ع های روستای خود را برای ما ارسال کنید - اخبار روز

یکی از امکاناتی که در سال های ابت بعد از آمدن موبایل خیلی مورد توجه قرار گرفت، ارسال پیامک بود. پیامک های زیادی بین افراد رد و بدل شد و در طول این دوران نرخ و شرایط آن تغییراتی پیدا کرد. تعرفه پیامک ها را می توانید در پستی که به این منظور نوشته شده است را ببنیید. اما تلفن ثابت که خیلی قبل تر از موبایل در اختیار همگان بود نیز حالا به پیامک مجهز شده است. شما می توانید با کار روی تنظیمات گوشی خود، امکان ارسال پیامک با تلفن ثابت خود را داشته باشید.
با مهیا شدن ارسال پیامک با تلفن ثابت (fix sms) شما می توایند ما بین تلفن های ثابت، تلفن ثابت با اپراتورها و از اپراتورها به تلفن ثابت امکان ارسال پیامک داشته باشید. نکته قابل توجه این است که همانند موبایل تعداد کاراکتر هر پیامک فارسی 69 عدد و هر پیامک انگلیسی 159 عدد تعیین می شود و بیشتر از این تعداد، یعنی ارسال پیامک های بیشتر و هزینه بر اساس تعداد پیامک محاسبه می شود و نه تعداد کاراکتر.
image result for ?ارسال پیامک با تلفن ثابت?‎
سقف تعرفه ارسال هر پیامک با تلفن ثابت داخل استانی و بین دو تلفن ثابت 60ریال معادل با دو دقیقه مکالمه داخل استانی، بین استانی و بین دو تلفن ثابت 120ریال معادل با 4دقیقه مکالمه داخل استانی، از تلفن همراه به تلفن ثابت و بالع 120ریال معادل با 4دقیقه مکالمه داخل استانی تعیین شده است.
و اما برای راه اندازی باید چه کرد؟
در ابتدا تلفن شما باید امکان ارسال و دریافت پیامک را داشته باشد. هنگامی که چنین تلفنی را تهیه نمودین، وارد تنظیمات آن شده و در بخش مرکز پیامک (sms center) شماره 9717000 را وارد کنید. بدین ترتیب بدون مراجعه به مخابرات و پرداخت هزینه این سرویس برای شما فعال می شود.
برای ارسال پیامک از طریق اینترنت باید به سایت sms.tct.ir رفته و در بخش ارسال پیامک (غیرانبوه) این کار را انجام دهید.
اما اگر بخواهید از سرویس ارسال انبوه پیامک با تلفن ثابت استفاده کنید داستان کمی متفاوت هست. ابتدا به سایت www.asanak.ir مراجعه و سریس مورد نظرتان را یداری کنید. در این ح مشترکین تهرانی می توانند از طریق اینترنت و با استفاده از صفحه ای که به این منظور در اختیارش قرار داده می شود پیامک به صورت انبوه ارسال کند. علاوه بر ثبت نام اینترنتی مشترک می تواند به مراکز مخابراتی مراجعه کرده و به صورت حضوری ثبت نام کند.
مدارک مورد نیاز برای ارسال انبوه پیامک با تلفن ثابت از قرار زیر است:
متقاضیان حقیقی: کپی کارت ملی و آ ین قبض تلفن مورد نظر
متقاضیان حقوقی: کپی آگهی تاسیس و آ ین رو مه رسمی شرکت، کپی شناسنامه یا کارت ملی شرکت، معرفی رسمی شرکت به آسانک
چنانچه خط در اجاره متقاضی باشد، ارائه کپی اجاره نامه ای که دارای کد رهگیری است نیز ا امی است.
در حال حاضر به دلیل اپهای اجتماعی فراوانی که در دسترس افراد هست از جمله تلگرام که با کمترین هزینه بیشترین کارایی را دارند، ارسال پیامک با افت شدیدی روبرو شده است و باید دید که ارسال پیامک با تلفن ثابت چقدر مورد استقبال عموم قرار خواهد گرفت.

