فرقون باسکولت دیجیتال - اخبار روز

عنوان کامل : پایان نامه تصویر دیجیتال تعداد صفحات : 132 دسته : کامپیوتر و هنر مقدمه پردازش تصویر دیجیتال [1] دانش جدیدی است که سابقه آن به پس از اختراع رایانه های دیجیتال باز می گردد . با این حال این علم نوپا در چند دهه اخیر از هر دو جنبه نظری و عملی پیشرفت های چشمگیری داشته است . سرع. انواع چاپ دیجیتال براساس ابعاد چاپ

چاپ با فرمت متوسط: حداکثر ابعاد کارهای چاپی با ابعاد متوسط در برگه‎ها‎ی a3 و با سایزهای 33×48 سانتیمتر می‎باشد. در این فرمت، چاپ می‎تواند با روش‎ها‎ی تونری، جوهر افشار و یا نوری انجام شود. چاپ متوسط برای چاپ کارت ویزیت در اصفهان، چاپ برو. دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ بازاری از طریق موتورهای جستجو به دو نوع سئو و به ازای هر کلیلک می باشد. که در سئو مربوط به طراحی مناسب سایت می باشد اما تبلیغات کلیکی مبلغی به موتورهای جستجو پرداخت می کنید و سایت شما در قسمت تبلیغات نمایش داده خواهد شد و به ازای هر کلیلکی که کاربر پس از جستجو در موتورهای جستجو بر روی تبلیغات شما کلیک میکند هزینه محاسبه میگردد. در نظر داشته باشید که بازاری موتورهای جستجو یا sem شامل دو بخش می شود: بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو (seo) و تبلیغات کلیکی در موتورهای جستجو یا ppc که مخفف pay per click است.


مدرس دیجیتال مارکتینگ
09121724677 09128724677 مدرس دیجیتال مارکتینگ digitall-marketing.ir behzadabbasi.ir طراحی ساعت دیجیتال با codevisionavr حل تمرین ۱۱-۳ کتاب میکروکنترلرهای avr نوشته جابرالوندی در این برنامه یک ساعت دیجیتال با استفاده از نرم افزار codevisionavr نوشته شده و سخت افزار آن در محیط proteus طراحی شده است. این برنامه زمان را بر حسب ثانیه ، دقیقه و ساعت محاسبه کرده و بر روی نمایشگر سون س. متر دیجیتال -متر-دیجیتالپروژه و پایان نامه رشته ی برق، چکیده: امروزه کار با میکروکنترلرها بیش از پیش ضرورت یافته و به موازات آن طراحی آنها نیز وارد مرحله جدیدی شده است که امکان انعطاف پذیری بیشتری را فراهم می کند. یکی از این میکروکنترلرها، میکروکنترل ای وی آر است که سهم عمده ای از مصرف را به خود اختصاص داده است. از .. فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] خبری بد برای بازاریابان دیجیتال. اکثر قریب به اتفاق تبلیغات دیجیتال برای همه قابل مشاهده نمی باشند. بر اساس یک بررسی جدید، بسیاری از بازاریابان در به کارگیری اثربخش تکنیک های فراگرفته در تبلیغات چاپی و کانال های محیطی ناموفق هستند. از ژانویه 2016، شرکت لومن (lumen) با استفاده از د. تکنیک_دیجیتال
نقاشی_دیجیتال_چیست؟ نقاشی دیجیتال شاخه ای از گرافیک دیجیتالی و کامپیوتریست که با بهره گیری از ابزار هایی_نظیر_قلم_نوری_یا_ماوس به طراحی و خلق آثار دیجیتالی از هر سبک و سیاقی می پردازند. ادامه مطلب
تجهیزات ابزاردقیق پروژه های سد سازی
geotechnical instrumentation in earth and rock-fill dams


یکی از موارد مهم در حین اجرای پروژه ژئوتکنیک و سد سازی، کنترل، پایش و بررسی مصالح، فرآیندهای اجرایی و نیز تأثیر آن بر محیط پیرامون است. ابزار دقیق برای نظارت بر عملکرد ساخت سازه سدها، آب بند، آب بندی دیواره های تونل،حفاری و تزریق، سازه های نگهبان، پی ها، سازه های مجاور و غیره که ممکن است تحت تاثیر روش ساخت قرار گیرند، استفاده می شود و موجب تسهیل در امر نظارت دقیق و کنترل بر این پروژه می شود و همچنین از ایجاد خطرات جانی و مالی به روش اطمینان بخش و چشم گیری جلوگیری می کند.
محصولات این شرکت در ضمینه سد سازی به شرح ذیل می باشد:

