فرماندار طرقبه ش ز فضای آموزشی متناسب با رشد جمعیت پیشرفت نکرده است - اخبار روز

در خبرها خواندم که فرماندار اردکان، طی نامه ای رسمی به برخی ادارات، از عدم پاسخگویی مدیران ادارات انتقاد کرده و در ادامه تصریح و تهدید نموده که «در صورت تکرار این مسأله، به نحو مقتضی برخورد خواهد شد»!
جناب فرماندار! فکر نمی کنید که این اخطار، نه تنها کمی دیر، بلکه بسیار وحشت. این دیدار مردمی باهدف بررسی مسائل و مشکلات روستای قلعه و با حضور جناب آقای محمودی فرماندار محترم وجناب آقای ناصحی بخشدار محترم و جمعی از مسئولین شهرستان و بخش در تاریخ 95/9/21 در جمع اهالی و شورای این روستا در مسجد ولیعصر برگزار گردید. همزمان با ایام بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان سیروان کتابخانه عمومی ابوریحان بیرونی شهر لومار بازدید د. بهمن جلیلیان رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان با همراهی اعضای شورای اداری و تعدادی از اعضای انجمن، از کتابخانه عمومی ابور. مهاباد- ایرنا- فرماندار شهرستان سردشت با بیان اینکه نامگذاری و عناوین سال ها به تناسب موقعیت زمانی شتاب مناسبی را به توسعه کشور داده است، گفت: حمایت از اشتغال و تولید موجب کاهش آسیب های اجتماعی و اقتصادی…
در سالهای 1381 ـ 1376 سد چالیدره با مشارکت شهرداری طرقبه و شرکت آب منطقه ای اسان یعنی تامین عرصه توسط شهرداری و احداث سازه و تاسیسات سد توسط آب منطقه ای ، ایجاد تا در جهت رفع اختلافات محلی در توزیع عادلانه آب و تامین آب کشاورزی باغات منطقه که در واقع اصلی ترین دغدغه شهروندان و حفظ محیط زیست و اقلیم دامنه های شمالی ارتفاعات با برکت بینالود می باشد ،ایفای نقش نماید . این مهم تاثیرات بسزا و ارزشمند خود را بجای گذاشت که جا دارد از تمامی دست اندرکاران و تلاشگرانی که در طول سالهای طولانی شروع و احداث تاکنون در شکل گیری و بهره برداری بهینه از این نعمت الهی تاثیر گذار بوده اند تشکر نمائیم . با اندکی دقت و تامل در توانمندی ها و توانائی های سد و اراضی اطراف که در حوزه نفوذ شهر زیبا و ییلاقی طرقبه و کلانشهر مذهبی مشهد مقدس قرار دارند و با استعانت از خداوند متعال و م با شمندان عرصه های اجتماعی ـ اقتصادی توجه به توانمندیهای گردشگری مجموعه چالیدره شکل و رویکرد جدید و بدیعی را در تفکر مدیران منطقه چالیدره ـ شهر طرقبه و شهرستان طرقبه ش ز ایجاد و روند رو به رشد این مجموعه با ورود سازمان همیاری شهرداریهای اسان به موضوع و تشکیل شرکت نمونه گردشگری چالیدره سرعت بیشتری به خود گرفت.




با مشارکت شهرداری طرقبه و سازمان همیاری شهرداری های اسان رضوی ، شرکت تشکیل و شخصیت حقوقی مستقل تعریف و با اخذ مصوبه هیئت محترم ان منطقه نمونه گردشگری سد چالیدره در سال 87 تهیه طرح جامع منطقه به یکی از مشاور توانمند درعرصه پروژه های گردشگری واگذار و مراحل تهیه و تصویب طرح در مراجع فرا دستی پیگیری گردید .

مشارکت شهرداری طرقبه و سازمان همیاری های اسان رضوی با تعریف شخصیت حقوقی مستقل و با اخذ مصوبه هیئت محترم ان باعث انتخاب این منطقه به عنوان منطقه نمونه گردشگری سد چالیدره در سال 1387 گردید و با ارائه طرح جامع منطقه توسط یکی از ان مشاور توانمند در عرصه پروژه های گردشگری فعالیت های این شرکت به سوی تحقق چشم انداز طراحی شده پیش رفت . امروز می توان مجموعه تفریحی گردشگری چالیدره طرقبه را یکی از مراکز بسیار مهم در صنعت گردشگری شهرستان و مشهد مقدس دانست، زیرا روزانه با حضور بیش از 10 هزار نفر توریست ایرانی و خارجی فرصت بسیار مهمی را بوجود آورده است . بدون شک حضور گردشگران ایرانی در کنار گردشگران کشورهای حاشیه خلیج فارس در طرقبه فرصت های بی شمار شغلی و سرمایه گزاری را ایجاد می نماید و چالیدره فرصتی مغتنم برای ورود سرمایه گزاران می باشد .