منبع: تعمیرات اپل در محل ، دیجی دکی دوربین وای فای و انتقال تصویر اینترنتی – بدون نیاز به کابلدوربین وای فای v380 یک دوربین wi-fi به صورت p2p (نقطه به نقطه) و ابری است. و می تواند صدا و تصویر را به نقطه ای دیگر (موبایل) بفرستد و یا می تواند صدا و تصویر را در بستر اینترنت ارسال کند و اگر ما در نقطه ای دیگر به اینترنت متصل باشیم، این صدا و تصویر را دریافت کنیم.
دوربین دارای حافظه ای است که می توانید با موبایل، دستور ضبط صدا یا تصویر برای آن ارسال کنید. علاوه بر آن یک بلندگو هم دارد که می توانیم از طریق موبایل از هر نقطه ای، پیامی برای دوربین ارسال کنیم و دوربین آن را پخش کند.
موقع اتصال به دوربین یک نام کاربری و رمز مشخص می کنید، پس نگران آن توسط گوشی دیگر نباشید.

دوربین وای فای برای انتقال فیم و ع به دو صورت عمل می کند:
1. انتقال تصویر به موبایل بطور وایرلس و مستقیم، از طریق وای فای موبایل به دوربین
2. انتقال تصویر از دوربین به موبایل یا کامپیوتری دیگر از طریق مودم وای فای و بستر اینترنت

دوربین وای فای و انتقال تصویر غیر قابل است و صدا و تصویر را به طور همزمان بر روی موبایل و کامپیوتر انتقال می دهد. این دوربین وای فای مجهز به سیستم انتقال صدا از موبایل به دوربین است و برای گوشی های اندروید و اپل نرم افزار مخصوص دارد. به وسیله دوربین انتقال تصویر می توانید تصاویر را در هر نقطه دنیا و بدون محدودیت ببینید.

طریقه کار با دوربین انتقال دهنده صدا و تصویر وای فای به این صورت است که شما این دوربین را به وسیله کابل usb به شارژر یا هر وجی usb دیگر مثل کامپیوتر یا ضبط ماشین وصل می کنید، سپس آن را روشن کرده از طریق موبایل به آن وصل می شوید و دوربین را بر اساس پسورد مودم wi-fi خود کانفیگ می کنید. حال می توانیم به دو روش از این دوربین استفاده کنیم. یکی بصورت p2p یعنی ارتباط موبایل با دوربین، بدون نیاز به اینترنت و یا مودم wi-fi ولی در فاصله محدود. و روش دیگر استفاده از مودم wi-fi و ارسال تصویر روی بستر اینترنت و دریافت تصویر روی موبایل از هر مکانی که اینترنت داشته باشیم، بدون محدودیت فاصله.

 ید بخارشور اکوویتا آروماتیک - ecovitta نصب گواهی ssl روی میل سرور sendmail

نصب گواهی ssl : sendmail (mta)

وقتی شما قصد ارسال و دریافت ایمیل دارید sendmail می تواند ایمیل را توسط لایه سوکت امن (ssl) رمزگذاری کند.


قسمتsendmail configuration file /etc/mail/sendmail.mc را باز کنید(اگر چه توضیحات شما ممکن است در جای دیگری نگهداری شوند) و حالا متن را در vi, emacs, nano بنویسید.

# vi /etc/mail/sendmail.mc

حالا دستورالعمل زیر را اضافه یا تغییر دهید
define(`confcacert_path",`/etc/mail/ssl/certs")
-- مکان برای پیدا گواهی ssl
define(`confcacert",`/etc/mail/ssl/ca-bundle.crt")
-- ریشه فایل بسته نرم افزاری (ممکن است شما نرم افزار سرور خود مانند را انتخاب کنید apache یا mod_ssl انتخاب کنید)
define(`confserver_cert",`/etc/mail/ssl/sendmail.crt")
-- گواهی نامه دامنه
define(`confserver_key",`/etc/mail/ssl/sendmail.key")
و اطمینان حاصل کنید از اینکه تنظیمات پورت در ح smtps (secure smtp i.e. port 465) است:
daemon_options(`port=smtps, name=tlsmta, m=s")dnl


ارسالایمیل را ریست کنید و امنیت را در ح pop3s/imaps قرار دهید.(انتخاب شماست ، اگر از pop/imap استفاده می کنید به صورت زیر عمل کنید )

دستورات زیر را تایپ کنید برای ریست شدن ارسال ایمیل و سرویس های مرتبط :
# /etc/init.d/sendmail restart
# chkconfig pop3s on
# chkconfig imaps on
# /etc/init.d/xinetd restart
pop3s و imaps از xinetd شروع میشوند.

