طراحی سایت بهینه سازی سایت - اخبار روز


در زمان کدنویسی وب سایت به کار بردن کدهای
php بهینه تر است یا asp ؟
این دو زبان برنامه نویسی تحت وب ، متداول ترین زبان ها کدها} برای
ایجاد وب سایت های داینامیک هستند . از نظر
کارایی میتوان گفت که هر دو یک کارایی دارد و
تفاوت آنها در نوع نوشتن کدهای آنها میباشد. بسیاری از. در هر تجارتی واسه موفق شدن به ابزارهای زیادی نیازه، یکیش داشتن وب سایت خوبه. وب سایت یعنی یک فضای نامحدود واسه همه حرفهایی که می خوای درباره موضوع مورد نظرت بزنی. با درنظر داشتن این نکته که یک عالمه موتور جستجوی قوی هم شما را در معرفیتون به مخاطب ها که بتونن حرفهای شما را ببینن . آنچه برای برندسازی آنلاین در طراحی سایت و استراتژی های شرکت شما موثر است، شامل چند نکته کلیدی است که در این متن به آن می پردازیم. برخی از مهم ترین دستورالعمل های برندسازی آنلاین در طراحی وب سایت شامل موارد زیر است.


طراحی بصری برندسازی آنلاین در طراحی سایت


هنگامی که . با توجه به مزایای فریمورک ها در طراحی سایت امروزه استفاده از آنها بسیار گسترده شده است. به صورت کلی مزایای استفاده از فریمورک ها در طراحی سایت را می توان به یک مورد که آن ساده طراحی سایت برای طراحان به شکل چشمگیری اشاره کرد. با این حال در این مقاله به مهمترین موارد از مزایای فری. شما با طراحی سایت خدمات مجالس می توانید یک تمام وقت در دنیای مجازی داشته باشید و بهتر در دسترس زوج های جوان قرار داشته باشید. عروسی مهم ترین رویداد زندگی زوج های جوان محسوب می شود و طبیعتاً همه مایلند که جشن عروسیشان به باشکوه ترین شکل ممکن برگزار شود. عوامل متعددی در برگزاری ب. طراحی سایت میخک سلام به وب سایت شرکت میخک خوش آمدید. .hello welcome to web site company mikhak. , wr1.ir website design لطفا برای مشاوره در مورد پروژه های طراحی سایت ، خدمات طراحی وب سایت ، طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت خدماتی ، طراحی سایت خاص ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت هنری ، طراحی سا.

فراینده افزایش رتبه وب سایت , افزایش رتبه در گوگل : سئو یک فرآیند برای افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو است . فرآیند سئو یا استراتژی سئو حاصل تجربیات یک سئو کار است و برای سایت های مختلف فرق می کند به طور قطع نمی توان گفت فرآیند سئو برای تمام وب سایت ها یک سان است . اما بهینه سازی وب سایت بر گرفته از الگوریتم های موتورهای جستجو است و تقریبا برای تما وب سایت ها ی ان است. مراحل فراین زایش رتبه وب سایت بر اساس تجربیات بنده بدین صورت است:


افزایش رتبه وب سایت
بررسی و آنالیز وب سایت
مرحله اول سایت مورد نظر بر اساس استانداردهای روز سئو و هم چنین بر اساس تغییرات الگوریتم های موتورهای جستجو با استفاده از ابزارهای دقیق برای افزایش رتبه وب سایت مورد بررسی قرار می گیرد. بر اساس اسن ابزارها تمام معیارهای سئو که تا به حال روی سایت اعمال شده را بررسی می کنیم . همچنین موقعیت دقیق وب سایت در کلمات کلیدی تعیین می شود. در صورت مناسب نبودن کلمات کلیدی ، کلمات کلیدی مناسب ، پیشنهاد می شود.
توجه داشته باشید *
موتور جستجوی گوگل برای افزایش رتبه وب سایت بیش از 200 معیار برای سئو تعیین کرده است باید تمام این موارد در وب سایت رعایت شده باشد .تمام این معیارها با بروز رسانی الگوریتم های جستجوی گوگل نیز تغییر می کند .بنابر این نمی توان گفت که معیارها همیشه همان موارد قبلی هستند.
تهیه لیست کار و زمانبندی برای افزایش رتبه وب سایت
بعد از بررسی سایت به صورت دقیق و ی شده . لیستی از کارهایی که قرار است برای بهینه سازی وب سایت انجام شود را در میاریم . لیست مذکور شامل دو مرحله اصلی سئو سایت است :

