فایل کامل طرح هادی روستای شیرین آب دزفول dwg - اخبار روز

در تاریخ 13/2/1395 بسیج دانش آموزی دبیرستان دوره دوم عصاریان محترم موقت شهرستان دزفول حجت ال و المسلمین حاج مرتضی بیگدلی را جهت حضوردرجمع پرشور دانش اموزان واجرای برنامه حلقه های صالحین بسیج دعوت نمودند. همچنین ایشان به مناسبت هفته معلم طی دیداری صمیمی با دبیران و کارکنان دبیرس. گروه کوهنوردی باران در مورخ 94/11/16 به همراه گروه کوهنوردی یاران طبیعت شیروان دره باداملق را پیاده روی د. افراد شرکت کننده در این برنامه 24 نفر بوده که 19 نفر از اعضای گروه باران و 5 نفر از اعضای گروه یاران طبیعت بود. راهنما و جلو دار این برنامه آقای عسگرزاده و س رست برنامه خانم محمد. پاو وینت بررسی روستای انه کاشان
به صفحه فایل پاو وینت بررسی روستای انه کاشان خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر پاو وینت تحلیل و بررسی روستای جنداب قم
به صفحه فایل پاو وینت تحلیل و بررسی روستای جنداب قم خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر پاو وینت بررسی روستای آهار شمیران
به صفحه فایل پاو وینت بررسی روستای آهار شمیران خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر پاو وینت بررسی روستای یله گنبد قزوین
به صفحه فایل پاو وینت بررسی روستای یله گنبد قزوین خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر پاو وینت تحلیل روستای کندر در قزوین
به صفحه فایل پاو وینت تحلیل روستای کندر در قزوین خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر پاو وینت بررسی روستای زرشک قزوین
به صفحه فایل پاو وینت بررسی روستای زرشک قزوین خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر پاو وینت بررسی روستای زرشک قزوین
به صفحه فایل پاو وینت بررسی روستای زرشک قزوین خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر پاو وینت روستای انجیلاق واقع در قزوین به همراه 130 ع از روستا و طرح هادی روستا درشب اول سال96آب لوله کشی روستای گازار به مدت بیش از 30 ساعت قطع شد.وهمه نین ومهمانان نوروزی را گرفتار کرد.عدم کنترل منبع آب وبی توجهی به کار های عمومی گریبان کهنسالان را گرفته بود.مادربزرگی که بادبه خالی عصا ن خود را به شیر آب شیرین می رساند.وبا نبود حتی آب شیرین مواجه می شود.صحن. دزفول - ایرنا - ابراهیم سلامی فر یکی از اعضای جمعیت هلال احمر دزفول به عنوان جوان فرهیخته و نمونه استان خوزستان شناخته شد. رئیس جمعیت هلال احمر دزفول روز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:این جوان خوشفکر دزفولی فعال فرهنگی ،اجتماعی،نخبه علمی و نخبه امدادی شناخته شده ضمن اینکه ابراهیم سلامی فر به عنوان جوان سال هلال احمر نیز انتخاب شد .
وی اظهار کرد:هر ساله استانداری خوزستان به مناسبت روز جوان و میلاد حضرت علی اکبر (ع) شناسایی جوانان نخبه استان را به اداره کل ورزش و جوانان خوزستان محول می کند و ارگان های مختلف جوانان برتر و نخبه خود را به اداره کل ورزش و جوانان خوزستان معرفی می کنند.
عظیم رضایی مرساق افزود:نفرات برتر هر ارگان در حوزه های مختلف فرهنگی،اجتماعی ، هلال احمر ،مددکاری و دیگر حوزه ها به این اداره کل معرفی می شوند که نفرات برتر شناسایی و به عنوان نخبگان حوزه های مختلف معرفی می شوند.
وی افزود:در این ارزی 15 نفر از جوانان خوزستانی به عنوان نخبه شناسایی شدند که ابراهیم سلامی فر یکی از اعضای جمعیت هلال احمر دزفول نیز به علت فعال بودن در چهار حوزه نخبه شناخته شد.
به گزارش ایرنا ابراهیم سلامی فر در حال حاضر چهار مقاله علمی و بیش از 90 پژوهش علمی انجام داده ،یک کتاب با عنوان خانواده از دیدگاه شهید مطهری از وی به چاپ رسیده و 2 کتاب راه حق و بررسی سلاح کشتار جمعی وی نیز در مرحله چاپ است.
رضایی مرساق با بیان اینکه این جوان دزفولی در سال 94 عنوان فعال فرهنگی و سال 92 عنوان استعداد درخشان و نخبه علمی را به خود اختصاص داده است افزود:از جوانان نخبه استانی طی آئینی با حضور ورزش و جوانان تجلیل به عمل آمد.
جمعیت هلال احمر دزفول 500 عضو فعال دارد.
7278/6068
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

جزوه درس فیزیک الکترونیک
جزوه-درس-فیزیک-الکترونیک
جزوه اسکن شده درس فیزیک الکترونیک، در قالب فایل pdf و در حجم 69 صفحه. شامل سر فصل های: 1-تئوری باندها و فیزیک نیمه هادی ها، 2-پیوند p-n، 3-ترانزیستور bjt، 4-ترانزیستور fet، 5-پیوند ف نیمه هادی. جزوه بسیار خوانا و تمیز می باشد.

