فاصله را حفظ کنید - اخبار روز

سیم خاردار خطی یا سیم خاردار دو لا نوعی متداول از موانع ایذایی است که از دو رشته مفتول گالوانیزه گرم به هم ت ده شده به عنوان راستا و دو رشته دیگر مفتول گالوانیزه گرم به عنوان خارهای سیم خاردار تشکیل شده است.

سیم خاردار خطی به دو شکل سیم خاردار خطی ساده و سیم خاردار خطی با روکش پی وی سی موجود می باشد.
سیم خاردار خطی با روکش pvc
از سیم خاردار خطی با روکش پی وی سی بیشتر در مناطق شرجی و مرطوب استفاده می شود زیرا این مدل سیم خاردار خطی در برابر زنگ زدگی مقاوم تر می باشد.
سیم اصلی و محور سیم خاردار خطی از فولاد فنری ساخته شده و در هر متر مربع 175 گرم گالوانیزاسیون صورت می گیرد.خارها 4 تیغ بوده و مقاومت مقدار کشش سیم خاردار 140 کیلوگرم بر میلیمتر مربع می باشد.

سیم خاردار خطی گالوانیزه در تنوع سیم خاردار دو رشته و تک رشته و باز با تنوع خار دو تایی و چهارتایی موجود می باشد.
رول سیم خاردار خطی گالوانیزه دو رشته با خار 4 تایی

سیم خاردار خطی از نظر اقتصادی از مقرون به صرفه ترین گزینه های حصارکشی می باشد.که برای کارخانجات،مراکز نظامی،فرودگاه ها ،مخابرات و ... کاربرد دارد.

مشخصات فنی سیم خاردار خطی
نوع مفتول:گالوانیزه گرم
قطر مفتول محور و مفتول خار :2 و 2.5 میلیمتر
وزن یک بسته :23 تا 26 کیلو گرم که هر کیلوگرم سیم خاردار خطی با در نظر گرفتن قطر مفتول ها و فاصله خارها از هم بین 7 تا 14 متر طول را شامل می شود.
فاصله خار از 6 تا 9 سانتیمتر

مشخصات سیم خاردار خطی
قطر مفتول 2*2 میلیمتر فاصله خارها 3.5 تا 15 سانتیمتر
قطر مفتول 2/2*2 میلیمتر فاصله خارها 3.5 تا 15 سانتیمتر
قطر مفتول 2/2*2/2 میلیمتر فاصله خارها 3.5 تا 15 سانتیمتر
قطر مفتول 2/5*2/2 میلیمتر فاصله خارها 3.5 تا 15 سانتیمتر
قطر مفتول 2/6*2/2 میلیمتر فاصله خارها 3.5 تا 15 سانتیمتر
لینک ابزارالات ساختمان را حتما مشاهده کنید.


از فاصله ها خسته ام. از اینجا تا جایی که تو هستی، فاصله ای است که اجازه پیمودنش را ندارم. شمعدونی خانه ما گل سفید داده است. باورت می شود؟ در زمستان. شاید این نشانه ای است برای این حال غریب. در زمستان گل سفید... شدنی است. خدایا هر چه می کنی، نگذار امید و آبرویم کم رنگ شود. کمتر از سه هفته پیش، سیارکی به اندازه یک ساختمان، از زمین عبور کرد. این فاصله تقریبا برابر نصف فاصله زمین تا ماه بود. امروز صبح به وقت ایران، زمین عبور سیارکی مشابهی را تجربه کرد. این بار سیارکی به اندازه یک اتوبوس از همان فاصله از کنار سیاره بی پناه ما عبور کرد. نکته ... نوشته عب. حداقل فاصله :

a- در این شکل فاصله بین میز آشپزخونه و دیوار 120 سانتی متره که این فاصله حداقل فاصله ای یه که می شه در اینجا در نظر گرفت و امکان رد شدن یک نفرو از پشت شخصی که روی صندلی نشسته در جهتی که در تصویر مشخص شده بده.
b- در آشپزخانه ارگونومیک، برای اینکه یک شخص امکان کار در آشپزخونه و یا باز در، پشت سر شخصی که روی صندلی نشسته داشته باشه، حداقل فاصله ای که بین لبه میز و ک نت که پشت آن می شه در نظر گرفت 135 سانتی متره. البته اگر پهنای ک نت پشتی 80 سانتی متر باشه این فاصله باید 15 سانتی متر بیشتربشه.
c- برای تعیین فاصله بین میز کار و اجزای دیگر که در جلوی آن قرار گرفته ن، لازمه فاصله ای رو که برای رد شدن افراد بین وسایل و ک نت های آشپزخونه حتی با ک نت ها و کشوهای باز لازمه در نظر داشته باشین.
d- فاصله خالی در حد یک متر باید در قسمت جلویی ماشین ظرفشویی برای پر و خالی آن در نظر گرفته شه تا امکان رد شدن یک شخص دیگه هم وجود داشته باشه. اگر در قسمت دیگر دیوار وجود داره این فاصله می تواند 70 سانتی متر باشد.

ک نت های سنتی آشپزخانه ها با در و قفسه بندی هایی که داخل ک نت وجود داشت، شما را مجبور می کرد برای برداشتن وسایل در وضعیت نامناسبی قرار بگیرید تا بتونید چیزی رو که می خواین بردارین و این مشکل هم وجود داشت که شما به ک نت های پایینی دید مناسبی نداشتین. اما تو یه آشپزخونه ارگونومیک از کشوهای عریض که به طور کامل بیرون کشیده می شن استفاده می شه و کل محتوای ک نت های پایینی در یک نگاه قابل مشاهده و استفاده س و دسترسی به اون خیلی آسونه . زندگی در گرو خاطره هاست خاطره در گرو فاصله هاست فاصله تلخ ترین خاطرهاست هتل سندپایپر sandpiper کوالالامپور یکی از هتل های 3 ستاره مدرن این شهر می باشد که 103 اتاق آن دارای سیستم تهویه هوا هستند و مسافران تور ما ی می توانند در تمامی نواحی هتل به اینترنت بیسیم رایگان دسترسی داشته باشند.این هتل با داشتن رستوران و بار، به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مساف. «عیسی فانوسی» در گفتگو با خبرگزاری مهر تاکید کرد که امتناع ت نیجریه از حرکت ی این کشور، نشان می دهد که نیجریه از حاکمیت قانون فاصله زیادی دارد. معنی فاصله ها چیست برایم بنویس درد این واژه سرا چیست برایم بنویس تو تماشاگر من بلکه نه من فاصله ای علت دوری ما چیست برایم بنویس همه جا غرق دعا میشوم از آمدنت معنی اشک و دعا چیست برایم بنویس خون دل خوردنت از بار گناهان من است.. معنی شرم و حیا چیست برایم بنویس مثنوی نه ، غزلی نه ، ن. این ای شمالی کوهستانی را دیده اید؟ از دور زیبا و دلفریبند و ترکیب رنگ هایشان از دور منظره زیبایی پدید آورده است. اما به این ا یا روستاها که وارد شوید، می بینید همان خانه هایی که از دور آن قدر زیبا بوده اند جذ ت خاصی ندارند. یک سری خانه معمولی کنار هم یا با فاصله از همند که قشنگی خا. ینی من تنها برم مسافرت دلم واسه خانواده م تا یک هفته اول تنگ نمی شه که هیچ، گاهاً یادم می ره که از زیر بتّه به عمل نیومدم و اینا! ولی لامصّبا دلم واسه شماها تنگ شد تو همین یه روز! تازه با این که با ستاره کمپلت حرف می زدم این دو روزو، دلم واسه اونم تنگ شد حتی! مس ه بازیا چیه جمع کنید خ. گفتم:«بدوم تا تو همه فاصله ها را» تا زودتر از واقعه گویم گله ها را چون آینه پیش تو نشستم که ببینی در من اثر سخت ترین ز له ها را پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست از بس که گره زد به گره حوصله ها را ما تلخی نه گفتنمان را که چشیدیم وقت است بنوشیم از این پس بله ها را بگذار ببینیم بر این . تحقیق فاصله طبقاتی
«کلمات مشابه»

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در این مطلب به تعریف و رفع ابهام(!) دو مفهوم روشنایی و درخشندگی می پردازیم درخشندگی یا تابندگی تابندگی یک جسم مقدار کل انرژی نوری خارج شده در تمام طول موج های جسم در واحد زمان است عموما آن را با l نشان می دهند و واحد آن هم وات یا همان ژول بر ثانیه است. روشنایی یا شار تابناکی روشنایی مقدار کل انرزی در یافت شده از جسم تابنده در واحد زمان در واحد سطح است که معمولا با b ابتدای کلمه brightness یا با f ابتدای کلمه flux نشان داده می شود و واحد آن هم وات بر متر مربع است. ارتباط روشنایی و درخشندگی یک لامپ 200 وات در نظر بگیرید. واضح است که تابندگی لامپ همان 200 وات است ولی روشنایی آن به فاصله ما از لامپ بستگی دارد.فرض کنید از لامپ فاصله زیادی داریم و حال یک پوسته کروی بزرگ به شعاع فاصله ما (r) تصور کنید که تابش لامپ به همه جای آن به طور ی ان می رسد پس می توانیم بگوییم که روشنایی دریافت شده در سطحی به اندازه پوسته کره به اندازه همان مقدار تابندگی لامپ است و نهایتا با یک تناسب ساده: سوالات خود را در اینجا مطرح کنید پاو وینت فصل اول کاستن فاصله بین ت و شهروند پاو وینت فصل اول کاستن فاصله بین ت و شهروند دسته بندی : پاو وینت _ ادبیات نوع فایل: ppt _ pptx ( قابلیت ویرایش متن ) فروشگاه فایل » مرجع فایل قسمتی از اسلاید متن ppt : تعداد اسلاید : 137 صفحه فصل اول کاستن فاصله بین ت و شهروند ت های پیشرفته با دشواری های حساس و جدیدی روبرو هستند.آنها می بایست سرویس های خود را با توجه به افزایش انتظارات شهروندان و مراکز تجاری در سطح کشور و بدون ایجاد هر گونه تنش در سطح جامعه ، حفظ ، و دائماً آنها را ارتقا دهند و بوروکراسی های ادار ...
دریافت فایل

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] آ ین توصیه ها در رابطه با ارگونومی و رعایت اصول بهداشتی در محیط کار : مونیتور کامپیوتر را در وضعیتی قرار دهید که لبه فوقانی صفحه آن در امتداد یا کمی پایین تر از خط دید شما قرار گیرد . اینطوری بدون خم شدن گردن می توانید صفحه مونیتور را به راحتی مشاهده کنید . محل میز و کامپیوتر خود . پس از قالب بندی فونداسیون، آرماتورگذاری فونداسیون آغاز می شود. برای نگهداری میلگردها در محل خود تا مرحله بتن ریزی باید از نگهدارنده های موقت استفاده نمود. برای نگهداری میلگردهای پایینی استفاده از قطعات سیمانی و یا فاصله اندازهای پلاستیکی spacer به راحتی میسر می باشد. تعداد، فا. آهنگ جدید هوروش بند به نام فاصله نه new hoorosh band – faseleh na
آهنگ جدید فاصله نه را با صدای هوروش بند با دو کیفیت متفاوت از سایت رسمی سریال شهرزاد میتوانید کنید. http://bayanbox.ir/view/7328589092495897185/hooroshband-faseleh-na.jpg

http://bayanbox.ir/view/9136863442462188296/telegram.gif

ادامه مطلب حدیث روزرسول اکرم صلی الله علیه و آله در کلامی گهربار فرموده اند میان مسلمان و کافر فاصله‏ ای جز ترک واجب نیست.مشرق- خدا حضرت محمد مصطفی صلی‏ الله ‏علیه و ‏آله فرمودند:میان مسلمان و کافر فاصله ‏ای جز این نیست که واجب را عمدا ترک کند یا از روی سبک شمردن آن را نخواند.متن حدیث: رسولُ اللّه صلی‏ الله ‏علیه و ‏آله و سلّم:م نَ المسلمِ وبینَ الکافِرِ إلاّ أن یَترُکَ الصَّلاةَ الفَریضَةَ مُتَعَمِّدا ، أو یَتهاوَنَ بها فلا یُصَلِّیَها.«ثواب الاعمال، صفحه ۲۷۵» هنوز نمی توانیم های باکیفیت مان را برای اکران از انگشتان دست بیشتر کنیم و فاصله های خوب مان تا های رده بعدی خیلی زیاد است. هنوز نمی توانیم فاصله ها را کم کنیم و دلیل اصلی آن نامه است. حکمت 294فاصله میان شرق و غرب (علمى)
و درود خدا بر او ، فرمود: ( از فاصله میان مشرق و مغرب پرسیدند ، فرمود:) به اندازه یک روز حرکت خورشید.
شب در آن حجم عمیقش آمد زهر تنهایی در کام شبان ریخته اند ریشه قهر تو در خاک نگاه می خاموشی در جام زمان ریخته اند اشکهایی چه غریب در هجومی لبریز آب تعمیدی برعشق نهان ریخته اند عمر طولانی بی حرفیها در دل هر دیدار طعم بی برگی به تن نارونان ریخته اند من کجایم تو کجا؟هق هق فاصله ها حرف. استفاده از گوگل ارت برای نام تجاری
یکی از مهم ترین راه هایی که باید در بازاری انجام دهیم این است که ببینم آیا نام برند و شرکت ما در فضای مجازی رخنه کرده است و آیا این نام تجاری با کابرد هایی که در هدف تایین شده کارایی دارد یا با نام های دیگر به کار گرفته میشود؟ بازاری شبکه های ا. طلوع فاصله  ** در فاصله ی دو چشم کوچ تمام پرندگان از آسمان نگاه تو نزدیک بر خاسته اند وقتی که خواسته اند راز دوباره ی پرواز از تفکر بسته آغاز کنند جهان کوچک دستان تو به حیرت پرواز مات از سکوت بال خیال به اندام پرنده می اندازد در تمنای پرواز آن گاه هوای کودکی اَم  در انتهای نگ. بیا دست به قتل مشترکی
بزنیم
مرا در آغوش بگیر
محکم ..
محکم ..
محکم ..
صدایش نباید در بیاید
باید بمیرد
نیست شود
نابود شود
فاصله را باید کشت ...
.....................................................
عاشق که باشی
میتوانی
دوباره
و دوباره
بسازی
درون مردی را
که بارها ویران . برای حذف کانال تلگرام و خارج شدن از کانال تلگرام باید وارد صفحه کانال تلگرام مربوطه شده و در آیفون روی تصویر کانال در بالا سمت راست و در اندروید روی نام کانال مربوطه تپ کنید . در صفحه بعدی leave channel را انتخاب کنید . در صورتی که به دنبال ترفندی برای غیر فعال leave channel هستید مراحل زیر را دنبال کنید :
یکی از این ترفندها برای غیر فعال leave channel این است که مدیر کانال تلگرام تعداد زیادی کارکتر فاصله خالی در قسمت توضیحات کانال وارد می کند ، به این ترتیب لینک leave channel به سمت پایین کشیده شده و از دید کاربران مخفی می ماند . برای مشاهده لینک leave channel به سمت پایین اسکرول کنید تا لینک مربوطه را مشاهده نمایید .
ترفند دیگری که برخی از صاحبان کانال ها ی تلگرام برای غیر فعال leave channel انجام می دهند این است که مدیر اصلی کانال در قسمت توضیحات کانال متنی مشابه لینک هایی که در صفحه توضیحات کانال وجود دارد تایپ می کند و تعداد زیادی فاصله خالی قرار میدهد تا لینک های اصلی صفحه به سمت پایین شیفت پیدا کنند و از دید کاربران کانال مخفی شوند .
برای ب اطلاعات بیشتر سایت رایانه کمک تلفنی هیواتک را ببینید :

www.heyvatech.com/web/articles/view/247/آموزش-حذف-کانال-تلگرام-و-غیر-فعال- -leave-channel

ذره در داخل سیال دارای بار سطحی است و همواره در اطراف سطح ذره ای که درون سیال قرار گرفته است، افزایش غلظت یون های با بار مخالف سطح ذره، دیده می شود. بنابراین یک لایه اضافی از این یون ها سطح ذره را احاطه می کند و یک لایه اضافی را در دور ذره بوجود می آورد. وقتی ذره درون سیال حرکت می .


شیرینی مخصوص عید


مواد لازم:


شکر

2 پیمانه یا 200 گرمآب

ا پیمانه یا 100 گرمپودر نارگیل (نرم وچرخ شده یا آسیاب شده)

2 پیمانه یا 200 گرمطرز تهیه:


