طراحی وب سایت موفق و پول ساز - اخبار روز

با پیروی از این دستورالعمل ها برای منو در طراحی سایت کاربردی، از اشتباهات رایج جلوگیری کنید و منوها را به طور واضح نمایش دهید تا به سادگی توسط کابران مشاهده شوند.
نکات منو در طراحی سایت جهت جلوگیری از اشتباهات رایج

از منوهای کوچک (یا آی های منو) در صفحه های بزرگ استفاده نک. طراحی و ساخت وب سایت

در جهان امروز هم قدم نبودن با تکنولوژی و پیشرفت باعث ش ت و عقب ماندن از رقبا خواهد شد. طراحی و ساخت وب سایت به عنوان ابزاری نوین که هم در عرصه تبلیغات و هم در عرصه فروش و بازاری توانسته است یکه تاز بازار شود یکی از مهم ترین ابزارهای همراهی با تکنولوژی ها. امروزه روند جدیدی برای طراحی سایت و اپلیکیشن برای بهینه سازی استفاده در تمام سیستم های هوشمند ایجاد شده است. انتشار منظم نسخه های جدید سیستم عامل های موبایل، در دسترس بودن انواع مختلف برنامه های موبایل در فروشگاه های فروش بسته های نرم افزاری و اتصال به اینترنت با سرعت بالا به . همانطور که می دانید استفاده از طراحان حرفه ای در طراحی سایت با ارزش ترین سرمایه گذاری است، اما چطور می توانیم به این هدف دست ی م. طراحان حرفه ای به تصاویر بزرگ می شند، آنها از زبان دیداری برای برندتان استفاده می کنند که شامل محتویات متفاوتی است؛ سایت، لوگو و کارت های تجاری. برند. طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی نیازمند استفاده از تکنیک هایی مانند سئو کلاه سفید است که سایت را بالا می برند. مدیران سایت ها و وبمسترها برای افزایش سئو سایت به دنبال پیاده سازی این تکنیک ها هستند.
طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی باید مطابق با اصول سئو از نظر موتورهای جستجو باشد. . تا اینجا دانستیم که طراحی سایت ریسپانسیو ایده ای مناسب برای کاربران دستگاه های هوشمند از جمله موبایل ها به شمار می آید. از آنجایی که صاحبان ب و کارها باید با استفاده از تکنولوژی روز به بهبود وضع درآمدی و افزایش سود به روش های جدید روی آورند، توصیه می شود حتما از طراحی سایت به شی. همانطور که می دانید برای ارتباط موثر با مشتریان باید ارائه طرح خوب در شرکت طراحی سایت به شکلی صورت بگیرد که حس رضایتمندی در مشتری ایجاد شود. درواقع ایجاد یک تعامل مناسب بین شرکت و مشتری به عنوان یک چالش به شمار می آید. در این مقاله به بررسی مهمترین مورد از این چالش ها می پردازیم.. امروزه با توجه به افزایش روزافزون فروشگاه های اینترنتی، مسئله ی اعتماد سازی در طراحی سایت فروشگاهی مهم ترین فاکتور پیشرفت یک فروشگاه اینترنتی است. اعتماد سازی درطراحی سایت فروشگاهی نیازمند ی ری ابزار می باشد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.
اعتماد سازی در طراحی سایت فروشگ. فکر می کنید چه چیزهایی در طراحی سایت فروش آنلاین می توانند به ب و کار شما رونق دهند؟ برای ایجاد و به روزرسانی محتوا در طراحی سایت فروش آنلاین باید از دید کاربران با وب سایت خود روبرو شوید.
استفاده از نمودار درختی و نمایشگاه جایگاه هریک از صفحات دید کلی مناسبی را فراهم می کند ک. امروزه گرایش استفاده از hero header در طراحی سایت به واسطه ی مزیت های آن مانند جذ ت بصری ویژه ای که توسط آن ایجاد می شود بسیار افزایش یافته است. با وجود سادگی در استفاده از hero header در طراحی سایت، برای گرفتن بهترین نتیجه باید به تعدادی از نکات توجه ویژه ای کرد. در این مقاله قصد داریم تا . اندازه تصویر و رزولوشن در طراحی سایت عاملی تاثیر گذار است. در دنیای فوق العاده پیچیده طراحی سایت، متخصصان حرفه ای با تکنیک های بسیار دشوار مواجه می شوند، که با مسئله وضوح صفحه نمایش به یکی از بزرگترین دلایل سردرگمی تبدیل می شود.
نتیجه طراحی سایت به اندازه تصاویر و نحوه نمایش .
بسیاری از افراد ، سازمانها ، شرکتها در داخل کشور ضرورت داشتن یک وب سایت را درک کرده اند اما آیا هر وب سایتی جوابگوی نیازهای مخاطبانشان هست و استانداردهای اولیه طراحی وب در آنها رعایت شده است؟در دنیای امروز داشتن یک وب سایت امریست لازم و ضروری
ادامه مطلب... سایت ها بر اساس دو متد داینامیک و ایستا طراحی میشوند .
وب سایت ایستا از چند صفحه تهیه شده است که مطالب این سایت ها ثابت هستند و برای تغییر اطلاعات سایت ، باید افراد متخصص که کار با را می دانند اقدام به ویرایش صفحات نمایند .
سایت داینامیک یا پویا به سایتهایی گفته می شود که در طر.