 فایلفراخوان: صعود گروه کوهنوردی یوتاب بانوان دزفول، به مناسبت 4 داد «روز ملی دزفول»، به قله الوند همدان در تاریخ 96.3.5 برگزار خواهد شد. این برنامه برای تمام همنوردان دزفولی به عنوان میهمان آزاد می باشد. اعضای محترم یوتاب توجه فرمایید این برنامه پیش زمینه ی تمرین و آمادگی جسمانی ب. چشم انداز روستای گلوجگاهی می آیی
مثل یک خواب شیرین
از دور
و نگاهت
آن قدر به من نزدیک می شود
که من می توانم
وسعت هزار اقیانوس را
از پنجره هایش تماشا کنم
اشک هایت
زیباترین رودهای جهان را
به خانه ام می آورند
نفس هایت ...
گاهی می آیی
مثل یک خواب شیرین
از دور
و گل های باغچه
با حریر لبخند
به پیشوازت می آیند
شاخه های کو کب
به احترامت
سر، خم می کنند
آسمان در قدمت
بذر مهتاب می پاشد ...سکوت می کنی
پرندگان
سکوت می کنند
دنیا ت می شود...می آیی
مثل یک خواب شیرین
از دور
و انتشار عطر تو
فطرت کوه های پشت خانه را
تغییر می دهد


دست هایت
بوی خورشید
بوی سیب می دهند

می آیی
مثل یک ...


می خواهم سلامت کنم
نمی شود
می خواهم بگویم :"دلتنگت بودم"
نمی شود

آسمان

نگران توست
فانوسی از سمت مشرق
سو سو می زند
و تو را می بینم
از پشت شیشه های اشک
دست در دست نسیم
به زیارتی بزرگ می روی
می خواهم بپرسم : «دوباره می آیی؟
نمی توانم
می خواهم بگویم : " دلواپست می شوم "


نمی توانم
رد پایت
روی ماسه های مرطوب
زیارتگاه من می شود
و تاریکی
تا کمر کوه بالا می آیدآشنایی با روستا های الموت (روستای چاله) روستای چاله در شمال شرقی قزوین قرار دارد . از شمال به روستای شیرکوه و زردجین از جنوب به روستای زرجه بستان، قزل قلعه و ورس از غرب به روستای مارکین، تنوره و سیمیار از شرق به روستای آقا گیر، اکبر آباد و هیله رود منتهی میشود ،روستای چاله قبلا . روستای ماخونیک یکی از هفت روستای شگفت انگیز جهان است که به سرزمین لی لی پوتهای ایران شهرت دارد در این روستا کشیدن سیگار، دیدن تلویزیون و نوشیدن چای بنا به سنت و رسوم محلی ممنوع است. به گزارش خبرنگار مهر، حتما تعجب خواهید کرد وقتی بدانید ایران هم جایی دارد شبیه لی لی پوت، سرزمی. هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان خوزستان:
پنجمین المپیاد ورزشی بیماران خاص در دزفول برگزار شد .
چندی پیش پنجمین المپیاد ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در دزفول برگزار شد . امان الله تختایی رئیس هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا شهرستان اظهار داشت : ” المپیاد با حضور . با سلام اخیرا مقاله ای جدید از اینجانب با عنوان رابطه ی عوامل اثربخش بر یادگیری ی با پیشرفت درسی دانشجویان علوم پزشکی دزفول در فصلنامه توسعه آموزش، وابسته به علوم پزشکی زنجان به چاپ رسید. در این مقاله از ابزار clei استفاده شد که برای اولین بار در یک طرح پژوهشی توسط اینجانب در ای. آهنگ جدید هادی اروئی بنام صنم با بالاترین کیفیت
ترانه : مولانا
آهنگ : هادی اروئی

می و مسترینگ : هادی آرونی
لینک و متن آهنگ در ادامه مطلب... ادامه مطلب...             گتوند - ایرنا - در حادثه واژگونی یکدستگاه خودروی سواری پژو 206 در سه راهی گتوند - شوشتر- دزفول یک نفر جان باخت و سه نفر مصدوم شدند. رئیس پلیس راه ایستگاه سه راهی گتوند روز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:این خودرو با سه سرنشین خانم و یک سرنشین م.


روستای زین آباد تبریز به همراه طرح هادی روستای زین آباد , پاو وینتتاریخ ایجاد 13/06/2017 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 65 اسلاید قیمت: 9000 تومان حجم فایل: 11797 kb
تعدادمشاهده 50
چکیده:

روستای زین آباد

اوضاع تاریخی و جغرافیایی روستا

مشخصات تاریخی

وجه تسمیه روستا:

نام روستای زین اباد در ابتدا به دلیل وجود زمین های حاصل خیز ان زمین اباد بوده است که براساس گفته های احتمالی اهالی روستا بعد ها به دلیل تکرار این کلمه دردهان مردم اسم روستا در به زین اباد مشهور شد.