تصاویر منتشر شده از مجموعه تفریحی گردشگری چالیدره
مجموعه تفریحی گردشگری چالیدره بر روی نقشه
آدرس اینترنتی مجموعه تفریحی گردشگری چالیدره
فرماندار محترم شهرستان شهریار جناب آقای طاهری و شهردار محترم شهر باغستان جناب آقای رنجبر در این هفته شهر شرکت نمودند و با مومنین و گزاران دیدار د.


کودکی حسی ناب و شگفت است . لحظات شگفت انگیزی که همیشه نمی توان تجربه اش کرد. دوران زیبایی که تو را به آسمان و پرنده ها و رنگین کمان و تمام زیبایی ها پیوند می دهد . امروز 18 مهرماه مرکز فرهنگی هنری جم برنامه های زیبا و متنوعی اجرا نمود . قصه ی کنیز و بانو که بچه ها با شور و شوق تمام به . با حکم کشور سعید شیبانی  به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نیشابور منصوب شد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در حکم رحمانی فضلی کشور خطاب به سعید شیبانی نوق آمده است:به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد ُاستاندار محترم اسان رضوی به سمت معاون استاندار و فرم. http://uupload.ir/files/4fyw_%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1.jpg فرماندار رشت در جمع مردم معترض سراوان ما مسئولین در حق مردم سراوان کوتاهی کردیم مشروح خبر http://yon.ir/qhcpu خزرآنلاین، khazar_online پروفسور رشید بن عیسای الجزایری - فرانسویروز یکشنبه 24 داد 94 میهمان شهر طرقبه بود. ادامه مطلب فرماندار مه هر با بیان اینکه ین ایرانی در علم و پیشرفت از دنیا عقب نیستند، گفت: ین ایرانی فراتر از مرزهای ما هم باعث افتخار هستند. فرماندار بهشهر گفت: تمامی سرنشینان بالگرد شرکت نفت خزر در حادثه سقوط بالگرد جان خود را از دست دادند. به گزارش پایگاه خبری بهداشت، ایمنی و محیط زیست "بامنا"؛ خالق سجادی فرماندار بهشهر در گفت و گویی تلویزیونی در مورد آ ین وضعیت سقوط بالگرد شرکت نفت خزر در دریای خزر گفت: صبح امروز . فرماندار شهرستان ریگان گفت: در پی هجوم مجدد ریزگردها به ریگان تعدادی از اهالی این منطقه راهی بیمارستان شدند.
به گزارش جماران، فرماندار شهرستان ریگان امین باقری در ریگان اظهار داشت: در پی گرمای شدید در چند روز گذشته و از طرفی هجوم مجدد ریزگردها از صبح امروز به این شهرستان 15 . دیدار فرماندار پیشوا با بانوی ورزشکار و افتخارآفرین پیشوایی فرماندار شهرستان پیشوا با " ندا خانی یوسف رضا" سرمربی تیم ملی آلیش بانوان دیدار کرد و موفقیت وی را در مسابقات جهانی آلیش بانوان تبریک گفت . ب ایه این گزارش ، محمدکرم محمدی فرماندار شهرستان پیشوا به همراه احمد ملایری . مراسم تودیع و معارفه س رست جدید فرمانداری ایذه با حضور معاون استاندار خوزستان در محل فرمانداری ایذه برگزار شد. به گزارش خبرگزاری فارس از ایذه، مراسم تودیع و معارفه س رست جدید فرمانداری ایذه ساعتی پیش با حضور معاون استاندار خوزستان در محل فرمانداری ایذه برگزار شد.محسن بیرانوند در این مراسم با بیان اینکه بنده شاگرد «سمالی» هستم، گفت: امیدوارم که شهرستان ایذه با حضور فرماندار جدید راه پیشرفت را ادامه دهد.فرماندار سابق ایذه با بیان اینکه با شهرستان در برخی از موارد اختلاف نظرهایی داشتم، عنوان کرد: این اختلافات برای پیشرفت شهرستان بوده است.در پایان این مراسم، انفجار بزرگترین بمب عمل نکرده تاریخ+ بزرگترین بمب عمل نکرده و به جا مانده از جنگ جهانی دوم منفجر شد. به گزارش خبرنگار گفتنی است؛ بعد از گذشت چندین سال از جنگ جهانی دوم هنوز بمب های عمل نکرده بسیاری در مناطق جنگی کشورهای درگیر در آن به جا مانده است که هر از گاهی به وسیله نیروهای ا. معاون بهداشت خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر «درگیری لفظی بهداشت با فرماندار شهرستان بدره طی سفر به استان ایلام» را رد کرد. روابط عمومی شهرداری، ما را به کنفرانس خبری ریاست محترم شورا دعوت کرده بود؛ اما چون فعال خبری نبودیم، از دعوت تشکر کردیم و نرفتیم!
