فرمانده مرزبانی ناجا درگیری ها در مرز ایران ۵ برابر شد - اخبار روز

جانشین پلیس راهور ناجا با اعلام اینکه روز ۲۹ اسفند پرفرازترین روز دور رفت سفرها بود، گفت: روز ۲۶ اسفند متاسفانه با ۴۱۴ فقره تصادف و ۲۹ نفر فوتی و ۳۸۵ نفر مصدوم پرحادثه ترین روز بود. ایسنا/ موسی ی در بازدید از پاسگاه پلیس راه اعظم (ص) در شهرستان «بستان آباد» آذربایجان شرقی افزود: . معاون اجرایی پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به بهره گیری از ظرفیت نگهبانان محله در تامین امنیت ایام نوروز گفت: برقراری نظم، امنیت، ارتقای احساس آرامش و آسایش فردی و اجتماعی در کشور افتخاری برای نیروی انتظامی و پلیس پیشگیری ناجا است. یک لشکر به ی یک شیر میتواند یک لشکر شیر به ی یک را ش ت دهد.

یاد ی افتادم که در گذشته دیدم
که ۵۰ رومی توانستن ۱۰۰ غارتگر رو راحت بکشن
تنها دلیلش فقط نبود فرمانده بود
اونم یک فرمانده خوب نه یک با دستان مبارک فرمانده معظم کل قوا نعمتی و جهانشاهی به درجه سرتیپی نائل شدند به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ، سرتیپ دوم نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی و سرتیپ دوم علی جهانشاهی معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی  با دستان مبارک ی به درجه سرتیپی ارتقا پیدا د. در این مراس.
روایتی از پیام صریح سلیمانی به فرمانده ترکیه
روایتی از پیام صریح سلیمانی به فرمانده ترکیه به گزارش خبر ویژه، الدیار چاپ بیروت نوشت: پس از پیروزی بر تکفیریها در پایگاه ابو الضهور، قاسم سلیمانی مدتی در این ‏منطقه ماند؛ اما به نظر می رسد وی از تحرکات ترکیه و اراضی بدون هماهنگی ‏نظامی با ایران […] ادامه مطلب... حضور فرمانده محترم ناحیه مبارکه و فرمانده حوزه حسن در جمع گزاران محله آدرگان در فروردین ماه ۱۳۹۶ ایسنا:
رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به راه اندازی سامانه تخصصی و نظارتی هوشمند این پلیس (۷۱۳) گفت: به منظور افزایش نظارت بر عملکرد و رفتار مجموعه کارکنان در کلانتری و پاسگاه ها این سامانه راه اندازی شد.
کد خبر: 96021408426

 شرفی رییس پلیس پیشگیری ناجابه گزارش تابش کوثر، محمد شرفی با اشاره به برگزاری سیزدهمین همایش سراسری فرماندهان و مدیران پلیس پیشگیری در تهران با بیان اینکه چهار هدف در این همایش دنبال می شود، افزود: تحلیل و تجزیه عملکرد سال ۹۵ و تبیین اه شورای عالی تحول کلانتری و پاسگاه ها در سال جاری بخشی از اه این همایش است.


شرفی با اشاره به اولویت های نیروی انتظامی در سال جاری ادامه داد: برابر اسناد بالادستی و تد ر فرمانده ناجا مبارزه جدی با قاچاق یکی از اولویت های اساسی می باشد، پلیس پیشگیری نیز در این راستا برنامه هایی را دنبال می کند به طوری که در سال گذشته ارزش ریالی کالاهای مکشوفه رشد ۸۱ درصدی داشته است.

وی ادامه داد: مبارزه با و سرقت نیز از دیگر برنامه های اولویت دار این پلیس است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا توجه به مناطق حاشیه نشین و گسترش کمی و کیفی خدمات پلیس در این مناطق را یکی دیگر از برنامه های محوری این پلیس بر شمرد و به استمرار طرح تحول کلانتری و پاسگاه ها اشاره و بیان کرد: اجرای این طرح در سه مقطع کوتاه، میان و بلندمدت برنامه ریزی شده که در سال گذشته دوره کوتاه مدت اجرا و به پایان رسید.