مشخصات جغرافیایی طبیعی روستا

موقعیت مطلق
•روستای زین اباد یکی از روستا های دهستان رود قات است که در موقعیتی تقریبا کوهستانی و برف های پای کوهی منطقه قرار دارد روستا در 10 کیلومتری شمال مرکز دهستان قرار دارد و حدود 30کیلومتری شمال شرقی صوفیان مرکز بخش و 35 کیلومتری شمال غرب تبریز در دهستان رودقات از توابع صوفیان واقع شده است.
جغرافیای روستا
•با توجه به ان که روستا فاقد حوزه نفوذ خاصی بوده و منطقه تابعه ای را نمیتوان برای ان تعریف کرد از این رو بحث درباره ی وضعیت اقلیمی و بررسی منابع طبیعی و ویژگی های دمو گرافی ان پرهیز نموده و تنها میتوان چنین بررسی ها یی را به صورت اجمالی در محدوده ای در سطح بزرگتر از محدوده بخش و شهرستان داشت به طوریکه میتوان نتایج ان را با توجه به ی انی شرایط اقلیمی و بیو کلیایی ان ها به محدوده روستا نیز تامین داد در ادامه به بررسی دهستان رود قات و وضعیت جغرافیایی طبیعی این دهستان خواهیم پرداخت:

الف. منابع آبی

از نظر منابع منطقه باید گفت که بهره برداری از اب های تحت الارض با حفر چاه های نیمه عمیق و رشته دستی و رشته قنات رونق دارد و جریانات سطح الارضی در منطقه بسیار جزیی بوده از جمله رودخانه های دایمی ایوند اشاره نمود که در واقع بارندگی جریان اب در بستر آن شدت میابد.

آب اشامیدنی
•تنها منبع طبیعی تامین ان بوده این اب محدود قابل شرب نیز اخیرا در سال 82-83 به فضایل و لوله کشی شده است اب منبع موجود به ظرفیت 400 متر از نوع زمینی می باشد که به زحمت کفاف نیاز های اهالی را میدهد.
آب کشاورزی
• منبع اری کلی اراضی زراعی باغی روستا که اغلب به صورت و ندرتا به صورت دیمی کاشت میشوند از اب چشمه ها و قنوات پراکنده 2 رشته و کهریز وجود دارد واب رودخانه از ایوند تامین میشوند ان چه مشخص است کمبود منابع چه به لحاظ اشامیدنی و کشاورزی اندکی ملموس بوده بر وضعیت زیستی و اقتصادی روستا تاثیر گذار بوده است .
ب. مصالح بوم آورد روستا
•نوع مصالح ساختمانی واحد های روستا خود تحت تاثیر وجود رابطه بین شیوه ومعشیت و چگونگی دسترسی انان به محیط پیرامون است در کل به علت وجود مواد و مصالحی چون سنگ ماسه و چوب و غیره در بوم منطقه در صد این مصالح در واحد های روستا بیشتر است دریافت قدیمی روستا عمره مصالح به کار رفته عبارت انداز چوب خشت چوب سنگ ماسه از بوم منطقه تهیه شده اند و در بافت جدید روستا عمدتا با مصالحی چون اجر اهن و حتی سیمان و سنگ های صنعتی و معدنی احداث شده اند در کل بر اساس امار اخذ شده از خانه بهداشت روستا 9درصد واحد ها با مصالح اجر و چوب ساخته شده اند.
پ. توپو گرافی
•در شمال غربی منطقه مورد مطالعه ارتفاعات مرو داغی واقع شده که ارتفاع بلندترین نقطه ان 2205 متر است و این عامل توپوگرافی باعث شده که تمامی روستاهای دهستان رود قات جهت دسترسی به شهر تبریز و یا بیشتر از جاده اسف ه استفاده نمایند نتیجتا ان که شمال و شمالغرب دهستان رودقات دارای ارتفاعات و عوارض توپو گرافی میباشد و شیب عمومی منطقه به سوی جنوب است تبریز با ارتفاع متوسط 1300 متر میرسیم.
ت. پوشش گیاهی
•گونه های گیاهی قالب در منطقه خانواده کند میان بقولات مانند اسپرس یونجه گون خارشته داک شیرین بیان تلخ بیان و خانواده چتریان منجک است از جمله درختان مثمر منطقه میتوان به درختان گل سیب زرد الو بادام و از درختان غیر مثمر به اقاقیا و بید درخت تبریزی اشاره کرد.
ث. بادها
•بادمه که از شرق به غرب جهت ان میباشد باد سفید که جهت وزش ان از جنوب به جنوب غربی میباشد نسیم خشکی و دریا نسیم دریا و خشکی که در اثر اختلاف درجه حرارت بین خشکی و دریاچه ارومیه به وجود میاید


مطالب مرتبط در این زمینه
این روستا معبد زرتشتیانه و یه درخت کهنسال اونجا هست که قدمت زیادی داره .علاوه بر این ویرانه های چند آب انبار و کاروانسرا نیز درمحدوده روستا دیده میشه .
روستای زین آباد در یک منطقه میانکوهی واقع شده و آب و هوایی معتدل و خشک داره .