لطفا به موارد زیر توجه کنید :
*همه گواهی ssl به وسیله sarvssl تهیه شده که در قالب pem می باشد.
*فایل کلید احتیاج به اجازه خواندن/نوشتن صاحب فایل دارد البته فقط برای صاحب فایل نه برای گروه.
*عبارت define(`conflog_level", `14")dnl ## به وسیله اشکال ز کمک می کند. می توانید توضیحی بدهید یا اینکه وقتی انجام شد به سطح پیش فرض 9 برگردید.
منبع: https://sarvssl.com/%d9%86%d8%b5%d8%a8-%da%af%d9%88%d8%a7%d9%87%db%8c-ssl-%d8%b1%d9%88%db%8c-%d9%85%db%8c%d9%84-%d8%b3%d8%b1%d9%88%d8%b1-sendmail/


می پرسید سامانه پیام کوتاه چیست ؟ پنل اس ام اس یا پنل پیامک یک نرم افزار تحت وب است که به کاربر اجازه ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی انبوه را به صورت تکی و انبوه به شما می دهد.
اگر بخواهیم ساده بگوییم ، شما با ید پنل اس ام اس یا پنل پیامک در یک سامانه پیام کوتاه می توانید به ارسال ، دریافت و مدیریت پیامک های خود به صورت انبوه بپردازید.
سامانه پیامک
هدف اول سامانه پیامک مخابرات ، ایجاد یک سامانه پیامکی آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه توسط تمام ب و کارهای مختلف است.
سیستم پیام کوتاه مخابرات به هیچ نوع نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی برای استفاده از خدمات پیامکی آن ، نیازی به دسترسی مداوم به اینترنت نیست.
چرا ؟ چون این سیستم پیامکی می تواند اس ام اس های تبلیغاتی انبوه شما را در زمان های از پیش تعیین شده هم ارسال نماید.
مخابرات به سلایق و نیازهای مشتریان خود احترام می گذارد و افتخار دارد که در طول 5 سال گذشته توانسته خدمات پیامکی خوبی به آنها ارائه دهد و از هر نظر رضایت آنها را جلب نماید.
دقیقاً به دلیل همین احترام است که ما اقدام به فروش پنل های پیامکی مختلفی با امکانات و قیمت های مختلف کرده ایم تا کاربران بتوانند بر اساس بودجه و نیاز خود، اقدام به ید پنل اس ام اس نمایند
هنگام ید پنل اس ام اس ، به نیازهای خود فکر کنید. در صورتی که قصد ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه با تعداد بالا را دارید
بهتر است که یک پنل پیامکی بزرگتر را یداری کنید تا تعرفه ارسال شما کمتر شود و در نهایت، در هزینه تبلیغات پیامکی خود صرفه جویی کرده باشید.
همچنین، وقتی که قصد استفاده از امکانات بخصوصی را دارید، پیشنهاد ما ید پنل پیامک بزرگتری است . چرا که پنل های پیامکی بزرگتر، امکانات بیشتری در اختیارتان می گذارند.
البته ، ملی پیامک کاربرانی که قصد ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی کمتری هم دارند را فراموش نکرده است و برای رفع نیازهای آنها، اقدام به فروش پیامک سفید و ارسال به بلک لیست کرده است
که دقیقاً با توجه به نیاز این ب و کارها تنظیم شده اند . در صورتی که قصد دارید ارسال پیامک به شماره های بلک لیست داشته باشید


شارژ رایگان همراه اول آپدیت شده 10 فروردین شارژ 1000 + 2000 تومانی همراه اول هزینه روزانه : 400 تومان با سیمکارت بدون شارژ هم میشه شرکت کرد 1-ارسال 647339 به 30751 2-ارسال عدد2 3-سپس و نصب اپلیکیشن «مشیانه» http://mashyaneh.ir پس از فعالسازی یک پین شارژ هزاری برای شما ارسال خواهد شد. همچنین یک کد دعوت ب. به نام خدا
به اطلاع می رساند :
شورای ی روستای پده بلند علیا رسما کار خود را شروع خواهد کرد.
برای اولین بار شورا به وجود آمد.
به دلیل اجحاف در حق روستا و تضییع حق روستاییان ،اهالی تصمیم به ایجاد شورا روستا
گرفتند .
به عنوان مثال جلو گیری از ساخت مدرسه توسط دهیار بنه سوخت.