1- انواع ثبات دیجیتال تزریق دوغاب سیمان monitoring & recording equipment for grouting
2-انواع انحراف سنج های دیجیتال geotechnical digital inclinometer
3-ایستگاه دوغاب سازی مرگزی اتوماتیک (یونیت سانترال دوغاب سازی)
4-ویدئو متری گمانه و چاه آب عمیق borehole era system
5-انواع عمق سنج ، ارتفاع سنج سطح آب چاه و گمانه (سوند) water level meter
6- دستگاه ثبات دیجیتال تست لوژان lugeon test interpretation
و ...
محصولات جدید شرکتpad-800
ثبات دیجیتال تزریق دوغاب سیمان
monitoring & recording equipment for grouting
inclinometers انحراف سنج
pad-6000

دستگاه انحراف سنج دیجیتال گمانه های ژئوتکنیک و معدن
drilling borehole digital inclinometerinclinometers
pad-s6000
دستگاه انحراف سنج دیجیتال
geotechnical digital inclinometer
system

borehole era system
ویدئو متری گمانه و چاه آب عمیق
borehole era
system


water level meter sounder
سوند
عمق سنج ، ارتفاع سنج سطح آب چاه و گمانه
water level meter sounder
lugeon test
pad-l100
دستگاه دیجیتال تست لوژان
lugeon test interpretation


borehole era system
ویدئو متری گمانه و چاه آب عمیق
borehole era
system
ثبات دوغاب سیمان
ak90
ثبات دیجیتال تزریق دوغاب سیمان
monitoring & recording equipment for groutingپل های ارتباطی با شرکت پداکو


سفارش تلفنی
از طریق شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.
021-65568661
پست الکترونیک
با ارسال ایمیل به مشاورین ما با شما تماس میگیرند
[email protected]
شرکت پداکو
تماس با شرکت پداکو مشاوران ما راهنمای شما هستند
09126616379


.