تجربه کاربری (ux) تمام جنبه های تعامل کاربر با شرکت، خدمات، محصولات و … را شامل می شود. طراحی تجربه کاربری در اصل یک مفهوم غیر دیجیتال است، اما به طور عمده در حوزه ی دیجیتال تعریف و به کار گرفته می شود . در ادامه همراه با سارین وب باشید .

در ادامه به چهار اشتباه رایج تجربه . امروزه بسیاری از بیماران برای انتخاب پزشکان مورد نظر خود اینترنت را بستر بسیاری مناسبی می دانند. کاربران بیوگرافی و توانایی های پزشک و همچنین تخصص پزشک خود را در میان سیل انبوه وب سایت های پزشکان جستجو می کنند و به انتخاب و برقراری ارتباط با مطب های پزشکان و بیمارستان ها می پر. سلام به همراهان و کاربران کدنویس که به دنبال آموزش طراحی قالب وردپرس بوده اند ، در این مطلب میخوام یک خبر خوبی رو به کاربران سایت بدم!بنده میخوام دوره آنلاین آموزش طراحی قالب وردپرس رو آغاز کنم و دوره کامل و جامعی رو در خدمت شمما عزیزان بزارم! در این دوره میخوام به طور کامل و کا. استفاده از ویدیو بک گراند (video background) در طراحی سایت آری یا خیر؟
در اینکه استفاده از ویدیو بکگراند در طراحی سایت می تواند بسیار زیبا باشد و یک تجربه کاربری خوبی را منتقل نماید شکی نیست. اما عدم رعایت نکات کلیدی و استاندارد لازم و مهم میتواند نتیجه ع نیز به مخاطب ارایه نماید.
گر. کیفیت محتوای سایت گام موفقیت آمیزی در طراحی سایت حرفه ای به منظور حفظ و نگهداری بازدیدکننده ها و رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو است. البته باید توجه داشته باشید در طراحی سایت، ایجاد یک تاثیر خوب بر بازدید کننده مهم است اما محتوای سایت است که باعث ماندگاری بازدید کننده و افزا. به منظور طراحی سایت فروشگاهی پیش از هر چیز باید طرح کلی سایت را در ذهن خود ترسیم نمایید. پس از اینکه اطلاعات لازم را جمع آوری کرده و ایده پردازی هم نمودید، زمان آن رسیده که یک ایده خوب که همه موارد را در بر بگیرد، بر روی کاغذ بنویسید. طرح کلی سایت باید شامل لیستی از هر بخش سایت با. در هنگام طراحی سایت حرفه ای ، گذشته از برنامه نویسی دقیق و اصولی آن، لازم است المان های سایت به درستی چیدمان شوند. جای درست این المان ها را هیت مپ مشخص می کند.
هیت مپ چیست؟
نقشه ای است که نشان می دهد اغلب بازدید کنندگان هنگام مرور صفحات سایت، به کدام قسمت بیشتر توجه می کنند، ب. شرکت طراحی وب سایت عروسی از ویژگی های خاصی برخوردار است. یک شرکت طراحی سایت برای مراسم عروسی از طراحی سفارشی برای ارائه طرحی منحصر به فرد استفاده می کند. با استفاده از وب سایت سفارشی شرکت طراحی وب سایت عروسی می توانید اطمینان حاصل کنید که مشتریان و مهمانان آنها می توانند اطلاع. شرکت طراحی سایت hiwebex افتخار طراحی سایت کلینیک پزشکی و زیبایی را در سطح کشور دارد. استراتژی این نوع طراحی سایت برای پزشکان، دندانپزشکان، بیمارستان ها، کلینیک های بهداشتی و زیبایی، جراحان و سایر انواع سایت های مرتبط با سلامت مناسب است. با توجه به رقایت های بالای این مراکز و حجم . اطمینان حاصل کنید که به طور پیش فرض ساختار عنوان منحصر به فردی برای سئو در طراحی سایت ایجاد کنید و هر یک از پیوندهای صفحه خود را بررسی کنید که به صفحات مناسب در وب سایت های شما هدایت شوند. تغییر مسیر صفحه اصلی به صفحه دیگری غیر از صفحه پایه ممکن است ناشی از نوع cms باشد که برای سای. افزایش سرعت بارگذاری سایت
ما همیشه به دنبال روش ها و افزونه هایی هستیم که به ما در سرعت بخشیدن به سایت هایمان کمک کند. در خصوص طراحی سایت های فروشگاهی، سرعت بارگذاری سایت تاثیر به سزایی در میزان فروش دارد. یکی از روشهایی که بسیاری از طراحان برای افزایش سرعت بارگذاری سایت خود .
اگر شماهم یک ب و کار سنتی دارید و این نیاز را در خود حس کرده اید که باید به سمت الکترونیکی شدن و دنیای وب قدم بردارید ، باید بگوییم که کار درستی انجام داده اید ! چراکه فضا و د ده جدیدی از مشتریان منتظر ارائه خدمات شما هستند .