کلمات کلیدی مرتبط:
,پروژه ,روستای ,زین آباد , تبریز, , طرح هادی , روستای زین آباد ,زین آباد,طرح هادی زین آباد ,پروژه روستای زین آباد ,تبریز,پروژه روستای زین آباد, , پروژه روستا, , پروژه روستای زین آباد,


مقالات مرتبط در این دسته


پاو وینت بررسی و تحلیل روستای میمند


پاو وینت روستای اسجییل از توابع شهرستان چناران


پاو وینت بررسی جمعیت روستای مهاباد فیروزکوه


بررسی ،روستا ده رشت لاهیجان،پاو وینت


پروژه و شیت روستای لیموچاه ، پاو وینت


پروژه روستای ورکی ساری


پروژه کامل روستا (روستای آ ا دره سی و طرح هادی روستای آ ا دره سی), پاو وینت


پروژه کامل روستای عنصرود به همراه نقشه ها و طرح هادی روستای عنصرود اسکو , پاو وینت


پاو وینت روستای سار تبریز صوفیان به همراه نقشه ها جیپگ در متن


پروژه کامل روستای قبادلوی عجبشیر , پاو وینت


پروژه روستای دیزج هشترود , پاو وینت


پاو وینت روستای ارسی جلفا


,مبانی جغرافیای روستایی- پاو وینت


طرح هادی روستای دره حوض


پروژه کامل روستای کنگ


,روستای توتک شهرری- پاو وینت


,روستای دیوا- پاو وینت


,روستای آجین دوجین- پاو وینت


,معماری پایدار ,در روستای انه- پاو وینت


,معماری پایدار ,در روستای انه- پاو وینتعیسی زاده (دبیر شورای نامگذاری دزفول) در نشست علنی و رسانه ای شده ی این شورا نکاتی بیان داشته که ( اینجا ) قابل مرور است. احتراما لازم است این برادر محترم به نکات ذیل عنایت داشته باشد : از آنجا که انتخاب نام برای یک خیابان، یک کوچه، یک میدان یا کوه و دشت ... انتخ موقتی و کوتاه مدت نی. رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به آتش سوزی در مرکز غیر مجاز lpg در دزفول گفت: این شرکت فاقد هرگونه مجوز بهره برداری و تولید از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان بوده و متاسفانه علی رغم مکاتبات و اخطاریه هایی که به این شرکت در خصوص توقف فعالیت داده شده، همچنان به فعالیت خود ادامه داده است.

نورالله حسن زاده در گفت وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: با توجه به حادثه تاسف انگیز در مرکز غیر مجاز lpg در شهرستان دزفول متاسفانه برخی از سایت های خبری سهواً آتش سوزی را در شرکت خمیرمایه خوزستان اعلام د که با توجه به شفاف سازی موضوع، اصلاحیه این مساله به اطلاع عموم رسانده شد.

وی در خصوص حادثه آتش سوزی که چندی پیش در شهرستان دزفول رخ داد، افزود: متاسفانه در این حادثه که در یک مرکز غیر مجاز گاز lpg در شهرستان دزفول رخ داد، تعدادی از شهروندان مصدوم شدند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: در این زمینه برخی از رسانه ها سهوا محل حادثه را شرکت خمیرمایه خوزستان عنوان د که پس از شفاف سازی موضوع مشخص شد این حادثه در یک مرکز غیر مجاز پر گاز lpg رخ داده است.

حسن زاده افزود: این شرکت فاقد هرگونه مجوز بهره برداری و تولید از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان بوده و متاسفانه علی رغم مکاتبات و اخطاریه هایی که به این شرکت در خصوص توقف فعالیت داده شده، همچنان به فعالیت خود ادامه داده است.
تحقیق در مورد تعیین الگوی بهینه کشت شهرستان دزفول 54 صفحه word فونت tahoma سایز 14 قابل اجرا در آفیس 2010 و نسخه های جدیدتر قابل ویرایش و آماده چاپ بخشی از تحقیق پیشینه تحقیق هر چند که قدمت مدیریت مزرعه را بایستی با قدمت کشت و زرع و کشاورزی برابر دانست و ریشه های آن را در تمدن های اولیه جستجو کرد ، اما مطرح شدن ، دانش مدیریت مزرعه را به عنوان یک دانش امروزی به سال 1852 باز می گردد که رشته مستقل به همین نام در های آلمان افتتاح شد . این رشته ی در سال 1880 در امریکا در 1913 در انگلستان و در سالهای پیش از جنگ جهانی اول در ...
دریافت فایل مسئول ، کادر ، مربیان و منتخبین قرارگاه شهری اتحادیه دزفول صبح پنجشنبه با ولی فقیه و محترم شهرستان دیدار د. به گزارش روابط عمومی اتحادیه دزفول در این دیدار که قریب به دو ساعت به طول انجامید تنی چند از مربیان و منتخبین قرارگاه شهری با ارائه سخنانی ضمن تاثیر انجمن های ی در جامعه . معاون عمرانی فرماندار دزفول گفت: ساعتی پیش دریچه های سد دز به منظور کاهش دبی آب و تسهیل عملیات جستجوی مفقودان حادثه دز به صورت موقت بسته شد. عبدالحسین پوررکنی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: با هماهنگی با مسئولان سد دز به منظور کاهش دبی آب در رودخانه و تسهیل عملیات جستجوی سه مفقود حادثه دز، دریچه های سد به صورت موقت و برای مدت کوتاه بسته شد. وی افزود: روز گذشته نیز دو مرتبه سد دز جهت کاهش دبی آب بسته شد که هر مرتبه دبی آب در رودخانه حدود 100 مترمکعب کاهش می یافت. معاون عمرانی فرماندار ویژه دزفول با اشاره به برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان، تصریح کرد: هم اکنون با حضور مسئولان هلال احمر، شهرداری دزفول و مدیریت بحران خوزستان، این جلسه به منظور انجام آ ین هماهنگی ها برای ادامه عملیات جستجوی مفقودان حادثه دز در حال برگزاری است. پایان کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان (( گرامیداشت هفته وحدت)) مشهر : تیم هیئت کشتی شهرستان آبادان با شایستگی به مقام قهرمانی رسید. تیم های هیئت کشتی مشهر و هیئت کشتی مسجدسلیمان بر سکوهای دوم و سوم قرار گرفتند . به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، دقایقی پیش ر. روستای پنابندان روستای پنابندان محقق گرامی، شما برای فایل روستای پنابندان به این صفحه هدایت شده اید. برای این فایل و مشاهده توضیحات کامل آن روی دکمه زیر کلیک کنید: مشاهده توضیحات بیشتر و پاو وینت شناخت و طراحی روستای نظام محله
به صفحه فایل پاو وینت شناخت و طراحی روستای نظام محله خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر نقشه های اتوکدی روستای شنین در استان قزوین
به صفحه فایل نقشه های اتوکدی روستای شنین در استان قزوین خوش آمدید. به منظور مشاهده توضیحات بیشتر و روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.
توضیحات بیشتر بررسی و معرفی روستای کردان،پاو وینت تاریخ ایجاد 10/01/2018 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 59 اسلاید قیمت: 7800 تومان تعدادمشاهده 6
کردان در 15 کیلومتری کرج [۲] شهرکی از توابع شهر کوهسار شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز ایران است. [۳]که با توجه به تقسیمات قبل از سال سال ۱۳۸۵ از توابع چندار محسوب می شده است و با تبدیل شدن چندار به شهر کوهسار تغییراتی در اسامی و عناوین شهری این منطقه ایجاد شده است .[۴]