وی با بیان اینکه در سال جاری نیز برنامه های میان و بلندمدت در طرح تحول کلانتری و پاسگاه ها دنبال می شود و انتظار داریم که وجی این طرح ها ارتقاء رضایت مردم باشد، ادامه داد: در راستای بهبود خدمات انتظامی ، رویکرد " استانداردسازی و تعالی رفتار کارکنان" نیز دنبال می شود به طوری که قرار است امسال ۱۳ هزار نفر از کارکنان این پلیس در دوره های استانداردسازی رفتار شرکت کنند.


رئیس پلیس پیشگیری ناجا در ادامه با اشاره به رونمایی از سامانه (۷۱۳) ادامه داد: امروز در این همایش به منظور افزایش نظارت بر عملکرد و رفتار مجموعه کارکنان در کلانتری و پاسگاه ها و همچنین استمرار پیگیری موضوع حقوق شهروندی ، سامانه تخصصی و نظارتی هوشمند در مجموعه پلیس پیشگیری رونمایی شد.

وی با بیان اینکه ی فرامینی در رابطه با کلانتری و پاسگاه ها عنوان د: که این سامانه نیز در راستای فرمایشات معظم له راه اندازی شده است، بیان کرد: امید است با راه اندازی این سامانه نظارتی شاهد توفیقات و موفقیت های بیشتر پلیس پیشگیری باشیم. فرمانده پاسداران انقلاب ی گفت: اقدامات پیشگیرانه با اتکا به نیروهای مردمی می تواند مانع ایجاد ناامنی در پا تان شود. ادامه مطلب فرمانده کل از پایگاه هوایی شهید نوژه بازدید کرد سرلشکر «سیدعبدالرحیم » فرمانده کل ایران در بدو ورود به پایگاه هوایی شهید نوژه همدان با حضور در یادمان شهیدان، با قرائت فاتحه به مقام شامخ ادای احترام کرد.برگزاری جلسه با فرماندهان، دیدار صمیمی با خلبانان، مسؤولان حفاظت اطلاعات و عقیدتی ، بازدید از قسمت های اورهال (بازآماد) وسیمیولاتور (شبیه ساز) هواپیمای اف ۴، آلرت، یکان پهپاد قرارگاه سربازی و دیگر اماکن از برنامه های فرمانده کل در این پایگاه هوایی بود.گفتنی است، در این بازید، سرتیپ خلبان نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ، فرمانده کل ایران را همراهی می کرد.بیشتر بخوانید: فرمانده کل از پایگاه هوایی شهید نوژه بازدید کرد