چنانچه شما تصمیم گرفته باشید تا طراحی سایت شخصی یا ط. اخیرا بسیاری از شرکت ها با استفاده از شیوه های مختلف تبلیغاتی قصد قرارگیری در لیست بهترین cms ها در طراحی سایت هستند. با این حال اطلاع از بهترین cms ها در طراحی سایت باعث می شود که سیستم مدیریت محتوای مناسبی را برای راه اندازی سایت خود انتخاب کنید.
5 مورد از بهترین cms ها در طراحی س. حتماً می دانید که ما در دنیای رایانه برای هر کاری نرم افزار خاص همان کار را داریم. برای طراحی سایت هم نرم افزارهایی وجود دارند که ما می توانیم آنها را روی رایان? خود نصب کنیم و سایت خود را بسازیم. البته این یکی از روش های ساخت سایت است. در حالی که روش های دیگری هم مثل استفاده از سیستم های مدیریت محتوا هم هست. که شما باید آنها را روی هاست یا فضای میزبانی خود ( که در بالا توضیح داده شده چیست) نصب کنید و اقدام به استفاده از آن کنید.
اما از معروف ترین نرم افزارهای طراحی سایت می توان به dreamviewer یا wysiwyg web builder اشاره کرد. البته از این دست نرم افزارها بسیار است. برخی از آنها مثل wysiwyg web builder شما را از دانستن کدنویسی طراحی سایت تقریباً بی نیاز می کنند. البته اگر هم کدنویسی را یاد داشته باشید، کار شما خیلی تسهیل خواهد یافت.
اما برخی دیگر مثل dreamviewer آن قدر گسترده و پیچیده است که حتماً باید کدنویسی طراحی وب سایت را یاد داشته باشید تا بتوانید از آنها استفاده کنید. برای کار با هر کدام می توانید همان نرم افزار را نصب کرده و کمی با آنها کار کنید. مطمئناً تجرب? خوبی خواهد بود.
پس از اینکه سایت خود را با استفاده از آن نرم افزارها ساختید، حالا وقت آن است که وجیِ لازم را تهیه کنید که چند تا فایل خواهد بود و آنها را روی فضای میزبانی بارگذاری کنید. پس ما حتما و حتماً به فضای میزبانی احتیاج خواهیم داشت. پس شما باید در اولین قدم در نظر داشته باشید که یک هاست یداری کنید.
طراحی سایت طرح درست و ایجاد منوها در طراحی سایت شما همانند قرار دادن شالوده ای برای بنا محسوب می شود. عدم رعایت اصول اولیه در ایتدای پروژه ممکن است ساختمان را در معرض نابودی قرار دهد. اگر می خواهید بهترین بازده را از سایت خود داشته باشید باید زمانی برای برنامه ریزی صرف نمایید و مشخص کنید چ. برای طراحی سایت مارکت های آنلاین ویژگی هایی لازم است که در این متن سعی داریم این ویژگی ها را مطرح کنیم. اصولا وجود مشتری دلیل موفقیت یک سایت مارکت آنلاین می شود و رعایت یک سری نکات برای جذب مشتری در طراحی سایت مارکت آنلاین، باعث بازدید بیشتر از آن سایت می شود. در ادامه به بررسی ع. راه اندازی و طراحی سایت فروشگاهی زیورآلات در ساده ترین ح اقدام به معرفی شما و ب و کار محصولات تان به همه کاربران اینترنتی می کند. این خود تبلیغات در بزرگ ترین وسعت ممکن است. هم چنین شما با راه اندازی و طراحی سایت فروشگاهی زیورآلات می توانید امکانات و خدمات دیگری را هم برای کاربر. یکی از مهم ترین دغدغه ها در زمینه طراحی سایت فروشگاهی موفق افزایش آمار بازدید های مکرر کاربران و در حقیقت همان بازگشت مجدد کاربران به سایت فروشگاه است. همان طور که در واقعیت هم مدیران فروشگاه ها مایل به بازگشت مجدد مشتریان هستند سایت های فروشگاهی هم از این قاعده مستثنی نبوده و. چه المان هایی در طراحی سایت آزاردهنده است؟
مقاله امروز طراحی سایت اسپیناس وب در مورد المان هایی است که طراحی سایت برای وب سایت شما به کار برده می شود و این المان ها ممکن است آزاد دهنده باشد.
در ادامه به سوال چه المان هایی در طراحی سایت آزاردهنده است؟ اشاره خواهیم کرد.
هنگام. برای بهبود روش ارائه طراحی سایت ریسپانسیو پیش از این نیز مطالبی ذکر شد که می توانید به کار ببرید. اما در این میان برای طراحی سایت ریسپانسیو مشکلی وجود دارد. اندازه صفحات وب هر روز بزرگتر می شوند. متوسط اندازه صفحه وب 1532 کیلوبایت است و این میزان هر روز بیشتر و بیشتر می شود. این مس. به روزرسانی مطالب، نکته مهمی است که همواره می بایست در طراحی سایت فروشگاهی مورد توجه قرار گیرد. زمانی که طراحی سایت فروشگاهی خود را انجام دادید، می بایست همواره آن را به روز نگه دارید. طرح های جذاب شما کاربردی نخواهند داشت اگر مردم به آنها توجه نکنند.
روش های جذب مخاطبین