پاو وینت تحلیل و بررسی روستای کردان

در این بخش *پاو وینت تحلیل و بررسی روستای کردان *برای قرار داده
شده است. این پاو وینت در 59 اسلاید تدوین گردیده است.
کلمات کلیدی مرتبط:
*پاو وینت ,تحلیل ,بررسی , روستای , کردان * , ,قرار داده ,شده است. ,پاو وینت ,59 اسلاید, مقالات مرتبط در این دسته بررسی و معرفی و شناخت روستای وادان، شهرستان دماوند،پاو وینت بررسی و معرفی و شناخت روستای سنجانک(شیراز)،پاو وینت بررسی و معرفی روستای ون(کاشان)،پاو وینت و word بررسی و معرفی روستای اردبیلک( قزوین)،پاو وینت تجزیه و تحلیل روستای قلعه هاشم خان(شهرک مدرس)،پاو وینت پاو وینت بررسی روستای بنفش تپه پاو وینت بررسی و تحلیل روستای مغان پاو وینت بررسی و تحلیل روستای میمند پروژه کامل روستا (روستای آ ا دره سی و طرح هادی روستای آ ا دره سی), پاو وینت پروژه کامل روستای زین آباد تبریز به همراه طرح هادی روستای زین آباد , پاو وینت پروژه کامل روستای عنصرود به همراه نقشه ها و طرح هادی روستای عنصرود اسکو , پاو وینت پاو وینت روستای سار تبریز صوفیان به همراه نقشه ها جیپگ در متن پروژه کامل روستای قبادلوی عجبشیر , پاو وینت پروژه روستای دیزج هشترود , پاو وینت ,روستای توتک شهرری- پاو وینت تحقیق درس روستا,پاو وینت,pdf پاو وینت , روستای انجیلاق, واقع در قزوین پاو وینت کامل روستای بنفش تپه بندر گز پاو وینت , شرح واحد روستا۱ پاو وینت , روستای کندوان
صعود گروه کوهنوردی یوتاب بانوان دزفول به قله الوند همدان 3450متر به مناسبت 4 داد روز ملی «دزفول»گزارش:
با استعانت از خداوند متعال، در مورخه چهارم دادماه 1396 پنج شنبه، ساعت 5 صبح به همراه 13 تن از همنوردان گروه کوهنوردی یوتاب بانوان دزفول، با یک دستگاه مینی باس از مسیر م آباد، بروجرد، ملایر، به سمت گنجنامه راه افتادیم، یک ظهر نیم روزی در پارک باباطاهر همدان ناهار گروهی صرف شد، سپس طبق برنامه ریزی های قبلی در محل گنجنامه پیش وت و راهنمای تیم غلامحسین حسن پور به گروه پیوست. بعد از استراحتی کوتاه و اقامه ظهر همه به خط شدند و ساعت 16:30 حرکت آغاز شد، در مسیر از تجربه های ارزشمند فنی آموزشی س رست گروه و برنامه سرکار خانم فرخنده براتی و حسن پور ریاست پیشین هیئت کوهنوردی دزفول بهره بردیم و ساعت 17:45 به پناهگاه میشان رسیدیم. رفته رفته هوا سردتر می شد و رطوبت نسبی کم بود. خوانده و شام صرف شد، شب را نیز در همان پناهگاه استراحت نمودیم. صبح روز 96/3/5 پس از صرف صبحانه رأس ساعت 7صبح در هوایی آفت و معتدل، صعود به قله آغاز شد. از میان یخچالها و چشمه ی پرآب گذر کردیم. با استشمام لذت بخش هوای پاک طبیعت کوهستان انرژی می گرفتیم و پس از یک ساعت و چهل و پنج دقیقه به «تخت نادر» رسیدیم و پس از اندکی استراحت و تجدید قوا با آشامیدن آب و خوراکی های مقوی به سمت قله حرکت کردیم و 10:30 به قله رسیدیم. پس از ثبت تصاویر و استراحت کوتاه به پناهگاه و سپس به گنجنامه بازگشتیم، 16:30 عصر سوار بر مینی باس شدیم و به حول و قوه ی الهی همگی شاد و سلامت ساعت یک بامداد 96/3/6 به دزفول عزیزمان رسیدیم. تشکر فراوان از حسن پور مربی و پیش وت تربیت بدنی استان خوزستان، برای حضور افتخاریشان در برنامه.
تشکر ویژه از س رست گروه سرکار خانم براتی جهت برگزاری و مدیریت برنامه. سپاس از همه ی اعضای عزیز و گرامی گروه یوتاب که با نظم و انسجام خود، پایداری و استقامت را برازنده ی نام دزفول نمودند.
نویسنده گزارش: آرش عبادی - کارگروه روابط عمومی