on-pageseo
off-pageseo

on-pageseo : به بهینه سازی لینک های سایت ، بهینه سازی کدهای وب سایت و مرتبط آنها بر اساس اصول سئو ، و… توجه داشته باشید بهینه سازی داخلی سایت یا همان on-pageseo تاثیر زیادی در افزایش رتبه سایت دارد.
off-pageseo : سئو خارجی سایت به تمامی فعالیتهایی که خارج از وب سایت برای افزایش رتبه سایت انجام می شود اطلاق می شود. این فرآیند انتها ندارد و باید به صورت مستمر انجام شود که مهمترین فاکتورش اعتبار سازی خارجی با استفاده از لینک های سایر وب سایت ها می باشد.
بعد از مشخص شدن تمام موارد بالا و تعیین کارها زمانبدنی منظمی برای افزایش رتبه سایت مد نظر انجام می شود .
انجام کار روی پروژه
بعد از مشخص شدن کارها و زمانبندی در این مرحله بر اساس اهمیت کارها سئو سایت شروع می شود . که برخی از کاهایی که در این مرحله انجام می شود برای یک بار روی سایت اتفاق می افتد ولی برخی از کارهای دیگه هستند که باید به صورت مستمر توسط سئو کار انجام شوند.
هدف *
هدف از رعایت مراحل بالا افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو است. که روش صحیح آن برای شما توضیح داده شد.

تمام خدمات سئو و بهینه سازی را از آژانس طراحی سایت کاپ بخواهید


این آمار، با این حال، نشان می دهد که 97 درصد از کاربران را ببینید تنها نتایج ارائه صفحه اول نتایج موتورهای جستجو، پس از آن حیاتی به آلی اجلاس رتبه بندی را به منظور جلب منافع بتن در شرایط ترافیک و دید است.
البت. برای هر کاری باید پیش زمینه ای داشته باشید پس بهتر است برای طراحی سایت شرکتی نیز ابتدا طرح سایت خود را ارائه کنید و در این طرح سایت بایستی هر آنچه بازدیدکنندگان نیاز دارند در قبال صرف زمان به دست آورند را برایشان تهیه کنید و طرحی جامع و کامل از سایت به نمایش بگذارید. این بازدیدک.
در طراحی سایت از گرافیک های بسیار سنگین نباید استفاده شود. درست است که گرافیک های سنگین باعث زیبایی صفحات میشوند اما باعث کند شدن لود صفحات میشوند. بهتر است گرافیکی را در طراحی سایت انتخاب کنید که نه چندان سنگین و نه به نحوی کم حجم و بی کیفیت باشد که مخاطب را در مشاهده جزئیات . در طراحی وب سایت خود حتما باید به نکاتی مانند ساده بودن محیط کاربری و طراحی یک رابط کاربری مناسب توجه ویژه ای داشته باشید.
یک سبک و طراحی سازگار را در پیش بگیرید، به طوری که هماهنگی موضوعی در آن رعایت شود و سعی کنید از دو یا سه رنگ اصلی و مناسب استفاده نمایید.
سعی کنید با جدا .
چنانچه شما یک ب و کار داشته باشید، ساده ترین و تاثیر گذار ترین راه برای شناساندن خدمات خود به مردم ، طراحی سایت در اصفهان می باشد. با ما همراه باشید.


در وب سایت فقط گذاشتن مطالب و ع کافی نمی باشد و باید برای جذب افراد بازدیدکننده اصولی رعایت شود که در این مقاله این اصول ر. آیا می دانید مهارت های طراحی سایت برای چاپ می تواند چه تاثیری بر ب و کار شما داشته باشد؟ همزمان با برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته، شرکت طراحی سایت «های وب » برای ارائه بهترین و به روزترین خدمات حوزه طراحی سایت به صاحبان ب و کار در ص. #بهینه_سازی_وب_سایت
بهینه سازی وب سایت
رتبه بندی سایت ها توسط گوگل بخش چهارم
گام های 20 تا 27 رتبه بندی سایت در گوگل را مطالعه میکنیم
آموزش سئو حرفه ای نحوه رتبه بندی سایت ها توسط گوگل بخش چهارم
20- آ ین باری که محتوا ها بروزرسانی شده اند: گوگل به آ ین باری که یک صفحه بروزرسان. بدون شک سئو سایت و بهینه سازی سایت امری ضروری برای هر وب سایتی می باشد. در همین راستا مجموعه آژانس تبلیغاتی سئو فا تصمیم به سئو رایگان وب سایت های معتبر و با کیفیت گرفته است. اما خدمات سئو رایگان برای هر وب سایتی مقدور نیست و وب سایت مربوطه باید واجد شرایط باشد. شرایط ارائه خدمات.
سایت همسری استان آذربایجان شرقی
سایت همسری آذربایجان غربی
سایت همسری اردبیــل
سایت همسری اصفهـان
استان ایــلام
سایت همسری بوشـهر
همسری استان تهـران
سایت همسری استان چهار محال و بختیاری
همسری استان اسان شمالی
همسری اسان رضوی
سایت همسری اسان جنوبی
. سایت مپ در طراحی سایت
در مقاله امروز سایت مپ در طراحی سایت را به طور کامل شرح می دهیم.
طراحی وب سایت به صورت ساختاری است که این ساختار درختی می نامند. در اصل ساختار درختی به هم مرتبط می باشند.
این ساختار درختی،میزان ارتباط صفحه ای را با صفحات دیگر مشخص می کند. با یک مثال به طور واضح توضیح می دهیم مثلا وب سایت شما در صفحه اصلی دارای منو می باشد. در منو ممکن است آیتم های دیگری وجود داشته باشد که این آیتم ها هر کدام لینک مخصوص به خود را داشته باشد که تمام لینک ها به صفحه اصلی ارتباط داده شده است.
سایت مپ در طراحی سایت
سایت مپ می تواند به رتبه وب سایت شما در موترهای جستجوگر کمک کند. با سایت مپ به راحتی جایگاه هر صفحه را مشخص کنید.
سایت مپ
اگر بخواهیم به زبان ساده تر سایت مپ را تعریف کنیم . همان نقشه وب سایت شما است که چیدمان وب سایت را نشان می دهد.
برای بهبود در موترهای جستجوگر دو سایت مپ را به شما پیشنهاد می دهیم.
سایت مپxml :
این سایت مپ را می توانید با فرمت xml کدنویسی و در سرور ذخیره نمایید. این نوع به موتورهای جستجوگر کمک می کند به راحتی ساختار درختی وب سایت شما پیدا کند. در واقع دسترسی به صفحات وب سایت شما راحتر خواهد بود.
آدرسی دهی در سایت مپ هایی که از فرمت xml استفاده می شود باید تمام صفحات و حتی ع ها را به این صورت باشد. تا موتورهای جستجوگر به راحتی بتواند پست ها و صفحات شما دسترسی پیدا کنند و این صفحات ار ایند کنند.
سایت مپ :
شما می توانید با استفاده از فرمت سایت مپ وب سایت خود ار آدرس دهی کنید. با استفاده از محیط گرافیکی که در آن ایجاد می کنید کاربر به راحتی م یتواند به مقصد خود برسد و در سمت درست و صحیح خواسته خود هدایت شود.
در سایت هایی که از این فرمت در سایت مپ استفاده می شود زمان ماندن در وب سایت را بالا می برد و کاربر تا مدت زمان زیادی در وب سایت شما زمان صرف خواهد کرد. در واقع بازدید کننده با این نوع سایت مپ تمامی صفحات در دسترس او خواهد بود و صفحات وب سایت شما پر بازدید خواهد بود.
مزایای سایت مپ
یکی از بزرگترین مزایای در رتبه های گوگل و سئو است. هنگامی که سایت مپ در وب سایت شما قرار دارد ربات های گوگل برای ایند صفحات وب سایت شما در ابتدا به سایت مپ مراجعه می کند. این نقشه سایت کمک زیادی در بهینه سازی و سئو وب سایت شما خواهد داشت . در زمان طراحی وب سایت حتما این مورد را به خوبی اجرا کنید. تا به راحتی نقشه سایت شما باعث رتبه بندی خوبی در موتورهای جستجوگر شود.
سایت مپ در طراحی سایت
چرا باید ملاحظات امنیتی در طراحی سایت در نظر گرفت؟
کاربران به هنگام ورود به سایت اعتبار سنجی می شوند،سپس جهت دسترسی به بخش های مختلف راهنمایی می شوند.اما همیشه باید در نظر داشت که هر سایتی برای جلوگیری از هرگونه دسترسی غیرمجاز که ممکن است منجر به دستکاری، ابکاری یا سرقت ا. آیا می دانید برای ایجاد ارزش افزوده در طراحی سایت حرفه ای باید چه چیزهایی را مورد توجه قرار دهید؟ برای آنکه به بهبود طراحی وب سایت ب و کار کمک کنید باید با اصول اولیه آن آشنا شوید. در این متن به برخی ویژگی ها برای ایجاد ارزش افزوده در طراحی سایت حرفه ای می پردازیم.
راه های ایجاد.
دنیای امروز با سرعت بالایی در حال تغییر است و شما باید سعی کنید تا خود را با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا سازگار نمایید. اگر شما یک هتل را اداره می کنید، باید به صورتی کاملا مدرن و منحصر به فرد به فکر جذب مشتریان خود باشید. به این صورت شما قطعا به یک وب سایت اختصاصی همراه با امکانات کامل نیاز خواهید داشت. توجه به مبحث سئو و بهینه سازی وب سایت شما از جمله ضروری ترین عوامل برای موفقیت شما محسوب می شود. این موضوع یکی از اساسی ترین اقدامات پس از طراحی سایت هست که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
حضور آنلاین مشتریان به معنای همه چیز برای ب و کار های کوچک می باشد. چه چیزی برای صاحبان هتل ها بهتر از این می تواند باشد که با صرف هزینه نه چندان زیاد، می توانند ب و کار خود را روزانه به هزاران نفر نمایش دهند. درنتیجه داشتن یک وب سایت برای یک هتل این امکان را ایجاد می نماید که مشتریان بیشتری داشته باشید و نام تجاری خود را مطرح نمایید. چگونه وب سایت شما توجه همه را جلب می نماید و به فروش بسیار زیادی دست پیدا می کند؟
در این کتاب الکترونیکی به توضیح و بررسی راه کار های سئو سایت های هتل داری پرداخته شده است. روش هایی که به شما کمک خواهند کرد با روشی مناسب بتوانید یک سایت هتل داری را در موتور های جستجو بهینه کرده و با ارائه راه کار هایی مناسب وب سایتتان را در صفحات برتر موتور های جستجو قرار بدهید.
کتاب الکترونیکی سئو سایت های هتل داری : seo-ebook.pdf [10.47 mb]
منبع: سایت https://nopardazco.com/blog/tutorials/41
سئو هتل


در طراحی سایت و آدرس دهی سئو ، گوگل علاقه زیادی به استفاده از ساب دامین (subdomain) داشته و آنها را روش مناسبی برای شکل دهی ساختار سایت میداند. در این مقاله به اهمیت سابدامین در طراحی سایت خواهیم پرداخت . در ادامه همراه با طراحی سایت باشید.

دلیل حساسیت زیاد این روزها در مور. اگر شما به یک برنامه نویس نوپا باشید احتمالا درباره ی framework در طراحی سایت چیز زیادی ندانید. منظور از اصطلاح framework در طراحی سایت به طور کلی مجموعه ای از ابزارها، کتابخانه ها، قراردادها و بهترین شیوه ها می باشد. در این مقاله به مفهوم framework در طراحی سایت بیشتر می پردازیم.
framework در .
حفظ اعتبار برند و طراحی سایت
فعالیت های دیجیتالی و آنلاین یک فرد تمام چیزی است که به صورت آنلاین در اینترنت انجام می دهد. این فعالیت ها شامل پست گذاشتن در یک وبلاگ نظر گذاشتن در رسانه های اجتماعی و ید محصولات از وب سایت های تجارت الکترونیک می شود. فعالیت های اینترن. طراحی سایت برای مزون لباس و سپس طراحی بلاگ در سایت مزون لباس ، اقداماتی مؤثر در جهت توسعه ب و کار مزون داران به شمار می روند. طراحی بلاگ در سایت مزون لباس، منجر به افزایش بازدید از سایت مزون لباس شده و همچنین ارتباط عمیق و تنگاتنگی میان مزون داران و مشتریان ایجاد می نماید. مزون د. برای طراحی سایت مارکت های آنلاین ویژگی هایی لازم است که در این متن سعی داریم این ویژگی ها را مطرح کنیم. اصولا وجود مشتری دلیل موفقیت یک سایت مارکت آنلاین می شود و رعایت یک سری نکات برای جذب مشتری در طراحی سایت مارکت آنلاین، باعث بازدید بیشتر از آن سایت می شود. در ادامه به بررسی ع.


سئو از جمله موارد مهم برای دیده شدن در فضای مجازی و موتور های جستجو برای جذب ترافیک است . به ی که عملیات مختلف برای دیده شدن وبسایت در موتور های جستجو و جذب کاربر وترافیک انجام میدهد را سئوکار میگویند . در ادامه همراه با سارین وب باشید .به طور کلی بخش های مختلف سایت برای بهینه سازی عبارتند از:
طراحی سایت ، تولید محتوا ، اداره فنی و پشتیبانی از سایت ،آنالیز سایت
سئوکارها افرادی هستند که به یک یا همه این بخش ها می پردازند تا رتبه سایت را در موتورهای جستجو افزایش دهند. نهایتا هدف آنها افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت است. در زیر می توان مسئولیت های سئوکار را براساس بخش های مذکور بررسی کرد.