هزینه رایت سی دی قفل گذاری سی دی چاپ لیبل سی دی جلوگیری از رایت سی دی طرح سی دی چاپ و رایت سی دی جلوگیری از رایت سی دی چاپ و رایت cd نرم افزار جلوگیری از کپی دی وی دی قفل گذاری روی سی دی چاپ و رایت dvd قفل گذاری سی دی قیمت رایت سی دی لیبل روی سی دی تعرفه رایت سی دی قفل گذاری روی دی وی دی<. با قلم دیجیتال "فِری" هر سطحی به کاغذ تبدیل می شود! محمد مهدی حید ور - بدون آن که نیاز به خارج تلفن هوشمند از جیب یا کیف خود داشته باشید، قلم دیجیتال فری این امکان را به شما می دهد تا فعالیت های مختلفی مانند نوشتن، اتصال به تلفن هوشمند و یا پاسخ به تماس های دریافتی را انجام دهید. ب.
صفحه ید ارز دیجیتال اینجا کلیک کنید
صفحه فروش ارز دیجیتال اینجا کلیک کنیدآلبوم دیجیتال عروس
البوم دیجیتال که به آلبوم ایتالیایی هم معروف است گروه گرافیکی نگار یک آلبوم ع عروس یا آلبوم دیجیتال عروس است صنعت دیجیتال در پروسه تولید آن نقش اساسی دارد. اگر میخواهید بدانید که البوم دیجیتال عروس چیست؟ در جواب به زبان ساده باید بگوییم که ابتدا ع عروس و داماد یا ع کودک در آتلیه ع کودک و یا آتلیه ع عروس توسط دوربین دیجیتال در یط مناسب و با نو ردازی حرفه ای ثبت می شود. آلبوم دیجیتال عروس آلبوم دیجیتال عروس آلبوم دیجیتال عروس سپس طراح ع عروس که به طراحی ع آتلیه ای عروس مسلط است با استفاده از فون ع عروس یا فون آلبوم دیجیتال psd ، تصویر عروس داماد و یا کودک را در نرم افزارهای مختلف ویرایش می کند این ویرایش های برای طراحی آلبم دیجیتال می تواند یک روتوش بسیار ساده باشد و یا می تواند یک مرحله بسیار حرفه ای و طولانی از طراحی باشد، که عمومی ترین این نرم افزار برای طراحی ع عروس برنامه فتوشاپ است. پس از پایان مرحله طراحی ، ع های طراحی شده در فرآیند نوین دیجیتالی وارد مرحله چاپ می شوند (در گذشته روند چاپ بصورت آنالوگ بود ضمن آنکه چیزی بنام طراحی عمومیت نداشته و صرفا ع ها آنطور که ثبت می شد چاپ می شدند) اکنون ع ها برای تجمیع باید وارد مرحله صحافی و جلد سازی شوند. در این بخش تمام ع ها در قطعات منظم و مشخص توسط شیرازه منظم و چسبانده و جلد سازی نیز بعد از این مرحله صورت می پذیرد. طرح لایه باز آلبوم دیجیتال عروس آلبوم دیجیتال عروس رایگان فون آلبوم دیجیتال عروس اندازه ۳۰×۶۰ دی پی آی ۳۰۰ توسط گروه گرافیکی نگار برای البوم دیجیتال عروس کلیک کنی ادامه مطلب گزارش کار آزمایشگاه سیستم دیجیتال گزارش کار آزمایشگاه سیستم دیجیتال با .
لینک
پیوسته، ارزهای دیجیتال محبوب تر میشوند و بیشتر مورد حمایت و پشتیبانی قرار میگیرند. در نتیجه بسیاری از کارشناسان معتقدند که ت ها ارزهای دیجیتال مبتنی بر فیات را راه اندازی خواهند کرد.
به رسمیت شناخته شدن ارزهای دیجیتال
رفته رفته تها در حال به رسمیت شناختن ارزهای دیجیتال هستند.
در سال جاری، بسیاری از ت ها و نهادهای تنظیم کننده اقداماتی را در زمینه ارزهای دیجیتال، صرافی ها، و عرضه اولیه سکه به عمل آورده اند. 2017 سال مهیج و جالبی برای ارزهای دیجیتال بوده است. ت ژاپن در عمل، بیت کوین را به رسمیت شناخت و این ارز را به عنوان یک روش پرداختی قانونی معرفی کرد و بسیاری از کاربران را غافلگیر نمود. مدتی بعد، نهادهای تنظیم کننده در چین تعدادی از وب سایت ها و صرافی های مرتبط با این حوزه را از دسترس خارج د و در این میان برنامه داشتند مقرراتی را به طور رسمی معرفی کنند. این امر منجر به حرکت گسترده تریدرهای چینی به صرافی های ژاپن و کره جنوبی شد. اکثر تریدرها تصمیم گرفتند برای دور زدن تحریم مذکور، از این روش استفاده کنند.
خبرهای اخیر نشان می دهد که ت بلاروس رسما ارزهای دیجیتال را به رسمیت شناخته و به مدت 5 سال وضعیت معافیت از مالیات را به این حوزه اختصاص داده است. هدف بلاروس این است که فین تک،استارآپ و یا شرکت های بیشتری را به عملیات های در حال افتتاح این کشور جذب کند تا در نهایت به قطب بین المللی ارزهای دیجیتال تبدیل شود.
زمان معرفی یک ارزدیجیتال مبتنی بر فیات
آیا زمان آن فرا رسیده که یک ارز دیجیتال مبتنی بر فیات عرضه شود؟
منطقه یورو فعلا هیچ ارزدیجیتال مبتنی بر فیاتی را معرفی نخواهد کرد!
بسیاری از تحلیلگران پیش بینی میکنند که ت ها و موسسات مالی ارزدیجیتال مبتنی بر فیات خود را راه اندازی خواهند د تا با ارزهای نامتمرکزی نظیر بیت کوین و اتریوم رقابت کنند. در حال حاضر اکثر بانکهای مرکزی شروع به تست ارزهای دیجیتال خود کرده اند. واضح ترین مثالی که میتوان برای آن ذکر نمود نمونه آرمایشی ارز دیجیتالی است که در این مدت بانک خلق چین به آرامی آن را تست کرده. به نقل از تک کرانچ، ت روسیه نیز در حال بررسی این است که آیا امکان ایجاد یک ارزدیجیتال تی تحت عنوان کریپتوروبل وجود دارد یا خیر. هم اکنون، تهای بسیاری در سراسر جهان ارزهای دیجیتال و امکانات آنها را آزمایش میکنند. به نقل از دیلی میل، یوروزون یا منطقه اروپا هنوز برنامه ندارد ارز دیجیتال مبتنی بر فیاتی را معرفی کند. به خصوص اینکه، به گفته کارل لودویگ تیل، یکی از اعضای هیئت مدیره بانک فدرال ؛ منطقه یورو به این زودی ها قصد انجام چنین کاری را ندارد.
وی افزود:

فعلا هیچگونه پول دیجیتال مشابه با پول رسمی ای در دستور کار بانک مرکزی نیست.