قله الوند


 -پروژه-آمار-و-مدل-سازی-بررسی-جمعیت-روستای-بلغان
پروژه آمار و مدل سازی بررسی جمعیت روستای بلغان
فرمت فایل ی: .zip
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 24
حجم فایل: 134
قیمت: 5000 تومان
بخشی از متن:
مقدمه
هدف از این پروژه ، بررسی جمعیت روستای بلغان می باشد .
بیش تر مردم دوست دارند از جمعیت روستا یا شهرشان مطّلع شوند و به بررسی آن بپردازند زیرا جمعیت نقش سازنده ای را در رشد و توسعه فرهنگ ، اقتصاد و ... دارد .
من می خواهم در این پروژه آمار و داده ها را به صورتی مناسب دسته بندی کنم و برای گیرایی بهتر در نمودارهای مختلف به نمایش بگذارم .
ابتدا داده های افراد اصلی روستا و افرادی که مهاجرت کرده اند ، به طور جداگانه مورد بررسی قرار می دهم و سپس به صورت کلی به بررسی آن ها می پردازم .
افراد اصلی روستا : افرادی که از قبل ن روستا بوده اند .
افراد مهاجرت کننده : افرادی که ن بلغان شده اند ، مانند : افغانی ها ، کردها و افرادی که از روستاهای همجوار به بلغان آمده اند و ن شده اند .
در این پروژه من سن افراد جامعه را در ج های فراوانی ای که طول دسته ی آن 5 سال است دسته بندی کرده ام .جمع آوری داده ها :
من این داده ها را با مراجعه به مراکز آمارگیری و بهداشت جمع آوری کرده ام و دسته بندی نموده ام .
اگر داده های من تمام افراد جامعه ی بلغان باشد :
a (کوچکترین داده) = افراد کمتر از یک سال (صفر)
b (بزرکترین داده) = افراد بزرگتر از 85 سال (90)
r = دامنه تغییرات
n = تعداد دسته = 18
l = طول دسته = 5
 فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

بررسی جمعیت روستای بلغان
روستای بلغان"/> کاش رویائی مرا بخواند کاش آرزوئی چنین شیرین بر خاک اقلیم حقیقت بوسه زند به دنب می دوم ای همه رویای من چون بادباکی در آسمان و مشتاق کودکی چون من صیاد این رویای شیرین شدم ای شیرین صید عالم من به تمنای تو شدم به هفت دریا می زنم و نهراسم ز هیچ طوفان و غرقه فنا تن دهم به تازیانه بی مهر.
نام کوه: لنگر langar
ارتفاع از سطح دریا: 2450 متر مختصات جغرافیایی: طول 48/47 عرض 32/44 موقعیت: دهستان لیوس شمال شرقی دزفول شرق رودخانه سزار
کوه های مجاور: ________ جهت کوه: جنوب شرقی شمال غربی فاصله از دزفول: 82 کیلومتر منشاء رودخانه: سرچشمه رودخانه ته لاب و رودخانه لیوس، رودخانه سزار از ضلع غربی آن می گذرد
پوشش گیاهی: بادام، بلوط، کلخنگ، موسیر، و... پوشش جانوری: پلنگ، س، گرگ، آهو، پازن، گوش، روباه، راسو

پاو وینت روستای انجیله قم - پروژه روستای انجیله استان قم تاریخ ایجاد 29/03/2013 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 50 اسلاید قیمت: 3000 تومان حجم فایل: 3413 kb تعدادمشاهده 24