سئوکار و طراحی سایت
زمانی که مسئولیت سئوکار تنها طراحی سایت باشد، به کارگیری اصول و استانداردهای بهینه سازی وبسایت در زمان طراحی سایت ضرورت پیدا می کند. از جمله این اصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی سایت با توجه به اصول ریسپانسیو :
به این معنا که سایت باید در صفحات گوشی و دیگر سیستم عامل ها به خوبی باز شود و محتواها بدون درهم ریختگی در اختیار بازدیدکننده ها قرار بگیرند.

طراحی قالب :
برخی از طراحان از قالب های آماده استفاده می کنند. اگر چه این قالب ها موجب راه اندازی سایت در زمان کوتاه می شوند، اما نهایتا امنیت سایت را به خطر انداخته و به آنالیز و بررسی مدام نیاز دارند. بنابراین یک سئوکار حرفه ای خود برای طراحی قالب اقدام می کند.

قرار دادن بخش مقالات در سایت:

بخش مقالات، قسمتی است که دانستنی ها و اطلاعات و محتواها در آن قرار می گیرند. زمانی که بازدیدکننده ها وارد سایت می شوند، باید بتوانند به راحتی قسمت مقالات را پیدا کرده و محتواهای خود را در آنجا قرار دهند.

استفاده کلید واژه ها:
سئوکار حرفه ای باید به نحوه انتخاب کلمات کلیدی مرتبط با هدف، موضوع سایت و همچنین موضوع محتواها تسلط کامل داشته باشد. کلمات کلیدی که در محتواها استفاده می شوند تاثیر زیادی بر بهینه سازی و سئوی سایت دارند.

استفاده از بک لینک ها:
لینک هایی که در سایت استفاده می شوند، باید از وب سایت های معتبر و با بازدیدکننده های بالا باشند که سئوکار حرفه ای به نحوه شناسایی و پیدا بک لینک های معتبر و با ارزش مسلط است.
انتخاب عناوین و تیترهای اغواکننده :
سئوکار حرفه ای در گزینش عناوینِ محتواهای سایت دقت زیادی دارد و آنها را با وسواسی زیادی انتخاب می کند. همچنین تگ ها و متا تگ ها نیز تاثیر زیادی در سئو دارند که از نظر سئوکار ماهر و باتجربه دور نمی ماند.