هر کاربری از طریق لینک شما عضو پرشین ای شود / 7200 ریال دریافت
خواهید کرد . کافی هست لینک خودتان را در گروه های telegram یا انجمن ها و .. پخش کنید .
به محض ارسال مطلب پولتان را دریافت کنید
بر فرض شما روزی 14 مطلب ارسال می کنید ( در موضوعات که دوست دارید مثل طنز ، اخبار ، موزیک ، بیوگرافی بازیگران و .. ) و بعد از گذشت 1 ماه شما 420 مطلب ارسال شده دارید. سود شما از همان روز اول محاسبه خواهد شد و در هر لحظه قابل برداشت خواهد بود پس نتیجه می شود 420 مطلب ارسالی = هر ارسال 5200 ریال ( 2.184.000 ریال )
بابت ورودی گوگل هم پول دریافت کنید
اگر هر مطلب روزی تنها 10 ورودی و بازدید کننده داشته باشد کل بازدید ها می شود روزانه 4200 در روز پس نتیحه می شود 4200 ورودی در روز و 126000 ورودی گوگل در 1 ماه = هر ورودی 25 ریال ( 3.150.000 ریال ) خلاصه عملکرد : ارسال مطلب جدید 5200 ریال ( روزی 20 مطالب ارسال کنید ماهی 312 هزار تومان می شود ) جذب کاربر جدید 7200 ریال ( روزی 20 نفر جذب کنید ماهی 432هزار تومان می شود ) سود بابت ارسال مطلب توسط زیرمجموعه شما 520 ریال ( 100 نفر زیرمجموعه داشته باشید و هرکدام روزی 3 مطلب ارسال کند 468هزار تومان می شود )

برای ثبت نام اینجا کلیک کنیدمی پرسید سامانه پیام کوتاه چیست ؟ پنل اس ام اس یا پنل پیامک یک نرم افزار تحت وب است که به کاربر اجازه ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی انبوه را به صورت تکی و انبوه به شما می دهد.
اگر بخواهیم ساده بگوییم ، شما با ید پنل اس ام اس یا پنل پیامک در یک سامانه پیام کوتاه می توانید به ارسال ، دریافت و مدیریت پیامک های خود به صورت انبوه بپردازید.
سامانه پیامک
هدف اول سامانه پیامک مخابرات ، ایجاد یک سامانه پیامکی آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه توسط تمام ب و کارهای مختلف است.
سیستم پیام کوتاه مخابرات به هیچ نوع نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی برای استفاده از خدمات پیامکی آن ، نیازی به دسترسی مداوم به اینترنت نیست.
چرا ؟ چون این سیستم پیامکی می تواند اس ام اس های تبلیغاتی انبوه شما را در زمان های از پیش تعیین شده هم ارسال نماید.
مخابرات به سلایق و نیازهای مشتریان خود احترام می گذارد و افتخار دارد که در طول 5 سال گذشته توانسته خدمات پیامکی خوبی به آنها ارائه دهد و از هر نظر رضایت آنها را جلب نماید.
دقیقاً به دلیل همین احترام است که ما اقدام به فروش پنل های پیامکی مختلفی با امکانات و قیمت های مختلف کرده ایم تا کاربران بتوانند بر اساس بودجه و نیاز خود، اقدام به ید پنل اس ام اس نمایند
هنگام ید پنل اس ام اس ، به نیازهای خود فکر کنید. در صورتی که قصد ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه با تعداد بالا را دارید
بهتر است که یک پنل پیامکی بزرگتر را یداری کنید تا تعرفه ارسال شما کمتر شود و در نهایت، در هزینه تبلیغات پیامکی خود صرفه جویی کرده باشید.
همچنین، وقتی که قصد استفاده از امکانات بخصوصی را دارید، پیشنهاد ما ید پنل پیامک بزرگتری است . چرا که پنل های پیامکی بزرگتر، امکانات بیشتری در اختیارتان می گذارند.
البته ، ملی پیامک کاربرانی که قصد ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی کمتری هم دارند را فراموش نکرده است و برای رفع نیازهای آنها، اقدام به فروش پیامک سفید و ارسال به بلک لیست کرده است
که دقیقاً با توجه به نیاز این ب و کارها تنظیم شده اند . در صورتی که قصد دارید ارسال پیامک به شماره های بلک لیست داشته باشید


فرش خانه ای - فرش سجاده برای مسجد (طرح مکی - رنگ گردویی)