فرمانده کل از پایگاه هوایی شهید نوژه بازدید کرد سرلشکر «سیدعبدالرحیم » فرمانده کل ایران در بدو ورود به پایگاه هوایی شهید نوژه همدان با حضور در یادمان شهیدان، با قرائت فاتحه به مقام شامخ ادای احترام کرد.برگزاری جلسه با فرماندهان، دیدار صمیمی با خلبانان، مسؤولان حفاظت اطلاعات و عقیدتی ، بازدید از قسمت های اورهال (بازآماد) و سیمیولاتور (شبیه ساز) هواپیمای اف ۴۴، آلرت، یکان پهپاد قرارگاه سربازی و دیگر اماکن از برنامه های فرمانده کل در این پایگاه هوایی بود.گفتنی است، در این بازید، سرتیپ خلبان نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ، فرمانده کل ایران را همراهی می کرد.بیشتر بخوانید: فرمانده کل از پایگاه هوایی شهید نوژه بازدید کرد دریادار سیاری: فرمانده نیروی دریایی ایران، ارتقای توان رزمی با استفاده از نیروی انسانی کارآمد در راستای افزایش امنیت و اقتدار کشورمان در آب های بین المللی را از تاکیدات فرمانده معظم کل قوا عنوان کرد.   [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] طی مراسمی فرمانده نیروی انتظامی چرام با حضور فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان امنیتی و انتظامی شهرستان منصوب شد. جانشین پلیس پیشگیری ناجا از آمادگی کامل نیروی انتظامی جهت صیانت از مردم در چهارشنبه پایان سال خبر داد و گفت: کلیه دستورالعمل های مربوطه در این زمینه ابلاغ شده است.
حضرت آیت الله فرمانده معظم کل قوا، در احکام جداگانه ای سرلشکر عطاءالله صالحی را به سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سرلشکر سیّد عبدالرّحیم را با ارتقاء به درجه ی سرلشکری به سمت فرمانده کل ایران منصوب د. فرمانده جدید کیست؟
م.م. - مولف : معاونت راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی ایران -  تهیه کننده و صاحب امتیاز : بنیاد تعاون ناجا -   ی - شومیز - ویژه متقاضیان شرکت در آزمون گواهینامه رانندگی  - چاپ دوم - 1385 ش - نشر معاونت تبلیغات و روابط عمومی ساعس ناجا  - 210 ص - مصور - رنگی - علایم راهنمایی و رانندگی. ارائه پیشنهاد قانون نصب پلاک جلو برای موتور سیکلت ها به پلیس ناجا سرهنگ علیرضا حاجی زاده رئیس پلیس راهورمشهد، در گفتگو با شهرآراآنلاین : در حال حاضر برای رسیدگی مکانیزه به جرایم موتور سیکلت ها، بستر کار آماده نیست، به این منظور قانون نصب پلاک جلو موتورسیکلت ها به ناجا پیشنها. اولین یادواره فرمانده شهید حاج رضا محمدی قرقی 1392/10/11 همزمان با شهادت حضرت رقیه علیها السلام دومین یادواره فرمانده شهید حاج رضا محمدی قرقی 1391/10/15 همزمان با اربعین حسینی سومین یادواره فرمانده شهید حاج رضا محمدی قرقی پنج شنبه 1392/10/12 همزمان با شهادت رضا علیه السلام چهارمین یادوار. فرمانده کل با اشاره به تاکید فرمانده معظم کل قوا بر اجرای رزمایش ها در صحنه واقعی عملیات، گفت: رزمایش ها باید در راستای شناخت نقاط ضعف و قوت و برطرف ضعف های موجود باشد و لازم است بازی جنگ در همه سطوح از سرباز و تفنگدار عادی تا تمام رده های بالا تسری پیدا کند. فرمان فرمانده کل قوا به فرمانده به گزارش افکارنیوز، سرلشکر سیدعبدالرحیم فرمانده کل صبح امروز در همایش سراسری فرماندهان با عنوان " انقل " که در مرکز همایش های کوثر سازمان عقیدتی برگزار شد، گفت : دفاع از انقلاب و نظام ی، حفظ استقلال و تمامیت ارضی و مقابله با تهدیدات به معنای عام و زوج خبیث رژیم صهیونیستی و ی جنایت کار به معنای خاص آن، دو وظیفه است.

