلف پایگاه قیام بازدید کرد.گفتنی است این باند پروازی و تا ی وی های آن که با هزینه ای حدود شصت میلیارد ریال و در مدت یک سال توسط اداره ی نیروی هوایی بازسازی و آماده بهره برداری شده است، قابلیت پرواز انواع هواپیماهای شکاری، باری و آموزشی را دارد. روایت آرزوی شهید ستاری که پس از 33 سال برآورده شد شهید منصور ستاری فرمانده نیروی هوایی بود که ۱۵ دی ۱۳۷۳ در سانحه سقوط هواپیما در فرودگاه اصفهان به همراه تعدادی از افسران بلندپایه نیروی هوایی و همرزمانش به شهادت رسید. شهید منصور ستاری فرمانده نیروی هوایی بود که به تاریخ 15 دی 1373 .   ، فرماندهان و پرسنل نیروی هوایی جمهوری ی ایران صبح امروز 13 بهمن با حضور در حرم مطهر بنیان گذار کبیر انقلاب با آرمان های آن بزرگوار تجدید پیمان د.  در این مراسم سرتیپ شاه صفی فرمانده نیروی هوایی، نصیر زاده مسول هماهنگ کننده نهاجا، حجت ال والمسلمین جلیل صفت رئیس سازمان عق.

جنگنده اف 4 فانتوم نهاجا سرتیپ دوم خلبان سید جاوید هاشمی به فرماندهی پایگاه شهید فکوری منصوب شد. مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید پایگاه شهید فکوری با حضور اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی، حجت ال و المسلمین سید محمد علی آل هاشم ولی فقیه در این استان، سرتیپ خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی، و جمعی از مسئولین لشگری و کشوری برگزار شد