ابتدا برای تهیه ی شربت این شیرینی شکر و آب را مخلوط کرده تا کاملا شکر در آب حل شود. سپس این محلول را روی حرارت گذاشته تا بجوشد و قوام آید .پس از آن شربت را به ظرف دیگری منتقل کرده و خوب بزنید تا سفید شود و پودر نارگیل را به آن اضافه کنید و مخلوط نمایید و در ظرف پیر ریخته ، بلا فاصله داخل فر قرار دهید وبه مدت 20 دقیقه صبر کنید تا پخته شود .بعد از پخته شدن آنها را به شکل لوزی بریده و در ظرفی دیگر بچینید و با چای نوش جان کنید.
هتل آلفا استانبول هتل آلفا استانبول یکی از هتل های 3 ستاره می باشد که در منطقه آ ارای استانبول واقع شده و در سال 2013 مورد بازسازی قرار گرفت و 15 دقیقه تا میدان تقسیم و 7 دقیقه تا ایستگاه مترو فاصله دارد. این هتل دارای 400 اتاق می باشد و خدمات به صورت bb می باشد. هتل آلفا در فاصله 18 کلومتری فرودگاه آتاتورک و در فاصله 53 کیلومتری فرودگاه س ها قرار دارد. در سفرتان با تور استانبول امکان اقامت در این هتل برای شما و عزیزانتان فراهم خواهد شد تا سفری خوش را تجربه کنید. هتل آلفا استانبول اتاق هتل آلفا استانبول توراستانبول تور لحظه آ ی استانبول تور استانبول 95 تور استانبول نوروز 96 تور استانبول زمستان 95 تور استانبول اسفند 95 تور استانبول بهار 96 تور استانبول فروردین 96 تور استانبول اردیبهشت 96 تور استانبول داد 96
یکی از جاذبه های تور ما ی برای انی که به اثرات درمانی و آرامش بخش آبگرم اعتقاد دارند، چشمه‎های آبگرم ما ی است!آب گرم فلدا پراک (felda residence springs - perak)
این آب گرم در شهر سونکای (sungkai) و در دامنه تپه titiwangsa range در استان پراک قرار دارد. در این مجموعه آب گرم می توانید از است های روباز آب گرم و سرد و است های خصوصی استفاده کنید، همچنین از باغ زیبای این مجموعه لذت ببرید. بعضی ها اعتقاد دارند آبگرم این منطقه برای درمان دردهای مزمن مفید است. در آبگرم فلدا می توانید حس خوب ریل بودن را وقتی در است های آب گرم فلدا مشغول شنا هستید، تجربه کنید! همچنین می توانید در کلاس های آموزش ریفل ولوژی در آب شرکت کنید. این مجموعه همه روز هفته 8 صبح تا 7 شب و آ هفته ها 8 صبح تا 9 شب باز است. هزینه ورودی آن برای بزگسالان 10 رینگیت و برای ک ن 8 رینگیت است.
آب گرم اولو لگونگ (ulu legong spring - kedah)
چشمه آب گرم اولو لگونگ با شهر بالینگ (baling) نیم ساعت فاصله دارد و با شهر آلور ستار (alor setar) دو ساعت فاصله دارد، شما می توانید از است های آب گرم این مجموعه که دمای 38 تا 49 درجه حرارت دارند، استفاده کنید و لذت ببرید! هنگام شب و نزدیک صبح دمای آب به کمترین ح خود می رسد. در این مجموعه می توانید از انواع تسهیلات اقامتی و رستوران 24 ساعته نیز استفاده کنید. در مجموعه ی تفریحی چشمه آب گرم اولو لگونگ است آب گرم جداگانه ای برای بانوان در نظر گرفته شده است. این مجموعه به صورت شبانه روزی باز است و هزینه ورودی برای بزرگسالان 3 رینگیت و برای ک ن 1 رینگیت است.
گرامی می داریم روز بزرگ غدیر که با آن دین کامل می شود... روز ولایت حضرت علی ع که سلام خدا بر او و فرزندانش باد ، آنکه که "نه خدا توانمش خواند نه بشر توانمش گفت/متحیرم چه نامم شه ملک لافتی را"... کاش وقتی این سرور ها و جشن های زبانی و عاطفی را برگزار می کنیم فکر کنیم به فاصله ای که بین . +دلم اندازه ی خورشید برایت تنگ است ابرها دلگیرند سایه ی ماه به روی دلم از جذر نگاهت پیداست غم به دنبال گرفتاری من من به دنبال رسیدن به طلوع آسمان تاریک است دلم اندازه ی ماه تا دلت دور