وی در ادامه گفت:

در حال حاضر، با افزایش رشد سریع ارزش روبرو هستیم که منجر به احتمال وقوع زیان های پیاپی خواهد شد.

دلیل اصلی در پس آن، این امر است که شاید ارزهای مبتنی بر فیات؛ مسائل غیر قابل پیش بینی نظیر مقیاس پذیری، امنیت، و هزینه ها را به همراه دارند. علاوه بر این، به گفته بسیاری از کارشناسان احتمال این میرود که رشد نجومی بیت کوین، به نوعی بانکهای مرکزی را از بابت ارائه ارزهای دیجیتال خودشان، تحت تاثیر قرار دهد.
منبع: bitcoinist

مطالب مرتبط :

از قانونی بیت کوین در هند تا تولید ارز دیجیتالی اختصاصی
بانک مرکزی ایران: مزایا و معایب بیت کوین نیاز به بررسی دارد
همه تردیدهای ید بیت کوین/ آیا بیت کوین بانک های مرکزی را دور می زند؟
آیا روسیه و چین بیت کوین را متلاشی می کنند؟اشتراک در تلگرام
منطقه یورو فعلا هیچ ارزدیجیتال مبتنی بر فیاتی را معرفی نخواهد کرد!

ارز دیجیتال تیارزدیجیتال مبتنی بر فیاتبانک مرکزیبلاروسپول اعتباریتحریمژاپنصرافی هافیاتکارل لودویگمقیاس پذیریمنطقه اروپامنطقه یورویوروزون
در دوره های آموزشی سایت پاتوق عکاسی در مورد عمق میدان در دوربین دیجیتال توضیح داده شده است
مشاهده
ادامه مطلب فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه از توقیف یک دستگاه کامیون ایسوزو باری حامل قطعات کامپیوتری و لوازم دیجیتال به ارزش هشت میلیارد ریال خبر داد. داگ کوین یا داج کوین هم به آن میگویند نوعی ارز دیجیتال همانند بیت کوین میباشد . ادامه مطلب در این مقاله به بررسی قابلیت های درب ضد سرقت می پردازیم که از جمله این قابلیت ها می توان به اضاه انواع تکنولوژی های روز دینا پرداخت همیشه ایمنی سازی و هوشمند سازی جز اولویت های همه می باشد. بحث دیجیتال درب در بحث هوشمند سازی انواع درب به استحضار می رساند که درب های فوق قابلیت اض. بعد از بسته شدن درب، قفل دیجیتال به صورت خ ر قفل می شود و دیگر ی از خارج بدون مجوز نمی تواند وارد شود، ولی از داخل با کشیدن دستگیره قفل الکترونیکی، درب باز می شود. در صورت تمایل می توانید این سیستم را در قفل دیجیتالی هر وقتی بخواهید فعال با غیرفعال نمایید.سیستم قفل اتوماتیک موجود در قفل های دیجیتالhttp://samsungddl.comhttp://samsunglock.support ترازو آویز دیجیتال 10 تن بی نظیر ocsa
اطلاعات تماس تلفن تماس : 65511140-021 65578536-

ترازو آویز 10 تن بی نظیر مدل ocs-a
ترازو آویز دیجیتال 10 تن بی نظیر ocsa ترازوی آویزی 10 تن بی نظیر تا 10000 کیلوگرم ظرفیت توزین دارد . ترازوی آویز 10 تنی بی نظیر دارای دقت 5 کیلوگرم می باشد . ترازوی آویز دیجیتال ده تن بی نظیر با برق و باطری داخلی کار می کند ودر مواقعی که برق نباشد باسکول با باطری به کار خود ادامه می دهد . ترازوی آویزی دیجیتال ده تنی بی نظیر دارای بدنه ای بسیار مقاوم بوده از جنس آلومینیوم آلیاژی ترازو دیجیتال آویز 10000 کیلویی بی نظیر دارای ریموت کنترل برای روشن وخاموش نمودن و پارسنگ نمودن دارد . ترازوی دیجیتال آویزی 10000 کیلو بینظیر قابلیت چرخش 360 درجه را نیز داراست . جنس نمایشگر ترازو دیجیتال آویزی 10 تن بی نظیر led می باشد . باسکول دیجیتال آویز 10 تنی بی نظیر امکان اتصال به نمایشگر بی سیم و نمایشگر دوم را داراست . باسکول دیجیتال آویزی 10 تن بی نظیر دارای وجی rs 232 می باشد . از دیگر ویژگیهای باسکول آویزی 10 تن بی نظیر قابلیت کالیبراسیون دیجیالی می باشد . باسکول آویزی ده تنی بی نظیر دارای کلید پارسنگ برروی ریموت می باشد تا بار اولیه روی باسکول را بتوان صفر نمود . این باسکول آویز جرثقیل بدون برق تا 24 ساعت به راحتی به کار خود ادامه می دهد . باسکول جرثقیل 10 تن بی نظیر دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .
کاربرد سه پایه بوم در عکاسی برای موضوع های ع ی ثابت و مشخص سه پایه بسیار مفید است.مشکلی که در استفاده از سه پایه وجود دارد ، بزرگ و حجیم بودن آن است و حمل آن باعث دردسر می شود. برای عکاسان دیجیتال یک خبر خوب وجود دارد و آن اینست که سه پایه های جدیدی که به بازار آمده است ، کوچک و کم .  پاو وینت آشنایی با اجزای مدارات دیجیتال با موضوع ترانزیستور پاو وینت آشنایی با اجزای مدارات دیجیتال با موضوع ترانزیستوردر این بخش پاو وینت آشنایی با اجزای مدارات دیجیتال با موضوع ترانزیستور در 79 اسلاید برای قرار داده شده است. در ذیل پیشنمایشی از آن آورده شده است.
دریافت فایل
پاو وینت آشنایی با اجزای مدارات دیجیتال با موضوع ترانزیستور

اختصاصی از رزفایل فون آتلیه دیجیتال کودک با کیفیت عالی با و پر سرعت . 3 psd 2398*4724 pix 300 dpi 45.1 mb   با فون آتلیه دیجیتال کودک با کیفیت عالی گروه سازان مدیا آرتا در نمایشگاه دیجیتال مصلای تهران اقدام به ساخت دوربین مخفی نمود. هدف از ساخت این دوربین مخفی آموزش مفاهیم مورد نظر مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال بود نتیجه تصویری برای نمایشگاه رسانه دیجیتال مصلی 96 دستگاه فرستنده ی دیجیتال با پرداخت هزینه از سوی شهرداری دزفول توسط صدا و سیمای مرکز خوزستان یداری، نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت. ابزار اندازه گیری دیجیتال http://www.abzarkarimi.com/product-category/ابزار-اندازه-گیری-دیجیتال دوره های تخصصی در بحث مارکتینگ که شامل :
دیجیتال مارکتینگ
سئو و بحث در گوگل مپ
.
.
.
. .......
ایده هایتان را به هر شکلی اجرا نمائید . ایده های بزرگ یک روزه شکل نمی گیرند...

