فرمانده حسین از هم نشینی با خادمان سامرا تا علاقه به رزمندگان لبنانی - اخبار روز

پاکپور از شناسایی و انهدام دو تیم تروریستی دیگر در مناطق عمومی سروآباد و اشنویه طی 24 ساعت اخیر خبر داد. در پی تلاش های مذبوحانه اخیر گرو های تروریستی وابسته به استکبار جهانی به منظور رخنه در خاک ایران و انجام اقدامات ابکارانه و ضد امنیتی و متعاقباً شناسایی و انهدام یک تیم 7 نفر. فرهنگ_ /1 مدیریت ی/1 از لشگر ما، گردان سجاد(صلوات الله علیه) مأمور شد به یکی از گردان های ؛ ابتدا بین بچه های ما و ی ها رابطه ی چندانی وجود نداشت، ولی یک روز که چند تا از همین ی ها پیش ما بودند، آقا مهدی سوار بر یک لندرور از راه رسید. در ماشین که باز شد، بچه ها ریختند سرش و دوره اش د، ا. با حکم فرمانده نیروی زمینی؛ فرمانده جدید مرکز آموزش 03 نزاجا در عجب شیر منصوب شد.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] قصرشیرین- ایرنا- عملیات مسلم ابن عقیل در 9 مهر سال 1361 در منطقه سومار از توابع شهرستان قصرشیرین که منجر به آزادسازی بخشی از خاک کشورمان و عقب نشینی دشمن بعثی شد، به دلیل غافلگیری دشمن و پیروزی رزمندگان، تداعی کننده تکرار غزوه بدر در زمان رسول خدا (ص) است. به گزارش خبرنگار ایرنا، .
 مراسم معارفه محمدحسین دادرس به عنوان جانشین و دریادار حبیب الله سیاری به عنوان معاون هماهنگ کننده با حضور فرماندهان عالی رتبه نظامی در ستاد برگزار شد.در این مراسم سرلشکر سید عبدالرحیم فرمانده کل ، سرلشکر سید یحیی صفوی مشاور و دستیار ارشد فرمانده کل قوا، سرلشکر حسین حسنی سعدی جانشین قرارگاه مرکزی خاتم، سرلشکر عطاءالله صالحی جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، قاسم تقی زاده جانشین دفاع، محمد رئیس دفتر فرمانده کل قوا، احمدرضا پوردستان رئیس مرکز راهبردی ، خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ، فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پ ند هوایی، محمدحسن حبیبیان فرمانده حفاظت اطلاعات ، کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ، دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی حضور دارند. در این مراسم، ضمن قرائت احکام فرمانده معظم کل قوا برای جانشین و معاون هماهنگ کننده جدید ، اظهار داشت: این انتصابات با پیشنهاد فرمانده کل و با موافقت حضرت آقا به تصویب رسید و این افراد را سرحوصله و با مطالعه پیشنهاد د. فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده کل دیدار و گفت وگو د به نقل از روابط عمومی ، اشتری فرمانده نیروی انتظامی با حضور در ستاد با سرلشکر فرمانده کل ایران دیدار و گفت وگو کرد. ادامه مطلب:http://javaninews.ir/ نخستین یادواره ی م ع حرم نبل و ا هرا برگزار شد     نخستین یادواره ی م ع حرم نبل و ا هرا  ظهر امروز، در سالن اجتماعات مجتمع فجر حضرت ولیعصر (عج) خوزستان برگزار شد. ‎در آغاز این مراسم که خانواده ی م ع حرم، مسؤولان انتظامی، نظامی، ولی فقیه در استان و فرمانده حضرت ولیعصر (عج) ح. به نام پروردگار شهید محسن نورانی محسن در آذر ماه 1342 در تهران چشم به گیتی گشود.محسن از کودکی به مسائل دینی عشق و علاقه نشان میداد.با اوج گیری انقلاب ی ، پر شور وخستگی نا پذیر ، وارد فعالیتهای انقل می شود از نوشتن شعار بر روی در و دیوار گرفته تا پخش اعلامیه های حضرت (ره) و شرکت در ها و تظاهرات ، شبانه روز و خستگی ناپذیر خود را وقف انقلاب و آرمانهای آن میکرد.محسن ، پس از پیروزی انقلاب و شروع تحرکات ضد انقلاب در کردستان ، درس و تحصیل را رها میکند و پس از گذرانیدن آموزش عمومی در پادگان حسین(ع) همراه گروهی راهی مریوان می شود و به مبارزه علیه گرو ها ادامه میدهد.پس از مدتی ، به عضویت پاسداران انقلاب در می آید و در مریوان مردانه ایثار گری می نماید.نورانی پس از شروع جنگ راهی جبهه میشود به جبهه برگردد و با علیرضا ناهیدی و یاری دیگر رزمندگان بسیح و ، تیپ ذوالفقار از لشگر 27 محمد رسول الله (ص) را تشکیل میدهند. پس از شهادت علیرضا ناهیدی ، نورانی به عنوان فرمانده تیپ منصوب می شود.نورانی در اکثر عملیاتها با توانمندی بالا شرکت می جوید و به عنوان فرماندهی لایق ، نیروها را در محورهای مختلف هدایت میکند.از وقتی که فرمانده تیپ ذوالفقار می شود ، فرماندهان کمتر اجازه میدهند خط مقدم برود و این برایش دلتنگی می آورد. شهید محسن نورانی ، پس از سه سال مبارزه با دشمنان انقلاب ی ، در جبهه های غرب و جنوب ، سرانجام در روز 21 مرداد 1362 در حالی که کمتر از یک ماه از ازدواجش میگذشت ، از سوی آباد به سمت قرارگاه می رفت که در یک کمین گرو کومله به شهادت می رسد.