رقابت های انتخ تیم های کشتی نیروهای مسلح : نفرات برتر مشخص شدند ۱۳۹۶/۵/۴ به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخ تیم های کشتی نیروهای مسلح برای حضور در مسابقات جهانی سیزم دیروز ( ) در محل خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر به شرح زیر است: کشتی آزاد: 57 کی. به نام الله شمع ها را بیاورید روشن کنید در دل حاجی نیست فوتشان کند خودتان آرزو کنید و فوت کنید امشب فرمانده به دنیا میاد فرمانده جبهه دیروز فرمانده دل های امروز خوشحالی یعنی: شب تولد حاجی همزمان با رای دادن به ه به یاد ی ناجا قاری قرآن مداح اهل بیت {ع} "شهید رضا کافی" شهید رضا کافی
عشق ما به متصل است به عشق ما به حضرت اباعبدالله الحسین {علیه السلام} و بالاترین عرض ارادت و دوستی ما مختص است به اهل بیت {ص} و حضرت سیدال {روحی له الفداء} والسلام . . « قال رسول الله {ص} : اللهُمَّ أحَبَّ حَسَناً و حُسَینا و أحِبَّ مَن یُحبُّهُما . خدایا، حسن و حسین را دوست بدار و دوستداران آن دو را نیز دوست بدار » . . . درود بر شرف مأموران جان بر کف ناجا و سلام و صلوات هدیه به تمام ی ناجا به خصوص شهید رضا کافی الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِین . . .
جیلانی فرهاد سخنگوی استاندار هرات اعلام کرد که جنگجویان وابسته به "ملا صمد" فرمانده گروه به ی ملا هبت ا... آخندزاده، یکشنبه شب، در شهرستان شیندند این استان، با افراد وابسته به "ملا ننگیالی" فرمانده گروه انشع به سرکردگی ملا محمد رسول درگیر شدند. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در پی درگیری نیروهای هنگ مرزی پیرانشهر با اشرار مسلح در ارتفاعات کانی خدا ، یکی از مرزبانان به شهادت رسید. گفتنی است؛ در این درگیری ۳ تن از نیروهای هنگ مرزی پیرانشهر هم زخمی شدند. یادآور می شود این خبر از سوی مرزبانی استان آذربایجان غربی تایید شده است. فرمانده هنگ مرزی پیرانشهر گفت: ساعت ۵ بامداد امروز (یک شنبه ۱۱ تیر) نیروهای هنگ مرزی پیرانشهر در حین گشت زنی در ارتفاعات کانی خدا پیرانشهر با قاچاقچیان و اشرار مسلح درگیر شدند که در این درگیری یکی از مرزبانان هنگ مرزی پیرانشهر به نام فرشاد رمزی شهید و سه مرزبان دیگر مجروح شدند. سرهنگ بابایی ادامه داد: مجروحین این حادثه به بیمارستان های ارومیه و پیرانشهر اعزام شده اند و پیکر مطهر شهید رمزی فردا در پیرانشهر تشییع و به زادگاهش، قزوین اعزام خواهد شد.
درگیری مرزبانان با اشرار در مرز پیرانشهر رییس پلیس اینت ل ناجا: شناسایی مجرمان در 30 کشور مجموعه: اخبار اجتماعی تاریخ انتشار : چهارشنبه, 14 مهر 1395 11:12 رییس پلیس اینت ل ناجا از شناسایی مجرمان دستگاه قضایی در بیش از 30 کشور جهان خبر داد. به گزارش ایسنا، مسعود رضوانی در هفتمین نشست نیروی انتظامی با سفرا و کارداران مستقر در ته. به گزارش پایگاه خبری صدای جویا برخی منابع خبری اعلام د؛ عصر امروز با حکم سرتیپ حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور و بنا بر پیشنهاد مهدی معصوم بیگی فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان؛ سرهنگ حسین بساطی فرمانده سابق نیروی انتظامی گلپایگان به سمت فرمانده انتظامی شهرستان شاه. چندی پیش انتشار ی کوتاه در فضای مجازی به سرعت فراگیر شد، ی که به نظر می رسد توسط دوربین مداربسته پمپ بنزین ضبط شده و در آن ان پلیس راهور راننده یک خودروی سواری را مورد ضرب و شتم قرار می دهند. انتشار این واکنش نیروی انتظامی را در پی داشت و سخنگوی ناجا در این باره توضیحاتی را ارائه . فرمانده هوانیروز گفت: هم افزایی و تعامل هوانیروز و موجب بازدارندگی در برابر دشمنان نظام است.هم افزایی هوانیروز و موجب بازدارندگی در برابر دشمن است سرتیپ یوسف قربانی در نشست مشترک با فرمانده هوانیروز پاسداران که امروز شنبه 2 تیرماه در ستاد هوانیروز برگزار شد، گفت: هوانیروز ایران در راستای تد ر فرماندهی معظم کل قوا و تاکید سلسله مراتب فرماندهی همایش هم افزایی و تعامل هوانیروز و را برگزار خواهد کرد.وی تصریح کرد: هدف از این دیدار بررسی راه های انتقال تجربیات هوانیروز و هم افزایی در حوزه بالگردی، آموزش، تعمیر و نگهداری، شبیه ساز بود.قربانی با اشاره به منویات ی(حفظه الله تعالی) مبنی بر اینکه نیروهای مسلح باید ید واحده باشند، تاکید کرد: هم افزایی و تعامل هرچه بیشتر هوانیروز و موجب بازدارندگی در برابر دشمنان نظام مقدس ایران است.فرمانده هوانیروز خاطرنشان کرد: طرح و اه نهایی همایش هم افزایی و تعامل و در هوانیروز تدوین شده و پس از تایید اجرایی خواهد شد. شهروندان تصاویر آشوبگران را برای ناجا ارسال کنند نیروی انتظامی ضمن تشکر از همکاری مردمان خوب کشورمان با انتشار اطلاعیه ای از شهروندان کشورمان در خواست کرد تا مشاهدات خود پیرامون رفتارهای م ب و اقدامات ضد امنیتی آشوبگران را در قالب ع و به آدرس اینترنتی www.aminemardom.com ارسال کنند.
رییس پلیس راهور ناجا می گوید:تمام جرائم رانندگی که دو برابر می شود تا پایان سال 95 ، اضافه جریمه بخشیده و اصل جریمه به قوت خود باقی است و رانندگان تا آذر سال 96فرصت دارند اصل جریمه را پرداخت کنند. رییس پلیس راهور ناجا می گوید:تمام جرائم رانندگی که دو برابر می شود تا پایان سال 95 ، اضافه جریمه بخشیده و اصل جریمه به قوت خود باقی است و رانندگان تا آذر سال 96فرصت دارند اصل جریمه را پرداخت کنند. اعزام تیپ 65 برای کمک به ناجا جهت برقراری امنیت/ ز له هیچ تغییری در حضور نیروهای نداشت سرتیپ شاهین تقی خانی سخنگوی ایراندرباره کمک های جدید به مناطق ز له زده اظهار کرد: شب گذشته دو فروند هواپیمای ترابری c130 نیروی هوایی از کیش و مهرآباد کمک های مردمی که توسط هلال احمر جمع آوری شده بود و همچنین کمک های نیروی هوایی را به مناطق ز له زده منتقل د.سخنگوی ادامه داد: صبح روز قبل نیز نیروهای تیپ 65 نوهد برای برقراری امنیت و کمک به نیروی انتظامی به منطقه س ل ذهاب اعزام شدند تا امنیتی بیش از قبل برقرار شود.وی تصریح کرد: این اقدامات جدیدی بود که در کنار فعالیت های گذشته چون پخش اقلام مورد نیاز مردم و جمع آوری موادی که احتمال پخش بیماری را داشتند، توسط ایران انجام شد. تقی خانی ادامه داد: از صبح امروز نیز دادرس جانشین فرمانده کل برای بازدید از روند امدادرسانی همه یگان ها به خصوص در منطقه ز له زده حضور دارند و علاوه بر این نیز فرماندهان نیروی زمینی، پ ند، دریایی و هوایی نیز از ابتدا در مناطق حضور داشتند.
روز سیزدهم مهر ماه هر سال به عنوان روز نیروی انتظامی و آغاز هفته بزرگداشت ناجا نام گذاری شده است . علت این نام گذاری آن است که پلیس ایران برای مدتهای طولانی از دو قسمت مهم پلیس شهری و ژاندارمری (مرزی و روستایی) تشکیل شده بوده ، کمیته انقلاب ی نیز به عنوان یکی از ارکان مهم حفظ نظم .  حاتمی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از تشکیل تیم مشترکی از وزارت دفاع و نیروی انتظامی برای تهیه برنامه تقویت مرزبانی خبر داد. کتاب جنجالی «خیانت به فرمانده»
نوشته کامران غضنفریان
در 23 صفحه و با فرمت پی دی اف آماده دریافت می باشد.
 کتاب جنجالی «خیانت به فرمانده»
دریافت کتاب "خیانت به فرمانده"