موقعیت روستا
-موقعیت
نوع راه آبادی
- موقعیت طبیعی
- موقعیت اقلیمی
علت وجودی طبیعی
دفاعی
پیشینه
اقتصاد
عدم موفقیت در پرورش ماهی
صنایع دستی
بافت روستا
مراحل توسعه بافت
خدمات
آب کشاورزی
آب شرب
بهداشت
آموزش
مقاطع راهنمایی و دبیرستان
تلفن و تلویزیون
گاز
برق
خدماتی
راه
معابر روستا
بناهای عمومی
مسجد جامع
دهیاری
حسینیه
مدرسه
غسالخانه
مسکن
خانه های قدیمی
مسکن جدید
همراه با تصاویر
کلمات کلیدی مرتبط:
پاو وینت روستای انجیله قم , , موقعیت روستا , -موقعیت , نوع راه آبادی , - موقعیت طبیعی , - موقعیت اقلیمی , علت وجودی طبیعی , دفاعی , پیشینه , اقتصاد , عدم موفقیت در پرورش ماهی , صنایع دستی , بافت روستا , مراحل توسعه بافت , خدمات , آب کشاورزی , , مقالات مرتبط در این دسته پاو وینت بررسی و تحلیل روستای مغان پاو وینت بررسی و تحلیل روستای میمند پاو وینت روستای اسجییل از توابع شهرستان چناران پاو وینت بررسی جمعیت روستای مهاباد فیروزکوه بررسی ،روستا ده رشت لاهیجان،پاو وینت پروژه و شیت روستای لیموچاه ، پاو وینت پروژه روستای ورکی ساری پروژه کامل روستا (روستای آ ا دره سی و طرح هادی روستای آ ا دره سی), پاو وینت پروژه کامل روستای زین آباد تبریز به همراه طرح هادی روستای زین آباد , پاو وینت پروژه کامل روستای عنصرود به همراه نقشه ها و طرح هادی روستای عنصرود اسکو , پاو وینت پاو وینت روستای سار تبریز صوفیان به همراه نقشه ها جیپگ در متن پروژه کامل روستای قبادلوی عجبشیر , پاو وینت پروژه روستای دیزج هشترود , پاو وینت پاو وینت روستای ارسی جلفا ,مبانی جغرافیای روستایی- پاو وینت طرح هادی روستای دره حوض پروژه کامل روستای کنگ ,روستای توتک شهرری- پاو وینت ,روستای دیوا- پاو وینت ,روستای آجین دوجین- پاو وینتپاو وینت بررسی، شناخت و معرفی روستای فریزی

پاو وینت بررسی روستا (شناخت و معرفی روستای فریزی ) در 72 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptxدسته بندی
معماری


فرمت فایل
pptx


حجم فایل
1325 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
72
دریافت فایلپاو وینت بررسی، شناخت و معرفی روستای فریزی


فروشنده فایل
کد کاربری 7466
تمام فایل ها

پاو وینت بررسی روستا (شناخت و معرفی روستای فریزی ) در 72 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptxفهرست مطالب:

مقدمه

2. بخش اول : موقعیت روستا در استان ، شهرستان ، بخش ، دهستان

3. بخش دوم : محدوده عرضی روستا ( موقعیت طبیعی روستا در محدوده عرفی )

4. بخش سوم : معرفی روستا

- فصل اول : بررسی وضعیت اقتصادی و فرهنگی روستا ، تاریخ جمعیتی

- فصل دوم : بررسی وضعیت فیزیکی و کالبدی روستا ( دسترسی ها ، معابر ، کاربری زمین ، تراکم جمعیتی )

5. بخش چهارم : بررسی چند نمونه مس ی

6. بخش پنجم : خلاصه مصور الگوی رایج روستا


مقدمهبرنامه پژوهشی واحد روستا 1،برای گروه ما ،شناخت و معرفی روستای فریزی واقع دربخش گلبهار،دهستان گلمکان مطرح شده بود.

اه اصلی شناخت و برداشت موقعیت و محدوده طبیعی روستا،بررسی وضعیت روستا ئر ابعاد مختلف(اقتصادی،فرهنگی،جمعیتی،فیزیکی،کالبدی و ...) و هم چنین بررسی چند نمونه مس ی بوده است.

اما سعی گروه در طول مراحل انجام پروژه بر این بوده است که،گامی از این اه اصلی فراتر نهاده و از طریق آشنایی با آداب و رسوم،عادتها،باورها،الگوهای رایج،زندگی روزمره،معضلات،

کمبودها وهم چنین طبیعت بکر روستا، به روح پاک، سبز و سرد فریزی و نینش نزدیک شده و در آن ذوب شویم.


از مراحل انجام کار میتوان به:

? مراجعه به سازمانها و ارگانهای مسئول تی جهت تهیه نقشه ها، آمارها و ...

? مراجعه به نهادهای روستایی مانند خانه بهداشت، دهیاری، دفتر مقاومت بسیج ، شرکت تعاونی و ... برای اطلاع از وضع موجود روستا

? پرسش از روستائیان

? تدوین بخشهای نوشتاری، جداول، نقشه ها و ... بر اساس اطلاعات موجود


پاو وینت بررسی روستا (شناخت و معرفی روستای فریزی )پاو وینت بررسی روستا (شناخت و معرفی روستای فریزی )پژوهش بررسی روستاشناخت و معرفی روستای فریزی پژوهش برای درس روستادرس روستاپژوهش درس روستاپژوهش روستای فریزیروستای فریزیپژوهش درس روستا1پژوهش درس روستا2


دیدار در چال کندی در شمال دزفول موقعیت جغرافیایی چال کندی در ۱۸ کیلومتری شمال شهر دزفول در محور جاده دزفول ـ شهیون و هفت کیلومتر بعد از پادگان قدس در مسیر رود دز واقع شده است چال کندی همچنان منطقه ای زیبا و دست نخورده چال کندی مکانی دیدنی و جذاب برای تفریح و شنا ، کوهنوردی ، ماه.
مجموعه: اس ام اس های جالباس ام اس تبریک ولادت هادی, دوبیتی ولادت هادی
تبریک ولادت هادی علی نقی (ع)