اختصاصی از نیک فایل 408-پاو وینت پروژه ساعت دیجیتال با کمک atmega16 و lcd+ کد برنامه با و پر سرعت . 408-پروژه ساعت دیجیتال با کمک atmega16  و lcd + کد برنامه پاو وینت 18 اسلاید فارسی با 408-پاو وینت پروژه ساعت دیجیتال با کمک atmega16 و lcd+ کد برنامه گیرنده دیجیتال یا digital receiver یک دستگاه کوچک می باشد که با اتصال آن به دستگاه های دیگر مانند موبایل، تبلت، لپ تاپ یا کامپیوتر می توانید شبکه های تلویزیونی را دریافت و مشاهده کنید. این دستگاه یا به پورت گوشی شما متصل شده و از برق آن استفاده می کند و یا به صورت وایرلس بوده باطری داخ. شیراز- «داوید لیفتینگر» هنرمند نوگرای اتریشی معتقد است: مردم ایران به ویژه جوانان گرایش فوق العاده ای به هنر نو در دیگر کشورها به ویژه هنرهای دیجیتال دارند. داوید لیفتینگر، یک دیجیتال آرتیست که به تازگی در شیراز با گروهی از جوانان و دانشجویان رشته های هنر دست به خلاقیتی نو در . فیروزی معاونت فنی سازمان صداوسیمای مرکز فارس گفت: روز گذشته وبه همت مسئولان شهرستانی و استانی وبانصب گیرنده های دیجیتال در ایستگاه پاقلات مردم این روستا از نعمت دریافت شبکه های دیجیتال بهره مند شدند. ادامه مطلب تبدیل تصاویر آنالوگ تلویزیونی به تصاویر دیجیتالتبدیل-تصاویر-آنالوگ-تلویزیونی-به-تصاویر-دیجیتالپروژه و پایان نامه رشته ی برق، چکیده: پروﮊه حاضر سیگنال های تلوزیونی سیاه سفید و رنگی را در سیستم های مختلف تلویزیونی pal ،se و ntsc بررسی می کند و پس از معرفی کامل طیف سیگنال تلوزیونی نحوه ی تبدیل تصاویر آنالوگ تلوزیونی به تصاویر دیجیتال (analog to digital video converting)، را توصیف ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تبدیل تصاویر آنالوگ تلویزیونی به تصاویر دیجیتالتبدیل-تصاویر-آنالوگ-تلویزیونی-به-تصاویر-دیجیتالپروژه و پایان نامه رشته ی برق، چکیده: پروﮊه حاضر سیگنال های تلوزیونی سیاه سفید و رنگی را در سیستم های مختلف تلویزیونی pal ،se و ntsc بررسی می کند و پس از معرفی کامل طیف سیگنال تلوزیونی نحوه ی تبدیل تصاویر آنالوگ تلوزیونی به تصاویر دیجیتال (analog to digital video converting)، را توصیف ... فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نمونه سوال کنترل دیجیتال و غیرخطی با جواب نمونه سوال کنترل دیجیتال و غیرخطی همراه با حل تشریحی و رسم نمودار های لازم تهیه شده است. ...دریافت فایل جدیدترین تکنولوژی در خدمات چاپ ، دیجیتال می باشد هرچه زمان می گذرد این سیستم رشد بیشتری پیدا می کند و به نظر تراکت می رسد در آینده ای نزدیک جایگزین دیگر روش های چاپ شود از جمله مهمترین ویژگی های چاپ دیجیتال این است که به خدمات تراکت دهنده آن این امکان را می دهد کارت ویزیت که هر ک. دماسنج رطوبت سنج دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال مخصوص گلخانه نمایشگرهای چند منظوره دیجیتال با قابلیت نمایش ساعت، تاریخ، دمای محیط، رطوبت، تایمر و شمارنده، کرنومتر، آلارم، روز هفته و دیگر امکانات
دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال مخصوص گلخانه
نمایش ساعت، دقیقه و ثانیه (h:m و h:m:s) با فو. دل... اصل ، اورجینال ، تقلبی ، ریفربیشد ؟!!! این ها لغاتی هستند که امروزه در بازار محصولات ، اعم از دیجیتال و غیر دیجیتال معنا و مفهوم پیدا کرده اند و در بیشتر مواقع یداران و حتی فروشندگان را دچار گمراهی می کند. تولید محصولات بی کیفیت و نامرغوب ، عرضه محصولاتی که تعمیر شده و مجدداً. جدیدترین تکنولوژی در خدمات چاپ ، دیجیتال کارت ویزیت می باشد هرچه زمان می گذرد این سیستم رشد بیشتری پیدا می کند و به نظر می رسد در آینده ای نزدیک جایگزین دیگر روش های چاپ شود از جمله مهمترین ویژگی های چاپ دیجیتال این است که به خدمات دهنده آن این امکان را می دهد که هر کار چاپی را د. چاپ بروی پرچم توسط دستگاه دیجیتال
پرچم و پارچه این روزها توسط روش های مختلفی چاپ می شوند که بسته به تجهیزات و ماشین آلات، همین طور متد مورد استفاده با یکدیگر متفاوت هستند، اما نکته جالب اینجاست که پرچم ها را با دستگاه هایی شبیه به پرینترر که به صورت دیجیتال چاپ می کنند هم تو. پاو وینت دوربین های دیجیتال بزرگ یا کوچک ،ارزان یا گران، ساده یا پیشرفته ، در همه حالات یک دوربین از این قسمتها تشکیل شده است