جانشین فرمانده وارد س ل ذهاب شد ؛ سرتیپ محمد حسین دادرس جانشین فرمانده کل ایران به منظور بازدید و دلجویی از مردم ز له زده غرب کشور وارد س ل ذهاب شد.وی در بدو ورود به سر پل ذهاب، از بیمارستان صحرایی نیروی زمینی در این شهر بازدید کرد. جانشین فرمانده وارد س ل ذهاب شد ؛ سرتیپ محمد حسین دادرس جانشین فرمانده کل ایران به منظور بازدید و دلجویی از مردم ز له زده غرب کشور وارد س ل ذهاب شد. وی در بدو ورود به سر پل ذهاب، از بیمارستان صحرایی نیروی زمینی در این شهر بازدید کرد. دیدار فرمانده نیروی هوایی عمان با شاه صفیفرمانده نیروی هوایی عمان با فرمانده نیروی هوایی دیدار کرد. سرلشکر خلبان مطر علی مطر العبیدانی فرمانده نیروی هوایی عمان صبح امروز با فرمانده نیروی هوایی ایران در ستاد این نیرو دیدار و گفت و گو کرد. سرتیپ خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی در دیدار با سرلشکر خلبان مطر علی مطر العبیدانی فرمانده نیروی هوایی عمان با اشاره به حسن روابط نیروهای مسلح عمان و ایران، گفت: طی 9 سال گذشته این سومین ملاقات بین فرماندهان نیروی هوایی دو کشور بوده است.سرلشکر خلبان مطر علی مطر العبیدانی هم در این دیدار ضمن ابلاغ احترامات دفاع عمان گفت: روابط بین دو کشور عمان و ایران در حال گسترش است و ما به عنوان دو نهاد نظامی نوبه خود باید تلاش داشته باشیم تا روابط دفاعی فیم ن را تعمیق ببخشیم.در پایان این مراسم فرماندهان نیروی هوایی دو کشور ایران و عمان به تبادل کرست (نشان نظامی) پرداختند. فرمانده نیروی دریایی گفت: در گزارشی که به فرمانده کل قوا ارائه شد به ساخت بازی مبارزه در خلیج عدن و استقبال جوانان اشاره شد که ایشان تأکید د این مسیر باید توسعه یابد تا جوانان ما بدانند نیروی دریایی ایران چه اقتداری دارد. سر تیپ دوم حمزه بیداری به سمت فرمانده قرارگاه جنوب غرب نیروی زمینی منصوب شد.انتصاب فرمانده جدید قرارگاه جنوب غرب نزاجامراسم تودیع و معارفه فرماندهی قرارگاه منطقه ای جنوب غرب در اهواز که با حضور آیت الله جزایری، ولی فقیه در استان خوزستان و سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی برگزار شد.فرمانده جدید قرارگاه جنوب غرب نزاجا منصوب شد سر تیپ دوم حمزه بیداری به سمت فرمانده قرارگاه جنوب غرب نیروی زمینی منصوب شد.انتصاب فرمانده جدید قرارگاه جنوب غرب نزاجامراسم تودیع و معارفه فرماندهی قرارگاه منطقه ای جنوب غرب در اهواز که با حضور آیت الله جزایری، ولی فقیه در استان خوزستان و سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی برگزار شد.فرمانده جدید قرارگاه جنوب غرب نزاجا منصوب شد