افراد عمدتا به صورت دیداری به یادگیری می پردازند، بنابراین طرا. در مطلب قبل به بیان برخی اشتباهات طراحان در طراحی سایت کافی شاپ پرداخته و بیان نمودیم که بررسی این اشتباهات طراحان در طراحی سایت کافی شاپ می تواند در بهبود و ایجاد رونق در ب و کار کافی شاپ داران مؤثر واقع شده و همچنین طراحان را در امر طراحی و ارتقاء کیفیت سایت مربوط به کافی شاپ .
با گسترش دنیای اینترنت بسیاری از کتاب فروشی ها دست به طراحی سایت فروشگاه کتاب زدند. طراحی سایت فروشگاه کتاب به کتاب فروشی ها کمک میکند که مشتریان جدیدی را از طریق دنیای وب پیدا کنند و از طرفی مشتریان حضوری هم تمایل بیشتری به ید اینترنتی پیدا میکنند زیرا با یک جستجو ساده در اینترنت کتاب مورد نظرخود را با قیمت مناسب در کتاب فروشی های نزدیک محل خود پیدا کرده و آن را یداری مینمایند.

یک طراح خوب و با تجربه در زمینه طراحی وب سایت فروشگاه کتاب میتواند یک سایت خوب و پربازدید برای شما طراحی و به شما تحویل دهد که این امر باعث میشود کتاب های فروشگاه شما فروش بیش تری از قبل داشته باشد


شرکت وبی یکی از شرکت های خوب و فعال در زمینه طراحی سایت فروشگاه کتاب هست که میتوانید با خیال آسوده همه چیز را به ما بسپارید.