اداره فنی و پشتیبانی از سایت
مهم ترین کار پس از راه اندازی یک وبسایت ، مدیریت فنی و پشتیبانی از وبسایت است . این کار که میتواند در راستای پیشرفت و توسعه سایتصورت بگیرد ، برخی از بخش های آن به سئو وفرد سئو کار برمیگردد.
آنالیز سایت
تمامی وب سایت ها در طی دوره های زمانی نیاز به آنالیز دارند. برای مثال ممکن است پس از مدتی سرعت آنها کاهش یابد و یا لینک هایی که از سایت خارج شده، ش ته شوند. در این صورت باید برای دوره های زمانی مشخص، سئوکار سایت را آنالیز و بررسی کند. برای این کار از ابزارهای بخصوصی از جمله google analytics استفاده می شود. سئوکار حرفه ای باید به تمامی قسمت های ابزارهای آنالیز سایت تسلط داشته باشد.
برای طراحی سایت و سئو و بهینه سازی با تیم سارین وب در تماس باشید .
منبع:طراحی سایتسئو سایت
> seo و بهینه سازی سایت عملیاتی است که نونگار می تواند برای بهبود دید یک وب سایت یا فقط یک صفحه ی وب در صفحه نتایج موتور های جستجو انجام دهد، که می تواند طبیعی و یا حتی الگوریتمی باشد. این روش از مفید ترین روش های بازاری موتور جستجو است. به طورکلی در طراحی سایت ،وب سایت هایی که دارای بیشترین تکرار در صفحه ی نتایج موتور های جستجو باشند، بازدیدکننده ی بیشتری به دست می آورند. که ما از طریق بهینه سازی شما را به این هدف می رسانیم. برای وب مسترهای فارسی زبان یکی از عوامل مهم به دست آوردن کاربران جدید از موتور های جستجو و به خصوص گوگل می باشد چون بیشتر استفاده کاربران ایرانی از گوگل می باشد.
انواع سئو
در طراحی سایت حرفه ای و بین طراحان سایت حرفه ای و زبده استاندارد سئو به دو دسته تقسیم می شود:
به استاندارد سازی محتوای سایت گفته می شود، هر محتوایی از جمله متون سایت، ع ها: on page seo و لینک های درون متن باعث افزایش ترافیک ورودی سایت شده و بهبود بهینه سازی سایت وبر یک نکته تاکید دارد: دریافت لینک از سایت : off page seo های دیگر!
تاریخچه ی سئو
علم سئو در اواسط دهه 1990 توسط وب مسترها و مدیران سایتهای بزرگ پس از طراحی سایت شروع شد. در ابتدا همه وب مسترها می بایستی تمام صفحات خود را ثبت می د تا صفحات آنها در نتایج جستجو به نمایش گذاشته می شد. اما امروزه با رشد الگوریتم های بهینه سازی سایت بهینه سازی سایت اینترنت ،طراحی وب سایت و طراحی پرتال بسیار حرفه ای تر شده است.
چه انی به seo نیاز دارند؟
هر سایتی که به دنبال تجارت پویایی است، باید وب خود را برای موتور های جستجوبهینه سازی کند. هدف یک وب سایت جلب بیشتر کاربران اینترنتی می باشد، و مطالعات نشان داده است که بسیاری از کابران اینترنتی، وب سایت ها از طریق موتور های جستجو ی پیدا کرده اند. اگر شرکت شما نظر به طراحی و بهینه سازی یک وب سایت جدید یا طراحی پرتال و یا به روز وب سایت قدیمی خود را دارد باید برای پیشرفت باید seo را در الویت قرار داد. به یاد داشته باشید که seo شما را در بازار معرفی می کند.
روش های معمول بهینه سازی سایت
1-شاخص گذاری
موتور های جستجوی پیشتاز همچون yahoo! ،google ،bing، msnو…از خزنده ها جهت یافتن صفحات برای نتایج بهینه سازی سایت جستجوی الگوریتمی استفاده می کنند.صفحاتی که از داخل باقی صفحات ایند شده توسط موتور های جستجو link شده اند نیاز به ارسال به موتور جستجو نداشته و بصورت خ ر پیدا می شوند.بعضی از موتور های جستجو ازجمله !yahoo سرویس پولی ارسال را پیاده می کنند که استفاده از خزنده ها را هم بصورت مجموعه ای از قیمت ها و نیز بصورت سیستم بها به ازاء هر click، اجرا می کند.این برنامه ها معمولا قرارگیری در بانک اطلاعاتی موتور جستجو را ضمانت کرده و در قبال رتبه ای مشخص برای صفحه در لیست نتایج جستجو ضمانتی نمی کنند.دو فهرست اصلی اینترنتی یعنی yahoo directory و open directory project، هردو نیاز به ارسال دستی و بررسی انسانی دارند. اما برخی شیوه های بهینه سازی سایت موتورهاى جستجوگر یدنى نیستند و شما نمى توانید براى سایت خود رتبه اى ب ید، اینجا رتبه ها را باید به چنگ آورید و به طور مداوم براى حفظ آنها باید تلاش کنید.google ابزاری به نام google webmaster tools ارائه می دهد که در آن می توان نقشه سایت را توسط خوراک xml ایجاد کرده و بصورت رایگان ارسال نمود تا از یافته شدن تمام صفحات حتی صفحاتی که بصورت خ ر از طریق دنبال link ها پیدا نمی شوند، اطمینان حاصل نمود. خزنده های موتور های جستجو می توانند به عوامل مختلفی در هنگام خزیدن در یک سایت توجه کنند.تمامی صفحات ایند نمی شوند.همچنین فاصله یک صفحه از ریشه سایت می تواند عاملی در پیدا شدن یا عدم آن توسط خزنده های موتور های جستجو باشد. امروزه بسیاری از شرکتهای مطرح در دنیا به بررسی و اجرای خدمات بهینه سازی سایت و سئو برای شرکتهای مختلف مشغول هستند.
2-صفحه فرود یا landing page
یکی از فاکتورهای مهم در خصوص سئو و بهینه سازی مشخص صفحات فرود یا landing page است.
3-انتخاب کلید واژه های مناسب
انتخاب کلید واژه های مناسب یکی از فاکتورهای مهم در این در بهینه سازی سایت است که بایستی توسط دارندگان وب سایت و برنامه نویسان در نظر گرفته شود.
4-جلوگیری از اجرای خزنده ها در صفحات
وبمسترها برای جلوگیری از نتایج ناخواسته در شاخص های جستجو می توانند عنکبوتهایی توسط فایل استاندارد robots.txt که در فهرست ریشه دامنه ذخیره می شود، بسازند که فایلها و فهرست های خاصی را مورد خزیدن (crawl )قرار ندهد