بعد از ظهر دیروز جلسه معارفه جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون با حضور مسئول بازرسی حضرت ولی عصر (عج) خوزستان، فرمانده ناحیه مقاومت گرد و سرگرد بختیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کارون در سالن جلسات این ناحیه برگزار شد. غذای های مورد علاقه: حیوان های مورد علاقه: شغل های مورد علاقه: ورزش های مورد علاقه: سازهای موسیقی مورد علاقه: نوع موسیقی های مورد علاقه: نوع کتاب های مورد علاقه: کشور های مورد علاقه: میوه های مورد علاقه: رنگ های مورد علاقه: درس های مورد علاقه: زبان های مورد علاقه: رنگ مو: رنگ پوست: . بهترین تک تیر انداز پادگان، در عین حال صبور و بی اعتنا به دستورات فرمانده ها. او نمی توانست زور گویی را فقط به خاطر آن که دستور است تحمل کند، آن هم از انی که برای آن ها ارزشی قائل نبود.
او را فرستادند به عمان، تا عضو گروه کماندوهایی شود که قرار بود شورش های مردم را سرکوب کنند، تا. شناسهٔ خبر: 3883085 - شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۵ استانها > خوزستان /**/ مشهر ـ سرگرد علیرضا دمند طی آیینی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسبج شهرستان مشهر معرفی شد. به گزارش خبرنگار مهر ، پیش از ظهر امروز طی آیینی با حضور حسن شاهوا ور فرمانده حضرت  ولیعصر (عج) خوزستان، ائمه مشهر و مینو.
فرمانده نیروی زمینی پاسداران انقلاب ی اطلاعات جدیدی از عملیات صبح امروز علیه یک تیم تروریستی در غرب کشور را تشریح کرد. پاکپور فرمانده نیروی زمینی محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی پاسداران انقلاب ی طی سخنانی درباره عملیات امروز در غرب کشور، گفت: صبح امروز و پس از چند روز رصد تیم های اطلاعاتی قرارگاه نجف اشرف ، عملیات مقابله با یک تیم تروریستی 21 نفره در غرب کشور آغاز شد.وی افزود: با آغاز عملیات محل استقرار تروریست ها توسط محاصره شد و در این عملیات 16 نفر از اعضای این تیم توسط نیروهای دستگیر شدند.فرمانده نیروی زمینی پاسداران انقلاب ی تصریح کرد: همچنین در این عملیات تعدادی از اعضای این تیم تروریستی توسط به هلاکت رسیدند البته دو تن از اعضای آنها نیز متواری شده و هم اکنون در محاصره نیروهای قرار دارند. پاکپور خاطر نشان کرد: در جریان این عملیات و در درگیری با تروریست ها 3 تن از رزمندگان پاسداران نیز به شهادت رسیدند.انتهای پیام نام:حسن نام پدر: هادی(ع) نام مادر:سلیل شهرت:عسکری،زکّی کنیه:ابو محمد،مشهور به ابن الرضا محل تولد:مدینه منوره زمان تولد:هشتم ربیع الثانی،۲۴ ربیع الاول سال ۲۳۲ هجری قمری زمان شهادت:هشتم ربیع الاول سال ۲۶۰ هجری قمری محل شهادت:سامرا توسط معتمد خلیفه عباسی زیارتگاه :سامرا در عراق س. استاندار کرمان اقتدار و عزت ایران را به عنوان اسوه در نظام های جهان، مرهون رشادت رزمندگان و مجاهدت ایثارگران دانست و گفت: خانواده های معظم به عنوان الگو به نسل جوان معرفی شوند. همانطور که به اطلاع رسید ، یادواره ی بزرگوار کویه سفلی ، عصر پنج شنبه در مسجد کویه سفلی برگزار گردید. این مراسم که با حضور گسترده ی اهالی محل و روستاهای مجاور برگزار شد ، شاهد حضور پیش وتان جهاد و شهادت و همرزمان ی کویه سفلی از مناطق دورو نزدیک بود . در این مراسم علاوه بر حضور همرزمان از شهر رودسر و برخی روستاهای اطراف ، عزیزانی از شهرستانهای رشت ، لاهیجان و انزلی نیز شرکت داشتند که بدینوسیله از همه این بزرگواران قدردانی می شود ، البته قدردان اصلی، خود هستند که دعوتشان نموده بودند .