قالب هایی که برای سایت های فروشگاه کتاب طراحی میشوند دارای امکانات پایه ای میباشند . علاوه بر این امکانات اگر شما امکانات بیشتری را بخواهید میتوانید سفارش دهید . در ادامه به برخی از این امکانات اشاره شده است .


امکانات طراحی سایت فروشگاه کتاب :معرفی کامل فروشگاه کتاب به مشتری ها


دادن اطلاعاتی مانند نام فروشگاه ، شماره تلفن فروشگاه و آدرس دقیق فروشگاه روی نقشه گوگل تا کاربران به راحتی بتوانند فروشگاه شما را پیدا کرده و کتاب مورد نظر را یداری کنند.
ادامه مطلب و منبع : طراحی سایت فروشگاه کتاب
jquery در طراحی سایت
در این مقاله از سری مقالات آموزشی طراحی سایت یه بررسی jquery در طراحی سایت می پردازیم .
بی شک یکی از مهم ترین ابزار ها برای طراحی سایت jquery است .
jquery یکی از کتابخانه های قوی و پرکاربرد javascript است .
برای استفاده از این کتابخانه دو راه وجود دارد یا باید از سایت jquery.com فایل jquery را
کنید و به پروژه اضافه کنید یا این که از cdn آن استفاده کنید .
شعار این کتابخانه این است که کمتر بنویس بیشتر کار کن !!!
این شعار به این معنی است که وقتی بخواهیم در js یک تابع بنویسیم که یک رویداد را مشخص می کند
دارای مثلا 15 خط برنامه نویسی است همین کار را با jquery می توان با 4 خط برنامه نویسی انجام داد .
در طراحی سایت هر چه قدر تعداد خط های برنامه نویسی کمتر باشد هم برای سایت بهتر است هم برای طراح آن .
jquery-icon
در ادامه این مقاله به بررسی کاربرد های jquery در طراحی سایت می پردازیم .
این کتبخانه به قدری قدرتمند و پرکاربرد است
که هر در سمت کاربر و هم در سمت سرور سایت از آن استفاده می شود .
در سمت کاربر طراحی سایت از این ابزار برای قسمت های مهمی استفاده می شود که در زیر به آن اشاره می شود .
طراحی منوی ریسپانسیو
با استفاده از امکانات و افکت هایی که jquery در اختیار طراحان قرار می دهد
به راحتی می توانند منوهای زیبا و ریسپانسیو طراحی کنند.
که این امر در طراحی سایت بسیار مهم و ضروری است .
چون منو سایت یکی از مهم ترین و اصلی ترین قسمت های سایت است .
طراحی اسلایدشو
با توجه به قابلیت مسیر ی و دستکاری در عناصر توسط jquery و همچنین افکت هایی که دارا می باشد .
طراحان وب سایت می توانن اسلایدشو های زیبا و دارای افکت مختلف طراحی کنند .
طراحی اسلایدشو زیبا بسیار مهم است چون یکی از اولین قسمت هایی که کاربر با آن روبه رو می شود و
او را تحت تاثیر قرار می دهد اسلایدشو است .
طراحی دکمه بازگشت به بالا
بسیاری از سایت ها دارای مطالب زیادی هستند
و کاربران پس از اتمام مطلب باید خیلی اسکرول کنند تا به بالای صفحه اصلی برگردند که
این کار برای کاربر خوشایند نیست .
طراحان سایت با استفاده از jquery می توانند دکمه ای را طراحی کنند
که کاربر به راحتی بتواند در پایین صفجه به ابتئا صفحه انتقال یابد .
این دکمه برای کاربران خیلی دوست داشتنی است .
طراحی سایت خدمات مهاجرتی و سپس برندسازی سایت خدمات مهاجرتی، در معرفی مؤسسات ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و جذب مشتریان به سمت این مؤسسات از مهمترین عوامل در پروسه موفقیت در این عرصه می باشد. صاحبان مؤسسات ارائه دهنده خدمات مهاجرتی، می بایست از طراحی سایت به نحوی بهره ببرند که تم. رنگ ا اصلی ترین اصول طرای سایت است. انتخاب رنگ مناسب در طراحی سایت یکی از مهمترین کارهایی است که یک طراح باید به آن توجه کند. ترکیب رنگ مناسب می تواند نشان بدهد که تا چه حد از رقیبان خود بهتر هستید. برای انتخاب رنگ حتی باید نوع حرفه خود را نیز مد نظر قرار بدهید. به طور حتم انتخاب ر.