فروش اینترنتی فرش خانه ای و فرش سجاده برای مسجد از کارخانه

فرش خانه ای - فرش سجاده برای مسجد


شرکت سجاده فرش ثریا کویر کاشان، تولید کننده ی تخصصی انواع فرش خانه ای و انواع فرش سجاده برای مسجد در طرح های متنوع مخصوص فرش مساجد ، خانه ها ، حسینیه ها ، مصلی ها ، زاده ها و دیگر اماکن متبرکه می باشد.
همچنین می توانید ع محل مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا آن را با این فرش مسجد تشریفاتی برای شما شبیه سازی کنیم.
شما می توانید جهت ید سجاده فرش برای مساجد ، خانه های ارگان های تی و غیر تی ، مصلی ها ، حسینیه ها ، زاده ها و دیگر اماکن تی از مشاوره ی ید رایگان ما استفاده کنید.
مشاوره ی رایگان جهت ید فرش سجاده ای : 09133768144 - 09132640856
تلگرام و واتس اپ و وایبر: 09133768144
کانال تلگرام: https://t.me/sorayakavir دوستان عزیز به درخواست شما برای ارسال ع های اتوبوس خود میتوانیددرکانال همسفر جاده در قسمت ارسال ع ع های اتوبوس خودرا به کانال همسفرجاده ارسال نماییدوبه نمایش د رکانال همسفرجاده بگذاریم شارژ دعوتی جدید #همراه_اول در سرویس #دوئل
برای همه/دقت کنید سه مرحله ای میباشد/حتما مراحل را به ترتیب انجام دهید
1⃣ابتدا ارسال #دوبار_عدد 500 ب 3075003 2⃣سپس ارسال عدد 880015042 ب 3075003
هزینه ندارد
لغو با ارسال off ب 3075003
توجه بعد از دریافت کد
به ازای دعوت از هر #یک_نفر از دوست.
می پرسید سامانه پیام کوتاه چیست ؟ پنل اس ام اس یا پنل پیامک یک نرم افزار تحت وب است که به کاربر اجازه ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی انبوه را به صورت تکی و انبوه به شما می دهد.
اگر بخواهیم ساده بگوییم ، شما با ید پنل اس ام اس یا پنل پیامک در یک سامانه پیام کوتاه می توانید به ارسال ، دریافت و مدیریت پیامک های خود به صورت انبوه بپردازید.
سامانه پیامک
هدف اول سامانه پیامک مخابرات ، ایجاد یک سامانه پیامکی آسان و کاربردی جهت ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه توسط تمام ب و کارهای مختلف است.
سیستم پیام کوتاه مخابرات به هیچ نوع نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و حتی برای استفاده از خدمات پیامکی آن ، نیازی به دسترسی مداوم به اینترنت نیست.
چرا ؟ چون این سیستم پیامکی می تواند اس ام اس های تبلیغاتی انبوه شما را در زمان های از پیش تعیین شده هم ارسال نماید.
مخابرات به سلایق و نیازهای مشتریان خود احترام می گذارد و افتخار دارد که در طول 5 سال گذشته توانسته خدمات پیامکی خوبی به آنها ارائه دهد و از هر نظر رضایت آنها را جلب نماید.
دقیقاً به دلیل همین احترام است که ما اقدام به فروش پنل های پیامکی مختلفی با امکانات و قیمت های مختلف کرده ایم تا کاربران بتوانند بر اساس بودجه و نیاز خود، اقدام به ید پنل اس ام اس نمایند
هنگام ید پنل اس ام اس ، به نیازهای خود فکر کنید. در صورتی که قصد ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه با تعداد بالا را دارید
بهتر است که یک پنل پیامکی بزرگتر را یداری کنید تا تعرفه ارسال شما کمتر شود و در نهایت، در هزینه تبلیغات پیامکی خود صرفه جویی کرده باشید.
همچنین، وقتی که قصد استفاده از امکانات بخصوصی را دارید، پیشنهاد ما ید پنل پیامک بزرگتری است . چرا که پنل های پیامکی بزرگتر، امکانات بیشتری در اختیارتان می گذارند.
البته ، ملی پیامک کاربرانی که قصد ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی کمتری هم دارند را فراموش نکرده است و برای رفع نیازهای آنها، اقدام به فروش پیامک سفید و ارسال به بلک لیست کرده است
که دقیقاً با توجه به نیاز این ب و کارها تنظیم شده اند . در صورتی که قصد دارید ارسال پیامک به شماره های بلک لیست داشته باشید
مهلت ارسال مقاله 10 تیرماه است. مواردی که باید در قالب یک فایل زیپ شده ارسال شود.
1- اصل مقاله تایید شده (برای ا مقالات تایید شده ) و هر گونه مقاله دیگری که در تهیه مطلب استفاده شده است 2- قالب (فرمت) مقاله مرجع (برگرفته از سایت یا ژورنال مربوطه) 3- مقاله اماده شده با قالب ژورنال مرج.