شده سایه ی ماه ته روشنی فاصله هاست و من از دووووووووورترین فاصله در ماه تورا میبینم..... +آبان قشن. بعضی از دلتنگیا عین یه گره به دور گلو میمونه که هر لحظه حلقش در حال تنگتر شدنه.. مثلا هی من بکشم.. هی اون بکشه! من اونو به طرف خودم.. و اون ....! بعد گره در هم تنگ میشه.. نفس آدم بند میاد.. :( تو این ح .. فاصله را نباید بیشتر کرد.. ( البته اگه فاصله را هم بعد تنگ شدن این گره نزدیک کنی گره شل نم. هتل نایری ارمنستان واقع در منطقه نورک ماراش که در فاصله ۵ دقیقه ای شهر زیبای ایروان قرار دارد. هتل نایری ایروان دارای پارکینگ اختصاصی رایگان برای مسافران میباشد ، همچنین در محوطه هتل نایری ارمنستانشما دسترسی به اینترنت پرسرعت wifi دارید هتل نایری ایروان به ۱۲۰ اتاق مجهز هستش که همه ی اتاق های هتل نایری ارمنستان به سیستم تهویه هوا ، تلوزیون ای ، و همچنین سشوار مجهز میباشد. مسافران تور ارمنستان هتل نایری ایروانمیتوانند از است و سونای این مجموعه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ بامداد استفاده کنند و به استراحت در این مکان بپردازند هتل نایری ارمنستان تا باغ وحش ایروان فاصله ی ۶ دقیقه ای ( با ماشین ) دارد ، همچنین مرکز پزشکی با این هتل فقط ۴ دقیقه فاصله دارد. فرودگاه بین المللی ایروان تا هتل تقریبا ۱۶ کیلومتر فاصله دارد و در صورتی که مسافر هتل نایری ایروان باشید با هماهنگی هتل ترانسفر انجام میگیرد برای مشاهده اطلاعات بیشتر هتل نایری ارمنستان به سایت منبع مراجعه کنید منبع : هتل نایری ایروان   فاصله های خلوت دو چشم را هواهای گشتن  در سیاهی وسایه  پُر می کند های پریده رنگ افسانه می شود  ماندن میان دو دیدن  در خلوت فاصله ها منصور خورشیدی ** شتاب چشم  در ساحت وقت اسطوره ی دیدن را در هم می ریزد با طرح خنده های موقت وقتی ، رفتار تو به عادت آب هجای درهم را به پر. همشهری آنلاین: جانشین فرمانده کل ایران در یادواره ۵۴۲ شهید شهرستان صومعه سرا گفت: دشمن با ترفندهای مختلف می خواهد بین مسئولان نظام و مردم فاصله ایجاد کند. آزمون رانندگی مقدماتی جواب و سوال۱) روش یک طول اتومبیل به چه معناست ؟به ازای هر ۱۵ کیلومتر در ساعت فاصله ای به اندازه ی بک طول اتومبیل ( حدود ۶ متر ) نیاز است .به ازای هر ۳۰ کیلومتر در ساعت فاصله ای به اندازه ۲ طول اتومبیل ( حدود ۶ متر ) نیاز است .به ازای هر ۴۵ کیلومتر در ساعت فاصله ا. بازارهای شهر مقدس و زیارتی آستانه اشرفیه در کجای این شهر هستند؟ وقتی به استانه اشرفیه که در فاصله 34 کیلومتری رشت در استان گیلان و در فاصله 6 کیلومتری لاهیجان و هم چنین در فاصله 17 کیلومتری از کیاشهر که با دریا هم 18 کیلومتر فاصله دارد می ایید. بگو خوب - خوب روبروی حرم آقاسید جلالدی. یکی از نکات مهم برای رانندگی در بزرگراه ها و جاده ها رعایت فاصله ایمن است. تمرین:
یک: یک متن طنز بنویسید و تمام.
دو: متن طنز خود را برای خودتان با زبان محاوره ای تعریف کنید.
سه: حالا چیزی را که تعریف کرده اید به صورت نوشتار پیدا کنید.
این فن به شما کمک می کند که زبان طنز خود را پیدا کنید. ما وقتی قلم به دست میگیریم متفاوت تر عمل می کنیم. از خود اصلی خو. گفتم بدوم تا تو همه فاصله ها را تا زودتر از واقعه گویم گله ها را چون آینه پیش تو نشستم که ببینی در من اثر سخت ترین ز له ها را پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست از بس که گره زد به گره حوصله ها را ما تلخی نه گفتن مان را که چشیدیم وقت است بنوشیم از این پس بله ها را بگذار ببینم بر این جغ.