از بین این عزیزان ، برادر عزیز مصطفی محمد علیزاده به همراه یکی دیگر از رزمندگان سالهای حماسه و ایثار ، از بندر انزلی در این یادواره حضور داشتند . ایشان از نیروهای گردان کمیل و در زمان شهادت شهید داود حیدری ، فرمانده دلاور گروهان خیبر ، بی سیم چی آن شهید بزرگوار بودند . به اضافه این که با ی بزرگواری همچون حسین عزتی نیز، همرزم بوده اند . در سال 1389 ، ایشان از طریق وبلاگ کویه سفلی ، زادگاه ومحل تدفین داود عزیز را یافته ، خود را به مزار آن شهید رساندند. مدتی بعد ، دل نوشته ای در این خصوص ، با نام " سلام فرمانده " برایم فرستادند که در وبلاگ درج گردید که عزیزان می توانند جهت مطالعه آن ، روی عبارت "سلام فرمانده " در سطر زیر کلیک نمایند :
" سلام فرمانده " از راست ، برادران علیرضا صحرایی ، مصطفی محمد علی زاده ، حسن حسین دوست و محمود حیدری
در ضمن ، ایشان زحمت کشیده ، دل نوشته دیگری را بعد از حضور در مراسم یادواره ، برایم ارسال کرده اند که انشاء الله بزودی در وبلاگ قرار خواهد گرفت . ضمن تشکر از حضور ایشان در یادواره ی ی بزرگوار کویه سفلی ، برای این جانباز بزرگوار ، توفیقات روزافزون آرزومندم . سئوال: به غیر از این قضیه که سازمان ملل نمایندگانی به ایران اعزام کرد، اگر تاکتیکی نباشد، یک قطره از هزاران واقعیت را به صورت علنی اعتراف د، که صدام صهیونیستی در ایران از بمب های شیمیایی استفاده کرده و از یک طرف دیگر بعد از پیروزی عملیات خیبر، صدام استفاده از بمب های شیمیایی را. سرلشگر ستاد «طالب شغاتی» فرمانده عملیات مشترک عراق، در پی فرمان اجرایی ترامپ از سفر به منع شد. به گزارش گروه خبرگزاری میزان، به پیشنهاد سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی … فرمانده نیروی دریایی از روند تعمیر ناو خارک بازدید کرد دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ایران با حضور در منطقه یکم از مراحل روند پیشرفت تعمیرات ناو ایران خارک و یگان های مختلف این منطقه بازدید کرد. فرمانده نیروی دریایی راهبردی سپس با حضور در منزل یکی از کارکنان بازنشسته نمونه منطقه یکم ت با آنها دیدار کرد. همچنین دریادار خانزادی با خانواده شهید "پرور" از ی منطقه یکم ت نیز دیدار کرد. فرمانده نیروی دریایی از روند تعمیر ناو خارک بازدید کرد دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ایران با حضور در منطقه یکم از مراحل روند پیشرفت تعمیرات ناو ایران خارک و یگان های مختلف این منطقه بازدید کرد. فرمانده نیروی دریایی راهبردی سپس با حضور در منزل یکی از کارکنان بازنشسته نمونه منطقه یکم ت با آنها دیدار کرد. همچنین دریادار خانزادی با خانواده شهید "پرور" از ی منطقه یکم ت نیز دیدار کرد. سامرا را ندیده ام امّا هر که مرا میبیند می شناسد که گدای حرم سلطان سامرایم ... فرمانده نیروی دریایی با همتای هندی خود دیدار کرد دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ایران امروز دوشنبه 21 آبان ماه در جریان شرکت در دهمین سالگرد تشکیل اجلاس فرماندهان نیروهای دریایی کشورهای حاشیه اقیانوس هند با فرمانده نیروی دریایی هند دیدار و گفتگو کرد.