پاو وینت معماری روستای مهراذین
پاو وینت-معماری-روستای-مهراذینپروژه کامل بررسی معماری روستای مهرآذین به همراه تصاویر، نقشه ها، پلان ها، اقلیم و ... در قالب 63 اسلاید، بخشی از متن: روستای مهرآذین در دهستان ملارد، بخش مرکزی و در شهرستان شهریار استان البرز واقع شده است. این روستا در فاصله 3 کیلومتری جنوب شهر ملارد و بطور کلی در قسمت جنوب محور اصلی شهریار- ... فایل
قیمت برای شما فقط : 15,000 تومان


توسط دستگاه پلمپ حرارتی کیسه به راحتی کیسه های فریزر و پلاستیکی را پلمپ کنید البته باید کیسه های شما از نوع ضخیم باشد و این محصول عملا برای کیسه های نازک کاربردی نخواهد داشت. این محصول برای نگه داری مواد غذایی داخل یخچال و یا فریزر بسیار مناسب است زیرا درب کیسه های حاوی مواد غذایی را به خوبی می بندد و اجازه ورود هوا را به داخل بسته نمی دهد. شما می توانید از طریق دو عدد باتری قلمی این دستگاه را به کار بیندازید و از آن استفاده کنید. پلمپ کننده را روی انتهای کیسه های پلاستیکی خود بکشید تا بسته شود و دیگر هیچ چیز از آن بیرون نریزد.
ویژگی های دستگاه پلمپ حرارتی کیسه :
- مفید برای استفاده در آشپزخانه و بسته بندی کیسه
- جهت پلمپ انواع کیسه و حفظ طراوت
- تامین انرژی با 2 عدد باتری قلمی
- ارسال رنگ به صورت رندوم
- دارای پایه مـغناطیسی
- ساده ، مدرن و کارآمد
- جنس: abs


برای مشاهده جزئیات و ید اینجا را کلیک کنید امکان ارسال پیامک به پورت خاص در سامانه و وب سرویس امکان ارسال پیامک به پورت خاص در سامانه و وب سرویس ارسال به پورت خاص این امکان را برای شما فراهم میکند تا پیامکی برای یک برنامه خاص بر روی کامپیوتر و یا تلفن همراه ارسال نمایید. ادامه مطلب در این متن در ادامه مباحثی که در مورد اشتباهات طراحی سایت برای بازاری از طریق ایمیل مطرح می شود، به برخی دیگر از اشتباهات طراحی سایت برای بازاری با ارائه مثال هایی اشاره خواهد شد.
نشان دادیم که طراحی سایت برای بازاری از طریق ایمیل باید طبق اصول مشخصی باشد و رعایت ن آنها می توا. #جدییییید
شارژ3هزارتومانی ایرانسل هزینه روزانه:300تومان
بدون شارژهم میشه زد 1-ابتدا کد زیر را شماره گیری کنید و سپس با عدد 1 تایید کنید.
*3*22#