اما کاش می رفتیم و سوالی را می پرسیدیم که شهردار و شورای قبل جواب ندادند! فرماندار هم وعده کرد که پیگیر پاسخ باشد و به ما خبر بدهد؛ که خبر نداد! احت.
روستای دهبار مشهد یکی از جاذبه های گردشگری شهر مقدس مشهد روستای دهبار می باشد که هر ساله تعداد زیادی از گردشگران تور مشهد را جذی خود می کند،ای روستا در فاصله ۱۴ کیلومتر از طرقبه در دامنه رشته کوههای بینالود تور مشهد فروردین 97 قرار گرفته است. طبیعتی زیبا و بکر و آب و هوایی تمیز و سرشار از ا یژن و آبهایی خوش طعم و گوارا و همچنین مردمانی تور مشهد اردیبهشت 97 خونگرم و بانشاط و مهمان نواز از ویژگیها و شاخصه های اصلی این روستا می باشد.برای رسیدن به این روستا باید بعد از گذر از طرقبه مشهد به سمت جاغرق از اولین سه راهی سمت چپ به سمت تور مشهد بهار 97 روستای طرقدر راهی شد ، بعد از گذر از روستای طرقدر و عبور تور مشهد داد 97 از کنار پروژه بزرگ ارغوان و بعد از رسیدن به دو راهی دهبار – کلاته آهن ٬ مسیر سمت راست را انتخاب و بعد طی مسیری زیبا و کوهستانی به روستای دهبار رسید.این مسیر از دوراهی کلاته آهن تا خود روستای دهبار آسف می باشد.تور مشهد تابستان 97 روستای دهبار مشهد به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، فرماندار دلیجان پیش از ظهر امروز با حضور در کاروانسرای روستای دود در جریان روند تکمیل زیرساخت کاروانسرای روستای دود قرار گرفت و از روستاهای هدف گردشگری و بوم گردی این شهرستان بازدید کرد. هادی ف ضمن بازدید از روستاهای هدف گردشگری این شهرستان گف. به گزارش روابط عمومی فرمانداری قوچان ؛ حجه ال دستجردی قوچان ، علیرضا قامتی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در ساختمان پلیس راه در دوراهی سبزوار از امکانات و تجهیزات ترافیکی و جاده ای این مرکز کنترل ترافیک بین شهری بازدید د . منبع : روابط عمومی فرمانداری قوچ. به گزارش قدس آنلاین ، حجت ال محمد صف ور ضمن تأکید بر رعایت حفظ و حراست حقوق موقوفه گفت: گلایه ای از منابع طبیعی در رابطه با موضوع ارغوان کاران وجود دارد مبنی بر اینکه مدعی شده اند مستأجران حاضر در منطقه این گونه های طبیعی نادر را از بین می برند، در حالیکه این موضوع صحت ندارد. وی . طی مراسمی با حضور فرماندار ایذه، بخشدار مرکزی و تنی چند از مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان 19 پروژه آموزشی با اعتباری بالغ بر 39 میلیارد ریال بصورت همزمان افتتاح گردید. مردم اصفهان در مجلس با اشاره به تغییر فرماندار اصفهان در اولین روز ثبت نام انتخابات میان دوره ای مجلس گفت: این تغییر در این مقطع، ضربه ای به برگزاری باشکوه انتخابات مجلس، شوراها و ریاست جمهوری خواهد بود. 22 بهمن 1395 با حضور اقشار مختلف مردم شریف شهرستان اردل ، محترم مجلس ، محترم شهرستان ، فرماندار ، معاون فرماندار ، بخشدار ، مدیر آموزش وپرورش ، معاونین