وی در این دیدار ضمن ناکافی خواندن سطح ارتباطات نیروهای دریایی ایران و هند، آمادگی نیروی دریایی و کشور برای ارتقای روابط در حوزه های مختلف آموزشی، فنی، اطلاع رسانی در حوزه های دریایی را اعلام و خواستار ارتقا سطح روابط و همکاری های بین دو نیرو شد که با استقبال فرمانده نیروی دریایی هند مواجه شد. سرلشکر رضایی فرمانده اسبق گفت: حمله یمنی ها به مواضع سعودی طبیعی است، این اقدام مانند همان اقدامی است که لبنانی ها با صهیونیست ها انجام می دادند. سرهنگ ستاد رسول بهدادفر به عنوان فرمانده مرکز آموزش درجه داری جواد الائمه (ع) و سرهنگ ستاد ابوالفضل بیاری به عنوان فرمانده پشتیبانی قرارگاه نزاجامنصوب شدند. حیدری فرمانده نیروی زمینی صبح امروز(چهارشنبه) در مراسم تودیع و معارفه فرمانده پشتیبانی و آموزشگاه نظامی این نیرو که در ستاد نزاجا برگزار شد، گفت: فرمانده باید جوهره ی ی داشته باشد.وی افزود: در نیروی زمینی برای انتصاب فرماندهان حساسیت بی نظیری وجود دارد و برای انتصاب فرمانده در شغل سازمانی، جلسات مختلفی با حضور اراده عقیدتی ، حفاظت و بازرسی برگزار می شود تا مسئولیت هدایت فرماندهی به افراد شایسته ای واگذار گردد. تمام ان مظلوم بودن و طبیعتا مهدی عج هم مثل این عزیزانه...۱۲۰۰سال منتظر ۳۱۳فرمانده که ظهور کنن و این خیلی درد آوره،اما سؤال اینجاست آیا غیر از این ۳۱۳ نفر فرمانده هانی دیگه هم هستند؟قطعا.هر ی که بتونه برای و لشکر مهدی عج نیرو جمع کنه و یا اونها رو روشن کنه قطعا یک فرمانده است این . فرمانده سجاد(ع) هرمزگان گفت: دفاع مقدس برای همه خواهان جهان یک درس بزرگ است و امروز توفیقات رزمندگان در عراق و همه برگرفته از دوران دفاع مقدس است. به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی سجاد(ع) هرمزگان ، رضا تر در جلسه شورای هماهنگی اقشار سجاد(ع) هرمزگان با اشا. سخنان تاثیرگذار همسر فرمانده شهید محسن حججی همسر شهید حسین پور فرمانده شهید حججی از همسر شهیدش می گوید + شهید مرتضی حسین پور شلمانی( حسین قمی )، شهید سرافراز م ع حرم استان گیلان است که نام و یاد او در کنار شهید بی سر، محسن حججی همچون ستاره ای در آسمان درخشان ی م ع حرم درخشان است.این شهید بزرگوار از سال 83 با عضویت در پاسداران، به حفاظت از آب و خاک خود مشغول شد و سرانجام مرداد ماه سال جاری در سن 32 سالگی در خاک به دست تکفیر های به شهادت رسید.حاج قاسم سلیمانی، رشید پس از شنیدن خبر شهادت او گفت: خسارت بزرگی وارد شد کاش به جای او من شهید شده بودم، شهید حسین پور مایه افتخار همه ایران است، در شب شهادتش مدیریت او جان 100 نفر را نجات داد و پس از 4 مرتبه جراحت به مقام شهادت نائل آمد، این تابلوی زیبای معرفی جوان ایرانی است و افتخار همه است.