2-سپس بلافاصله 120243136 به 737656 ارسال کنید به ازای هر 5 دعوت 3000 تومان . بزودی ... اگر درخواست یا نظر کلی یا حتی پیشنهادی دارید قسمت تماس با ما در ارسال نظر ارسال کنید برخی امکانات این نرم افزار عبارتند از: قابل اجرا در تمامی ویندوزها قابلیت ارسال متن چرخشی قابلیت ارسال ع قابلیت تشخیص شماره های تلگرامی محیطی ساده و فارسی دارای بخش مدیریت شماره تلفن اعلام روند ارسال به شماره تلگرامی اعلام شده کنترل اتصال اینترنت قابلیت تشخیص غیرفعال شدن شم. برخی امکانات این نرم افزار عبارتند از: قابل اجرا در تمامی ویندوزها قابلیت ارسال متن چرخشی قابلیت ارسال ع قابلیت تشخیص شماره های تلگرامی محیطی ساده و فارسی دارای بخش مدیریت شماره تلفن اعلام روند ارسال به شماره تلگرامی اعلام شده کنترل اتصال اینترنت قابلیت تشخیص غیرفعال شدن شم. دختری از نسل حوا : اگر باران ببارد باز می آیم درونِ کوچه ی امّید و از ترکیبِ دستانم برایت چتر می سازم مبادا قطره ای باران بیازارد نگاهِ مهربانت را ... این تک بیت زیبا رو نویسنده عزیز وبلاگ خوب دختری از نسل حوا برای جمل تان ارسال د که ما هم با افتخار در وبلاگمون باز نشر دادیم. خوشحا. سروش یک نرم افزار پیام رسان ایرانی با سرعت و امنیت بالا است که دارای قابلیت های متعددی نظیر ارسال پیام متنی، ارسال پیام صوتی، امکان برقراری تماس صوتی رایگان، ارسال ع و ، ارسال فایل های مختلف، تشکیل گروه، کانال های عمومی متعدد و ... می باشد.
جهت سروش کلیک کنید:
نسخه اندروید سروش
نسخه ایزو سروش
نسخه لینو سروش
نسخه ویندوز سروش
نسخه مک سروش
sv,a پیام رسان سروش یکی از بزرگترین مشکلاتی که ممکن است هنگام حذف اکانت اینستاگرام با آن مواجه شوید، از دست دادن ع های موجود در اکانتتان است. خوب است بدانید که با بک آپ گرفتن از اکانت اینستاگرام می توانید یک نسخه از اطلاعات حسابتان را ذخیره نمایید. برای این کار می توانید مستقیما از طریق اینستاگرم اقدام کنید. برای شروع ابتدا به سایت instagram.com رفته و پس از ورود به حسابتان از بخش تنظیمات به گزینه ی privacy and security مراجعه کنید. سپس از قسمت data گزینه ی request را انتخاب کنید. پس از وارد ایمیل و رمز عبور درخواست پشتیبان گیری از اینستاگرام ثبت شده و ظرف 48 ساعت اطلاعات به ایمیل شما ارسال خواهد شد. برای ب اطلاعات بیشتر در این خصوص به سایت سامانه رفع مشکلات رایانه و موبایل هیواتک مراجعه فرمایید.
www.heyvatech.com/web/articles/view/616/آموزش-بک-آپ-گرفتن-از-اکانت-اینستاگرامفقط با 14000 تومان صاحب ظرف نگهداری چای و قهوه شوید
برای این کار عدد500 را به شماره 300084948494 ارسال کنید و از این ید آسان لذت ببرید. gameover.blog.ir ارسال پیام از php به کانال تلگرام توی سه چهار خط
#php
ارسال پیام از php به کانال تلگرام توی سه چهار خط
سازنده: گیم اور


send message to telegram channel using php


ابتدا بات botfather رو اجرا کنید توی تلگرامتون(بتایپید برید توش) بعدش یک بات بسازید و یک توکن api بهتون میده که این شناسه. ???? تنها کانال رسمی روستای انبوه

ارتباط با مدیریت جهت ارسال ع , مطلب , انتقاد و یا پیشنهادات شما دوستان ????????

@zsanbouh

@anbouh

https://t.me/joinchat/aaaaafewegcf-8oildg-sq فردى که اقدام به ارسال این محتویات از جمله ع ، ، صوت و ... مستهجن می کند گاهی برای دوست خود ارسال می کند و گاهی در گروه منتشر میکند. اما باید گفت در هر دو صورت طبق قانون جرایم رایانه ای، عمل فوق جرم است اما مجازات متفاوتی دارد.