آموزش وپرورش ، کارشناسان ، فرهنگیان محترم ، دانش آموزان عزیز، دسالان ، ک ن ، نوجوانان ، جوانان ،بزرگسالان ، یان ، نیروهای انتظا. ارکین نیوز- فرمانداران شهرستانهای مرزی آق قلا و گُمیشان در استان گلستان تغییر کرده یا جابجا می شوند. یک مسوول آگاه در استانداری گلستان امروز شنبه با تایید این خبر به ایرنا گفت: با تصمیم استاندار و صدور حکم از سوی کش … ارکین نیوز- فرمانداران شهرستانهای مرزی آق قلا و گُمیشان در . لیست فرمانداران بلوچ استان سیستان و بلوچستان v نبی بخش داودی فرماندار بلوچ شیعه ایرانشهر v چاکرزهی فرماندار بلوچ سنّی خاش v هاشم زهی؛ فرماندار بلوچ سنّی فنوج؛ v حمیرا ریگی فرماندار بلوچ سنّی قصرقند؛ v حمیدالدین یوسفی، فرماندار بلوچ سنّی سرباز، v عبدالصمد عیسی زهی؛ فرماندار بل.
علی تعالی، فرماندار همدان احتمال بروز بحران کم آبی در این شهر را دور از انتظار ندانست و گفت اگر منابع آب مدیریت نشود همدان با مشکل جدی آب روبه رو خواهد شد.فرماندار همدان پنج شنبه ۲۱ دی در شورای حفاظت از منابع آب این شهر گفت: «با توجه به گذر از زمان عمده بارش های جوی و فصل پاییز تنها ۹ میلیون مترمکعب از حجم سد اکباتان آبگیری شده و این در حالی است که سال گذشته ۱۳ میلیون مترمکعب آب تا این تاریخ در سد اکباتان همدان ذخیره شده بود.»
همچنین دبی ورودی آب سد اکباتان پس از پاییز سال گذشته بیش از ۸۰۰ لیتر در ثانیه بوده که این میزان در سال جاری با کاهش ۵۰۰ لیتری روبه رو شده است.
این در حالی است که به گفته علی تعالی، افت آب بستر و منابع رودخانه ها باعث افزایش تقاضا و برداشت از وجی سد اکباتان شده است.
میزان مصرف آب مردم همدان در فصل پاییز سال جاری هم نسبت به سال گذشته و فصول گرم افزایش داشته است.
فرماندار همدان می گوید اگر چاه های پشتیبان منابع آب این شهر در تأمین آب و قابلیت اتصال به شبکه مهیا نشوند با مشکل جدی آب روبه رو خواهیم شد.
حفر چاه های غیرمجاز در باغ های همدان همچنان ادامه دارد و مسئولان هنوز در باره کنترل آن اقدامی نکرده اند.
پیش از این نیز محمدرضا همتی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان از بیابان شدن ۶۵ هزار تار از مراتع استان همدان در شش سال گذشته خبر داده بود. اهالی ده ها روستا در این استان نیز به علت کم آبی مهاجرت کرده اند.
۴۲ درصد جمعیت استان همدان در روستاها ن هستند و ضریب شاخص بهره مندی از آب آشامیدنی بهداشتی در روستاهای همدان ۶۸.۳۴ درصد است.
مقامات ایران بارها درباره احتمال بروز جنگ آب در کشور هشدار داده اند.
کم آبی و خش الی در ایران و سوء مدیریت در بخش آب، در سال ای گذشته اعتراض ها و همچنین نزاع های فراوانی در استان های مختلف ایران پدید آورده است.
میزان آب تجدیدشونده در ایران، یعنی آبی که از بارش برف و باران حاصل می شود، کاهش پیدا کرده است و بر این اساس کشور در مرحله «بحران آبی» قرار دارد.