یک تیم تروریستی در شمالغرب کشور توسط منهدم شد محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی پاسداران انقلاب ی اعلام کرد: یک تیم تروریستی ضد انقلاب که با هدف ابکاری و اقدامات تروریستی قصد ورود به کشور را داشتند، توسط رزمندگان نیروی زمینی در منطقه مرزی آذربایجان غربی منهدم شد.وی افزود: رزمندگان نیروی زمینی در این درگیری با اقدام بموقع ۲ تن از اشرار مسلح را به هلاکت رساندند.پاکپور همچنین تاکید کرد: در این عملیات همچنین ۴ تن از اشرار مسلح زخمی و مقادیری مهمات، تجهیزات و جنگ افزار نظامی به دست آمد. همسر شهید حسین پور فرمانده شهید حججی از همسر شهیدش می گوید + شهید مرتضی حسین پور شلمانی( حسین قمی )، شهید سرافراز م ع حرم استان گیلان است که نام و یاد او در کنار شهید بی سر، محسن حججی همچون ستاره ای در آسمان درخشان ی م ع حرم درخشان است.این شهید بزرگوار از سال 83 با عضویت در پاسداران، به حفاظت از آب و خاک خود مشغول شد و سرانجام مرداد ماه سال جاری در سن 32 سالگی در خاک به دست تکفیر های به شهادت رسید.حاج قاسم سلیمانی، رشید پس از شنیدن خبر شهادت او گفت: خسارت بزرگی وارد شد کاش به جای او من شهید شده بودم، شهید حسین پور مایه افتخار همه ایران است، در شب شهادتش مدیریت او جان 100 نفر را نجات داد و پس از 4 مرتبه جراحت به مقام شهادت نائل آمد، این تابلوی زیبای معرفی جوان ایرانی است و افتخار همه است. ناخدایکم منصور روح الامینی به عنوان فرمانده هوادریای نیروی دریایی منصوب شد. ناخدایکم روح الامینی فرمانده هوادریای نیروی دریایی شدبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه باشگاه خبرنگاران جوان؛ با حضور دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی مراسم تودیع و معارفه فرماندهان جدید و قدیم هوادریای نیروی دریایی راهبردی برگزار شد. طی این مراسم ناخدایکم منصور روح الامینی به عنوان فرمانده هوادریای این نیرو منصوب شد. ناخدایکم روح الامینی پیش از این فرمانده هوادریای منطقه یکم بود. پیش از این مسئولیت فرماندهی هوادریای نداجا بر عهده دریادار رضا اسماعیلیان بود.  مراسم معارفه محمدحسین دادرس به عنوان جانشین و دریادار حبیب الله سیاری به عنوان معاون هماهنگ کننده با حضور فرماندهان عالی رتبه نظامی در ستاد برگزار شد.در این مراسم سرلشکر سید عبدالرحیم فرمانده کل ، سرلشکر سید یحیی صفوی مشاور و دستیار ارشد فرمانده کل قوا، سرلشکر حسین حسنی سعدی جانشین قرارگاه مرکزی خاتم، سرلشکر عطاءالله صالحی جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، قاسم تقی زاده جانشین دفاع، محمد رئیس دفتر فرمانده کل قوا، احمدرضا پوردستان رئیس مرکز راهبردی ، خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ، فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پ ند هوایی، محمدحسن حبیبیان فرمانده حفاظت اطلاعات ، کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ، دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی حضور دارند. در این مراسم، ضمن قرائت احکام فرمانده معظم کل قوا برای جانشین و معاون هماهنگ کننده جدید ، اظهار داشت: این انتصابات با پیشنهاد فرمانده کل و با موافقت حضرت آقا به تصویب رسید و این افراد را سرحوصله و با مطالعه پیشنهاد د.مراسم ادامه دارد... حضرت آیت الله فرمانده معظم کل قوا، در احکام جداگانه ای سرلشکر عطاءالله صالحی را به سمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سرلشکر سیّد عبدالرّحیم را با ارتقاء به درجه ی سرلشکری به سمت فرمانده کل ایران منصوب د. فرمانده جدید کیست؟ تفنگداران و تکاوران دریایی، دست بلند فرمانده در برابر دشمن هستند دریادار خانزادی، فرمانده نیروی دریایی گفت: تفنگداران و تکاوران نیروی دریایی ، دست بلند فرمانده در برابر دشمن هستند.وی با حضور در جمع کارکنان تیپ یکم تکاوران دریایی حسین (ع) ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادآوری رشادت ها و جانفشانی های تفنگداران دریایی در حماسه مشهر اظهار کرد: در واقع رفتار، حرکات و منش شما بیانگر فرمایشات ی در ارتباط با نیرو های مسلح که همان بحث ایمان، شجاعت و دانش است و وظیفه همه ما این است که با تمام همت و تلاش خود بتوانیم به آن نقطه ای که فرماندهی مغظم کل قوا تبیین کرده است، برسیم.تفنگداران و تکاوران دریایی ، دست بلند فرمانده در برابر دشمن هستند رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در جمع رزمندگان جبهه مقاومت و م عان حرم با اشاره به دست ی به موفقیت های چشم گیر جبهه مقاومت و رزمندگان م ع حرم علیه گرو های تروریستی، تاکید کرد: پایان عمر گرو های تروریستی فرا رسیده است.