+بهینه سازی سایت
+سئو سایت چیست
+طراحی وب سایت و طراحی پرتال سئو و بهینه سازی سایت"/> اگر به دنبال طراحی سایت فروشگاهی با قیمت ارزان و البته امکانات کامل هستید بهتر است این کار را از طریق شرکت های معتبر در زمینه طراحی سایت انجام دهید. کار طراحی سایت توسط شرکت های معتبر و متخصص در این زمینه انجام می شود.
احتمالاً می دانید که طراحی سایت کاری بسیار حساس و مهم تلقی . انتخاب رنگ برای طراحی سایت تنها منحصر به انتخاب رنگ هایی که دوست دارید، نیست – رنگ ها باید وب سایت و برند ب و کار را تقویت کنند. با در نظر گرفتن ترکیب رنگ به عنوان یک علم و به عنوان هنر، ترکیب رنگ صحیح برای طراحی وب سایت شما می تواند حاصل شود.
رنگ برای طراحی سایت یک ابزار قدرتمن. سئو سایت با سئو وب
به دو بخش سئو داخلی سایت و سئو خارجی سایت تقسیم بندی میشوند
سئو داخلی
این خدمات به طور مختصر شامل موارد زیر است :
1- سئو و بهینه سازی عنوان صفحات، کلمات کلیدی و متا تگ ها (description، robots و ...)
2- سئو و بهینه سازی هدینگ صفحات (تگ های h1 و h2 و ...
3- ساخت و بهینه سازی سایت مپ
4- فعال htaccess. و تصحیح تنظیمات آن
5- ترکیب و فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپت
6- بررسی یو آر ال های سایت و تصحیح آنها در صورت امکان
7- بررسی و ویرایش کدهای منسوخ شده
8- فعال gzip در سایت به منظور فشرده سازی داده های سایت
9- فعال کش سایت
10- جلوگیری از اجرا شدن فایل های جاوا اسکریپت در زمان رندر شدن سایت
11- بررسی وجود محتوای flash و پنجره های iframe در سایت
12- مرتب سازی ترتیب بارگزاری و اجرای فایل های css و javascript
13- بهینه سازی تصاویر سایت (کاهش حجم تصاویر و نوشتن متن جایگرین (alt) برای تصاویر)
14- ترکیب فایل های css
15- اضافه expires headers برای انواع فرمت فایل های سایت
16- ثبت وبسایت در وبمستر گوگل
17- بهینه حجم سایت
18- لینک بیلدینگ داخلی در صفحات سایت
19- بررسی ریداریکت های اعمال شده در سایت
20- بررسی ویژگی keep alive
21- افزایش سرعت سایت
22- بررسی و تصحیح ایند و فالو بودن صفحات
[caption id="attachment_137" align="aligncenter" width="448"]سئو سایت سئو سایت[/caption]
سئو خارجی
این خدمات هم همانند سئو وب سایت داخلی به چند بخش تقسیم میشن که
در لیست زیر میتونید مهم ترین عوامل رو ببینید
که حتما حتما حتما توسط متخصص باید انجام بشه


آنالیز سایت
میزان رقابت در بین کلمات کلیدی
عمر سایت و دامنه
وضعیت و میزان فعالیت رقبا
مقدار محتوای اختصاصی و کیفیت آنها
وضعیت و جایگاه فعلی سایت
تعداد کلمات کلیدی جهت سئو
معرفی کلمات کلیدی پر بازدید
تعیین میزان جستجوی ماهانه
تعیین نرخ تبدیل هر کدام
رقابت سنجی در کلمات کلیدی
فعالیت در شبکه های اجتماعی
معرفی ب و کار
و.........

دقت داشته باشید در صورتیکه خودتون نسبت به بهینه سازی سایت اقدام میکنید
حتما از یه متخصص مشاوره بگیرید
ممکنه در بعضی مواقع اشتباهاتی هر چند کوچیک عواقب غیر قابل جبرانی
به همراه داشته باشه
به طوری که باید به فکر یه دامنه و طراحی سایت جدید باشید
در مواردی پیش اومده که ما هم نتونستیم اشتباهاتی که دوستان
سهوا انجام دادن رو تو گوگل مرتفع کنیم
و باعث حذف دائمی سایت
یا از دست رفتن کلی رنک سایت شده
پس برای جلوگیری از هزینه اضافه لطفا لطفا از یه متخصص کمک بگیرید
بعضی از خدمات سئو سایت در سئو وب به صورت کاملا رایگان انجام میشه
حتما برای سایتتون از این خدمات استفاده کنید
یاد آور میشم ما بابت مشاوره هیچ هزینه ای دریافت نمیکنیم و برخی از
مشکلاتتون رو در صورت کوچک بودن مشکل به صورت رایگان برطرف میکنیم
برای انجام سئو رایگان و اطلاع از قیمت سئو از بخش تماس با ما اقدام فرمایید