اگر به دوست خود یا در گروهی که کمتر از ١٠ نفر است ارس. نرم افزار تبلیغات انبوه در وایبر نرم افزار ارسال تبلیغات رایگان از وایبر این نرم افزار فوق العاده قابل نصب بر روی کامپیوتر میباشد و به شما امکان ارسال نامحدود پیام های تبلیغاتی در وایبر را میدهد! مزایا ارسال پیام از این پنل 1 کاربران بدون شک آنها را میخوانند 2 ارسال پیامک رایگ. رایگان افزونه ارسال خبرنامه برای وردپرسincredible contact form with mailchimp wordpress plugin

پیشنهاد ویژه
ید 3 ترابایت دیتا بر روی هارد وسترن دیجیتال فقط 400 هزار تومان

قیمت هارد 3 ترا اگر بخواید ب ید الان حدود 400 هزار تومان هست شما فقط پول هارد را پرداخت میکنید و دیتای آن رایگان میشود
در حدود 1 ترابایت فقط دیتای ایرانی هست
مشاهده نمونه دیتا

+ نوشته شده د. اگر قصد دارید از طریق بازاری شبکه های اجتماعی، ب و کار خود را رونق دهید و یا حتی با فعالیت در شبکه های اجتماعی، بازدید سایت خود را بالا ببرید، لازم است برخی از اصول اولیه را رعایت کنید. در این مطلب برخی از این نکات طلایی برای فعالیت در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام بیان می ش. شارژ 3500 تومانی ایرانسل در سرویس هم نبرد
برای انیکه نگرفتن(قسمت دعوت /// قسمت برای همه پایین پست
✅ابتدا ارسال 30778743 به 738902
☑️پس از دریافت کدبه ازای دعوت از #هر_یک از دوستانتان با کد مختص به خودتان و نصب و فعال سازی اپلیکیشن برنده 2000 تومان شارژ میشوید تا سقف 200 هزارتومان در. برنامه اندروید یکی از بهترین ها در این زمینه pencil sketch می باشد با قابلیت های خود همه را شگفت زده خواهد کرد در یک کلمه هر چیزی را به نقاشی تبدیل کنید مداد ع یک ویرایشگر ع آسان برای استفاده است که شما را هنرمند می سازد با ایجاد طرح های مداد ع های خود شما می توانید یک ع از گالری خود را .


پاو وینت روستا 1 (روستای اردبیلک)

پروژه کامل روستا 1دسته بندی
معماری


فرمت فایل
ppt


حجم فایل
54752 کیلو بایت


تعداد صفحات فایل
129
دریافت فایلپاو وینت روستا 1 (روستای اردبیلک)


فروشنده فایل
کد کاربری 4366
تمام فایل ها

شامل اطلاعات کامل روستا و برداشت پلان خانه ها و تحلیل آن ها

روستااردبیلکپروژه


شارژ 3500 تومانی ایرانسل در سرویس هم نبرد
برای انیکه نگرفتن(قسمت دعوت /// قسمت برای همه پایین پست
✅ابتدا ارسال 30778743 به 738902
☑️پس از دریافت کدبه ازای دعوت از #هر_یک از دوستانتان با کد مختص به خودتان و نصب و فعال سازی اپلیکیشن برنده 2000 تومان شارژ میشوید تا سقف 200 هزارتومان در. 2 نظرات خودتون رو ارسال کنید داستان های خودتون رو بصورت پیام خصوصی ارسال کنید که در وبلاگ قرار بگیره شارژ 3000 تومانی جدید همراه اول ✅ برای همه #کلماتو بدون شارژ هم میشه شرکت کرد هزینه روزانه 500تومان
1⃣ ارسال 1071059453 به 3072401 2⃣ سپس ارسال کد داخل پیام به 3072401
✅ با دعوت هر 3نفر، 3000 تومان شارژ دریافت می کنید. تا سقف 200هزار تومان(بصورت مستقیم)
❎ثبت دعوت ها ارسال 300 به 3072401 ❎دریاف.


بررسی معماری روستای زرشک
بررسی-معماری-روستای-زرشکبررسی معماری روستای زرشک به همراه تصاویر، نقشه ها، پلان ها و ...، بخشی از متن: روستای زرشک در16 کیلومتری شمال شرقی استان قزوین واقع است. بنابرمندرجات فرهنگ جغرافیایی آبادی های کشور(قزوین جلو 26 موقعیت جغرافیایی این روستا 50 درجه و6 دقیقه طول جغرافیایی و36 درجه و26 دقیقه عرض جغرافیایی است و ... فایل


در 12 کیلومتری شهرستان طالقان و در «روستای اورازان»که در قلب رشته کوه های البرز قرار گرفته است، پدیده ای زیبا، طبیعی و وشان مشاهده می شود که به «آبشار اورازان» شناخته می شود. چشمه ای در روستای اورازان وجود دارد که همیشه و در هر زمانی جوشان بوده و به همین دلیل در بین اهالی از اه.