فرماندار مشهر در جلسه ستاد اربعین: ۵۰۰ دستگاه اتوبوس و ۱۱ رام قطار زائران را بین مرز و شهرستان مشهر جا به جا می کنند بیش از ۵۰ اتوبوس وظیفه انتقال زوار به پارکینگ ها را به عهده دارند ۲۶ هزار خودرو در شلمچه پارک شده اند برای برگشت زائران مشکلی در زمینه گیت نداریم ۱۰۰ هزار نفر در . مرکز لنده در دهه کرامت جشن های ویِژه ای برگزار کرد که این ویژه برنامه ها برگزاری جشن روز دختردر روز ولادت حضرت معصومه(س) و همچنین جشن تجلیل از برگزیدگان استانی جشنواره رضوی در ولادت رضا(ع) انجام شد که ازسوی فرماندار شهرستان لنده، کانون پرروش فکری به عنوان نهاد برتر در برگزاری . تاکید فرماندار شیروان بر مشارکت جدی دستگاه ها در سرشماری نفوس و مسکن شیروان- ایرنا- فرماندار شیروان بر مشارکت جدی دستگاه های اجرایی در سرشماری نفوس و مسکن سال 95 که مرحله اول آن از سوم مهرماه آغاز می شود، تاکید کرد . به گزارش ایرنا عباسعلی صفایی یکشنبه در نشست ستاد هماهنگی سرشم.  فرماندار کبودراهنگ با اعضای شورای گل تپه جلسه هم شی برگزار د. جلسه مشترکی با حضور احسان قنبری فرماندار ، ابراهیم دهقانی خواه بخشدار گل تپه وجمشیدی شهردار و اعضای شورای گل تپه در دفتر بخشدارگل تپه برگزار شد. به گزارش خبرگزاری نیوز کبود راهنگ:   احسان قنبری اظهار داشت: شهر . به دنبال برکناری شهردار اصولگرا ولی مورد حمایت اصلاح طلبان فسا شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان فسا طی یک نامه عجولانه و سراسر تهدید آمیز برای استاندار و فرماندار فسا خط و نشان کشید!! نهاوند: بازدید معاون فرماندار شهرستان نهاوند از نمایشگاه کتاب هفته دفاع مقدس کتابخانه عمومی آیت الله نهاوندی همزمان با ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس، معاون فرماندار شهرستان نهاوند به همراه جمعی از مسئولین ادارات از کتابخانه عمومی آیت الله نهاوندی بازدید به عمل آوردند. به گ. تقدیر از عملکرد مدیر آبفای شهرستان قرچک فرماندار قرچک با ارسال لوح تقدیری از خدمات و عملکرد مدیر آبفای این شهرستان به‌عنوان مدیر نمونه تقدیر نمود. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: مدیر آبفای شهرستان قرچک در پی اقدامات آب‌رسانی مطلوب و تلاش‌. به گزارش روابط عمومی دفتر رودپی ( فرح آباد) جلسه شورای اداری شهرستان ساری به ریاست فرماندار مرکز استان و با حضور رودپی حضرت حجت ال عابدی فیروزجایی و دیگر مسئولین شهرستان ساری در تاریخ 95/11/20 در محل مجتمع فرهنگی و رفاهی بهزیستی برگزار گردید. فرماندار اهر: ورنی، یکی از اقلام مهم صادرات غیر نفتی آذربایجان شرقی است ایسنای ارسباران/فرماندار اهر تولیدات صنایع دستی خصوصاً ورنی را یکی از اقلام مهم صادرات غیر نفتی استان آذربایجان شرقی عنوان کرد. به گزارش ایسنای ارسباران/ سید محمد عابدی در آیین اختتاحیه جشنواره منطقه ای . به گزارش صدای جویا از اصفهان، محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان عصر امروز در گفت و گو با رسانه ها با بیان اینکه پس از جلسات متعدد در رابطه با برخورد نامناسب فرماندار گلپایگان با وحید اعظمی خبرنگار و مدیر مسئول هفته نامه نسل نو از برکناری حسین فراست از سمت فرمانداری شهرستان گلپا. فرماندار سابق تهران برای حضور در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران نام نویسی کرد. http://uupload.ir/files/po03_%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1.jpg فرماندار سیا ل در جلسه با استاندار گیلان: وضعیت کنونی شهرستان سیا ل مطلوب نیست،می خواهیم به تراز مثبت و یا نسبی شهرستان های هم جوار برسیم باید از برداشت های بی رویه جلوگیری شود [خبرگزاری صداوسیما - گیلان] iribnews_guilan