برای ورود به صفحه اصلی کلیک کنید
برای ورود به سایت اصلی کلیک کنید
منبع :
seowb.ir
برای ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت باید به یک سری نکات توجه داشت. با اینکه روند ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت راه های زیادی دارد، ما در این مقاله قصد داریم به چند تا از اصلی ترین راه کارها در این امر اشاره کنیم.

روند ایند شدن توسط گوگل در طراحی سایت

به طور کلی دو رو.

در این مقاله قصد داریم تا به دو موضوع مهم در تولید محتوا بپردازیم . موضوعاتی که بسیار میتواند به کیفیت تولید محتوای طراحی سایت کمک کند . در ادامه همراه با سارین وب باشید .
بعد از طراحی سایت ، سئو وبهینه سازی مهم ترین مسئله ای که برای هروبسایت و وبمستر مهم تلقی میشود محتواست.

آدام کلارک متخصص تایید شده گوگل در کت تحت عنوان seo 2017 به آموزش حرفه ای بهینه سازی برای موتورهای جستجو با استفاده از استراتژی های بازاری اینترنتی به صورت هوشمندانه می پردازد. این کتاب از سطح مبتدی تا پیشرفته در حوزه استراتژی های سئو برای رسیدن به بالاترین . راه های زیادی برای ایجاد لینک در طراحی سایت حرفه ای وجود دارد. در این متن به برخی از مسیرها برای ایجاد و بهبود عملکرد لینک در طراحی سایت حرفه ای اشاره می شود.
مسیرهای بهبود و ایجاد لینک در طراحی سایت حرفه ای
استفاده از سایت های مرتبط با اخبار جامعه برای ایجاد لینک در طراحی سا. اگر با مباحث طراحی وب سایت آشنا شده باشید حتما با متا تگ توضیحات در طراحی سایت آشنا شده اید. در کنار متا تگ title و meta keywords»، متا تگ توضیحات مهمترین برچسب برای وب سایت شما و جستجوگرها است. متا تگ توضیحات در طراحی سایت مانند تمام متا تگ ها در وب سایت شما قرار می گیرد. اگر از متا تگ های. استفاده از پ مناسب برای کاربرد رنگ در طراحی سایت یکی از ضروریات ارائه طرح مناسب محسوب می شود. رنگ در طراحی سایت باید متناسب با محصولات برجسته باشد. همانطور که قبلا ذکر شد، مهم است که محصول / خدمات خود را به یک رنگ مربوط به برند یا صنعت خود به کار برید. در این متن طیف رنگ های متفاوت. بسته به اینکه سئو در طراحی سایت حرفه ای تجارت الکترونیک شما چگونه ساختار یافته است، urlهای نامناسب و غیر قابل خواندن برای هر نمونه از یک صفحه محصول تولید می شود. اگر این نمونه ها توسط موتورهای جستجو نمایه شوند، آنها به عنوان محتوای تکراری داخلی یا متا دیتا مورد نظر قرار می گیرند.
در هنگام طراحی تارنمای
اینترنتی به کار بردن قطعه های کد
پی اچی پی بهینه تر میباشد یا asp ؟
این دو زبان کد نویسی تحت وب ، متداول ترین زبان ها کدها} برای
ساخت سایت های پویا هستند . از نظر
کاربرد میتوان گفت که هر دو یک کارایی داشته و
تفاوت آنها در نوع نوشتن کدهای آنها م. افزایش سرعت بارگذاری سایت
ما همیشه به دنبال روش ها و افزونه هایی هستیم که به ما در سرعت بخشیدن به سایت هایمان کمک کند. در خصوص طراحی سایت های فروشگاهی، سرعت بارگذاری سایت تاثیر به سزایی در میزان فروش دارد. یکی از روشهایی که بسیاری از طراحان برای افزایش سرعت بارگذاری سایت خود . بهینه سازی سایت
را ه اندازی یک وب سایت تنها راه برای بالا رفتن تعدد بازدید کنندگان وب سایت و مشتریان آنها نیست . برای تحقق این امر ،باید از تبلیغات و بهینه سازی سایت استفاده کرد که مست م صرف هزینه های آن می باشد. را ه های متفاوتی برا ی این امر وجود دارد ، که به طور کلی .