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رمز قدرت واقعی رزمندگان در و دعا و پاسداری از آن در سخت ترین شرایط نبرد نهفته است. یکی از رزمندگان مؤمن و دوستدار (ص) و اهل البیت(ع) بعد از پایان ، سجده ای طولانی انجام می دهد. وی در این سجده به خواب می رود و در عالم رؤیا، بانو فاطمه زهراء(س) و ................... بقیه داستان زیبا و واقعی را . در اوایل فروردین سال 61، رزمندگان غیور دفاع 8 ساله، ش تی حقارت آمیز را به صدام و حامیانش تحمیل د. فروردین ماه برای ملت بزرگ ایران علاوه بر این که سرآغاز فصلی نو و موعد آمدن بهار است؛ در عرصه دلاورمردی های رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس نیز یادآور حماسه جاودانه فتح المبین در 2 فروردین. یک تیم تروریستی در شمالغرب کشور توسط منهدم شد محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی پاسداران انقلاب ی اعلام کرد: یک تیم تروریستی ضد انقلاب که با هدف ابکاری و اقدامات تروریستی قصد ورود به کشور را داشتند، توسط رزمندگان نیروی زمینی در منطقه مرزی آذربایجان غربی منهدم شد.وی افزود: رزمندگان نیروی زمینی در این درگیری با اقدام بموقع ۲ تن از اشرار مسلح را به هلاکت رساندند.پاکپور همچنین تاکید کرد: در این عملیات همچنین ۴ تن از اشرار مسلح زخمی و مقادیری مهمات، تجهیزات و جنگ افزار نظامی به دست آمد.
یک تیم تروریستی در شمالغرب کشور توسط منهدم شد محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی پاسداران انقلاب ی اعلام کرد: یک تیم تروریستی ضد انقلاب که با هدف ابکاری و اقدامات تروریستی قصد ورود به کشور را داشتند، توسط رزمندگان نیروی زمینی در منطقه مرزی آذربایجان غربی منهدم شد.وی افزود: رزمندگان نیروی زمینی در این درگیری با اقدام بموقع ۲ تن از اشرار مسلح را به هلاکت رساندند.پاکپور همچنین تاکید کرد: در این عملیات همچنین ۴ تن از اشرار مسلح زخمی و مقادیری مهمات، تجهیزات و جنگ افزار نظامی به دست آمد.
برگزاری همایش استانی

شعر "برکه های سرخ" در بروجرد
همایش استانی شعر دفاع مقدس "برکه های سرخ" امروز با حضور جمعی از شعرای استان لرستان در اداره ارشاد ی بروجرد برگزار شد. به گزارش بازتاب بروجرد فرمانده بروجرد در این همایش با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت: دوران هشت سال دفاع مقدس از دوران های طلایی تاریخ کشور است که دوران دفاع مقدس، دوران پر از افتخار و سربلندی برای ملت ایران است.
سرهنگ"محمد پاپی نژاد" افزود: رزمندگان در دوران دفاع مقدس با ایثار و از خود گذشتگی در برابر دشمن ایستادند و عزت و عظمت را به ارمغان آوردند.
به گفته وی بازگو وقایع دوران دفاع مقدس و بیان رشادت های دلاورمردان ایران برای نسل جوان بسیار ضروری است و باید نسل کنونی از وقایع و خاطرات آن دوران اطلاع داشته باشند.
سرهنگ پاپی نژاد افزود: در دوران دفاع مقدس رزمندگان زیادی برای حفاظت و حراست از ارزشها تا پای جان ایستادند و به فیض شهادت نائل آمدند.
فرمانده بروجرد تصریح کرد: امنیت و اقتدار امروز ایران ی مرهون خون پاک هزاران شهیدی است که برای استقلال این کشور جان خود را فدا د.
لازم به ذکر است که این همایش با حضور شعرایی از سراسر استان لرستان در بروجرد برگزار شد که در پایان این همایش از 16 شاعر منتخب تجلیل به عمل آمد. این همایش با همکاری ناحیه بروجرد و اداره فرهنگ و ارشاد ی بروجرد و انجمن ادبی مهرداد اوستا برگزار شد.