بهشت اهل ولا را ثمر مبارک باد
طلوع عید بزرگ دگر مبارک باد
بر آسمان ولایت قمر مبارک باد
محمد بن علی را پسر مبارک باد

تبریک ولادت هادی علی نقی, اس ام اس کوتاه ولادت هادی
تبریک ولادت هادی علی نقی

رزق دل ما شده سرور و شادی
مبارکه ولادتِ حضرتِ هادی
دل بی نگاهش نمیگیره مرادی
مبارکه ولادتِ حضرتِ هادی

تبریک ولادت هادی علی نقی, اس ام اس کوتاه ولادت هادی
اس ام اس کوتاه ولادت هادی

خنده نشسته بر لب عترت طاها
میلاد ِ هادی تهنیت بادا
جانم علی جانم علی ای علی جانم...
مبارک است رضا ای گل زهرا
نوه ی زیبا روی تو آمده دنیا

تبریک ولادت هادی علی نقی, اس ام اس کوتاه ولادت هادی
ولادت هادی

میره دلم به هوای کوی سامرا
میشه امشب روی دلهامون سوی سامرا
اومده دنیا دلدارم
یا هادیَ النقی جانم فدای تو
پر میزنه دلم تا سامرای تو

تبریک ولادت هادی علی نقی, اس ام اس کوتاه ولادت هادی
پیامک ولادت هادی

تو ولی کبریایی جلوه ی نور خ
پور حیدر جان زهرا نور چشم مصطفایی
جهانی با صفا ، شده از مقدمت
نظر کن سوی ما ، ز لطف و مرهمت
علی مولا علی ، علی مولا علی

تبریک ولادت هادی علی نقی, اس ام اس کوتاه ولادت هادی
اس ام اس تبریک ولادت هادی

آمده ای دل موسم ِ شادی
از قدوم غرق نور ِ حضرت هادی
خوشحالن عاشقاگلبارونه فضا
مولای ما اومده به دنیا
عیدی میده به ماعلی ّ مرتضی

تبریک ولادت هادی علی نقی, اس ام اس کوتاه ولادت هادی
دوبیتی ولادت هادی

به دلها آمد شوق دمادم
مدیحه خوان شد تمامِ عالَم
میخوانم آیه ی نور و تبارک
میلاد حضرتِ هادی مبارک

تبریک ولادت هادی علی نقی, اس ام اس کوتاه ولادت هادی
پیام تبریک ولادت هادی

لاله ی دشت ولا،دهم مایی
تو گل جوادی و عزیز دل زهرایی
ای بهار بی خزان خوش آمدی
سَروَر ِ هر دو جهان خوش آمدی
جدّ ِ صاحب ا ّمان خوش آمدی
یا ِ هادی سیدی سیدی...

تبریک ولادت هادی علی نقی, اس ام اس کوتاه ولادت هادی
تبریک ولادت هادی علی نقی

ترانه خوان هر بلبل در چمن شد/فرخنده میلاد ابوالحسن شده
پیچیده در جهان گلبانگ ِ شادی/آمده به دنیا ِ هادی
مولا و آمد خوش آمد/جدّ منتَظَر آمد خوش آمد

تبریک ولادت هادی علی نقی, اس ام اس کوتاه ولادت هادی
اس ام اس کوتاه ولادت هادی

جهان هستی تمامی شده غرقه در شور و شعف
ِ هادی به دنیا بیامد بَه بَه از این شعف
آمده روح وفا/کعبه ی جود و سخا
ذکر لبهایم شده/سیدی ابن الرّضا

تبریک ولادت هادی علی نقی, اس ام اس کوتاه ولادت هادی
ولادت هادی

صل علی محمد ابن الرضا خوش آمد
صل علی محمد ِ هادی آمد...
بر قلب اهل عالم،با وَجد و شور و شادی
ت ده در ذلحجّه،نور ِ ِ هادی

تبریک ولادت هادی علی نقی, اس ام اس کوتاه ولادت هادی
اس ام اس ولادت هادی

جواد ِ بنُ الرّضا راگل و شمشادی آمد
شیعه دنیابه شور و شادی آمد
گل پیغمبرعزیز حیدر
هادی آمد

تبریک ولادت هادی علی نقی, اس ام اس کوتاه ولادت هادی
پیامک ولادت هادی

آمده ای دل/موسم ِ شادی/از قدوم غرق نور ِ حضرت هادی
خوشحالن عاشقا/گلبارونه فضا/مولای ما اومده به دنیا
عیدی میده به ما/علی ّ مرتضی/ابن الرّضا اومده به دنیا

تبریک ولادت هادی علی نقی, اس ام اس کوتاه ولادت هادی
اس ام اس تبریک ولادت هادی

خنده بر لب عالم همه مبارک
میلاد پسر فاطمه(س) مبارک
کار همه شد خنده و شور شادی
دنیا اومده آقام هادی
به به ، به این گل به این ماه

تبریک ولادت هادی علی نقی, اس ام اس کوتاه ولادت هادی
پیام تبریک ولادت هادی

دنیا شده غرق نور و شادی
کآمد به جهان هادی
روشن شده چشم اهل تقوا
از آمدن نقی به دنیا

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته